ECA Servisi İzmir

ECA Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

ECA Kombi Servisi sık kullanılan ve performansıyla dikkat çeken bu ürünlerin arıza onarımı ve bakım hizmetlerini sağlıyor. Cihazlarınıza uygun fiyatlı ve donanımlı teknik servis hizmeti almak için ECA Kombi Servisi Numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayın. Markanın öne çıkan ürünleri olan Kombiler düzenli bakım gerektiren ve zaman zaman arızalanabilen cihazlardır. Firmamız bu cihazların arıza durumu ve bakım ihtiyacı gibi hizmetleri İzmir’de sağlıyor. Böyle anlarda her ilçeden anında teknik destek alabilirsiniz. Bununla beraber aynı gün içerisinde servis ekibi çağırabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için ECA Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçip talep oluşturmanız yeterlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizde birçok avantajlar karşılaşacaksınız. Bilgilenmek için hizmet detaylarını inceleyin.

Kombilerin servis işlemlerinde bulunan teknik arıza tespiti için ECA Servis Ücreti 200-400 TL bandındadır.

Garantili parça değişimi avantajıyla onarılan ürünleriniz 1 YIL GARANTİ belgesi ile teslim edilir.

İlk adımdan son adıma Servis Süreci genellikle AYNI GÜN, ortalama 1-3 İŞ GÜNÜ sürmektedir.

ECA Kombi Müşteri Hizmetleri
ECA Kombi Müşteri Hizmetleri

ECA Kombi Müşteri Hizmetleri

ECA Kombi Servisi çağırmak için müşteri hizmetlerinden talep oluşturmalısınız. Bu adım teknik ekiplerin arıza hakkında bilgi sahibi olması ve sizlere ulaşması için gereklidir. Telefon üzerinden servis telefonunu kullanarak 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmet almadan önce merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Servis ücreti ve süreci gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan çalışma arkadaşlarımız gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Bu sayede teknik desteğe en hızlı biçimde erişebileceksiniz. Her bölge için genel servis numarasını aramanız yeterlidir. Peki nasıl servis talep edileceğini merak ediyorsanız anlatalım.

ECA Servisi çağırmak istiyorsanız, internet üzerinde birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Buna dair birçok firma hizmet vermektedir. Ancak bu servis firmalarının birçoğu yeterli hizmeti sağlayamamaktadır. İnternet üzerinde yer alan yanlış iletişim bilgileri nedeniyle, cihaz sahipleri kalitesiz hizmetlerle karşılaşabilmektedir. Bunun sonucunda ise, mağduriyet, zaman ve para kaybı oluşmaktadır. Bu nedenle, ECA ürünleriniz için mutlaka yeterli ve donanımlı bir servis hizmeti almalısınız. Bu doğrultuda ise, doğru iletişim bilgilerini kullanmalısınız.


ECA Kombi Servisi ekibi olarak bizler, profesyonel ve etkili bir teknik destek sunmaktayız. Kullanıcıların hizmetimize en kısa sürede ulaşması için, iletişim yollarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Telefon, Web Sitesi ve Sosyal Medya alanlarında aktif olarak bulunmaktayız. Bunun yanında, irtibat bilgilerimizi ve nasıl servis talep edileceğini de müşterilerimizle detaylı olarak paylaşmaktayız. Sizler de herhangi bir arıza durumunda servisimize ulaşarak; 7/24 müşteri hizmetlerinden destek alabilir ve servis çağırabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edin, ekibimizden servis talep edin!

ECA Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • ECA Servis Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51 üzerinden ECA Kombi Müşteri Hizmetleri‘ne bağlanın.
 • Çağrı merkezi sizi karşılayacaktır. Burada cihazda yaşanan arızayı, mevcut durumu ve ürünün garanti bilgisini paylaşmalısınız.
 • Gerekli bilgiler sağlandıktan sonra sizlerden Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri alınacaktır. Bu sayede teknik ekip sizlere ulaşacaktır.
 • Telefon görüşmesini sonlandırdığınızda ECA Servis Talebi oluşturulmuş olacaktır. Aynı gün içerisinde teknik destek sağlanacaktır.
ECA Kombi Servisi
ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi İzmir

İzmir Bölgesi, birçok ev sahibinin sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için ECA Kombi tercih ettiği bir bölgedir. Bu nedenle, cihazların zaman zaman arıza durumlarıyla karşılaşması oldukça doğaldır. Ancak, böylesine yoğun kullanıma sahip cihazlarda meydana gelen arızalar, profesyonel bir yaklaşım ve uzman hizmet gerektirir. İşte tam da bu noktada ECA Kombi Servisi hizmetimiz devreye girer. Bölgedeki fazla sayıdaki ECA Kombi kullanıcısına kusursuz bir hizmet sunan firmamız, donanımlı ve uzman kadrosuyla arıza ve onarım işlemlerini etkili bir şekilde çözüme kavuşturur.

