Maktek Kombi Servisi

Maktek Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Maktek Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak en temel amacımızdır. Sizlere en hızlı desteği sunmak için teknisyen grubumuz aynı gün içerisinde sizlerin servis talebinizle ilgilenmekteler. Bizden servis talebi oluşturmak için Maktek Kombi İletişim numarası olan (0232) 326 30 51‘ den irtibata geçebilirsiniz. Bu numara sizi çağrı merkezimize aktarmaktadır. Çağrı merkezimizden servis talebi dışında servis süreci hakkında bilgi de alabilirsiniz. Şikayet ve isteklerinizi de belirtebilirsiniz. Maktek markasına ait bütün cihazlarla ilgilenmekteyiz. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm arızaların çözüme kavuşması en temel amacımızdır. Maktek Yetkili Servis kalitesinde ekibimizle sizlere verdiğimiz hizmette yaptığımız bütün işlemlere tarafımızdan garanti vermekteyiz. Garanti süreci içerisinde değişen veya tamir edilen tüm parçalar herhangi bir arızada ücretsiz değişim yapmaktayız. İzmir ili içinde her bölgeye aynı gün içerisinde hizmetimiz mevcuttur.

Şirketimizden destek almak için tek yapmanız gereken şey Maktek Kombi Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurmak. Buradan bize ulaştıktan sonra ilk aşamada arıza hakkında bilgi vermelisiniz. Bu sayede sizlere nasıl yardımcı olacağımız hakkında bir fikrimiz olur. Buradan servis süreci hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Maktek markasına ait cihazınız için bizden aldığınız ilk hizmet arıza tespitidir. Bu arıza tespiti yapıldıktan sonra bir işlem yaptırmak istemezseniz sizden alınacak Servis ücreti 200 ile 400 TL arasında değişmektedir.

Servisimiz tarafından sizlere sunulan parça değişimlerinde tarafımızdan en az 1 YIL GARANTİ sunulur. Bu süreçte parça tekrar bozulursa ücretsiz servis işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Teknisyen grubumuz sizlere en hızlı hizmeti vermekle görevlidir. Servis süreci AYNI GÜN içerisinde hizmete başlar ve arızanın durumuna göre 1-3 İş Günü içerisinde de işlem sonlanmış olur.

Maktek Müşteri Hizmetleri
Maktek Müşteri Hizmetleri

Maktek Kombi Müşteri Hizmetleri

Maktek Kombi Servisi olarak sizlere sunduğumuz sayısız fırsatları kaçırmamak için çağrı merkezimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaştığınızda arıza hakkında vereceğiniz bilgiler ile bizden en iyi desteği alabilirsiniz. Servis Talebi oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere aynı gün içerisinde ekip yönlendireceğiz. Bu alan 7/24 açık kalmaktadır yaşanan sorunlar için bize buradan ulaşıp destek alabilirsiniz. Servis talebi nasıl oluşturulur aşağıda detaylı bir şekilde açıklamaktayız.

Maktek Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Maktek Servisi İzmir ile (0232) 326 30 51 numarası üzerinden yardım alabilirsiniz.
 • Ürünün garanti kapsamında olup olmadığını bizlerle paylaşmalısınız.
 • Cihazın arızasını aradığınız numaradan kısaca anlatmalısınız.
 • Kayıt işlemi için Adres Bilgisi ve Ad-Soyad, Telefon Numarası bilgilerinizi bizimle paylaşınız. Kaydınız oluştuktan sonra sizlere yönlendireceğimiz teknisyenimiz sizinle direkt temas kuracaktır.
Maktek Kombi Servisi
Maktek Kombi Servisi

