Arçelik Servisi İzmir

Arçelik Servisi İzmir

📞 TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51|

Arçelik Servisi İzmir olarak sizlere İzmir içerisindeki tüm bölgelerde donanımlı teknik ekiplerimizle; uygun fiyatlı, güvenilir ve garantili parça değişimi hizmetiyle beyaz eşya servisi sağlıyoruz. Arçelik Servisi Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden iletişime geçerek Arçelik Arıza Kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşıp kayıt oluşturduğunuz takdirde, aynı gün içerisinde servis ekibi yönlendiriyoruz. Aynı gün içerisinde verilen Teknik Arıza Tespiti için belirli bir Servis Ücreti bulunmaktadır. Firmamızın teknik servis işlemlerinden en çok karşılaştığı markalardan biri olan Arçelik cihazlarında yılların tecrübesine dayanarak servis hizmeti vermekteyiz. İzmir Arçelik Servisi kapsamında teknik arıza gösteren, bakım gerektiren tüm beyaz eşya cihazlarınızda bütçenize uygun Tamir, Onarım, Parça Değişimi, Bakım ve Montaj hizmetleri sağlamaktayız.

 • Arçelik Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Arçelik Servis Ücreti: 200-400 TL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Cihaz Teslim Süreci: 1-5 İş Günü
 • İşçilik Garantisi: 1 YIL
 • Hizmet Saatleri: 7/24

Günümüzde herkesin bildiği üzere Arçelik beyaz eşyalar ve akıllı ev aletleri yaşamımızda çok önemli bir rol oynuyor. Evlerde ve yaşam alanlarında birçok görev üstlenen bu cihazlar; hijyen, yemek, ısıtma-soğutma ve birçok farklı alanda kolaylık sağlıyor. Arçelik marka cihazlar da, özellikleri ve dayanıklı yapıları nedeniyle oldukça sık tercih ediliyor. Fakat elektronik yapıda bulunan bu cihazların tamamı zamanla bakımsızlık, voltaj problemleri ve uzun süreli kullanım gibi nedenlerle arızalanabiliyor. Bu noktada ise cihaz sahipleri teknik servis desteği almak istiyor. Ancak Arçelik marka cihazlar için profesyonel bir servis çağırmak gerekiyor.

Arçelik Servisi İzmir ekibi olarak bizler, Arçelik elektronik ürünleriniz için donanımlı ve profesyonel bir servis desteği sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, geniş servis ağımız ve daha birçok avantaj ile Arçelik cihazlarınızın onarımını sağlıyoruz. Hizmetimizin detaylarını inceleyin, bizlerden hizmet talep edin!


Arçelik Müşteri Hizmetleri 7/24

Arçelik Servisi İzmir içerisinden herhangi bir bölgeden hizmet almak için Arçelik Müşteri Hizmetleri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden yaptığınız görüşmeler ile Arçelik Servis Randevusu oluşturabilirsiniz. Bizler, servis ekibi olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan her an onlara destek sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda, çağrı merkezi destek ekibimizle 7 gün 24 saat telefon üzerinden hizmet veriyoruz. Bizlere ulaşan Arçelik cihaz sahiplerinin sorularını yanıtlıyor, en kısa sürede servis desteği yönlendiriyoruz. Bununla beraber, iletişim yollarımızı; sosyal medya, web sitesi, çağrı merkezi ve çeşitli alanlarda geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşmasını hedefliyoruz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler esnasında kullanıcılar olarak merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Arıza yaşadığınız ürün hakkında bilgiler vererek alacağınız hizmeti detaylandırabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye ait servis hakkında bilgi sağlayabilir, İzmir Arçelik Servisi kapsamındaki ürünleri öğrenebilirsiniz. Elbette sizlerde doğal olarak alacağınız hizmetin detaylarını merak edebilirsiniz. Ayrıca, servis çağırmanın en kısa yolu bizlere ulaşıp servis randevusu oluşturmaktır. Servis kaydı oluşturarak, talebinizin teknik ekiplere ulaşmasını sağlarsınız. Birçok cihaz sahibi, internet üzerindeki seçenekler arasından hangisini arayacağını ve nasıl servis talebi ileteceğini merak ediyor. Şimdi gelin, Arçelik Servisi nasıl çağırılır inceleyelim.

