Airfel Servisi İzmir

Airfel Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Airfel Kombi Servisi olarak ısıtma teknolojisi ürünleri arasında tercih odağı olan Airfel Kombi ürünlerinde meydana gelen teknik problemlerde servis hizmeti sağlıyoruz. Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden arama yaparak hizmet alabilirsiniz. İzmir’in tüm bölgelerinden yaşadığınız alana en yakın teknisyen ekibi çağırmak için servis talebi oluşturmanız yeterlidir. Bu sayede hızlı geri dönüş alacak ve donanımı teknik ekip tarafından aynı gün içerisinde onarım ve bakım hizmeti alabileceksiniz. Eğer sizlerde Airfel cihazınızda herhangi bir arıza gözlemliyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin.

Özellikle İzmir gibi bir bölgede yoğun kullanılan ve soğuk aylarda evlerin vazgeçilmezi haline gelen Kombiler zamanlara arıza kodları veya belirtileri gösterebiliyor. Bu cihazların böyle durumlarda eksikliği çok çabuk hissedilmekte ve yokluğu mağduriyet olmaktadır. Bu sebepler detaylı ve hızlı inceleme yapılması gereken ürünlerdir. Bununla beraber oldukça dikkatli ve profesyonel müdahale edilmesi gereken cihazlardır. Airfel Kombi Servisi olarak buna karşılık oldukça avantajlı ve fırsatlı bir servis hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini hedefleyerek mağduriyetleri hızlı bir şekilde gideriyoruz. Teknik problemlerde anında destek almak için firmamıza ulaşın.

Hızlı servis çalışma modeli ile servis talep ettiğinizde genellikle Aynı Gün, ortalama 1-3 İş Günü içerisinde cihazlarınız onarılacaktır.

Teknik arıza tespiti işlemi için alınan ve sık sorulan Airfel Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL aralığındadır.

Garantili Hizmet avantajı ile beraber bizi tercih ettiğinizde parça değişimi ve onarımı uygulanan cihazlar 1 Yıl Garanti altına alınacaktır.

Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri
Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri

Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri

Airfel Servisi ekiplerinden teknik servis hizmeti sağlamak için öncelikle bir servis talebi oluşturmanız gerekmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak alan müşteri hizmetleri olacaktır. Burada telefon numarası üzerinden arama yaparak 7/24 aktif çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bu sayede telefon görüşmesi üzerinden servis ücreti ve benzeri hizmet konuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yaşadığınız teknik problemleri, arıza durumlarını ve sorunlarınızı da aktarabilirsiniz. Bununla beraber kayıt oluşturmanız halinde en yakın bölge servis ekibine ulaşabileceksiniz. Teknisyen ekipler oluşturacağınız talep üzerinden bilgilerinize erişecek ve hızlı geri dönüş sağlayacaktır.

Günümüzde internet üzerinde bulunan yanlış iletişim bilgilerinden dolayı cihaz sahipleri yetersiz hizmetlere maruz kalıyor. Özellikle kombi gibi detaylı incelenmesi gereken ürünlerde bilinçsiz müdahaleler oldukça risklidir. Bu sebeple kullanıcıların doğru servis hizmetine ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda Airfel Kombi Servisi hizmeti almak isteyen müşterilerimizle bize nasıl ulaşacaklarını ve nasıl servis talebi oluşturacaklarını anlatıyoruz.

Airfel Servis Nasıl Çağırılır ? Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51′i tuşlayarak 7/24 çağrı merkezine ulaşın.
 • Cihazda yaşadığınız arıza belirtisini, ürünün garanti bilgisini ve güncel durumu arkadaşlarımıza anlatın.
 • Servis talebi için sizlerden istenen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini çağrı merkeziyle paylaşın.
 • Telefon görüşmesi sonlandırıldığında talebiniz iletilmiş olacaktır. En yakın bölge servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Airfel Kombi Servisi
Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi İzmir

