Daikin Servisi İzmir

Daikin Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Daikin Kombi Servisi olarak sizlere en iyi desteği sağlamak için yıllardır bu sektördeyiz. Daikin markasına ait en popüler cihazlardan birisi de kombiler. Günümüzde artık çoğu evde bulunan kombilerin arıza yapmasını istemeyiz fakat zaman zaman bazı faktörlerden dolayı cihazlarımız bozulabiliyor. Bu tarz durumlarda en uygun ve güvenli hizmeti almak için bizi Daikin Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘den den çağrı merkezimize ulaşıp servis kaydı oluşturarak bizden aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz. İzmir il sınırları içinde her bölgeye aynı gün içerisinde destek vermekteyiz. Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunarak marka değerimizin hakkını vermekteyiz.

Çağrı merkezimiz sizlere 7/24 destek sağlamaktadır. Kombiler günümüzde daha donanımlı ve dijital bir cihazlara dönüşmüş durumdadır. Bu nedenle cihazlara müdahale etmek artık daha da hassaslık gerektiren bir iş haline gelmektedir. Bu durumda da sizlere sunduğumuz deneyimli teknisyen kadromuz ile yardımcı olmaktayız. Her biri bu iş için özel eğitim almış alanında uzman kişilerdir. Çağrı merkezimizden bize ulaşarak aklınızda kalan soruları veyahut yaşadığınız sorunları bize anlatabilirsiniz. Biz de sizlere en iyi yönlendirmeyi yapmaktayız. Daikin Servisi Hizmetinizin detaylarını inceleyelim.

Cihazın arıza tespitini yapmak için gelen teknisyen arkadaşlarımız sizden Servis Ücreti olarak 250 ile 400 TL arasında değişen bir ücret talep etmektedir.

Sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde değişen veya tamir edilen her parçaya garanti vermekteyiz. Bu garanti genelde en az 1 YIL GARANTİ olarak belirlenir.

Daikin cihazların yapılan onarım işlemlerinin durumuna bağlı olarak Servis Süreci genellikle Aynı Gün , ortalama 1-3 İş Günü içerisinde sonlanır. Hızlı servis kapsamında sizlere teslim edilir.

Daikin Müşteri Hizmetleri
Daikin Müşteri Hizmetleri

Daikin Kombi Müşteri Hizmetleri

Daikin Kombi Servisi İzmir bölgesinde her ilçeye servis hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için servis talebi oluşturmalısınız. İletişime geçmek için telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerini aramalısınz. Bizimle iletişim kurarak arıza hakkında belirtileri ve kişisel bilgilerinizi verdikten sonra servis hizmeti vermemizi bekleyebilirsiniz. Kayıt işlemi bittikten sonra Daikin Müşteri Hizmetleri adresinize en yakın bölgedeki servis teknisyenini yönlendirecektir. Bundan sonraki süreçte direkt olarak bilir kişi olan teknisyen sizlerle iletişime geçecek ve sizlere en doğru yolu adım adım göstereceklerdir. Bizden hizmet almak için ilerlemeniz gereken adımları aşağıda kısaca açıkladık.

Daikin Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Daikin İletişim Numarası olan (0232) 326 30 51 numarası üzerinden ulaşabilir ve arıza talebi isteğinizi anlatabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimize cihazda yaşadığınız sorunu kısaca açıklamanız bizim için işleri kolaylaştıracaktır.
 • Kayıt oluşturabilmek için sizden istenenler Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri olacaktır. Bunları telefondaki arkadaşlarımızla paylaşınız.
 • Bu adımları uyguladıktan sonra Daikin Servis Talebi hazır hale gelecektir. En yakın teknisyen grubu sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Daikin Kombi Servisi
Daikin Kombi Servisi

Daikin Kombi Servisi İzmir

Daikin Kombi Servisi ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için yıllardır bu sektörün içerisindeyiz. Kombi tamiri üzerinde uzmanlaşmış teknisyen grubumuz markamızı en iyi şekilde temsil etmekteler. Kombiyi diğer cihazlardan ayıran şey daha kapsamlı ve donanımlı olmasıdır. Bu cihazların arıza yaptığı durumlarda doğru müdahale edilmesi yüksek önem arz etmektedir. Eğer arıza durumunda yanlış bir adım atılırsa durum çok daha kötü bir hale gelebilir. Kombi cihazına bilirkişi olmadan müdahale etmek çok riskli bir harekettir. Bu nedenle bütün teknisyen kadromuz bu iş için özel eğitimler almışlardır.

