Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Protherm Kombi Servisi evlerinizde düzenli kullandığınız ve yaşamın bir parçası haline gelem Kombi ürünlerinizin için servis hizmeti sağlıyor. İzmir’in her bölgesinde teknik ekip çağırmak için Protherm Kombi Servisi Telefonu olan (0232) 326 30 51 üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Bu telefon numarası üzerinden aynı zamanda 7/24 müşteri hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Burada oluşturacağınız servis kaydı ile aynı gün içerisinde teknik destek alabileceksiniz. Bu sayede arıza kodu gösteren, performansı düşen veya bakım ihtiyacı olan tüm ürünleriniz profesyonel teknisyen grup tarafından hızlı servis işlemi görecektir. Sunduğumuz avantajlı hizmetlerden faydalanmak için bizlere ulaşın.


Protherm cihazlar ısıtma alanında oldukça fazla tercih ediliyor. Neredeyse her yaşam alanında bulunan Kombi cihazları markanın performanslı ürünleriyle daha çok tercih odağı oluyor. Bu cihazlar özellikle sıcaklığın düştüğü mevsimlerde çok yoğun ve aralıksız kullanılıyor. Elektronik biçimde çalışan bu ürünler elbette zamanla bazı arızalar gösterebiliyor. Ayrıca düzenli olarak bakım ihtiyaçları da oluyor. Bu sorunlar giderilmediğinde cihazlar kullanılamıyor ve mağduriyetler oluşuyor. İzmir gibi geniş bir bölgede ise oldukça fazla kullanıcı oranı bulunuyor. Durum böyle olunca bu alanda yaşanan arıza durumlarını hızlıca çözüme ulaştırmak gerekiyor. Protherm Kombi Servisi olarak profesyonel teknisyen grubuyla her alanda hizmet veriyoruz. Hızlı servis sağlayarak tüm alanlarda mağduriyetleri hızlıca gideriyor ve avantajlı bir destek sunuyoruz. Hizmet avantajları ve detaylarımızı inceleyelim.

Servis talebi oluşturulduktan sonra teknisyen ekipler genellikle Aynı Gün, ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde servis sürecini tamamlamaktadır.,

Uygun fiyatlı servis fırsatı ile Protherm Servis Ücreti 200-400 TL aralığındadır.

Garantili Hizmet dahilinde parça değişimi ve onarımı gerçekleştirilen ürünler 1 Yıl Garanti avantajı sağlanır.

Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri
Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri

Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri

Protherm Servisi çağırmak için öncelikle bizlerle iletişime geçip bir servis talebi oluşturmalısınız. Bunu sağlamak için sizlere müşteri hizmetleri alanı yardımcı olacaktır. Buradan servis kaydı oluşturabileceğiniz gibi hizmet hakkında servis ücreti ve benzeri konularda da bilgi alabileceksiniz. Yaşadığınız problemleri ve almak istediğiniz desteği açıklayabilir, bölgenize en yakın servis ekibini çağırabilirsiniz. Bunu sağlamak için servis telefonu üzerinden arama gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Burada sizleri 7/24 aktif hizmet veren çağrı merkezi karşılayacaktır. Çalışma arkadaşlarımız yapmak istediğiniz işlemler için sizlere yardımcı olacaktır.

Günümüzden cihaz sahipleri olası bir arıza durumunda internet üzerinden servis çağırıyor. Bu durumda ortaya birçok seçenek çıkıyor. Fakat kombi ürünleri için profesyonel ve yeterli bir hizmet uygulanması gerekiyor. Yanlış iletişim bilgileri dolayısıyla kullanıcılar çoğu zaman doğru servise ulaşamıyor. Bu da yetersiz işlemlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Buna benzer durumları ve mağduriyetleri önlemek adına nasıl Protherm Kombi Servisi çağıracağınızı ve bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi anlatacağız. Bu adımları takip ederek hizmet alabilirsiniz.

