Kombi Bakımı İzmir

Kombi Bakımı İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Kombi Bakımı İzmir ilinde profesyonel ve detaylı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Kombi Bakım Servisi için (0232) 475 01 01 telefon numarasından talep oluşturabilirsiniz. Özellikle kış aylarında sürekli olarak kullanılan kombiler düzenli bakım gerektirmektedir. Elbette ki periyodik olarak bu bakımların gerçekleşmesi gerekir. Telefon üzerinden randevu oluşturarak servis sağlayabilirsiniz. Kombi Bakımı Fiyatları için mutlaka arayıp bilgi almalısınız.

Kombi Bakımı hizmetini uygularken hedeflediğimiz konu olabildiğince hijyenik bir hizmet vermektedir. Cihazlara oldukça detaylı ve dikkatli davranarak ömrünün uzatmayı garantiliyoruz. Bakım işlemi yapılmayan kombiler arızalarla karşılaşabilir. Oluşan arızalar ise ürünü kullanılamaz hale getirir. Kombi gibi ihtiyaç kategorisinde bulunan bir ürünün kullanılamaması büyük sorunlar çıkaracaktır. Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bu durumun bilincinde olarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Kombi Bakımı İzmir Hizmeti

Kombi Cihazları soğuk kış aylarında ısınma tercihi olarak vazgeçilmez ürünlerdir. Hayatımızın bu derece içinde ve önemli bu cihazlar, gerek çalışma mekanikleri gerekse doğalgaz ile çalıştıklarından dolayı bakımı aksatıldığında öncelikle bizim sağlığımızı, ardından cihazın performansını tehlikeye atar. Kombilerin teknik arıza göstermemesi, müşterilerimize maddi açıdan yüksek zararlar yüklememesi ve cihazın ömrünün uzaması adına kombi bakımı servisimizle oldukça detaylı bir bakım ve temizlik hizmeti sağlamaktayız. Kombi bakımı izmir donanımlı teknik ekipleri ve sektörde harcadığı yılların katkısıyla güvenilir, güler yüzlü ve uygun fiyatlı bakım hizmeti sunar. Kombi ve diğer tüm beyaz eşya cihazlarında teknik arıza tespiti onarım ve garantili parça değişimi için beyaz eşya servisi ve kombi servisi izmir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kombi bakımı izmir çalışma prensiplerine dayanarak verdiği servis hizmetlerinin her detayını müşterilerini bilgilendirmek amacıyla paylaşır. Bakım işlemleri cihazda parça değişimi ve onarım ihtiyacı duyulmaması için olabildiğince özenli ve titiz yapılmalıdır. Kombi bakım servisi hizmetimizin nasıl gerçekleştiği ve kombi bakımının nasıl yapıldığı konusunda sizleri bilgilendirmek istedik.

kombi bakımı izmir
Kombi Bakımı İzmir

Kombi Bakımı İzmir Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Kombi bakımı izmir hizmeti nasıl gerçekleştiği konusundaki içeriğimizde sizlere kombi bakımının detaylı bir şekilde nasıl gerçekleşeceğini anlatacağız. Kombi Petek Temizleme ve Kombi Bakımı olarak iki başlıkta ele alacağız. Unutmayınız ki Kombi Bakımı işleminin yılda en az 1 defa gerçekleştirilmesi gerekir. Ve mutlaka profesyonel teknik ekiplerle bir beyaz eşya servisi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 1. Kombi Bakımıİizmir işlemine başlamadan önce elektrik bağlantısı kontrol edilir ve cihaza gelen elektrik akımı kesilir.
 2. Cihazdaki sıcak su ve kaloriferlerin yanıp yanmadığı kontrol edilir.
 3. Kombi su sızdırıyor mu diye bakılır. Böyle bir durum var kombi servisi uygulanır.
 4. Elektrik bağlantılarının bulunduğu bölüm incelenir.
 5. Ardından kombinin ana vanası ve doğalgaza bağlı tüm vanalar kapatılarak deaktif hale getirilir.
 6. Kombinin içerisinde hazır bulunan suyun boşaltma işlemine başlanır. Suyun etrafı kirletmemesi ve temiz çalışma için büyük bir kovaya boşaltılır.
 7. Genleşme tankına ölçüm gerçekleştirilir. Eğer eksiklik varsa cihaza hava basılır.
 8. Brülör ve yanma haznesi kontrol edilir ve teknik ekipmanlar yardımıyla dezenfekte edilir.
 9. Sonra üç yollu vana çıkarılır ve bakımı gerçekleştikten sonra geri montelenir.
 10. Hemen sonra filtre temizliğine geçilir. Şebekeden gelen veyahut evdeki kombinin aşağısında yer alan filtreler temizlenir ve dezenfekte edilir.
 11. Eşanjör bakımına başlanır. Kombinin ana görevi olan ısıtma özelliğini sağlayan bu parçaya önem gösterilir, teknik ekipmanlarla biriken tüm pislikler ve tozlardan arındırılır.
 12. Sırada baca temizliği var. Cihazın hava sirkülasyonunu sağlayan bu kısım, ekipmanlar yardımıyla titizlikle temizlenir.
 13. Cihazın en önemli iç aksamlarından olan fan motoru kontrol edilir. Fan motorunun tamamen temizlenmesinin ardından cihazın ses çıkarma problemleri de çözülebilir.
 14. Kombi bakımı sona ermeden bütün parçalar kontrol edilir ve pisliklerden arındırılır. Teknik arıza gösteren veyahut bozuk bir parçaya denk gelinirse kombi servisi izmir hizmeti uygulanır.

