Kombi Bakımı İzmir

Kombi Bakımı İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 40

Kombi Bakımı İzmir ilinde profesyonel ve detaylı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Kombi Bakım Servisi için (0232) 475 01 40 telefon numarasından talep oluşturabilirsiniz. Özellikle kış aylarında sürekli olarak kullanılan kombiler düzenli bakım gerektirmektedir. Elbette ki periyodik olarak bu bakımların gerçekleşmesi gerekir. Telefon üzerinden randevu oluşturarak servis sağlayabilirsiniz. Kombi Bakımı Fiyatları için mutlaka arayıp bilgi almalısınız.


Kombi Bakımı hizmetini uygularken hedeflediğimiz konu olabildiğince hijyenik bir hizmet vermektedir. Cihazlara oldukça detaylı ve dikkatli davranarak ömrünün uzatmayı garantiliyoruz. Bakım işlemi yapılmayan kombiler arızalarla karşılaşabilir. Oluşan arızalar ise ürünü kullanılamaz hale getirir. Kombi gibi ihtiyaç kategorisinde bulunan bir ürünün kullanılamaması büyük sorunlar çıkaracaktır. Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bu durumun bilincinde olarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.


Kombi Bakımı Fiyatları 2023

Kombi Bakımı Fiyatları, günümüzde hizmet almadan önce sıklıkla merak ediliyor. Güncel fiyatlar ekonomik döneme göre belirleniyor. Ancak bazı durumlarda cihaz sahipleri, bakım ücretini saçma buluyor ve periyodik olarak bakım yaptırmıyor. Fakat bunun sonucunda kötü sonuçlar oluşabiliyor. Çünkü bakım yapılmadığı durumda oluşacak arızalar, bakım fiyatlarından çok daha yüksek maliyetlere sahip olabiliyor. Kısaca özetlemek gerekirse; kombilerin içinde zamanla oluşan pislik ve tortular, temizlenmediği durumda cihazın Eşanjör, Genleşme Tankı ve Fan gibi önemi parçalarına bulaşıyor. Bunun sonucunda ise iç aksamlar bozuluyor ve parça değişimi gerekiyor. Bu durumda cihaza profesyonel bir Kombi Servisi müdahalesi gerekiyor ve bakım ücretinden çok daha yüksek maliyetler oluşuyor. Bu nedenle, mutlaka düzenli olarak bakım işlemi yapılması gerekiyor.

DemirDöküm Bakım Fiyatlarına Göz Atın; DemirDöküm Kombi Bakımı Fiyatları

İzmir Kombi Bakım Servisi ekibi olarak bizler, profesyonel Kombi Bakımı ve Petek Temizliği hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizi fiyat/performans bandında ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunuyoruz. Fiyat tarifelerimizi, güncel ekonomik şartlara ve hizmet kalitemize göre belirliyoruz. Bununla beraber, bakım işlemlerinde yapılanlara dair sizlere bilgi veriyoruz. Sizlerde bakım hizmeti almayı düşünüyorsanız, gelin Kombi Bakımı Fiyatları’nı inceleyelim.

Bakım HizmetiFiyat
Kombi Bakımı 400 TL
Petek Temizliği 450 TL
Kombi Bakımı ve Petek Temizliği 850 TL
Kombi Bakımı Servisi
Kombi Bakımı Servisi

Kombi Servisi Bakım Hizmeti

Kombi Cihazları soğuk kış aylarında ısınma tercihi olarak vazgeçilmez ürünlerdir. Hayatımızın bu derece içinde ve önemli bu cihazlar, gerek çalışma mekanikleri gerekse doğalgaz ile çalıştıklarından dolayı bakımı aksatıldığında öncelikle bizim sağlığımızı, ardından cihazın performansını tehlikeye atar. Kombilerin teknik arıza göstermemesi, müşterilerimize maddi açıdan yüksek zararlar yüklememesi ve cihazın ömrünün uzaması adına kombi bakımı servisimizle oldukça detaylı bir bakım ve temizlik hizmeti sağlamaktayız. Kombi bakımı izmir donanımlı teknik ekipleri ve sektörde harcadığı yılların katkısıyla güvenilir, güler yüzlü ve uygun fiyatlı bakım hizmeti sunar. Kombi ve diğer tüm beyaz eşya cihazlarında teknik arıza tespiti onarım ve garantili parça değişimi için beyaz eşya servisi ve kombi servisi izmir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kombi Bakımı işlemi, yapılması şart olan ve detaylı olması gereken bir işlemdir. Bu noktada, hijyenik ve ayrıntılı bir bakım gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle, bakım işlemi kadar bunu yeterli bir servisin gerçekleştirmesi de önemlidir. Çünkü, yeterli donanıma sahip olmayan ve tecrübesiz gerçekleşen bakım işlemleri, cihazın performansını düşürebilir. Bununla beraber, kalitesiz bir bakım işlemi sonrasında arızalar da meydana gelebilir. Dolayısıyla, bakım ve petek temizliği işlemleri mutlaka profesyonel bir Kombi Servisi tarafından yapılmalıdır.


