Profilo Servisi

Profilo Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Profilo Servisi olarak evlerde ve yaşam alanlarında oldukça sık kullanılan akıllı ev ürünleri için arıza tespiti, onarım ve bakım hizmeti sunuyoruz. Anında teknik destek sağlamak için Profilo Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden firmamızla iletişime geçin ve servis kaydı oluşturun. Bu sayede İzmir bölgesi içerisinde her alana Beyaz Eşya Servisi çağırabilirsiniz. Profilo marka beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünlerin tamamı için yaşadığınız arıza durumlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ederek donanımlı teknik ekipler tarafından birçok avantaj ve fırsat sunan bir hizmet sağlayacaksınız. Kullanıcı olarak yoğun kullandığınız ve yokluğunda mağduriyet yaşadığınız elektronik ev eşyalarının teknik problemlerinde profesyonel destek için bizlere ulaşın!

Profilo dayanıklı ev ürünleri beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünlerle her alanda tercih edilmektedir. Hali hazırda bu cihazlar özellikle son yıllarda daha teknolojik ve işlevli hale gelerek gündelik yaşantıda kendilerine büyük bir yer edinmişlerdir. Sağladıkları kolaylıklar nedeniyle kullanıcılar tarafından vazgeçilmez durumdadırlar. Ancak elektronik yapıda bulunan bu ürünler zamanla belirli nedenlerden dolayı arıza gösterebiliyor, bozulabiliyor. Bununla beraber bazıları düzenli bakım da gerektirebiliyor. Böyle durumlarda kullanıcıların bu ürünleri kullanamamaları mağduriyet yaratıyor. Cihaz sahipleri de böyle durumlarda kalınca direkt olarak teknik servis desteğine başvuruyor. Bu noktada Profilo Servisi İzmir ekibi olarak cihazların tüm arızalarıyla profesyonel olarak ilgileniyor, en kısa sürede mağduriyetleri gideriyoruz. Detaylı incelenmesi gereken akıllı ev aletlerine gereken teknik desteği sağlıyoruz. Eğer sizlerde ev ürünlerinizde herhangi bir problem yaşıyorsanız, bizlere ulaşın!

 • Profilo ürünlerinizde yaşadığınız arızalardan dolayı oluşan mağduriyetlerinizi en kısa sürede gidermek için hızlı servis desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda Servis Süreci genellikle Aynı Gün , ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde tamamlanıyor.
 • Teknik Arıza Tespiti işlemi için alınan Profilo Servis Ücreti uygun fiyatlı olarak 100-200 TL aralığında talep edilmektedir.
 • Garantili Profilo Servisi kapsamında parça değişimi yapılan ve onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz.
Profilo Müşteri Hizmetleri
Profilo Müşteri Hizmetleri

Profilo Müşteri Hizmetleri

Profilo Müşteri Hizmetleri, sizlerin hizmet hakkında bilgi sahibi olmasına, problemlerinizi aktarmanıza ve servis kaydı gibi işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Herhangi bir teknik problemde anında destek almanız ve yaşadığınız sorunları çözebilmeniz için bu alan hizmet vermektedir. Bu alana ulaşmak için telefon numarası üzerinden arama yapabilir veya tıkla servis al butonunu kullanabilirsiniz. Burada sizlerde yardımcı olmak için 7/24 çağrı merkezi aktif çalışmaktadır. Teknik ekiplerden destek almak için öncelikle bizlerle irtibat kurup kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Bunun sonucunda servis talebiniz bölgenize en yakın ekibe iletilerek hizmet sağlanacaktır.

Günümüzde arızalı cihazlar için oldukça fazla teknik servis hizmeti bulunuyor. Bu hizmetlerin bir çoğunun iletişim bilgileri de internet üzerinde bulunuyor. Kullanıcılar olası problemlerde web üzerinden teknik desteğe ulaşmaya çalışıyor ve buralardan destek alıyor. Ancak burada sunulan hizmetlerin arasında yetersiz teknik servisler de bulunmaktadır. Ürün sahipleri de bazı durumlarda bu yetersiz hizmetlere başvuruyor ve sorunların çözülmesi daha zor bir hal alıyor. Bizler böyle durumların önüne geçmek ve kullanıcıların doğru, yeterli servis hizmetine ulaşması için iletişim bilgilerini paylaşacağız. Bununla beraber Profilo Servisi İzmir ekibinin sağladığı donanımlı hizmetlerden faydalanmanız için nasıl servis kaydı oluşturacağınızı adım adım anlatacağız.

