Klima Tamircisi İzmir

Klima Tamircisi İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 90

Klima Tamircisi İzmir olarak, Isıtma ve soğutma işlemlerinde hayatımızda önemli rol oynayan klima cihazları için onarım, bakım ve montaj hizmeti sağlıyoruz. Klima Servisi Numarası olarak (0232) 475 01 90 üzerinden Arıza Kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik arıza tespiti için belli bir miktar Klima Servis Ücreti talep edilmektedir. İzmir’in tüm bölgelerinden ekiplerimize ulaşabilir, 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bizler, alanında uzman teknisyen ekiplerle çalışıyor, aynı gün içerisinde teknik destek sağlıyoruz. Hizmetimiz dahilinde sizler için birçok farklı avantaj ve fırsat sunuyoruz. Servis hizmeti almak için içeriğimizi inceleyin, bizleri arayarak servis talep edin!

 • Klima Servisi Numarası: (0232) 475 01 90
 • Servis Ücreti: 200-400 TL
 • Servis Ne Zaman Gelir: 24 Saat
 • Tamir Süreci: 1-5 İş Günü
 • Parça Değişim Garantisi: 1 YIL

Zaman geçtikçe ve pislendikçe arıza gösteren ürünler; bakım ve onarım gerektirebilir. Firmamızın üzerinde uzman olduğu ve uzun yıllardır hizmetini sağladığı hizmet ile cihazınız eski sağlığına kavuşacak. Uygun fiyatlı arıza tespit, onarım, garantili parça değişim ve Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibat kurun ve hızlıca geri dönüş alın. İzmir’in her noktasına verdiğimiz güler yüzlü ve güvenilir beyaz eşya servisi ve Klima Tamircisi sayesinde sizde cihazlarınızı ilk günkü verimiyle kullanmaya devam edin. Klima ve beyaz eşya cihazlarınız sıklıkla teknik arıza gösterebilir. Böyle durumlarda teknik destek almak önemlidir. Servisimizle iletişime geçin, aynı gün hizmet talep edin!

Klima Servisi, kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle öne çıkan bir firma olarak müşterilerine birçok avantaj ve fırsat sunmaktadır. Uzman teknisyenleri, deneyimli ekipleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla klima bakımı, onarımı ve kurulumunda üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Firmamızın temel hedefi müşteri memnuniyeti ve güvenini en üst seviyede tutmaktır. Servisimiz, zamanında ve etkili çözümler sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca, düzenli bakım programları, hızlı müdahale hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla da müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Güvenilirlikleri ve şeffaflıkları sayesinde, müşteriler Klima Tamircisi‘ne tam bir güven duymaktadır. Servisimizin müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmetleri, sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmaktadır!

🚛

Hızlı Teknik Destek

👨🏻‍🔧

Profesyonel Ekip

🔐

Garantili İşçilik

⚙️

Orijinal Yedek Parça

💵

Uygun Fiyatlar

Klima Servisi
Klima Servisi

Klima Tamircisi Hizmetleri İzmir

Klima Servisi İzmir ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kullanıcıların hayatında bu kadar önemli yere sahip ürünler mutlaka problemler gösterebilir. Sizlerde günlük kullanım esnasında bir arızayla baş başa kalmış olabilirsiniz. Bu durumda paniğe kapılmak elbette ki normaldir. Ancak olması gereken soğukkanlı olmak ve teknik destek istemektir. Öncelikle cihaza asla elle müdahalede bulunmayın. Çünkü bilinçsiz yapılan adımlar daha kötü sonuçlar demektir. Klima Servisi’ne ulaşarak çağrı merkezi üzerinden servis kaydı oluşturun. Profesyonel ekipler tarafından hizmet alın. Her zaman için hizmetin nasıl işlediği merak konusu olmuştur. İçeriğimizin devamında sizlere servis sürecinin nasıl işlediğini anlatacağız.


