Buderus Servisi İzmir

Buderus Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Buderus Kombi Servisi markası neredeyse her evde artık bulunan kombi cihazı ile bilinmektedir. Cihazların her türlü arızasının tamiri, parça değişimi ve bakım işlemleri ile ilgilenmekteyiz. Günümüzde cihazlar artık çok daha donanımlı ve dijital bir hale gelmiş durumda. O yüzden profesyonel müdahale çok önemli bir noktada bunun için de en iyi seçeneğiniz Buderus Servis Telefon Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden bize ulaşıp en donanımlı desteği bizden alabilirsiniz. Servisimizin en özen gösterdiği özelliği sizlere hızlı bir şekilde hizmet desteği sağlamaktadır. İzmir’in her alanında yer alan bölge servis ekipleriyle anında teknik destek sağlıyoruz.

Firmamızdan servis hizmeti sağlamak için tek yapmanız gereken Buderus Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek. Burada çağrı merkezine bağlanarak servis talebi oluşturmanız halinde aynı gün hizmet alabilirsiniz. Ayrıca servis işlemleri, servis ücreti ve süreç hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde hizmetin detayları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız kısaca göz atalım.

Buderus kombilere uygulanan ilk servis işlemi olan Teknik Arıza Tespiti için Servis Ücreti 100-200 TL aralığındadır.

Parça değişimlerinde sunulan garantili hizmet ile onarılan ürünlerinize 1 YIL GARANTİ uygulanır.

Servis süreci genellik AYNI GÜN , ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde cihaz teslimi ile sonuçlanır.

Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri
Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri

Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri

Buderus Kombi Servisi İzmir‘de sunulan profesyonel hizmetlerden faydalanmak için servis talebi oluşturmalısınız. Bunun için yapmanız gereken Buderus Servis Telefonu üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak. Burada yaşadığınız problemli anlatabilir, bilgi sağlayabilir ve aynı gün teknik destek için servis talebi oluşturabilirsiniz. Telefon ile arama yaptıktan sonra çağrı merkezi arkadaşlarımız sizlerle bağlantı kuracaktır. Bu alan 7/24 hizmete açıktır. Bizlerle iletişime geçerek yaşadığınız problemi anlatmanız daha hızlı ve rahat çözüm üretilmesini sağlayacaktır. Bununla beraber bölgeye en yakın teknisyen grubunun adrese ulaşmasına yardımcı olacaktır. Tüm bunları gerçekleştirmeniz için ekip arkadaşlarımız telefonda yardımcı olacaktır. Peki servis talebi nasıl oluşturulur ?

Buderus Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Buderus Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 475 01 01‘i kullanarak çağrı merkezine bağlanın.
 • Cihazda meydana gelen arızayı ve ürünün garanti durumunu belirtin.
 • Kayıt için talep edilen Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Lokasyon bilgilerini paylaşın.
 • Telefon görüşmesi sona erdiğinde bilgileriniz en yakın servis ekibiyle paylaşılacak ve aynı gün teknik destek alacaksınız.
Buderus Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi İzmir

Buderus Kombi Servisi İzmir olarak hizmetimizi zamanla daha detaylı hale getirmeye çalışıyor. Kombiler diğer cihazlardan farklı olarak daha kapsamlı bir inceleme gerektirirler. Burada en önemli konu arızaların nasıl çözümlendiğidir. Bu cihazlar daha karışık bir sistem yapısıyla çalışırlar. Ve oldukça fazla kaynak kullanırlar. Bu ürünlerde meydana gelen teknik problemler, bu sebeplerden dolayı profesyonel onarıma uğramalıdır. Firma olarak servis işlemlerimizi bu yönde geliştiriyor ve hatasız hizmet sağlıyoruz.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Kombiler çalışırken doğalgaz, su ve elektrik enerjisi gibi kaynakları kullanırlar. Ayrıca dışardan gelen temiz havayla da dönüşümü devam ettirirler. Bu sebeple düzenli bakım gerektiren ürünlerdir. Ateşleme sistemiyle suyun ısınması sağlanır. Pompa ve daha birçok fonksiyonlu parçayla suyun devir daim yapılması sağlanır. Bunun yanında oluşan atık gaz ve su dışarıya aktarılır. Sistem çalışma esnasında sürekli bir dönüşüm halindedir. Dolayısıyla bu ürünlerin çalışma yapılarından oldukça fazla fonksiyona sahip görevli aksam bulunur. Bu yüzden arıza durumları normalden daha karmaşık olabiliyor. Buderus Servisi olarak gerekli ve yeterli hizmet kalitesini bu problemlerin çözülmesi için oluşturuyoruz.

