Çamaşır Makinesi Tamircisi

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi hizmetimiz sayesinde beyaz eşya ve çamaşır makinesi arızalarınızda onarım sağlanması, cihaz temizlenmesi gibi hizmetlerde donanımlı, tecrübeli ve teknik ekiplerimiz sayesinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Servisimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçin ve hızlıca geri dönüş alın. Uzun yıllardır bu sektörde bulunan firmamızdan aldığınız çamaşır makinesi ve beyaz eşya servisinden memnun kalacaksınız. Uygun fiyatlı ve garantili parça değişimi sayesinde beyaz eşya ve çamaşır makinesi cihazlarınızı ilk günkü gibi verimli kullanmaya devam edeceksiniz. Yıllar geçtikçe sıklıkla yıpranan cihazlarınızı Çamaşır Makinesi Servisi Kemalpaşa ekibi ile ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz.

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi
Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Servisi Kemalpaşa

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi olarak firmamızın sağladığı hizmetlerde profesyonel ve donanımlı teknik ekiplerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Evlerinizde kıyafetlerimizin hijyeni açısından vazgeçilmez olan ve günümüzün en önemli beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makinesi cihazları alındıktan yıllar geçtikçe ve yaş aldıkça tabii ki teknik arıza ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu gibi durumlarda Altus, Arçelik, Bosch, Beko, Electrolux, Grundig, Finlux, LG, Profilo, Samsung ve diğer bütün markalarda Çamaşır Makinesi Teknik Servis hizmeti sağlayan firmamıza 0232 326 30 51 numaramızdan ulaşarak servis sağlayabilirsiniz.

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak hizmet veren donanımlı teknik arkadaşlarımız işlerini ustaca yapmaktadırlar. Cihazların iç yapısı konusunda teknolojik bilgi sahibidirler. Çamaşır Makinesi ürünlerinde alınan servis işlemleri oldukça dikkatli gerçekleşmelidir. Sıfır bir ürün satın almak oldukça pahalı hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı arızalara doğru müdahaleler yapılmalı, sorunun büyümesi önlenmelidir. Tamircisi çağırırken dikkat edilmesi gereken husus donanım bilgisidir. Yanlış yönlendirmelerle cihazdaki teknik problem daha büyük boyutlara ulaşabilir. Firmamızın bünyesinde bulunan tüm ekipler Çamaşır Makinesi Tamiri konusunda yüksek tecrübe sahibidir. İşini ustaca yapan teknikerlerimiz kalıcı ve net çözümler için uğraşır. Bu da sorunların kolayca giderilmesi ve hata riskinin minimuma inmesi için bir hayli önemlidir.

Elbette ki böyle durumlarda herkes sorunlardan uğraşsız kurtulmak ister. Yapmanız gerek teknik servis seçiminizi doğru kullanmanızdır. Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi ekibini çağırırken ayrıcalıklı bir hizmet için bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir şekilde kesin arıza tespitleriyle tüm ürünlerinizi satın alındığı güne döndürün!

Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi
Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir ?

1.Çamaşır Makinesi Neden Zıplıyor?

Çamaşır Makinesi zıplama, hareket etme ve yürüme arızası cihazlarınız yaş aldıkça kazanın fazla ağırlığından rulmanların dağılması, amortisörlerin zamanla hasar görmesi ve patlaması ve benzeri sebeplerden meydana gelebilir. Beyaz Eşya cihazınızın sağlığı için hızlıca onarılması gerekir. Bu tarz durumlarda Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi ile profesyonel arıza onarım garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçin. 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Zıplıyor Ne Yapmalıyım?

Çamaşır Makinenizi kapalı durumdayken hareket ettirin, eğer hareket ediyorsa ayaklarını kontrol edin ve takılı değilse takın. Ayakları takılı durumdayken çalışır halde sallanmaya devam ediyorsa, amortisörler arızalanmış ve rulman dağılmıştır. Mutlaka teknik servise başvurun


2.Çamaşır Makinesi Neden Sıkma Yapmıyor?

Çamaşır makinesi ve beyaz eşya arızalarında sık görülen sıkma yapmama teknik arızasının sebepleri filtrenin tıkanmış olması, boşaltma motorunun arızalanması ve onarım gerektirmesi ayrıca tahliye hortumunun tıkanması, kıvrılması ve konumu gibi sebeplerden olabilir. Cihazın ömrünün uzaması için mutlaka onarılması lazımdır. Sizde çamaşır makinenizde sıkma problemi yaşıyorsanız bizimle hızlıca 0232 326 30 51 numaramızdan iletişime geçin, Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi ekibi ile hizmetimizden faydalanın.

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle su boşaltma motoru ve filtrenin bulunduğu kapağı açarak kontrol edelim. Eğer anormal bir durum yoksa sorun farklı iç aksamlardan kaynaklanıyor olabilir. Böyle durumlarda mutlaka tamirci çağırın. Bu teknik arızayla tekrar karşılaşmamak için makineye koyduğunuz çamaşırların miktarına ve ağırlığına dikkat edin.


3.Çamaşır Makinesi Neden Çok Köpürüyor?

