Televizyon Tamircisi İzmir

Narlıdere Televizyon Tamircisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Narlıdere Televizyon Tamircisi olarak, .ağımızın en büyük kitle iletişim araçlarından olan televizyon cihazları günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Neredeyse her evde bulunan televizyon cihazlarını satın almak dönemimiz ekonomik şartlarında bir hayli zordur. Bu sebepten dolayı firmamız cihazlarınızın ömrünü uzatmak için uygun fiyatlı ve garantili parça değişimiyle televizyon servisi hizmeti sağlar.

Diğer beyaz eşya cihazlarında da olduğu gibi televizyonlarda mutlaka yaş aldıkça veyahut kazara yapılan darbelerle arızalanabilir ve onarım gerektirebilir. Gündemi düzenli olarak takip etmek, ve neler olduğuna dair haberleri öğrenip geri kalmamak için televizyonlarınızın teknik arızalarını kaliteli beyaz eşya servisi hizmetleriyle tespit ettirmeli, televizyon servisi hizmetinden yararlanmalısınız. Firmamız donanımlı Narlıdere Televizyon Tamircisi teknik ekipleriyle bu hizmeti sizlere Narlıdere bölgesinde sunmaktadır. Bize yukarıdaki numaramızdan ulaşın servis sağlayalım.


Narlıdere Televizyon Servisi Hizmeti

Firmamız Narlıdere Televizyon Servisi hizmetleriyle beraber televizyon elektronik cihazlarınızdaki arızaları da gidermek için yıllardır bu sektöre emek vermektedir. Servisimiz, donanımlı teknik ekipleriyle profesyonel bir tamir hizmeti sağlar. Eğer evinizde ki televizyon cihazı herhangi bir arıza gösteriyor, ekranında problemler oluyor veyahut darbeye maruz kaldıysa telefon numaramızdan bizde ulaşın hemen servis çağırın.

Telefon numaramızdan bizlere ulaştıktan sonra çağrı merkezi ekiplerimiz sizlere televizyon tamiri hizmetimiz hakkında bilgi verir. Servis ücreti hakkında da bilgi sağladıktan sonra eğer onaylarsanız servis kaydınız açılır ve adres bilgileriniz alınır. Servis kaydınız açıldıktan sonra donanımlı Narlıdere Televizyon Tamircisi ekiplerimiz en hızlı sürede adresinize intikal eder. Cihazla ilgi teknik arızanın tespit işlemleri başlar ve uygun fiyatlı bir televizyon tamiri fiyat tarifi sizlere sunulur. Kabul etmeniz durumunda evinizde tamir hizmeti veyahut servis uygulanması için atölyeye teslim gerçekleştirilir.

Narlıdere Televizyon Tamircisi ekiplerimiz yıllardır yüzlerce belki daha fazla cihaza teknik arıza onarım işlemi gerçekleştirmiştir. Bunca yıl biriken tecrübe donanımına dayanarak arızaları hakkında ekiplerimizle konuştuk. Araştırmalarımız sonucunda siz müşterilerimize bugüne kadar denk geldiğimiz en önemli televizyon arızalarını derledik. Evlerinizde ki televizyon cihazlarında içeriğimizde geçen herhangi bir arızaya veyahut benzerine rastladıysanız mutlaka bizden teknik servis sağlayın!

Narlıdere Televizyon Tamircisi
Narlıdere Televizyon Tamircisi

Narlıdere Televizyon Tamircisi Cihaz Arızaları Nelerdir ? Ne Yapılmalı ?

1.Televizyon Ekranı Neden Gidip Geliyor?

Televizyon ekranının gidip gelmesi teknik arızasının başlıca nedenleri arasında televizyonun bağlı olduğu başka bir uydu aleti veyahut cihazda problem olmasıdır. Uydu aletinin aktardığı görüntünün ekrana gelmemesinden dolayı olabilir. Eğer bağlı herhangi bir cihaz veyahut uydu aleti yoksa cihaz uzun süredir çalışıyorsa ısındığı için bu arızayı vermiş olabilir hatta kendini kapatabilir. Bunların haricinde görüntünün olmaması izlenilen kanalın yayınında bir problem olması veyahut uygunsuz hava durumundan dolayı sinyal kesintilerinden kaynaklanabilir.