Kombi bakımı izmir işlemi burada sona erer. Cihazın son kontrol ve gaz ayarları yapılır, arından çalışmaya hazır bir şekilde bırakılır. Sizlere detaylı ve güvenilir bir bakım hizmeti ve kombi servisi izmir hizmeti için; 0232 475 01 01

kombi bakımı fiyatları
Kombi Bakım Servisi

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle kombi tamamen kapatılır ve iç aksamlara kirli su bulaşmaması için kombi dönüşüm vanası kapatılır.
 • Ardından banyodaki havlupan çıkarılır ve havlupandan petek temizleme cihazı bağlanır.
 • Pis suyun çıkış yolu olması ve evin hijyenik kalması için cihazın hortumunun diğer tarafı en uygun klozetin veyahut lavabonun yanına götürülür.
 • Cihazın içine su eklenerek sistem harekete geçirilir.
 • Sistem başladıktan sonra bu sayede kirli su dışarı akarken, içerisi temiz suyla dolar.
 • Radyatörlerin vanaları deaktif hale getirilir ve hepsi kapatılır.
 • Yalnızca temizleme işlemi gerçekleştirilecek peteğin vanaları aktif halde bulunur.
 • Petek temizleme kimyasalı hazırlanır ve ısıtma mekanizmasına gönderilir.
 • Bakım işleminin sağlıklı geçmesi için kombi bakımı izmir donanımlı ekiplerimiz koruyucu madde kullanır.
 • Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve sistem tekrar monte edilerek çalışır halde bırakılır.

Kombi petek bakımı da en az kombi bakımı kadar önemlidir. Kombi verimi açısından petek temizliği düzenli olarak yılda 1 defa yaptırılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı izmir hizmeti titizlikle bu işlemi yürütür.

Kombi petek bakımı işlemi kombi temizleme cihazı aracılığıyla da İzmir Kombi Bakımı tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Peki kombi bakımı cihazla nasıl gerçekleştirilir ?

Kombi Bakımı Temizleme Cihazıyla Nasıl Yapılır ?

 1. Cihazla temizleme işlemine kombinin giriş çıkış kısımlarına temizleme cihazı takılarak başlanır.
 2. İkinci adım olarak makineye temiz su ilavesi gerçekleştirilir.
 3. Makine çalıştırılarak kirli suyun çıkışı sağlanır.
 4. Eğer cihazda ısıtma özelliği varsa, su ısıtılır. Yoksa normal derecede bir su kullanılır.
 5. Yaklaşık 0,5 litre kadar kombi bakım kimyasalı cihaza enjekte edilir.
 6. Cihaz tekrar çalıştırılır ve yaklaşık 30 dakika kadar ilaçlı suyun dönüşümünü sağlar.
 7. İlaçlı su kombiyi temizledikten sonra kimyasaldan arınması için son kez temiz su cihaz aracılığıyla kombide dönüşüm yapar.
 8. Pislik hazneleri fırçayla dezenfekte edilir.
 9. Ve son olarak sisteme su ilave edilerek çalışmaya hazır halde teslim edilir.
İzmir Kombi Bakımı
Kombi Bakımı İzmir