Klimalar Neden Arızalanıyor ? Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Klima cihazları, iklimlendirme kategorisinde bulunan ve birçok alanda kolaylık sağlayan cihazlardır. Bu ürünler, zaman içerisinde belirli nedenlerle arıza gösterebilmektedir. Klima Servisi ekibi olarak gözlemlerimize göre en temel arıza sebepleri arasında; bakımsızlık, voltaj problemleri, elektrik kesintileri, yanlış kullanım, kullanıcı hataları ve aşırı yüklenme gibi nedenler yer almaktadır. Bunlar arasında en belirgin olanı düzenli bakım yapılmamasıdır. Klimalar, içerisinde birçok farklı aksam ve parça kullanarak çalışırlar. Hava sirkülasyonu sağlayan bu cihazlar, zaman içerisinde toz ve pisliğe maruz kalabilmektedir. Bunun sonucunda ise, iç parçaların işlevini yerine getirmesi zorlaşabilir ve arıza durumları oluşabilir. Oluşacak teknik sorunlar, Klima içerisinde yer alan bir veya birden fazla parçaya etki edebilir. Bu nedenle, düzenli klima bakımı yaptırmak, arıza riskini azaltacağı gibi, performanslı bir kullanım da sağlayacaktır.

Arıza durumunda ilk yapmanız gereken, cihazı tamamen kapatmak ve teknik servise ulaşmaktır. Klimaların karmaşık iç yapısı nedeniyle, oluşan arızalar ufak veya oldukça kritik olabilir, Bu arızaların sistem içerisinde etkilediği birden çok parça bulunabilir veya tek bir aksamın bozulması birçok teknik sorun oluşturabilir, Bu nedenle profesyonel bir Klima Tamircisi çağırmak ve arıza tespiti sonrası onarım sağlamak, en doğru seçenek olacaktır. Klima Servisi İzmir ekibi olarak bizler, her arıza durumuyla özel olarak ilgileniyor ve teknik probleme yönelik tamir işlemleri uyguluyoruz. Cihazınızda meydana gelen teknik problem için değişmesi veya onarım yapılması gereken her yedek parça için hizmet vermekteyiz.

Her Klima Arıza durumu için detaylı ve donanımlı onarım sağlamak, tüm teknik sorunları giderecektir. Kullanıcılar bazı durumlarda, karşılaştıkları arıza için gereken onarım hizmetinin mevcut olup olmadığını merak etmektedir. Aşağıda, Klima Servisi ekibi olarak sağladığımız tüm teknik hizmet ve işlemler yer almaktadır. Klimalarınızın tüm ihtiyaçları için bize ulaşın, profesyonel ve hızlı hizmet alın!

 • Klima Arıza Tespiti
 • Klima Elektronik Kart Tamiri
 • Klima Kompresör Değişimi
 • Klima Motor Tamiri
 • Klima Sensör Değişimi
 • Klima Fan Tamiri
 • Klima Kapasitör Değişimi
 • Klima Bakımı
 • Klima Gaz Dolumu
 • Klima Söküm & Takım

Klima Tamircisi İzmir ekibi sıcak yaz aylarında hayatımızın vazgeçilmezi olan ve konforlu bir yaşantı sağlayan Klima ürünlerinin arızalarına çözüm üretmektedir. Elbette satın aldığımız klima cihazları uzun süreli kullanımlarda ve üzerinden yıllar geçtikçe teknik arızalar gösterebilir ve düzenli Klima Bakımı veya onarımı gerektirebilir. Dönemim ekonomik şartlarında uçuk fiyatlara sunulan ve düzgün hizmet vermeyen bunca firmanın arasında şirketimiz Klima Tamircisi hizmeti birikmiş tecrübesine ve ilkelerine dayalı olarak sunar!

Klima Servisi İzmir
Klima Servisi İzmir

7/24 Klima Servisi İzmir’de!

Klima Servisi İzmir olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak size kesintisiz destek sunuyoruz. Klima ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimizle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bizim için önemli olan, müşterilerimizin taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde karşılamaktır. Evinizde veya işyerinizde meydana gelen bir arıza durumunda, aynı gün içinde profesyonel bir servis gönderilmesi için servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Servis kaydı oluşturma süreci oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Müşteri temsilcilerimiz, sizinle etkileşime geçerek sorunlarınızı dikkatlice dinler ve size en uygun çözümü sağlar. İletişim kurmak için çeşitli kanalları kullanabilir, telefon, web sitesi, e-posta veya web sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Klima Tamircisi ekibimiz, uzmanlığı ve hızlı müdahalesiyle klima sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için hazır bekliyor. Konforunuz bizim önceliğimizdir.

