Arçelik Servisi İzmir

Karşıyaka Arçelik Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Karşıyaka Arçelik Servisi İzmir ilinde bulunan Karşıyaka bölgesinde hayatını sürdüren müşterilerimize hizmet vermektedir. Servis hizmetleri kapsamında tüm Arçelik elektronik cihazlarınızla ilgilenilmektedir. Beyaz eşya kullanım oranının yükseliş durumunda olduğu dönemlerden birindeyiz. Bunun temel sebeplerinden biri, bu ürünlerin hayatımızı olduğundan çok daha kolay hale getirmesidir. Gıda, giyim, temizlik ve bilumum bir çok alana doğrudan etki gösteren elektronik cihazlardır. Arçelik markası 1955 yılında üretime başlayan ve dünya çapında hizmet vermeye devam eden bir kuruluştur. Böylesine eski ve kullanıcılar tarafından çok tercih edilen bir marka halinde olması, bu eşyaların kullanımını arttırmaktadır.

 • Karşıyaka Arçelik Servisi Telefon Numarası:  (0232) 326 30 51
 • Servis Geri Dönüş Süresi:  Aynı Gün
 • Tamir Süreci:  1-3 İş Günü
 • Arçelik Parça Değişimi Garantisi:  1 YIL Garanti
 • Arçelik Servis Ücreti:  200-250 TL

Hayatımızda bu seviyede yer edinmiş olan eşyaların eksikliğini hissetmek istemeyiz. Elektronik çalışma yapısına sahip olan bu cihazlar, doğal olarak arıza gösterebilmektedir. Arçelik Servisi Karşıyaka’da yaşadığınız bu arızalarda sizlere destek hizmeti sunmaktadır. Arçelik tüm beyaz eşya makineleriyle özel olarak ilgilenmektedir. Ürünler teknik arıza gösterdiğinde; uygulanan müdahaleler her daim oldukça önemlidir. Yeterli teknik iş bilgisi bulunmayan ekiplerle çalışmak, işlemlerin yanlış yapılmasına sebebiyet verir. Bu durum ise sizin cihazlarınızın problemlerinin daha çok büyüyerek zarar görmesine olanak sağlar. Olası kötü durumları önlemek adına teknik servis tercihlerinizi doğru yapmanız gerekmektedir.


Karşıyaka Arçelik Müşteri Hizmetleri 7/24

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşterilerimize sağladığımız desteğe önem veriyoruz.. Müşterilerimizin karşılaştığı her türlü sorun ve problemle ilgilenmek için Arçelik Müşteri Hizmetleri ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, onların yaşadığı zorlukları dinlemek ve çözümler sunmak bizim önceliğimizdir. Bu bağlamda destek ekibimiz herhangi bir arıza anında sizlere en kısa sürede cevap veriyor ve teknik destek için harekete geçiyor. Arçelik ürünlerinin karmaşıklığına ve çeşitliliğine göre eğitilen uzman kadromuz, her türlü teknik sorunu anlamak ve çözmek konusunda hazırdır. İletişimde şeffaflık ilkesini benimseyerek, müşterilerimize gerekli bilgileri açık ve anlaşılır bir şekilde sunuyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizle güçlü bir iletişim kurabilmek adına çeşitli kanallar kullanıyor ve iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Telefondan e-postaya, sosyal medya platformlarından web sitemizde yer alan ”Tıkla Servis Al” desteğine kadar geniş bir iletişim alanımız bulunuyor. Bununla beraber, internette bulunan yanlış iletişim bilgilerine karşı, doğru servis irtibat bilgilerini ve nasıl servis çağırılacağını sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede kalitesiz bir servis hizmeti almanızın önüne geçiyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı herhangi bir sorunda servis kaydını oluşturarak, sürecin takibini sağlıyor ve en kısa sürede çözüm sunmaya odaklanıyoruz. Karşıyaka Arçelik Servisi olarak, müşterilerimizin konforu ve güveni için buradayız, çünkü onların memnuniyeti bizim için en değerli önceliktir. Peki servis kaydı nasıl oluşturulur ?

