Kombi Servisi İzmir

Balçova Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Balçova Kombi Servisi günümüzde ısınma olarak insanların genellikle tercih ettiği ve soğuk kış aylarında ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan kombi cihazlarında arızalarla ilgilenmektedir. Kombi Tamircisi çağırmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı gün sizlere ulaşan servisimizin Teknik Arıza Tespiti için Kombi Servis Ücreti bulunmaktadır. İnsanların bu derece sıklıkla kullandığı beyaz eşya ısınma cihazı kombilerin her türlü arıza onarımı için servis hizmetlerinde firmamızın teknolojik bilgi ve tecrübesine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Sizde kombi cihazlarınızda herhangi bir arıza ve problemle karşılaştıysanız firmamızın Beyaz Eşya Servisi ve Kombi Bakımı hizmetlerinden de yararlanabilir, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sağlayabilirsiniz. Balçova ilçesinde hizmet veren firmamızla iletişime geçin ve hızlı geri dönüş alın!

Balçova Kombi Tamircisi Hizmeti

Kombiler günümüzün vazgeçilmez ısınma kaynağı cihazlardır. İnsanın temel ihtiyacı haline gelen bu beyaz eşya cihazının kombi bakımı aksatmadan yapılmalıdır. Firmamız Balçova Kombi Servisi olarak donanımlı teknik ekipleriyle 7/24 Servis hizmeti sağlar. Elbette bu kadar sık kullanılan bir cihaz dönem dönem teknik arıza gösterebilir ve onarım ihtiyacı duyabilir. Bu gibi durumlarda Kombi Arıza Servisi hizmetimiz sizlere uygun fiyat ve garantili parça değişim hizmetleriyle destek sağlar.

Evlerinizde özellikle kış aylarında aktif kullandığınız kombilerde arızalar meydana gelebilir. Kombiler doğalgaz kullanarak çalışan cihazlar olduğundan dolayı dikkat gerektirir. Doğal olarak ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kullanıcıları bilinçlendirmek adına sizlere ne yapmanız gerektiğini ve kombi arıza kaydının nasıl oluşturulacağını anlatmak istedik. Öncelikle herhangi bir arıza durumunda cihaza elle müdahale etmemeniz gerekmektedir. Bilinçsiz uygulanan her adım hem kullanıcının can sağlığını, hem de ürün sağlığını riske edebilir. Yapmanız gereken Balçova Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmaktır.

Kombi Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Balçova Kombi Servisi Telefon Numarası olarak (0232) 326 30 51 üzerinden bizimle iletişime geçin.
 • Çağrı merkezine cihazın durumu hakkında bilgi aktarın.
 • Çalışanlarımız sizlere Servis Ücreti hakkında bilgi verip Kombi Arıza Kaydı için gerekli bilgileri isteyecektir.
 • Telefon görüşmesi esnasında merkezimize Ad Soyad, Cep Numarası ve Adres bilgisi verin.
 • Tebrikler! Kombi Arıza Kaydınız başarıyla oluşturulmuştur.

Teknik servis ekipleri bildirimde bulunduğunuz gün içerisinde Aynı Gün Servis avantajıyla sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Balçova Kombi Servisi
Balçova Kombi Servisi

Balçova Kombi Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

Kombi Servisi süreci firmamızın temel prensiplerinden dolayı bizimle iletişime geçtikten sonra olabildiğince hızlı ve güvenilir geçer. Donanımlı ekip arkadaşlarımız Balçova Kombi Tamircisi olarak süreci kolaylaştırmak için elinden geleni yapar.

 • Kombi cihazlarının arızalarının giderilmesi Teknik Arıza Tespiti işlemi ile başlar.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle kombilerde arızalar %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklanır.
 • Bakım gerektiren ürüne profesyonel ve detaylı bakım hizmeti uygulanır.
 • Eğer Arıza Bozuk Parçadan Kaynaklanıyorsa;
 • Yedek Parça temin edilir ve evinizde tamir hizmeti ile anında onarılabilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa cihaz atölye ortamına alınır.
 • Garantili Parça Değişimi kapsamında atölyelerde parça değişimi ve performans testleri gerçekleştirilir.
 • Onarılan cihaz 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ sağlanır.