Kombi Bakımı Servisi olarak bizler; donanımlı, kaliteli ve detaylı bir hizmet sağlıyoruz. Her marka ve her model kombi üzerinde deneyimli, alanında uzman ekiplerimizle işlem gerçekleştiriyoruz. Kombi sistemi içerisinde yer alan kritik ve önemli parçaların temizliğini ve ilaçlanmasını üstleniyoruz. Cihazınızı detaylı olarak inceliyor, kaliteli bakım ürünleri ve donanımlı aletlerimiz ile bakım yapıyoruz. Bununla beraber, petek temizliği konusunda teknolojik cihaz kullanarak performansı arttırıyor, sistemi tamamen temizliyoruz. Güler yüzlü ekiplerimiz, seri ve titiz çalışma stilleri ile en kısa sürede hijyenik bir şekilde işlemi tamamlıyorlar. Üstelik, uygun fiyatlarımızla beraber cebinize uygun ve karşılaması rahat bir hizmet veriyoruz Şimdi gelin, bizi tercih ettiğiniz durumda yararlanacağınız Kombi Servisi fırsatlarına göz atalım!

Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombi Bakımı İzmir Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Kombi bakımı izmir hizmeti nasıl gerçekleştiği konusundaki içeriğimizde sizlere kombi bakımının detaylı bir şekilde nasıl gerçekleşeceğini anlatacağız. Kombi Petek Temizleme ve Kombi Bakımı olarak iki başlıkta ele alacağız. Unutmayınız ki Kombi Bakımı işleminin yılda en az 1 defa gerçekleştirilmesi gerekir. Ve mutlaka profesyonel teknik ekiplerle bir beyaz eşya servisi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 1. Kombi Bakımı İzmir ekibi işleme başlamadan önce elektrik bağlantısı kontrol edilir ve cihaza gelen elektrik akımı kesilir.
 2. Cihazdaki sıcak su ve kaloriferlerin yanıp yanmadığı kontrol edilir.
 3. Kombi su sızdırıyor mu diye bakılır. Böyle bir durum var kombi servisi uygulanır.
 4. Elektrik bağlantılarının bulunduğu bölüm incelenir.
 5. Ardından kombinin ana vanası ve doğalgaza bağlı tüm vanalar kapatılarak deaktif hale getirilir.
 6. Kombinin içerisinde hazır bulunan suyun boşaltma işlemine başlanır. Suyun etrafı kirletmemesi ve temiz çalışma için büyük bir kovaya boşaltılır.
 7. Genleşme tankına ölçüm gerçekleştirilir. Eğer eksiklik varsa cihaza hava basılır.
 8. Brülör ve yanma haznesi kontrol edilir ve teknik ekipmanlar yardımıyla dezenfekte edilir.
 9. Sonra üç yollu vana çıkarılır ve bakımı gerçekleştikten sonra geri montelenir.
 10. Hemen sonra filtre temizliğine geçilir. Şebekeden gelen veyahut evdeki kombinin aşağısında yer alan filtreler temizlenir ve dezenfekte edilir.
 11. Eşanjör bakımına başlanır. Kombinin ana görevi olan ısıtma özelliğini sağlayan bu parçaya önem gösterilir, teknik ekipmanlarla biriken tüm pislikler ve tozlardan arındırılır.
 12. Sırada baca temizliği var. Cihazın hava sirkülasyonunu sağlayan bu kısım, ekipmanlar yardımıyla titizlikle temizlenir.
 13. Cihazın en önemli iç aksamlarından olan fan motoru kontrol edilir. Fan motorunun tamamen temizlenmesinin ardından cihazın ses çıkarma problemleri de çözülebilir.
 14. Kombi bakımı sona ermeden bütün parçalar kontrol edilir ve pisliklerden arındırılır. Teknik arıza gösteren veyahut bozuk bir parçaya denk gelinirse kombi servisi izmir hizmeti uygulanır.

