DemirDöküm Servisi İzmir

DemirDöküm Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

DemirDöküm Kombi Servisi ürünlerinizde donanımlı teknik servis hizmeti sağlıyor. Bu hizmetten İzmir bölgesinde her ilçeden faydalanmak için DemirDöküm Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayın. Bu sayede çok tercih edilen bu markada Kombi ürünlerine tamir ve onarım hizmeti alın. Kombiler arasında en sık tercih edilen markalardan birinin DemirDöküm olduğunun farkındayız. Bu yüzden ilgili markada aynı gün içerisinde her alana geniş servis ağıyla destek sağlıyoruz. Bununla beraber oldukça uygun fiyatlı tarifeler uyguluyoruz. Donanımlı teknik ekiplerimiz ile her arıza hızlıca çözüme kavuşuyor. Avantajlarımızdan biri olan garantili hizmet ile de parça değişimi gibi işlemler garanti altına alınıyor.


DemirDöküm Servisi içerisinde en çok karşılaştığımız ürünler kombilerdir. Bu cihazlar özellikle kış aylarında çok yoğun ve sürekli kullanılırlar. Bazen bu şartlarda arızalar meydana getirirler. Arızaların onarılması için ise donanımlı ve yeterli işlem yapılması gerekir. Çünkü bu cihazların çalışma biçimi karmaşıktır. Oldukça fazla önemli parçaları ve iç aksamları bulunur. Ateşleme yaparlar ve doğalgazı yakıt olarak kullanırlar. Bunun yanında sürekli su kullanırlar. Çalışma stillerinin böyle olması profesyonel müdahale gerektirir. Bunun en temel sebebi bazı arızaların tehlikeli olmasıdır. Ve bunların çözülememesi durumunda hem DemirDöküm Kombi bir daha çalışmaz hem de insan sağlığına zarar gelebilir. Söylediklerimiz donanımlı ve teknolojik arıza onarımı yapılması gerektiğinin nedenleridir. Böyle bir hizmet almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hizmet detaylarını inceleyelim;

Kombi Arızalarını tespit etmek için olan keşif işleminden alınan DemirDöküm Servis Ücreti 150-250 TL aralığındadır.

Garantili hizmet avantajımız ile uyguladığımız parça değişim & onarım işleminde 1 YIL GARANTİ sağlıyoruz.

Adresinizden atölye ortamına ve tekrar teslim adımına kadar olan Servis Süreci ortalama 1-3 İş Günü sürüyor.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri
DemirDöküm Müşteri Hizmetleri

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri

DemirDöküm Kombi Servisi İzmir bölgesinde donanımlı ve teknik hizmet almak için bize ulaşmalısınız. Bunu daha önce de söyledik. Bunun için bizlerden bir servis talep etmelisiniz. Bunu gerçekleştirmek için DemirDöküm Kombi Müşteri Hizmetleri müşterilerimize yardımcı oluyor. Telefon numarası ile aradığınızda çağrı merkezin bağlanıyorsunuz. Burada bölgenize en yakın servisi sorabiliyorsunuz. Bunun yanında hizmet hakkında teslim süreci ve servis ücreti gibi konularda bilgi alabiliyorsunuz. Bizlerin sizin servis talebinizi görmemiz için bir servis kaydı oluşturmanız gerekir. Bunu sizler için çağrı merkezi arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Bu sayede teknik ekipler sizlere ulaşıp ilgileniyor. Şimdi servis kaydı nasıl oluşturulur öğrenelim.

DemirDöküm Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Servis numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayın ve müşteri hizmetlerine bağlanın.
 • Cihazınız modelini, arıza durumunu ve garanti bilgilerini bizlerle paylaşın.
 • Çağrı merkezi arkadaşlarımız kayıt için sizden Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgisi isteyecektir. Bunları paylaşın.
 • Telefon görüşmeniz sonlandığında onayladığınız takdirde DemirDöküm Servis Kaydı oluşturulmuş olacaktır.
 • Aynı gün içinde donanımlı bir teknik ekip sizlerle ilgilenecektir.
DemirDöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi

DemirDöküm Kombi Servisi İzmir

İzmir bölgesi, yoğun bir DemirDöküm Kombi kullanıcısı kitlesiyle donatılmıştır ve bu durum, zaman zaman cihazlarda meydana gelen arızaların sayısında da artışa sebep olmaktadır. Dolayısıyla, bu durum, kaliteli ve güvenilir bir servis hizmetine olan yüksek talebi de beraberinde getirmektedir. İşte tam da bu noktada, DemirDöküm Kombi Servisi olarak devreye giriyoruz. Bölgedeki müşterilerimize sağladığımız geniş kapsamlı ve profesyonel hizmetler sayesinde, onarımlar konusundaki ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Deneyimli ve uzman ekibimizle, cihazlarınızın her türlü arıza durumunda hızlı ve etkili bir çözüm sunmaktayız.

