Arçelik Servisi İzmir

Çeşme Arçelik Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Çeşme Arçelik Servisi ilimizin ilgili ilçesinde profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik marka cihazlarında bulunan arızalarla ilgilenmektedir. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarda arızalar gözlemliyor olabilirsiniz. Bu durumda 0232 326 30 51 olarak Çeşme Arçelik Servisi Telefon Numarası‘nı tuşlayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden kayıt oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde servis yönlendirilmektedir. Elbette ki belirli bir Servis Ücreti bulunmaktadır.

 • Karabağlar Arçelik Servisi Telefon Numarası:  (0232) 326 30 51
 • Servis Geri Dönüş Süresi:  Aynı Gün
 • Tamir Süreci:  1-3 İş Günü
 • Arçelik Parça Değişimi Garantisi:  1 YIL Garanti
 • Arçelik Servis Ücreti:  250-300 TL

Arçelik Servisi olarak öncelikle firmamızın temel amacı ürünlerinizdeki arızaları en hızlı şekilde gidermektir. Beyaz eşya kullanıcılarının sorunlarına özel olarak ilgi göstermekteyiz. Çünkü bu cihazların insanların günlük hayatının merkezinde olduğunu farkındayız. Kullanıcıların ürünlere bu denli değer vermesinin sebebi bu eşyaların temel ihtiyaçları gidermesidir. Bu sebepten dolayı beyaz eşya kullanımı, son yıllarda artış göstermektedir. Kullanımın artmış olması daha fazla arızayı ve problemi beraberinde getirmektedir. Arçelik Servisi Çeşme‘de aktif olarak bu problemlere çözüm üretmektedir.


Çeşme Arçelik Servisi | Neden Biz ?

Çeşme Arçelik Servisi olarak her daim müşteriyi bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda hem teknik servisin önemli noktaları; hem de hizmetimizin özelliklerinden bahsedeceğiz. İlk olarak gündelik kullanımda ürünlerinizde bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Ardından doğal olarak bir Arçelik Servisi tarafından yardım almak isteyebilirsiniz. Ancak servis talebinde bulunurken, çağırdığınız servisin yeterliliğinden emin olmalısınız. Zira yetersiz ve donanımsız bir servis hizmeti cihazlarınızı daha kötü bir duruma getirebilir. Ayrıca yeni ve farklı arızalar da ortaya çıkarabilir. Bu nedenle cihazlara uygulanan ilk adım her daim oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra yüksek mali bedellerle sahip olduğunuz beyaz eşyalar tamamen bozulabilir. İşte bu sebeplerden oldukça kaliteli ve profesyonel bir servis tarafından hizmet almalısınız.

 • 🛠 Profesyonel Arıza Tespiti
 • 🛠 Profesyonel Tamir & Onarım
 • 🛠 Profesyonel Bakım ve Temizlik
 • 🛠 Profesyonel Parça Değişimi
 • 🛠 Profesyonel Montaj

Arçelik Servisi Çeşme ekibi olarak her daim işinde usta teknisyenlerle çalışmaktayız. Çünkü bizden hizmet alan herhangi bir müşterinin mağdur olmasını istemeyiz. Donanımlı teknik ekipler ilk andan son ana kadar tüm işlemlerle detaylı olarak ilgilenmektedir. Teknik arıza tespiti işlemi ile başlayan onarım süreci, parça değişimi ve diğer işlemlere kadar hatasız sürdürülmektedir. Özellikle arızanın tespiti konusu çok önemlidir. İlk adım olarak uygulanan tespitin yanlış yapılması birden fazla hataya sebep olabilmektedir. Çeşme Arçelik Servisi beyaz eşya ustaları yeterli tecrübe ve donanımlarıyla oldukça profesyonel hareket etmektedir.

Arçeli Müşteri Hizmetleri Çeşme
Arçeli Müşteri Hizmetleri Çeşme

Çeşme Arçelik Servisi Hizmeti

Çeşme Arçelik Servisi olarak profesyonel teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Her Arçelik cihazınız için sağladığımız birbirinden farklı hizmetleri adım adım ilerletiyoruz. Herhangi bir elektronik cihaz arızalandığında, sorunsuz bir servis hizmeti sunmak ve onarım sağlamak için uygulanan servis işlemleri büyük önem taşıyor. Arızaların sağlıklı bir şekilde giderilmesi için doğru tamir adımlarını uygulamak gerekiyor. Hatalı yapılan işlemler; cihazın arızasının büyümesine, hatta tamamen bozulmasına neden olabiliyor. Buna karşın bizler; Arçelik Servis ekibimizle beraber, her bir elektronik cihazınızı detaylı inceliyor, gereken işlemleri uyguluyor ve sorunsuz bir şekilde onarıyoruz. Bu kapsamda teknik arıza tespitinden periyodik bakıma kadar birçok detaylı işlem uyguluyoruz.