Balçova Kombi Servis Ücreti 2024

Kombi Servis Ücreti 2024 yılında Balçova içerisinde 250-300 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret onarım işleminin ilk ve en önemli adımı Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir. Profesyonel bir tespit ile hatasız bir servis uygulanmaktadır. Yanlış yapılan arıza teşhisleri ürün sağlığını riske atmaktadır. Balçova Kombi Servisi dahilinde cihazların Tamir Ücreti için fiyat verilmesinden önce cihaza tespit yapılması gerekmektedir. Kombi satın almanın fazlasıyla pahalı olduğu bu dönemlerde onarım yaptırmak ve servis ücreti çok daha uyguna mal olacaktır. Uzun süreli kullanımlar için düzenli bakım yaptırın ve arızaları göz ardı etmeyin.


Balçova Kombi Servisi Genel Arızalar Nelerdir ?

1.Kombi Isıtmıyor Arızası Nedir? Kombi Neden Isıtmaz?

Kombi beyaz eşya cihazlarınız sadece suyu ısıtıyor ve petekleri ısıtmıyor olabilir. Kombi pompası onarım gerektirmesi, sıcak su sensörünün bozulması, peteklerde hava bulunması ve peteklerin kireçle dolması ve pislenmesi bu teknik arızanın temel sebepleridir. Kombi basınç ayarlarının düzgün yapılmamasından dolayı düşük olması da teknik arıza sebeplerindendir.

Beyaz Eşya kombi cihazlarınızın ilk günkü performansına dönmesi ve evinizin sıcacık olması için sizde Balçova Kombi Tamircisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle hemen irtibata geçin.

Kombi Isıtmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle puröj tapasını açarak kombide biriken havayı boşaltın. Eğer probleminiz çözülmediyse basınçtan kaynaklanıyor olabilir. Kombinin aşağısındaki su takviyesini aktif hale getirin ve basınç düzeyi 1,5 olduğunda su takviyesini kapatın.

Tabii ki kesin arıza tespiti ve onarımı için kombi arıza servisini aramanızı tavsiye ederiz.


2.Kombi Neden Ateşleme Yapmaz?

Kombi beyaz eşya cihazınızın gaz girişleri kapalı veyahut gaz ile alakalı bir problem olabilir. Kombi cihazınızın ana kartındaki herhangi bir arıza, bacanın tıkanmış olması ve ateşleme elektrotuyla alakalı teknik arıza ve problemler bunun temel sebepleri olabilir.

Kombilerinizde yaşadığınız bu tarz sıkıntıları çözmek için sizde Kombi Servisi Balçova bölge hizmetlerimizden faydalanabilir, kombi bakımları ile cihazınızı ilk günlerine döndürebilirsiniz. Uygun fiyatlı onarım için bizimle iletişime geçin.

Kombi Ateşleme Yapmıyor Nasıl Çözülür?

Evinizdeki ocak gibi doğalgaz kullanan diğer cihazları kontrol ederek gaz kesintisi var mı diye kontrol edin. Eğer gaz kesintisi yok ve sorun hala devam ediyorsa, cihazı resetlemeniz gerekir. Reset tuşu bulunuyorsa ona basarak veyahut cihazı kapatıp açarak tekrar deneyin.

Arıza hala sürüyorsa müdahale etmeden profesyonel bir kombi servisini arayın.


3.Kombi Ses Yapıyor? Kombi Neden Ses Yapar?

Fan motorunda meydana gelen bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu arıza yüksek ihtimal bakım yapılmadığından dolayıdır. Ayrıca kombi pompasının arızalanması, vanalarda meydana gelen problemler ve kombi kapağının tam kapatılmaması da bu arızaya neden olabilir.

