Televizyon Tamircisi İzmir

Televizyon Tamircisi İzmir

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51|

Televizyon Tamircisi ekibi ile, İzmir‘in tüm bölgelerinde arızalanan TV cihazlarınız için profesyonel teknik destek! Her marka ve model Televizyon cihazınızda Görüntü Gelmiyor, Ekran Kırıldı gibi teknik problemler yaşıyorsanız; servis numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bizleri arayın ve aynı gün hizmet sağlayın! Alanında uzman teknisyenlerimiz, tüm TV cihazlarınız için tamir, onarım, parça değişimi ve montaj işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Müşterilerine birçok fırsat sunan Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Arıza durumunda bizlere ulaşın, profesyonel teknik servis hizmeti alın!

 • Televizyon Tamircisi Telefon Numarası: (0232) 326 30 51
 • Televizyon Servis Ücreti: 250-500 TL
 • Tamirci Ne Zaman Gelir: 24 Saat
 • Servis Süreci: 1-5 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Çalışma Saatleri: 7/24

Televizyon cihazları, günümüzde her yaşam alanında aktif kullanılan teknolojik kitle iletişim araçlarıdır. Yeni gelişen teknolojilerle beraber çok daha işlevsel hale gelmişlerdir. Çok karmaşık yapıları olmasa da, fazlasıyla hassas ürünlerdir. Bununla beraber diğer elektronik cihazlarında da olduğu gibi televizyonlarda mutlaka yaş aldıkça veyahut kazara yapılan darbelerle arızalanabilir ve onarım gerektirebilir. Gündemi düzenli olarak takip etmek, ve neler olduğuna dair haberleri öğrenip geri kalmamak için televizyonlarınızın teknik arızalarını kaliteli servis hizmetleriyle tespit ettirmeli, Televizyon Servisi hizmetinden yararlanmalısınız. Firmamız, donanımlı teknik ekipleriyle bu hizmeti sizlere İzmir’in her bölgesinde sunmaktadır.

Televizyon Tamircisi İzmir bölge servisimiz, tüm ilçelerde aktif olarak hizmet vermektedir. Her bölgede aktif yer alan atölye ve teknisyen ekipler ile, arıza durumları en kısa sürede çözülmektedir. Tüm teknik hizmetlerimiz, müşterilerimize birçok avantaj ve fırsat sağlamaktadır. Bu doğrultuda, sunulan tamir ve onarım hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Televizyon cihazlarında teknik problemler yaşayan kullanıcıların mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesi ve cihazlarını uzun ömürlü kullanması sağlanmaktadır. Servis hizmetimizde sağladığımız tüm avantajlar ve işlemler, müşterilerimizi bilgilendirmek için paylaşılmaktadır. Bu sayede şeffaf bir servis süreci oluşmaktadır. Sizlerde herhangi bir marka TV cihazınızın arızalanması durumunda, bizlerle iletişime geçerek profesyonel ve avantajlı hizmet alabilirsiniz. Şimdi gelin, ne gibi fırsatlar sunduğumuzu inceleyelim!

🚚

Hızlı Servis

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

🔐

Garantili İşçilik

⚙️

Kaliteli Yedek Parça

Televizyon Tamircisi
Televizyon Tamircisi

Televizyon Servisi Hizmetleri

Televizyon Servisi hizmetimiz dahilinde, TV cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm teknik işlemler arıza durumunda göre uygulanmaktadır. Profesyonel teknik kadromuz, cihazların marka ve modeline göre ortaya çıkan tüm arıza durumlarına çözüm üretmektedir. Televizyon cihazları, her yaşam alanında kullanıldığı gibi, bir çok farklı arıza sebebi nedeniyle de bozulabilmektedir. Cihazların servis uygulanarak onarılması için, doğru servis hizmeti uygulanmalıdır. Bunun içinde, yaşanan teknik problem için detaylı bir tespit uygulanmalı ve buna göre işlem yapılmalıdır. İzmir Televizyon Tamircisi ekiplerimiz, cihazlar üzerinde tecrübeye ve donanıma sahiptir. Firmamız, bu ürünlerin tüm teknik destek ihtiyaçları için detaylı hizmetler sunmaktadır. Televizyon Tamiri, Parça Değişimi, Montaj ve Bakım gibi tüm işlemler, çalışma arkadaşlarımız tarafından profesyonelce sağlanmaktadır.

