Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık Makinesi Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Bulaşık Makinesi Tamircisi İzmir bölgesinde ilgili cihazın bütün arızalarıyla ilgilenmektedir. Ürün sahibi olarak bulaşık makinenizle alakalı Arıza Kaydı oluşturmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden gerekli bilgileri verip servis kaydı oluşturabilirsiniz. Konuşma esnasında cihazla alakalı problemi dile getirmeyi unutmayınız.

Servis kaydı oluşturulduktan sonra genellikle Aynı Gün Servis hizmeti ile teknisyen ekipler adrese ulaşacaktır. Teknik arıza tespiti yapıldıktan sonra net bir fiyat bilgisi verilmektedir. Herhangi bir onarım gerçekleştirilmezse Arıza Tespiti için 200 TL Servis Ücreti bulunmaktadır. Cihazın onarım işlemlerini onaylarsanız bakım işlemleri aynı gün, parça değişimi ise en fazla 1-3 İş Günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda makineler donanımlı atölyelere alınmaktadır. Atölyede tamire uğrayan Bulaşık Makinelerinin teslim süreci maksimum 1 Hafta içerisinde yapılmaktadır. Garantili Parça Değişimi ile atölyeden çıkan cihazlara 1 YIL GARANTİ tahsis edilmektedir.

Bulaşık Makinesi Tamircisi İzmir

Bulaşık Makinesi Tamircisi gıdaları tüketmemizde ve mutfağımızda kullandığımız tabak, bardak gibi ürünlerin hijyen ve temizliğinde büyük önem arz eden bu üründe teknik servis desteği sağlamaktadır. Eskidikçe arıza gösterebilen ve onarım gerektiren bulaşık makinesi ve beyaz eşya problemlerinizi donanımlı ve yüksek tecrübeli teknik ekiplerimizle güler yüzlü bir servis hizmeti anlayışıyla çözüme kavuşturmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren ayrıcalıklı bir bulaşık makinesi servisi hizmetiyle karşılaşacaksınız. Garantili Parça Değişimi ve beyaz eşya servisi hizmetlerimiz sayesinde eskisinden çok daha verimli beyaz eşya cihazlarınızla yola devam edeceksiniz. Uygun fiyatlı arıza tespit ve onarım hizmeti için iletişime geçin.

Bulaşık Makinesi Tamircisi
Bulaşık Makinesi Tamircisi

En Yakın Bulaşık Makinesi Tamircisi Nerede ?

En Yakın Bulaşık Makinesi Tamircisi ile iletişime geçin ve hızlı servis sağlayın. İzmir’in her bölgesinde bulunan teknik ekiplerimiz hizmete hazırdır. Her ilçe ve semte yönelik teknik ekipler bulunmaktadır. Telefon numarası ile aradığınız takdirde en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır. Adrese aynı gün ulaşım sağlayan ekiplerimiz her cihazla özel olarak ilgileneceklerdir. Bölgede bulunan en yakın atölyeye cihazlar teslim edilir. Ardından onarılan ve test edilen ürünler adrese en kısa sürede teslim edilecektir. En yakın servis cihazın onarım sürecini ve teslimini hızlandıracaktır. En Yakın Bulaşık Makinesi Servisi‘ni tercih etmek bu açıdan avantajlı olacaktır. Sizlere nasıl ekip çağıracağınızı anlatalım.

 • Bize (0232) 326 30 51 telefon numarası üzerinden ulaşın.
 • Çağrı Merkezi çalışma arkadaşlarımızdan teknik ekip talep edin. Adres bilgilerini paylaşın.
 • En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi ekip sizi telefonla arayacaktır.
 • Randevu saatini belirleyin ve ekiplerin adrese ulaşmasını bekleyin.
En Yakın Bulaşık Makinesi Tamircisi
En Yakın Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık Makinesi Servisi Nasıl İlerliyor ?

Bulaşık Makinesi Servisi kapsamında firmamızın yıllardır emek verdiği beyaz eşya servisi sektöründe en önemli beyaz eşya cihazlarından biri Bulaşık Makinesi’dir. Cihazlarda her markaya ve İzmir’in her bölgesine Bulaşık Makinesi Tamiri hizmeti sağlanır.

