Kombi Servisi İzmir

Karabağlar Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Karabağlar Kombi Servisi günümüzde ısınma olarak insanların genellikle tercih ettiği ve soğuk kış aylarında ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan kombi cihazlarında arızalarla ilgilenmektedir. Kombi Tamircisi çağırmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı gün sizlere ulaşan servisimizin Teknik Arıza Tespiti için Kombi Servis Ücreti bulunmaktadır. İnsanların bu derece sıklıkla kullandığı beyaz eşya ısınma cihazı kombilerin her türlü arıza onarımı için servis hizmetlerinde firmamızın teknolojik bilgi ve tecrübesine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Sizde kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza ve problemle karşılaştıysanız firmamızın Beyaz Eşya Servisi ve Kombi Bakımı hizmetlerinden de yararlanabilir, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sağlayabilirsiniz. Karabağlar ilçesinde hizmet veren firmamızla iletişime geçin ve hızlı geri dönüş alın!

Karabağlar Kombi Tamircisi Hizmeti

Kombiler günümüzün vazgeçilmez ısınma kaynağı cihazlardır. İnsanın temel ihtiyacı haline gelen bu beyaz eşya cihazının kombi bakımı aksatmadan yapılmalıdır. Firmamız Karabağlar Kombi Servisi olarak donanımlı teknik ekipleriyle 7/24 Servis hizmeti sağlar. Elbette bu kadar sık kullanılan bir cihaz dönem dönem teknik arıza gösterebilir ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu gibi durumlarda Kombi Arıza Servisi hizmetimiz sizlere uygun fiyat ve garantili parça değişim hizmetleriyle destek sağlar.

Evlerinizde özellikle kış aylarında aktif kullandığınız kombilerde arızalar meydana gelebilir. Kombiler doğalgaz kullanarak çalışan cihazlar olduğundan dolayı dikkat gerektirir. Doğal olarak ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kullanıcıları bilinçlendirmek adına sizlere ne yapmanız gerektiğini ve kombi arıza kaydının nasıl oluşturulacağını anlatmak istedik. Öncelikle herhangi bir arıza durumunda cihaza elle müdahale etmemeniz gerekmektedir. Bilinçsiz uygulanan her adım hem kullanıcının can sağlığını, hem de ürün sağlığını riske edebilir. Yapmanız gereken Karabağlar Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmaktır.

Kombi Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Karabağlar Kombi Servisi Telefon Numarası olarak (0232) 326 30 51 üzerinden bizimle iletişime geçin.
 • Çağrı merkezine cihazın durumu hakkında bilgi aktarın.
 • Çalışanlarımız sizlere Servis Ücreti hakkında bilgi verip Kombi Arıza Kaydı için gerekli bilgileri isteyecektir.
 • Telefon görüşmesi esnasında merkezimize Ad Soyad, Cep Numarası ve Adres bilgisi verin.
 • Tebrikler! Kombi Arıza Kaydınız başarıyla oluşturulmuştur.

Teknik servis ekipleri bildirimde bulunduğunuz gün içerisinde Aynı Gün Servis avantajıyla sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Karabağlar Kombi Servisi
Karabağlar Kombi Servisi

Karabağlar Kombi Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

Kombi Servisi süreci firmamızın temel prensiplerinden dolayı bizimle iletişime geçtikten sonra olabildiğince hızlı ve güvenilir geçer. Donanımlı ekip arkadaşlarımız Karabağlar Kombi Tamircisi olarak süreci kolaylaştırmak için elinden geleni yapar.

 • Kombi cihazlarının arızalarının giderilmesi Teknik Arıza Tespiti işlemi ile başlar.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle kombilerde arızalar %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklanır.
 • Bakım gerektiren ürüne profesyonel ve detaylı bakım hizmeti uygulanır.
 • Eğer Arıza Bozuk Parçadan Kaynaklanıyorsa;
 • Yedek Parça temin edilir ve evinizde tamir hizmeti ile anında onarılabilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa cihaz atölye ortamına alınır.
 • Garantili Parça Değişimi kapsamında atölyelerde parça değişimi ve performans testleri gerçekleştirilir.
 • Onarılan cihaz 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ sağlanır.

