Arçelik Servisi İzmir

Arçelik Servisi İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Arçelik Servisi İzmir sizlere İzmir içerisindeki tüm bölgelerde donanımlı teknik ekipleriyle uygun fiyatlı, güvenilir ve garantili parça değişimi hizmetiyle beyaz eşya servisi sağlar. Arçelik Servisi Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden iletişime geçerek Arçelik Arıza Kaydı oluşturabilirsiniz. Aynı gün içerisinde verilen Teknik Arıza Tespiti için belirli bir Servis Ücreti bulunmaktadır. Firmamızın teknik servis işlemlerinden en çok karşılaştığı markalardan biri olan Arçelik cihazlarında yılların tecrübesine dayanarak servis hizmeti vermekteyiz. İzmir Arçelik Servisi kapsamında teknik arıza gösteren, bakım gerektiren tüm beyaz eşya cihazlarınızda bütçenize uygun tamir ve bakım hizmeti sağlamaktayız.

 • Arçelik Servis Ücreti: 100-250 TL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Cihaz Teslim Süreci: 1-5 İş Günü
 • İşçilik Garantisi: 1 YIL
 • Hizmet Saatleri: 7/24

Beyaz eşya cihazlarının tümünde Arçelik Teknik Servis İzmir olarak güncel teknolojik ekipman kullanımını destekleyen ve yeterli donanıma sahip güler yüzlü ekiplerimizle herhangi bir arıza ve teknik problem durumunda sizlere en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Fırın, Televizyon ve tüm beyaz eşya ürünlerinde kaliteli işçilik gösteren ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet için bizimle iletişime geçin!


Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik Servisi İzmir içerisinden herhangi bir bölgeden hizmet almak için Arçelik Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden yaptığınız görüşmeler ile Arçelik Servis Randevusu oluşturabilirsiniz. Bunun için sizlerden Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgisi talep edilecektir. Ardından gün içerisinde teknik servis ekipleri adresinize ulaşım sağlayacaktır. Servis hizmetleri kapsamında müşterileri memnuniyeti için çabalamaktayız. Bu bağlamda çağrı merkezimiz sizleri bilgilendirmek üzerine çalışmaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler esnasında kullanıcılar olarak merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Arıza yaşadığınız ürün hakkında bilgiler vererek alacağınız hizmeti detaylandırabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye ait servis hakkında bilgi sağlayabilir, İzmir Arçelik Servisi kapsamındaki ürünleri öğrenebilirsiniz. Elbette sizlerde doğal olarak alacağınız hizmetin detaylarını merak edebilirsiniz. Bu duruma sizler içim hem servis sunduğumuz ürünleri, hem de hizmetimizin detaylarını içeriğimizde sizlere aktardık.

Arçelik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

 • Arçelik Servisi İzmir hizmetlerinden randevu almak için öncelikle (0232) 475 01 01 müşteri hizmetlerini arayınız.
 • Çağrı merkezi ile bilgi alışverişi sağlayarak arıza durumu ve adres bilgileri konusunda paylaşım yapınız.
 • Telefon görüşmesi üzerinde arkadaşlarımız merak ettikleriniz ve Servis Ücreti hakkında sizlere bilgi sağlayacaktır
 • Ad Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri alındıktan sonra Arçelik Arıza Kaydı oluşturulmuş olacaktır.
 • Ardından sizlere geri dönüş yapan teknisyen ekibimizle randevulaşarak aynı gün servis sağlayabilirsiniz.
Arçelik Servisi İzmir Hizmeti
Arçelik Servisi İzmir Hizmeti

İzmir Arçelik Servisi Hizmetleri

Arçelik Servisi İzmir Hizmeti firmamızın uzun yıllardır birikim elde ettiği ve sonuçları göz önünde bulundurarak tecrübe elde ettiği sektörde ilerlemektedir. Arçelik marka cihazlarda kendi prensip ve ilkelerine dayanarak en yüksek müşteri memnuniyeti kazandıracak şekilde çalışmaya devam etmektedir. Beyaz eşya sahibi olarak arızalı ürünlerde nasıl bir hizmetle karşılaşacağınızı bilmek istemeniz gayet normaldir. Kullanıcılarımızın merak ettiği konuları açıklamak amacıyla sunduğumuz fırsatları sizlerle paylaşmak istedik. Arçelik Servisi Avantaj ve Fırsatları Nelerdir ?

