Ferroli Servisi

Ferroli Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Ferroli Kombi Servisi yaşam alanlarında fazlasıyla yoğun kullandığınız ısıtma teknolojileri ürünleriniz için donanımlı servis hizmeti sağlıyor. Cihazlarda arıza gözlemlediğiniz anda Ferroli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bizlerle 7/24 iletişime geçin. Ardından talep oluşturarak servis çağırabilirsiniz. Bu sayede en yakın bölge servis ekibine ulaşacaksınız. İzmir içerisinde her alanda yer alan hızlı teknik ekiplerimiz ile anında destek sağlıyoruz. Kombilerde yaşanan tüm arızalara profesyonel müdahale ediyor, bakım ve petek temizliği işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz birçok hizmet avantajı ve fırsatı ile yüksek müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Sıklıkla ve uzun yıllar kullandığınız bu ürünler için teknik servis desteği almak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.

Ferroli ürünler ısıtıcı alanında kullanılan cihazlar arasında en sık tercih edilenler arasındadır. Bu alanda bulunan ürünlerden en sık kullanılan ve neredeyse her yaşam alanında bulunan Kombilerdir. Bu cihazlar insanların gündelik yaşantıda ısınma ihtiyaçlarını yüksek ölçüde karşılar. Bu sebeple vazgeçilmez ürünlerdir. Elektronik yapıda bulunmaları ve birçok kaynak kullanmaları gereği zamanla arızalanabilirler. Bu durumda cihaz sahipleri mağduriyet yaşayacaktır. Kombiler diğer ev ürünlerin daha karmaşık bir yapıda bulunurlar. Bu nedenle de bazı teknik problemlerin çözülmesi bir hayli karışık olabilmektedir. Bu tarz aksaklıklarda mağduriyetleri çabuk gidermek ve her arızaya çözüm üretmek için mutlaka bilirkişi müdahalesi gerekir. Ferroli Kombi Servisi olarak bu konuda tecrübeli teknisyen grubumuzla İzmir ilinin her bölgesinde servis hizmeti sunuyoruz. Hizmet detaylarımıza kısaca göz atalım.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde hızlı servis kapsamında genellikle Aynı Gün, ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde hizmetiniz tamamlanacaktır.

Müşteri güveni bağlamında parça değişimi veya onarımı yapılan ürünlerinize tarafımızdan en az 1 Yıl Garanti verilecektir.

Arıza tespiti işlemleri için talep edilen Ferroli Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL aralığındadır.

Ferroli Müşteri Hizmetleri
Ferroli Müşteri Hizmetleri

Ferroli Kombi Müşteri Hizmetleri

Ferroli Servisi tarafından teknik destek almak için ilk olarak bir servis talebinde bulunmalısınız. Talebinizin iletilmesi için ise bilgileriniz ile oluşturulmuş bir kayıt gerekmektedir. Sizler adına bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri 7/24 destek sağlamaktadır. Bu sayede servis çağırabildiğiniz gibi hizmet hakkında bilgi sahibi olabilecek, problemlerinizi aktarabileceksiniz. Buraya erişmek için servis numarasını kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca web sayfamızda yer alan tıkla servis al butonu üzerinden de arama yapabilirsiniz. Gerekli işlemleri gerçekleştirerek bir talepte bulunacak ve en yakın kombi servis teknisyenine ulaşabileceksiniz.

Özellikle son zamanlarda internet üzerinde oldukça fazla iletişim bilgisi bulunuyor. Bazı yanlış iletişim yolları kullanıcıların doğru servis hizmetine ulaşmasına engel olmaktadır. Bu da kombi gibi detaylı müdahale gerektiren cihazlarda yetersiz hizmetlerin uygulanmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek, cihaz sahiplerinin yeterli ve doğru bir servis desteği almasını sağlamak için ulaşım yollarını ve nasıl servis çağıracağınızı sizlerde detaylı olarak paylaşacağız. Adımları takip ederek bizlerle sağlıklı bir iletişim kurabilir ve aynı gün hizmet alabilirsiniz.