Karabağlar Kombi Servis Ücreti 2024

Kombi Servis Ücreti 2024 yılında Karabağlar içerisinde 250-300 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret onarım işleminin ilk ve en önemli adımı Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir. Profesyonel bir tespit ile hatasız bir servis uygulanmaktadır. Yanlış yapılan arıza teşhisleri ürün sağlığını riske atmaktadır. Karabağlar Kombi Servisi dahilinde cihazların Tamir Ücreti için fiyat verilmesinden önce cihaza tespit yapılması gerekmektedir. Kombi satın almanın fazlasıyla pahalı olduğu bu dönemlerde onarım yaptırmak ve servis ücreti çok daha uyguna mal olacaktır. Uzun süreli kullanımlar için düzenli bakım yaptırın ve arızaları göz ardı etmeyin.


Karabağlar Kombi Servisi: Kombi Bakımı Hizmeti

Kombi Bakımı, evlerimizin ve iş yerlerimizin sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayan bu önemli cihazların sağlığı için önemli bir rol oynamaktadır. Kombiler, düzenli bakım yapılmadığında birtakım sorunla karşılaşabilir. İlk olarak, verimliliklerini kaybedebilirler, bu da faturaların yükselmesine neden olur. Ayrıca, kombilerdeki olası gaz sızıntıları tehlikeli olabilir ve can güvenliğini tehdit edebilir. Bununla beraber, cihazın performanso düşer ve zamanla sık sık arıza gösterebilir.

Kombi bakımının profesyonel bir ekip tarafından yapılması, tüm bu sorunların önlenmesine yardımcı olur. Karabağlar Kombi Servisi olarak, uzman ekibimizle kombi bakımını gerçekleştiriyor ve kombinizin iç aksamlarını temizliyoruz. Müşterilerimizin güvende olmalarını ve kombilerinin uzun ömürlü olmalarını sağlamak için yüksek standartlarda hizmet sunuyoruz.

Karabağlar Kombi Servisi ekibi olarak, kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından sunulan profesyonel hizmetle öne çıkıyoruz. Kombi bakımı işlemlerimiz, kombilerin önemli iç parçalarını temizlemeyi, petek temizleme cihazı ile çalışmayı ve hijyenik bir çalışma stilini içeriyor Bu sayede kombilerinizin verimliliği artıyor, enerji tasarrufu sağlanıyor ve kombinizin performansı yükseliyor. Ayrıca, Karabağlar Kombi Tamircisi arkadaşlarımızın sunduğu hizmet, kombinizin ömrünü uzatıyor ve beklenmedik arızaların önlenmesine yardımcı oluyor. Müşterilerimiz için kombi bakımının önemini anlıyor ve her zaman en iyi sonuçları elde etmeleri için çalışıyoruz. Kombi Servisi olarak, kombi bakımı konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız!

Karabağlar Kombi Bakımı Hizmeti;

 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Genleşme Tankı Bakımı
 • Kombi Fan Temizliği
 • Kombi Eşanjör Bakımı
 • Kombi Pompa Temizliği
 • Kombi Motor Bakımı
 • Kombi Kart Temizliği
 • Kombi Petek Temizliği
Karabağlar Kombi Bakımı Servisi
Karabağlar Kombi Bakımı Servisi

Karabağlar Kombi Servisi Genel Arızalar Nelerdir ?

1.Kombi Isıtmıyor Arızası Nedir? Kombi Neden Isıtmaz?

Kombi beyaz eşya cihazlarınız sadece suyu ısıtıyor ve petekleri ısıtmıyor olabilir. Kombi pompası onarım gerektirmesi, sıcak su sensörünün bozulması, peteklerde hava bulunması ve peteklerin kireçle dolması ve pislenmesi bu teknik arızanın temel sebepleridir. Kombi basınç ayarlarının düzgün yapılmamasından dolayı düşük olması da teknik arıza sebeplerindendir.

Beyaz Eşya kombi cihazlarınızın ilk günkü performansına dönmesi ve evinizin sıcacık olması için sizde Karabağlar Kombi Tamircisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle hemen irtibata geçin.