Uygun Fiyatlı Arçelik Servisi

Arçelik Teknik Servis İzmir sizlere tüm bölgelerde tüm cihazlara uygun fiyat ilkesini benimseyerek servis hizmeti sağlar. Adresinize ulaşan ekiplerimiz sizlere günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyat teklifleri sunar. Yeterli donanıma sahip ve tecrübeli ekiplere ulaşmanın zor olduğu bu dönemlerde firmamız en kaliteli teknik servis hizmetini en makul fiyat aralığıyla sunar. Arçelik Beyaz Eşya cihazlarının oldukça pahalı meblağlara satın alınabildiği bu dönemde cihazlarınızın gösterdiği teknik arızaların oluşturabileceği yüksek masraflardan kaçınmak için firmamızın Arçelik Servisi‘nden faydalanın.

Evinizde Tamir Hizmeti;

Firmamızın yıllardır sektörün içinde yetişmiş ve güler yüzlü donanımlı teknik ekipleri adresinize intikal ettikten sonra Teknik Arıza Tespiti işlemi uygulanır. Arçelik Servisi İzmir kapsamında çözümlenen ve kodlanan teknik arıza, ekiplerimiz tarafından evinizde tamir hizmetine tabii tutulur. Yüksek teknolojiye sahip ve hijyen açısından önemli kolaylıklar sağlayan donanımlı cihazlar sayesinde bakım işlemleri ve arızalı parça tamiri gerçekleştirilir.

Donanımlı Teknik Ekip;

Beyaz eşya cihazlarında gerçekleştirin bütün teknik arıza onarım, bakım ve tamir işlemlerinin olabildiğince profesyonel ve dikkatli gerçekleşmesi gerekmektedir. Arçelik beyaz eşya cihazlarınızda meydana teknik arızaları yıllarını bu sektöre vermiş, teknolojik bilgiye sahip, güler yüzlü ve donanımlı teknik ekiplerimiz İzmir Arçelik Servisi kapsamında sunar. Arızaların sıkıntısız ve en kısa sürede giderilmesi, arıza kodlarının çözümlenmesi ve parça değişiminin sağlanması çalışma arkadaşlarımız tarafından yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenerek sağlanır.

Arçelik Garantili Parça Değişimi;

Arçelik elektronik ürünlerinizde meydana gelen teknik arızaların çözümlenmesi için parça değişimi gerekebilir. Firmamız marka model fark etmeden bütün sıkıntılı parçaların temin edilmesini sağlar. Kaliteli ve donanımlı atölyelerden sağlanan parçaların değişimi sağlanır ve test edilir. Arçelik Servisi İzmir garantili parça değişimi hizmeti kapsamında değişen parçalara 1 YIL GARANTİ verilir. Teknik arızanın tekrar meydana gelmesi durumunda uzman çalışma arkadaşlarımız yoğun ilgi gösterir.

Sizlerde Bu Avantajlardan Faydalanmak ve Arçelik Servisi sağlamak için bize ulaşın.

İzmir Arçelik Servisi
İzmir Arçelik Servisi Hizmetleri

Arçelik Teknik Servis Süreci Nasıl İlerliyor ?

İzmir Arçelik Servisi hizmeti dahilinde, tüm servis işlemleri adım adım ve süreç halinde ilerlemektedir. Arızalı bir cihazın sağlıklı bir şekilde onarımını sağlamak için, doğru işlemler uygulamak gerekir. Yapılacak işlemlerin belirlenmesi için, problemli ürünün ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerekir. Bunun için, Teknik Arıza Tespiti işlemi gereklidir. Teknisyen ekiplerimiz, cihazların ihtiyacına göre gereken tüm teknik işlemleri detaylı olarak uygulamaktadır. Çalışma arkadaşlarımız, şeffaf servis hizmeti kapsamında tüm adımları sizlerle paylaşmaktadır. Geniş Servis Ağı ile yedek parça temini gibi konularda hızlı davranan ekiplerimiz, teknik sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Müşterilerimize memnuniyeti yüksek, olabildiğince hızlı ve etkili bir servis süreci oluşturmak için çalışmaktayız. Arçelik Teknik Servis olarak, tüm Arçelik cihazlarınızın teknik arızalarını en kısa sürede profesyonel müdahaleler ve şeffaf bir süreç ile çözüme ulaştırmaktayız.

