Fırın Tamircisi İzmir

Bayraklı Fırın Tamircisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Bayraklı Fırın Tamircisi olarak biliyoruz ki mutfaklarımızın olmazsa olmazı fırın beyaz eşya cihazları hayatımızın temel ihtiyaçlarından olan beslenme açısından çok önemli bir yere sahiptir. Hijyen ve performanslı bir kullanım açısından Fırın Tamiri ve temizleme servislerini aksatmamamız gerekir. Uzun süre kullanılan ve yıpranan fırın beyaz eşya cihazlarınızda tabii ki teknik arızalar görülebilir. Firmamız, bu tarz arızaları onarmak, uygun fiyatlı bir arıza tespiti, garantili parça değişimi ve beyaz eşya servisi hizmetlerini güler yüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmak için yıllardır çabalamaktadır. Sizde fırın cihazlarınızda fırın servisine ihtiyaç duyuyorsanız ve yaşadığınız genel arızaların neler olduğunu merak ediyorsanız ve bu tarz bir durumla karşılaştıysanız gelin bakalım!

Bayraklı Fırın Servisi Hizmeti

Bayraklı Fırın Tamircisi hizmetleri dahilinde günlük hayata en çok etki eden ve insanın temel ihtiyaçlarından olan beslenmeyi tetikleyen fırın beyaz eşya cihazlarında meydana gelen bütün arızalara servis ekibimiz onarım sağlar. Fırın cihazlarınızda herhangi bir teknik arıza veyahut problemle karşı karşıyaysanız 0232 326 30 51 numaramızdan ilk olarak bizimle iletişim sağlayın. Çağrı operatörü ekiplerimiz sizlerle iletişime geçerek adres bilgisi sağlar, arızayı dinler servis ücreti hakkında bilgi sağlar ve onayınız dahilinde servis kaydı oluşturur.

İzmir’in Tüm İlçelerinde Fırın Servisi; https://www.berketeknik.com/firin-tamircisi-izmir/

Servis kaydı oluşturulduktan sonra donanımlı Fırın Tamircisi Bayraklı ekiplerimiz, diğer tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi detaylı olarak sağladığımız servis hizmeti dahilinde en hızlı sürede adresinize ulaşım sağlar. Adresinize gelen güler yüzlü ve donanımlı teknik ekiplerimiz cihaz üzerinde bir takım testler gerçekleştirerek cihazın teknik arıza ve bakım ihtiyacını tespit eder. Teknik arıza tespitinden sonra sizlere makul ve bütçenize uygun bir fiyat tarifesi sunarak evinizde garantili parça değişimi tamir hizmeti gerçekleştirir.

Uzun yıllardır fırın tamiri sektörü içinde bulunan ve bütün markalarda arıza ve problemleri tecrübe eden Bayraklı Fırın Tamircisi olarak, teknik ekiplerimizin sağladığı bilgilerle sizlere bugüne kadar en çok karşılaştığımız fırın arızalarını sizler için derledik. Eğer sizlerde evlerinizde ve cihazınızda böyle arızalar gözlemlediyseniz lütfen servis desteğimizden faydalanın.

Bayraklı Fırın Tamircisi
Bayraklı Fırın Tamircisi

Fırın Servisi Arızaları Nelerdir ? Ne Yapmalısınız ?

1.Fırın Neden Pişirmiyor? Fırın Neden Isınmaz?

Fırın beyaz eşya cihazınız ısınmıyor, altını veya üstünü pişirmiyorsa bu arızanın sebebi fırına elektrik iletiminde kaynaklanan bir problemden olabilir. Fırının fanının işlevini yitirmesi ayrıca aynı şekilde termostat ve rezistansa elektrik ulaşmasında bir teknik arıza meydana gelmiş olabilir ve profesyonel onarımı gerektirebilir. Elektriğin cihaza ulaşırken düzensiz Watt değerleriyle gitmesi rezistansın yanmasına neden olur.

Bayraklı Fırın Servisi teknik ekiplerimizden profesyonel hizmet almak için; 0232 326 30 51

Fırın Pişirmiyor Ne Yapmalıyız ?