Arçelik Servisi Nasıl Çağırılır ?

 • Arçelik Servisi İzmir hizmetlerinden randevu almak için öncelikle (0232) 326 30 51 müşteri hizmetlerini arayınız.
 • Çağrı merkezi ile bilgi alışverişi sağlayarak Arıza Durumu, Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri konusunda paylaşım yapınız.
 • Telefon görüşmesi üzerinde arkadaşlarımız merak ettikleriniz ve Servis Ücreti hakkında sizlere bilgi sağlayacaktır
 • Ad Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri alındıktan sonra Arçelik Arıza Kaydı oluşturulmuş olacaktır.
 • Ardından sizlere geri dönüş yapan teknisyen ekibimizle randevulaşarak aynı gün servis sağlayabilirsiniz.
Arçelik Servisi İzmir Hizmeti
Arçelik Servisi İzmir Hizmeti

İzmir Arçelik Servisi Hizmetleri

Arçelik Servisi İzmir Hizmeti firmamızın uzun yıllardır birikim elde ettiği ve sonuçları göz önünde bulundurarak tecrübe elde ettiği sektörde ilerlemektedir. Arçelik marka cihazlarda kendi prensip ve ilkelerine dayanarak en yüksek müşteri memnuniyeti kazandıracak şekilde çalışmaya devam etmektedir. Beyaz eşya sahibi olarak arızalı ürünlerde nasıl bir hizmetle karşılaşacağınızı bilmek istemeniz gayet normaldir. Kullanıcılarımızın merak ettiği konuları açıklamak amacıyla sunduğumuz fırsatları sizlerle paylaşmak istedik. Arçelik Servisi Avantaj ve Fırsatları Nelerdir ?

Uygun Fiyatlı Arçelik Servisi

Arçelik Teknik Servis İzmir sizlere tüm bölgelerde tüm cihazlara uygun fiyat ilkesini benimseyerek servis hizmeti sağlar. Adresinize ulaşan ekiplerimiz sizlere günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyat teklifleri sunar. Yeterli donanıma sahip ve tecrübeli ekiplere ulaşmanın zor olduğu bu dönemlerde firmamız en kaliteli teknik servis hizmetini en makul fiyat aralığıyla sunar. Arçelik Beyaz Eşya cihazlarının oldukça pahalı meblağlara satın alınabildiği bu dönemde cihazlarınızın gösterdiği teknik arızaların oluşturabileceği yüksek masraflardan kaçınmak için firmamızın Arçelik Servisi‘nden faydalanın.

Evinizde Tamir Hizmeti;

Firmamızın yıllardır sektörün içinde yetişmiş ve güler yüzlü donanımlı teknik ekipleri adresinize intikal ettikten sonra Teknik Arıza Tespiti işlemi uygulanır. Arçelik Servisi İzmir kapsamında çözümlenen ve kodlanan teknik arıza, ekiplerimiz tarafından evinizde tamir hizmetine tabii tutulur. Yüksek teknolojiye sahip ve hijyen açısından önemli kolaylıklar sağlayan donanımlı cihazlar sayesinde bakım işlemleri ve arızalı parça tamiri gerçekleştirilir.

Donanımlı Teknik Ekip;

Beyaz eşya cihazlarında gerçekleştirin bütün teknik arıza onarım, bakım ve tamir işlemlerinin olabildiğince profesyonel ve dikkatli gerçekleşmesi gerekmektedir. Arçelik beyaz eşya cihazlarınızda meydana teknik arızaları yıllarını bu sektöre vermiş, teknolojik bilgiye sahip, güler yüzlü ve donanımlı teknik ekiplerimiz İzmir Arçelik Servisi kapsamında sunar. Arızaların sıkıntısız ve en kısa sürede giderilmesi, arıza kodlarının çözümlenmesi ve parça değişiminin sağlanması çalışma arkadaşlarımız tarafından yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenerek sağlanır.

