Daikin Servisi İzmir

Daikin Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Daikin Klima Servisi olarak, müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, arızalı klima cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Tek yapmanız gereken, Daikin Klima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘den çağrı merkezimize ulaşarak servis kaydı oluşturmanızdır. Daikin markasına ait klima cihazlarınızın düzenli bakımı ve tamir işleri konusunda tecrübemizle, her türlü arızayı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüyoruz. Eğitimli ve deneyimli teknik ekibimiz, cihazınızdaki sorunu tespit etmek için gerekli araç ve ekipmanlara sahiptir. Klima montajı, bakımı, tamiri ve yedek parça değişimi konusunda kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca, cihazınızın verimli çalışması için periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz. Eğer sizlerde Daikin marka Klima ürünlerinizde arıza yaşıyor veya bakım ihtiyacı duyuyorsanız, bizlerle iletişime geçin.

Daikin marka Klima cihazlar bu alanda oldukça popülerdir ve sık tercih edilmektedir. Bu tip bir cihaz, her mevsimde kullanılabilir, hem sıcak hem soğuk zamanlarda destek olması ve teknolojik yapısıyla kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Bu da klimaları vazgeçilmez bir hale getirmektedir. Ancak bu derece yoğun kullanılan ürünler, zaman içerisinde belirli sebeplerle arıza gösterecek ve bakım ihtiyacı oluşturacaktır. Böyle durumlarda ise mutlaka donanımlı teknik destek gerekmektedir. Çünkü böyle hassas ve komplike cihazlara müdahale etmek için yeterli bir teknik hizmet olmalıdır. Daikin Klima Servisi olarak, cihazların yapısına hakim ve profesyonel teknik ekibimizle İzmir’in tüm alanlarında hizmet veriyoruz. Teknolojik ekipmanlar ve bölge atölyelerimizle gereken desteği sağlıyoruz. Avantajları ve fırsatlı hizmetlerimizin detaylarını öğrenin.

Servis SüreciGaranti SüresiServis Ücreti
Daikin klimalarınızın arızalarının en kısa sürede giderilmesi için hızlı Servis Süreci genellikle Aynı Gün, ortalama olarak ise 1-3 İş Günü sürmektedir.Parça değişimi ve onarım sağlanan ürünlere 1 Yıl Garanti sağlanır. Garanti süreci içerisinde oluşan tekrar arızalarla ilgilenilir.Teknik arıza tespiti için alınan ve oldukça sık sorulan Daikin Servis Ücreti güncel fiyatlarla beraber 200-400 TL aralığında talep edilmektedir.
Daikin Klima Teknik Servis
Daikin İletişim ve Müşteri Hizmetleri ile Destek
Daikin İletişim ve Müşteri Hizmetleri ile Destek

Daikin Müşteri Hizmetleri 7/24

Daikin Klima Servisi İzmir ekibi, sağladığı kaliteli hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Arızalanan klimanız için Daikin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bununla beraber web sayfamızda yer alan ”Tıkla Servis Al” butonunu da kullanabilirsiniz. Bu alanda ayrıca hizmet hakkında bilgi alabilir ve problemlerinizi de çözüme ulaştırabilirsiniz. Servis talebinde bulunmanız için, 7/24 aktif çalışan çağrı merkezi destek birimimiz sizleri yönlendirecektir. Bu sayede en kısa sürede size en yakın teknik ekibimiz görevlendirilir ve sorununuzun çözülmesi için gerekli işlemler gerçekleştirilir. İşinin uzmanı teknik ekibimiz, deneyimleriyle birlikte en hızlı ve doğru çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimiz ile daha rahat irtibat kurmak için iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Eğer sizlerde teknik destek almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçin.

Daikin marka klimaların kullanımı son yıllarda oldukça yaygın hale geldi. Bu cihazların kullanımında yaşanabilecek olası arızalar ise işlevselliği büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle, teknik destek hizmetleri oldukça önemlidir. Ancak, her teknik servis hizmetinin kalitesi ve güvenirliği aynı değildir. Bu nedenle, arıza durumunda doğru hizmeti alabilmek için doğru iletişim kanallarını bilmek ve güvenilir bir servis hizmeti seçmek gerekmektedir. Daikin Klima Servisi olarak, uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Size en uygun çözümleri sunmak için 7/24 hizmet veriyor ve sizlere doğru iletişim kanalları aracılığıyla arıza kaydı oluşturma ve teknik destek sağlama konusunda yardımcı oluyoruz. Hizmet nasıl sağlanır ve Daikin Servis Talebi nasıl iletilir öğrenelim.

Daikin Klima Servis Talebi Nasıl İletilir ?

