Kombi Servisi İzmir

Karşıyaka Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Karşıyaka Kombi Servisi günümüzde ısınma olarak insanların genellikle tercih ettiği ve soğuk kış aylarında ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan kombi cihazlarında arızalarla ilgilenmektedir. Kombi Tamircisi çağırmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı gün sizlere ulaşan servisimizin Teknik Arıza Tespiti için Kombi Servis Ücreti bulunmaktadır. İnsanların bu derece sıklıkla kullandığı beyaz eşya ısınma cihazı kombilerin her türlü arıza onarımı için servis hizmetlerinde firmamızın teknolojik bilgi ve tecrübesine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Sizde kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza ve problemle karşılaştıysanız firmamızın Beyaz Eşya Servisi ve Kombi Bakımı hizmetlerinden de yararlanabilir, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sağlayabilirsiniz. Karşıyaka ilçesinde hizmet veren firmamızla iletişime geçin ve hızlı geri dönüş alın!

Karşıyaka Kombi Tamircisi Hizmeti

Kombiler günümüzün vazgeçilmez ısınma kaynağı cihazlardır. İnsanın temel ihtiyacı haline gelen bu beyaz eşya cihazının kombi bakımı aksatmadan yapılmalıdır. Firmamız Karşıyaka Kombi Servisi olarak donanımlı teknik ekipleriyle 7/24 Servis hizmeti sağlar. Elbette bu kadar sık kullanılan bir cihaz dönem dönem teknik arıza gösterebilir ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu gibi durumlarda Kombi Arıza Servisi hizmetimiz sizlere uygun fiyat ve garantili parça değişim hizmetleriyle destek sağlar.

Evlerinizde özellikle kış aylarında aktif kullandığınız kombilerde arızalar meydana gelebilir. Kombiler doğalgaz kullanarak çalışan cihazlar olduğundan dolayı dikkat gerektirir. Doğal olarak ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kullanıcıları bilinçlendirmek adına sizlere ne yapmanız gerektiğini ve kombi arıza kaydının nasıl oluşturulacağını anlatmak istedik. Öncelikle herhangi bir arıza durumunda cihaza elle müdahale etmemeniz gerekmektedir. Bilinçsiz uygulanan her adım hem kullanıcının can sağlığını, hem de ürün sağlığını riske edebilir. Yapmanız gereken Karşıyaka Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmaktır.

Kombi Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Karşıyaka Kombi Servisi Telefon Numarası olarak (0232) 326 30 51 üzerinden bizimle iletişime geçin.
 • Çağrı merkezine cihazın durumu hakkında bilgi aktarın.
 • Çalışanlarımız sizlere Servis Ücreti hakkında bilgi verip Kombi Arıza Kaydı için gerekli bilgileri isteyecektir.
 • Telefon görüşmesi esnasında merkezimize Ad Soyad, Cep Numarası ve Adres bilgisi verin.
 • Tebrikler! Kombi Arıza Kaydınız başarıyla oluşturulmuştur.

Teknik servis ekipleri bildirimde bulunduğunuz gün içerisinde Aynı Gün Servis avantajıyla sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Karşıyaka Kombi Servisi Avantajları
Karşıyaka Kombi Servisi Avantajları

Karşıyaka Kombi Servisi Garantili Hizmet

Karşıyaka Kombi Servisi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini hedef alarak çalışmaktayız. Bu doğrultuda, bizleri tercih eden müşterilerimize birçok farklı hizmet avantajı sunuyoruz. Bu sayede, kombilerde meydana gelen arızaları en kısa sürede gidermeyi, makul fiyatla hizmet vermeyi ve müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.