Vestel TV’ler İçin Hizmet; Vestel Servisi İzmir

Televizyon Neden Arızalanır ? Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Televizyon cihazları, oldukça elektronik bir yapıda bulunan ve hassas bir yapıya sahip ürünlerdir. Televizyonların en temel arıza sebepleri Voltaj Problemleri, Darbeler, Kırıklar ve Uydu Problemleri‘dir. Tam elektronik yapıda bulunan bu cihazlar, ani elektrik kesintilerinde iç parçaların bozulması ve devre yakması gibi durumlarda basit veya kritik arızalar oluşturabilir.

Televizyon Arıza durumlarında, ilk olarak cihazın fişi çekilip elektrikten kesilmelidir. Basit arızalar ve problemler için kullanma kılavuzu kontrol edilebilir. Anca ciddi teknik arızalar gerçekleştiğinde, mutlaka profesyonel bir Televizyon Tamircisi tarafından hizmet alınmalıdır. Birbirinden farklı arıza sebepleri, oldukça farklı arıza durumlarına neden olabilir. Bu nedenle her teknik problem özel olarak incelenmeli ve arızaya yönelik tamir ve onarım gerçekleştirilmelidir. Bunun için de detaylı ve profesyonel teknik arıza tespiti gerekir. Bu nedenle olası arızalarda servise başvurmak en doğru seçenek olacaktır.


TV arızalarının her biri birbirinden farklı olabilir. Bazı durumlarda tek bir parçanın bozulması birden fazla sorun ortaya çıkarırken, bazen tek bir arıza durumunu birden çok parçanın bozulmasına bağlı olabilir. Bu nedenle, cihaza ve arızaya özel onarım yöntemleri uygulanmaktadır. Televizyon Servisi İzmir bölge hizmetimiz kapsamında, her marka ve model cihazın tüm arıza durumları için özel tamir uygulanır. Televizyonların tüm teknik ihtiyaçları giderilir. Bunun için birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Müşterilerimiz de çoğunlukla hizmet almadan önce cihazlarında görülen arızanın çözümü için gereken hizmeti verilip verilmediğini merak etmektedir. Sizleri bilgilendirmek ve hizmetlerimizi açıklamak için Televizyon Tamiri için uyguladığımız işlemleri paylaştık. Tüm TV cihazlarınız için ekibimize ulaşın, profesyonel teknik servis çağırın!

 • Televizyon Ana Kart Tamiri
 • Televizyon LED Panel Değişimi
 • Televizyon Panel Tamiri
 • Televizyon Güç Kaynağı Değişimi
 • Televizyon T-Con Kart Tamiri
 • Televizyon LCD Ekran Değişimi
 • Televizyon LED Kart Tamiri
Televizyon Servisi Hizmeti
Televizyon Servisi Hizmeti

Televizyon Arızaları Nelerdir ? Ne Yapılmalı ?

Televizyon Tamircisi ekibi olarak, uzun yıllardır sektörde hizmet vererek televizyon arızaları konusunda derin bir bilgi birikimine sahibiz. Müşterilerimizin sıkça karşılaştığı arızaları anlamak ve çözüm yollarını araştırmak, bizim için kaliteli bir tamir hizmeti sunmanın temelidir. Deneyimli teknisyenlerimiz, her türlü televizyon modeli ve markası üzerinde uzmanlık geliştirmişlerdir. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve en son teknolojiye hakim oluyoruz.

İzmir Televizyon Servisi olarak, karşılaşılan arızalara örnek olarak; görüntü sorunları, ses kesilmesi, renk bozuklukları, uzaktan kumanda problemleri gibi konularda sıklıkla müdahalede bulunuyoruz. Örneğin, müşterilerimizin sıkça yaşadığı bir sorun olan görüntü sorunlarında, teknik ekibimiz hızla televizyonun ekranını kontrol eder ve gerekli onarımları gerçekleştirir. Ayrıca, ses kesilmesi durumunda ses kartı veya hoparlör problemlerini tespit ederek etkili çözümler sunarız. Bu örnekler, deneyimli ekibimizin çeşitli arıza türleriyle başa çıkma yeteneğini yansıtmaktadır.