Servis işlemleri gerekli hizmetin sağlanması için en önemli noktadır. Bu sebepten dolayı adım adım ve her adımı detaylı olmalıdır. Buna karşın hizmet alacak müşterilerimizle uygulanacak işlemleri paylaşıyoruz.

Profesyonel Teknik Arıza Tespiti; Teknolojik ölçüm ve test aletleriyle uygulanır. Cihazın tüm iç yapısı test edilir.

Onarım & Parça Değişimi; Ev veya atölye ortamında gerçekleştirilir. Orijinal parçalar kullanılarak donanımlı ustaların ellerinde işlem yapılır.

Cihaz Teslimi; Tamir edilen ürün performans kontrolü, test çalışmaları ve periyodik bakım aşamalarından geçer. Hızlı ve geniş kapsamlı servis ile kısa sürede teslim gerçekleştirilir. Garanti hizmeti uygulanır.

Buderus Kombi Servisi İzmir
Buderus Kombi Servisi İzmir

Buderus Kombi Onarım Hizmeti

Buderus Kombi Servisi kapsamında cihazlarla detaylı olarak ilgileniyoruz. Karmaşık ve fonksiyonlu iç yapıya sahip olan Kombilerin onarım işlemleri duruma göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerin yapısında birden çok göreve sahip farklı iç aksamlar bulunması çözülmesi zor durumlar oluşturabilir. Bir adet parçanın arızalanması çok farklı ve birden fazla arızalara neden olabildiği gibi, tek bir arızayı oluşturan oldukça fazla farklı parçanın etkisi görülebilir. Böyle durumlar ayrıntılı tespit işlemi gerçekleştirilmesi gereklidir. Ortaya çıkacak sonuca göre en uygun onarım hizmeti tercih edilecektir. Farklı sebeplerden kaynaklı arızalarda uygulanacak işlemler farklıdır. Örneğin; 227, 2971, 2E, 6C gibi farklı arıza durum kodları için değişecek ve onarılacak bölümler farklıdır. Buderus Servisi İzmir ekibi olarak teknolojik ekipmanlar aracılığıyla doğru işlem sürecini yönetiyoruz.

Belirlenen onarım hizmetinin değişecek parçalar farklılık gösteriyor. Bununla beraber fiyatlarda da değişiklikler meydana geliyor. Kullanıcılar kendi tahminlerine göre değişmesi gereken parçaların hizmetinin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Buderus Servisi ekibi olarak sunduğumuz tamir hizmetlerini birbirinden bağımsız olarak sizlerle paylaşmak istedik.

 • Buderus Kombi Kart Tamiri
 • Buderus Kombi Pompa Değişimi
 • Buderus Kombi Fan Motoru Tamiri
 • Buderus Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Buderus Kombi Eşanjör Tamiri
 • Buderus Kombi Prosestat Değişimi
 • Buderus Kombi Baca Tamiri
 • Buderus Kombi Gaz Valfi Değişimi
Buderus Servisi
Buderus Servisi

Buderus Kombi Bakımı Hizmeti

Buderus Kombi Servisi İzmir ekibi olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda arıza sebeplerini biliyoruz. Buna bağlı olarak en büyük arıza nedeninin bakımsızlık olduğunu söyleyebilir. Günümüzde neredeyse oluşan arızaların %60’a yakınının bundan kaynaklandığını biliyoruz. Bu yüzden bu işlem aksatılmadan yapılması gereken bir uygulamadır.

Detaylı Servis İçeriği; Kombi Bakımı Servisi

Burada dikkat edilmesi gereken nokta bakım işleminin oldukça detaylı ve profesyonel gerçekleşmesidir. Bununla beraber ev ortamında gerçekleşen bu işlemin olabildiğince hijyenik olması müşteri memnuniyeti için önemlidir. Buderus Servisi teknisyen grubu olarak üst düzey hizmet sağlama konusunda buna önlemler alıyoruz. Teknolojik ekipmanlar, petek temizleme cihazları ve mikrofiber temizlik ürünleriyle temizlik gerçekleştiriyoruz.

Kombiniz üzerinde performans, su damlatma ve sıcaklık kaybı gibi problemler yaşıyorsanız yüksek ihtimal iç yapıda kireçlenme ve pislenme oluşmuş olabilir. Olası arızalardan kaçınmak ve uzun ömürlü bir cihaz kullanımı sağlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır ?