-|Bizimle numaramızdan iletişime geçtikten sonra her türlü teknik arıza için Bulaşık Makinesi Tamircisi donanımlı teknik ekiplerimiz sizinle irtibata geçer.

-|Teknik arıza tespiti işlemi ve cihazınızın tamir edilmesi için uygun fiyatlı servis ilkesiyle hareket edilir. Bütün markalarda müşteri memnuniyetli Bulaşık Makinesi Tamircisi hizmeti sunulmaktadır. Uzun yıllar beyaz eşya servisi hizmetlerine emek vermiş tecrübeli teknik ekiplerimiz her arızayı tanımaktadır.

-|Teknik arızanın kesin tespitinden sonra Evinizde Tamir Hizmeti ile ürünleriniz aynı gün adreste tamir edilebilir.

-|Bazı durumlarda cihazların atölyelerde işlem görmesi gerekir. Bu durumda ise bulaşık makineniz alınarak atölye ustalarının elinden geçer. Bunun sebebi ise Bulaşık Makinesi Parça Değişimi işleminin uygun bir ortamda yapılması gereğidir.

-|Garantili Parça Değişimi ile atölyede yedek parça takılan ürünlere 1 Yıl Garanti verilir. Evinizde anında tamir hizmeti ve garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanmak için en kısa sürede geri dönüş avantajıyla bize ulaşın.

Bulaşık Makinesi sahibi olarak karşılaştığınız bir arızanın neden kaynaklandığını bilmek isteyebilirsiniz. Günümüzde oldukça yüksek maliyetlerle sahip olduğunuz bu ürünleri önemsemeniz normaldir. Bu sebepten dolayı bu ürünlerde yaşanan baz arızaları ve nedenlerini sizlere aktarmak istedik. Bu içeriği üretirken donanımlı teknik ekiplerimizin sıklıkla gördüğü arızalar hakkında tecrübelerinden faydalandık.

Gelin bakalım ekiplerimizin genellikle gördüğü teknik arızalar nelerdir?

bulaşık makinesi servisi
bulaşık makinesi servisi

Bulaşık Makinesi Arızaları Nelerdir ?

1.Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz?

Bulaşık Makinesi beyaz eşya cihazınızın su almama sebebi arka kısımda yer alan su hortumunun kıvrılması, bükülmesi veyahut motorunda arızalar meydana gelmiş olabilir. Su almama arızası cihazınızın farklı teknik arızalar göstermesinde önem arz eder.

Bulaşık Makinesi Tamircisi sizin için teknik servis hizmetlerinden faydalanarak bu sorunu çözüme kavuşturur. Bizimle irtibata geçin ve teknik destek alın.

Bulaşık Makinesi Su Almıyor Ne Yapmamız Lazım ?

Öncelikle bulaşık makinemizin kapağının kapalı olduğundan emin olalım. Hemen sonra bulaşık makinenize gelen su bağlantısını kontrol edelim. Bükülme, delinme veyahut kırılma varsa düzeltelim ve cihazımıza doğru bağlanmış olduğundan emin olalım. Cihazı çalıştıralım ve sorun hala devam ediyorsa mutlaka bulaşık makinesi servisi sağlayın.


2.Bulaşık Makinesi Neden İyi Temizlemiyor?

Bulaşık makinesi beyaz eşya cihazlarınızda sık olarak meydana gelen temiz yıkamama problemi hijyen açısından büyük öneme sahiptir. Bu arızanın sebebi bulaşık makinesinde kullanılan deterjanlar, kirlenmiş filtre, onarım gerektiren su giriş valfi ve makinenin içinin kirli olması bu teknik arızaya sebep olabilir. Cihazın sağlığı ve ömrünü uzatmak için mutlaka deterjan kullanımı ve bulaşık makinesi kullanım talimatlarına dikkat edilmelidir.

Her türlü arıza ve onarım için donanımlı teknik ekibimizle Bulaşık Makinesi Servisi ve beyaz eşya servisimiz için bizimle iletişime geçin. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi İyi Yıkamıyor Ne Yapmalıyım?