Profilo Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Profilo Servis Numarası üzerinden (0232) 326 30 51‘i arayarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
 • Sizleri karşılayan çağrı merkezi ekibimize hangi cihazda ne arıza gözlemlediğinizi ve ürünün garanti durumunu aktarın.
 • Profilo Servis Kaydı için istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Görüşmenizi sonlandırdığınızda bilgileriniz üzerinden bir servis talebi adresinize en yakın teknik ekibe iletilecektir.
Profilo Servisi İzmir
Profilo Servisi İzmir

Profilo Servisi İzmir

Profilo Servisi İzmir ekibi il içerisinde her ilçede ve alanda uzun yıllardır kullanıcılara teknik desteğini sürdürmektedir. Buna bağlı olarak cihazlar hakkında da oldukça fazla tecrübe sahibiyiz. Böyle bir büyükşehirde beyaz eşya ve akıllı ev ürünlerinin kullanım oranı bir hayli yüksek durumdadır. Bu durum Profilo gibi popüler bir markayla beraber daha da artış göstermektedir. Dolayısıyla bizler İzmir içerisinde yüksek sayıda servis destek talebi almaktayız. Hem böyle büyük bir alanda hizmet vermek, hem de arızaları en kısa sürede çözüme ulaştırarak mağduriyetleri gidermek için profesyonel bir hizmet sağlamak gerekiyor. Bizler her bölgede yer alan aktif teknik ekipler ve atölyelerimiz aracılığıyla gereken desteği kullanıcılara sağlıyoruz. Elektronik ürünler üzerinde uzman personellerimizle her türlü probleme çözüm üretiyoruz. Donanımlı hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünleri incelediğimizde Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın & Ocak, TV ve Klima gibi birbirinden farklı alanlarda vazgeçilmez cihazlar görüyoruz. Bugün incelediğimizde bu ürünlerin hepsinin çok daha fazla özelliğe sahip ve işlevli bir hale geldiklerini anlayabiliyoruz. Bu ürünler sürekli ve düzenli olarak kullanılan akıllı ev ürünleridir. Dolayısıyla böyle yoğun kullanımlar ile beraber zamanla belirli sebeplerden dolayı arızalanabilirler. Bu nedenler voltaj problemleri, kullanıcı hataları, bakımsızlık ve parça bozulması gibi durumlar olabilir. Elbette böyle durumlar normaldir ve her cihazda gerçekleşebilir. Önemli olan nokta teknik arızalarda uygulanan işlemlerdir. Bu tip elektronik ve teknolojik cihazların sağlıklı onarılabilmesi için mutlaka kapsamlı ve donanımlı müdahalelere ihtiyaç vardır. İzmir Profilo Servisi olarak uzman teknik kadromuzla tüm cihazlarınız için ayrıntılı ve profesyonel hizmeti sağlayarak tüm teknik problemleri gideriyoruz.

Profilo Teknik Servis
Profilo Teknik Servis

Profilo Teknik Servis Hizmeti

Profilo Teknik Servis markaya ait ürünlerin onarım ve tamir aşamalarının yürütüldüğü hizmettir. Bu işlemleri profesyonel yürütmek için tecrübeli ve eğitimli personeller ile çalışıyoruz. Buna dayanarak arızalı ürünlerin nasıl tamir edilmesi gerektiğini biliyoruz. Akıllı ev ürünlerinin son zamanlarda çok daha teknolojik ve fonksiyonlu hale geldiğinin farkındayız. Buna bağlı olarak bu cihazların iç yapıları daha karmaşık bir hale gelmektedir. Bu nedenle ortaya çıkan arızaların da çözülmesi zor olabilir. Bu noktada herhangi bir cihaza uygulanacak müdahaleler profesyonel olmalıdır. Teknik bir arızayı çözümlemek için önemli olan noktalardan biri servis işlemleridir. Ufaktan büyüğe her arıza uygun işlemler sayesinde çözüme kavuşabilir. Bunları doğru belirlemek için ise mutlaka kapsamlı bir arıza tespiti yürütülmelidir.