Bizleri tercih eden kombi sahiplerine; onarım ve parça değişimi yapılan işlemlerde en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Ayrıca, işlem sonrasına aynı parçanın tekrar arızalanması durumunda, ücretsiz olarak ilgileniyoruz. Genellikle tamir işlemleri, cihaz için gerekli olan parçanın bulunmaması ve donanımsız hizmetler nedeni ile uzayabiliyor. Geniş servis ağımız sayesinde, her bölgede yer alan atölyelerimizden gerekli yedek parçaları en kısa sürede temin edebiliyoruz. Çoğunlukla orijinal, haricinde ise A kalite yedek parçalar kullanarak Kombilerinizin performansını maksimum seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Karşıyaka Kombi Servisi olarak, kombilerinizi onarım işleminden sonra ilk günkü performansına döndürmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin hızlı bir şekilde teknik destek alması, arızaların en kısa sürede giderilmesi ve karşılaması rahat fiyatlarla hizmet sunmak için daha birçok fırsatımız bulunuyor. İletişim yollarımızı günden günde geliştirerek, çağrı merkezimiz ile 7/24 erişilebilir destek sağlıyoruz. Ayrıca, web sitemiz üzerinden tek tıkla servis çağırabilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinden servisimize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve Kombi cihazları üzerinde deneyimli teknisyen ekibimiz, cihazlarınızdaki problemleri en kısa sürede giderecektir. Eğer sizlerde Kombinizde herhangi bir arıza gözlemliyor veya bakım gerektiğini düşünüyorsanız, Karşıyaka Kombi Tamircisi ekibimize ulaşın; garantili hizmet alın!

🚚

Hızlı Servis

🔒

Garantili Hizmet

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

⚙️

Kaliteli Yedek Parça

Karşıyaka Kombi Servisi
Karşıyaka Kombi Servisi

Karşıyaka Kombi Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

Kombi Servisi süreci firmamızın temel prensiplerinden dolayı bizimle iletişime geçtikten sonra olabildiğince hızlı ve güvenilir geçer. Donanımlı ekip arkadaşlarımız Karşıyaka Kombi Tamircisi olarak süreci kolaylaştırmak için elinden geleni yapar.

 • Kombi cihazlarının arızalarının giderilmesi Teknik Arıza Tespiti işlemi ile başlar.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle kombilerde arızalar %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklanır.
 • Bakım gerektiren ürüne profesyonel ve detaylı bakım hizmeti uygulanır.
 • Eğer Arıza Bozuk Parçadan Kaynaklanıyorsa;
 • Yedek Parça temin edilir ve evinizde tamir hizmeti ile anında onarılabilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa cihaz atölye ortamına alınır.
 • Garantili Parça Değişimi kapsamında atölyelerde parça değişimi ve performans testleri gerçekleştirilir.
 • Onarılan cihaz 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ sağlanır.

Karşıyaka Kombi Servis Ücreti 2024

Kombi Servis Ücreti 2024 yılında Karşıyaka içerisinde 200-300 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret onarım işleminin ilk ve en önemli adımı Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir. Profesyonel bir tespit ile hatasız bir servis uygulanmaktadır. Yanlış yapılan arıza teşhisleri ürün sağlığını riske atmaktadır. Karşıyaka Kombi Servisi dahilinde cihazların Tamir Ücreti için fiyat verilmesinden önce cihaza tespit yapılması gerekmektedir. Kombi satın almanın fazlasıyla pahalı olduğu bu dönemlerde onarım yaptırmak ve servis ücreti çok daha uyguna mal olacaktır. Uzun süreli kullanımlar için düzenli bakım yaptırın ve arızaları göz ardı etmeyin.


Karşıyaka Kombi Servisi Genel Arızalar Nelerdir ?

1.Kombi Isıtmıyor Arızası Nedir? Kombi Neden Isıtmaz?

Kombi beyaz eşya cihazlarınız sadece suyu ısıtıyor ve petekleri ısıtmıyor olabilir. Kombi pompası onarım gerektirmesi, sıcak su sensörünün bozulması, peteklerde hava bulunması ve peteklerin kireçle dolması ve pislenmesi bu teknik arızanın temel sebepleridir. Kombi basınç ayarlarının düzgün yapılmamasından dolayı düşük olması da teknik arıza sebeplerindendir.

Beyaz Eşya kombi cihazlarınızın ilk günkü performansına dönmesi ve evinizin sıcacık olması için sizde Karşıyaka Kombi Tamircisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle hemen irtibata geçin.

Kombi Isıtmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle puröj tapasını açarak kombide biriken havayı boşaltın. Eğer probleminiz çözülmediyse basınçtan kaynaklanıyor olabilir. Kombinin aşağısındaki su takviyesini aktif hale getirin ve basınç düzeyi 1,5 olduğunda su takviyesini kapatın.

