Baymak Servisi İzmir

Baymak Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Baymak Kombi Servisi olarak, markanın en çok tercih edilen ürünü Kombiler için Teknik Servis hizmeti sağlıyor. Servis çağırmak ve aynı gün hizmet almak için Baymak Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayabilirsiniz. Bu sayede birçok avantajı ve fırsatı bulunan hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz için profesyonel hizmet kalitesini uygun fiyatlı, hızlı ve garantili fırsatlarla alabilirsiniz. Bununla beraber geniş kapsamlı servis sistemiyle İzmir’in her bölgesinde anında destek sağlayabileceksiniz. Baymak Kombi Müşteri Hizmetleri ile tek aramayla iletişime geçerek anında bu servislerden faydalanabilir ve destek alabilirsiniz. Eğer cihazınızda herhangi bir problem görüyorsanız hemen arayın, anında hizmet alın. Hizmet detaylarına kısaca göz atalım;

 • Baymak Servis Numarası: 0232 326 30 51
 • Baymak Servis Ücreti: 200-400 TL
 • Çalışma Saatleri: 7/24
 • Tamir Süreci: 1-5 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL

Kombiler, günlük hayatta ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor ve yaşamın vazgeçilmezi olarak kullanılıyor. Bu cihazlar, karmaşık bir yapı ve birçok farklı özellik ile çalışıyorlar. Baymak marka ürünler ise, dayanıklı çalışma yapıları ve performansları nedeniyle çokça tercih ediliyor. Ancak her elektronik cihaz gibi kombiler de belirli teknik sorunlar ve arızalar gösterebiliyor. Böyle durumlarda, mutlaka profesyonel bir teknik destek almak gerekiyor. Baymak Kombi Servisi İzmir ekibi olarak bizler, bu noktada cihaz sahiplerine hizmet veriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerle çalışıyor, donanımlı ekibimizle teknik servis sağlıyoruz. Kombiler için Tamir, Onarım, Bakım, Parça Değişimi, Montaj ve Termostat gibi hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize sürekli olarak destek sağlıyor, hizmetimiz hakkında bilgilendiriyoruz. Sayfamızı inceleyin, bizlerden profesyonel servis talep edin!

Baymak Müşteri Hizmetleri
Baymak Müşteri Hizmetleri

Baymak Müşteri Hizmetleri

Baymak Servisi çağırmak ve sorularınızı yanıtlamak için sizlere yardımcı olacak Baymak Kombi Müşteri Hizmetleri 7/24 hizmettedir. Anında destek almak için mutlaka buradan bizlere ulaşmalısınız. Servis numarası üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde çağrı merkezine bağlanacaksınız. Buradan oluşturacağınız talep sayesinde teknik ekipler sizlere ulaşabileceklerdir. Bunun yanında merak ettiğiniz konular üzerinde cevap alabilirsiniz. Servis süreci, ücreti ve işlemler hakkında sorular yöneltebilirsiniz. Bunun sonucunda telefon üzerinden arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır. Neticede oluşturacağınız talep ile de hizmet alacaksınız. Bunun nasıl yapılacağını ve nasıl servis talep edileceğiniz merak ediyorsanız gelin adım adım inceleyelim.


Günümüzde Baymak cihazları için birçok farklı firma teknik destek hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetlere dair iletişim bilgileri çoğunlukla internet üzerinde yer almaktadır. Ancak ne yazık ki birçok servis, yeterli hizmet kalitesini sağlayamamaktadır. Arıza durumlarında teknik servise doğrudan internet üzerinden ulaşmaya çalışan kullanıcılar ise yanlış iletişim bilgileri nedeniyle yetersiz hizmetlerle karşılaşabilmektedir. Bunun sonucunda mağduriyet yaşayan cihaz sahipleri, aynı zamanda para kaybına da uğrayabilmektedir. Bu nedenle, doğru iletişim bilgilerini kullanarak profesyonel bir hizmet almak önemlidir.