Profilo Servisi dahilinde tüm cihazlar ile ayrı ve özel olarak ilgileniyoruz. Birbirinden farklı makinelerin iç yapıları ve sistemleri de farklıdır. Dolayısıyla herhangi bir cihaz için üzerinde uzman kişilerin müdahalesi gereklidir. Kullanıcılar da çoğunlukla teknik hizmet almadan önce cihaza ne gibi işlemler yapılacağını merak ediyor. Bu bağlamda servis işlemlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Profilo Servisi Nasıl Onarım Hizmeti Veriyor ?

İzmir Profilo Servisi kapsamında ürünleriniz üzerinde detaylı ve ayrıntılı bir onarım hizmeti sağlıyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi cihazların çalışma yapılarına hakim teknisyenler aracılığıyla servis işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sorunsuz ve hatasız tamir gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Hizmet almadan önce merak edilen sorulardan biri cihaza ne gibi işlemler yapılacağı oluyor. Bizler kullanıcılarımızı bilgilendirecek içerikler paylaşıyoruz. Bu doğrultuda ürünlerinizi nasıl onardığımızı anlatacağız.

 1. Teknik Arıza Tespiti; Öncelikle yaşanan arızanın kaynağını, değişecek parçaları, yapılacak işlemleri ve onarım yerini belirlemek için teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri ile arıza tespiti gerçekleştirilir.
 2. Profilo Tamir & Onarım; Cihazın onarılması, parça montajları ve tamir işlemleri gibi adımlar için evde veya cihaz atölyeye alınarak tecrübeli ustalar ile gereken işlemler yapılır.
 3. Bakım & Temizlik; Arıza sorunları giderilen ürünün periyodik bakım ve temizlik işlemleri detaylı ve hijyenik biçimde uygulanır.
 4. Kontrol & Test ve Teslim; Servis işlemleri sona eren ürün test çalışmalarından geçerek performansı kontrol edilir. İlk günkü kadar verimli çalışan cihaz, garantili olarak teslim edilir.
Profilo Yetkili Servis
Profilo Yetkili Servis

Profilo Yetkili Servis Kalitesinde Teknik Hizmet

Profilo Yetkili Servis kalitesinde teknik hizmet sağlamak üzerinde uzun sürelerdir çaba gösteriyoruz. Bu noktada en çok dikkat ettiğimiz iki husus müşteri memnuniyeti ve güveni olmuştur. Bunları sağlamak için özel hizmet avantajları ve fırsatlar sağlayarak desteğimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu avantajların temel amacı müşterilerimize daha rahat, kolay ve sorunsuz bir servis süreci oluşturmak oluyor. Bununla beraber yaşadıkları problemlerde bizlere daha rahat ulaşmaları ve sürekli destek almaları için 7/24 müşteri hizmetleri gibi servislerle iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Sağladığımız hizmetlere dair oluşturduğumuz bilgilendirici paylaşımlarda detayları öğrenmenizi sağlıyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz hizmet avantajlarını sizlerle paylaşacağız.

Donanımlı Teknik Grup; Profilo cihazlar üzerinde uzman, tecrübeli ve eğitimli teknik grubumuzla yaşanan her teknik problemi ve arızayı gidererek hatasız işlemler yürütüyoruz.

Anında ve Hızlı Teknik Destek; Akıllı ev ürünlerinin olmaması durumunda oluşacak mağduriyetin farkında olup hızlı ve geniş servis ağımızı kullanıyoruz. Bu bağlamda her bölgede yer alan teknik ekipler ve atölyeler ile servis sürecini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Garantili Profilo Servisi; Müşteri güveninin en temel noktalarından biri olan garantili hizmet ile onarılan ürünlere tarafımızdan en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz. Bu sayede tekrar arızalarda ücretsiz ilgileniyor ve gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hizmet oluşturuyoruz.

Uygun Fiyatlandırma; Dönemin ekonomik koşullarını takip ederek karşılaması rahat ve hizmet kalitemize eşdeğer uygun fiyat tarifeleri sunuyoruz.

Profilo Servisi
Profilo Servisi

Profilo Servis Hangi Cihazları Kapsıyor ?