Airfel Kombi Servisi İzmir bölgesinde aktif olarak uzun yıllardır bu cihazlarla ilgilenmektedir. Buna bağlı olarak neredeyse yaşanabilecek her arızaya tanıklık etmiş bir teknisyen grubuna sahiptir. Cihazları iç aksamlarına ve çalışma yapısına hakim teknik elemanlarla çalışmaktadır. Buna dayanarak Kombilerin sahip olduğunuz diğer elektronik ev ürünlerinden farklı olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazlar sahip oldukları çalışma sistemlerinden dolayı çok daha detaylı incelenmelidir. Çünkü yaşanabilecek arızalar karmaşık olabildiği gibi çözümü için de profesyonel müdahale gerektirir.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Bunun en temel sebebi oldukça fazla fonksiyonlu parça barındırmaları ve dolaşım yaparak çalışmalarıdır. Çalışma döngüsü içerisinde Ateşleme sistemiyle suyun ısıtılmasını sağlarlar. Peteklere suyun iletilmesini ve devridaim yapılmasını sağlayan aksamlar bulundururlar. Bununla beraber kaynak olarak kullandıkları doğalgaz, su ve havanın dönüşümünü, ayrıca atıklarının salınımını gerçekleştirirler. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için birden çok önemli parça senkronize halde çalışır. Dolaysıyla yoğun kullanımlarda bazı arızalara ortaya çıkabilir ve mutlaka bakım ihtiyacı oluşabilir. Burada en önemli nokta yaşanan teknik problemlerin nasıl çözüldüğüdür. Kombilerde meydana gelen her arıza mutlaka ayrıntılı ve donanımlı işlem gerektirir. Airfel Servisi olarak yeterli hizmeti bu konuda sağlıyoruz.

Böyle bir çalışma yapısı içerisinde yaşanan arıza durumları çok yönlü ve birden çok sebebi olan durumlar olabilir. Yaşanan arızanın sebebi birden çok parçanın işlevini yitirmesi olabilir. Bununla beraber Kart gibi önemli bir aksamın bozulması ortaya birden fazla arıza çıkartabilir. Bu tarza durumla uygulanan servis işlemlerinin yeterliliği bir hayli önemlidir. Doğru adımlar izlenerek ufaktan büyüğe tüm arızalar çözüme ulaşabilmektedir. Airfel Kombi Servisi teknisyen grubuyla adım adım ilerleyen, bilgi takini bulunan detaylı servis işlemleriyle cihazlarda ortaya çıkan her arızaya çözüm üretiyoruz. İzmir içerisinde her bölgeden hizmet almak için bizlere ulaşın.

 1. Detaylı Teknik Arıza Tespiti
 2. Profesyonel Onarım & Tamir
 3. Hijyenik ve Ayrıntılı Bakım & Temizlik
 4. Kapsamlı Kontrol & Performans Testi
Airfel Servisi
Airfel Servisi

Airfel Servisi Kombi Onarım & Tamir

Airfel Servisi olarak Kombilerin karmaşık ve çözülmesi zor arızaları olabildiğini biliyoruz. Bu cihazlar diğer elektroniklerden farklıdır. Bu durumda yaşanan arızalar içi birbirinden ayrı ve özel onarım hizmeti sunulmalıdır. Yaşanan her teknik problemin nedenleri ve uygulanacak işlemler birbirinden farklı olabilir. Çünkü arızaların bağlı olduğu parçalar ve bazı aksamların bozulmasıyla ortaya çıkan teknik problemler oldukça karışık olabilir. Bu adımları doğru yürütmek için öncelikle profesyonel bir teknik arıza tespiti gerekir. İlk olarak arızanın net kaynağı tespit edilmeli ve buna göre hareket edilmelidir.

Daikin Cihazlar İçin Göz Atın; Daikin Kombi Servisi

Bu işlemler için teknik ekibimiz teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleriyle kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. Ortaya çıkan keşif sonucuna göre değişecek parçalara ve etkilenen aksamlara karar verilmektedir. Buna göre uygulanacak tamir hizmeti ve işlemler belirlenecektir. Bu durumda arızaya göre birçok farklı yöntem bulunabilir. Örnek vermek gerekirse LP, AF, DB gibi farklı arıza kodları için gerekli olan yedek parça ve işlemler farklı olacaktır.

