Buderus Servisi İzmir

Buderus Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Buderus Kombi Servisi olarak biliyoruz ki, Buderus markası neredeyse her evde bulunan kombi cihazı ile bilinmektedir. Bizler, Kombi cihazlarının her türlü arızasının tamiri, parça değişimi ve bakım işlemleri ile ilgilenmekteyiz. Günümüzde cihazlar artık çok daha donanımlı ve dijital bir hale gelmiş durumda. O yüzden profesyonel müdahale çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Bunun için de en iyi seçeneğiniz olan Buderus Servis Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bize ulaşıp en donanımlı desteği bizden alabilirsiniz. Servisimizin en özen gösterdiği özelliği sizlere hızlı bir şekilde hizmet desteği sağlamaktadır. İzmir’in her alanında yer alan bölge servis ekipleriyle anında teknik destek sağlıyoruz.

Firmamızdan servis hizmeti sağlamak için tek yapmanız gereken Buderus Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek. Burada çağrı merkezine bağlanarak servis talebi oluşturmanız halinde aynı gün hizmet alabilirsiniz. Ayrıca servis işlemleri, servis ücreti ve süreç hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde hizmetin detayları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız kısaca göz atalım.

Buderus kombilere uygulanan ilk servis işlemi olan Teknik Arıza Tespiti için Servis Ücreti 200-400 TL aralığındadır.

Parça değişimlerinde sunulan garantili hizmet ile onarılan ürünlerinize 1 YIL GARANTİ uygulanır.

Servis süreci genellik AYNI GÜN , ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde cihaz teslimi ile sonuçlanır.

Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri
Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri

Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri

Buderus Kombi Servisi İzmir‘de sunulan profesyonel hizmetlerden faydalanmak için servis talebi oluşturmalısınız. Bunun için yapmanız gereken Buderus Servis Telefonu üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak. Burada yaşadığınız problemleri anlatabilir, bilgi sağlayabilir ve aynı gün teknik destek için servis talebi oluşturabilirsiniz. Telefon ile arama yaptıktan sonra çağrı merkezi arkadaşlarımız sizlerle bağlantı kuracaktır. Bu alan 7/24 hizmete açıktır. Bizlerle iletişime geçerek yaşadığınız problemi anlatmanız daha hızlı ve rahat çözüm üretilmesini sağlayacaktır. Bununla beraber bölgeye en yakın teknisyen grubunun adrese ulaşmasına yardımcı olacaktır. Tüm bunları gerçekleştirmeniz için ekip arkadaşlarımız telefonda yardımcı olacaktır.


Buderus marka kombi ürünleri için günümüzde birçok teknik servis hizmet vermektedir. Bu hizmetlere ulaşmak ise internet üzerinden oldukça kolaydır. Ancak ne yazık ki birçok servis, donanımlı bir servis hizmeti sunamamaktadır. Kullanıcılar ise, doğrudan internet üzerinden ulaşarak servis çağırdıklarında, yetersiz hizmetlerle karşılaşabilmektedir. Bunun sonucunda ise, cihaz sahipleri mağdur olmakla beraber, para kaybına da uğrayabilmektedir. Bu nedenle, Buderus Kombi Servisi hizmeti için mutlaka profesyonel bir servis hizmeti alınmalıdır. Bunun yolu ise doğru iletişim bilgilerini kullanmaktan geçer.

Buderus Servisi olarak bizler, kullanıcıların bizlere en kısa sürede ve kolaylıkla ulaşabilmeleri için iletişim yollarımızı geliştirmekteyiz. Telefon, Web Sitesi ve Sosyal Medya üzerinden aktif olarak irtibata açığız. Müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede gidermek için, müşteri hizmetleri ekibimizle destek vermekteyiz, Ayrıca, servis talebi oluşturma sistemimizle hızlı ve etkili bir şekilde servis yönlendirmekteyiz. Buderus cihazlarında problem yaşayan müşterilerimizin bizlere doğrudan ulaşması için iletişim yollarımızı ve nasıl servis talebinde bulunulacağını paylaşmaktayız. Sizlerde herhangi bir arızalı ürün için bizlere ulaşarak donanımlı servis desteği alabilirsiniz’

Buderus Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Buderus Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 326 30 51‘i kullanarak çağrı merkezine bağlanın.
 • Cihazda meydana gelen arızayı ve ürünün garanti durumunu belirtin.
 • Kayıt için talep edilen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Lokasyon bilgilerini paylaşın.
 • Telefon görüşmesi sona erdiğinde bilgileriniz en yakın servis ekibiyle paylaşılacak ve aynı gün teknik destek alacaksınız.
Buderus Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi İzmir