Baymak Kombi Servisi olarak bizler, iletişim yollarımızı gün geçtikçe geliştirmekteyiz. Problem yaşayan müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Telefon, Sosyal Medya ve Web Sitesi üzerinden ulaşıma açığız. Bu alanlarda çağrı merkezi ve destek ekibimizle müşterilerimizin taleplerini yanıtlamaktayız. Bu doğrultuda, irtibat bilgilerimizi ve nasıl servis talep edeceğinizi sizlerle detaylı olarak paylaşmaktayız. Şimdi gelin, arıza durumlarında nasıl hizmet talebine bulunacağını inceleyelim. Sizlerde Baymak cihazlarınız için doğrudan bizlere ulaşın, donanımlı servis hizmeti alın!

Baymak Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Baymak Servis Numarası yani dahili (0232) 326 30 51 telefon üzerinden firmamızla iletişime geçin.
 • Kombi üzerinde yaşadığınız arıza, mevcut durum ve ürünün garanti bilgisi ile alakalı detayları çağrı merkeziyle paylaşın.
 • Sizlerden istenen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini bizlerle paylaşarak servis kaydının oluşturulmasını sağlayın.
 • Telefon görüşmesi sona erdiğinde Baymak Servis Talebi oluşturulmuş olacaktır. Aynı gün içerisinde ise bir adet teknik ekip sizlere geri dönüş yapıp adrese ulaşacaktır.
Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi İzmir

İzmir‘de birçok ev sahibi ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla yoğun olarak Baymak Kombi kullanıyor. Oldukça yoğun kullanılan kombilerin arıza vermesi durumunda, insanlar mağdur olabiliyor. Böyle anlarda özellikle İzmir gibi bir metropolde en kısa sürede teknik destek gerekiyor. Bu noktada profesyonel Baymak Kombi Servisi olarak bizler, her bölgede bulunan teknik ekiplerimizle hizmet sağlıyoruz. Tüm ilçelere ve mahallelere aynı gün içerisinde teknik servis yönlendiriyoruz. 7 gün 24 saat açık çağrı merkezimiz ile, olası bir arıza durumunda bizlere direkt olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. Kombilerinizi en kısa sürede onarıyor, kaliteli bakım hizmetleri uyguluyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Baymak Kombi Servisi İzmir ekibi olarak biliyoruz ki, kullanıcılar Baymak Kombi cihazlarına fazlasıyla önem veriyor. Bu ürünleri gündelik yaşantıda özellikle soğuk mevsimlerde yoğun olarak kullanıyorlar. Bazı durumlarda böyle cihazlar arıza verebilir. Bunun sebepleri arasında kullanıcı hataları, bakımsızlık ve parçaların işlevini yitirmesi yer alabilir. Fakat önemli olan nokta bu arızalara nasıl müdahale edildiğidir. Çünkü bu yapıda bulunan cihazların çalışma yapıları ve iç aksamları karmaşıktır. Doğalgaz, su ve elektriği beraber kullanırlar. Ateşleme, hava ve su dönüşümü gibi işlemleri sürekli dönüşüm halinde yaparlar. Durum böyle olunca bu yapının dikkatli incelenmesi ve detaylı işleme alınması gerekir. Ayrıca doğalgaz ve yüksek voltaj kullanımı sebebiyle de bazı bozulmalar tehlikeli olabilir. Bu temel sebeplerden dolayı donanımlı ve yetkin bir hizmet uygulanması gerekir.

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Servisi İzmir

Baymak Kombi Servisi bu konuda gerekli düzeyde donanımlı, teknolojik ve detaylı hizmetini sürdürüyor. Bu cihazların arıza onarımı, tamir ve bakım gibi işlemlerine çok daha yüksek önem veriliyor. Çünkü yeterli düzeyde ve detaylı bir inceleme yapılmazsa bu ürünlerin arızaları tehlikeli bir hal alıyor. Profesyonel olmayan servis işlemleri nedeniyle arıza durumları büyük boyutlara ulaşıyor. Cihazlar tamamen çalışamaz hale gelebiliyor ve en önemlisi nadir de olsa can sağlığına zarar verebiliyor. Elbette maddi olarak da yüksek boyutlu zararlar oluşuyor. Bu gibi durumların önüne geçmek ve müşteri memnuniyetini hedeflemek için profesyonel ve oldukça detaylı Baymak Servis hizmeti sağlıyoruz. Bununla beraber servis hizmetine ve cihazlara dair bilgiler paylaşacağımız içerikler oluşturuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve cihazların yapısını öğrenmek için inceleyin.


