Siemens Servisi İzmir

Çiğli Siemens Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Çiğli Siemens Servisi bölgede Siemens ikamet eden tüm Siemens beyaz eşya kullanıcılarına yönelik teknik servis hizmetidir. Cihaz durumuna göre bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Siemens Servisi hizmetleri ile uzman teknik ekipler tarafından servis hizmeti almak için servis randevusu alın ve bizlere ulaşın.

Siemens Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Siemens Servisi‘ne ulaşmak ve servis randevusu almak için Çiğli Siemens Servis Numarası üzerinden (0232) 326 30 51 tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Cihazın arızası, garanti durumu ve randevu için gerekli bilgileri verdikten sonra kayıt oluşturulmuş olacaktır.

Arıza kaydınız bilgileriniz ile oluşturulduktan sonra Aynı Gün Servis sistemi ile o gün içerisinde adrese teknik ekip yönlendirilecektir.

Teknik Servis ekiplerinin uyguladığı işlemlerden ilki ve en önemlisi teknik arıza tespiti için Çiğli Siemens Servis Ücreti 250 TL olarak talep edilmektedir.

Çiğli Siemens Servisi tarafından alınan hizmetin öne çıkan noktası Detaylı Servis anlayışıdır. Teknik Destek sağlama konusunda oldukça seri hareket eden ve bununla beraber tecrübesiyle çalışan ekiplere sahibiz. Bunun temel amacı müşterilerimiz mağduriyetini bir an önce gidermek ve sağlıklı bir servis süreci geçirmek diyebiliriz. Akıllı ev eşyaları ve özellikle beyaz eşyalar elektronik kart gibi parçalar bulundurduğundan ve elektrik ile çalıştığından arıza durumları normaldir. Genellikle kullanıcı hataları ve bakımsızlıktan oluşan bu arızalar oldukça karmaşık hallere gelebilir. Özellikle eski ürünler de fazlasıyla karışık durumlar oluşabilir. Siemens Servisi Çiğli‘de böyle durumları başarıyla çözmek için donanımlı ekipler aracılığıyla detaylı servis uygulamaktadır. Gelin hizmetimizin detaylarını inceleyelim.

Çiğli Siemens Servis Hizmetleri

Çiğli Siemens Servisi olarak uygulanan hizmetin detay işleyişini kullanıcılara bildirmekteyiz. Bu bilgiler hem kullanıcıyı bilgilendirmek, hem de doğru bir servis aldığından emin olmasını sağlamaktır. Siemens Beyaz eşya arıza durumlarında yeterli desteği sağlamak bir hayli önemlidir. Çünkü yeterli bilgi ve tecrübe olmadan yapılan servis işlemleri mevcut durumu daha kötü hale getiriyor diyebiliriz. Başından sonuna kadar ilgiyle takip edilmesi gereken arıza durumları, ihmaller sonucunda tamamen işlevsiz bir ürün meydana getirebilir.

|Bu duruma örnek vermek gerekirse Teknik Arızanın yanlış tespit edilmesi diyebiliriz. Bu derece önemli bir işlemde arıza kaynağı ve neden olan parçanın yanlış keşfedilmesi devamında kötü sonuçlar oluşturabilir. Mevcut arızanın devam etmesinin yanı sıra, farklı arızalarda meydana getirebilir.

Siemens Çiğli Servisi sorunsuz ve hatasız bir süreç için tecrübeli teknik ekipler ile hareket etmektedir. Her işlemin detaylı incelenerek yapılması, olası hata riskini sıfırlamaktadır. Arıza tespiti, parça değişimi ve bakım gibi hizmetlerin tümünde titiz ve detaylı çalışılmaktadır. Bu da yanlış işlemler sonucu yüksek masrafların oluşmasını ve kötü sonuçları engellemektedir.

Çiğli Siemens Servisi
Çiğli Siemens Servisi

Çiğli Siemens Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Siemens beyaz eşyalarınızın arıza göstermesinin normal bir durum olduğundan bahsetmiştik. Böyle durumlarda elle müdahale etmemeniz, ve teknik servis desteği almanız gerektiğini de hatırlarız. Çiğli Siemens Servisi tarafından aynı gün bölgeye servis sağlayabilirsiniz. Peki merak edilen konulardan biri olan teknisyenlerin nasıl çalıştığına dahil sizleri bilgilendirmek istedik. Cihaz sahibi olarak elbette ki elinizdeki makineye hangi işlemlerin uygulanacağını ve nasıl bir yol izleneceğini merak ediyor olabilirsiniz. Haydi gelin çalışma stilimizi inceleyelim;

Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens Servis işlemlerinin başlaması için öncelikle teknik servis talep etmelisiniz. Bunun içinse bir servis kaydı oluşturmalı, yani müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Siemens Çiğli Servisi Telefonu üzerinden, yani (0232) 326 30 51 tuşlayarak çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz. Bu sırada merak ettiklerinizi sorabilir, ayrıca arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Genellikle ekiplerimiz talep edilen gün içerisinde adrese ulaşmaktadır. Peki nasıl çalışıyoruz ?