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Servisi

İzmir ECA Servisi hizmetimiz, bölgedeki kombi kullanıcılarına kapsamlı hizmetler sunarak güvenilir bir çözüm merkezi olarak ön plana çıkar. Firmamızın önceliği, müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bunu başarmak için bir dizi etkili hizmet sunmaktayız. ECA kombileri için uzman ekiplerle çalışan servisimiz, her türlü arıza durumunda hızlı ve etkili müdahalelerde bulunur. Teknik bilgi ve deneyimiyle kombilerin bakım ve onarım işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, periyodik bakımlarla kombilerin performansını artırarak enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmaktayız. İzmir ECA Kombi Servisi, yedek parça değişimlerinde orijinal ve kaliteli malzemeler kullanarak cihazların uzun ömürlü olmasını sağlar. Müşteri odaklı yaklaşımıyla kullanıcıların sorunlarını anında çözen servis, kesintisiz bir kombi deneyimi sunar. ECA kombi kullanıcıları, servisimizin uzmanlığına güvenerek, her zaman sıcak ve konforlu bir ev ortamının keyfini sürerler.


ECA Kombi Servisi İzmir ilinde uzun yıllardır çalışmalarını sürdürüyor. Buna dayanarak cihazlar hakkında oldukça bilgi sahibiyiz. ECA Kombiler verimli çalışmasıyla dikkat çekerler. Bu ürünlerin sürekli performanslı çalışması için arızaların profesyonel olarak çözümlenmesi gerekir. Diğer tip cihazlardan farklı olarak detaylı incelenmeleri gerekir.

Bunun sebeplerini incelersek kombilerin genel olarak karmaşık çalıştıklarını söyleyebiliriz. Sistemleri gereği doğalgaz, su ve elektrik enerjisini yoğun kullanırlar. Ateşleme sisteminde birçok parçanın bir arada çalışmasıyla ısıtılan su sistem üzerinde sürekli dolaşır. Bu dolaşım sağlanırken birçok iç aksam görev alır. Atık su ve havanın dışarıya atılması da sağlanır. Oldukça fazla iç parçaya sahip olan bu sistemde yaşanan arızaların göz ardı edilmesi veya yetersiz işlem uygulanması durumu kötüye götürecektir. Kötü bir servis süreci ve bilinçsiz işlemler arıza sayısını arttırabilir ve cihazı tamamen çalışamaz hale getirebilir. Bu da yüksek maddi zararlar olarak geri dönecektir. Anlattığımız sebeplerden dolayı alınacak ECA Kombi Servisi hizmeti her bakımdan profesyonel olmalıdır.

ECA Servis Süreci Nasıl İlerliyor ?

ECA Kombi Servisi ekibi olarak bu konuda donanımlı ve tecrübeli teknisyenlerle çalışıyor, teknolojik ekipmanlardan faydalanıyoruz. Servis işlemlerini adım adım ve detaylı yürütüyoruz. Servis sürecini bilgilendirme amaçlı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Şimdi gelin, servis süreci nasıl ilerliyor inceleyelim;

