Kombi Bakımı İzmir

Kombi Bakımı İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Kombi Bakımı İzmir ilinde profesyonel ve detaylı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Kombi Bakım Servisi için (0232) 326 30 51 telefon numarasından talep oluşturabilirsiniz. Özellikle kış aylarında sürekli olarak kullanılan kombiler düzenli bakım gerektirmektedir. Elbette ki periyodik olarak bu bakımların gerçekleşmesi gerekir. Telefon üzerinden randevu oluşturarak servis sağlayabilirsiniz. Kombi Bakımı Fiyatları için mutlaka arayıp bilgi almalısınız.


Kombi Bakımı hizmetini uygularken hedeflediğimiz konu olabildiğince hijyenik bir hizmet vermektedir. Cihazlara oldukça detaylı ve dikkatli davranarak ömrünün uzatmayı garantiliyoruz. Bakım işlemi yapılmayan kombiler arızalarla karşılaşabilir. Oluşan arızalar ise ürünü kullanılamaz hale getirir. Kombi gibi ihtiyaç kategorisinde bulunan bir ürünün kullanılamaması büyük sorunlar çıkaracaktır. Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bu durumun bilincinde olarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.


İzmir Kombi Bakımı Fiyatları 2024

Kombi Bakımı Fiyatları, günümüzde hizmet almadan önce sıklıkla merak ediliyor. Güncel fiyatlar ekonomik döneme göre belirleniyor. Ancak bazı durumlarda cihaz sahipleri, bakım ücretini saçma buluyor ve periyodik olarak bakım yaptırmıyor. Fakat bunun sonucunda kötü sonuçlar oluşabiliyor. Çünkü bakım yapılmadığı durumda oluşacak arızalar, bakım fiyatlarından çok daha yüksek maliyetlere sahip olabiliyor. Kısaca özetlemek gerekirse; kombilerin içinde zamanla oluşan pislik ve tortular, temizlenmediği durumda cihazın Eşanjör, Genleşme Tankı ve Fan gibi önemi parçalarına bulaşıyor. Bunun sonucunda ise iç aksamlar bozuluyor ve parça değişimi gerekiyor. Bu durumda cihaza profesyonel bir Kombi Servisi müdahalesi gerekiyor ve bakım ücretinden çok daha yüksek maliyetler oluşuyor. Bu nedenle, mutlaka düzenli olarak bakım işlemi yapılması gerekiyor.

DemirDöküm Bakım Fiyatlarına Göz Atın; DemirDöküm Kombi Bakımı Fiyatları

İzmir Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bizler, profesyonel Kombi Bakımı ve Petek Temizliği hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizi fiyat/performans bandında ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunuyoruz. Fiyat tarifelerimizi, güncel ekonomik şartlara ve hizmet kalitemize göre belirliyoruz. Bununla beraber, bakım işlemlerinde yapılanlara dair sizlere bilgi veriyoruz. Sizlerde bakım hizmeti almayı düşünüyorsanız, gelin Kombi Bakımı Fiyatları’nı inceleyelim.

Bakım HizmetiFiyat
Kombi Bakımı 500 TL
Petek Temizliği 700 TL
Kombi Bakımı ve Petek Temizliği 1200 TL
Kombi Bakımı Servisi
Kombi Bakımı Servisi

Kombi Servisi Bakım Hizmeti

Kombi Cihazları soğuk kış aylarında ısınma tercihi olarak vazgeçilmez ürünlerdir. Hayatımızın bu derece içinde ve önemli bu cihazlar, gerek çalışma mekanikleri gerekse doğalgaz ile çalıştıklarından dolayı bakımı aksatıldığında öncelikle bizim sağlığımızı, ardından cihazın performansını tehlikeye atar. Kombilerin teknik arıza göstermemesi, müşterilerimize maddi açıdan yüksek zararlar yüklememesi ve cihazın ömrünün uzaması adına kombi bakımı servisimizle oldukça detaylı bir bakım ve temizlik hizmeti sağlamaktayız. Kombi bakımı izmir donanımlı teknik ekipleri ve sektörde harcadığı yılların katkısıyla güvenilir, güler yüzlü ve uygun fiyatlı bakım hizmeti sunar. Kombi ve diğer tüm beyaz eşya cihazlarında teknik arıza tespiti onarım ve garantili parça değişimi için beyaz eşya servisi ve kombi servisi izmir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kombi Bakımı işlemi, yapılması şart olan ve detaylı olması gereken bir işlemdir. Bu noktada, hijyenik ve ayrıntılı bir bakım gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle, bakım işlemi kadar bunu yeterli bir servisin gerçekleştirmesi de önemlidir. Çünkü, yeterli donanıma sahip olmayan ve tecrübesiz gerçekleşen bakım işlemleri, cihazın performansını düşürebilir. Bununla beraber, kalitesiz bir bakım işlemi sonrasında arızalar da meydana gelebilir. Dolayısıyla, bakım ve petek temizliği işlemleri mutlaka profesyonel bir Kombi Servisi tarafından yapılmalıdır.


