BERKE TEKNİK

Berke Teknik İzmir ili içerisinde detaylı ve profesyonel bir beyaz eşya servisidir.

HAKKIMIZDA

Berke Teknik olarak 10 yılı aşkın süredir beyaz eşya servisi sektöründe hizmet vermekteyiz. Tecrübemize dayanarak oluşan bazı temel ilke ve prensiplerimiz bulunmaktadır. Kalitesiz hizmet ve kötü işçiliğin fazla olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Firmamız bu zamanlarda kaliteli bir servis hizmeti sunmak için efor sarf etmektedir. Sağladığımız hizmetin prensipleri müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Sürekli gelişmek, büyümek ve hizmetimizi daha üst seviyelere ulaştırmak için çabalıyoruz! 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Firmamız hakkında kısmında da bahsedildiği gibi bazı ilke ve prensiplere sahiptir. Beyaz Eşya Servisi hizmetlerinde müşterilerimizde güvenilir ve kaliteli bir iz bırakmak önceliğimizdir. Buna bağlı olarak; Uygun fiyatlı servis anlayışıyla güncel ekonomik şartlara uygun fiyatlandırmalara sahibiz. Donanımlı teknik ekiplerimiz, yeterli teknolojik bilgiye sahip, profesyonel ve yetenekli teknikerlerden oluşmaktadır. Evinizde tamir hizmeti sayesinde, beyaz eşya cihazlarınız adresinizde anında ve uğraşsız onarıma uğrar. Garantili parça değişimi avantajıyla onarım uygulanan tüm ürünler 1 Yıl Garanti kapsamında tutulmaktadır. Geniş ve kapsamlı servis ağı sayesinde yedek parça temin etmek hızlı ve kolayca gerçekleşir.

Şirketimiz Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Hotpoint, LG ve Samsung gibi oldukça fazla tercih edilen tüm markalarda servis desteği sağlamaktadır. Bu markaların Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima, Fırın, Televizyon ve tüm beyaz eşya ürünlerinde detaylı teknik servis sunulmaktadır. Kaliteli, güvenilir, güler yüzlü ve konforlu bir servis için bize ulaşın!

beyaz eşya servisi

© 2022 All Rights Reserved.