Klima Tamircisi İzmir

Güzelbahçe Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Güzelbahçe Klima Servisi, ısıtma-soğutma alanında hayatın bir parçası olan Klima cihazlarınız için profesyonel tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Klimalar, bildiğiniz üzere günlük yaşantımızda aktif olarak rol oynuyor. İklimlendirme cihazları, tüm mevsimlerde insanların ısınma ve soğutma ihtiyacını gideriyor. Klimalar, yapıları gereği oldukça fonksiyonel ve hassas cihazlardır. Dolayısıyla her elektronik cihaz gibi zamanla klimalarda arıza yaşanabiliyor ve bu cihazlar düzenli bakım gerektiriyor. Herhangi bir arıza ile beraber tamir ve bakım ihtiyacı ortaya çıkıyor. Özellikle Güzelbahçe gibi sıcak ve yoğun bir bölgede, profesyonel ekibimizle bu konuda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Alanında uzman ve donanımlı ekiplerimiz ile, Güzelbahçe Klima Tamircisi olarak tamir, bakım, parça değişimi ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Sizlerde hizmetlerimize inceleyerek, web sitemizden tek tıkla servis çağırabilirsiniz.

 • Güzelbahçe Klima Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Güzelbahçe Klima Servis Ücreti: 300 TL
 • Klima Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat

Klimaların olası arıza durumlarında, mutlaka profesyonel bir servis desteği gerekmektedir. Klimalar, diğer elektronik cihazlara göre oldukça daha hassas ve karmaşık cihazlardır. Bu nedenle, klimalarda herhangi bir arıza meydana geldiğinde bunun birçok farklı sebebi olabilir. Buna bağlı olarak, klimalarınızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde bu detaylı olarak incelenmeli ve profesyonelce işlem yapılmalıdır. Bizler bu hususta, Klima Servisi Güzelbahçe olarak oldukça donanımlı ve uzman bir hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra, servis hizmetimiz dahilinde müşterilerimize birçok farklı avantaj sunuyor, rahat bir servis süreci geçirmelerine olanak sağlıyoruz. Bu yönümüz ile, yetkili servis kalitesinde hizmetimizin birçok farklı avantajı ve fırsatı bulunuyor;

🚚

Hızlı Servis

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

⚙️

Kaliteli Yedek Parça

💵

Uygun Fiyatlar

🔒

1 Yıl Garanti

Günümüzde birçok farklı servis, klimalar üzerinde hizmet sağlıyor ancak; birçoğu yeterli teknik desteği sağlayamıyor. İnternet üzerinden servis çağıran sizler ise, yetersiz bir servis hizmeti ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu nedenle, servis çağırırken doğru iletişim bilgilerini kullanmak ve donanımlı bir servisten destek almak gerekiyor. Bu durumda Güzelbahçe Klima Servisi ekibi olarak bizler; bölgede aktif çalışan, donanımlı ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi inceleyin ve profesyonel bir servis desteği için bizlere ulaşın.

İlginizi Çekebilir; Urla Klima Servisi


Güzelbahçe’de Klima Servisi Nasıl Çağırılır ?

Güzelbahçe ilçesinde klima servisi çağırırken doğru ve donanımlı bir servisten hizmet almanız gerektiğini söylemiştik. Bunun asıl sebebi şudur ki, internet üzerinde telefon numarası ve iletişim bilgisi bulunan birçok servis kalitesiz hizmet verebiliyor. Bunun sonucunda ise cihaz sahipleri mağduriyet yaşıyor. Bu sebeple, kaliteli bir teknik servise ulaşmak için iletişim bilgilerini bilmek gerekiyor. Klima Servisi Güzelbahçe ekibi olarak bizler, müşterilerimizin bizlere rahat ve en kısa sürede ulaşması için iletişim ağımızı günden güne geliştiriyoruz. Telefon Numarası, Web Sitemiz, Sosyal Medya hesaplarımız ve çağrı merkezimize ile 7 gün 24 saat destek sağlıyoruz. Bununla beraber, Güzelbahçe’de nasıl servis çağırabileceğinizi ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi gelin, nasıl klima servisi çağırılır öğrenelim.

 • Güzelbahçe Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ya da web sitemizde yer alan ”Tıkla Servis Al” butonu üzerinden çağrı merkezimize ulaşın.
 • Telefonda sizleri karşılayan çalışma arkadaşlarımız ile; klimada karşılaştığınız arızayı, ürünün garanti bilgisini ve servis talebinizi paylaşın.
 • Servis kaydınızın oluşturulması için sizlerden istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi ekiplerimize iletin.
 • Telefon görüşmeniz tamamlandığında, servis talebiniz Güzelbahçe bölgesindeki teknisyen ekiplere iletilecek ve servis çağırmış olacaksınız.