 • İlk olarak teknolojik ölçme aletleriyle teknik arıza tespiti işlemi gerçekleşir. Bu aşama detaylı ve geniş kapsamlı yapılır.
 • İkinci adım olarak arıza kaynağına göre temin edilecek parçalar ve cihazın atölyeye alınma durumu değerlendirilir.
 • Evde tamir hizmeti uygulanabiliyorsa gerekli yedek parçalar Geniş Servis Ağı ile kısa sürede temin edilir ve parça değişimi & onarımı gerçekleşir. Bu esnada titiz çalışma yürütülür. ECA Kombi Bakımı gerçekleştirilecekse ayrıntılı ve hijyenik temizlik yapılır.
 • Bazı durumlarda evde onarım uygun değildir. Böyle anlarda cihaz atölye ortamına alınır, sistemin tamamı incelenir ve ustaların ellerinde gerekli tamir işlemleri gerçekleşir.
 • Evde veyahut atölyede onarılan ürünler periyodik bakım ve performans testi süreçlerinden geçer. Bu sayede Kombinin sorunsuz ve verimli çalıştığından emin olunur.
 • ECA Kombi Teknik Servisi servis süreci sonlanan cihazı 1 YIL GARANTİ uygulayarak adrese teslim eder.
ECA Kombi Servisi İzmir
ECA Kombi Servisi İzmir

ECA Servisi Kombi Onarımı Hizmetleri

ECA Kombi Servisi İzmir bölgesinde uygulanan geniş çaplı bir hizmettir. Bunun detaylarına baktığımızda Kombilerle alakalı birçok tamir ve bakım hizmeti görebilir. Bu cihazlar içerisinde çok fazla aksam barındıran karmaşık ürünlerdir. Oldukça fazla ve birbirinden farklı arıza durumu vardır. Birbirinden farklı teknik problemler için bağımsız ve ayrı tamir uygulanır. Firmamız her arıza için özel ve detaylı hizmet sağlar. Yaşanabilecek bunca arızanın her birinin kaynağı ve çözümü farklıdır. Bunları öğrenmek için donanımlı ve teknolojik arıza tespiti gerekir. Bu aşamada da ECA Servisi ekiplerimiz gerekli ölçü ve test birimlerini kullanarak çalışırlar. Kısacası E09, E01, E03 ve daha yüzlercesi her arıza kodu durumu için farklı işlemler uygulanır. Bunları belirlemek için ise detaylı tespit çalışmaları yürütür. Ardından uygulanacak hizmete karar verilir.

Kombilerin tamir aşamasında uygulanacak hizmetler birbirinden tamamen farklıdır. Bu durum teknik aksaklığı oluşturan parça veya parçalara göre değişir. Bir teknik arıza birçok parçadan kaynaklanabilir. Bununla beraber birden çok parça arızalanarak bir arıza oluşturabilir. Bunlar incelendiğinde hangi hizmetin uygulanacağı belirlenir. Elbette her biri için ayrı işlemler ve fiyatlandırmalar uygulanır. Servis adımlarını donanımlı teknik ekipler teknolojik ekipmanların destekleriyle gerçekleştirir. ECA Servisi İzmir ekibinin yaptığı her onarımda avantaj ve fırsatlar müşteri memnuniyeti için uygulanır. Cihazlar için uyguladığımız parça onarım & değişim hizmetlerini inceleyelim.

ECA Kombi Kart Tamiri

Cihazların iç yapısında bulunan en önemli parça Elektronik (Ana) Kart diyebiliriz. Bu aksam sistemin beynidir. Makine çalıştıkça çalışan tüm parçaları denetler ve işlemleri sürdürür. Elektrik bağlantısı akımı da burada yönetilir. Bununla beraber arıza durumlarını da kodlar aracılığıyla bildirir. Herhangi bir arızalanma durumunda tamir ve değişim için profesyonel ECA Kombi Servisi‘ne ulaşabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlı ve garantili hizmet alacaksınız.

ECA Kombi Eşanjör Değişimi

Kombide Eşanjör aksamı suyun ısıtılması ve yönetilmesinde görev alır. Peteklere ulaşan ve musluktan gelen suyun ısınmasını sağlar. Kullanıldıkça zamanla pislenen ve bakım işleminde mutlaka incelenmesi gereken bir parçadır. Burada bir arıza meydana gelmesi durumunda cihazın sıcaklığından verim almak pek mümkün değildir. Eğer bu konuda bir arıza yaşıyorsanız ECA Servisi İzmir ekibini arayarak uygun fiyatlı Eşanjör Değişimi hizmeti alabilirsiniz.