Evde Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi bakımı İzmir donanımlı teknip ekipleri ve beyaz eşya servisi kadar profesyonel olmasa da sizlerde kendi evlerinizde imkanınız doğrultusunda kombi petek temizliği yapabilirsiniz. Elbette ki bu temizlik geçidir ve belirli noktalarda eksik kalacaktır. Fakat yinede hiç yoktan iyidir. Belirli aralıklarla daha iyi performans için uygulayabilirsiniz. Cihazınızın ömrünü tamamen uzatmak, kombinizi en yüksek verimle kullanmak için mutlaka profesyonel İzmir Kombi Bakımı hizmetinden faydalanmalısınız. Evde kombi bakımı nasıl yapılır;

 1. Kombi bakımı izmir petek temizliğinin ilk adımı ısı vanasını deaktif etmek ve peteklerin çalışmasını sonlandırmaktır.
 2. Peteklerde yer alan purjör kısımları purjör anahtarı veyahut tornavidayla açılır ve bütün pisliklerden ve sudan aynı zamanda havadan dışarı salınarak arındırılır.
 3. Hijyene dikkat etmek için purjörler açılırken mutlaka büyük bir kova bulundurulur.
 4. Ardından petek rekorları çıkarılır ve boru ile olan kısımdan ayrılır.
 5. Radyatörler sökülerek temizlik yapılacak bölüme götürülür.
 6. Tazyikli su yardımıyla petekler bütün pisliklerden arındırılır.
 7. Sökülen bütün parçalar tekrar monte edilir.
 8. Kombinin su takviyesi aktif edilerek kombiye su dolması sağlanır.
 9. Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve cihaz kullanıma hazır halde bırakılır.

Kombi Bakım Servisi
Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur ?

Kombi Bakımı İzmir ekibi olarak çok uzun sürelerdir bakım hizmeti sağlamaktayız. Tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz ki Kombi Bakımı Yapılmaz ise cihazın ömrü oldukça kısalır. Kullanım süresi yarı yarıya düşebilir. Isıtma olarak verdiği performansı %40 oranında kaybedebilir. Cihazın kullanımı oldukça zorlaşır. Bunun yanı sıra ürünün içi pislikle dolduğu için, çalışmasını sağlayan parçalar da zorlanır. İç parçaların kirlenmesi ve işlevsiz hale gelmesi cihazı arızaya sürükler. Arızalanan kombi cihazı; Kombinin Su Akıtması, Kombinin Isıtmaması, Kombinin Ateşleme Yapmaması, Kombi Kart Arızası, Kombinin Çok Sesli Çalışması ve benzeri durumlar gösterebilir.

Böyle durumlarda ise parça değişimi işlemi gerekebilir. Parça değişimi yapılması durumda Kombi Bakımı ücretinden çok daha pahalı fiyatlar ortaya çıkabilir. Kısaca özetlemek gerekirse; Kombi Bakımı İzmir tarafından bakım yaptırmamak, cihazın temizliğini eksik etmek ve periyodik bakım işlemlerini uygulamamak, Sizlere; yüksek maliyetli onarımlar, işlevsiz bir ürün, konforsuz bir kullanım ve ısınma ihtiyacının aksaması gibi problemler yaratabilir. İçeriğimizi dikkatle okuduysanız, lütfen daha sağlıklı bir kullanım için Kombi Bakımı yaptırmayı unutmayın.

kombi bakımı fiyatları
Kombi Bakımı Fiyatları İzmir

Kombi Bakım Servisi İletişim

Kombi Bakım Servisi İzmir ili içerisinde hizmet vermektedir. Şehrimizin tüm ilçelerine ve mahallelerine servis yönlendirir. Kimse ihtiyacını gideren bu ev eşya ürününün kullanılamaz hale gelmesini istemez. İzmir Kombi Bakımı sizlere bu konuda destek sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin bize ulaşmasını kolaylaştırmak için iletişim yollarını sürekli geliştirmekteyiz. Hali hazırda web sitemizde bulunan tıkla servis al butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Harici 0232 475 01 01 telefon numaramızdan arayarak servis randevusu alabilirsiniz.

