Regal Servisi

Regal Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Regal Servisi tecrübeli teknisyen grubuyla Beyaz Eşya, Televizyon ve Isıtma-Soğutma cihazlarınız için donanımlı servis hizmeti sağlıyor. Sunduğumuz onarım ve bakım hizmetlerinden faydalanmak için Regal Servis Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 30 51 üzerinden bizlerle iletişime geçin. Müşteri hizmetleri aracılığıyla oluşturacağınız servis kaydı ile aynı gün içerisinde teknik destek alabilirsiniz. Herhangi bir teknik problem esnasında yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede gidermek için İzmir’in tüm bölgelerinde bulunan aktif teknisyen ekiplerden talepte bulunabilirsiniz. Bu doğrultuda bizleri tercih ederek birden fazla hizmet avantajı ve fırsatı sağlayabilirsiniz. Eğer Regal elektronik ürünlerinizde arıza yaşıyor veya bakım zamanının geldiğini düşünüyorsanız donanımlı teknik servis için bizlere ulaşın!

Günümüzde Regal akıllı ev ürünleri beyaz eşya, televizyon ve ısıtma-soğutma gibi alanlarda vazgeçilmez olarak kullanılmaktadır. Bunun en temel sebebi bu tip ürünlerin gündelik yaşantıda yüksek oranda kolaylık sağlamasıdır. Bu nedenle doğal olarak kullanıcılar tarafından aktif ve yoğun bir biçimde kullanılırlar. Ancak elektronik yapıda olmaları ve daha birçok farklı nedenden dolayı zamanla arızalanabiliyorlar. Böyle anlarda cihazlar kullanılamaz halde bulunuyor. Bu da kullanıcıların mağdur olmasına neden olmaktadır. Yaşanan arızaların onarılması ve mağduriyetlerin giderilmesi için teknik servis desteği gerekmektedir. Cihazlarınız için alacağınız teknik hizmet, profesyonel ve donanımlı olmalıdır. Bu sayede tüm teknik problemler çözüme ulaşacaktır. Regal Servisi İzmir ekibi, arıza onarımı ve bakım hizmetleriyle ürünlerinizi ilk günkü performansına döndürmektedir. Tecrübeli teknik grubumuzla İzmir’in tüm alanlarında yeterli ve hızlı destek sağlıyoruz. Hizmet detaylarımızı inceleyelim.

 • Regal ürünlerinize yaşadığınız arızaları en kısa sürede gidermek için Hızlı Servis hizmeti sunuyoruz. Bu doğrultuda Servis Süreci genellikle Aynı Gün, ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde tamamlanıyor
 • Teknik Arıza Tespiti için talep edilen Servis Ücreti uygun fiyatlı olarak 200-400 TL aralığında fiyatlandırılmıştır.
 • Müşteri güvenini esas alan Garantili Hizmet ile onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz
Regal Müşteri Hizmetleri
Regal Müşteri Hizmetleri

Regal Müşteri Hizmetleri

Regal Servisi‘nin sağladığı hizmetlerden faydalanabilmek için öncelikle bir arıza kaydı oluşturmalısınız. Buna benzer işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmeniz için müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olmaktadır. Servis numarası üzerinden aramanız yada tıkla servis al butonu üzerinden ulaşmanız durumunda sizleri 7/24 çağrı merkezi karşılamaktadır. Bu sayede hızlı teknik destek sağlanmaktadır. Burada yer alan ekip arkadaşlarımız müşteri memnuniyetine önem vererek sizleri yönlendirmektedir. Bu sayede burada oluşturacağınız kayıt ile bölgenize en yakın teknik ekibe talepte bulunabilirsiniz. Bununla beraber hizmet hakkında bilgi sağlayabilir ve problemlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda Regal cihazlar için sunulan oldukça fazla teknik hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bir çoğunun iletişim bilgileri ise internet üzerinde yer almaktadır. Ancak bunların arasından birçok yetersiz ve bilinçsiz destekte bulunmaktadır. Kullanıcılar olası arızalarda direkt olarak web üzerinden servis desteğine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu da bazı durumlarda yeterli desteği sağlayamayan hizmetlere başvurmalarına neden olmaktadır. Bunun sonucunda ise yaşanan mağduriyetler giderilmesi ve arızaların çözülmesi zorlaşmaktadır. İzmir Regal Servisi olarak güvenilir ve donanımlı hizmetimizle bu tarz durumların önüne geçiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmanız için doğru iletişim bilgilerini ve nasıl arıza kaydı oluşturabileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