Kombi cihazının ses çıkarma problemi bazen basit bazense çok önemli bir teknik arızadır. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak, olabildiğince performanslı ve uzun süre sıkıntısız kullanmak için cihazınızın bakımlarını aksatmadan yaptırın. Garantili parça değişimli tamir hizmetimizden faydalanmak için Balçova Kombi Servisi ile iletişime geçin ve teknik destek alın!

Kombi Ses Yapıyor Yapmam Lazım?

İlk olarak cihazınızın çalışma aksamlarını ve bacasını kontrol edin. Eğer herhangi bir problem göremediyseniz müdahale etmeyin. Cihazın ses çıkarması bir çok sebepten kaynaklı olabileceğinden dolayı uzman teknik servis ekiplerinin müdahale etmesi gerekir. Beyaz eşya servisinden faydalanmanızı öneririz.


4.Kombi Su Akıtıyor? Kombi Neden Su Akıtır?

Kombinin su akıtması yada damlatması basıncın aşırı yükselmesi, gereğinden fazla su basılması, iç aksamlarında parçalarda meydana gelen tahribat ve arızalar, ayrıca cihazın bakımının eksik yapılması nedenlerinden dolayı olabilir. Arızalar genellikle bakımın düzenli yapılmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Kombinizin bakımını sorunsuz ve titiz bir şekilde yaptırmak, arıza sıkıntısı çekmeden uzun ömürlü bir şekilde kullanmak ve garantili parça değişimi için Kombi Tamircisi Balçova bölge servis hizmetlerinden faydalanın.

Kombi Su Akıtıyor İse Nasıl Çözülür?

İlk bakışta suyun kombinin içinden mi yoksa alt kısımdaki borulardan mı geliyor diye kontrol ediniz. Su doldurma musluğunu kontrol edin ve bunun haricinde cihaza bir müdahalede bulunmayın. Kombi bakımlarını 6 ayda bir aksatmadan yaptırın.

Kombinin içinden su gelmesi tehlikeli bir arızadır. Mutlaka kombi servisinden yardım alın ve cihaza elle müdahale etmeyin.

Kombi Kaç Derece Olmalı ?

Kombi derecesinin ayarlanmasında cihazın ısıl kapasitesi bir hayli önemlidir. Isınmak için yeterli kabul edilen 20°C derece için cihaz 50°C sıcaklık ayarına getirilmelidir.

Kombiler Neden Arızalanıyor;

Gördüğünüz üzere karşılaşılan arızaların çoğu kombi cihazlarının bakımının düzenli yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Cihazın teknik arıza riskini azaltmak, konforlu bir kullanım sağlamak ve ömrünü uzatmak için kombi bakımının en az 6 ayda bir yaptırmalısınız. Kombi beyaz eşya cihazınızda karşılaştığınız herhangi bir durumu onarmak için Balçova Kombi Servisi her alanda hizmetinizde. Balçova bölgesinde servis çağırmak ve garantili parça değişimi sağlamak için bize ulaşın.

Balçova Kombi Tamircisi
Balçova Kombi Tamircisi

Balçova Kombi Servisi Tamir İşlemleri

Balçova Kombi Servisi olarak yapılan işlemler müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Kombi ihtiyaç düzeyinde önemli bir elektronik cihazdır. Bu sebepten kullanıcılar Kombi Tamiri‘nin detaylarını bilmek ister. Siz müşterilerimizi deneyimlerimiz aracılığıyla bilgilendirmek istedik. Herhangi bir kombi arızası durumunda uygulanacak adımlar yoğun dikkat gerektirir. Kombiler doğal gaz kaynaklı cihazlardır. Dolayısıyla onarım kısmında yapılan bir hata büyük sorunlara yol açabilir. Profesyonel kombi tamircisi ekiplerimiz ile bu risk minimum hatta sıfır durumdadır. Ayrıca çalışma döngüsünü suyla devam ettiren bu cihazların bakımı da oldukça önemlidir. Olabildiğince hijyenik gerçekleşmelidir. Kombi Servisi Balçova ekiplerimiz hem onarım hem bakım işlemlerinde üst düzey bir hizmet vermektedir.