Arçelik Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 1. Karşıyaka Arçelik Servisi Telefon Numarası (0232) 326 30 51’i arayarak veya web sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşın.
 2. Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımıza; cihazda yaşanan arızayı, ürünün garanti durumunu ve teknik destek talebinizi iletin.
 3. Kaydınızın oluşturulması için gereken; Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 4. Görüşmenizin sonucunda; Arçelik Servis Kaydı’nız oluşturulacak ve servis işlemi için ekiplerimiz adrese doğru yola çıkacaktır.
Karşıyaka Arçelik Servisi
Karşıyaka Arçelik Servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi İşlemleri

Arçelik elektronik makine ve ev aletlerinizde bazı sorunlar fark etmiş olabilirsiniz. Her insan gibi sizlerde ne yapacağınızı bilmiyorsanız mutlaka bir teknik servise destek için başvurmalısınız. Arçelik Servisi Karşıyaka’da sizler için en mantıklı seçim olacaktır. Uygulanan tamir hizmetinin nasıl işleyeceğini sizlerde merak ediyor olabilirsiniz. Firma olarak sizlerin bu merak ve şüphelerini bilgilendirerek gidermek istedik. Bu doğrultuda servis adımlarımız ile alakalı müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışacağız;

Arçelik Karşıyaka Servisi İletişim;

Arçelik Buzdolabı, Bulaşık Makinesi gibi makinelerde herhangi bir arıza meydana geldi diyelim. Karşıyaka Arçelik Servisi Numarası‘nı arıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda 0232 326 30 51 telefon numaramızdan çağrı merkezimiz ile iletişime geçin ve kayıt oluşturun. Ürünle alakalı sıkıntılarınızı sakince dile getirin. Telefon başındaki arkadaşlarımız sizlerden aldığı gerekli bilgileri kullanarak kayıt oluştururlar. Ardından durum inceleme ve tespit için teknik bölüme yönlendirme gerçekleşir. Teknik arkadaşlarımız sizlere gün içerisinde ulaşım sağlarlar. Arçelik Karşıyaka Servis ücretleri konusunda da bilgi aktarır. Eğer onaylanırsanız servis kaydıyla işlemlerinize başlanır.

Teknik Arıza Tespiti;

Servis ekibi teknisyen arkadaşlarımız sizler için kayıttan sonra yola çıkmışlardır. Karşıyaka Arçelik Servisi olarak bölgede bulunan adresinize gün içerisinde anında erişim sağlanır. Profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız görevlerine başlarlar. İlk olarak beyaz eşya ürünü hakkında analizler gerçekleştirilir. Belirli teknolojik aletler faydalı kullanılarak incelemeye tabi tutulur. Arıza konusunda net bilgiye erişilmesi genellikle çok çabul sürmektedir. Böylece teknik arıza tespiti işlemi tamamlanır ve cihazın ihtiyacı doğrultusunda işlemlere karar verilir. Onarım veyahut bakıma başlanır.

Arçelik Cihaz Tamir İşlemleri;

Arçelik Karşıyaka Servisi İzmir içerisinde tamir işlemleri düzenli ilerlemektedir. Teknik arızası tespit edilmiş ürünlerin durumuna göre ilerlenir. Bakım ihtiyacı bulunan beyaz eşyalar temizlik ve bakım servisine uğrar. Bu servis kapsamında amaç ürünü eski performansına geri ulaştırmaktır. Özellikle Fırın Temizliği ve bir diğer Kombi Bakımı uygulamaları çok sık görülür. Yapılan bakımın fazlasıyla temiz gerçekleştirilmesi cihaz sağlığı için önemlidir. Müşterilerimizin daimi memnuniyeti için hijyen kuralları çerçevesinde temizlik yapılmaktadır. Üstün teknoloji bakım ürünleri kullanılarak yüksek hijyen sağlanır. Cihazlarınızın her noktası ve her bölümü için detaylı olarak temizlik yapılır ve yüksek performans ile teslim edilir.