Güzelbahçe Klima Tamircisi Hizmetleri

Güzelbahçe Klima Servisi olarak, profesyonel olarak Klima Tamircisi ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Klimaların karmaşık bir yapıya sahip olduklarını, birçok farklı arıza gösterebildiklerini daha önce söylemiştik. Dolayısıyla herhangi bir arıza durumunda, oluşan problemin sebebi birçok farklı iç aksamdan kaynaklanıyor olabilir. Zira klimalar içerisinde, birçok farklı fonksiyonel parça bulunmaktadır. Bu parçalar; zaman içerisinde özellikle bakımsızlık, voltaj problemleri ve yanlış kullanım gibi sebeplerle arızalanabilir. Böyle durumlarda, Klima Tamiri ve Klima Bakımı gibi işlemler mutlaka profesyonel bir servise yaptırılmalıdır. Ufaktan büyüğe her arıza detaylıca incelenmeli, yaşanan probleme yönelik tamir uygulanmalıdır. Özellikle son yıllarda oldukça yüksek fiyatlara sahip klimalarınız, donanımsız ve yetersiz bir tamir sonucunda daha yüksek zararlar görebilir. Bu sebeple, mutlaka uzman bir servis desteği almak gerekir.

İzmir Genelinde Klima Servisi İçin Tıklayın; https://www.berketeknik.com/klima-tamircisi-izmir/

Her marka klima cihazında tüm arızalar konusunda uzman ekiplerimiz ile Güzelbahçe Klima Tamircisi olarak bizler, profesyonel Klima Tamir hizmeti sağlıyoruz. Klima cihazlarınızda meydana gelen herhangi bir sorunun veya arıza kodunun çözümünü gerçekleştiriyoruz. Donanımlı ekipmanları ve uzman teknisyenleri ile ekiplerimiz, cihazlarınızı detaylı olarak inceliyor. Bununla beraber, Güzelbahçe bölgesinde yer alan tamir atölyelerimizde, klimalarınız iklimlendirme cihazları üzerinde uzman ustalar aracılığıyla onarılıyor. Tamir işlemi yapılan tüm cihazlar işlem sonrası bakım ve optimizasyon işlemi görüyor. Geniş servis ağımız ve hızlı servis desteğimizle, Güzelbahçe Klima Servisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Klimalarda birçok farklı arıza görülüyor ve cihaz sahipleri bu arızaların sebeplerini veya tamir yollarını merak ediyor. Müşterilerimiz, klimalarında herhangi bir arıza durumu yaşadığında bunun tamirinin mümkün olup olmadığını bizlere sıklıkla soruyor. Ayrıca, bozuk yedek parçanın değişiminin olup olmayacağını da merak ediyor. Bu neticeyle tecrübeli ekibimiz ile beraber sizlere klima cihazları üzerinde uyguladığımız hizmetleri sizlerle paylaşıyoruz. Gelin, klimalar için ne gibi hizmetler sunduğumuza göz atalım.

Güzelbahçe Klima Tamiri

Güzelbahçe Klima Tamiri ekibi, klimalarda arızalanan tüm parçaların değişimini ve tamirini profesyonelce gerçekleştirir. Yedek parçalar en kısa sürede temin edilir, tamir atölyelerinde montajı gerçekleştirilir.

 • Klima Kart Tamiri
 • Klima Drenaj Pompası Değişimi
 • Klima Fan Tamiri
 • Klima NTC Sensör Değişimi
 • Klima Kompresör Tamiri
 • Klima Kontaktör Değişimi
 • Klima Step Motoru Tamiri
 • Klima Termistör Değişimi
 • Klima Dış Ünite Tamiri
 • Klima Termostat Tamiri

Güzelbahçe Klima Bakımı

Güzelbahçe Klima Bakımı hizmeti dahilinde, klimanın tüm iç aksamları ve bölmeleri detaylı olarak temizlenir, Kaliteli bakım ürünleri kullanılır ve hijyenik bir çalışma gerçekleştirilir. İşlemler profesyonel bir şekilde yapılır ve en kısa sürede tamamlanır.

 • Klima İç Ünite Bakımı
 • Klima Dış Ünite Bakımı
 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Kondenser Bakımı
 • Klima Kart Temizliği
 • Klima Kompresör Bakımı
 • Klima Fan Temizliği
 • Klima Motor Bakımı
 • Klima Drenaj Kanalı Temizliği
 • Klima Dış Ünite Temizliği
 • Klima Gaz Dolumu

Güzelbahçe Klima Montajı

Güzelbahçe Klima Montajı ekibi, 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU ve tüm boyutlarda klimaların montajını gerçekleştirir. Montaj işlemi için gereken malzemeler A kalite kullanılır. Montaj işlemi en kısa sürede kontroller yapılarak tamamlanır.

