Sanyo Servisi

Sanyo Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Sanyo Klima Servisi olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, Sanyo marka klima cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Arızalı klima cihazlarınızın tamir ve bakım işlemleri için Sanyo Servis Numarası olan (0232) 326 30 51’i arayarak bize ulaşabilirsiniz. Tecrübeli teknik ekibimiz, cihazınızdaki sorunları en kısa sürede tespit ederek hızlı bir şekilde müdahale ediyor. Klima montajı, bakımı, tamiri ve yedek parça değişim işlemlerinde de uzman ekibimizle sizlere özgün çözümler sunuyoruz. Cihazınızın verimli çalışması için periyodik bakım hizmetleri de sağlıyoruz. Sağladığımız tüm hizmetlerde memnuniyete yönelik avantajlar sunuyoruz. Sanyo marka klima cihazlarınızın her türlü arıza ve bakım ihtiyaçları için bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Sanyo marka klima cihazları, her mevsimde kullanılabilmesi, kullanıcı dostu teknolojik yapısı ve yüksek performansı ile oldukça popülerdir. Ancak, yoğun kullanımın getirdiği arızalar ve bakım ihtiyaçları, cihazların doğru ve kaliteli hizmet alması gerektiğini ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle, Sanyo Klima Servisi olarak, donanımlı teknik ekibimizle sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. İzmir genelinde hizmet vermekte olup, cihazların yapısına hakim ekibimiz sayesinde en uygun çözümleri sunuyoruz. Teknolojik ekipmanlarımız ve atölyelerimizle, cihazlarınızın arızalarının giderilmesi, bakımlarının yapılması ve yedek parça değişimleri konusunda hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Sanyo Servis olarak, avantajlı fiyatlarımız ve hizmet fırsatlarımızla kaliteli hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Hizmet detayları ve avantajları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.


Servis Ücreti: 100-200 TL aralığında uygun fiyatlı olarak talep edilmekte ve detaylı arıza tespiti yapılmaktadır.

Servis Süreci: 1-3 İş Günü sürüyor ve müşterilerimizin teknik problemlerinin en kısa sürede giderilmesini sağlıyor.

Garanti: 1 YIL GARANTİ sağlanıyor ve bu sayede güvenilir bir hizmet sağlanarak tekrar arızalarda destek veriliyor.


Sanyo Müşteri Hizmetleri Desteği
Sanyo Müşteri Hizmetleri Desteği

Sanyo Müşteri Hizmetleri Desteği

Sanyo Klima Servisi olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Ekip arkadaşlarımızın uzmanlığı ve teknik donanımımız sayesinde, İzmir’in her yerinde arızalanan Sanyo klima cihazlarınızı tamir etmek için hizmetinizdeyiz. Siz de Sanyo cihazınızda bir sorun yaşadığınızda, Sanyo Müşteri Hizmetleri Numaramız (0232) 326 30 51‘den bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, web sayfamızda yer alan “Tıkla Servis Al” butonu ile de servis talebi oluşturabilir ve hızlı bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Bu alanlarda, 7/24 çağrı merkezi desteği ile bilgi alabilir, problemleriniz iletebilir ve servis çağırabilirsiniz. Destek ekibimiz, müşterilerimizin memnuniyeti için taleplerinize yanıt vermektedir. İşinin ehli olan ekibimiz, en hızlı ve doğru çözümleri sunarak sizleri memnun etmektedir. Her zaman sizlerin yanındayız ve klima cihazlarınızın bakım ve onarımında size destek olmak için buradayız.

Sanyo marka klimalar, son yıllarda artan talep nedeniyle oldukça yaygın hale geldi. Ancak, bu cihazlar da zaman zaman arıza verebilmektedir. Bu durumda, güvenilir bir teknik destek hizmeti almak önemlidir. Fakat her teknik servis hizmeti aynı kalitede olmayabilir. Bu nedenle, arızalı klimanız için doğru hizmeti alabilmek için güvenilir ve deneyimli bir teknik servis seçmek ve doğru iletişim kanallarını kullanmak önemlidir. Sanyo Klima Servisi olarak, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. 7/24 hizmetimizle, arıza kaydı oluşturabileceğiniz ve teknik destek alabileceğiniz doğru iletişim kanallarını size sunuyoruz. Eğer siz de Sanyo marka klimanızın arızası için doğru hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve detaylı bilgi alın. Servis talebi nasıl oluşturulur adım adım öğrenelim.

Sanyo Servis Talebi Nasıl İletilir ?