 • Protherm Servis Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51 ile 7/24 çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Burada çalışma arkadaşlarımız cihazınızda yaşanan arıza belirtisini, mevcut durumunu ve garanti bilgisini aktarabilirsiniz.
 • Sizlerden talep edilen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini bizlerle paylaşınız.
 • Telefon görüşmeniz sonlandırıldığına adınıza bir servis talebi oluşturulacak ve teknisyen ekipler gün içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi İzmir

Protherm Kombi Servisi İzmir içerisinde tüm ilçe ve alanlarda teknisyen grubuyla destek sağlıyor. Bu desteği tecrübeli teknisyen grubumuz aracılığıyla sağlıyoruz. Uzun yıllardır Kombi ürünleri üzerinde çalışmalar yapan ekibimiz cihazların çalışma yapılarını oldukça iyi biliyorlar. Buna dayanarak bu ürünlerin detaylı inceleme gerektirdiğini söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi termoteknolojik olan bu cihazların diğer elektronik makinelerden daha farklı olmalarıdır. Karmaşık bir iç yapıya ve fonksiyonlu bir çalışma stiline sahiptirler. Bu sebeple dikkatli incelenmeli ve profesyonel işlem görmeleri gerekir.

Popüler Servis İçeriği; Viessmann Kombi Servisi

Bu cihazların çalışma yapılarını incelediğimizde oldukça fazla iç parçanın görevli olarak çalıştığını görüyoruz. Bununla beraber doğalgaz, su ve havayı kaynak olarak kullanır. Elektronik yapıda olup dijital sisteme de sahiptirler. Temel olarak sisteme giren suyu ısıtmaya ve bunun dolaşımını sağlayarak ortam sıcaklığını arttırmaya çalışırlar. Bunu gerçekleştirmek için ateşleme sistemi kullanırlar. Bu kısımda birçok farkı iç aksam kullanılarak suyun ısınması sağlanır. Bu aşamadan sonra dolaşım sistemi ile ısınan su petek sistemi içerisinde dağıtılır. Tüm sistem çalışırken aynı zamanda kullanılan gaz, su ve havanın dışarı atılımı gerçekleştirilir. Bunun için de birçok farklı aksam kullanılır. Dolayısıyla bu şekilde çalışan bir sistemin içerisinde meydana gelebilecek arızalar oldukça karışık ve çok sebepli olabilir. Arıza onarımı sağlamak için Protherm Servisi tarafından yeterli ve profesyonel hizmet alınmalıdır.

Bu tip ürünlerde ortaya çıkan teknik aksaklıkların sebepleri çok yönlü olabiliyor. Cihazda meydana gelen bir arıza içeride birçok aksamın bozulmasından dolayı oluşabiliyor. Bununla beraber, kart ve eşanjör gibi önemli parçaların işlevini yitirmesi dışarıda birçok arıza belirtisinin gözlenmesine neden olabiliyor. Bu ve benzeri durumlar sorunsuz çözüm sağlamak için donanımlı, teknolojik ve profesyonel servis işlemleri uygulanması gerekiyor. Müşterilerimizin cihazlarda yaşadığı problemleri en hızlı şekilde gidermek için çalışıyoruz. İzmir’in tüm bölgelerinde Protherm Kombi Servisi teknisyen grubu ile profesyonellik esasında hızlı servis modeli ile destek sağlıyoruz. Telefon numarası ile anında ulaşarak avantajlı birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

Protherm Servisi
Protherm Servisi

Protherm Servisi Kombi Tamiri Hizmeti

Protherm Servisi olarak Kombi cihazlarının karmaşık yapıda olduğunu ve fonksiyonlu bir çalışma sistemine sahip olduklarını tecrübe ettik. Buna bağlı olarak meydana gelen arıza durumlarının farklı sebeplerle oluşabileceğini ve çözümlerinin karışık olabileceğini biliyoruz. Bununla beraber bu ürünlerde ortaya çıkacak teknik problemler tehlikeli halde de olabilirler. Bu noktada çözüm sağlamak için önemli olan kısım servis işlemleridir. Olabildikçe profesyonel ve adım adım yürütülmesi gerekir. Uygulanacak işlemleri doğru belirlemek için ise uygun tamir hizmeti tespit edilmelidir. Cihazlarda ortaya çıkan her arıza birden çok sebebe bağlı olabilir. Bunun yanında kullanıcı hataları, zamanla oluşan işlevsizlik ve bakım eksikliği gibi durumlarda genel bir teknik aksaklık oluşturabilir.