Tabii ki kesin arıza tespiti ve onarımı için kombi arıza servisini aramanızı tavsiye ederiz.


2.Kombi Neden Ateşleme Yapmaz?

Kombi beyaz eşya cihazınızın gaz girişleri kapalı veyahut gaz ile alakalı bir problem olabilir. Kombi cihazınızın ana kartındaki herhangi bir arıza, bacanın tıkanmış olması ve ateşleme elektrotuyla alakalı teknik arıza ve problemler bunun temel sebepleri olabilir.

Kombilerinizde yaşadığınız bu tarz sıkıntıları çözmek için sizde Kombi Servisi Karşıyaka bölge hizmetlerimizden faydalanabilir, kombi bakımları ile cihazınızı ilk günlerine döndürebilirsiniz. Uygun fiyatlı onarım için bizimle iletişime geçin.

Kombi Ateşleme Yapmıyor Nasıl Çözülür?

Evinizdeki ocak gibi doğalgaz kullanan diğer cihazları kontrol ederek gaz kesintisi var mı diye kontrol edin. Eğer gaz kesintisi yok ve sorun hala devam ediyorsa, cihazı resetlemeniz gerekir. Reset tuşu bulunuyorsa ona basarak veyahut cihazı kapatıp açarak tekrar deneyin.

Arıza hala sürüyorsa müdahale etmeden profesyonel bir kombi servisini arayın.


3.Kombi Ses Yapıyor? Kombi Neden Ses Yapar?

Fan motorunda meydana gelen bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu arıza yüksek ihtimal bakım yapılmadığından dolayıdır. Ayrıca kombi pompasının arızalanması, vanalarda meydana gelen problemler ve kombi kapağının tam kapatılmaması da bu arızaya neden olabilir.

Kombi cihazının ses çıkarma problemi bazen basit bazense çok önemli bir teknik arızadır. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak, olabildiğince performanslı ve uzun süre sıkıntısız kullanmak için cihazınızın bakımlarını aksatmadan yaptırın. Garantili parça değişimli tamir hizmetimizden faydalanmak için Karşıyaka Kombi Servisi ile iletişime geçin ve teknik destek alın!

Kombi Ses Yapıyor Yapmam Lazım?

İlk olarak cihazınızın çalışma aksamlarını ve bacasını kontrol edin. Eğer herhangi bir problem göremediyseniz müdahale etmeyin. Cihazın ses çıkarması bir çok sebepten kaynaklı olabileceğinden dolayı uzman teknik servis ekiplerinin müdahale etmesi gerekir. Beyaz eşya servisinden faydalanmanızı öneririz.


4.Kombi Su Akıtıyor? Kombi Neden Su Akıtır?

Kombinin su akıtması yada damlatması basıncın aşırı yükselmesi, gereğinden fazla su basılması, iç aksamlarında parçalarda meydana gelen tahribat ve arızalar, ayrıca cihazın bakımının eksik yapılması nedenlerinden dolayı olabilir. Arızalar genellikle bakımın düzenli yapılmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Kombinizin bakımını sorunsuz ve titiz bir şekilde yaptırmak, arıza sıkıntısı çekmeden uzun ömürlü bir şekilde kullanmak ve garantili parça değişimi için Kombi Tamircisi Karşıyaka bölge servis hizmetlerinden faydalanın.

Kombi Su Akıtıyor İse Nasıl Çözülür?

İlk bakışta suyun kombinin içinden mi yoksa alt kısımdaki borulardan mı geliyor diye kontrol ediniz. Su doldurma musluğunu kontrol edin ve bunun haricinde cihaza bir müdahalede bulunmayın. Kombi bakımlarını 6 ayda bir aksatmadan yaptırın.

Kombinin içinden su gelmesi tehlikeli bir arızadır. Mutlaka kombi servisinden yardım alın ve cihaza elle müdahale etmeyin.

Kombi Kaç Derece Olmalı ?

Kombi derecesinin ayarlanmasında cihazın ısıl kapasitesi bir hayli önemlidir. Isınmak için yeterli kabul edilen 20°C derece için cihaz 50°C sıcaklık ayarına getirilmelidir.