Sağlamış olduğumuz hizmetler sayesinde, her türlü onarım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor ve kombilerinizin uzun ömürlü bir performans sergilemesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak, güvenilir ve sıcak bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız. İzmir DemirDöküm Servisi olarak, siz değerli kullanıcılarımızın rahatlığı ve güveni için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. Siz de arızalanmış kombilerinizde bize güvenebilir, hızlı ve etkili çözümlerle konforlu bir ortama kavuşabilirsiniz.

 • DemirDöküm Kombi Bakımı
 • DemirDöküm Kombi Kart Tamiri
 • DemirDöküm Kombi Eşanjör Değişimi
 • DemirDöküm Kombi Motor Tamiri
 • DemirDöküm Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • DemirDöküm Kombi Pompa Tamiri
 • DemirDöküm Kombi NTC Sensör Değişimi
 • DemirDöküm Kombi Fan Tamiri
 • DemirDöküm Kombi Prosestat Değişimi
 • DemirDöküm Kombi Termostat Tamiri

DemirDöküm Kombi Servisi İzmir ekibi, kombi kullanıcılarına kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Öncelikli amacımız, müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz bir kombi kullanımı sağlamaktır. Bu doğrultuda, deneyimli ve uzman ekiplerimizle çalışarak, kombi onarımı, bakımı ve montajı gibi pek çok alanda profesyonel destek sunuyoruz. Arızalanmış kombileriniz için hızlı ve etkili bir şekilde çözümler üreterek, sizlere konforlu bir ısınma deneyimi sunmaktayız.

Servisimiz, yalnızca kombi arızalarıyla sınırlı değil; aynı zamanda düzenli bakım hizmetleriyle de cihazlarınızın performansını maksimize etmektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz ve tüm işlemlerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. DemirDöküm Servisi olarak, kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güven ve kalite standartlarına uygun bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Eğitimli kadromuz ve güçlü teknik altyapımız sayesinde, kombileriniz için en iyi çözümleri sunarak, sıcak bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlıyoruz!


Servis İçeriğine Göz Atın; Kombi Servisi İzmir

Bu alandan bizlere ulaşan kullanıcıların en sık sorduğu soru cihazın arızalarıdır. Yaşanan teknik sorunlarda cihaz sahibi bunun kaynağını öğrenmek istiyor. Bunun için de ürünün iç yapısını ve çalışma biçimini bilmesi gerekiyor. Bunun yanında bilindik arıza kodlarını da öğrenmeleri gerekiyor. Bu sayede arızaların kaynağı öğrenilebiliyor. Kullanıcı ürüne ilk olarak ne yapması veya yapmaması gerektiğini biliyor. Bu hem servis sürecini kolaylaştırıyor hem de yanlış müdahalelerin önüne geçiyor. DemirDöküm Kombi üzerinde uzmanlaşmış teknik arkadaşlarımızdan sizler için bilgiler edindik. Şimdi bunları sizlerle paylaşacağız. Bu sayede ürününüzün arıza durumlarına hazırlıklı bir hale geleceksiniz.

DemirDöküm Kombi Servisi İzmir
DemirDöküm Kombi Servisi İzmir

DemirDöküm Kombi Arıza Kodları

DemirDöküm Kombi Servisi olarak müşterilerimizin en çok arızaları merak ettiğini biliyor. Bu arızalar ana kart üzerinden kodlar halinde kendini gösteriyor. Marka model farklılığına göre bu kodların anlamları değişebiliyor. Bu kodların anlamlarını bilirseniz arızanın kaynağını da öğrenebilirsiniz. Bu sayede cihaza ilk adıma ne yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Profesyonel teknik ekiplerden tecrübelerine dayanarak bilgi aldık. En sık kullanılan modeller için arıza durumlarını listeledik. Bunların çözümlerini ve nedenlerini de sizlerle paylaştık. Şimdi bunları inceleyelim.