Cihazın fazla köpürmesi genellikle kullanıcıların hatalarından meydana gelir. Kullanıcıların cihaza daha fazla temizleyeceği düşüncesiyle fazla deterjan koyması durumunda cihaz çok fazla köpürme yapar. Eğer cihazın deterjan miktarı düzgünse ve anormal bir durum olmamasına rağmen köpürüyorsa iç aksamlarında parça değişimi ve teknik onarım gerekebilir. Beyaz eşya servisi teknik arıza onarımı durumunda firmamızın Çamaşır Makinesi Tamircisi Kemalpaşa bölge ekiplerine başvurabilirsiniz. Hemen Arayın ve SERVİS Alın! 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Köpürüyor Ne Yapmalıyım?

Çamaşır Makinesi cihazınızla yaptığınız yıkama işlemlerinde kullandığınız deterjan miktarına dikkat edin ve çamaşırın cinsine göre miktarı belirleyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazın kazanı pislenmiş ve temizliği gecikmiş olabilir. Çok fazla köpük cihaz sağlığını tehdit eden bir teknik arızadır. Servisimize başvurmanızı tavsiye ederiz.


4.Çamaşır Makinesi Neden Su Almıyor?

Çamaşır Makinesinin su almamasının bazı bariz sebepleri vardır. Bu sebeplerden başta gelenler cihazın kartının bozulması, su iletimine yarayan ventile giden elektrik kablolarında arıza meydana gelmesi ve pompa hortumunun bozulması gibi nedenlerden olabilir. Parça değişimi gerektirebilecek bu arızada mutlaka Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi hizmetimizden garantili parça değişimi avantajıyla faydalanın. Numaramızız arayın, hemen çözelim! 0232 326 30 51

Çamaşır Makinesi Su Almıyor Ne Yapmalıyız?

Cihazın musluğunu su kesintisi var mı diye kontrol edin. Bir sıkıntı yoksa cihazın su giriş borusuna bakın ve kıvrılma varsa düzeltin. Herhangi bir tıkanıklık durumunda hortumu değiştirin veyahut temizleyin. Filtrelerin ve cihazın bakımını geciktirmeyin. Ayrıca deterjan kullanımını abartmayın bu su borusunun tıkanmasına sebep olur.


Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Yazımızda sizlere çamaşır makinesi cihazlarının arızalarının nasıl tamir edileceğini anlatacağız. Öncelikle makinenize uygulanacak servis ve tamirler Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi adı altında sunulur. Bu adımların tümü donanımlı beyaz eşya ekiplerince yapılmalıdır. Firmamız bu konuda gerekli tüm imkanlarını kullanır. Özellikle servis işlemlerini yakından takip etmenize olanak sağlar. Bizler internet sitemizde sizlere arızalar hakkında yeterince bilgi vermek için uğraştık. Ama müşterilerimiz böyle sorunlarla karşılaşınca genellikle ne yapacağını bilmiyor. İşte tamda böyle anlarda numaramızdan arayarak bize ulaşın. Çamaşır makinesi ve diğer tüm makineleriniz için teknik arıza tespiti mevcuttur. İlk adım olarak tespitle başlayan süreç sonucunda sorunun hangi aksamlarda olduğu öğrenilir. Evinizde tamir sürdürülebilir bir problemse adresinizde uygun onarım yapılır. Elbette ki bazı durumlarda ise parça değişimi yapılması gerekmektedir.

Çamaşır Makinesi Tamircisi Kemalpaşa içerisinde onarım atölyelerinden hizmet sağlamaktadır. Bu sayede yedek parça temini ve detaylı onarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Sıklıkla çamaşır makinesi pompası, NTC, yıkama motoru, kazan, rulmanlar gibi aksamların değişim ihtiyacı olur. Yedek parçaların temini sağlanır. Makineleriniz teknik atölyelere götürülür. Değişim ve onarımlar profesyonel ustaların elinde işleme geçirilir. Cihaza entegre edilen parçaların ardından makine sıkı testlere tabii tutulur. Başarıyla çalışma döngüsü onaylandıktan sonra en kısa süre zarfında sizlere tekrar teslim edilir. Performans artışıyla geri gelen cihazlarınız parça değişimine uğramıştır. Bu sebepten dolayı yedek parça takılan makine garanti kapsamında tutulur. Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi ile garanti avantajıyla güvenilir teknik servis hizmeti almak için irtibata geçin!

Çamaşır Makinesi Tamiri Kemalpaşa
Çamaşır Makinesi Tamiri Kemalpaşa

Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kıyafetlerimizin temizliği için yüksek önem arz eden çamaşır makinesi cihazlarımızın bakımının gecikmeden ve cihazın ömrünü uzatmak için düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Evde Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Kıyafet ve çamaşırlarınızın güzel kokulu ve temiz kalması için ayda 1 defa 90-95 derece civarında temizlik çalıştırması yapın,
  • Çamaşır Makinesi temizleme ürünleri kullanın,
  • Kullandığınız ürünlerin markanız için üretilmiş ve kaliteli olmasına dikkat edin,
  • Temizleme ürününü makine komple boşken içeri dökün,
  • Programı 90 derece ayarlayıp çalıştırın.

Elbette ki bazı durumlarda evde yapabileceğiniz temizleme eksik kalabilir. Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Tamircisi hizmetimiz sizin için en kısa sürede uygun fiyatlı ve güler yüzlü teknik ekiplerimizle bakım hizmeti sağlar.


Nasıl Hizmet Veriyoruz?
  • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
  • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Kemalpaşa Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
  • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir Çamaşır Makinesi Tamircisi hizmeti sağlar.
  • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.