Bunlarla beraber, cihaz sahipleri herhangi bir arıza ile karşılaştıklarında bu durumun detaylarını öğrenmek istiyor. Müşterilerimiz problemin neden oluştuğunu, buna dair tamir yönteminin bulunup bulunmadığını ve nasıl tamir edileceğini merak ediyor. Bizler de buna karşın, alanında uzman ekiplerimizden aldığımız bilgilerle sık karşılaşılan televizyon arızalarını, nedenlerini ve çözümlerini sizlerle paylaşacağız. Aşağıda yer alan arızaları inceleyin; herhangi birini gözlemliyorsanız Televizyon Tamircisi ekibimiz ile iletişime geçin!

Televizyon Ekranı Neden Gidip Geliyor ?

Televizyon ekranının gidip gelmesi teknik arızasının başlıca nedenleri arasında televizyonun bağlı olduğu başka bir uydu aleti veyahut cihazda problem olmasıdır. Uydu aletinin aktardığı görüntünün ekrana gelmemesinden dolayı olabilir. Eğer bağlı herhangi bir cihaz veyahut uydu aleti yoksa cihaz uzun süredir çalışıyorsa ısındığı için bu arızayı vermiş olabilir hatta kendini kapatabilir. Bunların haricinde görüntünün olmaması izlenilen kanalın yayınında bir problem olması veyahut uygunsuz hava durumundan dolayı sinyal kesintilerinden kaynaklanabilir.

Teknik arızaları çözmek ve cihazı sorunsuz kullanmak için tecrübeli televizyon tamircisi ekiplerimizden servis hizmeti alın televizyonunuzun ömrünü uzatın.

Televizyon Ekranı Gidip Gelmesi Nasıl Çözülür ?

Öncelikle televizyona takılı olan diğer uydu cihazı yada görüntü sağlayıcıyı kontrol edin. Arıza gösteriyor olabilir. TV izlediğiniz kanalı değiştirin çünkü sorun çoğu zaman kanalın yayınlarından kaynaklanıyor olabilir. TV’yi çok uzun süreler dinlenmeden çalıştırmayın çünkü ısınması bu arızaya neden olabilir hatta tamamen kapanabilir. Havanın uygunsuz olmasından dolayı sinyal kesintilerini önlemek için uyduyu uygun bir yere monte edin.

Probleminiz halen devam ediyorsa mutlaka televizyon tamircisine başvurun ve servis alın.


Televizyon Neden Kendi Kendine Kapanıp Açılıyor ?

Televizyon kendi kendine açıldıktan sonraki süre zarfında sürekli aynı zaman geçtikten sonra kapanıyorsa televizyon ayarları kısmında uyku modu veyahut otomatik kapanma ayarları açık kalmış olabilir. Eğer problem burada değilse cihaz uzun sürede fazla ısındığından kaynaklı koruma amaçlı kapanabilir. Bunların dışında cihaza dışardan takılı herhangi bir uydu veyahut anten cihazının arıza vermesi de ihtimaldir.

Sorunun sebebi yukarıdakilerden hiçbiri değilse yazılımsal veyahut kart arızası olabilir. Her türlü teknik arıza ve kart tamir için bize ulaşın.

Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor Ne Yapmalıyım ?

İlk olarak cihazın menü ayarlarına giriş sağlayın ve uyku modu yada otomatik kapanma ayarları açıksa kapatın. Menüde ve ayarlarda bir sıkıntı yoksa televizyona takılı olan diğer görüntü veya DVD cihazlarını kontrol edin. TV‘yi aşırı ısınacak şekilde uzun süreler açık tutmayın.
Teknik arıza bu çözümlerden biriyle çözülmüyorsa yüksek ihtimalle kart arızası olabilir. Böyle bir durumda elle müdahele etmeyin.
Usta bir televizyon tamircisinden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Televizyondan Neden Ses Gelmiyor?

Cihazdan ses gelmiyorsa öncelikle kumandadaki ses tuşlarından veyahut sessize alma (mute) tuşundan kaynaklanıyor olabilir. Televizyonda dışarıdan herhangi bir görüntü cihazı yada uydu takılıysa onun sesinin kapalı olmasındandır. Ayrıca izlenilen kanalın ses aktarımında sıkıntı olabilir. Bütün bunlar haricinde arıza hala devam ediyorsa cihazın iç aksamlarında hatta kartında teknik arıza onarımı gerekebilir.

Eğer sizde evinizde böyle bir sıkıntıyla karşılaştıysanız asla endişelenmeyin. Kaliteli bir beyaz eşya servisi ekibinden televizyon tamircisi izmir hizmeti almalısınız. Sizler için buradayız!

