Vestel Servisi

Karşıyaka Vestel Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Karşıyaka Vestel Servisi, teknolojik cihazlarınızın bakım, onarım ve kurulum ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Karşıyaka Vestel Servis Telefon Numarası ile iletişim kurmak için (0232) 326 30 51 üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede randevu alarak, aynı gün hizmet sağlayabilirsiniz! Eğitimli teknisyenleri, alanında uzman kadrosu ve yüksek kaliteli ekipmanlarıyla servisimiz, cihazlarınızı en iyi şekilde korur ve performanslarını artırır. Sunulan hizmetler arasında periyodik bakım, tamirat, yedek parça temini ve montaj gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, cihazlarınızın ömrünü uzatmak için çalışmaktadır. Karşıyaka bölgesinde, arızalanan veya bakım ihtiyacı duyan tüm Vestel ürünleriniz için, bizlerle iletişime geçerek hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı servis hizmeti alabilirsiniz!

 • Vestel Servis Telefon Numarası: (0232) 326 30 51
 • Vestel Servis Ücreti: 100-150 TL
 • Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hemen Ara; 30 Dakika – 1 Saat İçinde Geri Dönüş Al!

Vestel ürünleri, modern hayatta her alanda aktif bir şekilde kullanılan elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Bu ürünler, günlük hayatımızda sağladığı kolaylıklar nedeniyle vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Ancak zamanla elektronik cihazlar çeşitli sebeplerle arıza verebilirler ve bu durumda profesyonel bir hizmet almak gerekir. Karşıyaka Vestel Servisi, Vestel ürünlerinizde oluşabilecek arızaları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için özel olarak eğitilmiş teknik servis ekibi ile size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Donanımlı, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız!

Vestel Servis Müşteri Hizmetleri Karşıyaka
Vestel Servis Müşteri Hizmetleri Karşıyaka

Vestel Servis Müşteri Hizmetleri Karşıyaka

Karşıyaka Vestel Servisi, cihazlarınızın sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için teknolojik yeniliklerle donatılmış bir servis hizmetidir. Vestel Müşteri Hizmetleri, 7/24 destek sunarak müşterilerin her zaman yanındadır. Ürünlerinizle ilgili her türlü sorununuz için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Vestel servis çağırmak için birçok iletişim seçeneği mevcuttur. Telefon, web sitesi veya sosyal medya aracılığıyla müşteriler, servis çağrılarıyla ilgili bilgi alabilirler. Servisimiz, çağrı merkezi hizmetlerini hızlı ve etkili bir şekilde yürütmekte olup müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli olarak çalışmaktadır. Müşterilerimiz, Vestel Servis Randevusu almak için yine aynı iletişim kanallarından yararlanabilirler. Karşıyaka Vestel Servisi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir randevu sistemi sunmaktadır. Randevu almak isteyen müşterilerimiz, günün her saati çağrı merkezinden destek alarak hızlı bir şekilde randevularını oluşturabilirler.


Piyasada birçok farklı Vestel servis hizmeti sunan firma bulunsa da, maalesef çoğu yeterli desteği sağlayamamaktadır. Bu durum, kullanıcılarda güvenilir bir servis hizmeti arayışı yaratmaktadır. Bir diğer sorun ise, bu hizmetlerin iletişim bilgilerinin internet üzerinde bulunmasıdır. Arıza durumlarında bu noktalardan hizmet alan kullanıcılar, mağdur olabilmektedir. Bu nedenle, doğru iletişim bilgilerini kullanarak donanımlı bir servis hizmeti almak oldukça önemlidir. Karşıyaka Vestel Servisi olarak, müşterilerimize hızlı ve etkili bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, doğru iletişim bilgilerimizle kolayca erişilebilir olmayı sağlıyoruz. Böylece, kullanıcılarımızın her zaman yanındayız ve cihazlarıyla ilgili herhangi bir sorunu çözmek için buradayız. Aşağıdaki adımları takip ederek, bizlerle kolayca iletişime geçebilir ve randevu alarak servis çağırabilirsiniz!