İzmir Klima Tamircisi ekibimiz, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sektördeki bilgi birikimiyle her marka ve modeldeki klima sistemlerine hakimdir. Ayrıca, aynı gün içinde servis talebinde bulunmanız durumunda, işin uzmanı bir teknisyenin hızlıca yönlendirilmesi sağlanır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı sürdürmek adına, servis çağrınızı aldığımız anda, size en uygun olanı belirlemek için gereken adımları hemen atarız. Sorununuz ne olursa olsun, güvenilir bir teknik ekip tarafından çözüme kavuşturulacaktır. Ayrıca, servis kaydı oluşturduktan sonra size, tamircinin gelmesine kadar geçen süreç hakkında düzenli güncellemeler sağlayarak, her aşamada sizinle iletişimde kalırız. Müşteri odaklı anlayışımız, probleminiz çözülene kadar devam eder ve sizin için en iyi sonuca ulaşmak için çaba sarf ederiz. Şimdi gelin, servis nasıl çağırılır öğrenelim!

 1. Klima Servis Numarası olan (0232) 475 01 90‘ı arayın ve çağrı merkezimize bağlanın.
 2. Klimanızda görülen problemi, ürünün garanti bilgisini ve destek talebinizi arkadaşlarımız ile paylaşın.
 3. Kaydınızın oluşturulabilmesi için; ekiplerimizin sizden isteyeceği Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi telefon üzerinde iletin.
 4. Görüşmeniz sonucunda, adrese en yakın ekibimiz sizlere yönlendirilecek ve aynı gün hizmet sağlanacaktır.

Garantili Klima Tamiri Hizmeti ile Güvende Kalın!

Berke Teknik olarak, Klima Tamircisi hizmetlerimizde müşterilerimize en üst düzeyde güven ve memnuniyet sunmayı vaat ediyoruz. Yetkili Servis kalitesindeki hizmetimizle, uzman teknik ekibimiz garantili çözümler sunarak klima sistemlerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kullandığımız yedek parçalar, sektör standartlarına uygun kalite ve dayanıklılıkta olup, cihazınızın ömrünü uzatmayı hedefler. Sunduğumuz garantili hizmetle birlikte, değişen parçalara sağladığımız en az 1 Yıl Garanti ile müşterilerimize ek bir güvence sunuyoruz. Kaliteli yedek parça kullanmamızla beraber, cihazda onarım yapılan aksamın önemine göre en az 1 Yıl, kritik parçaların değişiminde ise daha uzun süreli garanti ve destek sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güveni, şeffaf servis anlayışımızın temelini oluşturuyor. Her adımda detayları müşterilerimizle paylaşarak, süreç boyunca şeffaf bir iletişim sağlarız. Garantili hizmetimizin sağladığı müşteri güveni, firmamızın sektördeki öncü konumunu güçlendiriyor. Garanti kapsamındaki ürünlerde tekrar sorun yaşanması durumunda, müşterilerimize ücretsiz destek sağlamakla taahhüt ediyoruz. Berke Teknik olarak, Klima Servisimizin dahilinde sunduğumuz kaliteli hizmetin arkasında durarak, müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sizlerde her marka klimalarınızda yaşanan sorun için bizlerden teknik destek alın, Klima Tamiri işlemlerinizde güvende kalın!

