Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Çamaşır Makinesi Servisi olarak, İzmir’in tüm bölgelerinde alanında uzman ustalarımızla tamir ve onarım hizmeti sunuyoruz. Servis numaramız olan (0232) 326 30 51‘i arayarak, bulunduğunuz bölgeye aynı gün içinde tamirci çağırabilirsiniz!

 • Çamaşır Makinesi Servisi Telefon Numarası: (0232) 326 30 51
 • Çamaşır Makinesi Servis Ücreti: 250-500 TL
 • Çamaşır Makinesi Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Çalışma Saatleri: 7/24

Çamaşır Makineleri, ev, iş yerleri, endüstriyel alanlar ve daha birçok yaşam alanında oldukça sık kullanılmaktadır. Kıyafetlerin hijyeni ve temizliği konusunda birçok kolaylık sağlayan bu cihazlar, zamanla çeşitli nedenlerle arıza gösterebilmektedir. Bazen ufak hatalar bazense kritik arızalar oluşmasıyla beraber, kullanıcılar mağdur olabilmektedir. Bizler Beyaz Eşya Servisi hizmetimiz kapsamında profesyonel Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimizle arıza tespiti, onarım, parça değişimi ve bakım hizmetleri sunuyoruz. İzmir’in tüm bölgelerinde hizmet vermekle beraber, yaşanan arıza durumlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Her marka ve model cihaz için sağladığımız geniş kapsamlı hizmetimizle, herhangi bir cihaz için tüm teknik sorunları gideriyoruz.


Hizmetimiz dahilinde birçok farklı avantaj ve fırsatta sağlamaktayız. Buna yönelik olarak müşteri memnuniyetini ve güvenini üst düzeyde tutmak üzerine çalışmaktayız. Herhangi bir cihazı arıza veya bakım gösteren ve mağdur durumda olan müşterilerimizin problemlerini en hızlı ve etkili şekilde gidermek temel amacımızdır. Sürdürülebilir ve uzun süreli desteğimizle müşterilerimizin her daim yanında olmak ve bilgilendirici içerikler oluşturmakla beraber detaylı bir teknik destek sağlamaktayız. Her marka ve model elektronik ev ürünleriniz için Çamaşır Makinesi Servisi olarak bizlere ulaşın, profesyonel teknik servis hizmeti alın!

Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Tamircisi Hizmeti

Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimizle sağladığımız hizmet, profesyonelce gerçekleşmekte ve cihazların iç yapısına hakim teknisyenlerle sağlanmaktadır. Her marka ve model tüm cihazların arıza durumu ve bakım ihtiyacı için birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Ev veya iş yerinde her amaca yönelik kullandığınız çamaşır makineleri, birden çok farklı arıza gösterebilmektedir. Bu arızalar çoğu zaman teknik sorunun nedenine göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla buna yönelik onarım işlemleri de farklı olacaktır. Firmamız, alanında uzman ve usta personelleri ile her arıza durumuyla özel olarak ilgilenmektedir.

Çamaşır Makinesi Neden Arızalanır ? Arıza Durumunda Ne Yapılmalıdır ?

Çamaşır Makinesi cihazlarının başlıca arıza sebepleri arasında; voltaj problemleri, kullanıcı hataları, yanlış kullanım, su tesisatı problemleri ve aşırı yüklenme gibi nedenler yer almaktadır. Böyle durumlarda ortaya basit veya kritik arıza durumları çıkabilir. Her arıza durumu, cihazın içerisinde yer alan bir veya birden fazla aksama etki edebilmektedir. Dolayısıyla her teknik problem detaylı incelenmeli ve soruna yönelik detaylı işlem uygulanmalıdır. Bunun için gereken ise detaylı bir arıza tespiti ve arızaya yönelik teknik işlemler olmalıdır. Profesyonel teknisyenlerimiz, hizmetimiz dahilinde cihazlarınızda görülen her arıza durumu için özel ve birbirinden farklı tamir işlemleri uygulamaktadır. Değişecek parçalar, uygulanacak işlemler ve benzeri unsurlar Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimizce detaylı tespitler sonucu belirlenmektedir.

Cihazın modeli ve yaşanan arıza durumunda göre yapılacak işlemler ve uygulanacak Çamaşır Makinesi Tamiri hizmeti birbirinden farklıdır. Firmamız, teknik problem yaşadığınız her cihaz için tamir, onarım, bakım ve parça değişimi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz arıza durumlarında yaşadıkları problemin çözümü için gerekli olan hizmetin mevcut olup olmadığını merak etmektedir. Bizler de bu konuda sizleri bilgilendirmek adına Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında sağladığımız hizmetleri aşağıda listeledik. Elektronik ürünlerinizin herhangi bir teknik arıza durumunda hizmetlerimizi inceleyin ve bizlerle iletişime geçin!