Regal Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Regal Servis Numarası olan dahili (0232) 326 30 51 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
 • Sizleri karşılayan çağrı merkezi arkadaşlarımıza arıza yaşadığınız cihazı, teknik problemi ve ürünün garanti durumu hakkında bilgi sağlayın.
 • Çalışma arkadaşlarımızın kayıt için sizlerden talep edeceği Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi paylaşın.
 • Telefon görüşmeniz bittiğinde bilgileriniz üzerinden bir Regal Arıza Kaydı oluşturulacak ve en yakın teknik ekibe talebiniz iletilecektir.
Regal Servisi İzmir
Regal Servisi İzmir

Regal Servisi İzmir

Regal Servisi İzmir ilinde her bölgede yer alan aktif teknik kadrosu ve tamir atölyeleriyle hızlı ve kapsamlı bir teknik destek için uzun yıllardır çabalıyor. Sağladığımız hizmetlerden edindiğimiz tecrübeye dayanarak cihazlar ve teknik destek üzerinde bilgi sahibiyiz. Günümüzde elektronik akıllı ev ürünlerinin ne kadar çok tercih edildiğini biliyoruz. İzmir gibi büyük bir şehirde kullanım oranı da bir hayli yüksektir. Bu durum Regal marka bilinirliği ile birleşince kullanıcı sayısı bir hayli yüksek durumda bulunuyor. Dolayısıyla bizler bu alandan oldukça fazla servis talebi alıyoruz. Müşterilerimizin tüm taleplerini en kısa sürede karşılamak ve tüm arıza durumlarını onarmak için destek sunuyoruz. Bunun için geniş servis ağı ile profesyonel teknik elemanlarımız ve her bölgede yer alan onarım atölyelerimiz ile hızlı ve donanımlı bir hizmet sunuyoruz.

Regal marka ürünleri incelediğimizde beyaz eşya, fırın & ocak, televizyon ve klima gibi birçok farklı alandan cihazlar görüyoruz. Bu ürünlerin her biri farklı alanlarda gündelik yaşantıda oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde çok daha teknolojik hale gelen ve fazlaca özelliğe sahip hale gelmişlerdir. Bu elektronik ürünler zaman içerisinde voltaj problemleri, kullanım yoğunluğu, kullanıcı hataları ve bakımsızlık benzeri nedenlerle arıza gösterebiliyor. Bu durumlar elbette normaldir. Dikkat edilmesi gereken nokta bu teknik problemlere nasıl müdahale edildiğidir. Gelişen teknolojilerle daha karmaşık bir iç yapıya bürünen bu ürünlere profesyonel müdahale gerekmektedir. Regal Servisi teknik grubu ile birlikte bizler makine ustaları, donanımlı ekipman ve atölye desteği ile tüm cihazlarda gereken desteği sağlıyoruz. Profesyonel hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

Regal Teknik Servis
Regal Teknik Servis

Regal Teknik Servis Desteği

Regal Teknik Servis hizmetleri ile cihazlarınızın sorunsuz ve donanımlı onarım & bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet alanında her cihaz için özel olarak hizmet sunulmaktadır. Günümüzde teknolojik özellikleri geliştikçe çok daha karmaşık hale gelen elektronik ürünler bulunmaktadır. Bu cihazların onarım ve tamirlerini uygulamak için detaylı ve profesyonel müdahaleler gerekmektedir. Bu nedenle bizler alanında uzman ve cihaz üzerinde bilgi sahibi uzman teknisyenler ile çalışıyoruz. Tamir sürecinde en önemli noktalardan biri servis işlemleridir. Uygulanacak adımlar doğru belirlenmeli ve gerekli ekipman desteği ile yapılmalıdır. Bunu gerçekleştirmek için ise kapsamlı arıza keşfi gereklidir. Teknik grubumuz akıllı ev cihazlarının çok yönlü tüm arıza sebeplerine hakimdir. Buna dayanarak bilinçli ve yeterli teknik desteği sizlerle paylaşmaktadır.