Airfel Kombi Servisi olarak uygulanacak her parça değişim ve tamir işlemini özel olarak yürütüyoruz. Her arızalı cihaz için farklı uygulanan onarım hizmetlerinde birçok şey değişkenlik gösterebilir. Bunlar uygulanacak fiyat tarifesi, onarımın atölye veya ev ortamında gerçekleşeceği, verilecek garanti süresi gibi konular olabilir. Bu hususlar yapılan her servis işleminde farklıdır. Cihaz sahipleri karşılarına çıkan arıza durumlarında değişecek parçaya ait hizmetin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Beraberinde fiyat bilgisi gibi konuları da soruyorlar. Kullanıcıları bilgilendirmek adına sunduğumuz parça değişimi ve tamiri hizmetlerini sizlerle paylaşacağız. Bu hizmetlerden faydalanmak için telefon numarasıyla bizlere ulaşmayı unutmayın.

 • Airfel Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Airfel Kombi Fan Tamiri
 • Airfel Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Airfel Kombi Kart Tamiri
 • Airfel Kombi Baca Değişimi
 • Airfel Kombi Motor Tamiri
 • Airfel Kombi Eşanjör Değişimi
 • Airfel Kombi Prosestat Tamiri
 • Airfel Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Airfel Kombi Termostat Tamiri
 • Airfel Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Airfel Kombi Bakımı ve Petek Temizliği
Airfel Yetkili Servis
Airfel Yetkili Servis

Airfel Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Airfel Yetkili Servis kalitesinde hizmet sunmak için müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Bunu sağlamak için bizi tercih eden müşterilerimize birçok hizmet fırsatı ve avantajı sağlıyoruz. Burada temel olarak sorunsuz, güvenilir ve profesyonel bir servis süreci sunmayı hedefliyoruz. Bu da tekrar tercih odağı olma konusunda destek sağlıyor. Detaylı ve kapsamlı ilgilenilmesi gereken Kombiler için her alanda sürekli teknik destek sağlıyoruz. Hizmetin avantajlarını ve servis kalitesini inceleyelim.

İlk olarak mağduriyet yaşayan tüm cihaz sahiplerinin bizlere ulaşması için iletişim yollarımızı genişletiyoruz. Geniş Servis Ağı avantajımızı kullanarak her bölge ve alanda Airfel cihazlar için anında teknik destek sağlıyoruz. Cihazların atölyeye alınması ve yedek parça temin edilmesi gibi durumlarda çabuk aksiyon alıyoruz.

Hızlı Servis modeliyle çalışarak yaşanan arızaları çoğunlukla Aynı Gün içerisinde çözüme kavuşturuyor, yaşanan mağduriyetleri oldukça hızlı gideriyoruz. Bu bağlamda İzmir’in tüm alanlarında bölge servis ekipleri ile seri ulaşım sağlıyoruz.

Cihazların her arıza durumunu hatasız ve profesyonel çözüme ulaştırmak için Donanımlı Teknik Ekip ile çalışıyoruz. Her biri özel eğitim alan ve yıllardır sektör içerisinde hizmet veren teknisyenler ile hizmet sağlıyoruz.

Garantili Hizmet politikasını sürdürerek güvenilirliği sürekli olarak sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda parça değişimi ve onarımı gerçekleştirdiğimiz ürünlere en az 1 Yıl Garanti desteği sunuyoruz. Olası tekrar arızalarda ücretsiz olarak ilgileniyor, teknik desteği sürekli olarak devam ettiriyoruz.

Sağladığımız tüm hizmet ve avantajları Uygun Fiyatlı olarak yürütüyoruz. Güncel ekonomik şartları takip ederek cebinize uygun ve servis kalitesine paralel fiyat tarifeleri sunuyoruz.