Kombiler Neden Arızalanıyor;

Gördüğünüz üzere karşılaşılan arızaların çoğu kombi cihazlarının bakımının düzenli yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Cihazın teknik arıza riskini azaltmak, konforlu bir kullanım sağlamak ve ömrünü uzatmak için kombi bakımının en az 6 ayda bir yaptırmalısınız. Kombi beyaz eşya cihazınızda karşılaştığınız herhangi bir durumu onarmak için Karşıyaka Kombi Servisi her alanda hizmetinizde. Karşıyaka bölgesinde servis çağırmak ve garantili parça değişimi sağlamak için bize ulaşın.

Karşıyaka Kombi Tamircisi
Karşıyaka Kombi Tamircisi

Karşıyaka Kombi Servisi Tamir İşlemleri

Karşıyaka Kombi Servisi olarak yapılan işlemler müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Kombi ihtiyaç düzeyinde önemli bir elektronik cihazdır. Bu sebepten kullanıcılar Kombi Tamiri‘nin detaylarını bilmek ister. Siz müşterilerimizi deneyimlerimiz aracılığıyla bilgilendirmek istedik. Herhangi bir kombi arızası durumunda uygulanacak adımlar yoğun dikkat gerektirir. Kombiler doğal gaz kaynaklı cihazlardır. Dolayısıyla onarım kısmında yapılan bir hata büyük sorunlara yol açabilir. Profesyonel kombi tamircisi ekiplerimiz ile bu risk minimum hatta sıfır durumdadır. Ayrıca çalışma döngüsünü suyla devam ettiren bu cihazların bakımı da oldukça önemlidir. Olabildiğince hijyenik gerçekleşmelidir. Kombi Servisi Karşıyaka ekiplerimiz hem onarım hem bakım işlemlerinde üst düzey bir hizmet vermektedir.

 • Kombi Kart Tamiri
 • Kombi Eşanjör Değişimi
 • Kombi Pompa Tamiri
 • Kombi Prosestat Değişimi
 • Kombi Fan Tamiri
 • Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Kombi Motor Tamiri
 • Kombi Üç Yollu Vana Değişimi
 • Kombi Genleşme Tankı Tamiri
 • Kombi NTC Sensör Değişimi

Kombi Tamiri çalışmasına başlamadan önce birinci adım arıza tespitidir. Öncelikle arızanın neden dolayı kaynaklı olduğu belirlenir. Bakım İşlemi genellikle tespit sonucu ihtiyaç duyulan işlemdir. Zira teknik problemlerin bir çoğu bakımsızlıktan ortaya çıkar. Karşıyaka Kombi Tamircisi tekniker arkadaşlarımız bakım işlemlerini problemsiz yerine getirmektedir. Ancak bazı durumlarda parçalardan kaynaklanan sorunlar olabilir. Bu da iç donanımların arızalanmış olması demektir. Yani cihazda mutlaka yedek bir parçayla sorunlu olanın değiştirilmesi gerekir. Kombiler teknik ekiplerimizin deneyimlerine göre; elektronik kart, pompa, fan, eşanjör, vanalar, genleşme tankı, fan, gaz valfi parçalarından daha sık arızalanır. Karşıyaka Kombi Servisi, hangi aksam olduğu fark etmeden geniş servis ağı sayesinde kolayca parça temini gerçekleştirir. Birinci sınıf kaliteli yedek parçalar kombi cihazlarınıza montaj edilir. Garantili parça değişimi avantajıyla ürünlerinize 1 Yıl Garanti sunulmaktadır.

Karşıyaka Kombi Tamiri
Karşıyaka Kombi Tamiri

Kombi Servis Bakımı Gerekli Mi ? Kombi Neden Arıza Verir ?

