Bosch Servisi İzmir

Çiğli Bosch Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Çiğli Bosch Servisi bölgede ikamet eden tüm Bosch beyaz eşya kullanıcılarına yönelik teknik servis hizmetidir. Cihaz durumuna göre bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bosch Servisi hizmetleri ile uzman teknik ekipler tarafından servis hizmeti almak için servis randevusu alın ve bizlere ulaşın.

Bosch Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Bosch Servisi‘ne ulaşmak ve servis randevusu almak için Çiğli Bosch Servisi Numarası üzerinden (0232) 475 01 01 tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Cihazın arızası, garanti durumu ve randevu için gerekli bilgileri verdikten sonra kayıt oluşturulmuş olacaktır.

Arıza kaydınız bilgileriniz ile oluşturulduktan sonra Aynı Gün Servis sistemi ile o gün içerisinde adrese teknik ekip yönlendirilecektir.

Teknik Servis ekiplerinin uyguladığı işlemlerden ilki ve en önemlisi teknik arıza tespiti için Çiğli Bosch Servis Ücreti 100 olarak talep edilmektedir.

Çiğli Bosch Servisi tarafından alınan hizmetin öne çıkan noktası Detaylı Servis anlayışıdır. Teknik Destek sağlama konusunda oldukça seri hareket eden ve bununla beraber tecrübesiyle çalışan ekiplere sahibiz. Bunun temel amacı müşterilerimiz mağduriyetini bir an önce gidermek ve sağlıklı bir servis süreci geçirmek diyebiliriz. Akıllı ev eşyaları ve özellikle beyaz eşyalar elektronik kart gibi parçalar bulundurduğundan ve elektrik ile çalıştığından arıza durumları normaldir. Genellikle kullanıcı hataları ve bakımsızlıktan oluşan bu arızalar oldukça karmaşık hallere gelebilir. Özellikle eski ürünler de fazlasıyla karışık durumlar oluşabilir. Bosch Servisi Çiğli‘de böyle durumları başarıyla çözmek için donanımlı ekipler aracılığıyla detaylı servis uygulamaktadır. Gelin hizmetimizin detaylarını inceleyelim.

Çiğli Bosch Servis Hizmetleri

Çiğli Bosch Servisi olarak uygulanan hizmetin detay işleyişini kullanıcılara bildirmekteyiz. Bu bilgiler hem kullanıcıyı bilgilendirmek, hem de doğru bir servis aldığından emin olmasını sağlamaktır. Bosch Beyaz eşya arıza durumlarında yeterli desteği sağlamak bir hayli önemlidir. Çünkü yeterli bilgi ve tecrübe olmadan yapılan servis işlemleri mevcut durumu daha kötü hale getiriyor diyebiliriz. Başından sonuna kadar ilgiyle takip edilmesi gereken arıza durumları, ihmaller sonucunda tamamen işlevsiz bir ürün meydana getirebilir.

|Bu duruma örnek vermek gerekirse Teknik Arızanın yanlış tespit edilmesi diyebiliriz. Bu derece önemli bir işlemde arıza kaynağı ve neden olan parçanın yanlış keşfedilmesi devamında kötü sonuçlar oluşturabilir. Mevcut arızanın devam etmesinin yanı sıra, farklı arızalarda meydana getirebilir.

Bosch Çiğli Servisi sorunsuz ve hatasız bir süreç için tecrübeli teknik ekipler ile hareket etmektedir. Her işlemin detaylı incelenerek yapılması, olası hata riskini sıfırlamaktadır. Arıza tespiti, parça değişimi ve bakım gibi hizmetlerin tümünde titiz ve detaylı çalışılmaktadır. Bu da yanlış işlemler sonucu yüksek masrafların oluşmasını ve kötü sonuçları engellemektedir.

Çiğli Bosch Servisi
Çiğli Bosch Servisi

Çiğli Bosch Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Bosch beyaz eşyalarınızın arıza göstermesinin normal bir durum olduğundan bahsetmiştik. Böyle durumlarda elle müdahale etmemeniz, ve teknik servis desteği almanız gerektiğini de hatırlarız. Çiğli Bosch Servisi tarafından aynı gün bölgeye servis sağlayabilirsiniz. Peki merak edilen konulardan biri olan teknisyenlerin nasıl çalıştığına dahil sizleri bilgilendirmek istedik. Cihaz sahibi olarak elbette ki elinizdeki makineye hangi işlemlerin uygulanacağını ve nasıl bir yol izleneceğini merak ediyor olabilirsiniz. Haydi gelin çalışma stilimizi inceleyelim;

Bosch Müşteri Hizmetleri

Bosch Servis işlemlerinin başlaması için öncelikle teknik servis talep etmelisiniz. Bunun içinse bir servis kaydı oluşturmalı, yani müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Çiğli Bosch Servisi Numarası üzerinden, yani (0232) 475 01 01 tuşlayarak çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz. Bu sırada merak ettiklerinizi sorabilir, ayrıca arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Genellikle ekiplerimiz talep edilen gün içerisinde adrese ulaşmaktadır. Peki nasıl çalışıyoruz ?