Buderus Kombi Servisi ekibi olarak İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde aktif hizmet vermekteyiz. İzmir gibi büyükşehirlerde, hava koşulları ve daha birçok nedenden dolayı Kombi kullanım oranı yüksektir. Buderus gibi bir markanın ürünleri ise sıklıkla tercih edilmektedir. Dolayısıyla, servis ekibimize ulaşan hizmet talebi oldukça yüksektir.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Buderus Teknik Servis olarak bizler, böyle bir şehirde müşterilerimizin taleplerini karşılamak için geniş kapsamlı çalışmaktayız. Geniş servis ağımız dahilinde her bölgede atölye ve ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu sayede, olası teknik problemlerde en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezi üzerinden 7/24 destek veren çalışma arkadaşlarımız, servis talepleri ile sizlere hızlı bir şekilde servis yönlendirmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz, arızalanan Buderus Kombi cihazlarınızı donanımlı tamir atölyelerimizde onarmaktadır. Şeffaf servis anlayışıyla, müşterilerimiz sürecin tamamı hakkında bilgilendirilmektedir. Sonuç olarak Buderus Kombi Servisi olarak bizler, İzmir’in her alanında hızlı, profesyonel ve avantajlı bir servis hizmeti sunmaktayız!

Kombiler İçin Nasıl Servis Uygulanmalı ?

Buderus Kombi Servisi İzmir olarak hizmetimizi zamanla daha detaylı hale getirmeye çalışıyoruz. Kombiler diğer cihazlardan farklı olarak daha kapsamlı bir inceleme gerektirirler. Burada en önemli konu arızaların nasıl çözümlendiğidir. Bu cihazlar daha karışık bir sistem yapısıyla çalışırlar. Ve oldukça fazla kaynak kullanırlar. Bu ürünlerde meydana gelen teknik problemler, bu sebeplerden dolayı profesyonel onarıma uğramalıdır. Firma olarak servis işlemlerimizi bu yönde geliştiriyor ve hatasız hizmet sağlıyoruz.


Kombiler çalışırken doğalgaz, su ve elektrik enerjisi gibi kaynakları kullanırlar. Ayrıca dışardan gelen temiz havayla da dönüşümü devam ettirirler. Bu sebeple düzenli bakım gerektiren ürünlerdir. Ateşleme sistemiyle suyun ısınması sağlanır. Pompa ve daha birçok fonksiyonlu parçayla suyun devir daim yapılması sağlanır. Bunun yanında oluşan atık gaz ve su dışarıya aktarılır. Sistem çalışma esnasında sürekli bir dönüşüm halindedir. Dolayısıyla bu ürünlerin çalışma yapılarından oldukça fazla fonksiyona sahip görevli aksam bulunur. Bu yüzden arıza durumları normalden daha karmaşık olabiliyor. Buderus Servisi olarak gerekli ve yeterli hizmet kalitesini bu problemlerin çözülmesi için oluşturuyoruz.

Servis işlemleri gerekli hizmetin sağlanması için en önemli noktadır. Bu sebepten dolayı adım adım ve her adımı detaylı olmalıdır. Buna karşın hizmet alacak müşterilerimizle uygulanacak işlemleri paylaşıyoruz.

Profesyonel Teknik Arıza Tespiti; Teknolojik ölçüm ve test aletleriyle uygulanır. Cihazın tüm iç yapısı test edilir.

Onarım & Parça Değişimi; Ev veya atölye ortamında gerçekleştirilir. Orijinal parçalar kullanılarak donanımlı ustaların ellerinde işlem yapılır.

Cihaz Teslimi; Tamir edilen ürün performans kontrolü, test çalışmaları ve periyodik bakım aşamalarından geçer. Hızlı ve geniş kapsamlı servis ile kısa sürede teslim gerçekleştirilir. Garanti hizmeti uygulanır.

Buderus Kombi Servisi İzmir
Buderus Kombi Servisi İzmir

Buderus Kombi Onarım Hizmeti

Buderus Kombi Servisi kapsamında cihazlarla detaylı olarak ilgileniyoruz. Karmaşık ve fonksiyonlu iç yapıya sahip olan Kombilerin onarım işlemleri duruma göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerin yapısında birden çok göreve sahip farklı iç aksamlar bulunması çözülmesi zor durumlar oluşturabilir. Bir adet parçanın arızalanması çok farklı ve birden fazla arızalara neden olabildiği gibi, tek bir arızayı oluşturan oldukça fazla farklı parçanın etkisi görülebilir. Böyle durumlar ayrıntılı tespit işlemi gerçekleştirilmesi gereklidir. Ortaya çıkacak sonuca göre en uygun onarım hizmeti tercih edilecektir. Farklı sebeplerden kaynaklı arızalarda uygulanacak işlemler farklıdır. Örneğin; 227, 2971, 2E, 6C gibi farklı arıza durum kodları için değişecek ve onarılacak bölümler farklıdır. Buderus Servisi İzmir ekibi olarak teknolojik ekipmanlar aracılığıyla doğru işlem sürecini yönetiyoruz.