Klima Servisi Hizmeti Hızlı Destek
Klima Servisi Hizmeti Hızlı Destek

Klima Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

Klima Servisi İzmir olarak temel amacımız mağdur durumda olan müşterilerimizin problemlerine en hızlı çözümü üretmektir. Bu bağlamda belirli avantajlar ile oldukça rahat ve sorunsuz bir servis süreci işlemektedir. Teknik ekip olarak, klimaların nasıl tamir edilmesi ve onarılması gerektiği konusunda tecrübe sahibiyiz. Klimalar, karmaşık yapıları nedeniyle birçok farklı arıza ve problem gösterebilir. Bu nedenle iklimlendirme cihazları detaylıca incelenmeli ve tamir işlemleri doğru uygulanmalıdır. Herhangi bir arızanın çözümü için, yaşanan teknik soruna göre işlemler belirlenmelidir. Ardından onarım işlemleri sırasıyla yapılmalıdır. Bununla beraber, ciddi arızalarda mutlaka atölye ortamı kullanılmalıdır.

Bizler, profesyonel Klima Tamircisi ekiplerimizle İzmir’in tüm bölgelerinde hizmet sağlıyoruz. Ekipman donanımımızla klimalarınızı detaylı olarak tespit aşamasından geçiriyor, arızaları net olarak belirliyoruz. Klimalar için alanında uzman olan ekiplerimizle çalışıyoruz. Geniş servis ağımız dahilinde her bölgede yer alan atölyelerimizle destek sağlıyoruz. Bununla beraber, servis sürecinde şeffaf bir şekilde hareket ederek sizleri bilgilendiriyoruz. Müşterilerimiz çoğunlukla servis işleminde neler yapılacağını ve sürecin nasıl ilerlediğini merak ediyor. Bizler de buna karşılık olarak servis sürecimizin nasıl ilerlediğini ve ne gibi işlemler uygulandığını sizlerle paylaşmak istedik!

 • Klima ürünlerinin arızaları için uygulamalar Teknik Arıza Tespiti işlemi ile başlar.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle klimalarda arızalar %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklanır.
 • Bakım gerektiren ürüne profesyonel ve detaylı bakım hizmeti uygulanır.
 • Klima Arızası Parça Değişimi Gerektiriyorsa;
 • Yedek Parça temin edilir ve evinizde tamir hizmeti ile anında onarılabilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa cihaz atölye ortamına alınır.
 • Garantili Parça Değişimi kapsamında atölyelerde parça değişimi ve performans testleri gerçekleştirilir.
 • Tamir edilen ürün 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ belgesi verilir.

Klima Servis Ücreti 2024

Klima Servis Ücreti 2024 yılında İzmir içerisinde 200-400 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret onarım işleminin ilk ve en önemli adımı Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir. Bu aşamada ekiplerimiz cihaz üzerinde detaylı bir inceleme yaparak arıza kaynağını tespit ediyor. Bu işlemde çalışma arkadaşlarımız; zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Bu noktada oluşan belirli giderlerin karşılanması için servis ücreti sizlerden talep ediliyor. Tespit sonrasında cihazın tamiri için belirlenen fiyatı onaylarsanız, servis ücreti alınmıyor ve yalnızca onarım ücreti alınıyor.

Profesyonel bir tespit ile hatasız bir servis uygulanmaktadır. Yanlış yapılan arıza teşhisleri ürün sağlığını riske atmaktadır. Bununla beraber, cihazdaki arızanın yanlış tespit edilmesi; tamir işlemlerinin yanlış uygulanmasına sebep olmaktadır. Bunun sonucunda ise cihazdaki arıza daha çok büyüyebiliyor ve hatta cihaz çalışamaz hale gelebiliyor. Klima Arıza Servisi dahilinde cihazların Tamir Ücreti için fiyat verilmesinden önce cihaza tespit yapılması gerekmektedir. Klima satın almanın fazlasıyla pahalı olduğu bu dönemlerde onarım yaptırmak ve servis ücreti ödemek çok daha uyguna mal olacaktır. Uzun süreli kullanımlar için düzenli bakım yaptırın ve arızaları göz ardı etmeyin. Bir diğer merak konusu olan Klima Arızalarını merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edin.

Klima Tamircisi Hizmeti
Klima Tamircisi Hizmeti

Klima Arızaları Nelerdir? Arızalar Nasıl Çözülür ?

1.Klima Neden Üflemiyor?

Klima beyaz eşya cihazınızın bu teknik arızasının sebebi hava filtresi çok fazla kirlenmiş veya iç aksamlarında zamanla oluşan pisliklerden dolayı cihazınız eskisi kadar kuvvetli üflemiyor olabilir.