 • Daikin İletişim Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden arama gerçekleştirerek çağrı merkezimize ulaşın.
 • Telefonda destek ekibimize cihazınızın arıza durumu ve garanti bilgisi hakkında bilgi sağlayın.
 • Kayıt oluşturmak için gereken Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Bu işlemler neticesinde Daikin Servis Talebi oluşturulacak ve sizlere en yakın Klima Servisi ekibine yönlendirilecektir.
Daikin Klima Servisi
Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi İzmir Yakınında Hizmet

Daikin Klima Servisi İzmir içerisinde her bölgede özel atölyeler ve teknisyen ekipleri ile Klima ürünlerinize bakım, onarım ve tamir hizmeti sağlamaktadır. Klimalar, yılın her dönemi kullanabildiğimiz, birçok işleve sahip inovatif ürünlerdir. Sağladıkları kolaylıklar nedeniyle her yaşam alanında yer edinmiş durumdalardır. Daikin Klimalar ise üstün performansı ve özellikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilirler. Özellikle İzmir gibi bir bölgede yüksek kullanım oranlarına ulaşmış olmaları, bizlere bu bölgeden oldukça fazla servis talebi iletilmesine neden olur.

Genel olarak dayanıklı bir yapıda olan ve uzun ömürlü olan bu cihazlar zamanla elbette teknik problemeler oluşturacak ve bakım ihtiyacı duyacaktır. Daikin Klima Servis ekibi olarak, İzmir gibi bir alandan gelen talepleri karşılamak ve müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir destek sağlamak için geniş kapsamlı olarak çalışıyoruz. Aynı gün hizmet sağlıyor, her bölgede bulunan tecrübeli personellerimizle hizmet veriyoruz.


Daikin Klima cihazları günümüzün teknolojik yenilikleri ve çağın gelişmeleri ile beraber çok daha fazla özelliğe ve işleve sahip hale gelmiştir. Hali hazırda bu makineler, iç sistemlerinde karmaşık bir yapıda bulunurlar. Özellikle hava ile teması yüksek olan ve sürekli sirkülasyon sağlayan bu ürünler, periyodik Klima Bakımı gerektirirler. Ayrıca, ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirebilmek için birçok aktif parça ve iç aksam kullanırlar. Bununla beraber iç ve dış ünitelerle su tahliyesi gibi birçok işlem yaparlar. Dolayısıyla bu cihazlarda oluşacak arızalar hassas ve çözülmesi zor olabilir. Bu nedenle, gerek bakım gerekse tamir işlemlerinde profesyonel ve ayrıtılı müdahale gerekir. Daikin Klima Servisi olarak, alanında uzman teknik ekiplerimiz, tamir atölyelerimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla Daikin klimalar için gereken desteği sağlıyoruz.

Daikin Klima Teknik Servis Nasıl Çalışıyor ?

Daikin Klima Teknik Servis olarak, teknolojik Klima cihazlarınızın onarım işlemlerinde uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla detaylı ve ayrıntılı bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında, cihazınızın çalışma yapılarına hakim olan teknisyenlerimiz arızaları tespit ederek, gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bununla beraber tüm bakım uygulamaları, detaylı ve hijyenik olarak ilerliyor. Servisimizden faydalanmadan önce, cihazınıza yapılacak işlemleri merak edebilirsiniz. Bu nedenle, bizler de sizlere cihazınızın nasıl tamir edileceği konusunda detaylı bilgiler sunuyoruz. Bu sayede, tamir işlemlerinin sorunsuz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Cihaz Servisini İnceleyin; Klima Servisi İzmir

 1. Birinci aşama, Daikin cihazın arıza kaynağını, değişmesi gereken parçaları ve uygulanacak adımları belirlemek için Teknik Arıza Tespiti olacaktır. Bu adımdan sonra sonuca göre onarım süreci başlar.
 2. Tamir aşamasında parça montajı, tamir ve restorasyon gibi işlemler donanımlı atölyelerde veya ev ortamında profesyonel ustalar aracılığıyla gerçekleşir. Bu noktada, tüm arıza durumları giderilir.
 3. Teknik problemleri çözümlenen Klima ürününün, periyodik bakım ve temizlik uygulamaları detaylı ve hijyenik olarak uygulanır.
 4. Son aşamada, teknik kısmını sona erdirdiğimiz Daikin klimanın performansı ve çalışma verimliliği test edilir. Sorunsuz ve ilk günkü gibi çalışan ürün, Daikin Servisi tarafından garantili olarak teslim edilir.
Daikin Yetkili Servis Klima Hizmeti
Daikin Yetkili Servis Klima Hizmeti

Daikin Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet Avantajı

Daikin Yetkili Servis seviyesinde bir hizmet olarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Bu amaçla, özel hizmet avantajları ve fırsatlar sunarak müşterilerimize daha kolay ve sorunsuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz. Ayrıca, 7/24 müşteri hizmetleri gibi iletişim yollarıyla müşterilerimizin bize rahatlıkla ulaşmalarını sağlıyoruz. Teknik hizmetlerimizde de Daikin Yetkili Servis kalitesinde çalışan uzman teknisyenlerimizle sorunlarınızı en kısa sürede çözmeye odaklanıyoruz. Sunduğumuz hizmet avantajlarına dair detayları sizlere sunarak, Daikin klimanız için en doğru ve kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Sağladığımız avantajlara yönelik müşterilerimizi hizmetimiz hakkında bilgilendirmekteyiz. Sunduğumuz fırsatları hep beraber inceleyelim.