Kombi Isıtmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle puröj tapasını açarak kombide biriken havayı boşaltın. Eğer probleminiz çözülmediyse basınçtan kaynaklanıyor olabilir. Kombinin aşağısındaki su takviyesini aktif hale getirin ve basınç düzeyi 1,5 olduğunda su takviyesini kapatın.

Tabii ki kesin arıza tespiti ve onarımı için kombi arıza servisini aramanızı tavsiye ederiz.


2.Kombi Neden Ateşleme Yapmaz?

Kombi beyaz eşya cihazınızın gaz girişleri kapalı veyahut gaz ile alakalı bir problem olabilir. Kombi cihazınızın ana kartındaki herhangi bir arıza, bacanın tıkanmış olması ve ateşleme elektrotuyla alakalı teknik arıza ve problemler bunun temel sebepleri olabilir.

Arıza İçin Göz Atın; https://www.berketeknik.com/kombi-atesleme-yapmiyor/

Kombilerinizde yaşadığınız bu tarz sıkıntıları çözmek için sizde Kombi Servisi Karabağlar bölge hizmetlerimizden faydalanabilir, kombi bakımları ile cihazınızı ilk günlerine döndürebilirsiniz. Uygun fiyatlı onarım için bizimle iletişime geçin.

Kombi Ateşleme Yapmıyor Nasıl Çözülür?

Evinizdeki ocak gibi doğalgaz kullanan diğer cihazları kontrol ederek gaz kesintisi var mı diye kontrol edin. Eğer gaz kesintisi yok ve sorun hala devam ediyorsa, cihazı resetlemeniz gerekir. Reset tuşu bulunuyorsa ona basarak veyahut cihazı kapatıp açarak tekrar deneyin.

Arıza hala sürüyorsa müdahale etmeden profesyonel bir kombi servisini arayın.


3.Kombi Ses Yapıyor? Kombi Neden Ses Yapar?

Fan motorunda meydana gelen bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu arıza yüksek ihtimal bakım yapılmadığından dolayıdır. Ayrıca kombi pompasının arızalanması, vanalarda meydana gelen problemler ve kombi kapağının tam kapatılmaması da bu arızaya neden olabilir.

Kombi cihazının ses çıkarma problemi bazen basit bazense çok önemli bir teknik arızadır. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak, olabildiğince performanslı ve uzun süre sıkıntısız kullanmak için cihazınızın bakımlarını aksatmadan yaptırın. Garantili parça değişimli tamir hizmetimizden faydalanmak için Karabağlar Kombi Servisi ile iletişime geçin ve teknik destek alın!

Kombi Ses Yapıyor Yapmam Lazım?

İlk olarak cihazınızın çalışma aksamlarını ve bacasını kontrol edin. Eğer herhangi bir problem göremediyseniz müdahale etmeyin. Cihazın ses çıkarması bir çok sebepten kaynaklı olabileceğinden dolayı uzman teknik servis ekiplerinin müdahale etmesi gerekir. Beyaz eşya servisinden faydalanmanızı öneririz.


4.Kombi Su Akıtıyor? Kombi Neden Su Akıtır?

Kombinin su akıtması yada damlatması basıncın aşırı yükselmesi, gereğinden fazla su basılması, iç aksamlarında parçalarda meydana gelen tahribat ve arızalar, ayrıca cihazın bakımının eksik yapılması nedenlerinden dolayı olabilir. Arızalar genellikle bakımın düzenli yapılmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Kombinizin bakımını sorunsuz ve titiz bir şekilde yaptırmak, arıza sıkıntısı çekmeden uzun ömürlü bir şekilde kullanmak ve garantili parça değişimi için Kombi Tamircisi Karabağlar bölge servis hizmetlerinden faydalanın.

Kombi Su Akıtıyor İse Nasıl Çözülür?

İlk bakışta suyun kombinin içinden mi yoksa alt kısımdaki borulardan mı geliyor diye kontrol ediniz. Su doldurma musluğunu kontrol edin ve bunun haricinde cihaza bir müdahalede bulunmayın. Kombi bakımlarını 6 ayda bir aksatmadan yaptırın.