Kombi Bakımı Servisi olarak bizler; donanımlı, kaliteli ve detaylı bir hizmet sağlıyoruz. Her marka ve her model kombi üzerinde deneyimli, alanında uzman ekiplerimizle işlem gerçekleştiriyoruz. Kombi sistemi içerisinde yer alan kritik ve önemli parçaların temizliğini ve ilaçlanmasını üstleniyoruz. Cihazınızı detaylı olarak inceliyor, kaliteli bakım ürünleri ve donanımlı aletlerimiz ile bakım yapıyoruz. Bununla beraber, petek temizliği konusunda teknolojik cihaz kullanarak performansı arttırıyor, sistemi tamamen temizliyoruz. Güler yüzlü ekiplerimiz, seri ve titiz çalışma stilleri ile en kısa sürede hijyenik bir şekilde işlemi tamamlıyorlar. Üstelik, uygun fiyatlarımızla beraber cebinize uygun ve karşılaması rahat bir hizmet veriyoruz Şimdi gelin, bizi tercih ettiğiniz durumda yararlanacağınız Kombi Servisi fırsatlarına göz atalım!

Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombi Bakımı İzmir Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Kombi bakımı izmir hizmeti nasıl gerçekleştiği konusundaki içeriğimizde sizlere kombi bakımının detaylı bir şekilde nasıl gerçekleşeceğini anlatacağız. Kombi Petek Temizleme ve Kombi Bakımı olarak iki başlıkta ele alacağız. Unutmayınız ki Kombi Bakımı işleminin yılda en az 1 defa gerçekleştirilmesi gerekir. Ve mutlaka profesyonel teknik ekiplerle bir beyaz eşya servisi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 1. Kombi Bakımı İzmir ekibi işleme başlamadan önce elektrik bağlantısı kontrol edilir ve cihaza gelen elektrik akımı kesilir.
 2. Cihazdaki sıcak su ve kaloriferlerin yanıp yanmadığı kontrol edilir.
 3. Kombi su sızdırıyor mu diye bakılır. Böyle bir durum var kombi servisi uygulanır.
 4. Elektrik bağlantılarının bulunduğu bölüm incelenir.
 5. Ardından kombinin ana vanası ve doğalgaza bağlı tüm vanalar kapatılarak deaktif hale getirilir.
 6. Kombinin içerisinde hazır bulunan suyun boşaltma işlemine başlanır. Suyun etrafı kirletmemesi ve temiz çalışma için büyük bir kovaya boşaltılır.
 7. Genleşme tankına ölçüm gerçekleştirilir. Eğer eksiklik varsa cihaza hava basılır.
 8. Brülör ve yanma haznesi kontrol edilir ve teknik ekipmanlar yardımıyla dezenfekte edilir.
 9. Sonra üç yollu vana çıkarılır ve bakımı gerçekleştikten sonra geri montelenir.
 10. Hemen sonra filtre temizliğine geçilir. Şebekeden gelen veyahut evdeki kombinin aşağısında yer alan filtreler temizlenir ve dezenfekte edilir.
 11. Eşanjör bakımına başlanır. Kombinin ana görevi olan ısıtma özelliğini sağlayan bu parçaya önem gösterilir, teknik ekipmanlarla biriken tüm pislikler ve tozlardan arındırılır.
 12. Sırada baca temizliği var. Cihazın hava sirkülasyonunu sağlayan bu kısım, ekipmanlar yardımıyla titizlikle temizlenir.
 13. Cihazın en önemli iç aksamlarından olan fan motoru kontrol edilir. Fan motorunun tamamen temizlenmesinin ardından cihazın ses çıkarma problemleri de çözülebilir.
 14. Kombi bakımı sona ermeden bütün parçalar kontrol edilir ve pisliklerden arındırılır. Teknik arıza gösteren veyahut bozuk bir parçaya denk gelinirse kombi servisi izmir hizmeti uygulanır.