Kombi Bakım Servisi adıyla sizlere hızlı servis sağlamak için çabalamaktayız. Firmamızdan teknik servis alın ve kombilerinizin ömrünü uzatın! Servis kaydı oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Teknik arıza problemlerinin olmaması için periyodik bakım yapılmalıdır. Sadece Kombi değil diğer bütün ev ürünlerinde gereklidir. Yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz beyaz eşya ürünlerinin sağlığına dikkat edin. Evde beyaz eşya bakımı ve diğer ürünler için ayrıca bakınız;

Klima Bakımı İzmir

Fırın Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?


Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar ?

Kombi Bakımı Fiyatları günümüz ekonomik şartlarına göre uygun fiyatlı ve bütçenize uygun olarak firmamız tarafından belirlenir. Berke Teknik Kombi Bakımı Ücreti için (0232) 475 01 01 telefon numaramızdan arayarak bilgi alabilirsiniz. Yapılan işlemler güvenilir ve güler yüzlü teknik ekiplerimizle donanımlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Elbette ki sizlere sunduğumuz fiyat verdiğimiz hizmetin kalitesiyle doğru orantılıdır. Fiyatlandırmamız cihazlarınızın ömrünün uzatmak ve verimini arttırmak üzerine verilen makul fiyatlardır.

Kombi bakımı izmir hizmetini yaptırmak cihazın teknik arıza göstermesi durumundan kaçınmak için mutlaka gereklidir. Cihazın arıza göstermesi durumunda parça değişimi ücreti, cihazın Kombi Bakımı Fiyatları ücretlerinden çok daha fazladır. Bu sebepten dolayı uzun kullanımlarda sıkıntı yaşamamak için bakımlarımızı aksatmamalı, yılda 1 defa yaptırmalıyız. Haydi gelin firmamızın uygun fiyatlı fiyat tarifelerine göz atalım!

HizmetÜcret
Kombi Bakımı HizmetiArayın Fiyat Alın!
0232 475 01 01
Kombi Petek TemizliğiArayın Fiyat Alın!
0232 475 01 01
Kombi Cihazlı Bakım HizmetiArayın Fiyat Alın!
0232 475 01 01
Kombi Bakımı Fiyatları 2022

İzmir Kombi Bakımı Sık Sorulan Sorular

Kombi Bakımı Yapılmalı mı ?

Kombi beyaz eşya cihazlarının teknik arıza ve parça bozulması yaşamaması için mutlaka bakım yapılmalıdır. Cihazın ömrünü uzatmak, verimi arttırmak ve ısıtma performansına katkıda bulunmak için, yılda en az 1 defa profesyonel beyaz eşya servisi ekipleri tarafından kombi bakımı uygulanmalıdır.

Kombi Bakımı Fiyatı Ne kadar ?

Kombi bakımı fiyatları uygulanan temizlik hizmetine göre ve uygulanan işlemlere göre değişiklik gösterebilir. Kombi bakımı, petek temizliği işlemlerinin hangilerinin yapılacağına göre değişir. Teknik servisinizden fiyat için arama yapmayı unutmayın.

Kombi Bakımı Ne Sıklıkla Yapılır ?

Kombi bakımı petek temizliği 2 yılda bir defa, kombi bakımı ise yılda 1 defa olmak üzere normal kullanımda 2 yılda 1 kez yapılabilir. Peteklerin kireçlenmesi, cihazın tozlanması ve sistemin pislikle dolması aksatmadan bakım yapılması ihtiyacı oluşturur. Mutlaka uzman bir kombi bakım servisinden yardım alın.

Kombi Bakım Servisi Nerelerde Hizmet Veriyor ?

İzmir Kombi Bakımı olarak İzmir’in her bölgesinde güvenilir ve detaylı bir bakım hizmeti sağlamaktayız. Konak, Karabağlar, Balçova, Bornova, Çiğli, Bayraklı, Aliağa, Güzelyalı, Karşıyaka, Buca ve İzmir’in diğer tüm bölgelerinde uygun fiyatlı servis hizmeti sumaktayız.

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar kombi bakımı izmir kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir İzmir Kombi Bakımı servisi hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

0232 475 01 01

7/24 Güvenilir Hizmet

OYLAMAK İÇİN TIKLA!