Baymak Teknik Servis İzmir

Baymak Teknik Servis hizmetimiz dahilinde, Kombilerinizin tamirini ve onarımını gerçekleştiriyoruz. İzmir içerisinde her bölgede bulunan atölyelerimizde, alanında uzman ustalarımız aracılığıyla hizmet veriyoruz. Kombilerin çalışma yapısında oldukça fazla görevli parça bulunuyor ve birçok farklı arıza görülebiliyor. Bu durumda her bir arıza için ayrıntılı bir inceleme ve soruna yönelik parça değişimi gibi tamir işlemleri gerekiyor. Bizler, profesyonel teknik servis hizmetimiz içerisinde kombilerin tüm arıza durumları için uzman onarım sağlıyoruz.

Cihaz sahipleri, Baymak kombilerde herhangi bir arıza ile karşılaştıklarında sorunun çözümünün mümkün olup olmadığını merak ediyor. Bununla beraber, arızalı parçanın değişiminin veya tamirinin hizmet dahilinde olup olmadığını soruyor. Baymak Kombi Servisi olarak, kombiler üzerinde ne gibi onarım hizmetleri sağladığımızı sizlerle paylaşacağız. Kombi tamiri alanında hangi parçaların değişimleri ve sunduğumuz tamir hizmetleri aşağıdaki gibidir;

Baymak Kombi Tamiri

 • Kombi Kart Tamiri
 • Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Kombi Eşanjör Tamiri
 • Kombi Emniyet Ventili Değişimi
 • Kombi Genleşme Tankı Tamiri
 • Kombi Prosestat Değişimi
 • Kombi Pompa Tamiri
 • Kombi Akış Şalteri Değişimi
 • Kombi Motor Tamiri
 • Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Kombi Baca Tamiri
 • Kombi Basınç Sondası Değişimi
 • Kombi Fan Tamiri
Baymak Kombi Servisi İzmir
Baymak Kombi Servisi İzmir

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Servisi İzmir donanımlı ekibi olarak kullanıcıların sorularını yanıtlıyoruz. Yıllardır yürüttüğümüz teknik servis tecrübesiyle bu cihazlar hakkında detaylı bilgi sahibiyiz. Bunun yanında müşterilerimizle olan iletişime dayanarak merak edilen konuları biliyoruz. En sık sorulan sorulara yönelik cihaz sahipleri ürünlerinin özelliklerini ve arıza durumlarını bilmek istiyor. Genellikle teknik arızalarda ne yapacağını bilemeyen kullanıcılar bu problemlerin sebebini ve çözümünü öğrenmek istiyor. Bu sayede arızalar hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve neler yapılacağı hakkında fikir sahibi oluyor. Bu durum servis süreci esnasında ekiplerimize de yardımcı oluyor. Bunları göz önünde bulundurarak en sık yaşanan arıza kodlarının neden ve çözümlerini sizlerle paylaşacağız.

Daha Fazla Arıza Kodu Öğrenmek İçin: DemirDöküm Arıza Kodları

Baymak E01 Arıza Kodu

Sıklıkla gözlemlenen bu arıza durumunun en temel sebebi doğalgazın cihaza ulaşmasında ve gaz akışında bir problem olmasıdır. Bu sorun karşısında cihaz ateşleme yapamaz ve bu uyarı kodunu gösterir. Kontrol etmek amacıyla cihazın gaz vanasına bakın. Herhangi bir problem yoksa binada bulunan doğalgaz girişine göz atabilirsiniz. Herhangi bir anormallik gözükmüyorsa Kombiyi resetlemeyi deneyin. Eğer resetlemeden sonra sorun düzelmiyorsa elle müdahale etmeyin. Bilinçsiz müdahaleler tehlikeli olabilir. Teknik arızanın tespiti ve net çözümü için Baymak Kombi Servisi çağırın. Arızalı olabilecek parçalar; GAZ VANASI GAZ VALFİ ATEŞLEME GRUBU