Kombi bakımı izmir işlemi burada sona erer. Cihazın son kontrol ve gaz ayarları yapılır, arından çalışmaya hazır bir şekilde bırakılır. Sizlere detaylı ve güvenilir bir bakım hizmeti ve kombi servisi izmir hizmeti için; 0232 475 01 40

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle kombi tamamen kapatılır ve iç aksamlara kirli su bulaşmaması için kombi dönüşüm vanası kapatılır.
 • Ardından banyodaki havlupan çıkarılır ve havlupandan petek temizleme cihazı bağlanır.
 • Pis suyun çıkış yolu olması ve evin hijyenik kalması için cihazın hortumunun diğer tarafı en uygun klozetin veyahut lavabonun yanına götürülür.
 • Cihazın içine su eklenerek sistem harekete geçirilir.
 • Sistem başladıktan sonra bu sayede kirli su dışarı akarken, içerisi temiz suyla dolar.
 • Radyatörlerin vanaları deaktif hale getirilir ve hepsi kapatılır.
 • Yalnızca temizleme işlemi gerçekleştirilecek peteğin vanaları aktif halde bulunur.
 • Petek temizleme kimyasalı hazırlanır ve ısıtma mekanizmasına gönderilir.
 • Bakım işleminin sağlıklı geçmesi için kombi bakımı izmir donanımlı ekiplerimiz koruyucu madde kullanır.
 • Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve sistem tekrar monte edilerek çalışır halde bırakılır.

Kombi petek bakımı da en az kombi bakımı kadar önemlidir. Kombi verimi açısından petek temizliği düzenli olarak yılda 1 defa yaptırılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı izmir hizmeti titizlikle bu işlemi yürütür.

Kombi petek bakımı işlemi kombi temizleme cihazı aracılığıyla da İzmir Kombi Bakımı tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Peki kombi bakımı cihazla nasıl gerçekleştirilir ?


Kombi Bakımı Temizleme Cihazıyla Nasıl Yapılır ?

 1. Cihazla temizleme işlemine kombinin giriş çıkış kısımlarına temizleme cihazı takılarak başlanır.
 2. İkinci adım olarak makineye temiz su ilavesi gerçekleştirilir.
 3. Makine çalıştırılarak kirli suyun çıkışı sağlanır.
 4. Eğer cihazda ısıtma özelliği varsa, su ısıtılır. Yoksa normal derecede bir su kullanılır.
 5. Yaklaşık 0,5 litre kadar kombi bakım kimyasalı cihaza enjekte edilir.
 6. Cihaz tekrar çalıştırılır ve yaklaşık 30 dakika kadar ilaçlı suyun dönüşümünü sağlar.
 7. İlaçlı su kombiyi temizledikten sonra kimyasaldan arınması için son kez temiz su cihaz aracılığıyla kombide dönüşüm yapar.
 8. Pislik hazneleri fırçayla dezenfekte edilir.
 9. Ve son olarak sisteme su ilave edilerek çalışmaya hazır halde teslim edilir.

Evde Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi bakımı İzmir donanımlı teknip ekipleri ve beyaz eşya servisi kadar profesyonel olmasa da sizlerde kendi evlerinizde imkanınız doğrultusunda kombi petek temizliği yapabilirsiniz. Elbette ki bu temizlik geçidir ve belirli noktalarda eksik kalacaktır. Fakat yinede hiç yoktan iyidir. Belirli aralıklarla daha iyi performans için uygulayabilirsiniz. Cihazınızın ömrünü tamamen uzatmak, kombinizi en yüksek verimle kullanmak için mutlaka profesyonel İzmir Kombi Bakımı hizmetinden faydalanmalısınız. Evde kombi bakımı nasıl yapılır;

 1. Kombi bakımı izmir petek temizliğinin ilk adımı ısı vanasını deaktif etmek ve peteklerin çalışmasını sonlandırmaktır.
 2. Peteklerde yer alan purjör kısımları purjör anahtarı veyahut tornavidayla açılır ve bütün pisliklerden ve sudan aynı zamanda havadan dışarı salınarak arındırılır.
 3. Hijyene dikkat etmek için purjörler açılırken mutlaka büyük bir kova bulundurulur.
 4. Ardından petek rekorları çıkarılır ve boru ile olan kısımdan ayrılır.
 5. Radyatörler sökülerek temizlik yapılacak bölüme götürülür.
 6. Tazyikli su yardımıyla petekler bütün pisliklerden arındırılır.
 7. Sökülen bütün parçalar tekrar monte edilir.
 8. Kombinin su takviyesi aktif edilerek kombiye su dolması sağlanır.
 9. Son olarak peteklerin havası boşaltılır ve cihaz kullanıma hazır halde bırakılır.