Klima Sıcak Üflemiyor; Klima cihazınız sıcak üflemiyor veyahut yeteri kadar ısıtmıyorsa dış kapağın altında bulunan hava filtresinden kaynaklanıyor olabilir. Aynı şekilde klimanın kompresör ve fanlarında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Eğer bütün iç aksamlar sorunsuz çalışıyorsa teknik arızanın sebebi klima gazının bitmesi olabilir.

Klima Soğuk Üflemiyor; Cihazın soğuk üflememe arızasının genellikle nedeni bitmiş durumda olan klima gazıdır. Eğer klima gazı kontrol edildikten sonra bir eksiklik yoksa , dış ünite motoru arıza gösteriyor olabilir.

Fakat endişeye mahal yok, sizde firmamızın güvenilir Klima Servisi İzmir, beyaz eşya servisi ve garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanarak cihazınızın bakımlarını ve onarımını sağlayıp ilk günlerine döndürebilirsiniz.

Klima Üflemiyor Ne Yapmalıyım?

Klima cihazınız sıcak üflemiyorsa öncelikle filtrelerin kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Klima bakımının aksatmadan düzenli olarak yapılması bu sorunun önüne geçer. Eğer filtrelerde bir problem yoksa klima fanı bozulmuş veyahut ayarları doğru yapılmamış olabilir. Klima Tamircisi‘ne başvurmalısınız.

Klimanız soğuk üflemiyor ise genellikle cihazın gazı bittiğindendir. Cihazın gazı yenilenmeli ve bakım yapılmalıdır. Eğer sorun gazda değilse iç-dış fanlar veyahut kompresör arızalanmış olabilir. Bu gibi durumlarda teknik servis hizmeti alabilirsiniz.


2.Klima Neden Su Akıtıyor?

Klima su akıtması teknik arızasının sebepleri hangi üniteden olduğuna göre değişir. Bu arızanın iç ünitede gerçekleşmesi önemli bir durumdur.

Klima İç Üniteden Su Akıtıyor; Eğer klimanız iç üniteden su akıtıyorsa bu teknik arızanın sebepleri drenaj hortumu arızası, klima gazının yetersiz olması, veyahut doğru bir montaj işlemi yapılmadığından dolayı olabilir. İç kısımda bulunan drenaj hortumunun pislikle dolması sonucu işlevini yerine getiremezse iç üniteden su akması olabilir.

Klima Dış Üniteden Su Akıtıyor; Klimanızın dışarı su akıtması iç ünitede biriken nemi tahliye borusu ile dışarı atması gerektiği için bir arıza değildir. Endişelenmenize gerek yok normal bir durumdur.

Klima tamircisi her türlü arıza ve problemde cihazlarınız için yanınızda. Arayın servis çağırın! 0232 475 01 90

Klima Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım?

Klima dış üniteden su akıtıyorsa bu biriken nemi dışarıya attığından normal bir durumdur, arıza değildir. Ancak iç üniteden su akıntısı durumunda filtrelerin temizlenmesi, tıkanmış durumda olan tahliye hortumunun açılması ve kondansörlerin yani peteklerin temizlenmesi gerekir.

Bu durumda kaliteli bir Klima Tamircisi‘nden faydalanmalısınız.


3.Klima Neden Çalışmıyor?

Klima cihazının çalışmama sebepleri cihaza elektrik iletiminde kesinti olması, klima kumandasının çalışmaması veya pili bitmesi veyahut anakartın arızalanması gibi sebeplerden olabilir. Bu nedenler haricinde cihazın çalışmamasında etkili olan sigorta arızaları ve klima gazının yetersiz olması da bu durumlardandır. Klima yaz ve kış ayarlarının yanlış ayarlanmış olması da potansiyel sebeplerdendir.

Cihazınızın yaşadığı herhangi bir çalışmama ve arıza durumunda klima tamircisi izmir firmamızla iletişime geçerek servis sağlayabilirsiniz.