 • Klima Montajı
 • Klima Dış Ünite Montajı
 • Klima İç Ünite Montajı
 • Klima Söküm – Takım
 • 9000 BTU Klima Montajı
 • 12000 BTU Klima Montajı
 • 18000 BTU Klima Montajı
 • 24000 BTU Klima Montajı

Güzelbahçe Klima Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Güzelbahçe Klima Servisi olarak, oldukça uzun yıllardır Klima cihazları için teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Buna dayanarak biliyoruz ki, klimaların tamir işlemleri mutlaka adım adım ve profesyonelce gerçekleştirilmelidir. İklimlendirme cihazlarında herhangi bir problem oluştuğunda detaylı bir arıza tespiti uygulanmalı ve yapılacak işlemler sırasıyla belirlenmelidir. Hangi yedek parçaların değişeceği, işlemin atölyede mi yoksa evde mi gerçekleşeceği veya ne gibi işlemler uygulanacağı önemlidir. Servis süreci esnasında mutlaka donanımlı ekipmanlarla çalışılmalı ve dikkatli davranılmalıdır. Servis işlemleri sırasıyla gerçekleştirilerek, ufaktan büyüğe tüm arızalar çözülebilir. Ancak yeterli donanım sahip olmadan ve yanlış yapılan işlemler sonucu, cihazdaki problem daha da büyüyebilir ve bunun sonucunda klima tamamen çalışmayabilir. Bu sebeple, servis hizmeti boyunca yapılacak olan işlemler bir hayli önemlidir.

Bizler, Güzelbahçe ilçesi dahilinde alanında uzman ve donanımlı ekiplerimiz ile, profesyonel ve avantajlı bir hizmet veriyoruz. Klimalarınızı, adrese geldiğimiz ilk andan itibaren detaylıca inceliyoruz. Donanımlı ekipmanlar kullanıyor, servis süreci boyunca cihazlarınıza dikkatli davranıyoruz. Güzelbahçe Klima Servisi olarak ilçede yer alan tamir atölyelerimizde, tecrübeli ustalarımızın elleriyle klimalarınızı ilk günkü performansına döndürüyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde, ihtiyaç olan yedek parçaları en kısa sürede temin ediyoruz ve bu süreçte hızlı & titiz hareket ediyoruz.

Müşterilerimiz, klimalarını servise verdiklerinde bu süreç içerisinde neler yapılacağını merak ediyor. Bununla beraber; cihaza uygulanacak işlemleri, tamir işlemlerinin ne kadar süreceğini ve cihazın ne zaman teslim edileceğini sıklıkla soruyor. Bizler, şeffaf servis anlayışıyla çalışıyor, hem hizmetimize dair sizleri bilgilendiriyor hem de servis süreci esnasında yapılanları sizlere bildiriyoruz. Bu bağlamda, servis sürecini sizlerle paylaşacağız.

 • Klima Servisi hizmeti, ilk işlem olan Teknik Arıza Tespiti ile başlamaktadır. Bu aşamada adrese ulaşan ekiplerimiz, donanımlı aletler ile cihaz üzerinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle arıza tespiti sonucu klimalardaki arızaların %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklandığı tespit edilmektedir.
 • Eğer cihazda bakımsızlık veyahut gaz eksikliği nedeni ile oluşan bir arıza var ise, detaylı Klima Bakımı ve Gaz Dolumu işlemleri uygulanır.
 • Diğer bir büyük arıza sebebi ise, Klimanın iç aksam ve parçalarından herhangi birinin bozulmuş veya ömrünü yitirmiş olmasıdır. Bu durumda, arızalı parçanın değiştirilmesi veyahut onarılması gerekir.
 • Klima Arızası Yedek Parça Değişimi Gerektiriyorsa;
 • Öncelikle, arızalı yedek parça tespit edilir.
 • Ardından, bozuk parçanın değişimi için Yedek Parça en kısa sürede temin edilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa, cihaz atölye ortamına alınır.
 • Atölye ortamında alanında uzman ustalar tarafından yedek parça değişimi veya kart tamiri gibi işlemler gerçekleştirilir.
 • Son olarak, işlemler tamamlanınca klimanın optimizasyon ayarları ve performans testleri yapılır.
 • Tamir edilen ürün 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ belgesi verilir.