Kombi bakımı izmir işlemi burada sona erer. Cihazın son kontrol ve gaz ayarları yapılır, arından çalışmaya hazır bir şekilde bırakılır. Sizlere detaylı ve güvenilir bir bakım hizmeti ve kombi servisi izmir hizmeti için; 0232 326 30 51

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle kombi tamamen kapatılır ve iç aksamlara kirli su bulaşmaması için kombi dönüşüm vanası kapatılır.
 • Ardından banyodaki havlupan çıkarılır ve havlupandan petek temizleme cihazı bağlanır.
 • Pis suyun çıkış yolu olması ve evin hijyenik kalması için cihazın hortumunun diğer tarafı en uygun klozetin veyahut lavabonun yanına götürülür.
 • Cihazın içine su eklenerek sistem harekete geçirilir.
 • Sistem başladıktan sonra bu sayede kirli su dışarı akarken, içerisi temiz suyla dolar.
 • Radyatörlerin vanaları deaktif hale getirilir ve hepsi kapatılır.
 • Yalnızca temizleme işlemi gerçekleştirilecek peteğin vanaları aktif halde bulunur.
 • Petek temizleme kimyasalı hazırlanır ve ısıtma mekanizmasına gönderilir.
 • Bakım işleminin sağlıklı geçmesi için kombi bakımı izmir donanımlı ekiplerimiz koruyucu madde kullanır.
 • Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve sistem tekrar monte edilerek çalışır halde bırakılır.

Kombi petek bakımı da en az kombi bakımı kadar önemlidir. Kombi verimi açısından petek temizliği düzenli olarak yılda 1 defa yaptırılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı izmir hizmeti titizlikle bu işlemi yürütür.

Kombi petek bakımı işlemi kombi temizleme cihazı aracılığıyla da İzmir Kombi Bakımı tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Peki kombi bakımı cihazla nasıl gerçekleştirilir ?


Kombi Bakımı Temizleme Cihazıyla Nasıl Yapılır ?

 1. Cihazla temizleme işlemine kombinin giriş çıkış kısımlarına temizleme cihazı takılarak başlanır.
 2. İkinci adım olarak makineye temiz su ilavesi gerçekleştirilir.
 3. Makine çalıştırılarak kirli suyun çıkışı sağlanır.
 4. Eğer cihazda ısıtma özelliği varsa, su ısıtılır. Yoksa normal derecede bir su kullanılır.
 5. Yaklaşık 0,5 litre kadar kombi bakım kimyasalı cihaza enjekte edilir.
 6. Cihaz tekrar çalıştırılır ve yaklaşık 30 dakika kadar ilaçlı suyun dönüşümünü sağlar.
 7. İlaçlı su kombiyi temizledikten sonra kimyasaldan arınması için son kez temiz su cihaz aracılığıyla kombide dönüşüm yapar.
 8. Pislik hazneleri fırçayla dezenfekte edilir.
 9. Ve son olarak sisteme su ilave edilerek çalışmaya hazır halde teslim edilir.

Evde Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi bakımı İzmir donanımlı teknip ekipleri ve beyaz eşya servisi kadar profesyonel olmasa da sizlerde kendi evlerinizde imkanınız doğrultusunda kombi petek temizliği yapabilirsiniz. Elbette ki bu temizlik geçidir ve belirli noktalarda eksik kalacaktır. Fakat yinede hiç yoktan iyidir. Belirli aralıklarla daha iyi performans için uygulayabilirsiniz. Cihazınızın ömrünü tamamen uzatmak, kombinizi en yüksek verimle kullanmak için mutlaka profesyonel İzmir Kombi Bakımı hizmetinden faydalanmalısınız. Evde kombi bakımı nasıl yapılır;

 1. Kombi bakımı izmir petek temizliğinin ilk adımı ısı vanasını deaktif etmek ve peteklerin çalışmasını sonlandırmaktır.
 2. Peteklerde yer alan purjör kısımları purjör anahtarı veyahut tornavidayla açılır ve bütün pisliklerden ve sudan aynı zamanda havadan dışarı salınarak arındırılır.
 3. Hijyene dikkat etmek için purjörler açılırken mutlaka büyük bir kova bulundurulur.
 4. Ardından petek rekorları çıkarılır ve boru ile olan kısımdan ayrılır.
 5. Radyatörler sökülerek temizlik yapılacak bölüme götürülür.
 6. Tazyikli su yardımıyla petekler bütün pisliklerden arındırılır.
 7. Sökülen bütün parçalar tekrar monte edilir.
 8. Kombinin su takviyesi aktif edilerek kombiye su dolması sağlanır.
 9. Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve cihaz kullanıma hazır halde bırakılır.

