Arçelik Servisi İzmir

Torbalı Arçelik Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Torbalı Arçelik Servisi arızalanan, tamir veyahut onarım gerektiren veya bakım ihtiyacı olan cihazlarınıza hizmet vermektedir. Arçelik Servisi kapsamında gerekli işlemler profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Torbalı’ da beyaz eşyalarınızda bir problemle karşılaştığınızda bize ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arçelik Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur;

 • Torbalı Arçelik Servisi Telefon Numarası yani (0232) 475 01 01 üzerinden çağrı merkeziyle iletişime geçin.
 • Telefondaki arkadaşlarımızla gerekli bilgi alışverişini sağlayın.
 • Cihazdaki arızayı anlatın ve kayıt için gerekli olan Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşın.
 • Arçelik Arıza Kaydı‘nız görüşme sonunda oluşturulmuş olacaktır. Aynı Gün Servis hizmeti ile ekipler o gün içerisinde adrese ulaşım sağlayacaktır.

SERVİS ÜCRETİ: 150 TL Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir.

Torbalı Arçelik Servisi dahiline önceliğimiz kullanıcıların yaşadığı arıza durumları hızlıca çözüme ulaştırmaktır. Bunun için hızlı servis sistemiyle hareket etmekteyiz. Özellikle son yıllarda kullanımı fazlasıyla artan beyaz eşya ve ev ürünleri elektronik makineler olduğundan dolayı bozulabilmektedir. Genellikle hatalı ve yanlış kullanımlardan oluşan bu arızalar karmaşık durumlar çıkarabilir. Böyle durumlarda ürünün problemini çözmek için detaylı bir servis uygulanması gerekir. Arçelik Servisi Torbalı bölgesinde donanımlı teknik ekipleriyle kalıcı ve net çözümler üreterek cihazlara eski performansını kazandırmaktadır. Arıza, bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerin tümünde garantili ve kapsamlı hizmet verilmektedir.

Torbalı Arçelik Servis Hizmeti

Arçelik Torbalı Servisi sağladığı hizmetin detaylarını ve işleyişini kullanıcılara anlatmaktadır. Teknik servis hizmeti alacak insanların bilinçlenmesi ve donanımsız yapılan işlemlerin doğuracağı sonuçlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Arçelik ürünlerinizde alacağınız hizmeti uygulayanların yeterli donanım ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Yeterli bilgi ve donanım olmadan yapılan servis işlemleri elinizdeki problemli cihazları daha karışık durumlara sürükleyebilir, tamamen işlevsiz hale getirebilir. Tam olarak bu sebeplerden yeterli bir hizmet şarttır.

Her beyaz eşya ürününde örneğin; teknik arıza tespiti ilk uygulanan adımdır. Bu kısımda amaç arıza sebebini bulmak ve bozulmayı ortaya çıkaran parçaları keşfetmektir. İlk olarak uygulanan bu adımın yetersiz ve yanlış yapılması, işlemin devamını da etkilemektedir. Gerekli yedek parça ve onarım işlemlerinin de yanlış ilerlemesine sebep olmaktadır.

Temel olarak bu sebeplerden dolayı Arçelik Servisi Torbalı’da müşteri memnuniyeti sağlamak için donanımlı ekiplerle çalışmaktadır. İlk adımdan son işleme kadar detaylı ilgilenen tecrübe sahibi teknisyenler, hata riskini minimuma indirmektedir. Yetersiz ve yanlış yapılan işlemlerin sonucunda çok daha yüksek masraflar, daha kötüsü tamamen bozulan bir ürün ortaya çıkabilmektedir. Bunun farkında olarak Teknik Arıza Tespiti, Yedek Parça Değişimi ve Bakım gibi hizmetlerini olabildiğince dikkatli yürütmekteyiz.

Torbalı Arçelik Servisi
Torbalı Arçelik Servisi

Torbalı Arçelik Servisi Arızalı Ürünler Nasıl Onarılıyor ?

Arçelik ürünlerinizde herhangi bir arızayla karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilemeyebilir ve paniğe kapılabilirsiniz. Cihazın durumunu daha kötü bir hale getirmemek için mümkün olduğu kadar elle müdahale etmeyiniz. Yapmanız gereken tek şey teknik destek hizmeti almak olacaktır. Arçelik Servisi tarafından hizmet alırken değer verdiğiniz ev eşyalarınızın hangi işlemlerden geçeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına sizlere ürünlerin onarım sürecini anlatmak istedik.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Torbalı Arçelik Servisi tarafından hızlı teknik destek almak için öncelikle Torbalı Arçelik Servis Numarası‘nı aramanız gerekmektedir. Çağrı merkezi üzerinden gerekli bilgileri aktarıp Servis Kaydı oluşturmalısınız. Ardından teknisyen arkadaşlar size telefon üzerinden geri dönüş sağlayacaktır. Teknik servis işlemleri için gün içerisinde adrese ulaşacaklardır. Peki bu servis işlemleri nelerdir ve nasıl ilerliyor ?

1-Teknik Arıza Tespiti

Arçelik Torbalı Servisi ekipleri tarafından teknolojik aletler ve ölçüm araçları kullanılarak yapılan işlemdir. Teknik arızanın nereden kaynaklandığını, etkilenen parçaları ve sorunun çözümü için yol haritası oluşturur. Bu işlemin sonucuna göre bir sonraki adıma karar verilir. Cihazın arızalanmasında rol oynayan temel iki sebep olan; Bakım Eksikliği ve Parça Arızası nedenlerinden biri sorunun kaynağıdır. Bu aşamada ortaya çıkan sonuç problemin nedenini ortaya çıkarır, ve ona göre yapılacak işlem belirlenir.