Kombi Tamiri çalışmasına başlamadan önce birinci adım arıza tespitidir. Öncelikle arızanın neden dolayı kaynaklı olduğu belirlenir. Bakım İşlemi genellikle tespit sonucu ihtiyaç duyulan işlemdir. Zira teknik problemlerin bir çoğu bakımsızlıktan ortaya çıkar. Balçova Kombi Tamircisi tekniker arkadaşlarımız bakım işlemlerini problemsiz yerine getirmektedir. Ancak bazı durumlarda parçalardan kaynaklanan sorunlar olabilir. Bu da iç donanımların arızalanmış olması demektir. Yani cihazda mutlaka yedek bir parçayla sorunlu olanın değiştirilmesi gerekir. Kombiler teknik ekiplerimizin deneyimlerine göre; elektronik kart, pompa, fan, eşanjör, vanalar, genleşme tankı, fan, gaz valfi parçalarından daha sık arızalanır. Balçova Kombi Servisi, hangi aksam olduğu fark etmeden geniş servis ağı sayesinde kolayca parça temini gerçekleştirir. Birinci sınıf kaliteli yedek parçalar kombi cihazlarınıza montaj edilir. Garantili parça değişimi avantajıyla ürünlerinize 1 Yıl Garanti sunulmaktadır.

Kombi Servisi Balçova
Kombi Servisi Balçova

Kombi Servis Bakımı Gerekli Mi ? Kombi Neden Arıza Verir ?

Balçova Kombi Servisi yıllardır her markada ve her bölgede onarım ve bakım hizmetleri sunar. Bunca yıllık tecrübede karşılaştığımız teknik arızaların neredeyse %60‘ı kombi bakımlarının eksik yapılması ve devamlılığının olmamasından kaynaklanıyor. Kombi cihazları doğalgazla çalışan beyaz eşyalar olduğundan dolayı hem sağlığımız için hem de maddi zararlar açısından arızalanmasını istemeyiz. Bu sebepten dolayı kombi ısıtmaması, kombi ses yapması, kombi ateşleme yapmaması, kombi su akıtması ve benzeri diğer arızaların meydana gelmesini önlemek için en az 6 ayda bir kez Kombi Bakımı yaptırmalısınız. Servisimiz sizlere cihazınızı en konforlu şekilde kullanmanız için titiz ve güvenilir bir hizmet sağlar. Donanımlı teknik ekiplerimiz en detaylı temizlik işlemini gerçekleştirir.

Evde Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Kendi imkanlarınızla evinizde detaylı olmadan geçici bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Petekte biriken havayı boşaltarak temizliğe başlayabilirsiniz.
 • Öncelikle purjör anahtarı veyahut düz tornavida sağlayın.
 • Su akıntısı için bir kap yada kova bulundurun.
 • Peteğin üstündeki purjör vanasını sola doğru çevirin ve sıcak su akmasını bekleyin.
 • Su akmaya başladığında bu biriken havanın bittiğine işarettir.
 • Purjör vanasını su akmaya başladıktan sonra kapatın ve tekrardan sıkın.

Evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz temizlik işlemi bu kadardır ve çoğunlukla yetersiz kalacaktır. Cihazların mutlaka profesyonel ve detaylı temizliğe ihtiyacı vardır. Balçova Kombi Tamircisi sizlere detaylı ve profesyonel bir bakım hizmeti sağlar.


Balçova Kombi Servisi İletişim

Kombi Arıza Servisi Balçova içerisinde aynı gün servis talebi oluşturmak için (0232) 326 30 51 telefon numarası veyahut tıkla servis al butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden arıza kaydı oluşturarak aynı gün teknik destek sağlayabilirsiniz. Ad-Soyad, telefon numarası ve adres bilgisi kayıt için gereklidir. Kombi arızalarının göz ardı edilmemesi gerekir. Çünkü bazı durumlarda bu arızalar insan sağlığına da zararlı olabilmektedir. Bu bağlamda ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adrese ulaşım sağlamaktadır.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Balçova Kombi Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir servis hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.
5