Arçelik Garantili Parça Değişimi;

Arçelik elektronik ürünlerinizde meydana gelen teknik arızaların çözümlenmesi için parça değişimi gerekebilir. Firmamız marka model fark etmeden bütün sıkıntılı parçaların temin edilmesini sağlar. Kaliteli ve donanımlı atölyelerden sağlanan parçaların değişimi sağlanır ve test edilir. Arçelik Servisi İzmir garantili parça değişimi hizmeti kapsamında değişen parçalara 1 YIL GARANTİ verilir. Teknik arızanın tekrar meydana gelmesi durumunda uzman çalışma arkadaşlarımız yoğun ilgi gösterir.

Sizlerde Bu Avantajlardan Faydalanmak ve Arçelik Servisi sağlamak için bize ulaşın.

İzmir Arçelik Servisi
İzmir Arçelik Servisi Hizmetleri

Arçelik Teknik Servis Süreci Nasıl İlerliyor ?

İzmir Arçelik Servisi hizmeti dahilinde, tüm servis işlemleri adım adım ve süreç halinde ilerlemektedir. Arızalı bir cihazın sağlıklı bir şekilde onarımını sağlamak için, doğru işlemler uygulamak gerekir. Yapılacak işlemlerin belirlenmesi için, problemli ürünün ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerekir. Bunun için, Teknik Arıza Tespiti işlemi gereklidir. Teknisyen ekiplerimiz, cihazların ihtiyacına göre gereken tüm teknik işlemleri detaylı olarak uygulamaktadır. Çalışma arkadaşlarımız, şeffaf servis hizmeti kapsamında tüm adımları sizlerle paylaşmaktadır. Geniş Servis Ağı ile yedek parça temini gibi konularda hızlı davranan ekiplerimiz, teknik sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Müşterilerimize memnuniyeti yüksek, olabildiğince hızlı ve etkili bir servis süreci oluşturmak için çalışmaktayız. Arçelik Teknik Servis olarak, tüm Arçelik cihazlarınızın teknik arızalarını en kısa sürede profesyonel müdahaleler ve şeffaf bir süreç ile çözüme ulaştırmaktayız.

Arçelik Servisi İzmir tarafından hizmet almak isteyen müşterilerimiz, servis süreci hakkında bilgi almak istemektedir. Cihaza ne gibi işlemler uygulanacağı, servis sürecinin ne kadar süreceği gibi konular sıklıkla merak edilmektedir. Günümüzde beyaz eşya cihazları insan hayatında oldukça önemli bir noktadadır. Bu nedenle kullanıcıların servis sürecini ve işlemleri merak etmesi oldukça doğaldır. Bizler bu konuda şeffaf servis politikası ile ilerliyor, müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda, Arçelik Teknik Servis sürecini ve uygulanan işlemleri sizlerle paylaşacağız.

Arçelik Teknik Servis İşlemleri

 • Teknik Arıza Tespiti
 • Tamir & Onarım veyahut Bakım İşlemi
 • Bakım Uygulanacaksa Detaylı ve Titiz Beyaz Eşya Bakımı
 • Eğer Arıza İç Aksamlardan Kaynaklanıyorsa;
 • Garantili Parça Değişimi için Ürünün Atölyeye Alınması
 • Yedek Parça Temin Edilmesi ve Takılması
 • Onarılan Cihazın Performans Testlerinden Geçmesi
 • Sorunsuz Çalışan Arçelik Ürünün 1 YIL GARANTİ İle Teslim Edilmesi.
 • Arçelik Servis Süreci; 1-5 İş Günü kadar sürmektedir.

Arçelik Servisi İzmir‘de sunulan Teknik Arıza Tespiti gerçekleştikten sonra bakıma ihtiyacı olan cihazlara beyaz eşya bakım hizmeti kapsamında detaylı ve titiz bakım hizmeti gerçekleştirilir. Arçelik beyaz eşya cihazlarında meydana gelen arıza bozulan bir parçadan kaynaklanıyorsa Evinizde Tamir Hizmeti uygulanabilir. Eğer parça evde tamir edilemeyecek durumdaysa garantili parça değişimi sayesinde yedek parça temin edilir. Yedek parça temini için cihazın atölyeye teslim edilmesi de muhtemeldir. Atölyeye teslim edilen cihazın teknik arıza gösteren parçası değişime uğradıktan sonra Arçelik cihazı bir takım test ve kontrollerden geçer ve ilk günkü performansına döner. Değişime uğrayan arızalı parçaya 1 Yıl Garanti sağlanır ve cihaz en kısa sürede sizlere teslim edilir.