Arçelik Beyaz Eşya Bakımı

Arçelik Yedek Parça Değişimi & Onarım

Arçelik beyaz eşya ve özellikle klima, kombi gibi ürünlerin arızalanmasındaki en temel sebep bakım yapılmamasıdır. Son yıllarda bozulan ürünlerin ortalama %50‘si bakım eksikliğinden arızalanmaktadır. Bakım işlemleri cihazın arızalanmasını önlemek ve eski performansına kavuşması için yapılmaktadır. Uygulanan bakım işlemlerinin olabildiğince detaylı ve hijyenik gerçekleşmesi önem arz eder. Torbalı Arçelik Servisi tarafından yapılan işlemlerde donanımlı bakım aletleri ve birinci sınıf bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bakım yapılırken ev içerisinde hijyenik ve titiz bir çalışma söz konusudur. Hizmet verdiğimiz bakım işlemleri için Kombi Bakımı ve bir diğer Klima Bakımı içeriklerimize göz atmayı unutmayınız.

Arçelik Yedek Parça Değişimi veyahut Onarım işlemleri ise diğer bir temel arıza sebebidir. Bu işlemler ürünün iç yapısında bir aksamın yada parçanın bozulması durumunda uygulanmaktadır. Olabildiğince dikkatli ve temkinli gerçekleşmesi gerekir. Bazı cihazlarda Arçelik Torbalı Servisi tarafından Evinizde Tamir Hizmeti ile arıza evinizde aynı gün tamir edilebilir. Fakat bazı arızalar evde tamir edilemeyecek durumda olup, yedek parça entegresi gerekmektedir. Böyle durumlarda makineniz alınarak onarım atölyelerine teslim edilmektedir.

Bu süreç içerisinde orijinal yedek parça geniş servis ağı ile hızlı sürede temin edilir. Sipariş edilen parçalar arızalı olan ile donanımlı ustalar aracılığıyla değiştirilmektedir. İşlem sonunda onarılan ürün performans testlerinden geçerek sorunsuz çalıştığından emin olunmaktadır. İlk alındığı günkü kadar performanslı ve verimli çalışan cihaz, Garantili Parça Değişimi ile 1 YIL GARANTİ kapsamında teslim edilmektedir.

Arçelik Servisi Torbalı
Arçelik Servisi Torbalı

Arçelik Servisi Torbalı’da Hangi Cihazlara Servis Uyguluyor ?

Arçelik bir ürün kullanıcısı olarak bir arıza ile baş başa kalmış olabilirsiniz. Bu doğal bir durumdur ancak. elinizdeki ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Öncelik Arçelik Torbalı Servisi detaylı bir beyaz eşya servisidir. Bunu baz alarak incelersek küçük ev aletleri servis kapsamında girmemektedir. İçeriğimizde müşterilerimizi bilgilendirmek adına hangi ürünlerin servis kapsamında olduğunu sizlere bildirmek istedik. İşte Arçelik Servisi’nin işlem uyguladığı ürünler;

Torbalı Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Klima Servisi
 • Arçelik Kombi Servisi
 • Arçelik Televizyon Servisi
 • Arçelik Fırın Servisi

Diğer bir Arçelik Bölge Servisini incelemek için göz atın; Buca Arçelik Servisi

Torbalı Arçelik Servisi Telefonu
Torbalı Arçelik Servisi Telefonu

Torbalı Arçelik Servisi Telefon Numarası

Torbalı Arçelik Servisi Telefon Numarası çağrı merkezine ulaşmak için (0232) 475 01 01 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu iletişim kaynağı üzerinden ihtiyaç durumunda teknik destek sağlayabilir, servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların bizlere daha rahat ulaşması için iletişim yolları üzerinde çalışmalar yürütmekteyiz. Daha kısa bir yol kullanarak tıkla servis al butonu üzerinden de çağrı başlatabilirsiniz.

Arçelik ürünlerinizi aktif olarak ihtiyaç amacıyla kullandığınızın farkındayız. Bu derece yoğun bir kullanımda her elektronik ürün arıza gösterebilir. Veyahut kullanıma bağlı bakım ihtiyacı doğurabilir. Böyle durumlarda hem arızaları, hem de bakımları aksatmadan ve detaylı bir şekilde ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü önemsenmeyen her arıza ve bakımsız ürün çok daha büyük masraf ve problemlere neden olabilmektedir. Ekonomik ve rahat bir şekilde arızalara çözüm üretmek için Arçelik Torbalı Servisi tarafından teknik destek alabilirsiniz.

Arçelik Torbalı Servisi Sık Sorulan Sorular

Torbalı Arçelik Servis Ücreti Ne Kadar ?

Arçelik Servisi‘nin sunduğu Teknik Arıza Tespiti için Servis Ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Arızanın kaynağını öğrenmek ve profesyonel teşhis koymak için bu ücret talep edilmektedir.

Arçelik Servisi Torbalı’da Tamir Süresi Kaç Gün ?

Arçelik Tamir Süresi cihazın durumuna göre değişmektedir. Bakım gerektiren ve evde tamir edilen ürünler Aynı Gün, atölyeye giden cihazlar 7 Gün‘e kadar sürebilmektedir.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!