Arçelik Servisi İzmir tarafından hizmet almak isteyen müşterilerimiz, servis süreci hakkında bilgi almak istemektedir. Cihaza ne gibi işlemler uygulanacağı, servis sürecinin ne kadar süreceği gibi konular sıklıkla merak edilmektedir. Günümüzde beyaz eşya cihazları insan hayatında oldukça önemli bir noktadadır. Bu nedenle kullanıcıların servis sürecini ve işlemleri merak etmesi oldukça doğaldır. Bizler bu konuda şeffaf servis politikası ile ilerliyor, müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda, Arçelik Teknik Servis sürecini ve uygulanan işlemleri sizlerle paylaşacağız.

Arçelik Teknik Servis İşlemleri

 • Teknik Arıza Tespiti
 • Tamir & Onarım veyahut Bakım İşlemi
 • Bakım Uygulanacaksa Detaylı ve Titiz Beyaz Eşya Bakımı
 • Eğer Arıza İç Aksamlardan Kaynaklanıyorsa;
 • Garantili Parça Değişimi için Ürünün Atölyeye Alınması
 • Yedek Parça Temin Edilmesi ve Takılması
 • Onarılan Cihazın Performans Testlerinden Geçmesi
 • Sorunsuz Çalışan Arçelik Ürünün 1 YIL GARANTİ İle Teslim Edilmesi.
 • Arçelik Servis Süreci; 1-5 İş Günü kadar sürmektedir.

Arçelik Servisi İzmir‘de sunulan Teknik Arıza Tespiti gerçekleştikten sonra bakıma ihtiyacı olan cihazlara beyaz eşya bakım hizmeti kapsamında detaylı ve titiz bakım hizmeti gerçekleştirilir. Arçelik beyaz eşya cihazlarında meydana gelen arıza bozulan bir parçadan kaynaklanıyorsa Evinizde Tamir Hizmeti uygulanabilir. Eğer parça evde tamir edilemeyecek durumdaysa garantili parça değişimi sayesinde yedek parça temin edilir. Yedek parça temini için cihazın atölyeye teslim edilmesi de muhtemeldir. Atölyeye teslim edilen cihazın teknik arıza gösteren parçası değişime uğradıktan sonra Arçelik cihazı bir takım test ve kontrollerden geçer ve ilk günkü performansına döner. Değişime uğrayan arızalı parçaya 1 Yıl Garanti sağlanır ve cihaz en kısa sürede sizlere teslim edilir.


Arçelik Servis Ücreti Kaç TL ?

Arçelik Servis Ücreti İzmir ilinde 150-250 TL aralığında belirlenmiştir. Teknik Arıza Tespiti işlemi için bu ücret talep edilmektedir. Bu işlem, cihaza uygulanan tamir ve onarımın düzgün ilerlemesi için bir hayli önemlidir. Arızaya teşhisinin doğru yapılması en temel adımlardan biridir. Günümüzde yeni bir Arçelik ürününe sahip olmak ekonomik şartlardan dolayı pahalıya mal olabilir. Tam da bu yüzden güncel şartlarda beyaz eşyaların arızalarını göz ardı etmemelisiniz. Gerekli önem gösterilmeyen her problem ürün sağlığı için büyük tehditler oluşturabilir. Aynı şekilde düzenli bakım yaptırmamakta. öncelikle Kombi ve Klima ürünleri olmak üzere tüm cihazların sağlığını etkileyebilir. Yüksek maliyetlerden kaçınmak, ürünlerinizi performanslı kullanmak ve ömrünü uzatmak için İzmir Arçelik Servisi tarafından bakım ve onarım hizmeti sağlayabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servis
Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İzmir Arçelik Servisi, müşterilerine mükemmel bir Beyaz Eşya Servisi deneyimi sunarak öne çıkmaktadır. Her cihaz için özelleştirilmiş ve kaliteli hizmetler sunarak, evlerimizin vazgeçilmez dostlarının uzun ömürlü ve sağlam performanslı olmasını sağlar. Gelişmiş teknik bilgiye sahip profesyonel ekipleriyle, Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınız için en uygun çözümleri sunarlar. Bu uzman ekipler, her model ürün üzerinde geniş bilgi birikimiyle donatılmıştır ve her müşteriye özel bir yaklaşım sergilerler.