Özel Servis Hizmeti; Kombi Servisi İzmir

Bu cihazlara arıza durumunda yapılan müdahaleler de oldukça önemli. Arızadan önce nasıl kullanıldığı veyahut bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı gibi gibi faktörler bizim için oldukça değerli bilgilerdir. Cihazın iç aksamları oldukça karışık bir vaziyette olduğu için normal insanlar çözümleyemiyor fakat cihazdaki her parça birbirine bağlı bir sistemde çalışmalarını sürdürüyor. Eğer aralarından bir tanesi işlevini yitirirse diğer parçalar da buna bağlı olarak zamanla arızalanabilir. Hatta o anda cihaz tamamen tamir edilmeyecek duruma bile gelebilir. Tabi ki bunun olmaması için sizin yapabileceğiniz şeyler var. Bunlardan en önemlisi doğru servis hizmetine ulaşmaktır. Bu sayede profesyonel ve detaylı işlemler uygulanır. Böylece arızanın çözüm süreci çok daha rahat ve sorunsuz geçer. Daikin Servisi olarak bu konuda gerekli desteği servis avantajlarımızla sağlıyoruz.

Arızalar her zaman kullanıcı hatasına bağlı olarak gerçekleşmez. Kimi zaman elektrikten gelen yüksek veya dalgalı voltajlar da cihaza zarar verebilir ve parçalarını bozabilir. Kimi zaman da bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak suyunuzun kirecinden dolayı da cihazınız arıza yapabilmektedir. Bu gibi dış faktörler cihazı arızaya götürebilir ama illaki bir dış faktör olmasa bile bazı parçaların ömrünün bitmesiyle de arızalar oluşabiliyor. Tüm bu arıza nedenleri için gerekli tespit, onarım ve bakım süreçlerini Daikin Servisi İzmir ekibi olarak detaylı yürütüyoruz. Şimdi gelin bu adımları inceleyelim.

Daikin Teknik Arıza Tespiti; Cihazlara uygulanan ilk işlem Teknik Arıza Tespitidir. Bu aşama teknolojik ölçüm aletleri yardımıyla arıza kaynağı keşfedilir. Sürecin diğer adımları buradan gelen sonuca bağlıdır.

Daikin Onarım & Tamir; Arıza sebebi öğrenilen ürün durumuna göre ev veyahut atölye ortamında işlem görür. Bakım kaynaklı arızalar detaylı ve hijyenik temizlik işleminden geçer. Onarım ve parça değişimi gerektiren durumlarda geniş servis ağı ile anında yedek parçalar temin edilir. Bölgeye en yakın tamir atölyesinde donanımlı ustalar aracılığıyla onarım gerçekleşir.

Daikin Cihaz Teslimi; Servis süreci sona eren tüm cihazlar performans kontrolü ve periyodik bakıma uğrar. Hatasız ve ilk günkü gibi çalışan ürünler en kısa süre içerisinde garanti belgileriyle adrese teslim edilir.

Daikin Servisi
Daikin Servisi

Daikin Kombi Servisi Onarım Hizmetleri

Daikin Servisi ekibi yıllardır kombiler üzerinde çalışıyor. Buna bağlı olarak cihaz yapısının tamamına ve çalışma stiline hakim durumda bulunuyor. Buna bağlı olarak geniş kapsamlı ve detaylı hizmet yürütülür. Kombiler daha önce de söylediğimiz gibi diğer cihazlardan daha karmaşık cihazlardır. Bunu açıklamak gerekirse iç aksamlarında birden çok işleve sahip fazla sayıda parça bulunur. Çalışma yapıları gereği doğalgaz, hava ve suyu sürekli döngü halinde kullanırlar. Ateşleme sistemleriyle suyu ısıtır, peteklerle dağıtımını yapar ve bir çok aksam aracılığıyla atık hava, gaz ve suyun dışarı atılımını sağlarlar.