Vestel Servis Randevu Nasıl Alınır ?

 1. Vestel Servis Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 aracılığıyla bizlerle irtibata geçin.
 2. Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra; servis talebinizi, hizmet istediğiniz cihazı, teknik problemi ve ürünün garanti bilgilerini dile getirin.
 3. Destek birimimizin sizlerden talep edeceği Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi paylaşarak servis kaydınızı oluşturun.
 4. Görüşmenin sonunda, kaydınız üzerinden Vestel Servis Randevunuz Karşıyaka bölge ekiplerine iletilecek ve hizmet sağlanacaktır.
Karşıyaka Vestel Servisi Teknik Hizmetleri
Karşıyaka Vestel Servisi Teknik Hizmetleri

Karşıyaka Vestel Servisi Hizmetleri Nelerdir ?

Karşıyaka Vestel Servisi, bölge sakinlerinin en çok tercih ettiği servislerden biridir. Karşıyaka bölgesi, Vestel ürünlerinin yoğun kullanımına sahip bir ilçedir. Ancak, yoğunluğun getirdiği talep, servis randevularının da yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Servisimiz, bu alanda aktif yer alan teknik ekipleri ve atölyeleri ile, geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerin tüm ihtiyaçlarına ve cihazların arıza durumlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde müdahale etmektedir. Sunduğu tüm hizmetleri, bu bağlamda gerçekleştirerek profesyonel ve donanımlı hareket etmektedir.

İzmir’in Tüm Bölgelerinde Vestel Servis Hizmetleri; https://www.berketeknik.com/vestel-servisi-izmir/

Vestel Karşıyaka Servisi, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için çeşitli teknik hizmetler sunmaktadır. Yüksek kaliteli teknik servis hizmeti, Vestel ürünlerinin her türlü sorununa çözüm sunmaktadır. Servis, bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimi gibi hizmetler sunarak, müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Karşıyaka Vestel Servisi, müşterilerinin teknik problemlerini çözmek için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel bir ekip, hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Servis ekibi, sorunların kaynağını tespit ederek, tamir işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca, servis, müşterilerinin Vestel ürünlerini uzun süre kullanmalarını sağlamak için düzenli bakım hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılar, ne gibi hizmetler sağladığımızı ve cihazlara nasıl işlemler uygulandığını merak etmektedir. Aşağıda, sunduğumuz tüm teknik hizmetler yer almaktadır. Bizlerle iletişime geçin, Vestel ürünleriniz için avantajlı hizmetlerden faydalanın!

Vestel Tamir & Onarım

Vestel makinelerin tüm revizyon ve onarım işlemleri, atölyelerimizde uzman ustalarımız aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu aşamada, görülen tüm arıza durumları ve teknik sorunlar hızlıca giderilir.


Vestel Yedek Parça Değişimi

İşlevini yitiren ve sorun çıkaran iç aksamlar, profesyonel teknisyenler ile orijinal yedek parça kullanılarak değiştirilir. Cihazın sorunsuz çalışması sağlanırken, verimliliği artar.

Vestel Arıza Tespiti

Herhangi bir Vestel ürünün arıza nedenini, bozuk parçaları, yapılacak işlemleri ve fiyatı gibi hususlar belirlenir. Karşıyaka Vestel Servisi‘nin Alanında uzman ekipleri; donanımlı ekipmanlar ve ölçüm aletleri ile detaylı arıza tespiti uygular.

Vestel Bakım & Temizlik

Özellikle Klima gibi ürünlerde ve diğer tüm cihazlarda düzenli bakım yapılması gerekir. Alanında uzman personellerimiz, kaliteli temizlik ürünleriyle, detaylı ve hijyenik bakım gerçekleştirir.


Vestel Cihaz Montajı

Cihazların doğru çalışması ve verim sağlaması için, sorunsuz bir kurulum olması gerekir. Teknik ekibimiz, tüm Vestel cihazları uygun bir şekilde montajlayarak verimli kullanım sağlar.