 • Ferroli Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘i tuşlayarak çağrı merkezine ulaşın ve müşteri hizmetlerine bağlanın.
 • Burada üründe gözlemlediğiniz arızayı ve güncel durumunu anlatın. Ayrıca cihazın garanti bilgisini bizlerle paylaşın.
 • Çalışma arkadaşlarımızın kayıt için talep ettiği Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini verin.
 • Görüşme sona erdiğinde bilgileriniz üzerinden kaydınız oluşturulmuş ve talebiniz iletilmiş olacaktır. En yakın teknisyen grup sizlerle iletişime geçecektir.
Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi İzmir

Ferroli Kombi Servisi İzmir alanında sürekli olarak teknik servis hizmetini sürdürmektedir. Bu bağlamda tecrübemize dayalı olarak Kombilerin detaylı ve profesyonel işlem görmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu cihazlar diğer akıllı ev ürünlerinden daha karmaşık bir yapıda bulunmaktadır. Bu bağlamda sistemin çalışmasını sürdürmek için birden fazla kaynak kullanmaktadırlar. İç yapılarında her işlem için görevli olan ve senkronize çalışan birçok aksam bulundururlar. Dolayısıyla böyle karışık bir yapı içerisinde meydana gelecek arızalar tespit etmesi ve çözmesi zor olabilmektedir. Ayrıca gaz kullanımı ile aktif olmalarından dolayı tehlikelide olabilir. Bu nedenlerden dolayı mutlaka bu cihazların olası teknik problemleri için kapsamlı bir hizmet gerekmektedir. Bizler her ilçede yer alan profesyonel teknisyen grubumuzla gerekli desteği sağlıyoruz.

Teknik destek sağladığımız süreci göz önünde bulundurarak cihazların nasıl çalıştığına hakim olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu cihazların temel işlevlerinin sisteme giren suyu gaz kullanarak ısıtmak ve peteklere dağıtarak ortam sıcaklığını yükseltmek olduğunu söyleyebiliriz. Bunu gerçekleştirmek için doğalgaz, hava ve su kaynaklarını kullanırlar. Ateşleme sistemi ve içerisindeki birçok parça ile suyun ısınmasını sağlarlar. Ardından dağıtım ve devridaim gerçekleştirecek aksamlar aracılığıyla sistem içerisinde suyu dolaştırırlar. Bu sayede peteklerin bulunduğu alanlarda ortam sıcaklığı yükselir. Tüm bu işlemler gerçekleşirken bir yandan atık hava, gaz ve su dışarıya atılır. Bunun için ise birçok aksam kullanılır. İşte böyle karışık bir sistemde oluşabilecek arızalar çözülmesi zor olabilir. Ferroli Servisi olarak ufaktan büyüğe tüm teknik problemlerde gerekli hizmeti sağlıyoruz.

Kombilerde meydana gelen arızalarda dikkat edilmesi gereken nokta uygulanan servis işlemleridir. Bu husus tüm markalarda ve cihazlarda geçerlidir. Protherm Kombi Servisi içeriğimizde bunu görebiliriz. Tüm teknik aksaklıkları rahat çözüme ulaştırmanın yolu bu adımların doğru olmasıdır. Özellikle tespit işlemi bir hayli önemlidir. Cihazda yaşanan bir arızanın nedeni içeride birçok aksamın aynı anda bozulması olabilir. Veya elektronik kart gibi hassas bir parçanın işlevini yitirmesi ortaya birden çok arıza çıkartabilir. Böyle durumlarda gerekli desteği sağlamanın yolu kapsamlı bir tespit gerçekleştirmek ve sonuca uygun işlemler gerçekleştirmektir. Ferroli Kombi Servisi olarak profesyonel teknisyen grubumuzla donanımlı bir biçimde arıza tespiti yapıyor, detaylı ve geniş kapsamlı işlemler yürütüyoruz. Bizlerden teknik hizmet almak için telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ferroli Yetkili Servis
Ferroli Yetkili Servis