Klima Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle klimaya gelen elektriği herhangi bir kesinti veya sigorta atması var mı diye kontrol edelim. Kumandadaki görüntüyü ve cihazın üstündeki ışıkları kontrol ettikten sonra eğer yanıp sönen bir ışık mevcutsa şalteri indirin ve 3-5 dakika sonra cihazı açın.

Eğer probleminiz hala devam ediyorsa klimanızı resetleyin ve klima servisi hizmetinden yardım alın.


4.Klima Kanadı Neden Tam Kapanmıyor?

Cihazdan hava sirkülasyonunu tam olarak sağlanması için kanatların flap ayarı önemlidir. Klima kanadının tam kapanmaması mekanizmanın bozulmasından veyahut flap ayarının düzgün yapılmamasından kaynaklanıyor olabilir. Kanatların önüne engel olan veya içerden takılan bir engelde bu arızaya sebep olabilir.

Gerekli ayarların yapılması ve cihaza onarım sağlanması için klima tamircisi ile iletişime geçin. 0232 475 01 90

Klima Kanadı Tam Kapanmıyor Ne Yapmalıyım?

Kanatların işlevini düzgünce yerine getirebilmesi için önlerinde herhangi bir engel veya cisim var mı diye kontrol edin. Eğer kanatlar hala yarım kapanıyorsa kumanda üzerinden cihazın flap ayarlarını gerçekleştirin ve mümkün olduğunca kanatların konumunu elle değil kumandayla değiştirin.

Cihazın hala arıza göstermesi durumunda klima servisinden yardım alın.

İzmir Klima Montaj Hizmeti
İzmir Klima Montaj Hizmeti

İzmir Klima Montaj Hizmeti

Klima Servisi İzmir ekibi olarak profesyonel Klima Montaj hizmeti sağlamaktayız. Klima gibi bir iklimlendirme ürününün doğru ve verimli çalışabilmesi için doğru bir şekilde kurulması gerekir. Tahliye sisteminin doğru bir şekilde montaj edilmesi ve cihazın uygun konumlandırılması, herhangi bir arıza görülmemesi için önemlidir. Yanlış montaj edilen Klimalar performanslı çalışmayacağı gibi, zamanla gaz kaçırabilir, su akıtabilir ve çeşitli problemler gösterebilir. Bu nedenle, Klima Servisi kapsamında cihazların profesyonel bir şekilde montaj ve kurulum yapılması gerekir.


Klima Tamircisi olan teknisyenlerimiz ile, her marka ve model cihazlarınız için profesyonel ve donanımlı montaj hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz, 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU ve 24000 BTU gibi her boyutta cihazlarınız için montaj sağlar. Ayrıca, bir adresten başka bir adrese nakliye ve söküm-takım işlemi de gerçekleştirirler. Kaliteli malzemeler ve donanımlı aletler kullanan ekip arkadaşlarımız, hatasız bir şekilde klimalarınızın kurulumunu gerçekleştirir. Tahliye sistemi, dış ünite konumu ve benzeri konulara özen gösterirler. Ayrıca, hijyenik çalışma stilleri ile temiz bir şekilde işlemi sonlandırırlar.

Müşterilerimiz çoğunlukla klima montaj işleminin fiyatını merak etmektedir. Bizler, bu konuda da müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Fiyat/performans hizmetimizle oldukça uygun fiyatlı hizmet sağlamaktayız. Bununla beraber, uyguladığımız işlemler ve fiyat bilgisi ile alakalı sizleri bilgilendirmekteyiz. Sizlerde herhangi bir Klima cihazınız için söküm-takım veya İzmir Klima Montaj hizmeti almak istiyorsanız; fiyatlarımızı inceleyin ve bizlerle iletişime geçerek Klima Servisi İzmir ekibinden destek alın!

