Auer Servisi

Auer Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Auer Kombi Servisi gündelik yaşantınızda sıklıkla kullandığınız Kombi ürünlerinin arıza durumları ve bakım ihtiyacı için teknik hizmet sağlıyor. Auer Kombi Servisi Telefon Numarası üzerinden (0232) 326 30 51‘i tuşlayarak anında teknik destek alabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Hizmet almak için öncelikle bir servis talebi oluşturmalısınız. Bunun ardından İzmir’in tüm alanlarında hizmet veren bölge servis ekipleri sizlere ulaşacaktır. Özellikle soğuk aylarda yoğun kullandığınız Auer ürünlerinizden mahrum kalmamak ve donanımlı bir tamir hizmeti almak için bizlere ulaşın. Bizi tercih ederek birçok hizmet avantajından faydalanacaksınız. Cihazlarınız bir arıza kodu veya belirtisi mevcutsa 7/24 çağrı merkezi ile iletişime geçin.

Yaşam alanlarında ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bu ürünler insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla bu sistemlerden uzak kalmak mağduriyet oluşturacaktır. Ancak doğal olarak her elektronik ürün gibi bu cihazlarda zamanla bozulabiliyor. Kombi ürünleri üzerinde yaşanan arızalarla epey süredir ilgileniyoruz. Donanımlı teknisyen grubumuz ufaktan büyüğe oldukça fazla teknik problemi çözüme ulaştırmıştır. Buna dayanarak bu cihazların diğer elektronik ev ürünlerine kıyasla daha detaylı incelenmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Buradan anlıyoruz ki herhangi bir kombi arızasında profesyonel ve hızlı müdahale gerekiyor. Auer Kombi Servisi olarak yaşadığınız mağduriyetleri en kısa sürede gidermek ve ürünlerinizi ilk günkü performansına ulaştırmak için geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Hizmet detaylarına kısaca göz atalım.

Auer ürünleriniz için hizmet talep ettikten sonra teknisyen grubu sizlere anında ulaşır ve servis süreci genellikle Aynı Gün , ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde tamamlanır.

Teknik arızaların kaynağını belirlemek için tespit işleminde Auer Servis Ücreti 200-400 TL aralığındadır.

Hizmet avantajları dahilinde parça değişimi ve onarım yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti verilerek teslim edilir.

Auer Müşteri Hizmetleri
Auer Müşteri Hizmetleri

Auer Müşteri Hizmetleri

Auer Kombi Servisi tarafından hizmet almak için önce talep oluşturmalısınız. Bunun için sizlere yardımcı olacak alan müşteri hizmetleri olacaktır. Buraya bağlanmak için telefon numarası üzerinden aramanız yeterli olacaksınız. Sizleri 7/24 aktif çalışan çağrı merkezi karşılayacaktır. Bu alanda servis hizmeti hakkında servis ücreti, teslim süreci gibi konular ile alakalı bilgi edinebilirsiniz. Telefon üzerinden oluşturacağınız servis kaydı ile bölgenizde bulunan servis ekiplerinin sizlere ulaşmasını sağlayacaksınız. Müşteri hizmetleri yaşadığınız tüm problemlerde sizler yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Bununla beraber teknik destek almanın en hızlı yolu da budur. Bu iletişim yolu üzerinden yapacağınız iletişim sayesinde aynı gün geri dönüş alacaksınız.

Kombilerin oldukça detaylı ve yeterli bir servis hizmeti alması gerekiyor. Günümüzde ise internet üzerin birçok hizmet mevcut. Cihaz sahipleri çoğunlukla internet üzerinde bulunan yanlış iletişim bilgileri ile karşılaşıyor. Bu durum gerekli donanıma sahip olmayan servis hizmetlerinin alınmasına neden oluyor. Bu gibi durumların önüne geçmek ve iletişim yollarımı müşterilerimizle paylaşmak adına Auer Servisi çağırmak için nasıl talep oluşturacağınızı anlatacağız. Aktaracağımız adımları takip ederek hızlı teknik destek alabilirsiniz.

Auer Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Auer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden çağrı merkezine ulaşın.
 • Çalışma arkadaşlarımız yaşadığınız teknik arızayı, güncel durumunu ve ürünün garanti durumu bilgisini anlatın.
 • Sizlerden istenen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşın.
 • Telefon görüşmeniz sonlandığında verdiğiniz bilgiler üzerinden bir servis talebi oluşturulacaktır. En yakın bölge servis ekibi sizlere ulaşıp yardımcı olacaktır.
Auer Kombi Servisi
Auer Kombi Servisi

Auer Kombi Servisi İzmir

Auer Kombi Servisi İzmir bölgesinde tüm alanlarda hizmet sağlıyor. Bununla beraber uzun yıllar Kombi cihazlarının arıza durumları ve yapısı hakkında çalışıyoruz. Burada edindiğimiz tecrübeye dayanarak bu cihazların diğer elektronik ürünlerden farklı yapıda olduğunu biliyoruz. Bunun en temel nedeni ise karmaşık çalışma yapılarıdır. Bunu göz önünde bulundurarak olası teknik problemlerde detaylı inceleme ve profesyonel müdahale yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Bizler bu noktada gerekli servis hizmetini sağlamak için gerekli işlemleri donanımlı olarak yürütüyoruz.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Kombilerin çözülmesi zor ve karmaşık arızalara sahip olmalarını bazı nedenleri var. Burada en temei sebep cihazların çalışma sistemi olacaktır. İç yapıların oldukça fazla görevli ve sürekli çalışan, dolaşım yapan aksamlar bulunmaktadır. Bu ürünler kaynak olarak doğalgaz, su ve gaz kullanırlar. Bununla beraber elektronik yapıda oldukları için elbette voltaj akımları da olacaktır. Kullandıkları ateşleme sistemi ile sisteme giren suyu ısı enerjisiyle birleştirirler. Sıcaklık derecesi yükselen su sistem içerisinde kalorifer aksamlarıyla sürekli devridaim yapacaktır. Bu sayede istenen ısıtma amacına ulaşılır.

