Buzdolabı Servis

Konak Buzdolabı Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Konak Buzdolabı Servisi, Konak bölgesinde sizler için sunulan bir teknik servis hizmetidir. Bu hizmetten faydalanmak için yukarıda bulunan tıkla servis al butonundan iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Buzdolabı Servis Kaydı oluşturmak için;

  1. Telefon numaramız olan 0232 326 30 51 üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçin.
  2. Çalışma arkadaşlarımıza buzdolabı cihazında görülen arızayı ifade edin.
  3. Arıza kaydı için gerekli olan Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşın.
  4. Görüşme sonlandıktan sonra Servis Kaydınız oluşmuş olacaktır. Aynı gün içerisinde teknisyen ekiplerimiz adresinize ulaşacaktır.

Konak Buzdolabı Tamircisi hizmetimiz yıllardır süregelen tecrübemize dayanarak uygun fiyatlı bir onarım hizmeti vermektedir. Donanımlı ve güler yüzlü teknik ekibimizle hizmetimizden memnun kalacaksınız. Evinizde, iş yeriniz de ve daha birçok alanda etkin olarak kullandığımız buzdolabı ve beyaz eşya cihazları elbette buzdolabı arızaları gösterebilir ve onarım gerektirebilir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz ekibimiz, güvenilir ve yüksek donanımlı bir hizmet sağlar. Bize ulaştığınız takdirde aldığınız buzdolabı ve beyaz eşya servisi hizmeti sonrasında cihazlarınızı ilk günkü verimiyle kullanabilirsiniz.

Konak Buzdolabı Servisi
Konak Buzdolabı Servisi

Konak Buzdolabı Servisi Hizmet Süreci

Konak Buzdolabı Servisi‘nin sağladığı hizmet süreci 0232 326 30 51 numaramızdan bize ulaştıktan sonra ekiplerimizin çağrı merkezimizin sizden aldığı adrese yola çıkmasından sonra başlar. Bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa sürede adresinize intikal eden teknik ekiplerimiz, güler yüzlü bir servis hizmetiyle evinizdeki buzdolabı cihazının Teknik Arıza Tespiti işlemini gerçekleştirir. Arıza tespiti sonrasında bakım gerektiren cihaza Buzdolabı Bakımı hizmeti sağlanır. Fakat bazı ürünlerde sorun bakım eksiğinden daha büyüktür. Böyle durumlarda cihazın iç kısmında bulunan parçalar arızalanmıştır. Buzdolabı Yedek Parça değişimi uygulanması öngörülmektedir.

İzmir’in Tüm Bölgelerinde Buzdolabı Servisi; https://www.berketeknik.com/buzdolabi-servisi-izmir/

Parça değişimi gerektiren arızalı parça görülmesi durumunda donanımlı ekiplerimiz uygun fiyatlı servis ilkesiyle sizlere bütçenize uygun Evinizde Tamir Hizmeti uygular. Arızalı parça tespit edildikten sonra geniş servis ağı ile ihtiyaç duyulan parça sipariş edilir. Yedek Parça temin edilmesi genellikle aynı gün gerçekleşirken 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir. Gerekli malzemelerin elde edilmesinin ardından ürün eviniz içerisinde parça değişimine uğrayarak eski performansına kavuşur. Konak Buzdolabı Servisi, değişen parçalar üzerinde 1 yıl Garanti sunmaktadır. Aynı bölümden tekrar arıza oluşması durumunda garanti kapsamında ilgilenilmektedir.

Buzdolabı sahibi olarak evinizdeki cihazda bir arıza gözlemliyor olabilirsiniz. Tabii ki konuyla alakalı merakınız oluşacaktır. Buzdolabı Arızaları hakkında sizlerin merakını gidermek adına, hangi arızanın ne sebeple kaynaklandığını anlatmak istedik. Sizlere Konak Buzdolabı Servisi ekibi olarak sık karşılaştığımız arızalar hakkında bilgi veren bir içerik oluşturduk.

Peki sıklıkla karşılaşılan beyaz eşya ve buzdolabı arızaları nelerdir?

Buzdolabı Servisi Konak
Buzdolabı Servisi Konak

Buzdolabı Arızaları Nelerdir ?