Karşıyaka Kombi Servisi yıllardır her markada ve her bölgede onarım ve bakım hizmetleri sunar. Bunca yıllık tecrübede karşılaştığımız teknik arızaların neredeyse %60‘ı kombi bakımlarının eksik yapılması ve devamlılığının olmamasından kaynaklanıyor. Kombi cihazları doğalgazla çalışan beyaz eşyalar olduğundan dolayı hem sağlığımız için hem de maddi zararlar açısından arızalanmasını istemeyiz. Bu sebepten dolayı kombi ısıtmaması, kombi ses yapması, kombi ateşleme yapmaması, kombi su akıtması ve benzeri diğer arızaların meydana gelmesini önlemek için en az 6 ayda bir kez Kombi Bakımı yaptırmalısınız. Servisimiz sizlere cihazınızı en konforlu şekilde kullanmanız için titiz ve güvenilir bir hizmet sağlar. Donanımlı teknik ekiplerimiz en detaylı temizlik işlemini gerçekleştirir.

Evde Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Kendi imkanlarınızla evinizde detaylı olmadan geçici bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Petekte biriken havayı boşaltarak temizliğe başlayabilirsiniz.
 • Öncelikle purjör anahtarı veyahut düz tornavida sağlayın.
 • Su akıntısı için bir kap yada kova bulundurun.
 • Peteğin üstündeki purjör vanasını sola doğru çevirin ve sıcak su akmasını bekleyin.
 • Su akmaya başladığında bu biriken havanın bittiğine işarettir.
 • Purjör vanasını su akmaya başladıktan sonra kapatın ve tekrardan sıkın.

Evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz temizlik işlemi bu kadardır ve çoğunlukla yetersiz kalacaktır. Cihazların mutlaka profesyonel ve detaylı temizliğe ihtiyacı vardır. Karşıyaka Kombi Tamircisi sizlere detaylı ve profesyonel bir bakım hizmeti sağlar.


Karşıyaka Kombi Servisi | Neden Biz ?

Karşıyaka Kombi Servisi olarak, müşterilerimize uzman kadromuz ve güvenilir hizmet anlayışımızla profesyonel kombi bakımı, onarımı ve montajı sunuyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve profesyonel yaklaşımımızla, kombi sistemlerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan firmamız, hızlı müdahale kapasitesiyle acil durumlarınıza anında çözümler sunarak sizi soğukta bırakmıyor. Bununla beraber, olası arıza durumlarında bizlere çabucak ulaşmanız için iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Ayrıca, hizmetimize dair tüm detayları şeffaf servis anlayışıyla sizlerle paylaşıyoruz.

Karşıyaka bölgesinde uzun yıllardır hizmet vermenin gururunu taşıyoruz ve müşterilerimize sağladığımız uygun fiyatlarla dikkat çekiyoruz. Kombi bakım ve onarımlarında kalite standartlarına uygun hizmet sunarak kombilerinizin performansını artırmanıza yardımcı oluyoruz. Kombi Servisi Karşıyaka ekibi olarak bizi tercih etmeniz, güvenilir, hızlı ve ekonomik kombi hizmetleriyle tanışmanız anlamına gelir. Siz de kombi bakımı, onarımı veya montajı konusunda profesyonel bir servis arıyorsanız, teknik servis olarak biz her zaman yanınızdayız.


Karşıyaka Kombi Servisi İletişim

Kombi Arıza Servisi Karşıyaka içerisinde aynı gün servis talebi oluşturmak için (0232) 326 30 51 telefon numarası veyahut tıkla servis al butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı oluşturarak aynı gün teknik destek sağlayabilirsiniz. Ad-Soyad, telefon numarası ve adres bilgisi kayıt için gereklidir. Kombi arızalarının göz ardı edilmemesi gerekir. Çünkü bazı durumlarda bu arızalar insan sağlığına da zararlı olabilmektedir. Bu bağlamda ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adrese ulaşım sağlamaktadır.


Karşıyaka Kombi Servisi Sık Sorulan Sorular

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar ?

Kombi Bakım Ücreti güncel olarak 500 TL, Petek Temizliği 700 TL ve ikisi beraber 1200 TL’dir.

Kombi ve Petek Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılır ?

Kombi Bakımı düzenli olarak 1 Yılda 1 Defa yapılmalıdır. Petek temizliği ise aynı süre içerisinde veya 2 Yılda 1 Defa yapılabilir.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer ?

Kombi Bakımı işlemi, ortalama 30 Dakika – 1 Saat kadar sürebilmektedir.