Arçelik Servis Ücreti Kaç TL ?

Arçelik Servis Ücreti İzmir ilinde 200-400 TL aralığında belirlenmiştir. Teknik Arıza Tespiti işlemi için bu ücret talep edilmektedir. Bu işlem, cihaza uygulanan tamir ve onarımın düzgün ilerlemesi için bir hayli önemlidir. Arızaya teşhisinin doğru yapılması en temel adımlardan biridir. Profesyonel ekiplerimiz, adrese ulaştıklarında ilk olarak cihaza bir inceleme gerçekleştirirler. Bu inceleme esnasında cihazdaki arızanın sebebi, bozuk parçalar, yapılacak işlemler ve ortalama fiyat belirlenir. Çalışma arkadaşlarımız için zaman, efor ve yakıt harcarlar. Bu nedenle servis hizmetinin devamı ve giderlerin karşılanması için belirli miktar servis ücreti talep edilir.

Günümüzde yeni bir Arçelik ürününe sahip olmak ekonomik şartlardan dolayı pahalıya mal olabilir. Tam da bu yüzden güncel şartlarda beyaz eşyaların arızalarını göz ardı etmemelisiniz. Gerekli önem gösterilmeyen her problem ürün sağlığı için büyük tehditler oluşturabilir. Bununla beraber, göz ardı edilen arızalar gitgide büyüyerek cihazı çalışamaz hale getirebilir ve bu da yeni bir ürün satın alma masrafına yol açar. Aynı şekilde düzenli bakım yaptırmamakta. Öncelikle Kombi ve Klima ürünleri olmak üzere tüm cihazların sağlığını etkileyebilir. Yüksek maliyetlerden kaçınmak, ürünlerinizi performanslı kullanmak ve ömrünü uzatmak için İzmir Arçelik Servisi tarafından bakım ve onarım hizmeti sağlayabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servis
Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İzmir Arçelik Servisi ekibi olarak, müşterilerimize profesyonel bir Beyaz Eşya Servisi hizmeti sağlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda her bir elektronik cihazı farklı olarak ele alıyor ve buna yönelik hizmet uyguluyoruz. Elektronik ev ürünleri, birbirinden farklı çalışma prensiplerine ve özelliklere sahiptir. Bu nedenle, Beyaz Eşya, Klima & Kombi ve TV gibi cihazlara görülen arızalar farklılık gösterir. Dolayısıyla her bir ürünün tamiri ve onarımı için özel işlemler uygulanmalıdır. Cihazın türüne ve yaşanan arıza göre uygulanacak işlemler belirlenmeli, bu konuda uzman kişiler müdahale etmelidir.

Arçelik Servisi İzmir olarak bizler, her bir elektronik ev aletinizin yapısına uygun işlemler uyguluyoruz. Arızalı cihazınızın türüne göre o alanda uzman profesyonel teknisyenlerle çalışıyoruz. Örneğin; kombiniz bozulduysa, adresinize kombiler üzerinde uzman bir ekip yönlendiriliyor. Her bölgede yer alan tamir atölyelerimizde, her bir cihaz için donanımlı aletler ve ustalar bulunuyor. Bununla beraber, geniş servis ağımız dahilinde arızalı cihazınız için gerekli yedek parça en kısa sürede temin ediliyor. Bu sayede, cihazdaki arıza ne olursa olsun en kısa sürede çözüme ulaştırılıyor.

Özel Cihaz Hizmetlerimize Göz Atın;

Buzdolabı Servisi | Kombi Servisi | Bulaşık Makinesi Tamircisi

Detaylı hizmetimiz kapsamında; çamaşır makinelerinden buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden fırınlara kadar tüm cihazlar için düzenli bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, kullanıcıları doğru şekilde yönlendirerek cihazlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Arçelik Servisi İzmir ekibimiz ile, profesyonelliğin ve samimiyetin bir arada olduğu nadir bir beyaz eşya servisi deneyimi sunuyoruz. Cihaz sahibi olan müşterilerimiz, kullandıkları ürünün servis kapsamında ve tamirinin mümkün olup olmadığını merak ediyor. Bununla beraber cihazda görülen arıza hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Buna dayanarak sizlere cihaz servis hizmetlerimizi ve sık görülen arızaları paylaşacağız.