Belirlenen onarım hizmetinin değişecek parçalar farklılık gösteriyor. Bununla beraber fiyatlarda da değişiklikler meydana geliyor. Kullanıcılar kendi tahminlerine göre değişmesi gereken parçaların hizmetinin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Buderus Servisi ekibi olarak sunduğumuz tamir hizmetlerini birbirinden bağımsız olarak sizlerle paylaşmak istedik.

 • Buderus Kombi Kart Tamiri
 • Buderus Kombi Pompa Değişimi
 • Buderus Kombi Fan Motoru Tamiri
 • Buderus Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Buderus Kombi Eşanjör Tamiri
 • Buderus Kombi Prosestat Değişimi
 • Buderus Kombi Baca Tamiri
 • Buderus Kombi Gaz Valfi Değişimi
Buderus Servisi
Buderus Servisi

Buderus Kombi Bakımı Hizmeti

Buderus Kombi Servisi İzmir ekibi olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda arıza sebeplerini biliyoruz. Buna bağlı olarak en büyük arıza nedeninin bakımsızlık olduğunu söyleyebilir. Günümüzde neredeyse oluşan arızaların %60’a yakınının bundan kaynaklandığını biliyoruz. Bu yüzden bu işlem aksatılmadan yapılması gereken bir uygulamadır.

Detaylı Servis İçeriği; Kombi Bakımı Servisi

Burada dikkat edilmesi gereken nokta bakım işleminin oldukça detaylı ve profesyonel gerçekleşmesidir. Bununla beraber ev ortamında gerçekleşen bu işlemin olabildiğince hijyenik olması müşteri memnuniyeti için önemlidir. Buderus Servisi teknisyen grubu olarak üst düzey hizmet sağlama konusunda buna önlemler alıyoruz. Teknolojik ekipmanlar, petek temizleme cihazları ve mikrofiber temizlik ürünleriyle temizlik gerçekleştiriyoruz.

Kombiniz üzerinde performans, su damlatma ve sıcaklık kaybı gibi problemler yaşıyorsanız yüksek ihtimal iç yapıda kireçlenme ve pislenme oluşmuş olabilir. Olası arızalardan kaçınmak ve uzun ömürlü bir cihaz kullanımı sağlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır ?

Buderus Kombileriniz için 12 Ayda 1 bakım ve 24 Ayda 1 defa petek temizleme yaptırmak uygun olacaktır. Bu sayede parçaların bozulmasını önleyecek bir pisliğin oluşmasını önleyebilirsiniz. Eğer yoğun ve uzun süreli kullanımlar gerçekleştiriyorsanız bu süreci işlemler için yarı yarıya kısaltabilirsiniz. Uzun süre bakım yapılmaması durumunda biriken kireç ve tortu benzeri pislikler iç aksamlara bulaşarak cihazın arıza vermesine neden olacaktır. Bu sebepten periyodik (düzenli) olarak bakımlar yaptırmalısınız. Gerekli tüm işlemleri uygun fiyatlı, detaylı ve hijyenik bir şekilde sağlamak için servis hizmetimize ulaşın.


Buderus Teknik Servis: Arıza Çözümleri

Kombilerin karmaşık yapıları ve çok sayıda potansiyel arıza noktası, müşterilerin sıklıkla karşılaştığı bir konudur. Bu nedenle, kombilerde meydana gelen arızaların çözülmesi için detaylı bir tespit gerekmektedir. Müşterilerimiz, kombilerindeki sorunlar hakkında sıkça sorular sormaktadır, ve bu durum oldukça doğaldır. Kombi arızaları profesyonel bir müdahale gerektirebilir ve tam anlamıyla çözülmesi için uzman bir ekibin yardımına ihtiyaç duyulabilir. Buderus Teknik Servis hizmeti kapsamında, yıllardır tüm kombi modellerinde tecrübeler edindik. Bu bağlamda kombilerde oluşabilecek tüm arızalara profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile müdahale ediyoruz.