İzmir Klima Montaj Fiyatları

HizmetFiyat
9000 BTU – 12000 BTU Klima Montaj1200 TL + Malzeme
18000 BTU – 24000 BTU Klima Montaj1400 TL + Malzeme
9000 BTU – 12000 BTU İç Ünite Montaj650 TL + Malzeme
18000 BTU – 24000 BTU İç Ünite Montaj800 TL + Malzeme
Bakır Boru Metre Fiyatı550 TL
Klima Montaj Fİyatları

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Klima Tamiri hizmeti verdiğimiz insanların cihazlarında karşılaştığımız arızalar genellik Klima Bakımı hizmetinin eksik olmasından kaynaklanıyor. Cihazın hem iç hem de dış ünitelerinin düzenli bakıma uğraması ve kesinlikle aksatılmaması gereklidir. Klima cihazları gerek çalışma şekillerinden gerekse havayla olan temaslarından dolayı sık sık pislenen ve bakım gerektiren iklimlendirme cihazlarıdır. Klimaların ömrünü uzatmak, daha konforlu ve verimli bir kullanım sağlamak için klima bakımını aksatmamak çok önemlidir. Klima Tamircisi İzmir‘de sizlere en titiz çalışma modeliyle ve uygun fiyatlı bakım servisiyle güvenilir bir hizmet sunar. Duruma göre yaklaşık altı ayda bir yapılması gereken klima bakımlarının uzman teknik ekipler ve titizlikle gerçekleştirilmesi bir hayli önemlidir. Klima Servisi izmir’de aktif olarak profesyonel ve detaylı hizmetler sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için KLİMA BAKIMI İZMİR sayfasını ziyaret edin.


Evde Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima Bakım Servisi’nin gerçekleştirdiği kadar detaylı olmasa da sizlerde evlerinizde ufak çaplı klima temizliği gerçekleştirebilirsiniz.

 • Klimanın dış kapağını açın ve şeffaf hava filtrelerini çıkartın.
 • Çok sıcak olmayacak derecede ılık bir suyla içten dışa doğru filtreleri temizleyin.
 • Filtreler yokken cihazı çalıştırmayın.
 • Filtreleri güneşte kurutmayın ve cihaza ıslak yerleştirmeyin.
 • Filtrelerin temizliğini 15-30 gün arasında aksatmadan yapın.
 • Cihazın kanatlarına mümkün olduğunca elinizle müdahale etmeyin.

Tabii ki evde yaptığınız klima bakım ve temizliği noktalarda eksik kalabilir, cihaz teknik arıza ve detaylı bakım ihtiyacı duyabilir. Firmamız klima servisi İzmir‘de profesyonel teknik arıza onarım ve bakım hizmeti verir.

Klima Tamiri ve Bakımı İzmir
Klima Tamiri ve Bakımı İzmir

En Yakın Klima Servisi İzmir

İzmir’de yaşayanlar için klima, değişken hava koşulları nedeniyle önemli bir konudur. Sıcak yaz aylarında yüksek nem oranıyla birlikte yaşanan aşırı sıcaklar, halkın klima kullanımını arttırmaktadır. Neyse ki, Klima Servisi hizmeti sunan uzman firmamız, İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı ve Menemen gibi bölgelerde yaşayanlar, En Yakın Klima Servisi‘ne her bölgeden kolayca ulaşabilirler. Bu servisler, klima kurulumu, bakımı, onarımı ve arıza giderme gibi hizmetler sunarak kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz, uzman bilgi ve deneyimleriyle hızlı ve etkili çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İzmir’in her ilçesinde geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren Klima Tamircisi İzmir ekibi, kullanıcıların konforunu ve hava kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir!

Klima cihazları her mevsim ısınma ihtiyacı ve sıcak günlerde serinlemek için vazgeçilmez cihazlardır. İzmir’de Klima kullanımının bu derece fazla olduğu dönemlerde teknik arıza gösteren cihazların Klima Tamiri hizmetinden faydalanmaları ve donanımlı ekiplerle onarıma uğramaları gerekir. Cihazların tamir ve onarımında yapılacak en ufak hata bile büyük zarar görmesini sağlayabilir. En Yakın Klima Servisi ekibimiz, klima üflememesi, su akıtması, kanadının tam kapanmaması, cihazın çalışmaması gibi popüler arızalar ve her türlü teknik problemde tecrübesine dayanarak çözüm sağlar. Bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimiz, kendilerine en yakın servisi çağırmak amacıyla hangi bölgelerde hizmet verdiğimizi merak ediyor. Gelin, klima servislerimizi inceleyelim.