Sık Görülen Klima Arızaları Nelerdir ? Neler Yapıyoruz ?

Güzelbahçe Klima Servisi olarak, uzun yıllardır klimalar üzerinde hizmet verdiğimizi söylemiştik. Dolayısıyla servis ekiplerimiz, tecrübelerine dayanarak ufaktan büyüğe birçok farklı arızaya hakimdir. Bizler, bu bağlamda her türlü arızaya çözüm üretiyoruz. Klimaların gaz problemleri, elektrik problemleri, bakımsızlık sorunları, kart arızaları, drenaj sorunları ve montaj hataları gibi birçok problemini gideriyoruz. Bununla beraber, birçok farklı arızayla karşılaştık ve bunların nasıl ortaya çıktığına, nasıl giderileceğine dair bilgi sahibiyiz. Sahip olduğumuz bilgiyi ise, oluşturduğumuz içeriklerle beraber sizlerle paylaşıyor ve servis işlemi sonrasında müşterilerimizi bilgilendirmek adına paylaşıyoruz.

Klima sahipleri, cihazlarında herhangi bir problem oluştuğunda, bunun nedenini ve çözüm yollarını araştırıyor. Arızanın neden oluştuğunu öğrenmek ve buna yönelik tedbir almak oldukça faydalı oluyor. Ayrıca, oluşan basit arızalarda kısa yollu çözümlerin bilinmesi çoğu zaman arızanın büyümeden engellenmesine faydada bulunuyor. Güzelbahçe Klima Tamircisi ekibi olarak, servis tecrübemize dayanarak bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Sık karşılaşılan arızaların bilinmesi; cihaz sahiplerinin klimalarını tedbirli kullanmasını, arıza sebeplerinin bilinmesi ise kullanıcıların dikkatli olmasını ve problemlerin önüne geçilmesini sağlıyor. Bu bağlamda, sık görülen ve çözüm ürettiğimiz Klima Arızalarını nedenleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Klima ArızasıNedeniÇözümü
Klima ÇalışmıyorKumanda Arızası, Kart Arızaları, Gaz Yetersizliği, Elektrik ProblemleriSigorta Kontrolü, Resetleme, Servis Desteği
Klima Dış Ünite ÇalışmıyorSigorta Sorunları, Dış Fan Arızası, Kart ve Kompresör ArızalarıSigorta Kontrolü, Dış Fan Temizliği
Klima Buzlanma YapıyorYetersiz Gaz, Bakımsızlık, Drenaj Tıkanıklığı, Termostat ArızasıKlima Bakımı, Su Tahliye Kontrolü, Servis Desteği
Klima Kendi Kendine KapanıyorKart Arızası, Aşırı Isınma, Gaz EksikliğiElektrik Kontrolü, Gaz Basımı, Servis Desteği
Klima Sesli ÇalışıyorBakımsızlık, Motor ve Fan ArızalarıFiltre Temizliği, Klima Bakımı
Klima Şartel AttırıyorSigorta Problemleri, Elektronik Kart ArızasıSigorta ve Kablo Kontrolü, Aşırı Yükleme Yapmamak
Klima Soğuk ÜflemiyorKirli Filtreler, Bakımsızlık, Gaz Eksikliği, Kompresör ArızasıFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Gaz Basımı
Klima Su AkıtıyorDrenaj Hortumu Problemi, Fan Arızası, Gaz YetersizliğiFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Drenaj Kontrolü
Klima Sıcak ÜflemiyorBakımsız Filtreler, Kompresör Arızası, Fan ProblemleriFiltre Temizliği, Klima Bakımı, Fan Ayarları, Kompresör Değişimi
Klima Arızaları

Klimalar Neden Arızalanır ? | Klima Bakımı Neden Önemli ?

Güzelbahçe Klima Servisi olarak, uzun yıllardır sağladığımız hizmetlere dayanarak klimalar hakkında tecrübeliyiz. Bu bağlamda, incelediğimiz klima arızalarının neden oluştuğunu ve olası arıza sebeplerini de biliyoruz. Klimalarda meydana gelen arızaların %60’ı bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Klimalar çalışma yapıları gereğince; hava, gaz ve su dolaşımını sürekli devam ettirirler. Cihazın içerisinde sürekli sirkülasyon içerisinde olan su ve hava, zamanla cihazın iç kısımlarına pislikle ve toz taşıyabilir. Bakım yapılmaması durumunda bu kalıntılar; kondansatörlere, peteklere ve hatta kompresöre zarar verebilir. Bunun sonucunda ise iç aksamların bozulmasıyla beraber arızalar meydana gelir. Bu nedenle, her klima için mutlaka düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Klima Bakımı yapılmaz ise; cihazın performansı düşer, verimli çalışmaz, toz ve koku problemleri oluşur, klimanın ömrü kısalır ve teknik arızalar meydana gelir.

