Klima Tamircisi İzmir

Bornova Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Bornova Klima Servisi hizmeti, profesyonel ekipleri ile birlikte Klima cihazları için tamir, onarım, bakım, parça değişimi ve söküm-takım hizmetleri veriyor. Bornova bölgesinde yer alan servis ekiplerimiz ile bizler, 7/24 Klima Servis desteği sağlıyoruz. Herkesin bildiği üzere klimalar günümüzde tüm alanlarda aktif kullanılıyor. Evlerde duvar tipi, işletmeler de ise salon tipi gibi çeşitleriyle günlük hayatın içinde yer alıyor. Oldukça teknolojik ve birçok özellik bulunduran; bununla beraber karmaşık bir sisteme sahip olan Klimalar, zaman içerisinde çeşitli arızalar ve arıza kodları gösteriyor.

| Beyaz Eşya Servisi |

Böyle durumlarda ise Klimalar mutlaka profesyonel olarak bakılması gerekiyor. Tam bu noktada, Bornova Klima Servisi olarak bizler alanında uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. İhtiyaç anında bir telefon uzağınızdayız ve servis talep etmeniz durumunda en kısa sürede hizmet sağlıyoruz. Hizmetimizin detaylarını ve avantajlarını öğrenmek için içeriğimizi okumaya devam edin, veya yukarıdan tek tıkla servis talep edin!

 • Bornova Klima Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Bornova Klima Servis Ücreti: 300 TL
 • Klima Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Parça Değişim Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Servis Çalışma Saatleri: 07:00 – 21:00

Bornova Klima Servisi Hizmet Detayları

Klimaların arızalarında ve teknik sorunlarda diğer elektronik cihazlardan farklı olarak servis işlemleri detaylı yapılmalıdır. Bunun belirli sebepleri vardır. Klimalar, çalışma yapıları dahilinde birçok farklı iç aksam bulunduran ve iç yapısı karmaşık cihazlardır. Dolayısıyla klimalarda herhangi bir sorun oluştuğunda detaylı arıza tespiti yapılmalı ve donanımlı bir şekilde onarım uygulanmalıdır. Bununla beraber, servis hizmeti bünyesinde sunulan avantaj ve fırsatlarda müşteri memnuniyeti için önelidir. Bornova Klima Tamircisi olarak bizler, müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti için birçok farklı hizmet avantajı sunuyoruz. Sunduğumuz avantajlar ile gerek servis sürecinde, gerekse hizmet sonrası desteğimizle müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu hususta, yetkili servis düzeyinde bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Hizmet avantajlarımıza göz atın, profesyonel servis desteği alın.

İzmir’in Tüm Bölgelerinde Servis Çağırın; Klima Servisi İzmir

🚚

Hızlı Servis

Hızlı Servis desteği ile, kayıt oluşturduktan sonra Aynı Gün içerisinde servis gelir!

🕓

7/24 Hizmet

Çağrı merkezi üzerinden 7/24 telefonla ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

🔒

1 Yıl Garanti

Hizmet sonrası parça değişimi yapılan veya onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti verilir.

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

Tecrübeli ve alanında uzman teknisyenler, ufaktan büyüğe tüm klima arızalarını giderir.

⚙️

Kaliteli Yedek Parça

Tamir atölyelerinde klimaların değişecek parçaları için orijinal ve kaliteli yedek parça kullanılır.

💵

Uygun Fiyatlar

Güncel ekonomik şartlar ve cebinize uygun fiyatlar ile hizmet sağlanır.


Bornova Klima Servisi İletişim | Nasıl Servis Çağırılır ?

Bornova Klima Servisi, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ile sizlere 7/24 destek sağlıyor. Bizlerle iletişime geçmek için; telefon numaramızı, web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz. Servis ekibi olarak, iletişim alanımızı gün geçtikçe geliştirmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, Klima arızaları kullanıcılar için mağduriyet oluşturabilir ve klima arızalarının en kısa sürede giderilmesi gerekir. Buna bağlı olarak haftanın 7 günü 24 saat açık iletişim yollarımız ile sizlere destek sağlıyoruz. İletişim yollarımızı günden güne geliştiriyor ve aynı gün içerisinde servis yönlendiriyoruz.