Arçelik Buzdolabı Servisi İzmir

Arçelik Buzdolabı Servis

Arçelik Servisi İzmir buzdolabı cihazlarında her türlü teknik arızaya çözüm üretir. Buzdolapları günümüzde gıda tüketiminin vazgeçilmezi ve her evde mutlaka bulunan beyaz eşya cihazlarıdır. Arçelik buzdolabı cihazları yaş aldıkça ve kullanıldıkça teknik arızalar meydana getirebilir. Beyaz eşya sahibi olmanın maddi açıdan oldukça zor olduğu bu dönemde uygun fiyatlı bir beyaz eşya servisi sayesinde cihazlarımızı her problem gösterdiğinde ilk günlerine döndürmek ve verimli kullanmak bir hayli önemlidir. Garantili parça değişimi ve güvenilir hizmet prensipleriyle tamir hizmetlerini Arçelik cihazlarında sorunsuz karşılamaktayız. Buzdolabı termostat, rezistans, elektronik kart, sensörler ve motorlarda meydana gelen tüm arızalarda Arçelik arıza kodlarını çözümlemek ve buzdolabınızın verimini arttırmak için bize ulaşın.

Buzdolabı Arızaları;

 • Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor
 • Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Buzdolabı Gürültülü Çalışıyor
 • Buzdolabı Çalışmıyor
 • Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
 • Buzdolabı Kapağı Kapanmıyor

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi İzmir

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makineleri temel ihtiyaçlarımızdan sayılan giyinme ihtiyacımızın temiz bir şekilde karşılanması için önemli yer kaplar. Arçelik Çamaşır Makinelerinde meydana gelen teknik arızaların onarılmasını sağlayarak ve cihazın bakımlarını eskit etmeyerek mis kokulu çamaşırlar giyebilirsiniz. Yeni bir çamaşır makinesi masrafından kaçınmak için de Arçelik Teknik Servisi İzmir hizmetinden faydalanmak şart. Çamaşır makinelerinde ve Arçelik marka cihazlarda ortaya çıkan bütün bozulma ve parça değişimlerini garantili bir şekilde çözmekteyiz. Arçelik Çamaşır Makinesinin ana kart, rezistans, çamaşır makinesi kazanı ve su tahliye pompası gibi bir çok iç aksamının tamir ve yedek parça teminini profesyonelce sağlamaktayız. Arçelik Çamaşır Makinesi tamir ettirmek için bizi arayın. 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Arızaları;

 • Arçelik Çamaşır Makinesi Zıplıyor
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor
 • Çamaşır Makinesi Köpükleniyor
 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Çamaşır Makinesi Durulamıyor
 • Çamaşır Makinesi Çalışmıyor

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi İzmir

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sağlıklı yemekler tüketmek ve sofralarımıza hijyen katmak için vazgeçilmez cihazlar olan Arçelik Bulaşık Makinelerinde teknik arıza meydana gelmesi olağan bir durumdur. Uzun kullanımlara uğrayan ve alınmasının üzerinden yıllar geçen Arçelik beyaz eşya cihazlarında Arçelik Servisi İzmir teknolojik bir servis hizmeti sağlar. Arçelik yedek parça sağlanması ve işlem uygulanan makinelerde garanti hizmeti verilir. Makinede sorun gösteren kondansatör, elektronik kart, pompa motoru, rezistans ve yıkama grubu gibi önem arz eden parçaların değişimi ve tamiri tarafımızca donanımlı ekiplerle hizmete verilir. Arıza kodlarının donanımlı teknik atölyelerde çözümlenmesi, Bulaşık makinesi arıza onarımı ve bakım ihtiyaçları için bizden yardım alın.

Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Arızaları;


Arçelik Klima Servisi İzmir

Arçelik Klima Servisi

Klimalar teknik arıza göstermesi durumunda özenle bakılması, iç aksamların kontrolü ve parça değişimlerinde ekstra dikkat gerektiren cihazlardır. İzmir sıcaklarında kullanmanın şart olduğu klimalarınızın detaylı bakım ihtiyaçları ve bozuk parçaların tamiri için Arçelik Teknik Servisi İzmir en titiz şekilde hizmet verir. Arçelik klima cihazlarının soğutma ve ısıtma performansları bakımı aksatıldıkça ve arızalar göz ardı edildikçe azalır. Klimada kondansatör, klima kartı, drenaj pompası, fan motoru, orijinal kumanda ve diğer tüm iç aksamların değişimlerinde garantili parça değişimiyle beraber servis sağlanır. Klima bakımının yüksek verim için gerçekleştirilmesi, parçaların detaylı tamire uğraması ve arıza kodlarının öğrenilmesi için firmamızdan kaliteli özel servis sağlayın.

Arçelik Klima Arızaları;

 • Arçelik Klima Üflemiyor
 • Arçelik Klima Su Akıtıyor
 • Klima Çalışmıyor
 • Arçelik Klima Kapağı Kapanmıyor
 • Klima Soğutmuyor
 • Klima Isıtmıyor

Arçelik Kombi Servisi İzmir

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Servisi İzmir Kombi ısıtma kaynağı olarak her zaman birinci tercih olan kombi cihazlarında teknik arıza tespiti, arızalı parçaların değişim süreci ve cihazın ömrünün uzaması için düzenli bakım işlemlerini yerine getirir. Kombiler bakımı eksik yapıldığın performansı düştüğü gibi çalışma işleyişini etkileyen parçalar onarılmayınca oldukça tehlikeli hale gelir. Doğalgazla çalışan bu beyaz eşyaların bütün tamir ve garantili parça değişimleri Arçelik servisi tarafından sağlanır. Kombilerin baca fanları, ateşleme grubu, genleşme tankı, gaz valfi ve vanaları sık arıza gösteren parçalardandır. Bu önemli aksamların garantili değişimleri ve Kombi Bakımı‘nın aksatmadan yapılması için firmamızla iletişime geçin.

Arçelik Kombi Arızaları;

 • Arçelik Kombi Isıtmıyor
 • Arçelik Kombi Ateşleme Yapmıyor
 • Kombi Çok Ses Yapıyor
 • Kombi Su Akıtıyor
 • Kombi Çalışmıyor
 • Arçelik Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Arçelik Televizyon Servisi İzmir

Arçelik Televizyon Servisi

Televizyonlar iletişim çağının en önemli unsurlarındandır ve ufak darbe ve kazalarda kolayca arızalanabilir. Özellikle ekrana ekstra dikkat edilmelidir. İzmir Arçelik Servisi darbe alan, kırılan yada yazılım arızası gösteren bütün televizyon beyaz eşya cihazlarına teknik arıza onarımı uygular. Arçelik OLED, QLED, LCD ve Plazma TV’ler dahil diğer tüm cihazlarda uygun fiyatlı servis hizmeti sağlanır. Televizyonların genellikle yazılımsal olarak ve T-Con Board, TV Ana Kart, Panel, Led Bar, LCD Driver gibi parçalardan arıza oluşturduğu ekiplerimizce analiz edilmiştir. Arçelik televizyonların dikkatli parça değişimi ve kaliteli görüntü aktarılması için bizi arayın.

Arçelik Televizyon Arızaları;

 • Televizyon Ekranı Gidip Geliyor
 • Arçelik Televizyon Kapanıp Açılıyor
 • Arçelik Televizyondan Ses Gelmiyor
 • Televizyonda Çizgiler Çıkıyor
 • Televizyon Kırıldı
 • Arçelik Televizyon Açılmıyor

Arçelik Fırın Servisi İzmir

Arçelik Fırın Servisi

Fırın Tamircisi ürünleri damaklarımızın enfes lezzetlerle birleşmesi ve kaliteli yemekler tüketmemiz için gerekli cihazlardır. Temizliğinin mutlaka düzenli yapılması ve gösterdiği arızalarda uzmanca davranılması gereken fırın beyaz eşyaları için gerekli tüm hizmetleri Arçelik Servisi İzmir sizlere sağlar. Arçelik fırınınızın gösterdiği teknik arızalarda mutlaka kaliteli servisten faydalanın ve elle müdahele etmeyin. Fırınlarda termostat, fırın lambası, fanlar, ızgaralar, rezistanslar ve elektronik kartlarda gözüken arızalar kullanıcılar arasında popülerdir. Saydığımız bütün parçaların evde tamir ve garantili parça değişimleri işin Arçelik Servisi İzmir’den faydalanın.

