Beko Servis İzmir

Torbalı Beko Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Torbalı Beko Servisi arızalanan, tamir veyahut onarım gerektiren veya bakım ihtiyacı olan cihazlarınıza hizmet vermektedir. Beko Servisi kapsamında gerekli işlemler profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Torbalı’ da beyaz eşyalarınızda bir problemle karşılaştığınızda bize ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beko Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur;

 • Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası yani (0232) 326 30 51 üzerinden çağrı merkeziyle iletişime geçin.
 • Telefondaki arkadaşlarımızla gerekli bilgi alışverişini sağlayın.
 • Cihazdaki arızayı anlatın ve kayıt için gerekli olan Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşın.
 • Beko Arıza Kaydı‘nız görüşme sonunda oluşturulmuş olacaktır. Aynı Gün Servis hizmeti ile ekipler o gün içerisinde adrese ulaşım sağlayacaktır.

BEKO SERVİS ÜCRETİ: 150 TL Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir.

Torbalı Beko Servisi dahiline önceliğimiz kullanıcıların yaşadığı arıza durumları hızlıca çözüme ulaştırmaktır. Bunun için hızlı servis sistemiyle hareket etmekteyiz. Özellikle son yıllarda kullanımı fazlasıyla artan beyaz eşya ve ev ürünleri elektronik makineler olduğundan dolayı bozulabilmektedir. Genellikle hatalı ve yanlış kullanımlardan oluşan bu arızalar karmaşık durumlar çıkarabilir. Böyle durumlarda ürünün problemini çözmek için detaylı bir servis uygulanması gerekir. Beko Servisi Torbalı bölgesinde donanımlı teknik ekipleriyle kalıcı ve net çözümler üreterek cihazlara eski performansını kazandırmaktadır. Arıza, bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerin tümünde garantili ve kapsamlı hizmet verilmektedir.

Torbalı Beko Servis Hizmetleri

Beko Torbalı Servisi sağladığı hizmetin detaylarını ve işleyişini kullanıcılara anlatmaktadır. Teknik servis hizmeti alacak insanların bilinçlenmesi ve donanımsız yapılan işlemlerin doğuracağı sonuçlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Beko ürünlerinizde alacağınız hizmeti uygulayanların yeterli donanım ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Yeterli bilgi ve donanım olmadan yapılan servis işlemleri elinizdeki problemli cihazları daha karışık durumlara sürükleyebilir, tamamen işlevsiz hale getirebilir. Tam olarak bu sebeplerden yeterli bir hizmet şarttır.

Her beyaz eşya ürününde örneğin; teknik arıza tespiti ilk uygulanan adımdır. Bu kısımda amaç arıza sebebini bulmak ve bozulmayı ortaya çıkaran parçaları keşfetmektir. İlk olarak uygulanan bu adımın yetersiz ve yanlış yapılması, işlemin devamını da etkilemektedir. Gerekli yedek parça ve onarım işlemlerinin de yanlış ilerlemesine sebep olmaktadır.

Temel olarak bu sebeplerden dolayı Beko Servisi Torbalı’da müşteri memnuniyeti sağlamak için donanımlı ekiplerle çalışmaktadır. İlk adımdan son işleme kadar detaylı ilgilenen tecrübe sahibi teknisyenler, hata riskini minimuma indirmektedir. Yetersiz ve yanlış yapılan işlemlerin sonucunda çok daha yüksek masraflar, daha kötüsü tamamen bozulan bir ürün ortaya çıkabilmektedir. Bunun farkında olarak Teknik Arıza Tespiti, Yedek Parça Değişimi ve Bakım gibi hizmetlerini olabildiğince dikkatli yürütmekteyiz.

Torbalı Beko Servisi
Torbalı Beko Servisi

Torbalı Beko Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Beko ürünlerinizde herhangi bir arızayla karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilemeyebilir ve paniğe kapılabilirsiniz. Cihazın durumunu daha kötü bir hale getirmemek için mümkün olduğu kadar elle müdahale etmeyiniz. Yapmanız gereken tek şey teknik destek hizmeti almak olacaktır. Beko Servisi tarafından hizmet alırken değer verdiğiniz ev eşyalarınızın hangi işlemlerden geçeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına sizlere ürünlerin onarım sürecini anlatmak istedik.

Beko Müşteri Hizmetleri

Torbalı Beko Servisi tarafından hızlı teknik destek almak için öncelikle Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası‘nı aramanız gerekmektedir. Çağrı merkezi üzerinden gerekli bilgileri aktarıp Servis Kaydı oluşturmalısınız. Ardından teknisyen arkadaşlar size telefon üzerinden geri dönüş sağlayacaktır. Teknik servis işlemleri için gün içerisinde adrese ulaşacaklardır. Peki bu servis işlemleri nelerdir ve nasıl ilerliyor ?

Teknik Arıza Tespiti

Beko Torbalı Servisi ekipleri tarafından teknolojik aletler ve ölçüm araçları kullanılarak yapılan işlemdir. Teknik arızanın nereden kaynaklandığını, etkilenen parçaları ve sorunun çözümü için yol haritası oluşturur. Bu işlemin sonucuna göre bir sonraki adıma karar verilir. Cihazın arızalanmasında rol oynayan temel iki sebep olan; Bakım Eksikliği ve Parça Arızası nedenlerinden biri sorunun kaynağıdır. Bu aşamada ortaya çıkan sonuç problemin nedenini ortaya çıkarır, ve ona göre yapılacak işlem belirlenir.