Klima Servisi Bornova bölge ekibi olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Buna bağlı olarak söyleyebiliriz ki, servis hizmeti konusunda mağduriyetler çoğunlukla yanlış iletişim kaynaklarından oluşuyor. Günümüzde pek çok farklı servis, klimalar üzerinde çeşitli hizmetler sağlıyor. Ancak ne yazık ki birçoğu yeterli düzeyde hizmet veremiyor. Bu servis hizmetlerinin iletişim bilgileri ise internet üzerinde yer alıyor. Herhangi bir klima arızası durumunda internet üzerinden destek talep eden müşteriler, kalitesiz bir hizmetle karşılaşarak mağdur olabiliyor. Bu nedenle, doğru iletişim yollarını kullanmak ve nasıl servis çağırılacağını bilmek gerekiyor. Bizler, müşterilerimizi bilgilendirmek adına Bornova’da nasıl servis çağırabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz. Adımları takip edin, Klima Servisi talep edin!

 • Bornova Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ya da web sitemizde yer alan ”Tıkla Servis Al” butonu üzerinden çağrı merkezimize ulaşın.
 • Telefonda sizleri karşılayan çalışma arkadaşlarımız ile; klimada karşılaştığınız arızayı, ürünün garanti bilgisini ve servis talebinizi paylaşın.
 • Servis kaydınızın oluşturulması için sizlerden istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi ekiplerimize iletin.
 • Telefon görüşmeniz tamamlandığında, servis talebiniz Bornova bölgesindeki teknisyen ekiplere iletilecek ve aynı gün servis çağırmış olacaksınız.
Bornova Klima Servisi
Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Bornova Klima Tamircisi olarak tecrübeli bir şekilde her tür ve marka klima için hizmetler sunuyoruz. Burada önemli bir nokta var ki, o da nasıl bir hizmet verildiği. Klimalarda oluşan teknik arızaların çözülmesi için, mutlaka detaylı bir şekilde inceleme yapılmalı ve buna göre hareket edilmelidir. Klimalarda oluşan arızalarda ufaktan büyüğe sorunun birden fazla nedeni olabilir. Karmaşık arızaları çözüme ulaştırmak için, tüm servis işlemleri; cihazın evde mi yoksa atölyede mi tamir edileceği, değişecek parçalar ve uygulanacak adımlar belirlenmelidir. Tamir aşamasında ve servis sürecinde, tüm işlemler sırasıyla gerçekleştirilmelidir. Bu süreçte ekibin deneyimi, ekipmanlar ve yedek parça kalitesi de dikkat edilmesi gereken hususlardır. Onarım işlemlerinin yanlış ve donanımsız gerçekleşmesi sonucunda; klimadaki arıza daha da büyüyebilir ve birçok zarara yol açabilir.

İlginizi Çekebilir; Buca Klima Servisi

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?

Bornova Klima Servisi ekibimiz ile, alanında uzman teknisyenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Klimalarda görülen tüm arızaları detaylı bir şekilde inceliyor, klimalarınıza özenle yaklaşıyoruz. Klimanızın markasına göre deneyimli ekipler ile çalışıyor ve ufaktan büyüğe tüm arızalara Klima Tamiri gerçekleştiriyoruz. Onarım işlemlerinde donanımlı ekipmanlar kullanıyoruz. Geniş servis ağımız ile birlikte klimalarınızı her bölgede bulunan tamir atölyelerimizde ustalar aracılığıyla işleme alıyoruz. Gerekli yedek parçaları en kısa sürede temin ediyoruz. İşlem sonrası cihazların bakım ve optimizasyon işlemlerini de uyguluyor, sizleri bilgilendiriyoruz.

Ayrıca, en kısa sürede tamir işlemlerini tamamlayarak sizlere ürünleri teslim ediyoruz. Bununla beraber, servis süreci boyunca sizleri şeffaf servis anlayışımız ile bilgilendiriyoruz ve güler yüzlü bir yaklaşım sergiliyoruz. Müşterilerimiz, klimalarını servise verdiklerinde ne gibi işlemler yapılacağı, ne kadar sürede teslim edileceği gibi konularda merak sahibi oluyor. Şimdi gelin, Klima Servisi Bornova ekibi olarak nasıl bir hizmet sunduğumuzu adım adım inceleyelim.