Böyle anlarda her arızanın kaynağı, değişmesi gereken parçalar ve sunulacak çözüm yolları birbirinden farklı. Bu sebeplerden dolayı öncelikle uygun hizmet ve adımlar belirlenmeli, ardından takip esasıyla uygulanarak sorunsuz bir servis süreci geçirilmelidir.

Her teknik problem durumu ve arıza kodu için ayrı hizmetler sunulur. En uygun yolu belirlemek için yapılması gereken teknik arıza tespitidir. Bu aşamada servis işlemlerine başlamadan önce arızanın net kaynağı tespit edilir. Bu adım fazlasıyla profesyonel ve kapsamlı olmalıdır. Ardından ortaya bozuk parçalar ve yapılması gereken işlemler çıkacaktır. Dolayısıyla ortaya çıkan sonuca göre en doğru onarım hizmeti tercih edilecektir. Bizler Protherm Kombi Servisi olarak teknolojik ekipmanlar aracılığıyla ölçüm ve test aletleri kullanarak profesyonel tespit gerçekleştiriyor, hizmetimizi buna göre şekillendiriyoruz. Cihaz sahipleri ellerindeki üründe gözlemledikleri arızaya uygun hizmetin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Bizler buna dayanarak cihazlara uyguladığımız hizmetleri ve yaptığımız tamir & parça değişimi işlemlerini sizlerle paylaştık.

 • Protherm Kombi Eşanjör Değişimi
 • Protherm Kombi Kart Tamiri
 • Protherm Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Protherm Kombi Baca Tamiri
 • Protherm Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Protherm Kombi Fan Tamiri
 • Protherm Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Protherm Kombi Pompa Tamiri
 • Protherm Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Protherm Kombi Brulör Tamiri
 • Protherm Kombi Prosestat Değişimi
Protherm Yetkili Servis
Protherm Yetkili Servis

Protherm Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Protherm Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak her zaman esas aldığımız konulardan olmuştur. Bunu sağlamak için günden güne hizmetimizi geliştiriyoruz. Bunla beraber müşteri güveni ve memnuniyeti için birden çok avantaj ve fırsat dahilinde servislerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha kolay ulaşılabilir olmak adına sürekli olarak iletişim yollarımızı genişletiyoruz. Bizlerden hizmet alacak cihaz kullanıcıları için sunduğumuz hizmet fırsatlarını sizlerle paylaşacağız.

Kombi gibi önemli ürünlerde yaşanan mağduriyetleri hızlıca gidermek ve kullanıcıların bize çabuk ulaşması için Anında Teknik Destek sağlıyoruz. Bunun için 7/24 çağrı merkezi ile hizmet veriyoruz.

Yaşanan arıza durumlarını olabildiğince sorunsuz ve seri çözüme ulaştırmak için geniş servis ağımızı kullanıyoruz. Bu sayede gerekli yedek parçaları hızlıca temin ediyor, her bölgede bulunan atölyelerle servis sürecini seri ilerletiyoruz. Tüm bunları Hızlı Servis kapsamında gerçekleştirerek problemlerinizi çoğunlukla Aynı Gün, ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Kullandığınız ürünlerin arıza ve bakım gibi durumlarının tehlikeli ve karmaşık olabileceğini biliyoruz. Buna dayanarak sorunsuz servis işlemleri yürütüyor ve cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Bunu sağlamak için Profesyonel Teknisyen Ekip ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Müşteri güveni esas aldığımız en önemli konulardan biridir. Bunun için Garantili Hizmet politikası ile hareket ediyoruz. Bu bağlamda parça değişimi ve onarımı gerçekleştirdiğimiz ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Bu sayede olası tekrar arızalar ve yeniden oluşabilecek teknik problemlerde ücretsiz olarak ilgileniyor ve desteğimizi sürekli devam ettiriyoruz. Bu sayede hizmet alacak kişiler Protherm Yetkili Servisi kalitesinde güvenilirlik dahilinde destek alabiliyorlar.

Hizmetimize ait tüm avantajlı ve fırsatlı işlemler Uygun Fiyat dahilinde yürütülmektedir. Güncel ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak fiyat tarifeleri belirlenmektedir. Bunun beraberinde cebe uygun ücretler talep edilerek servis gerçekleştirilmektedir.