Profilo Servisi İzmir ekibi olarak her cihaz için ayrı ve özel hizmet sağladığımızı biliyorsunuz. Bunu bu şekilde gerçekleştirmemizin en temel nedeni her ürünün yapısının ve onarım biçiminin farklı olmasıdır. Kullanıcılar çoğunlukla hizmet almadan önce ellerindeki arızalı ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak etmektedir. Bu konuyla alakalı gerekli bilgiyi almak için servis kaydı oluşturduğunuz esnada çağrı merkezindeki arkadaşlarımıza hangi cihaz için teknik ekip çağırmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Ancak bizler yine de servis hizmetlerinin hangi ürünleri kapsadığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Cihaz Hizmetleri; Servislerimiz

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Buzdolabı Soğutmuyor, Su Akıtıyor gibi teknik arızalara çözüm oluşturmak için sunulan servis hizmetidir. Buzdolabı üzerinde uzman teknisyenlerin müdahaleleriyle gerekli işlemler yapılarak arızalar çözümlenir.


Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor, Isıtmıyor ve benzeri genel teknik problemler yaşıyorsanız bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Her bölgede bulunan atölyelerimiz ile Profilo Servisi tarafından garantili hizmet sağlayabilirsiniz.


Profilo Televizyon Servisi

Profilo Televizyon Ses Var Görüntü Yok tarzında teknik sorunlar ile karşılaştıysanız sık kullanılan bu ürünler için teknik desteğe ihtiyacınız olabilir. Hızlı servis çağırmak ve Televizyon Tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Su Almıyor, Sesli Çalışıyor gibi problemlerle karşı karşıyaysanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu tip makineler üzerinde tecrübe sahibi ustalardan tamir hizmeti alarak cihazınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.


Profilo Fırın & Ocak Servisi

Profilo Fırın Pişirmiyor, Şalter attırıyor gibi aksaklıklar gözlemliyorsanız alanında uzman bir teknisyenden yardım almak için Profilo Teknik Servis hizmetlerine başvurun. Aynı gün profesyonel arıza çözümünden faydalanın.


Profilo Klima Servisi

Profilo Klima Sıcak Üflemiyor, Soğutmuyor gibi problemler esnasında böyle hassas cihazlar için detaylı ve profesyonel destek almak istiyorsanız, İzmir Profilo Servisi ekiplerine başvurun, yetkili servis düzeyinde hizmet alın.

Profilo Servis Numarası
Profilo Servis Numarası

Profilo Servis Ücreti 2023

Profilo Servis Ücreti güncel fiyatlandırmalarla 100-200 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret, cihazlarınıza uygulanan ilk işlem olan teknik arıza tespiti için alınmaktadır. Teknik grubumuz bu işlemi gerçekleştirirken teknolojik ekipmanlarını ve ölçüm aletlerini kullanarak arıza kaynağını öğrenirler. Bu aşamada efor, zaman ve yakıt tüketirler. Dolayısıyla bu giderleri karşılamak amacıyla servis ücreti belli bir miktar alınır. Eğer arıza bedelini onaylayarak cihazı tamir ettirirseniz, servis ücreti alınmayacaktır. Profesyonel tespit için bizlere ulaşabilirsiniz.

Profilo Servis Numarası İletişim

Profilo Servis Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51 üzerinden arama gerçekleştirmek bizlerle iletişim kurmak için en doğru yol olacaktır. Bununla beraber web sayfamızda yer alan tıkla servis al tuşu üzerinden de arama yapabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, 7/24 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlere daha rahat ulaşması için iletişim yollarımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz.


Profilo Servisi Sık Sorulan Sorular

Profilo Teknik Servis Ne Zaman Gelir ?

Profilo Servis ekipleri genellikle servis kaydı oluşturduğunuz Aynı Gün içerisinde adrese ulaşacaktır. İş yoğunluğuna göre bu durum değişkenlik gösterebilir.

Profilo Servisi Hangi Günler Açık ?

İzmir Profilo Servisi ekipleri Pazartesi-Cumartesi günleri arasında hizmet vermektedir. Bunun yanında çağrı merkezi olarak 7/24 destek sağlamaktadır.

Profilo Müşteri Hizmetleri’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Profilo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için servis numarası olan (0232) 326 30 51‘i tuşlayabilirsiniz.