 • Klima Servisi hizmeti, ilk işlem olan Teknik Arıza Tespiti ile başlamaktadır. Bu aşamada adrese ulaşan ekiplerimiz, donanımlı aletler ile cihaz üzerinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle arıza tespiti sonucu klimalardaki arızaların %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklandığı tespit edilmektedir.
 • Eğer cihazda bakımsızlık veyahut gaz eksikliği nedeni ile oluşan bir arıza var ise, detaylı Klima Bakımı ve Gaz Dolumu işlemleri uygulanır.
 • Diğer bir büyük arıza sebebi ise, Klimanın iç aksam ve parçalarından herhangi birinin bozulmuş veya ömrünü yitirmiş olmasıdır. Bu durumda, arızalı parçanın değiştirilmesi veyahut onarılması gerekir.
 • Klima Arızası Yedek Parça Değişimi Gerektiriyorsa;
 • Öncelikle, arızalı yedek parça tespit edilir.
 • Ardından, bozuk parçanın değişimi için Yedek Parça en kısa sürede temin edilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa, cihaz atölye ortamına alınır.
 • Atölye ortamında alanında uzman ustalar tarafından yedek parça değişimi veya kart tamiri gibi işlemler gerçekleştirilir.
 • Son olarak, işlemler tamamlanınca klimanın optimizasyon ayarları ve performans testleri yapılır.
 • Tamir edilen ürün 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ belgesi verilir.
Bornova Klima Tamircisi
Bornova Klima Tamircisi

Bornova Klima Bakımı Servisi

Bornova Klima Servisi olarak klimaların tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet veriyoruz. Şüphesiz klimalar için en temel ve düzenli yaptırılması gereken işlemi Klima Bakımıdır. Elbette bunun belirli sebepleri var. Klimalarda karşılaşılan arızaların yüksek çoğunluğu Klima bakımsızlığından kaynaklanır. Bununla beraber, bakım yaptırmamak; cihazın performansının düşmesine, koku ve toz problemleri oluşturmasına, verimli çalışmamasına ve arızalara neden olur. Dolayısıyla klimalar için mutlaka düzenli olarak bakım yapılmalıdır.

Klima çalışma sistemleri gereği; hava ve su aracılığıyla sıklıkla sirkülasyon yaparlar. Bunun için hava akışı ve drenaj için iç aksamlar bulunur. Ayrıca, soğutma gazı da sistem içerisinde bulunmaktadır. Zamanla beraber, cihaz çalıştıkça dışarıdan gelen pislikler ve kalıntılar, cihazın içerisinde dolaşmaya başlar. Vakit geçtikçe iç parçalara da bulaşır. Eğer klima bakımı yapılmazsa; bu tortu ve kalıntılar nedeniyle cihazın üfleme performansı düşer ve verimli çalışmaz. Beraberinde, cihazın iç aksamları arızalanabilir ve bunun sonucunda teknik sorunlar ortaya çıkar.

Klima Bakımının Nasıl Yapıldığını Öğrenin ve Servis Çağırın; https://www.berketeknik.com/klima-bakimi-izmir/

Böyle durumlarda, profesyonel bir Klima Servisi tarafından bakım hizmeti alınmalıdır. Bornova bölgesinde, bakım konusunda uzman ekiplerimiz ve teknolojik aletlerimiz ile bizler; Bornova Klima Tamircisi olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınıza detaylı bakım ve temizlik uyguluyoruz. Cihazınızın kritik alanlarını ve iç sistemini tamamen temizliyoruz. Bakım işlemi esnasında, donanımlı ekipmanlardan faydalanıyor, kaliteli bakım ürünleri kullanıyor ve titiz bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca, Klima Bakımı işleminin sonunda cihazınız için gerekli soğutma-ısıtma ayarlarını ve optimizasyonu yapıyoruz. Müşterilerimiz, tamir işleminde olduğu gibi bakım hizmetinde de cihaza ne gibi işlemler yapılacağını merak ediyor ve sorular soruyor. Gelin, Bornova Klima Bakım Servisi hizmetine göz atalım.

 • Klima İç Ünite Bakımı
 • Klima Dış Ünite Bakımı
 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Kondenser Bakımı
 • Klima Kart Temizliği
 • Klima Kompresör Bakımı
 • Klima Fan Temizliği
 • Klima Motor Bakımı
 • Klima Drenaj Kanalı Temizliği
 • Klima Dış Ünite Temizliği
 • Klima Gaz Dolumu

Bornova Klima Bakımı Fiyatları 2024

Klima Bakımı Fiyatları, servisimiz tarafından dönemin ekonomik şartlarına göre uygun fiyatlandırma politikası ile belirlenmektedir. Klima bakım ücretleri bazı zamanlarda kullanıcılara pahalı gelse de; bakımsızlık durumunda ortaya çıkacak arızaların maliyeti bakım fiyatların çok daha pahalıdır. Bu nedenle düzenli bakım yaptırmak, çok daha büyük bir tasarruf demektir. Servisimiz tarafından belirlenen Bornova Klima Bakımı Fiyatları 2024;

HizmetFiyat
Klima Bakımı1200 TL
Klima Gaz Dolumu1200-2400 TL
Klima Bakımı + Gaz Dolumu2400-3600 TL
Klima Bakımı Fiyatları

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılmalı ?