Teknik arızaları çözmek ve cihazı sorunsuz kullanmak için tecrübeli Narlıdere Televizyon Tamircisi ekiplerimizden servis hizmeti alın televizyonunuzun ömrünü uzatın.

0232 326 30 51 Ara Servis AL!

Televizyon Ekranı Gidip Gelmesi Nasıl Çözülür ?

Öncelikle televizyona takılı olan diğer uydu cihazı yada görüntü sağlayıcıyı kontrol edin. Arıza gösteriyor olabilir. TV izlediğiniz kanalı değiştirin çünkü sorun çoğu zaman kanalın yayınlarından kaynaklanıyor olabilir. TV’yi çok uzun süreler dinlenmeden çalıştırmayın çünkü ısınması bu arızaya neden olabilir hatta tamamen kapanabilir. Havanın uygunsuz olmasından dolayı sinyal kesintilerini önlemek için uyduyu uygun bir yere monte edin.

Probleminiz halen devam ediyorsa mutlaka televizyon tamircisine başvurun ve servis alın.


2.Televizyon Neden Kendi Kendine Kapanıp Açılıyor?

Televizyon kendi kendine açıldıktan sonraki süre zarfında sürekli aynı zaman geçtikten sonra kapanıyorsa televizyon ayarları kısmında uyku modu veyahut otomatik kapanma ayarları açık kalmış olabilir. Eğer problem burda değilse cihaz uzun sürede fazla ısındığından kaynaklı koruma amaçlı kapanabilir. Bunların dışında cihaza dışardan takılı herhangi bir uydu veyahut anten cihazının arıza vermesi de ihtimaldir.

Sorunun sebebi yukarıdakilerden hiçbiri değilse yazılımsal veyahut kart arızası olabilir. Her türlü teknik arıza ve kart tamir için bize ulaşın.

0232 326 30 51 Ulaşın!

Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor Ne Yapmalıyım ?

İlk olarak cihazın menü ayarlarına giriş sağlayın ve uyku modu yada otomatik kapanma ayarları açıksa kapatın. Menüde ve ayarlarda bir sıkıntı yoksa televizyona takılı olan diğer görüntü veya DVD cihazlarını kontrol edin. TV‘yi aşırı ısınacak şekilde uzun süreler açık tutmayın.
Teknik arıza bu çözümlerden biriyle çözülmüyorsa yüksek ihtimalle kart arızası olabilir. Böyle bir durumda elle müdahele etmeyin.
Narlıdere Televizyon Tamircisi‘nden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz.


3.Televizyondan Neden Ses Gelmiyor?

Cihazdan ses gelmiyorsa öncelikle kumandadaki ses tuşlarından veyahut sessize alma (mute) tuşundan kaynaklanıyor olabilir. Televizyonda dışarıdan herhangi bir görüntü cihazı yada uydu takılıysa onun sesinin kapalı olmasındandır. Ayrıca izlenilen kanalın ses aktarımında sıkıntı olabilir. Bütün bunlar haricinde arıza hala devam ediyorsa cihazın iç aksamlarında hatta kartında teknik arıza onarımı gerekebilir.

Eğer sizde evinizde böyle bir sıkıntıyla karşılaştıysanız asla endişelenmeyin. Narlıdere Televizyon Servisi profesyonel ve donanımlı hizmeti almalısınız. Sizler için buradayız!

Televizyondan Ses Gelmiyor Nasıl Düzelir ?

Cihazın kumandasını alın, ses açma tuşuna ve ardından mute (sessize alma) tuşuna basarak sesin açık veyahut komple sessizde olup olmadığını kontrol edin. Televizyona ulaşan ses takılı harici cihazlardan (uydu, dvd, görüntü sağlayıcı vb.) geliyorsa bunların kumanda veyahut üzerlerinde bulunan ses tuşlarını deneyin. Kanalın ses kesintisinden dolayı kaynaklanıyor olabilir, kanalı değiştirin. Menüden ses ayarlarına da göz atın ve sonra arıza hala sürüyorsa müdahele etmeyin.