Daikin Kombi Hizmetimizi İnceleyin; https://www.berketeknik.com/daikin-kombi-servisi-izmir/

Donanımlı Teknik Ekip; Daikin cihazlarınız üzerinde oluşabilecek tüm arıza durumları sorunsuz çözüme ulaştırmak için alanında uzman ve tecrübeli teknik personellerimizle hizmet veriyoruz.

Hızlı ve 7/24 Destek; Müşterilerimizin teknik servis taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermek için her bölgede bulunan tamir atölyelerimiz ve teknik ekiplerimizle destek sağlıyoruz. Bununla beraber 7/24 çağrı merkezi ile sürekli aktif çalışıyoruz.

Garantili Daikin Klima Servisi; Bizi tercih edecek kullanıcılara güven sağlamak adına parça değişimi ve onarım gerçekleştirdiğimiz Daikin ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz. Bu sayede olası teknik problemlerde desteğimizi sürdürüyoruz.

Uygun Fiyat Tarifeleri; Güncel ekonomik şartları takip altında tutarak karşılaması rahat ve cebe uygun fiyat tarifeleri oluşturuyoruz.

Daikin Klima Servisi İzmir Teknik Hİzmetleri
Daikin Klima Servisi İzmir Teknik Hİzmetleri

Daikin Klima Bakımı Hizmeti

Daikin Klima Servisi olarak biliyoruz ki, klima cihazları ve diğer iklimlendirme ürünleri, düzenli olarak bakım gerektirirler. Klimalar, çalışma yapıları gereğince hava sirkülasyonu esnasında oldukça fazla toz ve pisliğe maruz kalabilirler. Bu durum, ürüne bakım yapılmaması halinde cihazın performansının düşmesine ve hatta zamanla arıza göstermesine neden olabilir. Bu nedenle, mutlaka periyodik olarak klima bakımı yapılmalıdır.

Daikin Klima Servisi İzmir ekibi olarak bizler, profesyonel klima bakım servisi sağlıyoruz. Alanında uzman teknisyen ekiplerimizle, klimalarınızın gerekli tüm bakım işlemlerini gerçekleştirerek performansını arttırıyoruz. Teknolojik ekipmanlar ve kaliteli bakım ürünleri kullanarak, donanımlı bir şekilde işlem gerçekleştirmekteyiz. Bununla beraber, hijyenik çalışma prensibimiz ile, temiz ve titiz çalışmaktayız. Ayrıca, cihazınızın ihtiyacına göre gaz basımı işlemi de uygulamaktayız. Tüm bunlarla beraber, uygun fiyatlı bir şekilde Daikin klimalarınızı ilk günkü performansına döndürmekteyiz. Aşağıda yer alan işlemleri inceleyerek, Daikin Servisi kapsamında sunduğumuz bakım hizmetlerini öğrenebilirsiniz. Profesyonel ve hijyenik klima bakımı, gaz basımı ve temizlik işlemleri için bizlere ulaşın, uygun fiyatlı hizmet alın!

Daikin Klima Bakım Fiyatı: 500 TL

 • Daikin Klima İç ünite Bakımı
 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Radyatör Temizliği
 • Klima Fan Motoru Temizliği
 • Klima Drenaj Pompası Temizliği
 • Klima Elektrik Kutusu Temizliği
 • Daikin Klima Dış ünite Bakımı
 • Klima Dış Ünite Fan Temizliği
 • Klima Dış Ünite Radyatör Temizliği
 • Klima Dış Ünite Kart Temizliği
 • Klima Gaz Basımı

Daikin İletişim ve Servis Numarası

Daikin Servis Numarası üzerinden (0232) 326 30 51‘i arayarak bizlerle sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Bunu daha kısa bir yoldan gerçekleştirmek için, internet sitemizde yer alan ”Tıkla Servis Al” butonlarını kullanabilirsiniz. Daikin İletişim yolları üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir, çağrı merkezinden 7/24 destek alabilir ve problemlerinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimizin çok daha kolay bir şekilde bizlere ulaşması adına iletişim yollarımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz. Eğer sizlerde Daikin Servis Talebi ileterek teknik destek almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin!


Daikin Klima Servisi Sık Sorulan Sorular

Daikin Servis Ücreti Ne Kadar ?

Daikin Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL aralığındadır. Bu ücret, teknik arıza tespiti için talep edilmektedir.

Daikin Klima Servisi Saat Kaça Kadar Açık ?

Daikin Klima Servis ekipleri saat 21:00’a kadar hizmet veriyorken, müşteri hizmetleri ise 7/24 destek sağlıyor.

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur ?

Daikin Klima cihazlarınıza düzenli bakım yaptırmadığınız takdirde cihazınızın performansı düşer ve arıza riski artar.

Klima Bakımı Ne Sıklıkla Yapılır ?

Daikin Klima ürünleriniz için mutlaka 1 Yılda 1 Defa, yoğun kullanımlarda ise 6 Ayda 1 Defa klima bakımı yaptırmalısınız.