Ferroli Yetkili Servis Seviyesinde Hizmet

Ferroli Yetkili Servis düzeyinde ve üstün seviyede bir destek sağlamak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Bu bağlamda temel olarak esas edindiğimiz bazı konular mevcut. Müşteri memnuniyetini temel olarak esas alıyoruz. Bununla beraber güvenilir bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda tercih edilmek adına bizi tercih edecek kullanıcılar birçok hizmet fırsatı ve avantajı sağlıyoruz. Avantajlarımızı günden güne arttırarak daha konforlu ve sorunsuz bir servis süreci oluşturuyoruz. Tüm hizmetlerimize cihaz sahiplerinin daha rahat ulaşabilmesi için iletişim yollarımızı sürekli olarak geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bununla beraber ulaşılabilir, profesyonel ve donanımlı bir servis hizmeti ortaya çıkarıyoruz. Avantaj ve fırsatlarımızı beraber inceleyelim.

Garantili Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sunmanın en temel avantajlarından biri garantili hizmettir. Bu kapsamdan bizlerden destek alıp parça değişimi veya onarımı yapılan ürünler en az 1 Yıl Garanti altına alınmaktadır. Bizden hizmet alan kullanıcılarımız aynı arızanın tekrar oluşması durumunda ücretsiz destek almaktadır. Bu sayede müşteri güveninin üst seviyede tutmaya ve kullanıcılara daha rahat bir servis süreci yaşatmayı hedefliyoruz. Olası tekrar arızalarda detaylı olarak ilgilenerek desteğimizi sürekli hale getirebiliyoruz.

Geniş Servis Ağı ve Hızlı Destek

Kombilerde yaşanan problemlerde oluşan mağduriyetleri en kısa sürede gidermek ve hızlı servis süreci sağlamak için geniş kapsamlı çalışıyoruz. Bu avantajımız sayesinde İzmir’in her bölgesinde bulunan atölyelerle her alanda tamir sağlıyoruz. Bununla beraber gerekli yedek parçaları oldukça çabuk temin ediyor ve anında teknik destek sağlıyoruz. Hizmet sürecini genellikle Aynı Gün, ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde tamamlıyoruz.

Donanımlı Teknisyen Grup

Ferroli Yetkili Servis seviyesinde bir hizmet sunmanın en temel noktalarından biri profesyonel işlem uygulamaktır. Bunu sağlamak için donanımlı, tecrübeli ve eğitimli teknisyen grubumuz ile hizmet veriyoruz. Bu noktada kullanıcılara hatasız bir servis süreci yaşatmayı hedefliyoruz. Bununla beraber ufaktan büyüğe tüm problemleri çözüme ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyatlı Hizmet

Servis hizmetleri dahilinde sunduğumuz tüm avantaj ve fırsatları uygun fiyat ilkesi kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bunu baz alarak güncel ekonomik şartları takip ediyoruz ve buna yönelik fiyat tarifeleri belirliyoruz. Kullanıcıların rahat destek alabileceği ve cebe uygun ücretler belirliyoruz. Sağladığımız hizmetin kalitesine paralel olan fiyatlandırmalar oluşturuyoruz.

Ferroli Kombi Servisi Telefon Numarası
Ferroli Kombi Servisi Telefon Numarası

Ferroli Kombi Bakımı Hizmeti

Ferroli Kombi Servisi hizmetimiz dahilinde, tüm marka ve model cihazlarınız için uzman Kombi Bakımı hizmeti sunuyoruz. Günümüzde ısıtma sistemleri her alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Yaşam alanlarında kullandığınız Kombi cihazlarına mutlaka düzenli olarak bakım ve petek temizliği yapılmalıdır. Periyodik bakımlar, Ferroli kombilerin ömrünün uzamasını, olası arızaların önlenmesini ve yüksek performanslı kullanım sağlar. Cihazların bakımsız kalması ise, kötü sonuçlar doğurabilir.