Ateşleme Yapmıyor Arızası İçin İnceleyin; https://www.berketeknik.com/kombi-atesleme-yapmiyor/


Baymak E03 Arıza Kodu

Bu arıza kodunun nedeni cihaz sistemine Aşırı Isınma meydana gelmesidir. Cihazın mevcut ısı düzeyi olması gerekenden yüksek bir seviyeye geldiğinde limit belirleyen termostat arızalanır ve karta uyarı gönderir. Bununla beraber cihazın bakımsız olması da yüksek sıcaklığa neden olabilmektedir. Bunun sonucunda dijital ekranda hata kodu görünür. Kombiyi 20-30 dakika kadar kapalı tutun ve ardından resetleyin. Tekrar çalıştırdığınızda yeniden bu arızayı veriyor ve devam ediyorsa mutlaka teknik ekip desteği gerekiyor. Bunun için servis hizmetimize başvurabilirsiniz. Arızalı Olabilecek Parçalar; TERMOSTAT NTC SENSÖR ANA KART EŞANJÖR Arıza Çözümleri; KOMBİ BAKIMI


Baymak E05 Arıza Kodu

Tüm modellere sıklıkla görülen bu arızanın birden çok sebebi olabilir. Olası durumları incelersek cihazın su ısıtma sensöründe veya kalorifer sensöründe bir problem meydana gelmesi suyun ısınmamasına neden olabilir. Bu durumda ekranda bu arıza kodu görülecektir. Onun haricinde diğer modellerde hava akışı ve dolaşımında meydana gelen hatalardan dolayı veya baca grubunun arızalanmış olmasından kaynaklanabilir. Bu durumda kullanıcı olarak bacayı, vanaları kontrol ediniz. Ardından cihazı resetlemek yapabileceğiniz çözümler arasındadır. Eğer problem devam ediyorsa mutlaka Baymak Kombi Teknik Servisi müdahale etmelidir. Arızalı Olabilecek Parçalar; NTC SENSÖR BACA FAN ANA KART PROSESTAT Arıza Çözümleri; KOMBİ BAKIMI

Sıcak Su Vermiyor Arızası İçin İnceleyin; Kombi Sıcak Su Vermiyor


Baymak E06 Arıza Kodu

Baymak Kombi Servisi ekiplerimizin sık gözlemlediği bu arızanın sebebi cihazın suyu ısıtmamasıdır. Bu alanda görevli olan ısıtma sensörü arızalandığında sistem sıcak su vermez ve bu hata kodunu gönderir. Bununla beraber cihazın kartında meydana gelen bir problemde bu soruna yol açabilir. Bu durumda olası bir hataya karşılık cihazı resetlemeyi deneyebilirsiniz. Ancak problem çözülmüyorsa çözümü için mutlaka servis müdahalesi gereklidir. Arızalı olabilecek parçalar; NTC SENSÖR ELEKTRONİK KART Arıza Çözümleri; ISITMA SENSÖR DEĞİŞİMİ


Baymak E10 Arıza Kodu

Baymak Kombi cihazlarında görülen bu genel arızanın sebebi su basıncının düşük olmasıdır. Sistemin çalışması için gerekli olan su basıncından az seviyedeyse bu arıza kodu görülür. Kullanıcı olarak cihaza su basarak bu arızayı çözümleyebilirsiniz. Bunun için doldurma musluğunu açmanız ve 1,5 – 2 bar seviyesine gelince kapatmanız yeterlidir. Eğer problem çözülmüyorsa üründe bir arıza olabilir. Bu durumda servise başvurmalısınız. Arızalı Olabilecek Parçalar; SU DOLDURMA VANASI Arıza Çözümleri; KOMBİYE SU BASILMASI