Teknik arızanın tespiti ve onarımı için beyaz eşya servisi hizmetine başvurun.


4.Televizyonda Neden Çizgiler Çıkıyor?

Ekranda dikine veyahut yatay çizgilerin çıkması cihaza bağlanan kabloların düzgün takılmaması veyahut girişlerinin tozlanıp pislenmesinden dolayı olabilir. Televizyonun görüntü ayarlarının kurulumunda yapılan hatalar veya yazılımda meydana gelen hatalarda arızanın sebeplerindendir. Cihazın matris parçasının arızalanması, ayrıca TV panelinin yada paneldeki belirli parçaların bozulması teknik arızanın başlıca nedenlerindendir.

Sizlerde evinizdeki televizyonlarda yatay veya dikey çizgiler gözlemlediyseniz ve çözümü bilmiyorsanız firmamızdan Televizyon Tamircisi Narlıdere ekibine başvurun. Güvenilir ve güler yüzlü ekiplerimizle cihazınızdaki bütün arızaları giderelim!

Televizyondaki Çizgiler Nasıl Geçer ?

TV‘yi komple kapatın ve elektriği kesin. Televizyona takılı olan diğer cihazların yani uydu cihazı veya görüntü sağlayıcının bağlantısını kesin. Sorun hala devam ediyorsa televizyonun arka kısmında bulunan AC bağlantısı ve kabloları çıkarın, tozlanma varsa temizleyin. Çıkardığınız kabloları tekrar takıp deneyin.
Teknik arıza hala aktifse lcd panelin bozulma ihtimali yüksek.

Kendiniz harekete geçmeyin ve kesinlikle televizyon tamircisi çağırın.

Narlıdere Televizyon Servisi
Narlıdere Televizyon Servisi

Televizyon Tamiri Nasıl Yapılır ?

Televizyon tamiri işlemi basit gibi gözüken ama oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Özellikle Ana Kart, Matris, LCD-LED ekranlara ve Panele oldukça dikkat edilmelidir. Kart tamiri işlemi kesinlikle Narlıdere Televizyon Tamircisi ustaları tarafından yapılmalıdır. LCD ve LED ekranların değişiminin detaylı ve olduğunca dikkatli yapılması önerilir. Bütün ekranların haricinde Özellikle LCD ve QLED erkanlar çok ufak darbe ve müdahalelerde kolayca kırılabilir. Kristal yapılı LCD ekrana ayrıca dikkat edilmelidir. Televizyonun iç aksamlarından en önemlisi Panel de ekranlara gelen darbe ve müdahalelerle veyahut ayrı olarak kırılabilir. Panelin arızalanması durumu çoğu televizyon arızalarına da davetiye çıkarır. Panel tamiri ve değişimi fazlasıyla dikkat ve detaylı servis gerektirir. Son olarak yapılacak bütün arıza ve onarım işlemleri marka modele göre ayrı bilgi ve tecrübe gerektirir.

Bu sebepten dolayı firmamız yıllardır biriken tecrübesine dayanarak donanımlı teknik ekipleriyle Narlıdere ilçesinde Televizyon Tamircisi hizmetini sizlere sağlar. Bütün tamir ve parça değişimi işlemleri detaylı ve titiz çalışma anlayışıyla teknik arıza onarımıyla beraber yapılır. Sizlerde güvenilir, detaylı ve dikkatli bir hizmet ve garantili parça değişimi avantajlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Narlıdere Televizyon Servisi Hizmet Markaları

Narlıdere Televizyon Servisi hizmetini vermek için mutlaka her marka model ve her ekran tipine göre tecrübe gerekir. Firmamız yüksek tecrübe ve donanımına dayanarak Samsung TV servisi, LG TV servisi, Philips TV servisi, Vestel TV servisi, Sony TV servisi gibi ve daha fazla markada güvenilir hizmetiyle dikkatli tamir gerçekleştirir. Tüm model cihazlarda tamir için bize ulaşın.


Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
  • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
  • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Narlıdere Televizyon Tamircisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
  • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir servis hizmeti sağlar.
  • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

0232 326 30 51