Televizyondan Ses Gelmiyor Nasıl Düzelir ?

Cihazın kumandasını alın, ses açma tuşuna ve ardından mute (sessize alma) tuşuna basarak sesin açık veyahut komple sessizde olup olmadığını kontrol edin. Televizyona ulaşan ses takılı harici cihazlardan (uydu, dvd, görüntü sağlayıcı vb.) geliyorsa bunların kumanda veyahut üzerlerinde bulunan ses tuşlarını deneyin. Kanalın ses kesintisinden dolayı kaynaklanıyor olabilir, kanalı değiştirin. Menüden ses ayarlarına da göz atın ve sonra arıza hala sürüyorsa müdahele etmeyin.

Teknik arızanın tespiti ve onarımı için beyaz eşya servisi hizmetine başvurun.


Televizyonda Neden Çizgiler Çıkıyor?

Ekranda dikine veyahut yatay çizgilerin çıkması cihaza bağlanan kabloların düzgün takılmaması veyahut girişlerinin tozlanıp pislenmesinden dolayı olabilir. Televizyonun görüntü ayarlarının kurulumunda yapılan hatalar veya yazılımda meydana gelen hatalarda arızanın sebeplerindendir. Cihazın matris parçasının arızalanması, ayrıca TV panelinin yada paneldeki belirli parçaların bozulması teknik arızanın başlıca nedenlerindendir.

Sizlerde evinizdeki televizyonlarda yatay veya dikey çizgiler gözlemlediyseniz ve çözümü bilmiyorsanız firmamızdan televizyon tamircisi izmir hizmetine başvurun. Güvenilir ve güler yüzlü ekiplerimizle cihazınızdaki bütün arızaları giderelim!

Televizyondaki Çizgiler Nasıl Geçer ?

TV‘yi komple kapatın ve elektriği kesin. Televizyona takılı olan diğer cihazların yani uydu cihazı veya görüntü sağlayıcının bağlantısını kesin. Sorun hala devam ediyorsa televizyonun arka kısmında bulunan AC bağlantısı ve kabloları çıkarın, tozlanma varsa temizleyin. Çıkardığınız kabloları tekrar takıp deneyin.
Teknik arıza hala aktifse lcd panelin bozulma ihtimali yüksek.

Kendiniz harekete geçmeyin ve kesinlikle Televizyon Tamircisi çağırın.

Televizyon Tamircisi İzmir
Televizyon Tamircisi İzmir

Televizyon Tamiri Nasıl Yapılıyor ?

Televizyon Servisi ekiplerimiz, cihazların tamiri için gereken tüm adımları sırasıyla gerçekleştirmektedir. Televizyon Tamiri, teknik ekiplerimiz tarafından adım adım ve donanımlı olarak yapılmaktadır. Her bir arıza ile detaylı ve özel olarak ilgilenen çalışma arkadaşlarımız, TV’lerin sorunsuz olarak çalışması için profesyonel ilerlemektedir. Televizyon Tamiri işleminin belirli adımları vardır. Bu adımlar sırasıyla uygulanarak küçükten büyüğe tüm arıza durumları giderilebilir. Müşterilerimiz, hizmet almadan önce cihazlara ne gibi işlemler uygulanacağını ve sürecin nasıl ilerlediğini sıklıkla sormaktadır. Bizler de kullanıcıları bilgilendirmek adına onarım işlemlerin de neler yapıldığını ve servis sürecinin nasıl ilerlediğini sizlerle paylaştık. Hizmetimizi detaylıca inceleyin, bizlerden servis talep edin, profesyonel teknik destek ile TV cihazlarınızı uzun süre kullanmaya devam edin!

 1. TV Arıza Tespiti; Teknik ekiplerimiz, adrese ulaştıklarında ilk olarak ölçüm aletleri ve ekipmanlarla tespit gerçekleştirir. Bu aşamada cihazın arıza nedeni, değişecek parçalar, uygulanacak işlemler ve fiyat belirlenir.
 2. TV Tamiri ve Onarım; Onarım işlemleri, gerekli yedek parçaların temini veya tamiri ile başlar. Evde veya genellikle tamir atölyelerinde cihazın tamiri gerçekleşir ve tüm arıza durumları giderilir.
 3. TV Bakım ve Temizlik; TV Tamircisi ekiplerimiz, cihazın arızaları giderildikten sonra elektrik bağlantı ve genel noktaları temizleyerek bakım uygular.
 4. TV Test ve Kontrol; Servis işlemleri tamamlanan ürünün sorunsuz çalıştığı testlerle beraber doğrulanır. Ardından en kısa sürede ekiplerimiz tarafından garantili olarak teslim edilir.