Baymak E35 Arıza Kodu

Kombinin E35 arıza kodunu verme sebebi sistemin ateşleme yapamadığını gösterir. Bu durumda arızalanmış veya yanlış olan birkaç alan bulunur. İlk olarak doğalgaz vanasını kontrol etmeli ve gaz akışından emin olmalısınız. Eğer burada herhangi bir sorun yoksa cihazı resetlemeyi deneyebilirsiniz. Yapılan işlemlerden sonra hala arıza devam ediyorsa kendiniz müdahale etmeyin. Yüksek ihtimalle ateşleme grubunda veyahut kartta bir arıza var demektir. Kesin tespit yapılması ve arızanın çözülmesi için Baymak Servisi‘nin müdahale etmesi gerekir. Arızalı Olabilecek Parçalar; ATEŞLEME KARTI ELEKTROD ANA KART Arıza Çözümleri; GAZ VANASI AÇILMASI


Baymak E09 Arıza Kodu

Cihazlarda görülen E09 arıza kodu en genel problemlerden biridir. Sık görülen bu arızada cihaza gaz akışında bir sorun olduğu vurgulanır. Bu durumda önce cihaz üzerindeki vanayı, ardından ocağınızı ve binanın doğalgaz vanalarını kontrol ederek herhangi bir aksaklık var mı diye gözlemlemelisiniz. Eğer bir problem göremiyorsanız ve arıza devam ediyorsa, gaz grubunda bulunan bazı parçalar veya ana kart arızalanmış olabilir. Bu arızanın kesin çözülmesi için mutlaka servisten yardım almalısınız. Arızalı Olabilecek Parçalar; GAZ VALFİ ELEKTRONİK KART


Baymak E80 Arıza Kodu

Kombi dijital ekranında E80 kodunu görüyorsanız bu elektronik kartta problem olduğunu belirtir. Kullanıcı olarak cihazı resetlemek yapabileceğiniz tek çözüm yoludur. Eğer problem devam ediyorsa cihaz çalışmayacaktır. Sistemin beyni kontrolden çıktığı için bu bir hayli önemli bir arızadır. Kesin çözüm için lütfen elle müdahale etmeyin ve Baymak Kombi Servisi‘ne başvurun. Arızalı Olabilecek Parçalar; ELEKTRONİK KART Arıza Çözümleri; ANA KART DEĞİŞİMİ & ONARIMI


Baymak E97 Arıza Kodu

Cihaza gelen elektrik voltajında bir problem oluştuğunda E97 arıza kodu ekranda gözükecektir. Bu durumda ya ürünün elektronik kartı arızalanmıştır yada elektrik tesisatı üzerinde düşük voltaj, dalgalanma gibi problemler vardır. Öncelikle cihazı resetlemeyi denemelisiniz. Bu şekilde problem çözülmediyse elektrik voltajını kontrol etmelisiniz. Bu alanlarda bir sorun gözlenmiyorsa kombinin iç aksamında arıza var demektir. Bu problemin çözümü için mutlaka Baymak Kombi Müşteri Hizmetleri‘ni arayarak servis talebinde bulunmalısınız. Arızalı Olabilecek Parçalar; ELEKTRONİK KART KABLO GRUBU


Baymak E26 Arıza Kodu

Eğer dijital ekranda E26 arıza kodunu görüyorsanız bu kombi pompasının arızalandığını ve dolaşımın zayıfladığını göstermektedir. Pompa parçası bakımsızlıktan, kireçten veya farklı sebeplerden arızalandığında sistem içerisinde dolaşım yavaşlar ve bu uyarı mesajı gelmeye başlar. Bunun haricinde düzenli bakım yapılmamasından kaynaklı olarak petekler, sistem tesisatı ve filtreler tıkanmış olabilir. Nadiren kartta meydana gelen bozulmalarda teknik arızayı çıkartabilir. Bu sebepler de arızayı oluşturan faktörlerdir. Arızanın çözülmesi ve gerekli işlemlerin yapılması için Baymak Kombi Servisi müdahale etmelidir. Arızalı Olabilecek Parçalar; POMPA ELEKTRONİK KART EŞANJÖR KİRLENMİŞ SİSTEM TESİSATI Arıza Çözümleri; KOMBİ VE PETEK BAKIMI VANALARIN KONTROLÜ