Protherm Kombi Servisi İzmir
Protherm Kombi Servisi İzmir

Protherm Kombi Bakımı Servisi

Protherm Kombi Servisi kapsamında uzun yıllardır bu cihazlarla ilgileniyoruz. Buna bağlı olarak arıza çözümleri kadar sebeplerine de hakimiz. Buna dayanarak en belirgin arıza sebebinin bakımsızlık olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazlar hava, su ve gazı kullanarak sürekli olarak devridaim gerçekleştirirler. Bu da zamanla dolaşım esnasında belirli pisliklerin oluşmasına neden olur. Sistem içerisinde sağlanan dolaşım bu tortu ve kalıntılarım iç aksamalara bulaşmasına neden olur. Zamanla bu oluşumlar iç parçaların işlevini yitirmesine, performans düşüklüğüne ve cihazın çalışmasına engel olmaktadır. En nihayetinde cihaz arıza kodu veya belirtisi vermektedir. Bu aşamada düzenli bakım gerekmektedir. Bu sayede periyodik Kombi Bakımı yapılarak olası arızaların önüne geçilebilecek ve ürününüz uzun ömürlü, performanslı bir kullanım sağlayacaktır.

Bu cihazlarda her uygulamanın profesyonel olması gerektiği gibi bakım ve temizliğin de bu şekilde yapılması gerekmektedir. Yapılacak her işlem ayrıntılı, detaylı ve hijyenik yapılmalıdır. Bu uygulamaların yetersiz gerçekleşmesi durumunda ortaya yeni problemler çıkabilir ve bakım sürecinin etkisi kısa sürebilir. Bizler böyle durumlarda her ürün için özel servis hizmeti uyguluyor, Protherm Yetkili Servis düzeyinde işlem gerçekleştiriyoruz. Bunun için petek temizleme ve benzeri teknoljik ekipmanlar kullanıyor, sürecin tamamının detaylı ve hijyenik çalışma stiliyle sürdürüyor.

 • Protherm Kombi Bakımı;
 • Kombi Su Boşaltımı
 • Kombi Genleşme Tankı Kontrolü
 • Kombi Brulör Temizliği
 • Kombi Üç Yollu Vana Temizliği
 • Kombi Filtre Temizliği
 • Kombi Eşanjör Bakımı
 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Fan Temizliği

Protherm Kombiler Neden Arızalanıyor ?

Protherm Kombi Servisi ekibimiz, çok uzun yıllardır her model kombi cihazıyla ilgilenmektedir. Doğal olarak ısıtma sistemlerinde oluşabilecek arızalara ve nedenlerine hakimdirler. Günümüzde Kombi cihazları hemen hemen her alanda aktif kullanılmaktadır. Ancak zaman içerisinde oluşan arızalar, kullanıcıları zor duruma sokabilmektedir. Böyle durumlarda cihaz sahipleri, Protherm Kombilerinin neden arızalandığını sıklıkla merak etmektedir. Cihazları bozabilecek durumları öğrenmek ve buna yönelik önlem almak, sizleri masraflardan kurtaracağı gibi; cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu nedenle Protherm Servisi İzmir olarak sizleri cihazların arıza sebeplerini paylaşacağız. Protherm Kombi Neden Arızalanır ?

| Protherm Kombi cihazlarının arızalanmasında ki en temel sebep; bakım eksikliğidir. Her tür kombi cihazı için, mutlaka periyodik olarak bakım ve petek temizliği yapılmalıdır. Bu tip cihazların çalışma sistemi içerisinde sürekli olarak bir sirkülasyon bulunur. Hava, su ve doğalgaz aktif olarak dolaşım yapar. Özellikle kış aylarında cihazlar yoğun çalışırken zamanla sistem içerisinde pislik ve tortular oluşur. Yavaş yavaş kalıntılar iç parçalara bulaşır. Cihazın performansı düşer. Böyle durumlarda cihazlara bakım yapılmaması, net olarak arızaya sürükler. Son yıllarda Kombi cihazlarının %60’ı bakımsızlık neden ile arızalanmaktadır. Protherm Kombi Servisi İzmir gibi profesyonel bir servise Kombi Bakımı yaptırmak, arızaları önler ve cihazın ömrünü uzatır.