Özel Cihaz Hizmetlerimize Göz Atın;

Buzdolabı Servisi | Kombi Servisi

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinelerinden buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden fırınlara kadar tüm cihazlar için düzenli bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunarlar. Ayrıca, kullanıcıları doğru şekilde yönlendirerek cihazlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı olurlar. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Arçelik Servisi İzmir ekibi, profesyonelliğin ve samimiyetin bir arada olduğu nadir bir beyaz eşya servisi deneyimi sunmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Servisi İzmir buzdolabı cihazlarında her türlü teknik arızaya çözüm üretir. Buzdolapları günümüzde gıda tüketiminin vazgeçilmezi ve her evde mutlaka bulunan beyaz eşya cihazlarıdır. Arçelik buzdolabı cihazları yaş aldıkça ve kullanıldıkça teknik arızalar meydana getirebilir. Beyaz eşya sahibi olmanın maddi açıdan oldukça zor olduğu bu dönemde uygun fiyatlı bir beyaz eşya servisi sayesinde cihazlarımızı her problem gösterdiğinde ilk günlerine döndürmek ve verimli kullanmak bir hayli önemlidir. Garantili parça değişimi ve güvenilir hizmet prensipleriyle tamir hizmetlerini Arçelik cihazlarında sorunsuz karşılamaktayız. Buzdolabı termostat, rezistans, elektronik kart, sensörler ve motorlarda meydana gelen tüm arızalarda Arçelik arıza kodlarını çözümlemek ve buzdolabınızın verimini arttırmak için bize ulaşın.

Buzdolabı Arızaları;

 • Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor
 • Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Buzdolabı Gürültülü Çalışıyor
 • Buzdolabı Çalışmıyor
 • Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
 • Buzdolabı Kapağı Kapanmıyor

Arçelik Servisi İzmir

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makineleri temel ihtiyaçlarımızdan sayılan giyinme ihtiyacımızın temiz bir şekilde karşılanması için önemli yer kaplar. Arçelik Çamaşır Makinelerinde meydana gelen teknik arızaların onarılmasını sağlayarak ve cihazın bakımlarını eskit etmeyerek mis kokulu çamaşırlar giyebilirsiniz. Yeni bir çamaşır makinesi masrafından kaçınmak için de Arçelik Teknik Servisi İzmir hizmetinden faydalanmak şart. Çamaşır makinelerinde ve Arçelik marka cihazlarda ortaya çıkan bütün bozulma ve parça değişimlerini garantili bir şekilde çözmekteyiz. Arçelik Çamaşır Makinesinin ana kart, rezistans, çamaşır makinesi kazanı ve su tahliye pompası gibi bir çok iç aksamının tamir ve yedek parça teminini profesyonelce sağlamaktayız. Arçelik Çamaşır Makinesi tamir ettirmek için bizi arayın. 0232 475 01 01

Çamaşır Makinesi Arızaları;

 • Arçelik Çamaşır Makinesi Zıplıyor
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor
 • Çamaşır Makinesi Köpükleniyor
 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Çamaşır Makinesi Durulamıyor
 • Çamaşır Makinesi Çalışmıyor

Arçelik Teknik Servis İzmir

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sağlıklı yemekler tüketmek ve sofralarımıza hijyen katmak için vazgeçilmez cihazlar olan Arçelik Bulaşık Makinelerinde teknik arıza meydana gelmesi olağan bir durumdur. Uzun kullanımlara uğrayan ve alınmasının üzerinden yıllar geçen Arçelik beyaz eşya cihazlarında Arçelik Servisi İzmir teknolojik bir servis hizmeti sağlar. Arçelik yedek parça sağlanması ve işlem uygulanan makinelerde garanti hizmeti verilir. Makinede sorun gösteren kondansatör, elektronik kart, pompa motoru, rezistans ve yıkama grubu gibi önem arz eden parçaların değişimi ve tamiri tarafımızca donanımlı ekiplerle hizmete verilir. Arıza kodlarının donanımlı teknik atölyelerde çözümlenmesi, Bulaşık makinesi arıza onarımı ve bakım ihtiyaçları için bizden yardım alın.

Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Arızaları;

 • Arçelik Bulaşık Makinesi Su Almıyor
 • Bulaşık Makinesi İyi Temizlemiyor
 • Bulaşık Makinesi Çok Ses Çıkarıyor
 • Bulaşık Makinesi Sıcak Yıkamıyor
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Kapanıyor
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor

Arçelik Servisi İzmir

Arçelik Klima Servisi

Klimalar teknik arıza göstermesi durumunda özenle bakılması, iç aksamların kontrolü ve parça değişimlerinde ekstra dikkat gerektiren cihazlardır. İzmir sıcaklarında kullanmanın şart olduğu klimalarınızın detaylı bakım ihtiyaçları ve bozuk parçaların tamiri için Arçelik Teknik Servisi İzmir en titiz şekilde hizmet verir. Arçelik klima cihazlarının soğutma ve ısıtma performansları bakımı aksatıldıkça ve arızalar göz ardı edildikçe azalır. Klimada kondansatör, klima kartı, drenaj pompası, fan motoru, orijinal kumanda ve diğer tüm iç aksamların değişimlerinde garantili parça değişimiyle beraber servis sağlanır. Klima bakımının yüksek verim için gerçekleştirilmesi, parçaların detaylı tamire uğraması ve arıza kodlarının öğrenilmesi için firmamızdan kaliteli özel servis sağlayın.

Arçelik Klima Arızaları;

 • Arçelik Klima Üflemiyor
 • Arçelik Klima Su Akıtıyor
 • Klima Çalışmıyor
 • Arçelik Klima Kapağı Kapanmıyor
 • Klima Soğutmuyor
 • Klima Isıtmıyor

Arçelik Teknik Servis İzmir

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Servisi İzmir Kombi ısıtma kaynağı olarak her zaman birinci tercih olan kombi cihazlarında teknik arıza tespiti, arızalı parçaların değişim süreci ve cihazın ömrünün uzaması için düzenli bakım işlemlerini yerine getirir. Kombiler bakımı eksik yapıldığın performansı düştüğü gibi çalışma işleyişini etkileyen parçalar onarılmayınca oldukça tehlikeli hale gelir. Doğalgazla çalışan bu beyaz eşyaların bütün tamir ve garantili parça değişimleri Arçelik servisi tarafından sağlanır. Kombilerin baca fanları, ateşleme grubu, genleşme tankı, gaz valfi ve vanaları sık arıza gösteren parçalardandır. Bu önemli aksamların garantili değişimleri ve Kombi Bakımı‘nın aksatmadan yapılması için firmamızla iletişime geçin.

Arçelik Kombi Arızaları;

 • Arçelik Kombi Isıtmıyor
 • Arçelik Kombi Ateşleme Yapmıyor
 • Kombi Çok Ses Yapıyor
 • Kombi Su Akıtıyor
 • Kombi Çalışmıyor
 • Arçelik Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Arçelik Servisi İzmir

Arçelik Televizyon Servisi

Televizyonlar iletişim çağının en önemli unsurlarındandır ve ufak darbe ve kazalarda kolayca arızalanabilir. Özellikle ekrana ekstra dikkat edilmelidir. İzmir Arçelik Servisi darbe alan, kırılan yada yazılım arızası gösteren bütün televizyon beyaz eşya cihazlarına teknik arıza onarımı uygular. Arçelik OLED, QLED, LCD ve Plazma TV’ler dahil diğer tüm cihazlarda uygun fiyatlı servis hizmeti sağlanır. Televizyonların genellikle yazılımsal olarak ve T-Con Board, TV Ana Kart, Panel, Led Bar, LCD Driver gibi parçalardan arıza oluşturduğu ekiplerimizce analiz edilmiştir. Arçelik televizyonların dikkatli parça değişimi ve kaliteli görüntü aktarılması için bizi arayın.

