Beko Servis İzmir

Çeşme Beko Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Çeşme Beko Servisi ilimizin ilgili ilçesinde profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Beko marka cihazlarında bulunan arızalarla ilgilenmektedir. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarda arızalar gözlemliyor olabilirsiniz. Bu durumda 0232 326 30 51 olarak Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası‘nı tuşlayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden kayıt oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde servis yönlendirilmektedir. Elbette ki belirli bir Beko Servis Ücreti bulunmaktadır.

Beko Servisi olarak öncelikle firmamızın temel amacı ürünlerinizdeki arızaları en hızlı şekilde gidermektir. Beyaz eşya kullanıcılarının sorunlarına özel olarak ilgi göstermekteyiz. Çünkü bu cihazların insanların günlük hayatının merkezinde olduğunu farkındayız. Kullanıcıların ürünlere bu denli değer vermesinin sebebi bu eşyaların temel ihtiyaçları gidermesidir. Bu sebepten dolayı beyaz eşya kullanımı, son yıllarda artış göstermektedir. Kullanımın artmış olması daha fazla arızayı ve problemi beraberinde getirmektedir. Beko Çeşme Servisi aktif olarak bu problemlere çözüm üretmektedir.

Çeşme Beko Servisi Hizmetleri

Çeşme Beko Servisi olarak her daim müşteriyi bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda hem teknik servisin önemli noktaları; hem de hizmetimizin özelliklerinden bahsedeceğiz. İlk olarak gündelik kullanımda ürünlerinizde bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Ardından doğal olarak bir Beko Servisi tarafından yardım almak isteyebilirsiniz. Ancak servis talebinde bulunurken, çağırdığınız servisin yeterliliğinden emin olmalısınız. Zira yetersiz ve donanımsız bir servis hizmeti cihazlarınızı daha kötü bir duruma getirebilir. Ayrıca yeni ve farklı arızalar da ortaya çıkarabilir. Bu nedenle cihazlara uygulanan ilk adım her daim oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra yüksek mali bedellerle sahip olduğunuz beyaz eşyalar tamamen bozulabilir. İşte bu sebeplerden oldukça kaliteli ve profesyonel bir servis tarafından hizmet almalısınız.

Beko Çeşme Servisi ekibi olarak her daim işinde usta teknisyenlerle çalışmaktayız. Çünkü bizden hizmet alan herhangi bir müşterinin mağdur olmasını istemeyiz. Donanımlı teknik ekipler ilk andan son ana kadar tüm işlemlerle detaylı olarak ilgilenmektedir. Teknik arıza tespiti işlemi ile başlayan onarım süreci, parça değişimi ve diğer işlemlere kadar hatasız sürdürülmektedir. Özellikle arızanın tespiti konusu çok önemlidir. İlk adım olarak uygulanan tespitin yanlış yapılması birden fazla hataya sebep olabilmektedir. Çeşme Beko Servisi beyaz eşya ustaları yeterli tecrübe ve donanımlarıyla oldukça profesyonel hareket etmektedir.

Çeşme Beko Servisi
Çeşme Beko Servisi

Çeşme Beko Servis İşlemleri Nelerdir ?

Beko marka herhangi bir beyaz eşyada olası bir arızayla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Beko Çeşme Servisi olarak birinci önerimiz teknik servisten faydalanmanızdır. Fakat bu durumda kullanıcıların aklında bir soru işareti oluşuyor. Servis işlemlerinin ne olacağı, cihaz sahibinin nelerle karşılaşacağı merak konusu oluyor. Bizler de şeffaf servis anlayışımız ile siz müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Çeşme Beko Müşteri Hizmetleri

Çeşme Beko Servisi tarafından bir servis sağlamak için yapmanız gereken ilk işlem Beko Müşteri Hizmetleri yani 0232 326 30 51 üzerinden arıza kaydı oluşturmaktır. Numarayı aradıktan sonra çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres gibi bilgileri paylaştıktan sonra servis kaydınız oluşturulacaktır. Ardından tek yapmanız gereken çok kısa bir süre hızlı teknik servis ekiplerimizin adrese gelmesini beklemek. Peki teknisyenler geldikten sonra ne yapılacak ?

Teknik Arıza Tespiti;

Beko Servisi Çeşme ve diğer tüm bölgelerde teknik servisin ilk işlemi teknik arıza tespiti işlemidir. Bu işlemin odak noktası problemli cihazın bu arızayı neden kaynaklı olarak verdiğidir. Detaylı ve dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Teknisyenlerimiz belirli teknik ekipman ve teknolojik aletler kullanarak bu adımı tamamlarlar. Böylece hata riski fazlasıyla düşük bir işlem gerçekleşmiş olur. Teknik arızanın tespiti sona erdiğinde ürünün tam olarak neye ihtiyacı olduğuna karar verilir.