Göz Atın; Kombiler Neden Arızalanır ?

DemirDöküm F1 Arıza Kodu

Bu arıza kodunun en belirgin nedeni Kombinin aşırı ısınmış olmasıdır. Yüksek sıcaklık yarısı veren cihaz F2 arıza kodunu gönderir. Bu durumda cihazın Termostat parçası bozulmuş ve sıcaklığı ölçekleyemiyor olabilir. Bunun haricinde diğer bir ihtimal Ateşleme Grubu kısmında bir arıza meydana gelmesidir. Bu arızayla karşılaştığınızda cihazı bir süre kapalı tutup tekrar kullanmayı deneyin. Eğer sorun çözülmüyorsa müdahale etmeden DemirDöküm Kombi Servisi‘ni çağırın. Arızalı olabilecek parçalar; TERMOSTAT ATEŞLEME KARTI


DemirDöküm F2 Arıza Kodu

DemirDöküm Kombi sıcak su vermiyor veya ısıtma performansı düşükse genellikle bu problem ortaya çıkar. Bunun en temel sebebi; NTC yani ısıtma sensörünün bozulmuş olmasıdır. Bu arıza cihaz suyu ısıtamadığında ortaya çıkar. Cihazın iç kısmına müdahale etmeden resetlemeyi deneyin. Eğer problem çözülmüyorsa DemirDöküm Kombi Servisi İzmir ekibine başvurun. Profesyonel bir arıza tespiti ve sensör değişimiyle sorun giderilecektir. Arıza Çözümü; NTC SENSÖR DEĞİŞİMİ


DemirDöküm F4 Arıza Kodu

Cihazınız yüksek ihtimal çalışmıyor ve devreye girmiyordur. Bunun sebebi ürünün ateşleme yapmamasıdır. Ateşleme gerçekleşmediğinden dolayı sistem devreye girmez ve dolayısıyla çalışmaz. Ateşleme grubunda bulunan birçok parça buna sebep olabilir. Elle müdahale edilmemesi gereken bir arızadır. Cihazı resetleyin ve daha sonra tamamen kapatın. Elektrik bağlantısını kesin ve servise başvurun. Bu konuda teknisyenler detaylı ilgilenecektir. Arıza Çözümü; GAZ VALFİ KONTROLÜ ve ATEŞLEME GRUBU KONTROLÜ Arızalı olabilecek parçalar; ATEŞLEME KARTI veya ELEKTROD


DemirDöküm F9 Arıza Kodu

Bu arıza kodu farklı modellerde farklı anlamlara çıkabilir. Birincil sebebi peteklere sıcak su ulaşmamasıdır. Bu durumda akla gelen ilk sebep Isıtıcı Sensör arızasıdır. Bunun haricinde bazı modellerde hava akışında meydana gelen problemden dolayı Hava Prosestatı bozulmuş olabilir. Diğer ihtimaller ise kablo bağlantılarında bir yanlışlık olması veya su basıncını kontrol eden sensörün arızalanmasından kaynaklanan basınç hatası olabilir. Her duruma karşılık kendiniz işlem gerçekleştirmeyin ve ürünü kapatın. Su bağlantısını kesin. Bu nedenler arasından net tespit ve onarım gerçekleştirilmesi için DemirDöküm Servisi müdahale etmelidir. Arızalı olabilecek parçalar; NTC SENSÖR PROSESTAT SU BASINÇ SENSÖRÜ


DemirDöküm OC Arıza Kodu

DemirDöküm Kombi’de gözlemlenen sık arıza kodlarından biri olan bu problemde en temel neden cihazın Dış Hava Prosestatının aktifleştiğini belirtmesidir. Bu alanda gerçekleşen işlem sona erdiğinde cihaz çalışmaya devam edecektir. Problemin çözülmesi için ürünü resetlemeyi deneyebilirsiniz. Bu yüksek oranda çözüm olmaktadır. Fakat problem devam ediyorsa mutlaka servis çağırın. Net bir arıza keşfi ile problem çözülecektir. Arızalı olabilecek parçalar; DIŞ HAVA PROSESTATI BACA SENSÖRÜ