Arçelik Televizyon Arızaları;

 • Televizyon Ekranı Gidip Geliyor
 • Arçelik Televizyon Kapanıp Açılıyor
 • Arçelik Televizyondan Ses Gelmiyor
 • Televizyonda Çizgiler Çıkıyor
 • Televizyon Kırıldı
 • Arçelik Televizyon Açılmıyor

Arçelik Teknik Servis İzmir

Arçelik Fırın Servisi

Fırın Tamircisi ürünleri damaklarımızın enfes lezzetlerle birleşmesi ve kaliteli yemekler tüketmemiz için gerekli cihazlardır. Temizliğinin mutlaka düzenli yapılması ve gösterdiği arızalarda uzmanca davranılması gereken fırın beyaz eşyaları için gerekli tüm hizmetleri Arçelik Servisi İzmir sizlere sağlar. Arçelik fırınınızın gösterdiği teknik arızalarda mutlaka kaliteli servisten faydalanın ve elle müdahele etmeyin. Fırınlarda termostat, fırın lambası, fanlar, ızgaralar, rezistanslar ve elektronik kartlarda gözüken arızalar kullanıcılar arasında popülerdir. Saydığımız bütün parçaların evde tamir ve garantili parça değişimleri işin Arçelik Servisi İzmir’den faydalanın.

Arçelik Fırın Arızaları;

 • Arçelik Fırın Pişirmiyor
 • Arçelik Fırın Lambası Yanmıyor
 • Fırın Çalışmıyor
 • Arçelik Fırın Kendi Kendine Kapanıyor
 • Fırın Buhar Çıkarıyor
 • Arçelik Fırın Çalışmıyor

Arçelik Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Arçelik Servisi İzmir, müşterilerinin beklentilerini aşan kaliteli hizmetleriyle öne çıkan bir servis hizmetidir. Arçelik Yetkili Servis düzeyinde statüsüyle, güvenilirlik ve uzmanlık konusunda müşterilerine tam bir güvence sunmaktadır. Servisimiz, cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Bu sayede, Arçelik ürünlerinizin tamiratında en yüksek kalite standartlarına uygun bir hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca, servisimiz hızlı yanıt verme ve işleri zamanında tamamlama konusunda özen gösterir, böylece günlük rutininizi aksatmaz. Sunduğumuz avantajlar arasında uygun fiyatlı çözümler, orijinal yedek parçalar kullanma ve uzun ömürlü ürünler için öneriler sunma bulunmaktadır. İzmir Arçelik Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, samimi ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Hızlı Servis

Uzman Ekip

Orijinal Yedek Parça

7/24 Destek

1 Yıl Garanti


Buzdolabı Servisi | Kombi Servisi

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Arçelik Servisi İzmir’de Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyor ?

Arçelik Servisi İzmir içerisinde her ilçede teknik servis hizmeti vermektedir. Özellikle Karabağlar, Buca, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Konak, Güzelyalı ve benzeri tüm alanlarda servis ekipleri bulunmaktadır. Her bölgede arıza kaydı oluşturduğunuz gün içerisinde servis hizmeti sağlanmaktadır. Arçelik cihazlarınız en yakın ve uygun atölyede tamir ve onarıma uğramaktadır. İzmir’den aradığınız her bölgede teknik arıza tespiti için Servis Ücreti bulunmaktadır. Hızlı servis fırsatlarıyla hangi bölge olduğu fark etmeden işlemler olabilecek en hızlı şekilde yürütülmektedir. Arçelik Bölge Servisleri hakkında detaylı bilgi için Arçelik Servisleri ziyaret edin.


Arçelik Müşteri Hizmetleri Desteği
Arçelik Müşteri Hizmetleri Desteği

Arçelik Servisi İzmir Genel Arıza Sebepleri Nelerdir ?