1.Buzdolabı Soğutmuyor Arızası Nedir? Buzdolabı neden soğutmaz?

İnsanların genellikle karşılaştığı buzdolabı soğutmuyor teknik arızası ani elektrik kesintileri ve akım problemleri, buzdolabının radyatörünün ömrünün dolması, tahliye hortumunun pislikle dolması ve benzeri sebeplerden dolayı olabilir.

Buzdolabı alt kısmının soğutmamasının sebepleri buzdolabının üst kapağındaki tuşun çalışmaması, defrost rezistansın arızalanması nedeniyle buzların erimesinin engellenmesi veyahut fandaki hava kanallarının pislikle dolması olabilir. Peki bu durumda ne yapıcaz ?

Buzdolabı Soğutmuyor Ne Yapmalıyım ?

Buzdolabının içini boşalttıktan sonra fişini çekik ve birkaç saat bekleyin. Buzdolabınızın kapı lastiklerini ve kapıyı inceleyin. Açıklık veyahut eskime olmaması gerekir. Birkaç saat bekledikten sonra fişi takın ve buzdolabınızı çalıştırın. Sorun hala devam ediyorsa yüksek ihtimalle fanda yada radyatör gibi iç parçaların arızalanması olabilir. Mutlaka uzman teknik servis hizmeti alın.

Tabii ki sizde firmamızdan buzdolabı ve beyaz eşya servisi hizmeti alarak Konak Buzdolabı Servisi ile uzman ve donanımlı ekibimiz sayesinde bu tarz arızaların onarılmasını sağlayabilirsiniz. 0232 326 30 51


2.Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Buzdolabının su akıtma arızası gaz sisteminin tıkanması, no-frost buzdolaplarında evaparatörün arıza vermesi, tahliye kanallarının buzla tıkanması ve benzeri birçok durumdan dolayı olabilir. Peki ilk adımda ne yapılabilir ?

Buzdolabı Su Akıtıyor Ne Yapabilirim ?

Buzdolabımızın içindekileri boşaltıp fişini çektikten sonra kapılarını açık bırakıyoruz. Açık biçimde 24-72 saat arası bekleyen buzdolabımız bu süre zarfı içinde tıkanan drenaj kanallarının açılması ve pisliğin süzülmesini sağlar. Buzdolabımızın fişini takip çalıştırıyoruz ve arıza hala sürüyorsa servis hizmetine başvurunuz.

Bunun gibi ve benzeri bir arızaya onarım sağlamak için donanımlı ve uzman ekiplerimizden Konak Buzdolabı Servisi ve garantili parça değişimi hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. 0232 326 30 51


3.Buzdolabı Neden Buzlanma Yapıyor?

Buzdolabı buzlanmasının temel sebeplerinden bazıları kapıdaki bazı aksamların yıpranması ve görevini yitirmesi, termostat veyahut sensörün soğuğu algılamadaki arızaları ve buzdolabının ön kısmının havayla uzun süre temas halinde olması durumunda soğutma işleminin sekteye uğraması olabilir. Sorunun çözümü nedir ?

Buzdolabı Buzlanması Nasıl Önlenir ?

Öncelikle Buzdolabımızın iç duvarlarıyla besinler arasında yeterli boşluğu bıraktığımızdan emin olalım. Arızamızın çözümü için buzdolabımızın fişini çekerek başlayalım. Arından hazırladığımız sirkeli su karışımını özellikle karlanma yapan bölgelere sprey halinde sıkalım. Buzlar çözünmeye başlayacaktır.

Böylesi bir arızayı profesyonel ve donanımlı teknik ekiple uygun fiyata servis yaptırmak için 0232 326 30 51 numarasından Konak bölgesinde Konak Buzdolabı Tamircisi hizmeti alabilirsiniz.


4.Buzdolabı Neden Gürültü Yapıyor?

Buzdolabımızın normalden daha gürültü olmasının nedenleri iç kısımdaki motorun soğumasına yardımcı olan fanın zamanla yıpranması, veyahut buzdolabımızın altındaki ayakların düzgün takılmamasından dolayı meydana gelen titreşim olabilir. Peki ne yapmalısınız ?