DemirDöküm Kombi Arıza Kodları
DemirDöküm Kombi Arıza Kodları

DemirDöküm F13 Arıza Kodu

Bu F13 arıza kodunun nedeni ürünün en önemli parçalarından Ana Kart üzerinde sorun olmasıdır. Bu parça sistemde beyin görevi görmektedir. Bu sebepten dolayı birçok farklı arızayı meydana getirebilir. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz tek işlem ürünü tamamen kapatıp elektrik ve su bağlantılarını kesmektir. Bu durumda DemirDöküm Kombi Servisi ekiplerinin gelip müdahale etmesi gerekir. Ana Kart cihaz üzerinde bulunan en önemli parçadır diyebiliriz. Bu sebeple dikkatli işlem yapılması gerekir. Arıza Çözümü; ANA KART DEĞİŞİMİ & ONARIMI


DemirDöküm F17 Arıza Kodu

Kombi cihazına gelen elektrik voltajının olması gerekenden düşük olduğundan kaynaklanan arızadır. Bunun en temel nedeni evde bulunan akım gücünün düşük olmasıdır. Bu durumda cihazın iç aksamları bir süre sonra yanabilir ve zarar görebilir. Elektrik tesisatçısı tarafından yardım almak veya voltaj düzenleyici kullanmak bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Eğer elektrik kaynaklı oluşan herhangi bir arıza mevcutsa lütfen DemirDöküm Servisi‘ne ulaşın. Arıza Çözümü; REGÜLATÖR TAKILMASI


DemirDöküm F10 Arıza Kodu

Cihazlarda F10 Arıza kodu temel olarak bir uyarı mesajıdır. Kombinin su basıncının olması gereken seviyeden düşük olduğunu belirtir. Bu durumda su basıncı seviyesini cihaz üzerinden yükselterek bu sorunu çözebilirsiniz. Eğer problem çözülmüyorsa bu kısımda herhangi bir parça bozulmuş olabilir. Cihazı resetlemeyi deneyin ve ardından servis ekiplerimize başvurun. Bu sayede sorun çözüme ulaşacaktır. Arızalanmış olabilecek parçalar; SU BASINÇ SENSÖRÜSU DOLDURMA VANASI


DemirDöküm F22 Arıza Kodu

Bu teknik arıza da yine su basıncı ile alakalıdır. Su basıncının olması gerekenden daha yüksek bir seviyede bulunması durumunda ortaya çıkar. Bu problemin çözümü için cihaz sisteminden su boşaltılarak basıncın gereken seviyeye indirilmesi gerekir. Düşük bir ihtimal olarak iç aksamlardan birinin arızalanması da buna sebep olabilir. İşlemlerin gerçekleştirilmesi için servis ekiplerinin müdahale etmesi gereklidir. Arızalı olabilecek parçalar; SU BASINÇ SENSÖRÜ


DemirDöküm CC Arıza Kodu

Eğer cihaz üzerinde bu arıza kodunu görüyorsanız sistemin hava akışında ve atık gaz atımında bir problem meydana gelmiş olabilir. Bu sorun zamanla kombinin performanslı çalışmasını engelleyecektir. Bu arıza koduna bazı iç aksam parçaları neden olabilir. Cihazı kapalı hale getirmeniz ve iç kısma dokunmamanız sağlıklı olacaktır. Problem kaynağının öğrenilmesi ve onarım yapılması için DemirDöküm Kombi Servisi Numarası üzerinden bizlere ulaşın. Arızalı olabilecek parçalar; HAVA PROSESTATIBACA SENSÖRÜ

DemirDöküm Servisi
DemirDöküm Servisi

DemirDöküm Kombi Bakımı Servisi

DemirDöküm Servisi İzmir ekibi olarak Kombi cihazları üzerinde oldukça tecrübeliyiz. Buna dayanarak bu ürünlerin arıza sebeplerine ve iç yapılarına hakimiz. Kombilerin en genel arıza kaynağı düzenli bakım yapılmamasıdır. Eğer bir cihaz sahibiyseniz ve uzun süreli kullanımlarda bakım yaptırmazsanız ürünün performansı düşecektir. Hemen ardından ise bir arıza meydana getirecektir. Bunun en temel nedeni zamanla sistemin içinde biriken pisliklerin su, gaz ve hava dolaşımını engellemesidir. Kaloriferlerin ısınmaması, su basıncının bozulması gibi durumlar görülecektir. Bunun sonucunda zamanla parçalar aksaklık gösterecek, sistem zorlanarak çalışacak ve sonuna arıza gösterecektir. Bu nedenlerden dolayı periyodik ve düzenli Kombi Bakımı yaptırmak cihazı uzun süreli ve performanslı kullanmayı sağlayacaktır. Bizler teknolojik ekipmanlar kullanarak oldukça detaylı ve hijyenik bakım & temizlik hizmeti sağlıyoruz. Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılmalı ?