Tüm bunlar gerçekleştirilirken ayrıca atık gaz, hava ve su dışarıya aktarılır. Böyle bir yapıya sahip üründe tüm yapılar senkronize çalışır. Bu durumda herhangi bir arıza oldukça karmaşık hal alabilir. Ayrıca tehlikeli de olabilir. Yapısını incelediğimiz bu cihazlarda işlem uygulamak için bu sebeplerden dolayı profesyonel olmak gerekir Auer Servisi ekibi olarak bu konuda gerekli desteği sağlıyoruz.

Cihazlar üzerinde meydana gelen bir teknik problemin sebebi iç yapıda birçok parçanın bozulması olabilir. Bunun yanında sistemde yer alan önemli bir aksamın bozulması büyük ve birden fazla arızaya sebep olabilir. Böyle karmaşık durumlarda doğru müdahale önemlidir. Bu nedenle arızalarda bilinçli ilerlemek ve yeterli servis hizmetini sunabilmek için önemli olan nokta servis işlemleri olacaktır. Bu aşamaları adım adım ve detaylı ilerletmek ufaktan büyüğe her arızayı çözüme ulaştıracaktır. Auer Kombi Servisi olarak hizmetimizi her noktada paylaştığımız gibi detaylı ilerlettiğimiz ve olması gereken servis işlemlerini de sizlerle paylaşacağız.

 • Teknolojik Ekipmanlar Aracılığıyla Kapsamlı Arıza Tespiti
 • Orijinal Parça ile Yedek Parça Değişimi
 • Detaylı ve Hijyenik Bakım & Temizlik
 • Performans & Çalışma Testi
Auer Servisi
Auer Servisi

Auer Servisi Kombi Tamiri ve Onarımı

Auer Kombi Servisi olarak ürünler üzerin detaylı ve kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Bu bağlamda bu cihazların karmaşık yapıda olduğunu biliyoruz. Burada her türlü arızayı çözümlemek için her biri için özel işlem uygulamak gerekir. Dolaysıyla birbirinden farklı her teknik probleme onarım ve tamir uygulamak için ayrı işlem ve hizmetler gerekir. Bu konuda gerekli hizmeti belirlemenin yolu teknik arıza tespiti yapmaktır. Öncelikle geniş kapsamlı ve detaylı bir tespit gerçekleştirmek, en karışık arızalarda bile sorunun kaynağını ortaya çıkartacaktır. Bunun devamında gelecek servis işlemleri sonuca bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Yapılan arıza keşifleri sonucunda uygulanacak hizmete ve servis işlemlerinin devamına karar verilir. Burada işlevini yitiren ve değişmesi & onarılması gereken parçalar belirlenecektir. Buna bağlı olarak da cihazın adreste mi yoksa atölye ortamında mı onarılacağına karar verilir. Birbirinden farklı her onarım hizmetinin fiyat tarifesi, değişecek parçalar ve tanımlanacak garanti süresi gibi durumları farklıdır. Bu sebeple her arıza için özel servis hizmeti bulunur. Auer Kombi Servisi ekibi olarak gerekli tespitleri ölçüm ve test aletleriyle gerçekleştiriyor, en doğru onarım biçimine karar veriyoruz. Kullanıcılarda çoğunlukla bizlere ulaştıklarında ürünlerinin problemine göre yapılacak hizmetin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Bu bağlam sizlerle Kombi tamiri konusunda uyguladığımız ve sunduğumuz hizmetleri paylaşacağız. Profesyonel hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Auer Kombi Kart Tamiri
 • Auer Kombi Kalorifer Sensörü Değişimi
 • Auer Kombi Pompa Tamiri
 • Auer Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Auer Kombi Eşanjör Tamiri
 • Auer Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Auer Kombi Fan Tamiri
 • Auer Kombi Prosestat Değişimi
 • Auer Kombi Baca Tamiri
 • Auer Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Auer Kombi Genleşme Tankı Tamiri
Auer Kombi Servisi Telefon Numarası
Auer Kombi Servisi Telefon Numarası

Auer Kombi Servisi İletişim

Auer Kombi Servisi Telefon Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51‘i kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızda bulunan tıkla servis al butonu üzerinden tek tıkla çağrı başlatabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetleri ile iletişime geçebileceksiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz 7/24 teknik destek için hizmet vermektedir. Burada yedi gün yirmi dört saat servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bu bağlamda en yakın bölge servis ekiplerine oldukça hızlı ulaşacaksınız. Günden güne müşterilerimiz bizlere daha rahat ulaşması için iletişim yollarımızı genişletiyoruz. Arıza durumlarının oluşturduğu mağduriyetleri gidermek adına geniş kapsamlı çalışıyoruz.


Auer Servisi Sık Sorulan Sorular

Auer Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Auer Servis Ücreti güncel olarak 200-400 Türk Lirası aralığındadır. Bu ücret arıza tespiti için talep edilmektedir.

Auer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç ?

Auer Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşmak için (0232) 326 30 51 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Auer Servisi Kaça Kadar Açık ?

Auer Servisi çağrı merkezi ile 7/24 hizmet vermektedir. Teknisyen gurubumuz Hafta İçi ve Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar çalışmaktadır.