 • Çamaşır Makinesi Kart Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Rezistans Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Pompa Tamiri
 • Çamaşır Makinesi NTC Sensör Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Motor Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Amortisör Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Su Ventili Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Rulman Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Termostat Değişimi

Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak hizmet veren donanımlı teknik arkadaşlarımız işlerini ustaca yapmaktadırlar. Cihazların iç yapısı konusunda teknolojik bilgi sahibidirler. Çamaşır Makinesi ürünlerinde alınan servis işlemleri oldukça dikkatli gerçekleşmelidir. Sıfır bir ürün satın almak oldukça pahalı hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı arızalara doğru müdahaleler yapılmalı, sorunun büyümesi önlenmelidir. Çamaşır Makinesi Tamircisi çağırırken dikkat edilmesi gereken husus donanım bilgisidir. Yanlış yönlendirmelerle cihazdaki teknik problem daha büyük boyutlara ulaşabilir. Firmamızın bünyesinde bulunan tüm ekipler Çamaşır Makinesi Tamiri konusunda yüksek tecrübe sahibidir. İşini ustaca yapan teknikerlerimiz kalıcı ve net çözümler için uğraşır. Bu da sorunların kolayca giderilmesi ve hata riskinin minimuma inmesi için bir hayli önemlidir.

Elbette ki böyle durumlarda herkes sorunlardan uğraşsız kurtulmak ister. Yapmanız gerek teknik servis seçiminizi doğru kullanmanızdır. Çamaşır Makinesi Tamircisi çağırırken ayrıcalıklı bir hizmet için bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir şekilde kesin arıza tespitleriyle tüm ürünlerinizi satın alındığı güne döndürün!

Çamaşır Makinesi Tamircisi
Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir ?

1.Çamaşır Makinesi Neden Zıplıyor?

Çamaşır Makinesi zıplama, hareket etme ve yürüme arızası cihazlarınız yaş aldıkça kazanın fazla ağırlığından rulmanların dağılması, amortisörlerin zamanla hasar görmesi ve patlaması ve benzeri sebeplerden meydana gelebilir. Beyaz Eşya cihazınızın sağlığı için hızlıca onarılması gerekir. Bu tarz durumlarda firmamızın çamaşır makinesi servisi ve profesyonel arıza onarım garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçin. 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Zıplıyor Ne Yapmalıyım?

Çamaşır Makinenizi kapalı durumdayken hareket ettirin, eğer hareket ediyorsa ayaklarını kontrol edin ve takılı değilse takın. Ayakları takılı durumdayken çalışır halde sallanmaya devam ediyorsa, amortisörler arızalanmış ve rulman dağılmıştır. Mutlaka Çamaşır Makinesi Servisine başvurun


2.Çamaşır Makinesi Neden Sıkma Yapmıyor?

Çamaşır makinesi ve beyaz eşya arızalarında sık görülen çamaşır makinesi sıkma teknik arızasının sebepleri filtrenin tıkanmış olması, boşaltma motorunun arızalanması ve onarım gerektirmesi ayrıca tahliye hortumunun tıkanması, kıvrılması ve konumu gibi sebeplerden olabilir. Cihazın ömrünün uzaması için mutlaka onarılması lazımdır. Sizde çamaşır makinenizde sıkma problemi yaşıyorsanız bizimle hızlıca 0232 326 30 51 numaramızdan iletişime geçin, Çamaşır Makinesi Servisi ve Beyaz Eşya Servisi Hizmetimizden faydalanın.

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle su boşaltma motoru ve filtrenin bulunduğu kapağı açarak kontrol edelim. Eğer anormal bir durum yoksa sorun farklı iç aksamlardan kaynaklanıyor olabilir. Çamaşır makinesi tamircisi çağırın. Bu teknik arızayla tekrar karşılaşmamak için makineye koyduğunuz çamaşırların miktarına ve ağırlığına dikkat edin.


Çamaşır Makinesi Suyu Isıtmıyor ise Göz Atın; https://www.berketeknik.com/camasir-makinesi-suyu-isitmiyor-neden/


3.Çamaşır Makinesi Neden Çok Köpürüyor?

Cihazın fazla köpürmesi genellikle kullanıcıların hatalarından meydana gelir. Kullanıcıların cihaza daha fazla temizleyeceği düşüncesiyle fazla deterjan koyması durumunda cihaz çok fazla köpürme yapar. Eğer cihazın deterjan miktarı düzgünse ve anormal bir durum olmamasına rağmen köpürüyorsa iç aksamlarında parça değişimi ve teknik onarım gerekebilir. Beyaz eşya servisi teknik arıza onarımı durumunda firmamızın çamaşır makinesi tamircisi izmir ekiplerine başvurabilirsiniz. Hemen Arayın ve SERVİS Alın! 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Köpürüyor Ne Yapmalıyım?