DemirDöküm Kombi ürünlerinizin sağlıklı çalışması ve performans göstermesi için Kombinize 1 Yılda 1 Defa, Peteklere ise 2 Yılda 1 Defa bakım ve temizlik yaptırmalısınız. Uygulanacak bakımlar mutlaka profesyonel servis ekipleri tarafından yapılmalıdır. Eğer cihazınızı çok yoğun kullanıyorsanız 6 Ayda 1 Defa temizlik yaptırabilirsiniz. Kendi imkanlarınızla evde 3 Ayda 1 Defa peteklerin havasını ve suyunu alabilirsiniz. Bu işlem geçici olarak yardımcı olacaktır.

DemirDöküm Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

DemirDöküm Kombi Servisi bakım fiyatlarına göz atalım;

HizmetÜcret
Kombi Bakımı350 TL
Petek Temizliği450 TL
Kombi Bakımı + Petek Temizliği800 TL
DemirDöküm Kombi Bakımı Fiyatı
DemirDöküm Servis Numarası
DemirDöküm Servis Numarası

DemirDöküm Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

DemirDöküm Kombi Servisi, DemirDöküm Yetkili Servis kalitesinde sunmuş olduğu üstün kaliteli hizmetleriyle müşterilerine büyük bir kolaylık ve fırsatlar sunmaktadır. Uzman kadrosuyla donatılmış olan bu servis, her müşterisine özel çözümler sunarak ihtiyaçlarına özen gösterir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde, her işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek güvenilirliğini kanıtlamıştır. İşlerini zamanında ve hassasiyetle tamamlama konusundaki özeni, müşterileri için büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca, hızlı ve etkin müdahaleleriyle arıza durumlarında dahi sorunları hızlıca çözme yeteneğiyle müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Sunduğu yüksek hizmet kalitesi, uzmanlık ve deneyim sayesinde müşterilerinin evlerinde sıcacık bir ortamın keyfini çıkarmasına yardımcı olur. DemirDöküm Servisi, müşteri odaklı yaklaşımı ve kusursuz hizmetleriyle sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır.


DemirDöküm Servisi Sık Sorulan Sorular

DemirDöküm Servisi Telefon Numarası Kaç ?

DemirDöküm Servisi Numarası Kombi ve diğer tüm ürünler için iletişime geçebileceğiniz (0232) 326 30 51 telefon numarasıdır. Buradan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

DemirDöküm Servis Ücreti Kaç TL ?

DemirDöküm Servis Ücreti güncel olarak 150-250 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret arızaların çözülmesi için önemli bir rol oynayan Arıza Tespiti için talep edilir. Ekiplerimiz bu aşamada yol kat ediyor, tespit aletleri kullanıyor ve zaman harcıyorlar. Bu giderlere karşılık belirli bir fiyat sunuluyor.

DemirDöküm Kombi Müşteri Hizmetleri’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

DemirDöküm Kombi Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için mevcut servis telefonu olan (0232) 326 30 51‘i aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede cihazlarınız için teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Su Basıncı Nasıl Olmalıdır ?

DemirDöküm kombi cihazlarının ve genel olarak diğer ürünlerin su basıncı değeri ortalama 1,5 – 2 civarında olmalıdır. Eğer çok düşük veya aşırı yüksek bir değer gözlemliyorsanız servise başvurun.

DemirDöküm Kombi Neden Arızalanır ?

DemirDöküm ve diğer marka tüm kombilerin en temel arıza sebebi bakım yapılmamasıdır. Düzenli Kombi Bakımı yapılmayan bir ürün oldukça sık arıza gösterecektir.

DemirDöküm Kombi Bakım Yaptırmazsak Ne Olur ?

Eğer kombi ürünleriniz periyodik bakımlarınızı aksatırsanız, cihaz zamanla performansını yitirecek, ömrü kısalacak ve sık sık arıza gösterecektir. Bu da sizlere bakım ücretinden çok daha yüksek maliyetler oluşturacaktır.