Kombi Bakım Fiyatları
Kombi Bakım Fiyatları

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur ?

Kombi Bakımı İzmir ekibi olarak çok uzun sürelerdir bakım hizmeti sağlamaktayız. Tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz ki Kombi Bakımı Yapılmaz ise cihazın ömrü oldukça kısalır. Kullanım süresi yarı yarıya düşebilir. Isıtma olarak verdiği performansı %40 oranında kaybedebilir. Cihazın kullanımı oldukça zorlaşır. Bunun yanı sıra ürünün içi pislikle dolduğu için, çalışmasını sağlayan parçalar da zorlanır. İç parçaların kirlenmesi ve işlevsiz hale gelmesi cihazı arızaya sürükler. Arızalanan kombi cihazı; Kombinin Su Akıtması, Kombinin Isıtmaması, Kombinin Ateşleme Yapmıyor, Kombi Kart Arızası, Kombinin Çok Sesli Çalışması ve benzeri durumlar gösterebilir.

Böyle durumlarda ise parça değişimi işlemi gerekebilir. Parça değişimi yapılması durumda Kombi Bakımı ücretinden çok daha pahalı fiyatlar ortaya çıkabilir. Kısaca özetlemek gerekirse; Kombi Bakımı İzmir tarafından bakım yaptırmamak, cihazın temizliğini eksik etmek ve periyodik bakım işlemlerini uygulamamak, Sizlere; yüksek maliyetli onarımlar, işlevsiz bir ürün, konforsuz bir kullanım ve ısınma ihtiyacının aksaması gibi problemler yaratabilir. İçeriğimizi dikkatle okuduysanız, lütfen daha sağlıklı bir kullanım için Kombi Bakımı yaptırmayı unutmayın.

Bosch Kombi Bakımı Fiyatları

İzmir’de, Bosch marka kombi kullanıcılarına özel hizmet veren Kombi Servisi ekibimiz, uzman kadrosuyla sektördeki en güvenilir bakım hizmetini sunmaktadır. Bosch kombiler, kaliteli ve dayanıklı yapısıyla müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler, Bosch marka kombi sahiplerinin cihazlarını en iyi şekilde korumak ve performanslarını artırmak için özel olarak eğitilmiş profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz.

Detaylı bakım hizmetlerimiz, Bosch kombi sahiplerinin cihazlarını uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmesini sağlamaktadır. Uzman kadromuz, Bosch marka kombilerin teknik detaylarına hakim olarak, her türlü sorunu en etkili şekilde çözmektedir. İzmir’deki Bosch kombi kullanıcılarına kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunan Kombi Bakım Servisi olarak, müşterilerimizin konforunu her daim ön planda tutuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan servisimiz, Bosch kombi kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. Ekip olarak, Bosch kombi bakımının önemini anlıyor ve cihazların uzun ömürlü olması için düzenli bakımın ne kadar kritik olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, İzmir’deki Bosch kombi sahiplerinin sıkça merak ettiği bakım fiyatları konusunda uygun ve şeffaf bir fiyat politikası benimsemekteyiz. Kombi bakım fiyatları, bazı zamanlarda cihaz sahiplerine yüksek gelmektedir. Ancak daha önce bahsettiğimiz gibi, kombilere bakım yapılmaması durumunda ortaya çıkacak arızalar; bakım fiyatlarından çok daha yüksektir. Bu nedenle arızalarla karşılaşmamak ve masraftan kaçınmak için düzenli bakım yaptırmak gerekmektedir. Şimdi gelin, Bosch Kombi Bakımı Fiyatları’nı inceleyelim.

Bosch Bakım HizmetiFiyat
Bosch Kombi Bakımı 500 TL
Bosch Petek Temizliği 700 TL
Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizliği 1200 TL
Bosch Kombi Bakımı Fiyatları

ECA Kombi Bakımı Fiyatları

Kombi Bakımı İzmir ekibi olarak, en sık hizmet verdiğimiz markalardan biri de ECA kombiler. ECA kombiler, performansları ve kolay kullanımları nedeniyle oldukça sık tercih ediliyor. Bu cihazların performansını koruması ve herhangi bir arıza göstermemesi için yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekiyor. ECA cihazların bakım işlemleri bir hayli önemlidir. Bakım ve Temizlik hizmetinin mutlaka detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve profesyonel bir şekilde tamamlanması gerekiyor.