İzmir Regal Servisi hizmeti kapsamında müşterilerimizin taleplerini karşılamaya ve bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda sık sorulan sorulara hakimiz. Kullanıcılar çoğunlukla servis hizmeti öncesinde ”Ürüne ne gibi işlemler uygulanacak ?” tarzında sorular yönlendirmektedir. Bizlerde buna yönelik olarak sizlerle nasıl bir onarım hizmeti sağladığımızı ve servis işlemlerini paylaşacağız.

Regal Servisi Nasıl Uygulanıyor ?

Kullanıcıların sorduğu sorulara yönelik olarak sizlerle bizden hizmet aldığınız takdirde cihazlarınıza nasıl işlemler uygulanacağını paylaşacağız. Hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve bilinçli teknik destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 1. Teknik Arıza Tespiti; Birinci adımda adrese ulaşan teknik ekibimiz teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri ile Regal cihaz üzerinde tespit gerçekleştirecektir. Bu aşamada arızanın kaynağı, değişecek parçalar, fiyat ve tamir yeri gibi birçok noktaya karar verilecektir
 2. Regal Tamir & Onarım; Regal cihazın gerekli parça montajları ve tamir gibi aşamaları atölye ortamında veya adreste profesyonel teknisyenler aracılığıyla gerçekleşir.
 3. Periyodik Bakım; Onarım süreci tamamlanan ve arızaları giderilen ürünün periyodik bakım ve temizlik işlemleri detaylı ve hijyenik olarak uygulanır.
 4. Kontrol & Test; Servis işlemleri sona eren cihazın performans ve çalışma testleri gerçekleştirilir. Yeni alınmış gibi performanslı çalışan ürün Regal Servisi tarafından garanti kapsamı altında sizlere teslim edilir.
Regal Yetkili Servisi
Regal Yetkili Servis

Regal Yetkili Servis İzmir Kalitesinde Hizmet

Regal Yetkili Servis İzmir kalitesinde ve müşteri memnuniyeti yüksek bir hizmet oluşturmak için çabalıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için uyguladığımız hizmet politikası dahilinde müşteri güveni ve memnuniyetine önem veriyoruz. Bu iki hususu uygulamak için avantaj ve fırsatlarımızdan faydalanıyoruz. Temel anlamda bizleri tercih edecek olan kullanıcılara çok daha rahat ve sorunsuz bir servis süreci oluşturmak için planlamalar yapıyoruz. Bu kapsamda her cihaz ile özel olarak ilgileniyor ve profesyonel destek sürdürüyoruz. İletişim bilgilerimizi her geçen gün geliştirerek ve güncel tutarak kolay ulaşılır olmaya çalışıyoruz. Bununla beraber sağladığımız hizmetleri açıklamak amacıyla bilgilendirici içerikler oluşturuyoruz. Sizlerle ne gibi avantajlar sağladığımızı ve hizmet kalitemizi paylaşacağız.

Hızlı Servis

Regal kullanıcılarının yaşadığı teknik problem ve mağduriyetleri en kısa sürede gidermek için Hızlı Servis modeli ile çalışıyoruz. Bu doğrultuda her bölgede bulunan teknik gruplar ve atölyelerimiz ile hizmet veriyoruz.

Donanımlı Ekip

Teknolojik ürünlerde meydana gelen tüm arıza durumlarını onarmak için tecrübeli, uzman ve eğitimli ekibimizle çalışıyoruz. Bu sayede ufaktan büyüğe yaşanan tüm teknik arızaları donanımlı, sorunsuz ve rahat bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Garantili Regal Servisi

Müşteri güvenini esas alarak Garantili Regal Servisi uyguluyoruz. Bu avantajımız kapsamında onarılan ürünler için en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz. Bu sayede tekrar arıza yaşanma durumlarında desteğimizi uzun süreli devam ettiriyoruz.

Uygun Fiyatlı Hizmet

Kullanıcıların çok daha rahat bir şekilde servis hizmeti alması için dönemin ekonomik durumunu takip ederek uygun fiyatlı tarifeler oluşturuyoruz. Cebe uygun ve sunduğumuz hizmet kalitesinde paralel bir fiyat politikası izleyerek destek sunuyoruz.