Makineniz iyi yıkamıyorsa öncelikle cihazımızın deterjanı çözdüğünü kontrol etmemiz gerekir. Cihazın deterjanı çözüp çözmediği belli olduktan sonra sorun hala devam ediyorsa kireç çözücüye başvurabilirsiniz. Eğer arıza sürüyorsa bulaşık makinesi bakımı için profesyonel Bulaşık Makinesi Tamircisi’ne başvurun.


3.Bulaşık Makinesi Neden Ses Çıkarıyor?

Cihazınız ses çıkarıyor ama çalışmıyorsa kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Ayrıca cihazın iç kısmındaki parçalar oynamış, eskimiş veya hasara uğramış olabilir. Su şebekesi veyahut manyetik valf gibi bir çok ana parçasında meydana gelen teknik arızalar sebep olabilir. Cihazın iç aksamındaki parçaların arızalanması beyaz eşya sağlığı açısından bir hayli önemlidir.

Bulaşık makinenizin ömrünün uzaması için mutlaka bulaşık makinesi servisi hizmeti alın. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi Ses Çıkarıyor Ne Yapmalıyım?

Cihazın sessiz bir ortamda çıkarttığı ufak ses su boşaltımından kaynaklı olabilir, endişelenecek bir şey yoktur. Eğer bulaşık makinesi yüksek şiddetli ses çıkarıyorsa pompa çarkını kontrol etmek gerekir. Bunun için iç aksamların açılması gerektiğinden bulaşık makinesi tamircisinden yardım alın.


4.Bulaşık Makinesi Neden Isıtmıyor?

Bulaşık makinenizin ısıtmama arızasının temel sebeplerinden ilki; sensörünüzün arızaya uğraması olabilir. Makine yaş aldıkça işlevini yitiren ısı sensörleri buna neden olabilir. Diğer sebeplerden bazıları ise Rezistans arızası veya kart arızasıdır. Rezistans arızasında evinizde tamir hizmeti veyahut cihazın atölyeye götürülmesi gerekebilir. İç aksamlarda oluşan önemli arızalara için mutlaka bir Bulaşık Makinesi Tamircisi tarafından servis hizmeti alın.

Bulaşık Makinesi Servisi için firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyatlı servisi sağlayın. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi Isıtmıyor Ne Yapmalıyım?

Bulaşık makinesi cihazınız su ısıtmıyorsa son seçtiğiniz program tekrarlanıyor olabilir. O halde seçtiğiniz programı iptal etmeniz gerekecektir. Bunun için öncelikle makinenizi açın İptal düğmesine 3 saniye basılı tutun.
Arıza giderilmezse sensör tamiri için Bulaşık Makinesi Servisi sağlayın.


Bulaşık Makinesi Tamircisi İzmir
Bulaşık Makinesi Tamircisi İzmir

Bulaşık Makinesi Arızaları Nasıl Tamir Edilir ?

Bulaşık Makinesi ve diğer beyaz eşyaların tamamı profesyonel ustalar tarafından tamir edilmelidir. Yapılan tüm işlemlerde adım adım ilerleme kaydedilmelidir. Bulaşık Makinesi Servisi kapsamında uygulanan bütün adımları takip edebilirsiniz. İlk adım olarak arıza tespiti yapılmalıdır. Bizden aldığınız servis doğrultusunda ekiplerimiz İzmir içerisindeki her adrese gelir. Evinizdeki beyaz eşyalarda arızalarla baş başa kalıyor olabilirsiniz. Böyle durumlar için sizlere elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Fakat çoğu durumda müşterilerimizin müdahaleleri yetersiz olabiliyor. Endişeye kapılmayın ve bize ulaşın. Böyle sorunlar karşısında her biri Bulaşık Makinesi Tamircisi ekiplerimizden yardım alın. Çalışma arkadaşlarımız teknik arıza tespiti konusunda oldukça donanımlıdır. O yüzden karşılaştığınız arızaların tamamı açıklanır. Arıza kodlarının incelenmesi sonucunda arızalı noktalar tespit edilir. Problemli iç aksamlar için yedek parçalara başvurulur.