Kombinin içinden su gelmesi tehlikeli bir arızadır. Mutlaka kombi servisinden yardım alın ve cihaza elle müdahale etmeyin.

Kombi Kaç Derece Olmalı ?

Kombi derecesinin ayarlanmasında cihazın ısıl kapasitesi bir hayli önemlidir. Isınmak için yeterli kabul edilen 20°C derece için cihaz 50°C sıcaklık ayarına getirilmelidir.

Kombiler Neden Arızalanıyor;

Gördüğünüz üzere karşılaşılan arızaların çoğu kombi cihazlarının bakımının düzenli yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Cihazın teknik arıza riskini azaltmak, konforlu bir kullanım sağlamak ve ömrünü uzatmak için kombi bakımının en az 6 ayda bir yaptırmalısınız. Kombi beyaz eşya cihazınızda karşılaştığınız herhangi bir durumu onarmak için Karabağlar Kombi Servisi her alanda hizmetinizde. Karabağlar bölgesinde servis çağırmak ve garantili parça değişimi sağlamak için bize ulaşın.

Karabağlar Kombi Tamircisi
Karabağlar Kombi Tamircisi

Karabağlar Kombi Servisi Tamir İşlemleri

Karabağlar Kombi Servisi olarak yapılan işlemler müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Kombi ihtiyaç düzeyinde önemli bir elektronik cihazdır. Bu sebepten kullanıcılar Kombi Tamiri‘nin detaylarını bilmek ister. Siz müşterilerimizi deneyimlerimiz aracılığıyla bilgilendirmek istedik. Herhangi bir kombi arızası durumunda uygulanacak adımlar yoğun dikkat gerektirir. Kombiler doğal gaz kaynaklı cihazlardır. Dolayısıyla onarım kısmında yapılan bir hata büyük sorunlara yol açabilir. Profesyonel kombi tamircisi ekiplerimiz ile bu risk minimum hatta sıfır durumdadır. Ayrıca çalışma döngüsünü suyla devam ettiren bu cihazların bakımı da oldukça önemlidir. Olabildiğince hijyenik gerçekleşmelidir. Kombi Servisi Karabağlar ekiplerimiz hem onarım hem bakım işlemlerinde üst düzey bir hizmet vermektedir.

 • Kombi Eşanjör Değişimi
 • Kombi Baca Tamiri
 • Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Kombi Pompa Tamiri
 • Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Kombi Fan Tamiri
 • Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Kombi Motor Tamiri
 • Kombi Prosestat Değişimi
 • Kombi Motor Tamiri
 • Kombi Üç Yollu Vana Değişimi
 • Kombi Kart Tamiri

Kombi Tamiri çalışmasına başlamadan önce birinci adım arıza tespitidir. Öncelikle arızanın neden dolayı kaynaklı olduğu belirlenir. Bakım İşlemi genellikle tespit sonucu ihtiyaç duyulan işlemdir. Zira teknik problemlerin bir çoğu bakımsızlıktan ortaya çıkar. Karabağlar Kombi Tamircisi tekniker arkadaşlarımız bakım işlemlerini problemsiz yerine getirmektedir. Ancak bazı durumlarda parçalardan kaynaklanan sorunlar olabilir. Bu da iç donanımların arızalanmış olması demektir. Yani cihazda mutlaka yedek bir parçayla sorunlu olanın değiştirilmesi gerekir. Kombiler teknik ekiplerimizin deneyimlerine göre; elektronik kart, pompa, fan, eşanjör, vanalar, genleşme tankı, fan, gaz valfi parçalarından daha sık arızalanır. Karabağlar Kombi Servisi, hangi aksam olduğu fark etmeden geniş servis ağı sayesinde kolayca parça temini gerçekleştirir. Birinci sınıf kaliteli yedek parçalar kombi cihazlarınıza montaj edilir. Garantili parça değişimi avantajıyla ürünlerinize 1 Yıl Garanti sunulmaktadır.