Klima Bakımı düzenli olarak Yılda 1 Defa, yoğun kullanımlarda ise her mevsim geçişinde yani 6 Ayda Bir yapılmalıdır.

Klima Bakımı İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Klima Bakımı işlemi iç ve dış ünitelerin bakımı ile beraber ortalama 30-45 Dakika sürmektedir.


Tüm Hizmetlerimiz: SERVİSLERİMİZ

Bornova Klima Montajı Hizmeti

Bornova Klima Servisi olarak, profesyonel klima montajı ve söküm-takım hizmetlerinde sektörde öncü bir konumda bulunuyoruz. Klima montajı, uzmanlık gerektiren hassas bir işlemdir ve yanlış yapılan montajlar klimanızın performansını ciddi şekilde etkileyebilir, hatta uzun vadede arızalara yol açabilir. Bu nedenle, klimanızın verimli ve uzun ömürlü çalışabilmesi için montaj işlemlerinin profesyonel ve deneyimli ekipler tarafından yapılması son derece önemlidir.

Biz, Bornova Klima Tamircisi olarak, her boyuttaki klimanın montajını büyük bir özenle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz, sahip olduğu bilgi ve deneyimle en karmaşık montaj işlemlerini bile sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ev, ofis, mağaza ya da endüstriyel tesislerdeki klima montajı ve söküm-takım işlemlerinde en yüksek kalitede hizmet sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Hizmetlerimiz sadece profesyonellik ve kalite ile sınırlı kalmıyor; aynı zamanda uygun fiyatlarla da sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Klima Servisi Bornova ekibi olarak, bütçenizi zorlamadan kaliteli hizmet alabilmeniz için fiyat politikamızı da müşteri dostu olacak şekilde belirledik. Her zaman şeffaf ve adil fiyatlandırma ile çalışarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çaba gösteriyoruz. Bu bağlamda sunduğumuz montaj hizmetlerini ve fiyatlandırmaları sizlerle paylaşacağız.

Klima Montaj Ücretleri

HizmetFiyat
9000 BTU – 12000 BTU Klima Montaj1500-1800 TL + Malzeme
18000 BTU – 24000 BTU Klima Montaj1500-1800 TL + Malzeme
9000 BTU – 12000 BTU Klima Söküm Takım2000 TL + Malzeme
18000 BTU – 24000 BTU Klima Söküm Takım2500 TL + Malzeme
Klima Söküm800-1200 TL
Bakır Boru Metre Fiyatı600 TL
Klima Montaj Fiyatları
Klima Servisi Bornova
Klima Servisi Bornova

Klima Arızaları ve Basit Çözümler

Bornova Klima Tamircisi ekibimiz uzun yıllardır sunduğu Tamir ve Bakım hizmetlerinden dolayı oldukça tecrübelidir. Çalışma arkadaşlarımız uzun yıllardır her marka ve model klima üzerinde hizmetler veriyor. Bu bağlamda klimalarda görülebilecek ufaktan büyüğe tüm arızalar ve teknik sorunlar hakkında bilgi sahibidirler. Klimaların temelde sıklıkla gösterdiği bazı arızalar bulunuyor. Bunlar; su problemleri, ısıtma-soğutma problemleri, drenaj arızaları, bakımsızlık problemleri, voltaj arızaları gibi nitelendirilebilir. Bizler, klima servisi ekiplerimiz ile her türlü klima arızasını çözüme ulaştırıyoruz. Dolayısıyla, klima arızalarının neden oluştuğu, nasıl giderileceği ve arızalı olabilecek parçalar gibi birçok konuda bilgi sahibiyiz.