Maktek Kombi Servisi İzmir

Maktek Kombi Servisi İzmir ili içerisinde her bölgeye hizmet vermektedir. Maktek marka kombiler artık günümüzde daha da donanımlı ve kapsamlı bir hal almış durumda. Bu nedenle sizlere işi bilen, alanında uzman teknisyen grubumuz en sağlıklı onarım hizmetini sunmaktalar. Bunun yanı sıra ekiplerimiz sizlere en donanımlı malzemelerle en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu devirde arızayı onarmaktan daha zor olan bir şey varsa o da arızayı bulmak. Bunun için teknisyenlerimiz ölçü aletleri ile sizlere en iyi arıza tespitini yapacaklardır.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Kombiler doğal gaz enerjisi ile çalışan teknolojik cihazlardır. Bu cihazlar günümüzde daha da fazla evde bulunmaktadır. Bu cihazlar zaman zaman kullanıcı hatasından kaynaklı arıza yapsalar da bazı durumlarda mevsim bakımları yapılmazsa veya dış faktörlere bağlı olarak da arıza yapabilmekteler. Bunu engellemek için ilk olarak Maktek Servisi İzmir ekibinden destek alarak mevsim bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Herhangi bir arıza başlangıcı durumunda bize direkt olarak ulaşırsanız arızanın daha kötü bir hale gelmesini engelleyebilirsiniz.

Maktek Servisi ekibine ulaştıktan sonraki aşamada uzman teknisyen grubumuz içerisinden sizin aradığınız bölgeye en yakın ekibimizi size yönlendireceğiz. Arıza tespiti için gelen ekibimiz orada sizinle iletişime geçip en doğru bilgiyi size vereceklerdir. Cihaz onarım süresi arızanın da durumuna bağlı olarak 1 ile 3 gün arasında değişim göstermektedir. Yapılan onarım işleminde değiştirdiğimiz ve tamir ettiğimiz tüm parçalar tarafımızdan garanti altına alınmaktadır. İzmir ili içerisinde her bölgede uzman teknisyen ekiplerimizin bulunduğundan dolayı aynı gün içerisinde bizden destek almanız mümkündür. Servis hizmetimiz de uygulanan işlemlerden aşağıda kısaca bahsettik.

Profesyonel Teknik Arıza Tespiti; Teknisyen grubumuz yıllardır edindiği tecrübeler ile her arızayla en az bir kere karşılaşmış kişilerdir. Bunun da verdiği tecrübeyi donanımlı ekipmanları, ölçü aletleri ile daha da net bir arıza tespiti yapmaktalar. Bu aşamada cihazın sesi, çalışmayan özelliği ve ekranda verdiği arıza kodu bile büyük önem göstermektedir.

Onarım ve Parça Değişimi; Arızaların durumuna göre atölye de veyahut evde uygulanan işlemlerde orijinal parçalar kullanılır. En yakın tamir atölyelerinde donanımlı ustalar aracılığıyla işlem yapılır.

Maktek Servisi Cihaz Teslimi; Arızalı cihaz atölye ortamına alındıysa sizlere en iyi şekilde teslim edilmesi için periyodik bakımları yapılır ve cihaz temizlenir. Tüm arızaları onarıldığına emin olmak için cihaz bir takım testlere sokulmaktadır. Bu testleri de geçerse cihaz size teslim edilme aşamasına gelir. En kısa süre içerisinde garanti ve fatura bilgileriyle teslim edilir.

Maktek Servisi
Maktek Servisi

Maktek Kombi Onarım Hizmeti

Maktek Kombi Servisi ekibi olarak yürütülen servis işlemlerinden fazlasıyla tecrübe edindik. Buna dayanarak doğru onarım hizmetinin uygulanması gerektiğini oldukça iyi biliyor. Yeterli bilgi sahibi olmadan yapılan yanlış işlemler arızanın çözülmesine engel olacaktır. Burada önemi olan nokta net bir arıza tespitidir. Bunun en temel sebebi farklı arızaların farklı onarım hizmeti ve işlemlerinin olmasıdır. Bu konuda arıza kaynağını net öğrenmek gerekir. Açıklamak gerekirse; yaşanan bir arıza birden çok parçanın aynı anda bozulmasından kaynaklanıyor olabilir. Bunun haricinde tek bir iç aksamın işlevini yitirmesi, ortaya aynı anda farklı arızalar çıkartabilir. İşte bu nedenden doğru tespit, profesyonel çözüm getirir.