Arçelik Fırın Arızaları;

 • Arçelik Fırın Pişirmiyor
 • Arçelik Fırın Lambası Yanmıyor
 • Fırın Çalışmıyor
 • Arçelik Fırın Kendi Kendine Kapanıyor
 • Fırın Buhar Çıkarıyor
 • Arçelik Fırın Çalışmıyor

Arçelik Beyaz Eşyaların Genel Arıza Sebepleri Nelerdir ?

İzmir Arçelik Servisi ekiplerimiz uzun yıllardır hizmetini sundukları teknik servis üzerinde uzmanlaşmışlardır. Bu bağlamda servis uyguladıkları binlerce adres mevcuttur. Onların tecrübelerine dayanarak kullanıcıların sorularını yanıtlamak istedik. Arçelik cihaz sahiplerinin merak ettiği konulardan biri ise arıza sebepleridir. Arçelik Teknik Servis İzmir bölgesinde yapılan araştırmalara göre Arçelik cihazların en temel arıza sebebi Bakımsızlıktır. Yeni satın aldığınız veyahut elinizde bulunan bir ürünün düzenli yani periyodik bakımı mutlaka yapılmalıdır. Belirli zaman aralıklarıyla yapılan cihaz bakımları performansı yüksek tutup arızaların da önüne geçecektir. Diğer bir arıza sebebi ise onarım ihmalidir. Ufak tefek gözüken minik teknik problemler göz ardı edilmemelidir. İhmal edilen her problem daha büyük sorunlara yol açar.

Arçelik Servisi olarak gözlemlediğimiz diğer bir temel arıza sebebi ise Voltaj Problemleridir. Elektrik tesisatında yer alan aksaklıklar ve ani elektrik kesintileri nedeniyle cihazlar sık sık arızalanabilir. Bu tip arızalarda, elektronik kart gibi parçalar zarar görebilir. Bununla beraber, Kullanıcı Hataları da ürünlerin arıza vermesinde ve işlevini yerine getirmemesinde en belirgin sebeplerdendir. Elektronik ürünlerin kullanım şeklini ve amacını kullanım kılavuzu veya servis elemanlarından öğrenmek gerekir. Yanlış kullanım nedeniyle, günümüzde birçok cihaz arızalanarak işlevini yitirmektedir.


Arçelik Cihaz Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Arçelik cihazların arıza durumunda ilk yapılması gereken, cihaza gelen elektrik bağlantısını sonlandırmaktır. Elektronik ürünlerin teknik arızalarına bilinçsiz olarak müdahale etmemek gerekir. Yanlış ve bilinçsizce yapılan işlemler, sizlere zarar verebileceği gibi cihazın da işlevini tamamen yitirmesine neden olabilir. Bu nedenle, özellikle Kombi gibi cihazlarda dikkatli hareket etmek gerekir. En kısa sürede teknik servis desteği alınmalıdır. Herhangi bir arıza durumu ile karşılaştıysanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Cihaza gelen elektrik bağlantılarını sonlandırın ve ürünü fişten çekin.
 2. Su kaçağı gibi bir arıza durumu varsa, cihazın bağlı olduğu su vanasını kapatın.
 3. Kombi gibi sistemlerde, cihaza bağlı gaz vanalarını kapatın.
 4. Herhangi bir arıza durumunda cihazın içini açmaya çalışmayın, kesinlikle elle müdahale etmeyin.
 5. İzmir Arçelik Servisi‘ni arayarak servis talebinde bulunun ve teknik destek alın.