| Diğer bir kombi arıza sebebi ise voltaj problemleridir. Kombinin kullanıldığı mülkte yer alan elektrik tesisatının hatalı olması veya ani elektrik kesintileri, cihaza ciddi hasarlar verebilir. Cihaza yüksek akım gelmesi ve benzeri durumlar, cihazın en önemli parçalarını bozabilir. Buna örnek olarak Elektronik Kart ve Eşanjör verilebilir. Buna benzer durumları önlemek için evin tesisatı kontrol ettirilmeli, akım korumalı priz kullanılmalı ve olası arıza durumlarında profesyonel Protherm Servisi‘nden destek alınmalıdır.

| Kombiler çoğunlukla kullanıcı hataları nedeniyle de arızalanmaktadır. Isıtma sistemlerini kullanmadan önce yeterli bilgi sahibi olmak önemlidir. Sıcaklık derecesi, su basınç barı ve termostat gibi ayarlamaları yanlış yapmak, cihazda birçok arızaya neden olabilir. Bununla beraber yoğun kullanımda yapılan hatalar da Kombinizin bozulmasına sebep olabilir. Bu tarz arıza durumlarını yaşamamak için; cihazı kullanmadan önce kılavuzunu okumalı ve kritik noktalarda servisten yardım almalısınız. Yanlış kullanım nedeniyle oluşan arızalara elle müdahale etmeden uzman Protherm Kombi Servisi’ne başvurmalısınız.

Protherm Kombi Servis Numarası
Protherm Kombi Servis Numarası

Protherm Servis Ücreti Ne Kadar ?

Protherm Kombi Servis Ücreti güncel durumda 200-400 TL aralığındadır. Bu servis ücreti uygulanan ilk servis işlemi olan teknik arıza tespiti için talep edilmektedir. Bu adım, profesyonel ilerlemesi gereken ve diğer servis işlemlerini belirleyen bir adımdır. Teknisyen ekiplerimiz bu aşamayı kapsamlı ilerletmek adına teknolojik ekipmanlar, ölçüm ve test aletleri kullanıyorlar. Bununla beraber işlemi gerçekleştirmek için zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Belirli giderleri karşılamak adına bir fiyat tarifesi sunuluyor ve ücret alınıyor. Eğer cihazın arıza bedelini kabul ederseniz servis ücreti talep edilmeyecektir. Eğer donanımlı bir arıza keşfi ve servis işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşın.


Protherm Kombi Servisi İzmir Hizmet Bölgeleri

Protherm Kombi Servisi, İzmir içerisinde yer alan tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Bu bölgeler arasında yoğun olarak Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı ve Menemen yer almaktadır.

Kombi cihazlarında problem yaşan müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede gidermek için her bölgede aktif çalışmaktayız. Her ilçede özel olarak gezici ekiplerimiz ve tamir atölyelerimiz bulunmaktadır. Geniş servis ağı sayesinde, her alanda yedek parçalar hızlıca temin edilmektedir. Alanında uzman ve hızlı çalışan teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Tüm bunlar sayesinde, İzmir içerisindeki her bölgede en kısa sürede teknik destek sağlanmaktadır. Sizlerde herhangi bir bölgeden ekibimize ulaşarak aynı gün içerisinde servis çağırabilirsiniz!


Protherm Servisi Sık Sorulan Sorular

Protherm Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Protherm Kombi Bakımı Fiyatı 350 TL, Petek Temizliği 450 TL ve Komple Bakım 800 TL olarak belirlenmiştir. Detaylı ve hijyenik bakım hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Protherm Kombi Servis Numarası Kaç ?

Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası‘nı kullanarak (0232) 326 30 51 üzerinden 7/24 müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Bu sayesde servis çağırabilirsiniz.

Protherm Kombi Arızaları Nasıl Çözümlenir ?

Protherm cihazlarda yaşanan arızalar; kapsamlı ve detaylı teknik arıza tespiti, profesyonel servis işlemleri ve donanımlı teknolojik ekipmanlar aracılığıyla çözümlenmektedir.

Protherm Hangi Markaya Ait ?

Protherm marka cihazlar, Vaillant Grup kapsamında üretilmektedir.

Protherm Kombi Bar Ayarı Nasıl Olmalı ?

Protherm Kombi cihazları için uygun basınç ayarı 1 ile 1.5 bar civarındadır.