Popüler Servis İçeriği; Vaillant Kombi Servisi

Yapılan tespit sonucunda ise değişecek parçaya ve yapılacak işlem sırasına karar verilir. Her arıza durumu için uygulanacak onarım hizmeti farklı olabilir. Örnek vermek gerekirse; E02, E04, E05 ve E35 gibi farklı arıza kodları bağımsız nedenlerden oluşur. Dolayısıyla bu problemlerin çözümleri için gerçekleştirilecek yöntem ve işlemler farklı olacaktır. Maktek Servisi İzmir donanımlı teknik ekibiyle profesyonel tespit gerçekleştirerek gerekli desteği sağlayacaktır.

Uygulanan farklı onarım hizmetlerinde fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple arıza tespiti yapılmadan fiyat bilgisi verilemez. Cihaz sahipleri de ne gibi tamir hizmetleri olduğunu merak etmektedir. Evlerde yaşadıkları arıza durumlarında tahmin yürüterek arızalı olabileceğini düşündükleri parçaları belirlerler. Bunun sonucunda ise alacakları hizmetin var olup olmadığını araştırırlar. Maktek Servisi İzmir ekibi olarak sunduğumuz farklı onarım hizmetlerini paylaşmak istedik. Hep beraber inceleyelim.

 • Maktek Kombi Kart Tamiri
 • Maktek Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Maktek Kombi Fan Motoru Tamiri
 • Maktek Kombi Pompa Değişimi
 • Maktek Kombi Eşanjör Tamiri ve Bakımı
 • Maktek Kombi Baca Değişimi
 • Maktek Kombi Brülör Tamiri
 • Maktek Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Maktek Kombi Termostat Tamiri
Maktek Kombi Servisi İzmir
Maktek Kombi Servisi İzmir

Maktek Kombi Bakımı Hizmeti

Maktek Kombi Servisi İzmir bölgesinde sürdürdüğü servis işlemlerine dayanarak cihazlar hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Buna dayanarak en temel arıza nedenlerine hakimiz. Aktif olarak kombilerin en büyük arızalanma sebebi düzenli bakımların yapılmamasıdır. Bu işlemi aksatmak çalışma sistemini bozarak ürünlerin ömrünü kısaltmaktadır. Bakımların periyodik olarak yapılması gerekir.

Detaylı Hizmet İçeriği; Kombi Bakımı Servisi

Bakımsızlığın cihazları nasıl bozduğunu açıklayalım. Kombiler doğalgaz, su ve hava dönüşümünü tüm sistem içerisinde sürekli olarak sağlıyorlar. Zamanla bu sistem dolaşımının için pislik ve tortularla doluyor. Kombi çalıştıkça bu pislikler ve tozlar dolaşım esnasında iç parçalara bulaşmaya başlar. Eğer temizlik gerçekleştirilmezse sürekli olarak kirlenme devam eder. Bu da zamanla iç parçaların işlevini yitirmesine neden olur ve çalışmasını engeller. Ardından ürün arıza kodu veya belirtiler göstererek çalışmayı durdurur. Bu durum ürünün performansını düşürür ve çalışma sistemini bozar.

Eğer ürünlerinizde performans kaybı, su akıtma gibi arıza belirtileri ve benzeri durumlar yaşıyorsanız bakım zamanı gelmiş ve hatta çoktan geçmiş olabilir. Bu da bakım yaptırmanız gerektiğini gösterir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta detaylı ve hijyenik bakım gerçekleştirilmelidir. Bu sayede kaliteli bir bakım gerçekleştirilecek ve cihaz uzun süre performanslı çalışacaktır. Maktek Servisi İzmir olarak gerekli bakım işlemlerini üst düzey hizmetle gerçekleştiriyor, sizlerle bilgi paylaşımında bulunuyoruz bunun için telefon numarasıyla ulaşın.