Gelin Karşıyaka Arçelik Servisi parça değişim işlemlerine hemen göz atalım. Bu işlem, çoğunlukla evinizde tamir mümkün olmadığında uygulanır. Eğer problem iç bölümde bulunan aksamlardan kaynaklanıyorsa ve orada tamir edilemeyecek durumdaysa yedek parça uygun görülür. Arçelik marka tüm eşyalarda parçalar için birden fazla imkanımız bulunur. Verdiğimiz hizmetin avantajlarından geniş servis ağıyla kolaylıkla parçalar elde edilir. Elimizde bulunan yedek parçaların makinelerinize takılması için atölyelerde bakılması gerekmektedir. Karşıyaka içinden alınan ürünleriniz profesyonel atölye ortamına bırakılır. Orada bulunan tamir-onarım ustaları montaj işlemlerini sorunsuz gerçekleştirir. Son olarak performans testleri içinden geçen ürün sağlıkla sizlere teslim edilir. Parça takılan cihaz için 1 yıl garanti verilmektedir.

Arçelik Servisi Karşıyaka
Arçelik Servisi Karşıyaka

Arçelik Servisi Karşıyaka’da Hangi Ürünlerde Hizmet Veriyor ?

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak, beyaz eşya, klima & kombi ve TV cihazları konusundaki uzmanlığımızla müşterilerimize en iyi tamir hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Her bir cihaz için özel olarak tasarlanmış hizmetlerimiz, her marka ve modeldeki ürünler için detaylı bilgi sahibi olan profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Beyaz eşya alanında çamaşır makinelerinden buzdolaplarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Elektronik ürünlerin birbirinden farklı bir yapıda bulunmasını göz önünde bulundurarak her bir cihaz ve arıza durumun için alanında uzman teknisyenler ile çalışıyoruz.

Klima & kombi servisimiz, her türlü cihazı kapsayan uzmanlık alanıyla, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. İklimlendirme ve ısıtma cihazlarının yapısına uygun işlemler gerçekleştiriyor ve detaylı bakım hizmetleri sağlıyoruz. TV cihazları için sunduğumuz özel tamir hizmeti ise her marka ve ekran boyutuna yönelik olarak deneyimli teknik ekibimiz tarafından kaliteli bir şekilde uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojiye ayak uyduruyor ve her cihazda mükemmel onarımı hedefliyoruz. Arçelik Servisi Karşıyaka ekibi olarak, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimizin beyaz eşya ve elektronik cihazlarını güvenle bize teslim etmelerini sağlıyoruz. Şimdi gelin, hizmet sağladığımız ürünlere göz atalım.

 • Arçelik Televizyon Servisi
 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Arçelik Fırın Servisi
 • Arçelik Klima ServisiArçelik Kombi Servisi

Karşıyaka Arçelik Televizyon Servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi Televizyon ürünleriyle dikkatli bir şekilde ilgilenmektedir. İnsanların hayatını bu kadar etkileyen elektronik ürünlerin arızalarının göz ardı edilmesi mümkün değildir. Arçelik televizyon kullanıcılar tarafından çok popülerdir. Firmamızın bu duruma yönelik özel Televizyon Tamircisi ekipleri bulunmaktadır. Karşıyaka Arçelik Televizyon Neden Arızalanıyor ? diye düşünüyor olabilirsiniz. Beyaz eşyalardaki arızaların genel sebeplerinden biri yanlış kullanımlardır. Elinizdeki ürün ne olursa olsun kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Olası arızalarda mutlaka teknik servis desteği almalısınız. Onarım yaptırmak, tamir sağlamak ve cihazın ömrünü uzatmak için firmamızla iletişime geçin. Cihazların her bölümü profesyonel olarak incelenir. Ustalarımız televizyon arıza alanında oldukça tecrübelidir. Çözüme kavuşturamayacakları herhangi bir arıza bulunmamaktadır. Sizleri Arçelik Servisi Karşıyaka televizyon arızaları konusunda bilgilendirelim.