Müşterilerimiz, klimalarında bir sorun oluştuğunda servis çağırmadan önce klimadaki arızayı araştırıyor ve nedenini, nasıl çözüleceğini öğrenmek istiyor. Evde veya iş yerlerinde kullanılan klimalarda arızanın sebeplerini veya basit çözümleri bilmek ise oldukça yararlı oluyor. Klima arızaları hakkında bilgi sahibi olmak, herhangi bir arıza durumunda neler yapmanız gerektiğiniz konusunda faydalı oluyor. Bornova Klima Servisi olarak bizler, teknisyenlerimizden aldığımız bilgileri ve tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Servis çağırmadan önce arızayı kontrol altına almanız veya nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Şimdi gelin, sık görülen klima arızalarına ve nedenlerine göz atalım.

Klima ArızasıNedeniÇözümü
Klima ÇalışmıyorKumanda Arızası, Kart Arızaları, Gaz Yetersizliği, Elektrik ProblemleriSigorta Kontrolü, Resetleme, Servis Desteği
Klima Dış Ünite ÇalışmıyorSigorta Sorunları, Dış Fan Arızası, Kart ve Kompresör ArızalarıSigorta Kontrolü, Dış Fan Temizliği
Klima Buzlanma YapıyorYetersiz Gaz, Bakımsızlık, Drenaj Tıkanıklığı, Termostat ArızasıKlima Bakımı, Su Tahliye Kontrolü, Servis Desteği
Klima Kendi Kendine KapanıyorKart Arızası, Aşırı Isınma, Gaz EksikliğiElektrik Kontrolü, Gaz Basımı, Servis Desteği
Klima Sesli ÇalışıyorBakımsızlık, Motor ve Fan ArızalarıFiltre Temizliği, Klima Bakımı
Klima Şartel AttırıyorSigorta Problemleri, Elektronik Kart ArızasıSigorta ve Kablo Kontrolü, Aşırı Yükleme Yapmamak
Klima Soğuk ÜflemiyorKirli Filtreler, Bakımsızlık, Gaz Eksikliği, Kompresör ArızasıFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Gaz Basımı
Klima Su AkıtıyorDrenaj Hortumu Problemi, Fan Arızası, Gaz YetersizliğiFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Drenaj Kontrolü
Klima Sıcak ÜflemiyorBakımsız Filtreler, Kompresör Arızası, Fan ProblemleriFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Fan Ayarları, Kompresör Değişimi
Klima Arızaları

Klima Servisi Bornova | Hizmet Markaları

Klima Servisi Bornova ekibi olarak, klimaların markalara göre özel hizmet gerektirdiğinin bilincindeyiz. Farklı markaların klima sistemleri, çeşitli arızalar gösterebilir ve her biri için özel bir yaklaşım gerektirebilir. Bu nedenle, deneyimli ve alanında uzman ekiplerimiz, her markanın gereksinimlerini anlayarak profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Klimaların farklı markaları için uygun tamir hizmeti sağlamak, bizim önceliğimizdir. Servis olarak, her marka için özel çözümler sunan ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşıma sahibiz. Müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve her marka için en kaliteli tamir hizmetini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Servisimize ulaştığınızda, sizlerle ilgilenen ekiplerimiz cihazınızın markası üzerinde uzman teknisyenlerden oluşuyor. Cihazınızda görülen arıza, markaya göre inceleniyor ve buna yönelik tamir işlemleri uygulanıyor. Müşterilerimiz, sahip oldukları klima markasının hizmet dahilinde olup olmadığını sıklıkla merak ediyor. Bu doğrultuda, hizmet sunduğumuz klima markalarını sizlerle paylaşacağız.

 • Sanyo Klima Servisi
 • Fujitsu Klima Servisi
 • Panasonic Klima Servisi
 • Hitachi Klima Servisi
 • Sharp Klima Servisi
 • York Klima Servisi
 • Haier Klima Servisi
 • Toshiba Klima Servisi
 • Arçelik Klima Servisi
Bornova Klima Montajı
Bornova Klima Montajı

Bornova Klima Servisi | Merak Edilenler

Bornova Klima Servisi Hangi Günler Açık ?

Bornova Klima Servisi teknisyen ekiplerimiz; Pazartesi-Cumartesi günleri arasında hizmet vermektedir.

Bornova Klima Tamircisi Kaç Yıl Garanti Veriyor ?

Servisimiz kapsamında onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti veriliyor.

Servis Ekipleri Ne Zaman Gelir ?

Klima Servis ekiplerimiz servis çağırdıktan sonra Aynı Gün içerisinde adrese gelmektedir.

5