Kombi Bakım Servisi
Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur ?

Kombi Bakımı İzmir ekibi olarak çok uzun sürelerdir bakım hizmeti sağlamaktayız. Tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz ki Kombi Bakımı Yapılmaz ise cihazın ömrü oldukça kısalır. Kullanım süresi yarı yarıya düşebilir. Isıtma olarak verdiği performansı %40 oranında kaybedebilir. Cihazın kullanımı oldukça zorlaşır. Bunun yanı sıra ürünün içi pislikle dolduğu için, çalışmasını sağlayan parçalar da zorlanır. İç parçaların kirlenmesi ve işlevsiz hale gelmesi cihazı arızaya sürükler. Arızalanan kombi cihazı; Kombinin Su Akıtması, Kombinin Isıtmaması, Kombinin Ateşleme Yapmıyor, Kombi Kart Arızası, Kombinin Çok Sesli Çalışması ve benzeri durumlar gösterebilir.

Böyle durumlarda ise parça değişimi işlemi gerekebilir. Parça değişimi yapılması durumda Kombi Bakımı ücretinden çok daha pahalı fiyatlar ortaya çıkabilir. Kısaca özetlemek gerekirse; Kombi Bakımı İzmir tarafından bakım yaptırmamak, cihazın temizliğini eksik etmek ve periyodik bakım işlemlerini uygulamamak, Sizlere; yüksek maliyetli onarımlar, işlevsiz bir ürün, konforsuz bir kullanım ve ısınma ihtiyacının aksaması gibi problemler yaratabilir. İçeriğimizi dikkatle okuduysanız, lütfen daha sağlıklı bir kullanım için Kombi Bakımı yaptırmayı unutmayın.

Kombi Bakım Fiyatları İzmir
Kombi Bakım Fiyatları İzmir

Kombi Bakım Servisi İletişim

Kombi Bakım Servisi İzmir ili içerisinde hizmet vermektedir. Şehrimizin tüm ilçelerine ve mahallelerine servis yönlendirir. Kimse ihtiyacını gideren bu ev eşya ürününün kullanılamaz hale gelmesini istemez. İzmir Kombi Bakımı sizlere bu konuda destek sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin bize ulaşmasını kolaylaştırmak için iletişim yollarını sürekli geliştirmekteyiz. Hali hazırda web sitemizde bulunan tıkla servis al butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Harici 0232 475 01 40 telefon numaramızdan arayarak servis randevusu alabilirsiniz.

Kombi Bakım Servisi adıyla sizlere hızlı servis sağlamak için çabalamaktayız. Firmamızdan teknik servis alın ve kombilerinizin ömrünü uzatın! Servis kaydı oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Teknik arıza problemlerinin olmaması için periyodik bakım yapılmalıdır. Sadece Kombi değil diğer bütün ev ürünlerinde gereklidir. Yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz beyaz eşya ürünlerinin sağlığına dikkat edin. Evde beyaz eşya bakımı ve diğer ürünler için ayrıca bakınız;

Klima Bakımı İzmir

Fırın Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?


İzmir Kombi Bakımı Sık Sorulan Sorular

Kombi Bakımı Yapılmalı mı ?

Kombi cihazlarının teknik arıza ve parça bozulması yaşamaması için mutlaka bakım yapılmalıdır. Cihazın ömrünü uzatmak, verimi arttırmak ve ısıtma performansına katkıda bulunmak için, profesyonel Kombi Servisi ekipleri tarafından kombi bakımı yapılmalıdır.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder ?

Kombi Bakım ücretini Kiracı karşılamaktadır.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer ?

Kombi Bakımı işlemi ortalama 30 – 45 Dakika kadar sürmektedir.

Kombi Bakımı Fiyatı Ne kadar ?

Kombi Bakımı Fiyatı güncel olarak 400 TL’dir. Petek Temizliğinin ise 450 TL gibi bir fiyatı vardır.

Kombi Bakımı Ne Sıklıkla Yapılır ?

Kombi Bakımı işlemi periyodik olarak mutlaka Yılda 1 Defa yapılmalıdır. Peteklerin temizliği ise kullanım oranına göre 2 Yılda 1 Defa veya kombi bakımıyla aynı zamanda yapılmalıdır.