Baymak Servisi
Baymak Servisi

Baymak Kombi Bakımı Servisi

Baymak Kombi Servisi İzmir olarak bölgede uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu cihazlar üzerinde oldukça fazla tecrübe ve bilgi edindik. Bu sayede en büyük arıza nedeninin periyodik Kombi Bakımı yapılmaması olduğunu söyleyebiliriz. Kombi bakımı yaptırmazsak ne olur diyorsanız hemen açıklayalım.

Bu cihazlar doğalgaz, su ve hava akışını bir arada yaparak sürekli olarak dönüşüm sağlıyorlar. Dolayısıyla bu karmaşık yapı içerisinde sürekli olarak gaz kullanarak ateşleme yapılıyor. Bu sayede sisteme giren su ısınıyor ve petekler arasında dağıtılıyor. Ardından atık suyun ve gazın çıkışı sağlanıyor. Bu karışık ve meşakkatli işlemler yoğun kullanımlarda sürekli tekrarlanıyor. Zamanla bazı atıklar sistemin içerisindeki parçalara bulaşıyor. Bu durum zamanla iç aksamların işlevini yitirmesine ve sistemin düzgün çalışamamasına neden oluyor. En nihayetinde arıza kodları gibi durumlar oluşuyor ve yüksek masraflar ortaya çıkıyor. Bu nedenlerden dolayı cihazı verimle ve uzun ömürlü kullanmak, arızaların önüne geçmek için Baymak Servisi tarafından periyodik bakım yapılmalıdır. Bizler bu konuda detaylı, hijyenik ve kaliteli bakım hizmeti sağlıyoruz.

Baymak Kombi Bakımı hizmetimiz dahilinde kombilerinize ayrıntılı bir bakım hizmeti uyguluyoruz. Cihaz içerisinde yer alan önemli iç aksamların detaylı temizliğini ve bakımını uyguluyoruz. Bu alanda uzman teknisyenlerimiz ile çalışıyoruz. İşlem esnasında donanımlı ekipmanlar ve kaliteli hijyen ürünleri kullanıyoruz. Titiz ve hijyenik çalışma stilimiz ile, müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz. Bakım işlemiyle beraber Kombilerinizi optimize ediyor, maksimum performans almanızı sağlıyoruz. Şimdi gelin, bakım hizmetimizde neler yapıyoruz inceleyelim.

Baymak Kombi Bakımı

 • Kombi Eşanjör Bakımı
 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Motor Bakımı
 • Kombi Fan Temizliği
 • Kombi Pompa Bakımı
 • Kombi Genleşme Tankı Temizliği
 • Kombi Kart Bakımı
 • Kombi Pis Su Boşaltımı
 • Kombi Hava Alımı
 • Kombi Petek Temizliği

İlgili Hizmet; Kombi Bakımı Servisi

Baymak Kombi Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılır ?

Baymak Kombi cihazları için verimli bir kullanım sağlamak istiyorsanız; Kombi için 12 Ayda 1 Kez, Petekler için ise 24 Ayda 1 Kez bakım ve temizlik yaptırmalısınız. Bakımlarınızı yaptırırken işlemlerin oldukça detaylı sürdüğünde; hijyenik, profesyonel ve teknolojik yöntemlerle uygulandığından emin olmalısınız. Bu konuda servis ekiplerimiz üst düzey hizmet sağlamaktadır. Bunun haricinde kendi imkanlarınızla düzenli olarak peteklerin havasını ve suyunu almanız, yani evde temizlik gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır.

Baymak Kombi Bakımı Kaç Liraya Yapılıyor ?