Detaylı Bakım Hizmeti; Kombi Bakımı Servisi


Kombi sistemi içerisinde, cihazın çalışma yapısı gereği sürekli olarak sirkülasyon ve dönüşüm sağlanır. Isıtma işleminin gerçekleşmesi için sistem içinde hava, gaz ve su aktif olarak kullanılır. Çalışma esnasında bu maddeler devamlı dolaşım yapar. Yoğun kullanımlarda zamanla cihazda pislik, toz ve tortular birikebilir. Bu kalıntılar, tüm sistem içerisinde dolaşmaya başlar. Bu noktada Ferroli kombinin performansı düşer. Bakım yapılmaması durumunda ise, bu kalıntılar iç parçalara bulaşarak arızaya sebebiyet verebilir. Bunun sonucunda ise yüksek maliyetli problemler çıkabilir. Bu nedenle, cihazların sağlıklı bir şekilde çalışması, sık sık arıza göstermemesi ve ömrünün uzaması için düzenli bakım yaptırmalısınız. Uygun fiyatlı bakım hizmetleri için Ferroli Kombi Servisi İzmir‘i tercih edebilirsiniz.

Ferroli Kombi Bakım Ücreti: 350 TL

Petek Temizliği Fiyatı: 450 TL

Ferroli Kombi Servisi olarak bizler, detaylı ve profesyonel Kombi Bakımı sağlıyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Cihazın sistemi içerisinde yer alan tüm iç aksamları temizliyor ve parçalara bakım uyguluyoruz. İşlemlerimiz esnasında mikrofiber malzemeler ve kaliteli bakım ürünleri kullanıyoruz. Bununla beraber petek temizliği işlemlerini teknolojik petek temizleme cihazı ile gerçekleştiriyoruz. Hijyenik çalışma stilimiz ile, temiz bir şekilde bakım işlemlerini tamamlıyoruz. Kombi bakım hizmetini, uygun fiyatlı tarifelerle sizlere sunuyoruz. Eğer kombi cihazınızda performans düşüşü gözlemliyor, bakım gerektiğini düşünüyorsanız; hizmetimizi inceleyin, ekibimize ulaşın ve profesyonel hizmet alın!

Ferroli Kombi Bakımı;

 • Kombi Eşanjör Bakımı
 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Genleşme Tankı Bakımı
 • Kombi Fan Temizliği
 • Kombi Brulör Temizliği
 • Kombi Atık Su Boşaltımı
 • Kombi Kart Temizliği
 • Kombi Filtre Temizliği
 • Kombi Pompa Bakımı
 • Kombi Basınç Ayarı

Ferroli Servis Ücreti Fiyatları

Ferroli Servis Ücreti günümüz ekonomik şartlarında 150-250 TL aralığındadır. Bu ücretin talep edilme nedeni uygulanan teknik arıza tespiti işlemidir. Bu işlem servis adımlarının en önemli noktalarından biridir. Teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleriyle arıza kaynağı öğrenilir. Bunlar yapılırken teknisyen grubumuz zaman, efor ve yakıt harcamaktadır. Dolayısıyla bu giderleri karşılamak amacıyla belirli bir fiyat ölçüsünde ücret alınmaktadır. Profesyonel Ferroli Kombi Servisi tarafından hizmet almak için ulaşabilirsiniz.


Ferroli Servisi Sık Sorulan Sorular

Ferroli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç ?

Ferroli Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşmak için (0232) 326 30 51‘i arayabilir ve buradan servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ferroli Kombi Bakımı Fiyatları Ne Kadar ?

Ferroli cihazlar için Kombi Bakımı 350 TL, Petek Temizliği 450 TL ve Komple Bakım fiyatı 800 TL olarak belirlenmiştir.

Ferroli Garanti Süresi Ne Kadar ?

Ferroli Kombi cihazlarında parça değişimi ve onarımı uygulanması durumunda en az 1 Yıl Garanti süresi verilmektedir.

Ferroli Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır ?

Ferroli Kombi cihazlarınız için mutlaka düzenli olarak Yılda 1 Defa Kombi Bakımı, 2 Yılda 1 Defa Petek Temizliği yaptırmalısınız.