Karabağlar Kombi Servisi Garantili Hizmet


Karabağlar Kombi Servisi olarak, kombi onarımında sunduğumuz 1 Yıl Garanti ile müşterilerimize tam bir güvence sunuyoruz. Bu garanti, işlemlerimizin ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğunun en büyük kanıtı oluyor. Yapılan parça değişimi işlemlerinde teslim edilen belge ile beraber garantiyi başlatıyoruz. Bununla beraber, işlem sonrası tekrar oluşabilecek arızalarda destek sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, kombi onarımlarını hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyor, acil durumlarda bile en hızlı çözümü sunuyor. Üstelik uygun fiyat politikamız sayesinde, müşterilerimizin cebini yakmadan kombi sorunlarını çözüyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güveni, bizim için her şeyin önünde geliyor. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çaba harcıyoruz. Bu doğrultuda, sizlere birçok avantaj ve kolaylık sunuyoruz. Karabağlar Kombi Tamircisi olarak amacımız, sadece kombi sorunlarını çözmekle kalmayıp aynı zamanda müşterilerimizin rahatlığını ve konforunu yeniden sağlamaktır. Güvenilir, hızlı, uygun fiyatlı ve garantili hizmetimizle her zaman yanınızdayız. Size sıcak ve güvenilir bir yaşam alanı sunmak için buradayız!

Kombi Servisi Karabağlar
Kombi Servisi Karabağlar

Kombi Servis Bakımı Gerekli Mi ? Kombi Neden Arıza Verir ?

Karabağlar Kombi Servisi yıllardır her markada ve her bölgede onarım ve bakım hizmetleri sunar. Bunca yıllık tecrübede karşılaştığımız teknik arızaların neredeyse %60‘ı kombi bakımlarının eksik yapılması ve devamlılığının olmamasından kaynaklanıyor. Kombi cihazları doğalgazla çalışan beyaz eşyalar olduğundan dolayı hem sağlığımız için hem de maddi zararlar açısından arızalanmasını istemeyiz. Bu sebepten dolayı kombi ısıtmaması, kombi ses yapması, kombi ateşleme yapmaması, kombi su akıtması ve benzeri diğer arızaların meydana gelmesini önlemek için en az 6 ayda bir kez Kombi Bakımı yaptırmalısınız. Servisimiz sizlere cihazınızı en konforlu şekilde kullanmanız için titiz ve güvenilir bir hizmet sağlar. Donanımlı teknik ekiplerimiz en detaylı temizlik işlemini gerçekleştirir.

Evde Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Kendi imkanlarınızla evinizde detaylı olmadan geçici bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Petekte biriken havayı boşaltarak temizliğe başlayabilirsiniz.
 • Öncelikle purjör anahtarı veyahut düz tornavida sağlayın.
 • Su akıntısı için bir kap yada kova bulundurun.
 • Peteğin üstündeki purjör vanasını sola doğru çevirin ve sıcak su akmasını bekleyin.
 • Su akmaya başladığında bu biriken havanın bittiğine işarettir.
 • Purjör vanasını su akmaya başladıktan sonra kapatın ve tekrardan sıkın.

Evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz temizlik işlemi bu kadardır ve çoğunlukla yetersiz kalacaktır. Cihazların mutlaka profesyonel ve detaylı temizliğe ihtiyacı vardır. Karabağlar Kombi Tamircisi sizlere detaylı ve profesyonel bir bakım hizmeti sağlar.


Karabağlar Kombi Servisi İletişim

Kombi Arıza Servisi Karabağlar içerisinde aynı gün servis talebi oluşturmak için (0232) 326 30 51 telefon numarası veyahut tıkla servis al butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı oluşturarak aynı gün teknik destek sağlayabilirsiniz. Ad-Soyad, telefon numarası ve adres bilgisi kayıt için gereklidir. Kombi arızalarının göz ardı edilmemesi gerekir. Çünkü bazı durumlarda bu arızalar insan sağlığına da zararlı olabilmektedir. Bu bağlamda ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adrese ulaşım sağlamaktadır.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Karabağlar Kombi Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir servis hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

Konak Bölgesinde Hizmet; Konak Kombi Servisi