Baymak cihazlarda tüm modellerde Kombi Bakımı 500 Liraya, Petek Temizliği 700 Liraya ve ikisi beraber Kombi ve Petek Bakımı 1200 Liraya yapılıyor. Bakım fiyatlarından kaçınmayıp düzenli olarak yaptırmak, sizleri daha yüksek masraflardan ve gereksiz harcamalardan kurtaracaktır.

Baymak Servis Numarası
Baymak Servis Numarası

Baymak Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Avantajları

Baymak Kombi Servisi İzmir ekibi olarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini hedefliyoruz. Bu bağlamda Baymak Yetkili Servis kalitesinde hizmet avantajları sunuyoruz. Birçok farklı fırsat ve kampanya sağlayarak, müşterilerimizin kaliteli bir servis hizmeti almasını istiyoruz. Bununla beraber, hizmetimiz ve sağladığımız fırsatlar hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Servis süreci boyunca her adımdan müşterilerimizi haberdar ediyor ve konforlu bir süreç geçmesini sağlıyoruz. Ayrıca, 7/24 aktif destek hattımız ve günden güne gelişen iletişim yollarımız ile sürekli erişilebilir oluyoruz.

Profesyonel ve eğitimli teknisyen ekibimiz, cihazlarınızın sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde onarılmasını sağlıyor. Her bölgede yer alan tamir atölyelerimiz ise, ürünlerinizin sizlere en kısa sürede teslim edilmesine olanak sağlar. Bunun yanında, uygun fiyatlı hizmet politikamız ile tüm işlemler güncel ekonomiye uygun ve fiyat/performans düzeyinde fiyatlandırmalarla gerçekleştirilir. En önemlisi ise, hizmet sonrası verilen tamir garantimiz sayesinde; bizlere olası problemlerde tekrardan ulaşabilir ve her konuda destek alabilirsiniz. Baymak marka ısıtma cihazlarınız arızalandığında, avantajlı ve kaliteli bir hizmet almak için İzmir Baymak Servisi ekibimize ulaşabilirsiniz!

👨🏻‍🔧

Profesyonel Ekip

🚚

Hızlı Teknik Servis

🔒

1 Yıl Garanti

💳

Uygun Fiyatlandırma


Baymak Kombi İletişim ve Servis Numarası

Servis hizmetiyle iletişime geçmek ve teknik ekip çağırmak için Baymak Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i kullanabilirsiniz. Bu sayede Baymak Kombi Müşteri Hizmetlerine bağlanabilir, merak ettiğiniz konularda yardım alabilir ve teknik destek sağlayabilirsiniz. Burada çağrı merkezi üzerinden talep oluşturabilir, cihazlarınız için teknik tespit ve onarım alabilirsiniz. Bunun haricinde diğer bir yol olan tıkla servis al butonları üzerinden tek tıkla telefon üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Baymak Servisi İzmir Sık Sorulan Sorular

Baymak Kombi Servis Ücreti Kaç TL ?

Baymak Servisten kombi ürünleri için alacağınız teknik arıza tespiti Servis Ücreti 200-400 TL aralığındadır.

Baymak Servisi Kaça Kadar Açık ?

Baymak Kombi Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 7/24 telefon üzerinden servis taleplerine açıktır. Teknik ekiplerimiz hafta için ve cumartesi günleri saat 21:00’a kadar hizmet veriyor.

Baymak Yerli Bir Marka Mı ?

Baymak Kombi, Türkiye’de üretim sağlayan yerli bir kombi markasıdır.

Baymak Kombi Arızaları Nelerdir ?

Kombilerin birden çok parçaya bağlı ve birbirinden farklı birçok arızası olabilir. En sık görülen Baymak arızaları E01, E05, E06 ve E09 arıza kodları diyebiliriz. Tüm arızaların tespiti ve çözümü için servis yardımı almalısınız.

Baymak Kombi Nasıl Resetlenir ?

Baymak cihazların dijital ekran tarafında bulunan RESET (R) butonuna 5 saniyeye yakın basılı tutarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.