1) Teknik Arıza Tespiti

Boschürünlerin arıza kaynağının, neden olan parça veya parçaların tespit edildiği işlemdir. Bu aşamanın sağlıklı geçmesi oldukça önemlidir. Burada ortaya konulan teşhise göre onarım sürecine karar verilir. Genellik 2 temel arıza sebebi vardır;

A) Bosch Bakım Arızası

Bu durumda arızalı ürünün bakımsızlıktan bozulduğu belirlenir ve detaylı bakım işlemleri uygulanır. Günümüzde yaşanan beyaz eşya ve özellikle klima-kombi arızalarının neredeyse %50’si bakım eksikliği ve kullanıcı hatalarıdır. Oldukça aktif kullanılan bu ürünler uzun süre sonra pislenerek işlevini kaybedebilmekte, iç aksamları bozulabilmektedir. Buna sebep olan atıklar düzenli bakım olmamasından dolayı oluşurlar. Isıtma-soğutma grubu başta olmak üzere tüm ürünlerinize mutlaka periyodik bakım yaptırmalı ve olası arızaların önüne geçmelisiniz. Bosch Servisi Çiğli‘de gerekli ürünler ve aletler aracılığıyla profesyonel bakım ve temizlik hizmeti sunarak bu arızaları gidermektedir.

B) Bosch Yedek Parça Arızası

Bosch Arızalarının büyük bir çoğunluğu ise iç aksamların işlevini yitirmesinden ortaya çıkmaktadır. Bu durum Garantili Parça Değişim ve onarım hizmetleri uygulanmaktadır. Öncelikle arızayı oluşturan parça tespit edilir. Bozuk parça evde değiştirilebilecek durumdaysa anına evde onarım fırsatıyla gerekli orijinal yedek parça alınarak ürün onarılır. Fakat bazı durumlar Bosch cihazın atölye ortamında işlem görmesi gerekmektedir. Bu durumda makine ustaların ellerinde donanımlı atölyelerde detaylı incelenir, onarım sonrası performans testlerinden geçerek en kısa sürede sizlere teslim edilir. Ortalama 1-3 İş günü içerisinde teslim edilen cihaz, Çiğli Bosch Servisi garantili hizmet güvencesiyle 1 YIL GARANTİ ile sunulur.

Bosch Servisi Çiğli
Bosch Servisi Çiğli

Bosch Servisi Çiğli’de Hangi Cihazları Onarıyor ?

Bosch bir ürün sahibi olarak bir çok farklı arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda teknik destek almanız gerektiğini biliyorsunuz. Fakat aklınızda bazı sorular oluşabilir. Kullanıcıların merak ettiğini konulardan biri ellerindeki ürün veya arızanın servis kapsamında olup olmadığıdır. Müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hangi ürünlerin ve arızaların Bosch Servisi kapsamında tutulduğunu anlatmak istedik.

Bosch Beyaz Eşyalar ve Arızaları

  • Bosch Buzdolabı | Çalışmıyor, Çok Isınıyor
  • Bosch Çamaşır Makinesi | Su Almıyor, Hareket Ediyor
  • Bosch Bulaşık Makinesi | Su Boşaltmıyor, Kart Arızası
  • Bosch Fırın | Şalter Attırıyor, Voltaj Arızası
  • Bosch Klima | Isıtmıyor, Fan Motoru Arızası
  • Bosch Kombi | Sıcak Su Gelmiyor, Arıza Kodu Veriyor

Farklı bir bölgeden Bosch Servis çağırmak için inceleyin; Karşıyaka Bosch Servisi

Çiğli Bosch Servisi Numarası
Çiğli Bosch Servisi Numarası

Çiğli Bosch Servisi Numarası

Çiğli Bosch Servisi Telefon Numarası ile müşteri hizmetlerini aramak için (0232) 475 01 01 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu iletişim yolu üzerinden ihtiyaç anında teknik destek sağlayabilir, servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlerle daha rahat iletişime geçmesi için ulaşım yolları üzerinde çalışmalar yürütmekteyiz. Daha pratik bir yol kullanarak tıkla servis al tuşu üzerinden de çağrı başlatabilirsiniz.

Bosch cihazlarınızı sürekli olarak ihtiyaç amacıyla kullandığınızın farkındayız. Bu derecede yoğun bir kullanım esnasında her elektronik ürün arıza gösterebilir. Veyahut kullanıma bağlı pislenerek bakım ihtiyacı doğurabilir. Böyle durumlarda hem arızaları, hem de bakımlarını aksatmadan detaylı bir şekilde ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü üzerine düşülmeyen her arıza ve bakımsız ürün çok daha büyük masraf ve problemlere neden olabilmektedir. Ekonomik ve konforlu bir şekilde arızalara çözüm üretmek için Bosch Çiğli Servisi üzerinden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Çiğli Servisi SSS

Çiğli Bosch Servis Ücreti Kaç TL ?

Çiğli’de Bosch ürünleriniz için uygulanan teknik arıza tespiti işlemi için 100 TL Servis Ücreti talep edilmektedir. Donanımlı arıza tespiti için ulaşın.

Bosch Servisi’ni Çiğli’de Nasıl Çağırabilirim ?

Çiğli bölgesinden Bosch Servis desteği almak için (0232) 475 01 01 telefon numarası üzerinden servis kaydı oluşturmalısınız.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!