Buzdolabı Gürültülü Çalışıyor Neden ?

Buzdolabımızın alt kısmındaki ayakları kontrol edelim. Ayakların yerine oturtulmaması durumunda titreşimden dolayı buzdolabından tıkır tıkır sesler gelebilir. İşlemin ardından hala sorun çözülmediyse iç fandan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda mutlaka Konak Buzdolabı Servisi’nden faydalanın.


Buzdolabı Tamircisi Konak
Buzdolabı Tamircisi Konak

Konak Buzdolabı Tamircisi Arızaları Nasıl Tamir Ediyor ?

Konak Buzdolabı Servisi işlemleri için öncelikle arıza tespiti yapılmalıdır. Evlerinizde karşı karşıya kaldığınız ve ne olduğunu bilmediğiniz arızalar olabilir. Böyle durumlarda servis ekibimiz sizler için devreye girer. Hali hazırda sizlere içeriğimizde buzdolaplarında ortaya çıkan teknik problemleri anlattık. Ancak genellikle müşterilerimiz ne olduğunu bilmedikleri arızalarda bizlere başvurur. Çağrı merkezimize iletilen her müşteriyle özel olarak ilgilenilir. Teknisyen arkadaşlarımız arıza kodlarının çözümlemede profesyoneldir. Bu sebepten gideremediğimiz herhangi bir durum söz konusu değildir. Arızanın çözümlenmesi ile başlayan işlem cihazın incelenmesiyle devam eder. Yoğun incelemeden geçen beyaz eşya buzdolabı cihazlarının arızalı parçaları keşfedilir. Sonuç olarak ortaya çıkan arıza kaynağı parçaların değişim işlemleri başlar.

Genellikle bozulan parçalar buzdolabı motoru, rezistans, ana kart, sensör, filtreler, termostat olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar çalışma döngüsünde önemli rol oynayan parçalardır. Fakat endişelenmeye hiç gerek yok. Kaliteli beyaz eşya servisi kapsamında bütün sorunlu bölümlerle ilgilenilir. Hatta bazı durumlarda evinizde tamir avantajı sayesinde çok kısa süreler içinde parçalar adresinizde tamir edilir. Eğer evde tamir uygulanamayacak durumda ise donanımlı atölyelere sevk edilir. Ardından yedek parça temin edilir. Makinenizin modeline göre özel getirilen parçalar takılır. Konak Buzdolabı Servisi kapsamında parça takılan cihaz garanti kapsamında tutulur. Teknik sorunları giderilen cihaz en kısa sürede sizlere teslim edilir. Garantili ve güvenilir hizmet avantajlarıyla gönül rahatlığıyla servis sağlayabilirsiniz.


Konak Buzdolabı Servisi Hangi Markalarda Hizmet Veriyor ?

Konak Buzdolabı Tamircisi olarak bölgede servis hizmeti sağlayan firmamız, her marka Buzdolabı için garantili parça değişimi hizmetiyle hizmet sağlar. Sıklıkla karşılaştığımız buzdolabı arızaları her markada kendini gösterebilir. Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, LG, Siemens, ve Ariston ve benzeri tüm markalarda hizmet vermekteyiz. Firmamız gelişen teknoloji şartlarına uyum sağlayarak modern teknik ve titiz çalışma prensibiyle yeni nesil ürün ve markalarda donanımlı bir servis hizmeti sağlar.

Buzdolabı ürünlerinde markaya göre cihazın iç yapısı değişebilmektedir. Bu bağlamda beyaz eşya ustası olan kişinin her türlü ve farklı cihazla ilgilenecek tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Buzdolabı Arızaları konusunda sizi içeriğimizde bilgilendirmiştik. Örnek gösterdiğimiz ve benzeri tüm arızalar hakkında profesyonel hizmet sunan ve kalıcı çözümler üreten ekiplere sahibiz. Bu sayede her marka ve modelde kaliteli Buzdolabı Servisi Konak ilçesi içerisinde yıllardır hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar Hakkında Detaylı Bilgi İçin MARKALAR bölümüne gidin.


Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
  • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
  • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Konak Buzdolabı Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
  • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir buzdolabı servisi hizmeti sağlar.
  • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.
5