Tüm bu sistemin düzenli ve hatasız çalışması için birbirine bağlı iç aksamlar çalışır. Dolayısıyla bu sistemde oluşabilecek arızalar fazlasıyla karmaşık olabilir. Bunları çözümlemek için Daikin Kombi Servisi olarak profesyonel arıza tespiti gerçekleştiriyoruz. Teknolojik donanımlar ve test aletleri kullanarak net keşif yapıyoruz. Cihazların arızalarını kesin olarak çözmek için bu şartlar gereklidir.

Bu çalışma yapısı içerisinde olası arızalar çok yönlüdür. Tek bir parçanın işlevini yitirmesi ortaya birçok farklı teknik problemin çıkmasını sağlayabilir. Bununla beraber öneli bir arıza durumu karşısında bozulmuş fazla sayıda iç aksamla karşılaşabiliriz. Profesyonel tespit bu noktada oldukça önemlidir. Yapılan arıza keşfinin sonucuna göre yapılacak işlemlere ve parçaya yönelik onarım hizmeti belirlenir. Birbirinden farklı arıza kodu ve durumları için uygulanacak onarım hizmeti değişkenlik gösterir. Bu seçim esnasında fiyatlar ve servis işlemleri de değişir. Daikin Servisi İzmir ekibi olarak meydana gelebilecek her teknik aksaklığa uygun bir onarım hizmetimiz bulunuyor. Kullanıcıların da sık sık sorduğu tamir ve onarım hizmetlerini beraber inceleyelim.

 • Daikin Kombi Kart Tamiri
 • Daikin Kombi Eşanjör Değişimi
 • Daikin Kombi Fan Motoru Tamiri
 • Daikin Kombi Prosestat Değişimi
 • Daikin Kombi Brülör Tamiri
 • Daikin Kombi Pompa Değişimi
 • Daikin Kombi Baca Tamiri
 • Daikin Kombi Isıtma Sensörü Değişimi
 • Daikin Kombi Genleşme Tankı Tamiri
 • Daikin Kombi Emniyet Ventili Değişimi
 • Daikin Kombi Fan Tamiri
 • Daikin Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Önerilen Bakım Hizmeti; Kombi Bakımı İzmir

Daikin Yetkili Servisi
Daikin Yetkili Servisi

Daikin Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Daikin Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sunmak için uzun yıllardır yüksek tecrübeyle çalışıyoruz. Bunu sağlamak için her geçen gün hizmetimizi geliştiriyor ve özel fırsatlar, avantajlar sunuyoruz. Bunun için güler yüzlü karşılamayla hizmetimize başlıyoruz. Donanımlı ve eğitimli teknisyen grubuyla işlemleri profesyonelleştiriyor ve hata riskini minimuma indiriyoruz. Geniş servis ağımızı kullanarak yedek parça temini ve atölye süreci gibi aşamaları olabilecek an kısa sürede çözümlüyoruz. Hızlı servis avantajımızı kullanarak her bölgede ver her alanda anında teknik destek veriyoruz. Müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa süre içerisinde gidermek adına seri çalışıyoruz. Yaptığımız her servis hizmetinde yüksek güven kazanmak için garantili fırsatlar sağlıyoruz. Bunun sayesinde maksimum desteği her koşulda tüm kullanıcılar için veriyoruz.