Televizyon Tamiri işlemi basit gibi gözüken ama oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Özellikle Ana Kart, Matris, LCD-LED ekranlara ve Panele oldukça dikkat edilmelidir. Kart tamiri işlemi kesinlikle usta Televizyon Tamircisi tarafından yapılmalıdır. LCD ve LED ekranların değişiminin detaylı ve olduğunca dikkatli yapılması önerilir. Bütün ekranların haricinde Özellikle LCD ve QLED erkanlar çok ufak darbe ve müdahalelerde kolayca kırılabilir. Kristal yapılı LCD ekrana ayrıca dikkat edilmelidir. Televizyonun iç aksamlarından en önemlisi Panel de ekranlara gelen darbe ve müdahalelerle veyahut ayrı olarak kırılabilir. Panelin arızalanması durumu çoğu televizyon arızalarına da davetiye çıkarır. Panel tamiri ve değişimi fazlasıyla dikkat ve detaylı servis gerektirir. Son olarak yapılacak bütün arıza ve onarım işlemleri marka modele göre ayrı bilgi ve tecrübe gerektirir.

Televizyon Tamiri
Televizyon Tamiri

Televizyon Tamircisi İzmir Yakınında

Televizyon Tamircisi İzmir ili içerisinde her bölgede aktif teknik hizmet sağlamaktadır. Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı ve Menemen bölgesinde yoğun bir şekilde servis taleplerine karşılık verilmektedir. Bu ilçelerde yer alan tamir atölyeleri ve mobil ekipler ile aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir. TV kullanıcıları, olası arıza durumlarında firmamızdan hızlı teknik destek alabilmektedir. Bu doğrultuda, yaşanan mağduriyetler ve problemler en kısa sürede giderilmektedir. Sizlerde İzmir içinde yaşadığınız her alanda teknik servis çağırarak hızlı ve etkili hizmet alabilirsiniz!

İzmir, büyükşehir olmasıyla beraber haberleşmenin oldukça hızlı ve geniş olduğu bir şehirdir. Yüksek nüfusuyla beraber bölgede oldukça fazla TV kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sebeple servisimize fazla sayıda servis talebi ulaşmaktadır. Firmamızın geniş kapsamlı olarak hizmet sağlaması, servis hizmetlerinin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. En Yakın TV Tamircisi‘ ne kolaylıkla ulaşılması ile atölyeye erişim, yedek parça temini ve teslimat süreçleri hızlıca sonlanmaktadır. Teknik arızaların kısa sürede içerisinde giderilmesi müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Bu da servisimizin avantajlarındandır. Her marka televizyon ürününüz için İzmir’in tüm noktalarından bizlere ulaşın, Aynı Gün Servis çağırın!


En Yakın Televizyon Tamircisi’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Televizyon Tamircisi hizmetimiz, İzmir’in tüm bölgelerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sizlerle paylaştık. Kullanıcılar, herhangi bir arıza durumunda oturdukları alana en yakın tamirciye ulaşmaya çalışırlar. Bu noktada genellikle internet üzerinden arama yaparak teknik destek almak istiyorlar. Burada cihaz sahiplerinin karşısında birden fazla seçenek çıkıyor. Çünkü günümüzde teknik servis firmalarının büyük bir çoğunluğu internet üzerinden hizmet sağlıyor. Bu nedenle, herhangi bir teknik problemde ulaşabilecek birden fazla servis bulunuyor. Ancak burada önemli olan kısım, donanımlı ve yeterli bir hizmet almak oluyor.

TV Tamiri hizmeti almak istiyorsanız, alanında uzman ve profesyonel bir servisten hizmet almalısınız. Donanımsız ve yetersiz hizmet almak, arıza ve problemleri çözülmesi zor hale getirecektir. Bu doğrultuda, öncelikle web üzerinde arama yaptıktan sonra doğru iletişim bilgilerini kullanarak servis çağırmalısınız.