Beko Beyaz Eşya Bakımı

Beko beyaz eşya ve özellikle klima, kombi gibi ürünlerin arızalanmasındaki en temel sebep bakım yapılmamasıdır. Son yıllarda bozulan ürünlerin ortalama %50‘si bakım eksikliğinden arızalanmaktadır. Bakım işlemleri cihazın arızalanmasını önlemek ve eski performansına kavuşması için yapılmaktadır. Uygulanan bakım işlemlerinin olabildiğince detaylı ve hijyenik gerçekleşmesi önem arz eder. Torbalı Beko Servisi tarafından yapılan işlemlerde donanımlı bakım aletleri ve birinci sınıf bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bakım yapılırken ev içerisinde hijyenik ve titiz bir çalışma söz konusudur. Hizmet verdiğimiz bakım işlemleri için Çamaşır Makinesi Bakımı ve bir diğer Bulaşık Makinesi Bakımı içeriklerimize göz atmayı unutmayınız.

Beko Tamir & Onarım İşlemleri

Beko Yedek Parça Değişimi veyahut Onarım işlemleri ise diğer bir temel arıza sebebidir. Bu işlemler ürünün iç yapısında bir aksamın yada parçanın bozulması durumunda uygulanmaktadır. Olabildiğince dikkatli ve temkinli gerçekleşmesi gerekir. Bazı cihazlarda Beko Torbalı Servisi tarafından Evinizde Tamir Hizmeti ile arıza evinizde aynı gün tamir edilebilir. Fakat bazı arızalar evde tamir edilemeyecek durumda olup, yedek parça entegresi gerekmektedir. Böyle durumlarda makineniz alınarak onarım atölyelerine teslim edilmektedir.

Bu süreç içerisinde orijinal yedek parça geniş servis ağı ile hızlı sürede temin edilir. Sipariş edilen parçalar arızalı olan ile donanımlı ustalar aracılığıyla değiştirilmektedir. İşlem sonunda onarılan ürün performans testlerinden geçerek sorunsuz çalıştığından emin olunmaktadır. İlk alındığı günkü kadar performanslı ve verimli çalışan cihaz, Garantili Parça Değişimi ile 1 YIL GARANTİ kapsamında teslim edilmektedir.

Beko Torbalı Servisi
Beko Torbalı Servisi

Beko Servisi Torbalı’da Hangi Ürünleri Onarıyor ?

Beko bir ürün kullanıcısı olarak bir arıza ile baş başa kalmış olabilirsiniz. Bu doğal bir durumdur ancak. elinizdeki ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Öncelik Beko Torbalı Servisi detaylı bir beyaz eşya servisidir. Bunu baz alarak incelersek küçük ev aletleri servis kapsamında girmemektedir. İçeriğimizde müşterilerimizi bilgilendirmek adına hangi ürünlerin servis kapsamında olduğunu sizlere bildirmek istedik. İşte Beko Servisi’nin işlem uyguladığı ürünler;

Torbalı Beko Beyaz Eşya Servisi

 • Beko Çamaşır Makinesi Servisi 
 • Beko Bulaşık Makinesi Servisi
 • Beko Buzdolabı Servisi
 • Beko Klima Servisi
 • Beko Kombi Servisi
 • Beko Televizyon Servisi
 • Beko Fırın Servisi

Diğer bir Beko Bölge Servisini incelemek için göz atın; Buca Beko Servisi

Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası
Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası

Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası

Torbalı Beko Servisi Telefon Numarası çağrı merkezine ulaşmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu iletişim kaynağı üzerinden ihtiyaç durumunda teknik destek sağlayabilir, servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların bizlere daha rahat ulaşması için iletişim yolları üzerinde çalışmalar yürütmekteyiz. Daha kısa bir yol kullanarak tıkla servis al butonu üzerinden de çağrı başlatabilirsiniz.

Beko ürünlerinizi aktif olarak ihtiyaç amacıyla kullandığınız farkındayız. Bu derece yoğun bir kullanımda her elektronik ürün arıza gösterebilir. Veyahut kullanıma bağlı bakım ihtiyacı doğurabilir. Böyle durumlarda hem arızaları, hem de bakımları aksatmadan ve detaylı bir şekilde ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü önemsenmeyen her arıza ve bakımsız ürün çok daha büyük masraf ve problemlere neden olabilmektedir. Ekonomik ve rahat bir şekilde arızalara çözüm üretmek için Beko Torbalı Servisi tarafından teknik destek alabilirsiniz.

Beko Torbalı Servisi SSS

Torbalı Beko Servis Ücreti Ne Kadar ?

Beko Servisi‘nin sunduğu Teknik Arıza Tespiti için Servis Ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Arızanın kaynağını öğrenmek ve profesyonel teşhis koymak için bu ücret talep edilmektedir.

Beko Servisi Torbalı’da Onarım Süresi Kaç Gün ?

Beko Onarım Süresi cihazın durumuna göre değişmektedir. Bakım gerektiren ve evde tamir edilen ürünler Aynı Gün, atölyeye giden cihazlar 7 Gün‘e kadar sürebilmektedir.

5