Vestel Regal Servisi
Vestel Regal Servisi

Vestel Regal Servis Hangi Cihazlarla İlgileniyor ?

Regal Servisi kapsamında bulunan ürünler Vestel’e bağlı olarak üretiliyor. Bu kapsamda birçok akıllı ev ürünü bulunuyor. Bizler beyaz eşya, ısıtma-soğutma ve TV gibi alanlarda bulunan her cihaz için ayrı ve özel destek sağlıyoruz. Bunun en temel nedeni bu makinelerin her birinin çalışma yapısının ve türünün farklı olmasıdır. Dolayısıyla da onarım hizmetlerinde her cihaz için üzerinde uzman teknisyenler görev alır ve ürüne yönelik işlemler yürütülür. Kullanıcılar da çoğunlukla kullandıkları ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak etmektedir. Bizlerde buna yönelik sizleri bilgilendirmek adına hangi cihazlar için hizmet verdiğimizi paylaşacağız.

Servis Hizmetimize Göz Atın; https://www.berketeknik.com/vestel-servisi-izmir/

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Buzdolabı Servisi, Regal markalı buzdolaplarının bakım, onarım ve tamir hizmetlerini sunan bir teknik servistir. Profesyonel teknik ekibiyle müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Regal buzdolaplarının her türlü arızasını tamir edebilen servisimiz, orijinal yedek parça kullanarak uzun ömürlü çözümler sunar.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal Servisi İzmir ekibi, Regal markalı çamaşır makinelerinin tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunan bir teknik servistir. Uzman teknik ekibi ve orijinal yedek parça kullanımıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunan Regal Çamaşır Makinesi Servisi, İzmir’in birçok bölgesinde hizmet vermektedir.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal markalı bulaşık makinelerinin bakım, tamir ve onarım hizmetlerini sunan bir teknik servistir. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet veren servisimiz, uzman teknik ekibi ve orijinal yedek parça kullanımıyla bulaşık makinelerinde meydana gelen her türlü arızayı tamir edebilmektedir.


Regal Fırın & Ocak Servisi

Regal Fırın & Ocak Servisi, Regal markalı fırın ve ocakların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunan bir teknik servistir. Uzman teknik ekibi ve orijinal yedek parça kullanımıyla müşterilerine kaliteli hizmet veren Regal Servisi, İzmir’in tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

Regal TV Servisi

Regal Televizyon Servisi, Regal markalı televizyonların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sağlayan bir teknik servistir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran teknik ekibi, son teknoloji ekipmanlar kullanarak müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunar. Hizmetlerimizden faydalanmak için ulaşabilirsiniz.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi, Regal markalı klimaların yanı sıra farklı markalardaki klimaların bakım, tamir ve onarım hizmetlerini sunan bir teknik servistir. Uzman teknik ekibi, deneyimli personeli ve son teknoloji ekipmanları kullanarak hızlı ve kaliteli hizmet sunar. Regal Teknik Servis, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Regal Servis Numarası İzmir
Regal Servis Numarası İzmir

Regal Servis Numarası İzmir

Regal Teknik Servis İzmir ekibi ile iletişime geçmek için (0232) 326 30 51 servis numarasını kullanabilirsiniz. Bu iletişim yolu sayesinde müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Bununla beraber web sayfamızda yer alan tıkla servis al butonu da tek tuşla irtibat kurmanızı sağlayacaktır. Bu alandan gerçekleştirdiğiniz işlemler ile bölgenize en yakın teknisyen ekibe de ulaşabilirsiniz. Regal kullanıcılarının olası teknik problemlerde bizlere daha rahat ulaşabilmesi için iletişim yollarımızı günden güne geliştiriyoruz.


Regal Servisi Hakkında Sık Sorulanlar

Regal Servis Ücreti Fiyatı Ne Kadar ?

Regal Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL arasında belirlenmiştir. Bu ücret teknik arıza tespiti işlemi için talep edilmektedir.

Regal Hangi Markaya Ait ?

Regal cihazlar yüksek performanslarıyla dikkat çekerek Vestel markası altında üretilmektedir.

Regal Servisi Kaça Kadar Açık ?

Regal Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi ile 7/24 hizmet vermektedir. Teknisyen grubumuz saat 21:00‘a kadar çalışmaktadır.

5