Müşterilerimiz hizmet almadan önce cihazlarına ne gibi işlemler uygulanacağını sıklıkla merak ediyor. Doğal olarak yüksek fiyatlara sahip elektronik cihazları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Çeşme Arçelik Servisi olarak şeffaf servis anlayışına sahibiz. Bu bağlamda servis işleminin ilk adımlarından sonuna kadar neler uygulandığını ve nasıl bir yol izlendiğini sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi gelin, servis hizmetinin nasıl uygulandığını inceleyelim.


Çeşme Arçelik Müşteri Hizmetleri

Çeşme Arçelik Servisi olarak, elektronik ürünlerinizde bir problem yaşadığınızda en kısa sürede destek almanız için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Arçelik Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile 7 gün 24 saat aktif hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü ve alanında uzman çağrı merkezi ekibimizle, yaşadığınız sorunları dinliyor, sizleri bilgilendiriyor ve en kısa sürede teknik servis yönlendiriyoruz. Beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arıza durumları dolayısıyla mağdurluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu nokta teknik destek hizmeti almak için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bunun için telefon numaramızı, web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımız kullanabilirsiniz.

Günümüzde Çeşme bölgesinden servis çağırmak istediğinizde karşınıza oldukça fazla seçenek çıkıyor. Hizmet veren firmaların çoğu ise, yeterli ve donanımlı bir teknik destek hizmeti sunamıyor. İnternet üzerinde bulunan yanlış iletişim bilgileri, yanlış bir servis hizmeti almanıza neden oluyor ve bunun sonucunda maddi kayıplar ve mağduriyetler oluşuyor. Arçelik Çeşme Servisi ekibi olarak bizler, iletişim yollarımızı günden güne geliştiriyor ve bizlere en hızlı şekilde ulaşmanız için çaba gösteriyoruz. Bununla beraber, doğru iletişim bilgilerini yayıyor ve nasıl servis kaydı oluşturabileceğinizi paylaşıyoruz. Servis hizmetlerimizden yararlanmak için, öncelikle bizlere ulaşıp bir servis kaydı oluşturmalısınız. Şimdi gelin, nasıl servis kaydı açılır adım adım öğrenelim.

Arçelik Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Çeşme Arçelik Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘ı arayın veya web sayfamız üzerinden tek tıkla arama başlatın.
 • Sizleri karşılayan çalışma arkadaşlarımız ile Arçelik ürününüzde yaşanan problemi, cihazın garanti durumunu ve destek talebinizi paylaşın.
 • Teknik ekibe iletmek için sizlerden istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi arkadaşlarımıza iletin.
 • Çağrı merkezi ekibimiz, görüşmeniz esnasında servis kaydınızı oluşturacak ve en kısa sürede adresinize bir ekip yönlendirecektir.

Teknik Arıza Tespiti;

Arçelik Servisi Çeşme ve diğer tüm bölgelerde teknik servisin ilk işlemi teknik arıza tespiti işlemidir. Bu işlemin odak noktası problemli cihazın bu arızayı neden kaynaklı olarak verdiğidir. Detaylı ve dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Teknisyenlerimiz belirli teknik ekipman ve teknolojik aletler kullanarak bu adımı tamamlarlar. Böylece hata riski fazlasıyla düşük bir işlem gerçekleşmiş olur. Teknik arızanın tespiti sona erdiğinde ürünün tam olarak neye ihtiyacı olduğuna karar verilir.

Tamir & Onarım İşlemleri

Arçelik Servisinde bu kısım belki de en dikkatli ve detaylı ilerlemesi gereken bölümdür. Çeşme Arçelik Servisi tarafından genel arıza keşfedildikten ve teşhis konulduktan sonra iki ihtimal vardır. Bunların ilki bakım eksikliğinden kaynaklanan arızadır. Bu durumda bakım ihtiyacı bulunan beyaz eşyalar bakım servisine uğrar. Bu servis kapsamında amaç ürünü eski performansına ulaştırmaktır. Özellikle Kombi Bakım Servisi ve diğer bir Klima Bakımı hizmeti sıklıkla görülür. Yapılan bakımın fazlasıyla temiz gerçekleştirilmesi önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti için hijyen kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Üstün teknoloji bakım aletleri kullanılarak yüksek hijyen sağlanır. Cihazlarınızın her noktası ve her köşesi detaylı olarak temizlenir ve yüksek performans ile teslim edilir.

Arçelik ürünlerde ikinci ihtimal ise parçalardan dolayı oluşan arızadır. Bu işlem çoğunlukla evinizde tamir işlemi gerçekleşmediğinde uygulanır. Eğer problem iç kısımdan kaynaklanıyorsa ve orada tamir edilemeyecek durumdaysa yedek parça uygun görülür. Teknik problemi oluşturan parçanın değiştirilmesi gerekir. Arçelik marka eşyalarda parçalar için birden fazla opsiyonumuz bulunur. Arçelik Servisi Çeşme ekibi olarak verdiğimiz hizmetin sahip olduğu geniş servis ağıyla kolaylıkla parçalar elde edilir. Elimizde bulunan parçaların ürünlerinizde kullanılması için atölye ortamında incelenmesi gerekmektedir. Çeşme içinden alınan makineleriniz profesyonel atölye ortamına götürülür. Orada bulunan onarım ustaları montaj işlemlerini gerçekleştirir. Son olarak performans testlerinden geçen ürün ilk günkü haliyle sizlere teslim edilir. Onarılan cihaz için 1 yıl garanti verilmektedir.