Maktek Kombi Bakımı Fiyatları

Maktek Kombi Servisi olarak uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz. Bu sayede makul ücretlere detaylı ve hijyenik temizlik yaptırabilirsiniz. Bakım fiyatlı da uygulanacak hizmete göre değişmektedir. Bu fiyatlardan kaçınmayıp düzenli yaptırmalısınız. Aksi takdirde cihazların arızalanması durumunda daha yüksek masraflarla karşılaşabilirsiniz.

HizmetFiyat Tarifesi
Kombi Bakımı300 TL
Petek Temizliği400 TL
Kombi ve Petek Bakımı700 TL
Maktek Servisi
Maktek Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet
Maktek Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Maktek Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Maktek Yetkili Servis kalitesinde hizmet sağlıyoruz. Bunu sağlamak için servis hizmetlerinde oldukça fazla avantaj ve fırsat sunuyoruz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya çalışıyoruz. Oldukça güler yüzlü ve profesyonel süreçleri her cihaz için sürdürmeye çalışıyoruz. Bunu İzmir’in her bölgesinde sağlıyoruz.

Öncelikle meydana gelen karmaşık arızaları çözmek için profesyonel arıza tespiti gereklidir. Ayrıca adım adım servis işlemleriyle bilinçli bir onarım süreci gerekir. Donanımlı teknisyen grubuyla tekrar arıza görünmemesi için profesyonel hizmet yürütüyoruz. Burada gerçekleşen parça değişimi ve atölye süreçlerinde tamir edilen cihazlara garantili hizmet politikası uyguluyoruz. Herhangi bir iç aksam değiştiğinde ürüne 1 Yıl Garanti sunuluyor. Bu da gerekli belge ve dokümanlarla teslim ediliyor. Bu sayede olası tekrar arızalar ücretsiz çözümleniyor. Bununla beraber gerçekleşen onarım süreci hızlı servis kapsamıyla oldukça kısa sürelerde sonlanır. Genellikle aynı gün işlemler sona erer. İzmir’in tüm bölgelerinde bulunan servis ekipleriyle anında teknik destek sanıyoruz. Bakım gerektiren servislerde detaylı ve hijyenik işlemler yürütüyoruz. Yürüttüğümüz tüm bu avantajları uygun fiyat politikasıyla güncel ekonomik şartlara göre şekillendiriyoruz.

Maktek Yetkili Servis kalitesinde gerçekleştirilen hizmetlerle anında teknik destek sağlamak için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilir, tüm bölgelerde hızlı servis sağlayabilirsiniz.


Maktek Kombi İletişim

Maktek Kombi Servisi ile İzmir ilinin tüm ilçe ve alanlarında destek almak için (0232) 326 30 51 Maktek Kombi İletişim numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede anında 7/24 müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek servis talebi oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında web sayfamızda bulunan tıkla servis al butonları üzerinden tek tuşla çağrı başlatabilirsiniz. Gün geçtikçe müşterilerimizle olan iletişim yollarını geliştirmeye ve mağduriyetleri anında gidermeye çalışıyoruz.


Maktek Servisi Sık Sorulan Sorular

Maktek Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Maktek cihazlara teknik arıza tespiti yaptırmak için talep edilen Servis Ücreti; 200-400 TL fiyat bandındadır.

Maktek Kombi Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılır ?

Cihazların arıza göstermemesi, uzun ömürlü olması ve performanslı olması için Maktek Kombi Bakımı 12 Ayda 1 Defa, Petek Temizliği 24 Ayda 1 Defa düzenli olarak yapılmalıdır.

Maktek Servisi İzmir’de Kaça Kadar Açık ?

Maktek Müşteri Hizmetleri servis talepleri için 7/24 telefon üzerinden hizmete açıktır. Teknisyen grubu Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar servis hizmeti sağlar.