Buca Arçelik Bulaşık Makinesi Arızaları;

 • Arçelik Televizyon Siyah Ekran Arızası
 • Arçelik Televizyon Ekranı Gidip Geliyor
 • Televizyon Mavi Ekran Veriyor
 • Televizyon Kapanmıyor
 • Televizyon Ses Var Görüntü Yok
 • Televizyon Görüntü Var Ses Yok
 • Televizyon Panel Arızası
 • Televizyon Ekran Çatladı
 • Televizyon Led Arızası
 • Televizyon Sinyal Yok

Karşıyaka Arçelik Kombi Servisi

Kombi ürünlerinde özel olarak ilgi gösteren Arçelik Servisi Karşıyaka’da ustalarımız mevcuttur. Zaten böyle bir elektronik ürüne gereken önemi göstermek şarttır. Olası genel arızaların giderilmesi bir hayli önemlidir. Gündelik hayatta kullanımı çok yüksek olan eşyalardır. Ayrıca doğalgaz kullanarak çalışma döngüsü sağlanan Arçelik kombilerin bozulması problemler yaratabilir. Evinizde bu makineyle alakalı bir arıza görmüş olabilirsiniz. Endişeye kapılmayın. Karşıyaka Arçelik Servisi Telefon Numarası için doğru yerdesiniz. İnternet sitemizde bulunan numara veyahut tıkla servis al butonlarından hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Kombi Servisi ekiplerimiz bakım ve onarım için adresinize hemen ulaşır. Tecrübeli ekiplerimiz yıllardır karşılaştığı genel arızalar hakkında bizlere bilgi verdiler. Evlerinizde denk gelmiş olabileceğiniz Arçelik Kombi Arızaları;

Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Arızaları;

 • Arçelik Kombi Çalışmıyor
 • Arçelik Kombi Kendi Kendine Duruyor
 • Kombi Çok Sesli Çalışıyor
 • Kombi Isıtmaya Geçmiyor
 • Kombi Su Kaçırıyor
 • Kombi Baca Arızası
 • Kombi Ateşleme Grubu Arızası
 • Kombi Arıza Kodu Veriyor
 • Kombi Kart Arızası

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz elektronik eşyalar hakkında sizlere bilgi aktarmak istedik. Bunun dışında bulunan tüm beyaz eşya makineleriyle ilgilenmekteyiz. Diğer tüm servis ürünleri için ziyaret edin;

SERVİSLERİMİZ

Karşıyaka Arçelik Müşteri Hizmetleri
Karşıyaka Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Karşıyaka’da

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Arçelik Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sunarak, uzman ve deneyimli ekibimizle her türlü beyaz eşya sorununuzda yanınızdayız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, hızlı servisimiz ve profesyonel teknik ekibimiz sayesinde, cihazlarınızın sorunlarına anında çözümler üretiyoruz. Bununla beraber, bizleri tercih eden müşterilerimiz için birçok farklı avantaj ve fırsat sağlıyoruz.

Arçelik Servisi olarak sunduğumuz avantajlardan biri, hızlı servisimizdir. Çağrılarınıza en kısa sürede cevap vererek, uzman ekibimizi sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca, teknik bilgisi ve deneyimiyle öne çıkan profesyonel personelimiz, her türlü Arçelik ürünü sorununu etkili bir şekilde çözüyor.