ECA Kombi NTC Sensör Değişimi

ECA cihazlarda sık arızalanabilen parçalardan biri NTC Sensördür. Bu sensör sistemin sıcaklık derecesini ölçer ve ana karta bilgi gönderir. Bunun sonucunda ne kadar ateşleme yapılacağına ve ısı üretimine karar verilir. Bu aksam arıza gösterdiğinde cihazdan verim almak mümkün değildir çünkü ateşleme gerçekleşmeyecektir. Olası arızalarda NTC Sensör Değişimini en uygun fiyatlar garantili yaptırmak için telefon numarasından bize ulaşın.


ECA Kombi Gaz Valfi Değişimi

ECA Kombilerde Gaz Valfi cihaza gelen doğalgazı elektronik kart üzerinden gelen bilgiye göre ateşleme grubuna iletir. Bu sayede ateşleme gerçekleşir ve su ısıtılır. Eğer burada bir problem oluşursa sisteme gaz girmediğinden dolayı çalışmayacaktır. Bununla beraber cihaz bir arıza kodu belirtecektir. Eğer bu konuda herhangi bir arıza mevcutsa uygun fiyatlı ve garantili Gaz Valfi Değişim için ECA Kombi Servisi‘ne başvurun.

ECA Kombi Genleşme Tankı Değişimi

Sistemde oluşan suyun ve basıncın dengelenmesini sağlayan kısım Genleşme Tankıdır. Cihazda ısıtılan suyun genleşmesiyle beraber ortaya çıkan fazla suyu muhafaza eder. Burada bir arıza meydana geldiğinde basınç dengelenemez ve sürekli değişir. Ayrıca ürünün su damlatması da muhtemeldir. Buna benzer teknik problemler yaşıyorsanız ECA Kombi Servisi İzmir‘e ulaşın uygun fiyatlı ve hızlı tamir hizmeti alın.

ECA Kombi Pompa Tamiri

ECA Cihazlarda ısıtılan suyun sistem içerisinde dolaştırılmasını sağlayan parçadır. Elektronik kart tarafından gelen bilgiye göre devir daim yaparak sistem dolaşımını sağlar. Bu aksamda meydana gelen bir problemde su dolaşımı aksar, cihaz su damlatabilir ve dolaşım azaldığı için sıcaklık performansı düşebilir. Bu tarz teknik problemler yaşıyorsanız Pompa tamiri ve değişimi için profesyonel İzmir ECA Servisi‘ne ulaşın ve garantili hizmeti uygun fiyatlı sağlayın.

Garantili ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi tamir ve onarım işlemleri farklı hizmetlerle yürütülür. Uygulanan her hizmet için servis avantaj ve fırsatları sunulur. Müşteri memnuniyeti için sunulan hizmetlerden en belirgini Garantili servis hizmetidir. Parça değişimi yapılan cihazlarda 1 YIL GARANTİ belgesi sunulmaktadır. Bu kapsamda yaptığımız işlemlerde olası hataların ve tekrar arızaların önüne geçilmektedir. Cihaz sahipleri de güvenle parça değişimi hizmeti alabilmektedir. Kombiler üzerinde gerçekleşen Eşanjör Değişimi, Elektronik Kart Değişimi gibi hizmetler değişen parçanın tekrar problem göstermesi durumu için garanti sunulmaktadır. Bu sayede güvenle ürünlerinizin atölye süreçlerini ve onarımlarını tamamlayabilirsiniz. Bu konuda hassasiyet gösteren teknik ekiplerimiz işlemler sonrasında gerekli doküman ve belgeleri sizlerle paylaşır. İzmir’in her bölgesinden güvenilir ECA Servis hizmeti almak için bizlere ulaşın.

ECA Servisi
ECA Servisi

ECA Teknik Servis Hizmeti | Arıza Çözüm

ECA Kombi Servisi ekibi olarak yıllardır kombiler üzerinde onarım, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Bu bağlamda oldukça farklı ufak veya büyük arızanın çözümünü gerçekleştirdik. Ekibimiz, ECA kombilerde meydana gelebilecek tüm problemleri ve arıza kodlarını gideriyor. Bunun için her model kombi üzerinde tecrübeli ve alanında uzman teknisyenler çalışıyor.