Arçelik Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Arçelik Servisi İzmir olarak, temel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini hedefliyoruz. Bu bağlamda, Arçelik Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sağlamak adına çalışıyoruz. Bizleri tercih edecek müşterilerimiz için birçok farklı avantaj ve fırsat sağlıyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin oldukça rahat bir servis süreci geçirmesini ve cihazlarını uzun ömürlü kullanmasını hedefliyoruz. Öncelikle, elektronik cihazların yaşamda sağladığını kolaylığın farkındayız. Bu nedenle, kullanıcıların arıza durumlarında yaşayacağı mağduriyeti bilerek en kısa sürede teknik destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin Arçelik ürünlerine dikkatli davranıyor, detaylı inceleyerek profesyonel tamir işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Servisimiz kapsamında, alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerle çalışıyoruz. Atölyelerimizde yer alan ustalarımızla beraber, cihazlarınızda görülen her arıza durumunun tamirini sağlıyoruz. Gerekli tüm yedek parçaların teminini en kısa sürede gerçekleştiriyor, ürünleri onararak mağduriyeti gideriyoruz. Ayrıca, servis hizmeti sonrası garanti ve işlem belgelerimiz ile desteğimizi sürdürüyoruz. Üstelik tüm bunları, uygun fiyat politikamız dahilinde sunuyoruz. Bununla beraber, iletişim yollarımızı günden günde ilerleterek en kısa sürede servise ulaşmanızı sağlıyoruz. İzmir Arçelik Servisi olarak sunduğumuz avantajları inceleyin, profesyonel bir servis talep edin!

🚚

Hızlı Servis Desteği

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

🔒

Garantili Hizmet

🕒

7/24 Destek

💳

Uygun Fiyatlar

Arçelik Müşteri Hizmetleri Desteği
Arçelik Müşteri Hizmetleri Desteği

En Yakın Arçelik Servisi Nerede ?

Arçelik Servisi İzmir olarak şehrin tüm ilçe ve bölgelerinde hizmet veriyoruz. Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı, Menemen başta olmak üzere, şehrin en yoğun bölgelerinde aktif servis hizmeti sunuyoruz. Cihaz sahipleri, herhangi bir Arçelik cihazın arızalanması durumunda En Yakın Arçelik Servisi’ni çağırmak istiyor. Bu nedenle de hangi bölgelerde hizmet verildiğini merak ediyor. Bizler, İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde profesyonel ve hızlı servis desteğimizi sürdürüyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda, yaşadığınız ilçede çalışan teknisyen ekiplerimizi adrese yönlendiriyoruz. Sizler de, herhangi bir Arçelik ürününüzün arızalanması durumunda bizlere ulaşabilir, İzmir’in tüm bölgelerinden servis desteği alabilirsiniz. Bölge servis hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ziyaret edin; Arçelik Servisleri

En sık talep aldığımız servis bölge hizmetlerimize göz atın; Arçelik Servisi Buca | Arçelik Servisi Torbalı | Konak Arçelik Servisi


Arçelik Servisi İzmir Sık Sorulan Sorular

Arçelik Servisi Ücreti Ne Kadar ?

Arçelik Servisi İzmir içerisinde Teknik Arıza Tespiti için belirlenen miktar 200-400 TL‘dir. Profesyonel ve hatasız arıza tespitinden yararlanmak için mutlaka teknik servis çağırın.

Arçelik Servis Garantisi Ne Kadar ?

Arçelik Servisi, onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti süresi tanımaktadır.

Arçelik Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Arçelik Servisi Numarası için (0232) 326 30 51 dahili telefon numarasını arayabilirsiniz. Arçelik Arıza Kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde teknik ekipten yardım alabilirsiniz.

Arçelik ve Beko Aynı Marka Mı ?

Arçelik ve Beko markaları, aynı bünye altında bulunmaktadır. İzmir Arçelik Servisi olarak bizler, Beko marka cihazlarla da ilgilenmekteyiz.

Arçelik Servisi Hangi Ürünlere Bakıyor ?

İzmir Arçelik Servisi Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Fırın, Televizyon ve benzeri tüm beyaz eşya cihazlarında servis hizmeti sağlamaktadır. Cihazların ömrünü uzatmak için mutlaka servisimizden faydalanın.

Arçelik Servise Verilen Ürünler Ne Zaman Teslim Edilir ?

İzmir Arçelik Servisi tarafından hizmet verilen ürünler, genellikle 1-5 İş Günü süren bir servis sürecinden sonra teslim edilmektedir.