Çamaşır Makinesi cihazınızla yaptığınız yıkama işlemlerinde kullandığınız deterjan miktarına dikkat edin ve çamaşırın cinsine göre miktarı belirleyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazın kazanı pislenmiş ve temizliği gecikmiş olabilir. Çok fazla köpük cihaz sağlığını tehdit eden bir teknik arızadır. Çamaşır Makinesi Servisine başvurmanızı tavsiye ederiz.


4.Çamaşır Makinesi Neden Su Almıyor?

Çamaşır Makinesinin su almamasının bazı bariz sebepleri vardır. Bu sebeplerden başta gelenler cihazın kartının bozulması, su iletimine yarayan ventile giden elektrik kablolarında arıza meydana gelmesi ve pompa hortumunun bozulması gibi nedenlerden olabilir. Parça değişimi gerektirebilecek bu arızada mutlaka Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden garantili parça değişimi avantajıyla faydalanın. Numaramızız arayın, hemen çözelim! 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Su Almıyor Ne Yapmalıyız?

Cihazın musluğunu su kesintisi var mı diye kontrol edin. Bir sıkıntı yoksa cihazın su giriş borusuna bakın ve kıvrılma varsa düzeltin. Herhangi bir tıkanıklık durumunda hortumu değiştirin veyahut temizleyin. Filtrelerin ve cihazın bakımını geciktirmeyin. Ayrıca deterjan kullanımını abartmayın bu su borusunun tıkanmasına sebep olur.


Çamaşır Makinesi Tamiri Nasıl Yapılır ?

Yazımızda sizlere çamaşır makinesi cihazlarının arızalarının nasıl tamir edileceğini anlatacağız. Öncelikle makinenize uygulanacak servis ve tamirler çamaşır makinesi servisi adı altında sunulur. Bu adımların tümü donanımlı beyaz eşya ekiplerince yapılmalıdır. Firmamız bu konuda gerekli tüm imkanlarını kullanır. Özellikle servis işlemlerini yakından takip etmenize olanak sağlar. Bizler internet sitemizde sizlere arızalar hakkında yeterince bilgi vermek için uğraştık. Ama müşterilerimiz böyle sorunlarla karşılaşınca genellikle ne yapacağını bilmiyor. İşte tamda böyle anlarda numaramızdan arayarak bize ulaşın. Çamaşır makinesi ve diğer tüm makineleriniz için teknik arıza tespiti mevcuttur. İlk adım olarak tespitle başlayan süreç sonucunda sorunun hangi aksamlarda olduğu öğrenilir. Evinizde tamir sürdürülebilir bir problemse adresinizde uygun onarım yapılır. Elbette ki bazı durumlarda ise parça değişimi yapılması gerekmektedir.


Çamaşır makinesi tamircisi izmir içerisinde onarım atölyelerinden hizmet sağlamaktadır. Bu sayede yedek parça temini ve detaylı onarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Sıklıkla çamaşır makinesi pompası, NTC, yıkama motoru, kazan, rulmanlar gibi aksamların değişim ihtiyacı olur. Yedek parçaların temini sağlanır. Makineleriniz teknik atölyelere götürülür. Değişim ve onarımlar profesyonel ustaların elinde işleme geçirilir. Cihaza entegre edilen parçaların ardından makine sıkı testlere tabii tutulur. Başarıyla çalışma döngüsü onaylandıktan sonra en kısa süre zarfında sizlere tekrar teslim edilir. Performans artışıyla geri gelen cihazlarınız parça değişimine uğramıştır. Bu sebepten dolayı yedek parça takılan makine garanti kapsamında tutulur. Garanti avantajıyla güvenilir çamaşır makinesi servisi için irtibata geçin.

Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmeti
Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmeti

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makineleri, yıllardır dayanıklılığı, kalitesi ve kullanıcı dostu özellikleriyle tüketicilerin sık tercih ettiği bir markadır. Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik çamaşır makinelerine özel profesyonel hizmet sunmaktadır. Her bir Arçelik modeli ve markası için özelleştirilmiş çözümler sunan bu servis, kullanıcıların makinelerini en iyi şekilde korumalarını ve performansını artırmalarını sağlar. Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Tamirat, Bakım ve Yedek Parça hizmetleri sunarak, müşterilerin makine sorunlarına çözüm bulur. Profesyonel ekipler, teknik bilgi ve deneyimleriyle Arçelik çamaşır makinelerinin her türlü arızasını giderir ve performansını optimize eder. Temizlik, onarım, parça değişimi ve ayarlamalar gibi işlemler özenle gerçekleştirilir. Servisimiz, kullanıcıların güvenilir ve etkili bir hizmet almasını sağlar, böylece çamaşır makinesinin ömrünü uzatır ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar!

-Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Tespiti

-Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri

-Arçelik Çamaşır Makinesi Bakımı

-Arçelik Çamaşır Makinesi Yedek Parça


Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kıyafetlerimizin temizliği için yüksek önem arz eden çamaşır makinesi cihazlarımızın bakımının gecikmeden ve cihazın ömrünü uzatmak için düzenli olarak yaptırılmalıdır. Çamaşır Makinesi cihazlarınız için düzenli olarak bakım yapmak, cihazınızın performansını arttıracağı gibi arıza riskini de önleyecektir. Uygulayacağınız temizlik işlemleri sayesinde, yoğun kullanılan iç aksamlar tortu ve pisliklerden arınacaktır. Bu sayede, makinenin ömrü uzayacak ve işlevini daha performanslı olarak yerine getirecektir. Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimiz, servis işlemi gören cihazlarınız için periyodik bakım uygulamaktadır. Bu doğrultuda teslim edilen cihaz, ilk günkü verimliliğiyle çalışmaya devam etmektedir. Peki ev ortamında çamaşır makinesi temizliği nasıl gerçekleştirilir ?

Evde Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

 • Kıyafet ve çamaşırlarınızın güzel kokulu ve temiz kalması için ayda 1 defa 90-95 derece civarında temizlik çalıştırması yapın,
 • Çamaşır Makinesi temizleme ürünleri kullanın,
 • Kullandığınız ürünlerin markanız için üretilmiş ve kaliteli olmasına dikkat edin,
 • Temizleme ürününü makine komple boşken içeri dökün,
 • Programı 90 derece ayarlayıp çalıştırın.

Elbette ki bazı durumlarda evde yapabileceğiniz temizleme eksik kalabilir. Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz sizin için en kısa sürede uygun fiyatlı ve güler yüzlü teknik ekiplerimizle bakım hizmeti sağlar!

Çamaşır Makinesi Beyaz Eşya Servisi
Çamaşır Makinesi Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi Tamircisi İzmir Yakınında

Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimiz İzmir içerisinde her bölgede aktif olarak teknik servis hizmeti sunmaktadır. Her ilçede yer alan tamir atölyeleri ve mobil ekipler sayesinde, servis hizmeti en kısa sürede sağlanmaktadır. Bu sayede olası arıza durumlarında kullanıcılar bulundukları alandan bizlere ulaşarak hızlı teknik destek alabilmektedir. Dolayısıyla teknik sorunlar en kısa sürede çözülmekle beraber yaşanan mağduriyetler de hızlıca giderilmektedir.

Kullanıcılar genellikle internet üzerinden İzmir yakınında olacak şekilde arama gerçekleştirmektedir. Bu yolla bizlere ulaştığınız takdirde servis talebinde bulunarak her alana teknik ekip çağırabilirsiniz. Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı, Menemen ilçelerinde aktif çalışan ekiplerimiz, aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak hizmet sağlayacaktır. Her marka Çamaşır Makinesi cihazınızın arıza durumunda bizlere ulaşın, her bölgede Aynı Gün Hizmet alın!


Çamaşır Makinesi Servis Markaları

Garantili parça değişimi hizmetimiz cihazın marka ve modeline göre değişen iç aksamlarına göre fiyatta değişiklik gösterebilir. Bu sebepten verilen hizmetin cihaz markasına göre yapılması önemlidir. Firmamızın model ayırt etmeden her türlü beyaz eşya cihazına hakim Çamaşır Makinesi Tamircisi İzmir ekipleri sayesinde beyaz eşya servisi yaptırmak hiç görülmediği kadar kolay. Çamaşır makinesi servisi Arçelik, Bosch, Beko, Lg, Profilo, Siemens, Vestel ve diğer tüm markalarda hizmet sağlamaktadır. Bütün markalarda yapılan garantili parça değişimi ve evinizde tamir hizmetlerinden ve tüm arızalara çözüm sağlayın.


Çamaşır Makinesi Servisi Sık Sorulanlar

Çamaşır Makinesi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Çamaşır Makinesi Servis Ücreti güncel fiyatlandırmalarla 100-250 TL aralığında talep edilmektedir. Bu ücret, teknik arıza tespiti işlemi için talep edilmektedir.

Çamaşır Makinesi Tamircisi Ne Zaman Gelir ?

Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimiz, servis talep ettikten sonra 24 Saat içerisinde adrese gelmektedir.

5