Fırın cihazı ısıyı dengeli sağlamıyorken çalıştırmak ve pişirme işlemi gerçekleştirmek arızanın büyümemesi açısından doğru değildir. Ancak eğer pişirme işlemi gerçekleştirecekseniz fırını önceden ısıtıp gıdayı koymalısınız.

Fırını kullanmadan bir an önce donanımlı bir fırın servisinden faydalanmanızı öneririz.


2.Fırın Lambası Neden Yanmıyor?

Fırın cihazının iç lambası yanmıyor problemi elektrikten gelmemesinden kaynaklı olabilir. Elektriği kontrol ettikten sonra lambaya bakın arka kısımda bulunan lambanın yüksek voltajdan arızalanmış olması veya ampul sisteminin arızalanmasıyla beraber iç ampulun patlaması da bu arızaya sebep olan nedenlerdendir.

Sizde fırın beyaz eşya cihazınızda onarım gerektiren fırın teknik arızaları yaşıyorsanız firmamızın Bayraklı Fırın Tamircisi hizmeti ile garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fırın Lambası Yanmıyor Ne Yapmalı ?

Öncelikle cihaza müdahele etmeden önce yeni çalıştırdaysanız soğumasını bekleyin. Cihaz soğuduktan sonra tamamen kapatın ve fişini çıkartın. Fırının içindeki lambanın yuvasından çıkıp çıkmadığını ve yanıp yanmadığını kontrol edin. Eğer lamla dönerek çıkar yapıdaysa kendiniz yeni bir lambayla değiştirebilirsiniz. Fakat kapalı haznenin içinde bulunuyorsa mutlaka fırın servisine başvurun.


3.Fırın Neden Çalışmıyor?

Fırın cihazınızın çalışmama sebepleri diğer teknik arızalarla benzerlik gösterir ve elektrikten kaynaklı olma ihtimali yüksektir. Elektrikten kaynaklı bir arıza gerçekleşmiyorsa fırının saat ve sıcaklık ayarlarının doğru ayarlanmamış olması da bu probleme sebep olabilir.

Fırın cihazınızın çalışmadığını fark ettiyseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bize ulaşarak en kısa sürede donanımlı Fırın tamircisi Bayraklı ekiplerimizden servis hizmeti alabilirsiniz; 0232 326 30 51

Fırın Çalışmıyor Ne Yapabilirim ?

Cihaz prize bağlı durumda ise bağlı olduğu prizi farklı bir eşya takarak deneyin. Prizde bir problem yoksa cihaza gelen elektrik bağlantılarına bakmalısınız. Eğer elektrik ile alakalı bir aksaklık olduysa cihazın saat ve ekranındaki ayarları tekrar düzenlemelisiniz. Bu ayarlar için kullanma kılavuzuna veyahut markanızın servis sitesine ulaşın.
Eğer probleminiz hala devam ediyorsa daha fazla müdahele etmeden mutlaka fırın tamircisi çağırın.


4.Fırın Neden Kendi Kendine Kapanıyor ?

Fırının açıldıktan ve ısındıktan sonra 10-20 dakika içerisinde kendiliğinden kapanması cihazın dar ve yüksek ısıdan kurtulamayacağı bir alana montajlanması olabilir. Cihazın ana kartında meydana gelen teknik problemler ve NTC sensörünün bozulması bu arızanın temel sebeplerindendir. Fırının kendi kendine kapanması önemli bir arıza olup teknik servis desteği gerektirebilir.

Eğer sizlerde fırın makinenizde böyle bir sıkıntı yaşadıysanız mutlaka fırın servisi hizmeti almalısınız; 0232 326 30 51

Fırın Kendi Kendine Kapanıyor Nasıl Düzelir ?

Fırını çalıştırdıktan sonra eğer kısa sürede kendiliğinden kapandıysa öncelikle iç lambasını kontrol edin. Sorun lambada değilse cihaza gelen elektrik bağlantısını ve kesilme olup olmadığına bakın. Kapanma sorunu fırından kaynaklıysa tekrar çalıştırmayı denemeyin ve cihazın içinde yemekle gıdaları dışarı alın.

Cihazı fişten çekin ve müdahele etmeden fırın tamircisine başvurun.


