BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS

Marka Teknik Servis

Marka Servislerimiz
Arçelik Servisleri

Arçelik Servisi İzmir

Beyaz Eşya Teknik Servis İzmir Arçelik servisi arçelik beyaz eşya cihazlarınızda teknik arıza tespit ve onarım, garantili parça değişimi hizmetlerini donanımlı teknik ekipleriyle sağlar.

Bosch Servisi İzmir

Bosch Servisi bosch elektronik cihazlarınızda uygun fiyatlı beyaz eşya buzdolabı, çamaşır makinesi tamir, bakım, garantili parça değişimi hizmeti sunar.

Beko Servisi İzmir

Beko Servisi İzmir tüm beko beyaz eşya cihazlarınızda beyaz eşya teknik servis tarafından bulaşık makinesi, kombi, fırın parça değişimi, donanımlı teknik ekip ile tamir ve bakım hizmeti sunar.

Samsung Servisi İzmir

Ankastre, buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer tüm samsung cihazlarında beyaz eşya teknik servis izmir detaylı ve uygun fiyatlı bir servis hizmeti sağlar.

LG Servisi İzmir

İzmir’in tüm bölgelerinde garantili parça değişimi, profesyonel teknik ekip ve evinizde tamir hizmeti ile lg servisi beyaz eşya teknik servis tarafından verilir.

Siemens Servisi İzmir

Siemens Servisi derin dondurucu, buzdolabı ve bütün beyaz eşya cihazlarında teknik arızalı parçaların değişimi, tamir hizmeti ve güler yüzlü hizmet sunar.

Hotpoint Ariston Servisi İzmir

Ariston Servisi İzmir ili içerisinde tüm il ve bölgelere servis sağlar. Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti kapsamında Ariston marka cihazlarda garantili hizmet fırsatı için tıklayın.

Teknik Servis Hizmeti

Berke Teknik beyaz eşya teknik servis hizmeti İzmir’in her bölgesinde sorunsuz ve güvenilir servis anlayışıyla hizmet sunar. Beyaz Eşya Servisi cihazları yıllar geçtikte sık sık teknik arıza ve problem gösterebilen, parça değişimi gerektirebilen cihazlardır. Elbette ki uzun vadede tekrar bir arıza ve onarım ihtiyacı ile karşılaşmamak için bu işlemlerin donanımlı ve yeterli teknik bilgiye sahip ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız gerekli bütün işlemlerin bize ulaştıktan sonraki en kısa zaman diliminde sizlerle iletişim halinde kalarak hizmetini verir. Teknik servis süreci nasıl ilerler?

Beyaz Eşya Teknik Servis Süreci:

  • Donanımlı teknik ekipleriniz bizle iletişime geçtikten sonra İzmir’in her bölgesindeki adresinize gelir ve teknik arıza tespit işlemini gerçekleştirir.
  • Teknik arıza tespit işleminden sonra bakım gerektiren cihaza beyaz eşya bakımı hizmeti evinizde sağlanır.
  • Arızalı parça tespit edilirse evinizde tamir hizmeti veyahut onarım gerektiren cihaz alınıp atölyeye teslim edilir.
  • Atölyede onarıma uğrayan cihazınız uygun fiyat anlayışıyla adresinize teslim edilir.
-Beyaz eşya teknik servis hizmeti gerçekleştirilmiş cihazınızı, firmamız tarafından sağlanan garantili parça değişimi hizmeti sayesinde gönül rahatlığıyla ilk günlü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.