Çeşme Arçelik Servisi
Çeşme Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Çeşme’de Hangi Ürünlerle İlgileniyor ?

Çeşme Arçelik Servisi olarak, beyaz eşya, klima & kombi ve TV cihazları alanında sunduğumuz özel tamir hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz, her bir cihaz modeli üzerinde detaylı bilgi sahibi olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyor. Beyaz eşya servisimiz, her bir cihaz için özel çözümler sunarak arızaların hızlı ve etkili bir şekilde giderilmesini sağlıyor. Klima & kombi hizmetlerimizde ise her marka ve model için uzmanlıkla tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca, TV cihazları için özel teknik destek ve onarım hizmetleri ile müşterilerimizin televizyon deneyimini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Arçelik Servisi Çeşme ekibi olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, cihazlarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. Müşterilerimiz ellerindeki elektronik cihazın servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Bu doğrultuda hizmet sağladığımız Arçelik cihazları sizlerle paylaşacağız.

Çeşme Arçelik Beyaz Eşya Servisi;

 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Onarımı
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Tamiri
 • Arçelik Televizyon Tamiri
 • Arçelik Fırın Tamiri
 • Arçelik Klima Servisi
 • Arçelik Kombi Servisi
 • Arçelik Bakım & Temizlik Hizmetleri

Beyaz Eşya Servisi konusunda detaylı bilgi edinmek için; SERVİSLERİMİZ ziyaret edin.


Arçelik Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Çeşme

Çeşme Arçelik Servisi olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaya çalışıyoruz. Arçelik Yetkili Servis kalitesinde sunduğumuz avantajlarla, müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sağlamak amacıyla özverili bir şekilde çalışıyoruz. Bu doğrultuda, kaliteli bir hizmet adına birçok farklı avantaj ve fırsat sağlıyoruz. Hızlı servis anlayışımız, çağrı aldığımız an itibariyle harekete geçen deneyimli ekiplerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılamada öncü rol oynuyor.

Profesyonel ekibimiz, uzmanlığıyla öne çıkan teknik personelden oluşmakta ve her biri eğitimli, donanımlı ve sorunlara etkili çözümler sunma konusunda deneyimlidir. Müşterilerimizin cihazlarını güvenle teslim edebileceği, uzman ellerde bulunan bir servis olarak, güvenilirlik ilkesini benimsemekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, uygun fiyat politikasıyla ekonomik çözümler sunmaktadır. Ayrıca, sunduğumuz hizmetlere olan güvenimizi pekiştirmek amacıyla her bir tamir işlemine 1 yıl garanti veriyoruz. Bu, müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetini sağlamak için attığımız bir adımdır. Arçelik Çeşme Servisi ekibi olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma anlayışımız ve sunduğumuz avantajlarla siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi sizlerle sağladığımı fırsatlara göz atalım.

🚛

Hızlı Servis Desteği

👨‍🔧

Uzman Ekip

✔️

1 Yıl Garanti

💸

Uygun Fiyatlar

Arçelik Servisi Çeşme
Arçelik Servisi Çeşme

Çeşme Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar ?

Çeşme Arçelik Servis Ücreti 250-300 TL olarak belirlenmiştir. Teknik arıza tespiti için belirlenen ücretin ödenmesi gerekmektedir. Harici işlemler için arıza durumuna göre fiyat verilmektedir. Çeşme bölgesinde uygulanan servis işlemi ücretleri güncel ekonomiye göre oldukça uygun fiyatlıdır. Günümüzde yeni bir Arçelik beyaz eşya satın almak oldukça yüksek fiyatlardadır. Bu nedenle evinizde hazır bulunan makinelere özen göstermelisiniz. Teknik arıza ve problemler ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu problemin temelinde çoğunlukla bakım yaptırmamak yatar. Arçelik Servisi Çeşme’ de müşterilerimiz için bu problemlerin önüne geçmektedir. Ev eşyalarınızda görülen bozuklukları asla göz ardı etmeyin. Teknik servis hizmet ücretleri yeni cihaz satın almanın yanında çok daha uygun kalmaktadır.


Arçelik Çeşme Servisi Sık Sorulan Sorular

Çeşme Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar ?

Arçelik Servis Ücreti yukarıda da belirttiğimiz gibi 300 TL olarak belirlenmiştir. Profesyonel ve hatasız teknik arıza tespiti için ulaşabilirsiniz.

Çeşme Arçelik Servisi Kaçta Kapanıyor ?

Çeşme içerisinden Arçelik teknik servis hizmeti almak için 7/24 telefon numaramız olan (0232) 326 30 51 arayabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz saat 21:00’a kadar destek sağlamaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık ?

Arçelik Müşteri Hizmetleri ve çağrı merkezi ekibimiz 7 gün 24 saat destek sunmaktadır.