ECA Cihazlar İçin Servis Çağırın; https://www.berketeknik.com/eca-kombi-servisi-izmir/

Bu noktada bizler, ECA cihazlar üzerinde uzman teknisyen ekiplerimiz ile Kombi Bakımı hizmeti sağlıyoruz. Donanımlı ekipmanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile bakım gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber, Kombiler üzerinde oldukça tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. ECA cihaz sahibi müşterilerimiz, bakım işlemlerinin fiyatını ve nasıl bir hizmet verildiğini sıklıkla merak ediyor. Şimdi sizlerle, Kombi Servisi olarak ECA Kombi Bakım Fiyatları‘nı paylaşacağız. Sizlerde fiyat listemize göz atıp profesyonel hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

ECA Bakım HizmetiFiyat
ECA Kombi Bakımı 500 TL
ECA Petek Temizliği 700 TL
ECA Kombi Bakımı ve Petek Temizliği 1200 TL
ECA Kombi Bakım Fiyatları
Bosch Kombi Bakımı Fiyatları
Bosch Kombi Bakımı Fiyatları

Kombi Bakım Servisi İletişim 7/24

Kombi Bakım Servisi İzmir ili içerisinde hizmet vermektedir. Şehrimizin tüm ilçelerine ve mahallelerine servis yönlendirir. Kimse ihtiyacını gideren bu ev eşya ürününün kullanılamaz hale gelmesini istemez. Bu nedenle olası arıza durumlarında en kısa sürede müdahale edilmesi gerekir. İşte bu noktada, müşterilerimiz için en kısa sürede servis yönlendiriyoruz. İzmir Kombi Bakımı olarak sizlere bu konuda hızlı teknik destek sağlıyoruz. Bu doğrultuda; müşterilerimizin bize ulaşmasını kolaylaştırmak için iletişim yollarını sürekli geliştiriyoruz. Web Sitesi, Sosyal Medya hesaplarımız ve Telefon Numaramız üzerinden 7 gün 24 saat iletişim sağlıyoruz. Bununla beraber, kombi sahibi müşterilerimizin bizlere kolayca ulaşması için iletişim bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Günümüzde birçok farklı firma, kombi bakımı işlemi için hizmet veriyor. Ancak ne yazık ki bir çok teknik servis, kombi bakımı gibi önemli bir işlemi yeteri kadar donanımlı gerçekleştiremiyor. Bu hizmetlerin birçoğunun iletişim bilgisi ise internet üzerinde yer alıyor. Cihaz sahipleri ise, servis çağırmak için internet üzerinden arama gerçekleştiriyor. Bu noktada internet üzerinden yanlış iletişim bilgileri ile hizmet alan kombi sahipleri, mağduriyet yaşayabiliyor. Bizler Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bu durumun önüne geçmek için irtibat bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İletişim yollarımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz. Çağrı merkezinde yer alan ekiplerimizle, tüm problemleriniz ile ilgileniyor ve hızlı bir şekilde servis ekibi yönlendiriyoruz. Sizlerde 7/24 iletişime geçmek ve servis çağırmak için;

 • Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden arama gerçekleştirin veya web sitemiz üzerinden tek tıkla çağrı merkezine ulaşın.
 • Almak istediğiniz bakım hizmetini ekibimiz ile paylaşın.
 • Servis yönlendirmesi için sizden istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi arkadaşlarımız ile paylaşın.
 • Görüşmenizin sonucunda teknisyen ekiplerimiz aynı gün içerisinde sizlere yardımcı olacaktır.

Klima Bakımı İzmir

Fırın Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?


İzmir Kombi Bakımı Sık Sorulan Sorular

Kombi Bakımı Yapılmalı mı ?

Kombi cihazlarının teknik arıza ve parça bozulması yaşamaması için mutlaka bakım yapılmalıdır. Cihazın ömrünü uzatmak, verimi arttırmak ve ısıtma performansına katkıda bulunmak için, profesyonel Kombi Servisi ekipleri tarafından kombi bakımı yapılmalıdır.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder ?

Kombi Bakım ücretini Kiracı karşılamaktadır.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer ?

Kombi Bakımı işlemi ortalama 30 – 45 Dakika kadar sürmektedir.

Kombi Bakımı Fiyatı Ne kadar ?

Kombi Bakımı Fiyatı güncel olarak 500 TL’dir. Petek Temizliğinin ise 700 TL gibi bir fiyatı vardır.

Kombi Bakımı Ne Sıklıkla Yapılır ?

Kombi Bakımı işlemi periyodik olarak mutlaka Yılda 1 Defa yapılmalıdır. Peteklerin temizliği ise kullanım oranına göre 2 Yılda 1 Defa veya kombi bakımıyla aynı zamanda yapılmalıdır.