Airfel Yetkili Servis kalitesinde sağladığımız hizmeti bilgilendirci olmak adına hizmet alacak müşterilerimizle paylaşıyoruz. Güncel servis içerikleri oluşturuyor ve kullanıcılara cihazların yapısı, iletişim yolları gibi konularda bilgi sağlıyoruz. Eğer sizlerde profesyonel bir servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizlerle iletişime geçin.

Airfel Kombi Servisi İzmir
Airfel Kombi Servisi İzmir

Airfel Kombi Bakımı Hizmeti

Airfel Kombi Servisi kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarda cihazların arıza sebeplerini de araştırıyoruz. Buna dayanarak en temel arıza nedeninin bakım yapılmaması olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak devridaim ve dolaşım sistemiyle çalışan bu ürünlerin zamanla iç yapısında kirlenmeler, tortular ve pislikler meydana gelir. Zamanla bu kalıntılar dolaşımla beraber iç parçalara bulaşır. Bu da yavaş yavaş çalışma performansının düşmesine ve nihayetinde ürünün arıza vermesine neden olacaktır.

Ortaya çıkacak arızaların getireceği masraflar bakım ücretlerinden çok daha pahalı olacaktır. Bu sebeplerden dolayı mutlaka her kombi cihazına periyodik olarak bakım yaptırmak gerekir. Burada uygulanacak bakım hizmetinin detaylı ve hijyenik olması oldukça önemlidir. Airfel Servisi olarak bakım işlemleri için teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf temizlik ürünleri kullanıyor; oldukça ayrıntılı ve hijyenik işlemler gerçekleştiriyoruz. Kullandığınız cihazların performanslı çalışması ve uzun ömürlü olması için düzenli bakım yaptırmayı unutmayınız.

Airfel Kombi Bakım Fiyatları

Airfel Kombi Bakımı yaptıracak müşterilerimizin en sık merak ettiği konulardan biri fiyatlandırmalar oluyor. Bu bağlamda uygun fiyatlı hizmetler sürdürüyoruz. Bakım ve temizlik hizmetleri için sunduğumuz fiyat tarifelerini sizlerle paylaştık. Profesyonel Kombi Bakımı hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

HizmetFiyat Tarifesi
Airfel Kombi Bakımı Fiyatı500 TL
Airfel Petek Temizliği Fiyatı700 TL
Airfel Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatı1200 TL
Airfel Kombi Servisi İzmir
Airfel Kombi Servisi Telefon Numarası
Airfel Kombi Servisi Telefon Numarası

Airfel Kombiler Neden Arızalanıyor ?

Airfel Kombi Servisi ekibi olarak uzun süredir Airfel ve diğer tüm marka kombi cihazları ile ilgilenmekteyiz. Buna bağlı olarak ısıtma cihazları ile alakalı tecrübe ve deneyime sahibiz. Bu sayede her model cihazın ne gibi arızalar oluşturabileceği ve nasıl çözümleneceği hakkında bilgiliyiz.


Günümüzde kullanıcılar, Kombileri arızalandığında teknik problemin nedenini öğrenmek istiyor. Cihazların hangi durumlarda arıza gösterebileceği ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak, olası arızaların önüne geçmek için bir hayli önemli oluyor. Bu sebeple bizler, profesyonel servis ekibi olarak sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Kombilerin arıza göstermesine neden olan 4 temel sebep vardır;

 • Düzenli Bakım Yaptırmamak

Airfel Kombi cihazlarınızın arıza göstermesinde en temel neden bakımsızlıktır. Günümüzde arızalı ürünlerin %55’i bakım eksikliğinden bozulmaktadır. Isıtma sistemleri içerisinde sürekli olarak hava, gaz ve su dolaşımı olur. Böyle bir çalışma sistemi içerisinde zamanla toz, pislik ve tortular oluşabilir. Periyodik bakımların aksatılması durumda, bu kalıntılar sistem içerisindeki parçalara bulaşır ve aksamların işlevini yitirmesine neden olur. Bunun sonucunda ise yüksek maliyetli arızalar oluşabilir. Bu nedenle, olası arızaları önlemek için mutlaka düzenli olarak Airfel Kombi Bakımı ve Petek Temizliği yapılmalıdır. Uygun fiyatlı bakım hizmetleri için Airfel Kombi Servisi‘ni tercih edebilirsiniz!