 • Narlıdere Klima Servisi
 • Urla Klima Servisi
 • Çeşme Klima Servisi
 • Menderes Klima Servisi
 • Aliağa Klima Servisi
 • Kemalpaşa Klima Servisi
 • Torbalı Klima Servisi
 • Menemen Klima Servisi

Klima Servisi İzmir Hangi Markalara Hizmet Veriyor ?

Klima Servisi‘nin başarılı ve verimli bir şekilde yapılması için markaya göre teknik servis uygulamak önemlidir. Servisimiz, her markaya ve her cihaza karşı tecrübe kazanmış ekipleriyle tüm markalarda garantili parça değişimi ve dönemin ekonomik şartları altında ekonomik bir hizmet sağlar. Birbirinden farklı marka klimaların çalışma yapıları, yaşanan arıza durumları ve arıza kodları farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle, her bir cihazın yapısına ve özelliklerine göre onarım sağlamak gerekir.

Günümüzde iklimlendirme cihazlarının çok daha akıllı ve dijital hale gelmesi söz konusudur. Bu bağlamda, klimalarda yaşanan arızalarda cihazlar, belirli arıza kodları göstermektedir. Bu arıza kodları, cihazın marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla, Klimanızın markasına ve modeline göre uzman bir ekipten destek almak, ufaktan büyüğe tüm arızaların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Klima Tamircisi İzmir ekibimiz olarak bizler, her bir cihaz için alanında uzman ve o marka üzerinde tecrübeli ekiplerle hizmet veriyoruz. Klimalarınızda yaşanan her problemi detaylıca inceliyor, sorunun çözümü için donanımlı bir şekilde arıza tespiti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz, klimalarında yaşadıkları teknik sorunlarda kullandıkları markaya dair bir hizmetimiz bulunup bulunmadığını merak ediyor. Bizler, tüm marka klima cihazları ile ilgileniyoruz. Sizler için, en sık kullanılan ve hizmet verdiğimiz markaları paylaşacağız.

 • Sanyo
 • Fujitsu
 • Panasonic
 • Hitachi
 • Sharp
 • York
 • Haier
 • Toshiba
 • Sigma
 • Mitsubishi
 • General Electric
 • Gree
 • Samsung
 • Finlux
 • Airfel
 • LG

Klima Servisi Sık Sorulan Sorular

Klima Tamiri Fiyatı Ne Kadar ?

Klima Tamiri Fiyatı, cihazın marka modeli ve yaşanan arıza durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, fiyat bilgisi almak için servis çağırmak ve arıza tespiti yaptırmak gerekir.

Klima Servisi Ne Zaman Gelir ?

Klima Servisi ekiplerimiz, kayıt oluşturmanız durumunda 24 Saat içerisinde adrese gelerek hizmet vermektedir.

Klima Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Klima Bakım Ücreti güncel fiyatlarla 500 TL olarak belirlenmiştir.

Klima Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Klima Bakım işlemi ortalama 30 – 45 Dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

Klima Söküm Takım Ücreti Nedir ?

Klima Söküm – Takım işleminin fiyatı 1200 TL – 1400 TL aralığında değişmektedir.

Klima Gazının Bittiği Nasıl Anlaşılır ?

Klima cihazınızın soğutma performansında ciddi bir azalma gözlemliyorsanız, Klima Gazınız bitmiş olabilir, Mutlaka Klima Servisi’ne başvurmalısınız.

Klima Gazı Ne Kadar Sürede Bir Basılır ?

Klimalarınızın Gaz durumunu mutlaka 12 Ayda 1 Defa kontrol ettirmelisiniz.

Klima Temizliği Yapılmazsa Ne Olur ?

Klima cihazınızı ve Filtrelerini düzenli olarak temizlememeniz durumunda; cihazın performansı düşer, etrafa koku ve toz yayılır hatta kirli havadan dolayı sağlık sorunları dahi oluşabilir. Bu nedenle, düzenli olarak Klima Bakımı yaptırmak önemlidir.