Profesyonel Bakım Hizmeti: Klima Bakımı İzmir

Bakımsızlık, klimaların arızalanması konusunda en temel sebeptir. Bununla beraber, kullanıcı hatalarını ve aşırı yüklenmeyi de örnek olarak verebiliriz. Güzelbahçe Klima Tamircisi olarak, klimaların her türlü arıza durumuna ve tüm arıza sebeplerine hakimiz. Şimdi gelin, hep beraber klimaların tüm temel arıza sebeplerini inceleyelim;

 • Bakımsızlık,
 • Voltaj Problemleri,
 • Kullanıcı Hataları,
 • Montaj Hataları,
 • Drenaj Sorunları,
 • İç Parçaların Bozulması,
 • Yanlış Kullanım.

Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılmalı ?

Klima Bakımı, düzenli olarak 12 Ayda 1 Defa, yoğun kullanımlarda ise 6 Ayda 1 Defa periyodik olarak yapılmalıdır.

Yazımızı İnceleyin; Evde Klima Temizliği Nasıl Yapılır ?

Klima Servisi Güzelbahçe | Hizmet Markaları

Klima Servisi Güzelbahçe ekibi olarak, klimaların markalara göre özel hizmet gerektirdiğinin bilincindeyiz. Farklı markaların klima sistemleri, çeşitli arızalar gösterebilir ve her biri için özel bir yaklaşım gerektirebilir. Bu nedenle, deneyimli ve alanında uzman ekiplerimiz, her markanın gereksinimlerini anlayarak profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Klimaların farklı markaları için uygun tamir hizmeti sağlamak, bizim önceliğimizdir. Servis olarak, her marka için özel çözümler sunan ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşıma sahibiz. Müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve her marka için en kaliteli tamir hizmetini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Servisimize ulaştığınızda, sizlerle ilgilenen ekiplerimiz cihazınızın markası üzerinde uzman teknisyenlerden oluşuyor. Cihazınızda görülen arıza, markaya göre inceleniyor ve buna yönelik tamir işlemleri uygulanıyor. Müşterilerimiz, sahip oldukları klima markasının hizmet dahilinde olup olmadığını sıklıkla merak ediyor. Bu doğrultuda, hizmet sunduğumuz klima markalarını sizlerle paylaşacağız.

 • Sanyo Klima Servisi
 • Fujitsu Klima Servisi
 • Panasonic Klima Servisi
 • Hitachi Klima Servisi
 • Sharp Klima Servisi
 • York Klima Servisi
 • Haier Klima Servisi
 • Toshiba Klima Servisi
 • Mitsubishi Klima Servisi
 • Sigma Klima Servisi
 • Generel Electric Klima Servisi
 • Gree Klima Servisi
 • Finlux Klima Servisi
 • Samsung Klima Servisi
 • Airfel Klima Servisi
 • LG Klima Servisi

Güzelbahçe Klima Servis Ücreti 2024

Güzelbahçe Klima Servis Ücreti güncel olarak 300 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretin alınma nedeni, en önemli servis adımlarından olan Teknik Arıza Tespiti işlemidir. Bu işlem ile, cihazın arıza nedeni, değişecek parçalar, maliyet ve yapılacak işlemler belirlenir. Ekiplerimiz, bu aşamada donanımlı ekipmanlar kullanır ve yakıt, zaman efor harcarlar. Dolayısıyla servis hizmetinin devamı ve giderlerin karşılanması için belirli bir servis ücreti alınır. Arıza tespiti işlemi, klimanın sağlıklı bir şekilde onarılması için oldukça önemlidir. Arıza tespitinin yanlış yapılması durumunda ortaya çıkacak maliyet, servis ücretinden çok daha pahalı olacaktır. Bu nedenle; profesyonel bir arıza tespiti ve onarım hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.


Güzelbahçe Klima Servisi Sık Sorulan Sorular

Güzelbahçe Klima Servisi Ne Zaman Gelir ?

Güzelbahçe bölgesinde yer alan servis ekiplerimiz, bize ulaştıktan sonra 24 Saat içerisinde adrese ulaşıyor.

Güzelbahçe Klima Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Servisimiz kapsamında onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti verilmektedir.

Güzelbahçe Klima Servisi Kaça Kadar Açık ?

Müşteri hizmetleri ekibimiz 7/24, servis ekiplerimiz ise saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.

5