  • Sanyo Servis Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 30 51 telefon numarası üzerinden 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiyoruz.
  • Destek birimindeki arkadaşlara Sanyo cihaza istenilen hizmeti, arıza durumunu ve garanti bilgisini aktarıyoruz.
  • Çağrı merkezi ekibine kayıt için gerekli olan Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşıyoruz.
  • Görüşme sonlandırıldığında, adınıza bir kayıt oluşturuluyor ve konumunuza en yakın teknik ekibe Sanyo Servis talebi iletiliyor.
Sanyo Klima Servisi Bakım ve Onarım
Sanyo Klima Servisi Bakım ve Onarım

Sanyo Klima Servis İzmir Yakınında Hizmet

Sanyo Klima Servisi İzmir‘de, klima ürünleriniz için özel olarak tasarlanmış atölyelerimiz ve deneyimli teknisyen ekiplerimizle hizmet veriyor. Sanyo klimalar, yüksek performansı ve enerji verimliliği ile tanınan kaliteli ürünlerdir. İzmir gibi sıcak ve nemli bir bölgede kullanılan klimaların zamanla teknik problemlerle karşılaşması normaldir. Dolayısıyla bu bölgeden yüksek sayıda servis talebi ulaşmaktadır. Bu nedenle, teknik desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir servis sağlamak en öncelikli hedefimizdir. Servis olarak, her bölgede bulunan tecrübeli teknisyenlerimizle aynı gün içinde hizmet sunuyor ve Klima Bakımı, onarım ve tamir ihtiyaçlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Böylece, klimanızın uzun ömürlü olmasını sağlayarak size daha konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz. Sanyo klimalarınızın bakımı, onarımı ve tamiri konusunda bizimle iletişime geçerek, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Servisi Hizmetimiz; https://www.berketeknik.com/klima-tamircisi-izmir/

Sanyo Klima Servis Nasıl Çalışıyor ?

Sanyo Klima Servisi olarak, cihazınızın her türlü arıza durumunda tamir işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, cihazınızın çalışma prensiplerine tam hakimiyet sağlayarak, sorunların kaynağını tespit eder ve en uygun çözümleri sunar. Ayrıca, cihazınızın düzenli bakımlarını yaparak, verimliliğini arttırır ve daha uzun ömürlü olmasını sağlarız. Teknik ekibimiz, her bir müşterimiz için özel bir çözüm sunar ve tamir işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda detaylı bilgilendirme yapar. Sizler de Sanyo Servis’i tercih ederek, teknolojik cihazınızın arıza ve bakım işlemlerinde profesyonel bir destek alabilirsiniz. Şimdi gelin, ne gibi teknik işlemler uygulanıyor inceleyelim.

  1. Sanyo cihazdaki arızanın temelini, gerekli yedek parçaları, yapılacak işlemleri, fiyat ve tamir yerini belirlemek için Teknik Arıza Tespiti uygulanır.
  2. Arızaların giderilmesi ve onarım, parça montajı gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi için evde yada atölye ortamında donanımlı ekipmanlar ve tecrübeli ustalar ile tamir sağlanır. Bu aşamada tüm teknik problemler giderilir.
  3. Teknik işlemler tamamlandıktan sonra, cihazın düzenli bakım ve temizlik işlemleri hijyenik ve ayrıntılı olarak uygulanır. Bu aşama Klimalar için oldukça önemlidir.
  4. Son adımda, servis işlemleri tamamlanan Sanyo ürünün çalışma verimliliği ve performansı test edilir. Yüksek verimle çalışan cihaz, Sanyo Klima Servis tarafından garantili olarak teslim edilir.
Sanyo Servisi
Sanyo Servisi

Sanyo Servis Ücreti Ne Kadar ?

Sanyo Klima Servisi olarak, teknik arıza tespiti için ücretlendirme yapmaktayız. Sanyo Servis Ücreti, güncel fiyatlarla 100-250 TL aralığında talep edilmektedir. Arızanın tespit edilmesi için teknisyenlerimizin özel ekipmanlar ve ölçüm aletleri kullanarak yaptığı detaylı bir inceleme için bu fiyatlandırma yapılır. Bu işlem için harcanan zaman, emek ve yakıt gibi giderler nedeniyle servis ücreti talep edilmektedir. Ancak, tespit edilen arıza için verilen net fiyat teklifi onaylandığı takdirde, servis ücreti alınmayacaktır. Ayrıca, müşterilerimiz cihazın onarımı konusunda da detaylı bilgilendirme alabilirler. Teknisyenlerimiz cihazın tamir edilmesi için gerekli fiyat teklifini sunacaklardır. Eğer sizlerde uygun fiyatlı olarak arıza keşfi ve onarım hizmeti almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçin!


Sanyo Klima Servis Hakkında Sık Sorulanlar

Sanyo Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Sanyo Müşteri Hizmetleri ile 7/24 irtibata geçmek için (0232) 326 30 51 telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Sanyo Servis Hangi Günler Açık ?

Sanyo Çağrı Merkezi müşterilerimize 7 gün 24 saat destek veriyor. Teknik kadromuz ise Pazartesi-Cumartesi arasında onarım hizmeti sağlıyor.