 • Kullanıcı Hataları

Airfel Servisi İzmir ekibi olarak karşılaştığımız bir diğer arıza sebebi ise kullanıcı hataları oluyor. Cihaz hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan Kombi sahipleri, ayarlama hatası ve yanlış kullanım ile arızalara sebep olabiliyor. Sıcaklık ayarının yanlış yapılması, su basıncı düzeyinin yanlış olması, termostat ayarlarının yanlış yapılması ve benzeri hatalardan dolayı arızalar oluşuyor. Bu nedenle, Airfel Kombi cihazını kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzunu dikkate almak ve servisten destek almak öneriliyor. Bu sayede, boş yere oluşabilecek arızaların önüne geçiliyor.

 • Voltaj Problemleri

Elektrik tesisatında yer alan hatalar, maalesef günümüzde birçok Kombi cihazı üzerinde ağır hasar bırakıyor. Elektronik yapıda bulunan ve günümüzde giderek dijitalleşen Airfel Kombi ürünleri, voltaj problemleri nedeniyle sıklıkla arızalanıyor. Yüksek akım ve ani elektrik kesintileri, cihazın en önemli parçalarının işlevini yitirmesine neden oluyor. Elektronik Kart, Eşanjör ve NTC Sensör gibi kritik aksamlar, voltaj problemleri nedeniyle sıklıkla arızalanır. Bu gibi durumların önüne geçmek için; elektrik tesisatını kontrol ettirmek ve akım korumalı priz kullanmak gibi önlemler öneriliyor. Olası arızalarda Airfel Kombi Servisi İzmir ekibi acil destek için hazır bekliyor!

 • Su Problemleri

Kombiler bildiğiniz üzere sıcaklığı peteklere ve sisteme su aracılığıyla iletilir. Kombi gibi bir sistem içerisinde oldukça yoğun bir şekilde su kullanılır. Su basıncı gibi ayarlamalar, cihaz üzerinde kritik bir öneme sahiptir. Kullanılan şebeke suyunun kireçli olması, evin su tesisatında hata olması ve cihaz sisteminde su kaçaklarının olması önemli bir arıza sebebidir. Bu tip problemler özellikle petek tesisatı ve hemen hemen her parçayı etkileyebilir, ayrıca kritik arızalar oluşturabilir. İzmir Airfel Servisi olarak bizler; su tesisatının kontrol edilmesini ve kireç önleyici kullanılmasını öneriyoruz. Bununla beraber, oluşabilecek tüm arıza durumların sizlere hızlı teknik destek sağlıyoruz!


Airfel Kombi İletişim

Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 firmamızla iletişime geçmek için en doğru yol olacaktır. Bununla beraber web sayfamızda bulunan tıkla servis al butonları da tek tuşla arama gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu yolları kullanarak müşteri hizmetleri ve 7/24 çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Hizmet hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenebilir, servis talebi oluşturarak aynı gün teknik destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlere daha rahat ulaşabilmesi için günden güne iletişim yolları geliştirmeye çalışıyoruz.


Airfel Servisi Sık Sorulan Sorular

Airfel Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Airfel Servis Ücreti güncel olarak 150-250 TL aralığındadır. Bu ücret onarım değil, teknik arıza tespiti için talep edilmektedir.

Airfel Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Airfel Kombi ile iletişime geçmek için (0232) 326 30 51 telefon numarasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Airfel Servisi İzmir Kaça Kadar Açık ?

Airfel Müşteri Hizmetleri 7/24 çağrı merkezi ile telefonlara açıktır. Teknisyen grubu Pazartesi ve Cumartesi günleri arası saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.

Airfel Kombi Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Airfel Kombi Servisi, parça değişimi yapılan ve onarılan cihazlara en az 1 Yıl Garanti veriyor.

Airfel Kombi Hangi Markanın ?

Airfel Kombi cihazları, Daikin kapsamında üretilmektedir.