Buderus Kombi Servisi olarak, kombilerin karmaşık yapısı ve olası arızalarının farkındayız. Müşterilerimizin kombi sorunlarına detaylı bir şekilde ilgileniyor ve her türlü kombi arızasını gidermek için buradayız. Profesyonel teknisyen ekiplerimiz, kombilerde sıkça görülen arızaları tespit etmek ve çözüm yollarını bulmak konusunda oldukça deneyimlidir. Müşterilerimizin kombilerde yaşadığı problemlerin merakını anlıyor ve bu konuda onlara yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Buderus Kombi Servisi kapsamında, kombi arızalarınızı çözmek ve kombilerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için buradayız. Bu doğrultuda, müşterilerimizin sıklıkla karşılaştığı ve bizimde sık gördüğümüz, çözüme ulaştırdığımız kombi arızalarımı paylaşacağız.

 • Buderus Kombi Su Kaçırıyor
 • Buderus Kombi Ateşleme Yapmıyor
 • Buderus Kombi Şalter Attırıyor
 • Buderus Kombi Petekler Isınmıyor
 • Buderus Kombi Sıcak Su Vermiyor (Göz Atın; https://www.berketeknik.com/kombi-sicak-su-vermiyor-neden/)
 • Buderus Kombi Sesli Çalışıyor
 • Buderus Kombi Kendiliğinden Kapanıyor
Buderus Yetkili Servisi
Buderus Yetkili Servisi

Buderus Yetkili Servisi Kalitesinde Hizmet

Buderus Kombi Servisi, Buderus markasının yetkili servis kalitesinde hizmet sunarak müşterilerine üstün deneyimler yaşatmaktadır. Profesyonel ekibi ve uzman teknisyenleri sayesinde, kombi bakımı, onarımı ve kurulumu gibi tüm hizmetlerde üst düzey beceri ve özenle çalışmaktadır. Sunduğu hizmet avantajları arasında hızlı müdahale, kaliteli yedek parça kullanımı ve güvenilir çözümler öne çıkmaktadır. Ayrıca, müşteri odaklı yaklaşımıyla tüm sorunlara çözüm getirirken, uygun fiyat politikasıyla da bütçe dostu bir hizmet sunmaktadır.

Buderus Servisi İzmir, zamanında ve düzenli bakım programlarıyla kombilerin verimli çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufuna katkıda bulunur ve arızaların önüne geçer. Tüm bu kolaylıklar ve mükemmel hizmet anlayışı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak, güvenilir bir iş ortağı olmalarını sağlamaktadır. Hizmet fırsatlarımızı inceleyerek, avantajlı bir servis hizmeti alabilirsiniz!

Buderus Kombi Servis Ücretleri 2023

Kombi cihazlarının arıza durumlarına teknik arıza tespiti için alınan Buderus Servis Ücretleri güncel olarak 200-400 TL fiyat aralığındadır. Bu aşamada teknisyen gruplarımız cihaz üzerindeki problemin kaynağını keşfetmek için profesyonel hizmet uygularlar. Teknolojik ölçüm ve test aletleri kullanıyor, zaman ve yakıt harcıyorlar. Buna bağlı olarak bu giderleri karşılamak amacıyla servis ücretleri talep ediliyor. Cihazın onarımını onaylamanız durumunda arıza için belirlenen fiyat alınıyor ve servis ücreti talep edilmiyor. Profesyonel servis hizmeti sağlamak için gerekli olan teknik arıza tespitini yaptırmak için Buderus Teknik Servis 7/24 çağrı merkezini arayabilirsiniz.


Buderus Teknik Servis 7/24 Hizmet

Buderus Teknik Servis 7/24 çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Kombiler için servis hizmeti almak doğrultusunda servis talebi oluşturmanı gerektiğini biliyorsunuz. Müşterilerimizden gelen istekleri hızlı süreçlerle yerine getirmek adına 7 gün 24 saat telefon üzerinden destek sağlıyoruz. Bu sayede en kısa sürede teknik destek talep ederek arızalara hızlı çözüm üretebilirsiniz. Bu sayede mağduriyetin giderilmesi oldukça kısa sürecektir. Buderus Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden sizlerde müşteri hizmetlerinden her zaman destek sağlayabilirsiniz.


İzmir Buderus Servisi Sık Sorulan Sorular

Buderus Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Buderus Kombi Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını 7/24 arayabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Buderus Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Buderus Kombi Bakımı Hizmet Fiyatı yalnızca Kombi Bakımı için 350 TL, Petek Temizliği için 450 TL ve komple bakım için 800 TL olarak belirlenmiştir.

Buderus Yetkili Servisi Kalitesinde Hizmet Nedir ?

Buderus Yetkili Servis kalitesinde hizmet politikası, müşteri memnuniyetini hedef alan fırsatlar sunan; hızlı, garantili ve uygun fiyatlı Kombi Servis hizmetidir.

Buderus Kombi Servis Kaça Kadar Açık ?

Buderus Kombi çağrı merkezi servis talepleri için 7/24 açıktır. Teknisyen grubu ekipler hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.

5