Teknik Arıza Tespiti

Siemens ürünlerin arıza kaynağının, neden olan parça veya parçaların tespit edildiği işlemdir. Bu aşamanın sağlıklı geçmesi oldukça önemlidir. Burada ortaya konulan teşhise göre onarım sürecine karar verilir. Genellik 2 temel arıza sebebi vardır;

A) Siemens Bakım Gerektiren Arıza

Bu durumda arızalı ürünün bakımsızlıktan bozulduğu belirlenir ve detaylı bakım işlemleri uygulanır. Günümüzde yaşanan beyaz eşya ve özellikle klima-kombi arızalarının neredeyse %50’si bakım eksikliği ve kullanıcı hatalarıdır. Oldukça aktif kullanılan bu ürünler uzun süre sonra pislenerek işlevini kaybedebilmekte, iç aksamları bozulabilmektedir. Buna sebep olan atıklar düzenli bakım olmamasından dolayı oluşurlar. Isıtma-soğutma grubu başta olmak üzere tüm ürünlerinize mutlaka periyodik bakım yaptırmalı ve olası arızaların önüne geçmelisiniz. Siemens Servisi Çiğli‘de gerekli ürünler ve aletler aracılığıyla profesyonel bakım ve temizlik hizmeti sunarak bu arızaları gidermektedir.

B) Siemens Yedek Parça Gerektiren Arıza

Siemens Arızalarının büyük bir çoğunluğu ise iç aksamların işlevini yitirmesinden ortaya çıkmaktadır. Bu durum Garantili Parça Değişim ve onarım hizmetleri uygulanmaktadır. Öncelikle arızayı oluşturan parça tespit edilir. Bozuk parça evde değiştirilebilecek durumdaysa anına evde onarım fırsatıyla gerekli orijinal yedek parça alınarak ürün onarılır. Fakat bazı durumlar Siemens cihazın atölye ortamında işlem görmesi gerekmektedir. Bu durumda makine ustaların ellerinde donanımlı atölyelerde detaylı incelenir, onarım sonrası performans testlerinden geçerek en kısa sürede sizlere teslim edilir. Ortalama 1-3 İş günü içerisinde teslim edilen cihaz, Çiğli Siemens Servisi garantili hizmet güvencesiyle 1 YIL GARANTİ ile sunulur.

Siemens Çiğli Servisi
Siemens Çiğli Servisi

Siemens Servisi Çiğli’de Hangi Arızaları Onarıyor ?

Siemens bir ürün sahibi olarak bir çok farklı arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda teknik destek almanız gerektiğini biliyorsunuz. Fakat aklınızda bazı sorular oluşabilir. Kullanıcıların merak ettiğini konulardan biri ellerindeki ürün veya arızanın servis kapsamında olup olmadığıdır. Müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hangi ürünlerin ve arızaların Siemens Servisi kapsamında tutulduğunu anlatmak istedik.

Siemens Beyaz Eşya Arızaları

  • Siemens Buzdolabı | Soğutmuyor, Buzlanıyor
  • Siemens Çamaşır Makinesi | Sıkma Yapmıyor, Kart Arızası
  • Siemens Bulaşık Makinesi | Kirli Çıkartıyor, Fıskiye Arızası
  • Siemens Televizyon | Ekranda Beyazlıklar Çıkıyor, LED Panel Arızası
  • Siemens Fırın | Şalter Attırıyor, Voltaj Arızası
  • Siemens Klima | Soğutmuyor, Kompresör Arızası

Farklı bir bölgeden Siemens Servis çağırmak için inceleyin; Karşıyaka Siemens Servisi


Çiğli Siemens Servisi Telefon Numarası

Çiğli Siemens Servisi Telefon Numarası ile müşteri hizmetlerini aramak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu iletişim yolu üzerinden ihtiyaç anında teknik destek sağlayabilir, servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlerle daha rahat iletişime geçmesi için ulaşım yolları üzerinde çalışmalar yürütmekteyiz. Daha pratik bir yol kullanarak tıkla servis al tuşu üzerinden de çağrı başlatabilirsiniz.

Siemens cihazlarınızı sürekli olarak ihtiyaç amacıyla kullandığınızın farkındayız. Bu derecede yoğun bir kullanım esnasında her elektronik ürün arıza gösterebilir. Veyahut kullanıma bağlı pislenerek bakım ihtiyacı doğurabilir. Böyle durumlarda hem arızaları, hem de bakımlarını aksatmadan detaylı bir şekilde ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü üzerine düşülmeyen her arıza ve bakımsız ürün çok daha büyük masraf ve problemlere neden olabilmektedir. Ekonomik ve konforlu bir şekilde arızalara çözüm üretmek için Siemens Çiğli Servisi üzerinden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Siemens Çiğli Servisi Sık Sorulan Sorular

Çiğli Siemens Servis Ücreti Ne Kadar ?

Çiğli ilçesinden Siemens ürün üzerinde arıza keşfi yaptırmak için Servis Ücreti 250 TL olarak belirlenmiştir. Teknik ekip desteği almak için bize ulaşın.

Çiğli Siemens Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Çiğli bölgesinden çağrı merkeziyle iletişime geçmek, bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için Çiğli Siemens Servis Numarası üzerinden (0232) 326 30 51 tuşlayarak iletişime geçin.

5