Burada bahsettiğimiz her aşamada ise uygun fiyat politikasını uyguluyoruz. Güncel ekonomik şartları göz önünde bulundurarak cebinize en uygun fiyat tarifelerini oluşturuyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi tüm bu hizmet fırsatlarını yüksek müşteri memnuniyeti adına yapıyoruz. Sizlerden geri gelen dönüşlere önem veriyor, bilgilendirici içerikler üretiyoruz. Daikin Yetkili Servis kalitesine eşdeğer bir hizmet sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerde konforlu ve üst düzey bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daikin Servisi Garantili Hizmet

Daikin Kombi Servisi‘nin müşteri memnuniyetini hedefleyen birçok farklı hizmet avantajı bulunur. Bunlardan en önemlisi garantili hizmet politikasıdır. Bu bağlamda sunulan fırsat onarım hizmetlerinde gerçekleşen parça değişim ve onarımlar için 1 YIL GARANTİ sağlanmasıdır. Uygulanan bu avantajın en büyük amacı nadir meydana geliyor olsa bile tekrar oluşabilecek arızalarda müşterilerimize maksimum desteği vermektir. Herhangi bir servis hizmeti sunulduktan sonra cihaz teslimi aşamasında ürünle beraber gerekli garanti belge ve dokümanlar teslim edilir. Bu durumda bizlerden hizmet alan müşterilerimiz tekrar bir problemle karşılaştıklarında bizlere anında ulaşarak ücretsiz destek talep edebilirler. Daikin Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet sunmak için bu noktada gerekli desteği sunuyoruz.

Daikin Kombi İletişim
Daikin Kombi İletişim

Daikin Servis Ücretleri 2023

Daikin Servis Ücreti teknik arıza tespiti için 250-400 Türk Lirası aralığındadır. Bu ücretin neden talep edildiği konusunda birçok kullanıcı tarafından soru yöneltiliyor. Arıza keşfi servis işlemlerinin başında gelmektedir. Bu aşamada teknisyen grubumuz teknolojik donanımlı ekipmanlar ve ölçüm aletleriyle profesyonel tespit gerçekleştirirler. Bu işlem için zaman, efor ve yakıt harcayan çalışma arkadaşlarımız belirli giderler oluşturmaktadır. Bu giderlerin karşılanması için servis ücreti talep edilmektedir. Cihazın onarımı için net fiyat bilgisi tespitten sonra sunulmaktadır. Eğer tamir işleminin yapılmasını sunulan fiyattan onaylarsanız servis ücreti alınmayacaktır.

Daikin Kombi İletişim

Daikin Müşteri Hizmetleri firmamızla iletişim kurmak için en iyi yoldur. Buraya ulaşmak için Daikin Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i kullanabilirsiniz. Bu sayede 7/24 aktif olan çağrı merkezine erişeceksiniz. Bu alanda servis talebi oluşturabilir, alacağınız hizmete dair bilgiler edinebilirsiniz. Bunun yanında web sayfamızda bulunan tıkla servis al butonlarını anında teknik destek için kullanabilirsiniz. Kullanıcılar çoğunlukla doğru servis hizmetine ulaşmakta iletişim hataları yüzünden sorun yaşıyor. Bunun en temel nedeni ise internet üzerinde bulunan yanlış bilgiler oluyor. Bizler buna karşın her geçen gün müşterilerimizin bizlere ulaşmasını kolaylaştırmayı ve iletişim yollarımızı geliştirmeyi hedefliyoruz.


Daikin Servisi Sık Sorulan Sorular

Daikin Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç ?

Daikin Kombiler için servis talep edebileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası için (0232) 326 30 51‘i tuşlayabilirsiniz.

Daikin Servisi İzmir’de Kaça Kadar Açık ?

Daikin Çağrı Merkezi servis kayıtları için 7/24 hizmet vermektedir. Teknisyen grubumuz Pazartesi-Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar teknik hizmet veriyor.

Daikin Kombi Neden Arıza Veriyor ?

Daikin cihazların en büyük arıza sebebi bakım yapılmamasıdır. Kombilerinizi uzun ömürlü, performanslı ve sorunsuz kullanmak için periyodik bakım yaptırmayı unutmayınız.