Televizyon Servisi olarak bizler, iletişim yollarımızı günden güne geliştiriyor ve iletişim bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Müşterilerimize arıza durumlarında en kısa sürede destek sağlıyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile, profesyonel tamir işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bizlere daha kolay ve en kısa sürede ulaşmanız için, nasıl servis talebi oluşturabileceğinizi anlatıyoruz. Bu doğrultuda sizlere, En Yakın Televizyon Tamircisi‘ni nasıl çağırabileceğinizi anlatacağız.

 • Televizyon Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayın ve çağrı merkezimize ulaşın.
 • Çalışma arkadaşlarımıza; cihazınızdaki arızayı, ürünün garanti bilgisini ve hizmet talebinizi iletin.
 • Kaydınızın oluşturulması için Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşın.
 • Görüşme sonucunda servis talebiniz iletilecek ve En Yakın TV Tamircisi adresinize yönlendirilecektir.
Vestel TV Servisi
Vestel TV Servisi

Vestel TV Servisi Hizmeti

Vestel TV Servisi hizmetimiz ile, müşterilerimizin cihazlarına özel hizmet sunarak elektronik cihazlarının en üst düzeyde performansını korumalarına yardımcı oluyoruz. Vestel televizyon cihazları, benzersiz özellikleri ve dayanıklılığı ile diğer markalara göre önemli bir tercih sebebi haline gelmiştir. Bu televizyonlar, geniş ekranları, yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve akıllı özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak, bu cihazların donanımlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Vestel TV’lerdeki karmaşık teknolojiyi anlamak ve sorunları çözmek, alanında uzmanlaşmış kişilerin işidir.

Televizyon Servisi olarak, müşterilerimize bu alanda uzman teknisyenler ile hizmet sunuyor, cihazların en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Vestel televizyonlarına özel olarak tasarlanmış onarımlar ile, cihazların ömrünü uzatıyor ve kullanıcı deneyimini iyileştiriyoruz. Bu nedenle, Vestel TV sahipleri cihazlarının bakımı ve onarımı için güvenilir ve uzman bir servise başvurmasını öneriyoruz. Vestel Televizyon Servisi olarak, Vestel markasının güvenilirliğini ve kalitesini korumak için elinden geleni yapıyor ve bu nedenle Vestel televizyonlarının sahipleri için profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Vestel TV Tamiri


Vestel TV Kart Tamiri

Vestel TV Ekran Değişimi


Vestel TV LED Değişimi


Televizyon Servisi Hizmet Markaları

Televizyon Servisi İzmir ekibi olarak her marka cihaz için hizmet vermekteyiz. TV arızalarının onarımı için değişkenlik gösteren sebeplerden biri de cihazın markasıdır. Her marka ve model için gerekli olan parçalar ve yapılacak işlemler farklı olduğundan ürüne özel servis uygulanmalıdır. Örneğin; Arçelik, Beko, Philips, Profilo, Vestel, Samsung, LG gibi markaların cihazlarının özellikleri birbirinden farklıdır. Bu sebeple her cihaz için uygun bir tamir gerçekleştirilmelidir. Servisimizin tecrübeli teknisyenleri, her marka ve model cihaz üzerinde uzman olarak hareket etmektedir. Tüm arıza durumları ve farklı ürünler için tarafımızdan donanımlı tamir yapılmaktadır. Herhangi bir TV cihazınızın arızasında bizlere ulaşın, profesyonel hizmet alın!

LG Televizyonlar İçin Hizmet Alın; https://www.berketeknik.com/lg-servisi-izmir/


Televizyon Servisi Sık Sorulan Sorular

Televizyon Servis Ücreti Ne Kadar ?

Televizyon Servis Ücreti güncel olarak 200-250 TL aralığındadır. Bu ücret, teknik arıza tespiti için talep edilmektedir.

Televizyon Tamircisi Ne Zaman Gelir ?

Televizyon Tamircisi ekiplerimiz, servis talep ettikten sonra 24 Saat içerisinde adrese gelmektedir.

Televizyon Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

TV Servisi İzmir, onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlamaktadır.

Televizyon LED Ömrü Ne Kadardır ?

TV cihazlarının LED ömrü ortalama 50 bin – 100 bin saat arası değişmektedir. Bu da 15-30 yıl arası bir süreye tekabül eder. Bu süre, kullanım oranına göre değişkenlik gösterebilir.

TV LED Arızası Neden Oluşur ?

Televizyon cihazları, yüksek sıcaklık, uzun süreli çalıştırma ve nemli ortama bağlı olarak LED Arızası verebilir.