Bu iç aksamlar çoğunlukla motor, su pompası, ana kart, ısıtıcı takımı, NTC, fıskiye gibi önemli parçalardır. Çoğu zaman cihaza bu kadar etki eden parçalarda arıza gösterebilmektedir. Ancak Bulaşık Makinesi Tamircisi cihazlardaki her sorunu tamir edebilmektedir. Beyaz eşyaların tamamında hizmetlerimiz geçerlidir. Evinizde tamir hizmeti dahilinde saydığımız parçaların onarımı adresinizde yapılabilmektedir. Tabii ki bazı durumlar cihaza detaylı müdahale gerektirebilir. Böyle şartlarda bulaşık makineleriniz alınarak teknik atölyelere teslim edilir. Onarım atölyelerinde sorunlu parçalar için yedek parça sağlanır. Sağlanan yedek parçalar Bulaşık Makinesi Servisi dahilinde cihaza takılır. Marka ve modele göre ayarlanan parçalar takılır. Son olarak cihaza performans testleri uygulanır. Uygulanan testlerden başarıyla geçen cihaz en kısa sürede evinize getirilir. Sizlerde yaptırdığınız servis işlemini takipli şekilde sürdürmek ve garantili hizmet almak için bizi arayın.

bulaşık makinesi tamircisi
bulaşık makinesi tamircisi

Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Mutfakların vazgeçilmezi bulaşık makinelerinin Ayda 1 Kere temizlenmesi gerekir. Peki Bulaşık Makinesi Bakımı nasıl yapılır?

 • Islak bezle bulaşık makinesinin içindeki yoğun pislikleri temizleyin.
 • Cihazınızın iç kısmındaki püskürtme fıskiyelerini ve gözeneklerini dezenfekte edin.
 • Cihazınız için özel üretilmiş (markasına göre) bakım ürününü kullanarak cihazı içi boş çalıştırın.
 • Bakım ilacı yerine sirke kullanabilirsiniz. Bir şişe sirke dökerek makine boş olacak şekilde program başlatın.
 • Ürünün kullanım talimatlarına uyun.

Kendi temizlik şartlarınız eksik kaldığında firmamızdan uygun fiyatlı bulaşık makinesi bakımı ve bulaşık makinesi servisi hizmeti alabilirsiniz. HEMEN ULAŞIN! 0232 326 30 51


Bulaşık Makinesi Tamircisi Hizmet Bölgeleri

Bulaşık Makinesi Tamircisi sizlere İzmir’in her noktasında güler yüzlü ve güvenilir bir servis hizmeti sağlar. Her cins arıza donanımlı teknik ekiplerimizin yıllarca edindiği tecrübe sayesinde rahatlıkla ve uygun fiyatlı bir şekilde çözülebilir. Firmamız Konak, Karabağlar, Bayraklı, Gaziemir, Balçova, Güzelyalı, Buca, Karşıyaka… ve diğer her bölgede Bulaşık Makinesi Tamiri hizmeti sağlar. Beyaz Eşya cihazlarınızın ömrünün uzaması ve olası teknik arızalardan uzak kalmak için mutlaka beyaz eşya servisi ve Bulaşık Makinesi Bakımı sağlamalısınız. Cihazınızda meydana gelen ısıtmama, temizlememe, ses çıkarma, su almama ve benzeri her türlü arıza donanımlı teknik ekiplerimizin yıllarca edindiği tecrübe sayesinde rahatlıkla ve uygun fiyatlı bir şekilde çözüme kavuşur.

Bulaşık Makinesi Tamiri Hangi Markalarda Uygulanıyor ?

Bulaşık Makinesi teknik arızalarında cihazın marka modeline göre fiyatı ve onarım biçimi değişebilir. Servisimiz Arçelik, Beko, Bosch, LG, Samsung, Ariston, Siemens ve diğer tüm markalarla detaylı olarak ilgilenmektedir. Sorunsuz ve garantili bir onarım sağlamak için ürünün marka ve model bilgisine hakim olmak gerekir. Bunun sebebi çalışma döngüsünün ve yedek parçaların her modelde farklılık göstermesidir. Teknik arkadaşlarımız bu cihazlar hakkında yüksek bilgi sahibidirler. Bulaşık Makinesi Tamircisi donanımlı teknik ekiplerimiz tecrübelerine dayanarak her marka ve modelde onarım sağlayabilmektedir.


Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Bulaşık Makinesi Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir Bulaşık Makinesi Tamircisi hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

0232 326 30 51

İzmir/Karabağlar/Fahrettin Altay

7/24 Hizmet

5