Buderus Kombileriniz için 12 Ayda 1 bakım ve 24 Ayda 1 defa petek temizleme yaptırmak uygun olacaktır. Bu sayede parçaların bozulmasını önleyecek bir pisliğin oluşmasını önleyebilirsiniz. Eğer yoğun ve uzun süreli kullanımlar gerçekleştiriyorsanız bu süreci işlemler için yarı yarıya kısaltabilirsiniz. Uzun süre bakım yapılmaması durumunda biriken kireç ve tortu benzeri pislikler iç aksamlara bulaşarak cihazın arıza vermesine neden olacaktır. Bu sebepten periyodik (düzenli) olarak bakımlar yaptırmalısınız. Gerekli tüm işlemleri uygun fiyatlı, detaylı ve hijyenik bir şekilde sağlamak için servis hizmetimize ulaşın.

Buderus Yetkili Servisi
Buderus Yetkili Servisi

Buderus Yetkili Servisi Kalitesinde Hizmet

Buderus Yetkili Servisi kalitesinde hizmet sunmak için yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burada en temel amacımız sizlere en kaliteli ve avantajlı fırsatları sunmaktır. Buderus markasına ait tüm cihazların olası arızalarına çözüm üretmekteyiz. Bu cihazlar günümüzde daha donanımlı bir hal aldıklarından dolayı mutlaka bilir kişinin arızalara müdahale etmesi gerekmektedir.

Bütün arızalar farklı parçalara bağlı olarak arıza yapabilmekteler. Bu arızaları tespit edebilmek için tecrübeli teknisyen grubumuzun yanı sıra donanımlı ekipmanları ile en iyi arıza tespitini yapmaktalar. Değişen veya tamir edilen tüm parçalara tarafımızdan garanti verilmektedir. Bu garanti süresi içerisinde değişen veya tamir olan parçalar tekrar arızalanır ise ücretsiz değişimini yapmaktayız. Yapılan tüm işlemler için hızlı servis politikası uyguluyor, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Buna bağlı olarak geniş kapsamda İzmir’in her bölgesinde kesintisiz aynı hizmeti sürdürüyoruz. Kombilerde yaşadığınız teknik problem ve ihtiyaçlarda üst düzey hizmet almak için Buderus Kombi Servisi’ne telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Ücretleri 2023

Kombi cihazlarının arıza durumlarına teknik arıza tespiti için alınan Buderus Servis Ücretleri güncel olarak 100-200 TL fiyat aralığındadır. Bu aşamada teknisyen gruplarımız cihaz üzerindeki problemin kaynağını keşfetmek için profesyonel hizmet uygularlar. Teknolojik ölçüm ve test aletleri kullanıyor, zaman ve yakıt harcıyorlar. Buna bağlı olarak bu giderleri karşılamak amacıyla servis ücretleri talep ediliyor. Cihazın onarımını onaylamanız durumunda arıza için belirlenen fiyat alınıyor ve servis ücreti talep edilmiyor. Profesyonel servis hizmeti sağlamak için gerekli olan teknik arıza tespitini yaptırmak için Buderus Teknik Servis 7/24 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Buderus Servisi Telefon Numarası
Buderus Servisi Telefon Numarası

Buderus Teknik Servis 7/24 Hizmet

Buderus Teknik Servis 7/24 çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Kombiler için servis hizmeti almak doğrultusunda servis talebi oluşturmanı gerektiğini biliyorsunuz. Müşterilerimizden gelen istekleri hızlı süreçlerle yerine getirmek adına 7 gün 24 saat telefon üzerinden destek sağlıyoruz. Bu sayede en kısa sürede teknik destek talep ederek arızalara hızlı çözüm üretebilirsiniz. Bu sayede mağduriyetin giderilmesi oldukça kısa sürecektir. Buderus Servisi Telefon Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden sizlerde müşteri hizmetlerinden her zaman destek sağlayabilirsiniz.


İzmir Buderus Servisi Sık Sorulan Sorular

Buderus Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Buderus Kombi Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için (0232) 475 01 01 telefon numarasını 7/24 arayabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Buderus Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Buderus Kombi Bakımı Hizmet Fiyatı yalnızca Kombi Bakımı için 300 TL, Petek Temizliği için 400 TL ve komple bakım için 700 TL olarak belirlenmiştir.

Buderus Yetkili Servisi Kalitesinde Hizmet Nedir ?

Buderus Yetkili Servis kalitesinde hizmet politikası, müşteri memnuniyetini hedef alan fırsatlar sunan; hızlı, garantili ve uygun fiyatlı Kombi Servis hizmetidir.

Buderus Kombi Servis Kaça Kadar Açık ?

Buderus Kombi çağrı merkezi servis talepleri için 7/24 açıktır. Teknisyen grubu ekipler hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!