Kombi sistemleri, diğer elektronik cihazlara göre çok daha karışıktır. Ayrıca kombilerin içerisinde çalışma sisteminde görevli birçok aktif parça vardır. Bu cihazlarda meydana gelen bir arızanın sebebi birden fazla parçaya bağlı olabileceği gibi, tek bir iç aksamın bozulması nedeniyle ortaya birçok arıza çıkabilir. Bu nedenle, ECA Kombilerin detaylı arıza tespitinden geçmesi ve profesyonel müdahale edilmesi gerekmektedir. ECA Kombi Servisi İzmir ekiplerimiz, kombilerin tüm modellerinde ve oluşacak tüm arızalarda tamir ve onarım sağlar.

ECA cihazlar üzerinde uzun yıllardır tamir ve bakım hizmeti sağladığımızı söylemiştik. Bu bağlamda ekiplerimiz, arızalar ve çözüm yolları konusunda oldukça tecrübelidir. Müşterilerimiz cihazlarında bir arıza ile karşılaştıklarında, telefondan bizlere ulaşıp arızanın nedeni ve çözümünün olup olmayacağını sık sık soruyorlar. Bizler de bu doğrultuda teknik ekiplerimizden bazı bilgiler edindik. İşte ECA Teknik Servis’in en sık karşılaştığı ve çözüme ulaştırdığı arızalar;

 • ECA Kombi Su Kaçırıyor
 • ECA Kombi Sıcak Su Vermiyor (Arıza Çözüm; https://www.berketeknik.com/kombi-sicak-su-vermiyor-neden/)
 • ECA Kombi Aşırı Isınıyor
 • ECA Kombi E9 Arıza Kodu
 • ECA Kombi Çalışmıyor
 • ECA Kombi Petekler Isınmıyor
 • ECA Kombi EA Arıza Kodu
 • ECA Kombi E4 Arıza Kodu
 • ECA Kombi Sesli Çalışıyor

ECA Servisi Kombi Bakımı Hizmeti

ECA Kombi Servisi İzmir teknik ekibi olarak üstün hizmet sağladığımız diğer bir alan Kombi Bakımı’dır. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye göre söyleyebiliriz ki; cihazların en büyük arıza sebebi düzenli bakım yapılmamasıdır. İçerisinde sürekli olarak su ve gaz dolaşımı yapan bu sistemler zamanla kalıntı ve pisliklerle dolabiliyor. Gerektiği zaman temizlik ve bakım yapılmadığında zamanla ürünün performansı düşüyor. Çünkü giderilmeyen toz ve tortular iç aksamlara bulaşıyor. Bu da ileri durumlarda parçaların işlevini yitirmesine ve cihazın en sonunda arızalanmasına neden oluyor. Arıza durumları ortaya çıkınca bakım fiyatından çok daha yüksek masraflar oluşuyor. Bu sebeple kombinizi performanslı kullanmak için periyodik bakım yaptırmalısınız. Bu sayede arızalardan korunabilir ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Servis İçeriğine Göz Atın; Kombi Bakımı Servisi

ECA Yetkili Servis kalitesinde hizmet sunan donanımlı teknik ekiplerimiz bu konuda detaylı çalışmaktadır. Bakım işlemleri için özel teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Titiz çalışma stiliyle beraber tüm işlemler hijyenik ilerlemektedir. Kombinin iç yapısında bulunan tüm aksamlar ayrıntılı olarak temizlenir. Petek temizliğinde tüm kalorifer sistemi cihazla beraber temizlenir. Elektrik akımı ve kablo bağlantıları tamamen kontrol edilir. Detaylı ve hijyenik çalışma stiliyle ürünlerinizi ilk günkü performansına döndürüyoruz. Bu sayede olası arızalar yaşamanızı önlüyor, ECA Kombi Servisi olarak cihazlarınızı uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyoruz.

ECA Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar ?

ECA Kombi cihazlar üzerinde sunduğumuz bakım hizmeti uygun fiyatlı hizmet kapsamındadır. Tüm ürünler için uygulanan fiyat tarifelerine göz atalım.