Tamir & Onarım İşlemleri;

Beko Servisinde bu kısım belki de en dikkatli ve detaylı ilerlemesi gereken bölümdür. Çeşme Beko Servisi tarafından genel arıza keşfedildikten ve teşhis konulduktan sonra iki ihtimal vardır. Bunların ilki bakım eksikliğinden kaynaklanan arızadır. Bu durumda bakım ihtiyacı bulunan beyaz eşyalar bakım servisine uğrar. Bu servis kapsamında amaç ürünü eski performansına ulaştırmaktır. Özellikle Fırın Temizliği ve diğer bir Bulaşık Makinesi Bakımı sıklıkla görülen işlemlerdir. Yapılan bakımın fazlasıyla temiz gerçekleştirilmesi önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti için hijyen kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Üstün teknoloji bakım aletleri kullanılarak yüksek hijyen sağlanır. Cihazlarınızın her noktası ve her köşesi detaylı olarak temizlenir ve yüksek performans ile teslim edilir.

Beko ürünlerde ikinci ihtimal ise parçalardan dolayı oluşan arızadır. Bu işlem çoğunlukla evinizde tamir işlemi gerçekleşmediğinde uygulanır. Eğer problem iç kısımdan kaynaklanıyorsa ve orada tamir edilemeyecek durumdaysa yedek parça uygun görülür. Teknik problemi oluşturan parçanın değiştirilmesi gerekir. Beko marka eşyalarda parçalar için birden fazla opsiyonumuz bulunur. Beko Çeşme Servisi ekibi olarak verdiğimiz hizmetin sahip olduğu geniş servis ağıyla kolaylıkla parçalar elde edilir. Elimizde bulunan parçaların ürünlerinizde kullanılması için atölye ortamında incelenmesi gerekmektedir. Çeşme içinden alınan makineleriniz profesyonel atölye ortamına götürülür. Orada bulunan onarım ustaları montaj işlemlerini gerçekleştirir. Son olarak performans testlerinden geçen ürün ilk günkü haliyle sizlere teslim edilir. Onarılan cihaz için 1 Yıl Garanti verilmektedir.

Beko Çeşme Servisi
Beko Çeşme Servisi

Beko Çeşme Servisi Hangi Cihazlarla İlgileniyor ?

Beko Çeşme Servisi detaylı bir beyaz eşya servisidir. Dolayısıyla beyaz eşya ürünlerinin tamamıyla ilgilenmektedir. Servis talebi oluşturacak müşterilerimizin merak ettiği konulardan biri ellerindeki ürünün servis kapsamında olup olmadığıdır. Merakınızı gidermek için hizmet verdiğimiz ürünler konusunda bilgilendirmek istedik.

Çeşme Beko Beyaz Eşya Cihazları

  • Beko Buzdolabı Servisi
  • Beko Çamaşır Makinesi Onarımı
  • Beko Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Beko Televizyon Tamiri
  • Beko Fırın Tamiri
  • Beko Klima Servisi
  • Beko Kombi Servisi
  • Beko Bakım & Temizlik Hizmetleri

Beyaz Eşya Servisi konusunda detaylı bilgi edinmek için; SERVİSLERİMİZ ziyaret edin.

Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası
Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası

Çeşme Beko Servis Ücreti Ne Kadar ?

Çeşme Beko Servis Ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Teknik arıza tespiti için belirlenen ücretin ödenmesi gerekmektedir. Harici işlemler için arıza durumuna göre fiyat verilmektedir. Çeşme bölgesinde uygulanan servis işlemi ücretleri güncel ekonomiye göre oldukça uygun fiyatlıdır. Günümüzde yeni bir Beko beyaz eşya satın almak oldukça yüksek fiyatlardadır. Bu nedenle evinizde hazır bulunan makinelere özen göstermelisiniz. Teknik arıza ve problemler ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu problemin temelinde çoğunlukla bakım yaptırmamak yatar. Beko Servisi Çeşme’ de müşterilerimiz için bu problemlerin önüne geçmektedir. Ev eşyalarınızda görülen bozuklukları asla göz ardı etmeyin. Teknik servis hizmet ücretleri yeni cihaz satın almanın yanında çok daha uygun kalmaktadır.

Beko Çeşme Servisi Sık Sorulan Sorular

Çeşme Beko Servis Numarası Nedir ?

Beko Servisi ile Çeşme bölgesinden iletişime geçmek için 0232 326 30 51 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Servis kaydı oluşturarak aynı gün teknik servis çağırabilirsiniz.

Beko Çeşme Servisi Hangi Ürünlerle İlgileniyor ?

Çeşme bölgesinde Beko Beyaz Eşya Servisi olarak Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Televizyon ve Fırın cihazlarıyla ilgilenilmektedir.