Karşıyaka Vestel Servisi Hangi Ürünlerle İlgileniyor ?

Karşıyaka Vestel Servisi, bölgedeki Vestel markalı cihazlar için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet, televizyonlar, buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri, klima ve diğer elektronik cihazlar için geçerlidir. Her bir cihazın özelliklerine göre, alanında uzman teknik ekipler tarafından özel hizmetler sunulmaktadır. Servisimiz, tüm cihazlar için garanti kapsamında bakım hizmetleri, onarım hizmetleri ve yedek parça temini gibi hizmetler sunmaktadır.

 • Karşıyaka Vestel Televizyon Servisi; Televizyon servis hizmetleri, herhangi bir ekran probleminin çözümü, kablo bağlantıları, kanal ayarları, uzaktan kumanda sorunları ve diğer sorunların tespiti ve onarımını içerir. (Göz Atın; Televizyon Tamircisi)
 • Karşıyaka Vestel Buzdolabı Servisi; Buzdolabı bakım hizmetleri, cihazın soğutma sistemlerinin tamiri, kapı sızdırmazlığı, fan motoru değişimi ve yüksek verimli soğutma için temizlik hizmetleri gibi çeşitli hizmetleri içermektedir.
 • Karşıyaka Vestel Çamaşır Makinesi Servisi; Çamaşır makinesi hizmetleri, tambur değişimi, filtre temizliği, deterjan kutusu tamiri ve gider pompası tamiri gibi birçok hizmeti kapsar.
 • Karşıyaka Vestel Bulaşık Makinesi Servisi; Bulaşık makinesi hizmetleri ise, su sızıntıları, kapı sızdırmazlığı, sepet rayları ve bulaşık sepeti tamiri gibi hizmetleri içermektedir.
 • Karşıyaka Vestel Klima Servisi; Ayrıca Vestel Karşıyaka Servisi, klima bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır. Klima hizmetleri, filtre temizliği, gaz dolumu, fan motoru tamiri, kompresör değişimi gibi çeşitli hizmetleri içerir. (Bilgi Alın; Klima Bakımı Fiyatları)

Karşıyaka Vestel Teknik Servis
Karşıyaka Vestel Teknik Servis

Karşıyaka Vestel Servis Ücreti

Vestel Servis Ücreti, uygun fiyatlı olarak 100-150 TL aralığında talep edilmektedir. Bu ücret, ekiplerimizin uyguladığı teknik hizmetlerden olan Teknik Arıza Tespiti işlemi için alınmaktadır. Teknisyen arkadaşlarımız, bu işlem için ekipmanlar kullanarak; zaman, efor ve yakıt harcarlar. Dolayısıyla belirli giderler oluşur. Bu giderleri karşılamak ve sunduğumuz hizmetin devamlılığı için belirli bir miktar servis ücreti talep edilir.

Tespit aşamasından sonra, cihazın onarım bedeli belli olur. Müşterilerimizin cihazların tamir fiyatını ödemeyi onaylamaları ve ürünü servise yollamaları dahilinde, servis ücreti talep edilmez. Sunduğumuz hizmetler, ekonomik ve uygun fiyatlı olarak gerçekleştirilir. Eğer sizlerde Vestel ürünlerinizde bir sorun yaşıyor; hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler arıyorsanız, bizlerle iletişime geçin!


Karşıyaka Vestel Servisi Sık Sorulan Sorular

Vestel Servis Telefon Numarası Kaç ?

Vestel Servisi ile iletişime geçmek için (0232) 326 30 51 Telefon Numarasını arayabilirsiniz.

Vestel Ürünler Servisten Kaç Günde Geliyor ?

Vestel Servis tarafından işleme alınan ürünler; genellikle 1-3 İş Günü içerisinde ortalama olarak ise 1 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Vestel Karşıyaka Servisi Kaça Kadar Açık ?

Karşıyaka bölgesinde yer alan Vestel Servisi, teknik ekipleriyle saat 21:00‘a kadar açıktır. Müşteri hizmetleri ise, 7/24 destek sağlamaktadır.