Firmamız, uygun fiyat politikasıyla bütçenizi zorlamadan kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Hizmetlerimizin yanı sıra onarım işlemlerinde sunduğumuz 1 Yıl Garanti ile de müşterilerimize güvence sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli önceliktir ve bu doğrultuda sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Arçelik Karşıyaka Servisi olarak, teknolojik çözümlerle dolu bu yolda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

🚚

Hızlı Servis Desteği

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

🔐

1 Yıl Garanti

💲

Uygun Fiyatlar


Karşıyaka Arçelik Servisi | Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Karşıyaka Arçelik Servisi firmamız; alanında uzman teknisyenleriyle sizin için doğru tercih olacaktır. Donanımlı teknik ekiplerimizin sunduğu çözüm ve hizmetlerden fazlasıyla memnun kalacaksınız. Arızaları çözümleme hususunda uzman teknisyenlerle çalışmaktayız. Arçelik ürünlerinizde ki her ufak veya büyük arıza mutlaka onarıma uğrayabilmektedir. Karşıyaka bölgesinde oturuyor ve uygun fiyatlı hizmet aramaktaysanız, doğru yerdesiniz. Zira şirketimiz uygun fiyatlandırmalarla hizmet sağlamayı genel prensip edinmiştir. Buna dayanarak, verdiği kaliteli hizmete paralel olacak şekilde fiyatlandırmalar sunar. Hem kaliteli hem uygun bir tamir işlemi yaptırabilirsiniz. Üstelik çoğu cihazın arıza durumunda evinizde tamir kolaylığıyla anında sorunları giderebilirsiniz. Bu konuda da tabii ki beyaz eşya ustalarımız sizlere sürekli bir destek vermektedir.

Arçelik Karşıyaka Servisi teknisyenlerimizin her biri profesyonel beyaz eşya tamircisi olarak çalışmaktadır. Ürününüzün türüne ve model bilgisine göre uygun adımlar izlenir. Donanımlı ve teknolojik bilgilere hakim çalışma arkadaşlarımız bünyemizde bulunmaktadır. Cihazınızdaki problemlerin hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için tüm adımları sizler için kolaylaştırırlar. Arçelik marka ürünler tarafımızdan dikkatli ve detaylı incelenmektedir. Bu sebepten servis işlemi adım adım yürütülmektedir. Şeffaf servis anlayışımız bağlamında müşterilerimizin aldığı hizmetin işlemlerini takip etmesi doğal haklarındandır. Beyaz eşyaların iç ve dış aksamlarına oldukça hakim ve yetenekli teknisyenlerimiz bizlere tecrübelerini aktardılar. Bu bağlamda müşterilerimize teknik servis hakkında bazı bilgiler sağlamak istedik.


Karşıyaka Arçelik Servis Ücreti

Karşıyaka Arçelik Servis Ücreti güncel fiyatlarla beraber 200-250 TL aralığında talep ediliyor. Bu ücret, teknisyen ekiplerimizin adresinize ulaşınca gerçekleştirdiği arıza tespiti bedeli olarak alınıyor. Ekiplerimiz bu işlem esnasında cihazınızda detaylı bir inceleme gerçekleştirerek arıza nedeni ve değişmesi gereken parçaları belirliyor. Oldukça kritik olan bu işlem için, çalışma arkadaşlarımız zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Bu nedenle belirli giderler ortaya çıkıyor. Bunların karşılanması ve servis hizmetimizin devamlılığı için belirli bir miktar servis ücreti sizlerden talep ediliyor. Tamir bedeli karşılığında cihazın onarımını onaylamanız durumunda, servis ücreti alınmıyor ve doğrudan hizmete başlanıyor.

Arçelik Karşıyaka Servisi SSS

Karşıyaka Arçelik Servis Numarası Nedir ?

Karşıyaka ilçesine Arçelik Servisi talep etmek için 0232 326 30 51 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Teknik arıza çözümleri için servis kaydı oluşturun.

Arçelik Karşıyaka Servisi Ne Zaman Gelir ?

Arçelik Servisi Karşıyaka bölgesine hızlı ulaşım ile aynı gün içerisinde evinize gelmektedir. Aynı gün teknik servis hizmeti haricinde ileri bir tarihe de servis kaydı oluşturup randevu alabilirsiniz.