İzmir Arçelik Servisi ekiplerimiz uzun yıllardır hizmetini sundukları teknik servis üzerinde uzmanlaşmışlardır. Bu bağlamda servis uyguladıkları binlerce adres mevcuttur. Onların tecrübelerine dayanarak kullanıcıların sorularını yanıtlamak istedik. Arçelik cihaz sahiplerinin merak ettiği konulardan biri ise arıza sebepleridir. Arçelik Teknik Servis İzmir bölgesinde yapılan araştırmalara göre Arçelik cihazların en temel arıza sebebi Bakımsızlıktır. Yeni satın aldığınız veyahut elinizde bulunan bir ürünün düzenli yani periyodik bakımı mutlaka yapılmalıdır. Belirli zaman aralıklarıyla yapılan cihaz bakımları performansı yüksek tutup arızaların da önüne geçecektir. Diğer bir arıza sebebi ise onarım ihmalidir. Ufak tefek gözüken minik teknik problemler göz ardı edilmemelidir. İhmal edilen her problem daha büyük sorunlara yol açar.

Arçelik Servisi olarak gözlemlediğimiz diğer bir temel arıza sebebi ise Voltaj Problemleridir. Elektrik tesisatında yer alan aksaklıklar ve ani elektrik kesintileri nedeniyle cihazlar sık sık arızalanabilir. Bu tip arızalarda, elektronik kart gibi parçalar zarar görebilir. Bununla beraber, Kullanıcı Hataları da ürünlerin arıza vermesinde ve işlevini yerine getirmemesinde en belirgin sebeplerdendir. Elektronik ürünlerin kullanım şeklini ve amacını kullanım kılavuzu veya servis elemanlarından öğrenmek gerekir. Yanlış kullanım nedeniyle, günümüzde birçok cihaz arızalanarak işlevini yitirmektedir.


Arçelik Cihaz Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Arçelik cihazların arıza durumunda ilk yapılması gereken, cihaza gelen elektrik bağlantısını sonlandırmaktır. Elektronik ürünlerin teknik arızalarına bilinçsiz olarak müdahale etmemek gerekir. Yanlış ve bilinçsizce yapılan işlemler, sizlere zarar verebileceği gibi cihazın da işlevini tamamen yitirmesine neden olabilir. Bu nedenle, özellikle Kombi gibi cihazlarda dikkatli hareket etmek gerekir. En kısa sürede teknik servis desteği alınmalıdır. Herhangi bir arıza durumu ile karşılaştıysanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Cihaza gelen elektrik bağlantılarını sonlandırın ve ürünü fişten çekin.
 2. Su kaçağı gibi bir arıza durumu varsa, cihazın bağlı olduğu su vanasını kapatın.
 3. Kombi gibi sistemlerde, cihaza bağlı gaz vanalarını kapatın.
 4. Herhangi bir arıza durumunda cihazın içini açmaya çalışmayın, kesinlikle elle müdahale etmeyin.
 5. İzmir Arçelik Servisi‘ni arayarak servis talebinde bulunun ve teknik destek alın.

Arçelik Servisi İzmir Sık Sorulan Sorular

Arçelik Servisi Ücreti Ne Kadar ?

Arçelik Servisi İzmir içerisinde Teknik Arıza Tespiti için belirlenen miktar 150-250 TL‘dir. Profesyonel ve hatasız arıza tespitinden yararlanmak için mutlaka teknik servis çağırın.

Arçelik Servis Numarası Kaç ?

Arçelik Servisi Numarası için (0232) 475 01 01 dahili telefon numarasını arayabilirsiniz. Arçelik Arıza Kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde teknik ekipten yardım alabilirsiniz.

Arçelik Servisi Hangi Ürünlere Bakıyor ?

İzmir Arçelik Servisi Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Fırın, Televizyon ve benzeri tüm beyaz eşya cihazlarında servis hizmeti sağlamaktadır. Cihazların ömrünü uzatmak için mutlaka servisimizden faydalanın.

Arçelik Servise Verilen Ürünler Ne Zaman Teslim Edilir ?

İzmir Arçelik Servisi tarafından hizmet verilen ürünler, genellikle 1-5 İş Günü süren bir servis sürecinden sonra teslim edilmektedir.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!