Bayraklı Fırın Tamircisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Bayraklı Fırın Tamircisi hizmeti, profesyonel beyaz eşya tamircileri tarafından yürütülmektedir. Fırınlar yapısı gereği dikkat edilmesi gereken cihazlardır. Ayrıca bu kadar kullanışlı olan bu cihazların yokluğunu istemediğimizi de göz önünde bulunduralım. Öncelikle her beyaz eşya ev aletinde olduğu gibi teknik problemin tespit edilmesi gerekmektedir. Evde kendi başınızayken karşılaştığınız durumlarda ne yapabileceğinizi anlattık. Ancak bu çözümler her zaman işe yaramaz. O zaman mutlaka bir teknik servisten hizmet almalısınız. Teknik arızanın tespit edilmesiyle işe başlayan donanımlı ekiplerimiz, sorunlu iç parçaları keşfeder. Evinizde fırın tamiri yapılabilir durumdaysa uğraşsız bir şekilde adresinizde onarım gerçekleşir. Fakat arızalı parçaların değişimi bazı şartlarda mecburiyettir.

Fırınların en önemli çalışma parçalarından rezistans, elektronik kart, fırın lambası, termostat, ızgaralar ve fanlar için yedek parçalar bulunabilir. Fırın Tamiri için mutlaka gerekli parçalardır. Firmamız geniş servis ağı sayesinde sizlerin ürünleri için bu donanımları hızlıca temin eder. Ardından ise tamir işlemlerini gerçekleştirir. Parça değişeni bulunun fırın cihazlarına garanti uygulanmakta. Bayraklı Fırın Servisi ekibinden profesyonel hizmet almak için bize ulaşın. 0232 326 30 51

Bayraklı Fırın Servisi
Bayraklı Fırın Servisi

Fırın Temizliği Nasıl Yapılmalı ?

Fırın beyaz eşya cihazları özellikle gıda maddeleri ve yemeklerle temasa girdiğinden gerek sıvı gerekse katı bir çok pisliğe ve artığa maruz kalabilir. Bu sebepten bu cihazların temizliği aksatılmadan yapılmalıdır. Temizlik yapılmaması durumda arıza meydana gelebilir ve Fırın Tamircisi Bayraklı ekibinden yardım almak gerekebilir. Peki fırın temizliği nasıl yapılır ?

 • Islak bir mikrofiber bez hazırlayarak temizliğe başlayın.
 • Temizlik işlemi için marka ve modelinize en uygun kimyasalı öğrenin ve hazır bulundurun.
 • Yoğun yapıda değil olabildiğince sıvı, etkili ve püskürtmeli temizlik kimyasalları kullanın.
 • Temizlik işlemi başlamadan önce cihazı kapatın ve tamamen fişten çekin.
 • Fırının iç kısmındaki pislikleri yapışmadan, sıvılar kurumadan ve temizlenmesi zorlanmadan kirden arındırın.
 • Temizlik kimyasalını fırının iç kısmına çok yoğun olmayacak şekilde püskürtün ve mikrofiber bezle silin.
 • Silip temizledikten sonra sade suya batırılmış mikrofiber bez ile içini tekrar silerek durulayın.
 • Son olarak fırını çalıştırmadan önce mutlaka içini tamamen kurutun.

Fırın temizliği cihazın kullanımına göre en az 2 ayda bir mutlaka yapılmalıdır. Temizlik yapılmaması durumunda cihazda teknik arızalar meydana gelebilir. Elbette evde uyguladığınız bakım işlemi geçici ve yeterli olmayacaktır. Detaylı ve titiz bir temizlik, teknik arıza tespit onarımı ve garantili parça değişimi hizmetleri için donanımlı Bayraklı Fırın Tamircisi ekiplerimizden servis desteği alın.


Bayraklı Fırın Servisi Hizmet Markaları

Fırın cihazlarında meydana gelen teknik arıza ve problemler markadan markaya hem fiyat hem de tamir açısından farklılık gösterir. Ancak endişelenmeye gerek yok. Berke teknik beyaz eşya servisi firmamız bütün fırın markaların özellikle Kumtel fırın servisi, Bosch fırın servis, Arçelik fırın servis, Beko fırın servis, Profilo fırın servis hizmetlerini profesyonel ekiplerle garantili parça değişim hizmetiyle tecrübelerine dayanarak evinizde tamir işlemi gerçekleştirir.


Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Bayraklı Fırın Tamircisi servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir servis hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.