HizmetFiyat
Kombi Bakımı350 TL
Petek Temizliği450 TL
Kombi + Petek Bakımı800 TL
ECA Kombi Bakımı
ECA Servisi İzmir
ECA Servisi İzmir

ECA Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

ECA Yetkili Servis kalitesinde hizmetimiz ile sizlere en iyi desteği sağlamak için buradayız. Servis hizmetimizin en önemli özelliği Aynı Gün içinde sizlere hızlı hizmet sunmak en temel amacımızdır. Bunun yanı sıra sizlere garantili ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Bütün arızalar için donanımlı ekiplerimiz bulunmaktadır. Tüm ekiplerimiz profesyonel ve bu iş için özel olarak eğitim almış kişilerdir. ECA Kombi Servisi hizmetimizin sizlere sunduğu bu işlemler için bizi tercih etmelisiniz. Teknisyenlerimiz evinizde cihazınıza ilk müdahaleyi yapıp arıza tespit yapmaktadır. Arızanın durumuna göre orada parça değişip işlem yapılır. Bazı durumlarda da cihaz atölye ortamına alınır ve atölyede tamir işlemi uygulanır. Her servis hizmetinde hatasız işlem için cihaz test edilir ve size teslim edilir, değişen parçalar garanti altına alınır.


ECA Kombi Servisi İzmir Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyor ?

ECA Servis ekiplerimizle beraber Kombiler için şehrin her bölgesinde hizmet sağlıyoruz. Geniş kapsamlı servis sayesinde her ilçe ve mahalleye aynı gün içerisinde teknik destek veriyoruz. İzmir’in Karabağlar, Buca, Balçova, Bornova, Bayraklı, Gaziemir, Kemalpaşa, Menemen, Torbalı, Çiğli ve diğer tüm alanlarında anında hizmet uyguluyoruz. Bununla beraber sahip olduğumuz geniş servis ağı ile beraber gerekli yedek parçaları en hızlı süreçte temin ediyoruz. Atölyeye alınması gereken ürünler, bölgeye en yakın tamir atölyelerinde donanımlı ustaların elinde onarıma uğruyor. Bu avantajlarla en yoğun bölgelerde olabildiğince hızlı servis hizmeti sunabiliyoruz.

Yaşadığınız bölgeye en yakın ECA Kombi Servisi’ni çağırmak için telefon numarası ile aramanız yeterli olacaktır. Buradan çağrı merkezine bağlanarak adres bilgileriyle servis talep edebilirsiniz.

ECA Kombi Servisi Numarası
ECA Kombi Servisi Numarası

ECA Kombi Servisi Numarası

ECA Kombi Servisi Numarası olan (0232) 326 30 51‘den bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti ve desteği sağlamamız için bizi arayın. Sizlere sunduğumuz hizmet her arıza için geçerlidir. Servis kaydı oluşturmak hizmet almak için gereklidir, bunun için numaramızı arayınız. Bu numaradan bize ulaştığınız anda sizi çağrı merkezimize aktarıyoruz. Servis talebi oluştururken arıza hakkında bilgi vermeniz gereklidir. Bu sayede teknisyen arkadaşlar donanımlı bir şekilde sizlere destek sağlarlar. Bu telefon numarasından bizden servis ücreti ve işlemler ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.


ECA Servisi İzmir Sık Sorulan Sorular

ECA Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Cihazlara uygulanan önemli bir servis işlemi olan Teknik Arıza Tespiti için ECA Servis Ücreti 200-400 TL bandındadır.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılır ?

ECA Kombileriniz için 12 Ayda 1 Defa Kombi Bakımı, 24 Ayda 1 Defa ise petek temizliği yaptırmalısınız.

ECA Servisi Kaça Kadar Açık ?

ECA Servisi İzmir’in her bölgesinde servis talepleri için 7/24 Çağrı Merkezi hizmeti sunar. Teknik ekipler Pazartesi ve Cumartesi günleri arası saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.

ECA Kombi Neden Sürekli Arızalanıyor ?

Kombi ürünleri düzenli bakım gerektiren ürünlerdir. Birçok arızanın temel sebebi periyodik bakım ve temizlik yapılmamasıdır. Bu sebepten ürünler sık sık arızalanır.

ECA Kombi Bakım Yapılmazsa Ne Olur ?

ECA Kombiye bakım yapılmaması durumunda cihazın performansı düşer, arıza riski artar ve cihazın kullanım ömrü kısalır.

Kombi Bakımı Yaptırmazsam Ne Olur ?

Kombi cihazlarınız için düzenli bakım yaptırmamanız durumunda; cihazınızın performansı düşer, verimli bir şekilde çalışmaz ve zamanla sık sık arıza gösterebilir.