Vestel Servisi

Vestel Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

Vestel Servisi ekibi olarak 7/24 müşteri hizmetleri ve İzmir içerisinde her bölgede bulunan teknisyen ekiplerle geniş kapsamlı servis hizmeti sağlıyoruz. Vestel Servisi Telefon Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden arama gerçekleştirerek bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Servis hizmetimiz kapsamında arızalanan veya bakım ihtiyacı duyan Vestel marka beyaz eşya, ocak & fırın ve klima cihazlarınızın tamamı için bizlere ulaşabilirsiniz. Her yaşam alanında bulunan ve gündelik yaşantınızda oldukça yoğun kullandığınız akıllı ev ürünlerinin sizleri mağdur etmesi durumda profesyonel destek için bizlere başvurabilirsiniz. İzmir ili içerisinde her bölgede yer alan teknik ekiplerimizle hizmet sağlıyoruz. Eğer sizlerde teknik servis çağırmak istiyorsanız; şimdi iletişime geçin anında destek alın!

Beyaz eşya, ocak ve fırın ayrıca kombi ve klima gibi cihazlar insanların gündelik yaşamında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Vestel marka makineler de kullanıcılar tarafından sık tercih edilen ürünlerdir. Öyle ki bu elektronik ürünler olmadan hayatımız oldukça zor olacaktır. Ancak elektrik akımıyla çalışan ve belirli sistemlere sahip olan bu cihazlar zaman içerisinde belirli sebepler nedeniyle arıza gösterebiliyor. Böyle durumlar kullanıcılar için büyük mağduriyet oluşturuyor. Sürekli ve düzenli kullanılan bu cihazlardan mahrum kalmak zor durumlar oluşturabiliyor. İşte tam da bu zamanlarda problemlere çözüm üretmek için teknik desteğe ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca kullanılan Vestel cihazlar birçok özelliğe sahip ve fonksiyonlu makineler olduğundan profesyonel hizmet alınması gerekiyor. Vestel Servisi İzmir ekibi olarak böyle durumlarda donanımlı ve yeterli hizmeti müşterilerimiz için sağlıyoruz. Hizmet detaylarımıza göz atalım.

 • Vestel cihazlarda yaşadığınız teknik problemleri en kısa sürede çözüme ulaştırmak ve mağduriyetleri bir an önce gidermek için Hızlı Servis sağlıyoruz. Bu kapsamda Servis Süreci genellikle Aynı Gün , ortalama olarak ise 1-3 İş Günü içerisinde tamamlanıyor.
 • Müşterilerimize güvenilir bir hizmet sağlamak ve desteğimizi her daim sürdürmek için Garantili Vestel Servisi sunuyoruz. Buna bağlı olarak parça değişimi veya onarım işlemi yapılan cihazlar tarafımızdan 1 YIL GARANTİ güvencesine alınıyor.
 • Teknik arıza tespiti için istenen Vestel Servis Ücreti miktarı uygun fiyatlı olarak 100-200 TL aralığında alınıyor.
Vestel Müşteri Hizmetleri
Vestel Müşteri Hizmetleri

Vestel Müşteri Hizmetleri

Vestel Servisi‘nin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için öncelikle bizlerle iletişime geçip servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu doğrultuda bilgileriniz ile bir servis talebi adresinize en yakın teknik ekibe iletilecektir. Bu tarz işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Vestel Müşteri Hizmetleri çağrı merkeziyle beraber 7/24 sizlere destek olmaktadır. Bu sayede bizlerden hizmet alacak müşterilerimiz telefon numarası ile irtibata geçerek bilgi sağlayabilir, problemlerini aktarabilir ve servis için kayıt oluşturabilir. Hizmet hakkında bilgi edinmek ve en kısa sürede teknik destek almak istiyorsanız servis numarası üzerinden arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Özellikle son yıllardan sunulan servis hizmetlerinin bir çoğunun iletişim bilgileri internet üzerinde yer almaktadır. Ancak bunların arasında bazı yetersiz ve yanlış hizmetlere dair irtibat numaraları da bulunmaktadır. Kullanıcılar arıza anında direkt olarak internet üzerinden iletişime geçmeye çalışırken bazı durumlarda kötü hizmetlere maruz kalıyorlar. Bu da teknik problemlerin çözülememesine ve mağduriyetlerin uzamasına neden oluyor. Buna benzer durumları önlemek ve bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimizin doğru servis hizmetine erişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda Vestel Arıza Servisi ekibi olarak sizlere nasıl kayıt oluşturacağınızı anlatacağız.

Vestel Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Vestel Servisi Telefon Numarası olarak kullanılan (0232) 475 01 01 üzerinden arama gerçekleştirerek müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.
 • Sizleri karşılayan çağrı merkezi ekiplerimize hangi Vestel cihazda sorun yaşadığınızı, makinede görülen arızayı ve ürünün garanti bilgisini aktarınız.
 • Kayıt için sizlerden talep edilecek olan Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşınız.
 • Telefon görüşmenizi sonlandırdığınızda adınıza bir Vestel Servis Kaydı oluşturulacak ve bunun üzerinden bölgenize en yakın ekibe talep iletilecektir.
Vestel Servisi
Vestel Servisi

Vestel Servisi İzmir

Vestel Servisi İzmir ili içerisinde aktif teknik ekiplerle çalışmaktadır. Vestel ürünlerin oldukça sık tercih edildiğini biliyoruz. İzmir gibi bir büyükşehirde elektronik akıllı ev ürünlerinin kullanım oranı da oldukça yüksektir. Markanın popülerliğiyle beraber bu bölgeden fazlasıyla servis talebi alıyoruz. Müşterilerimize ihtiyaç anında destek olabilmek için her alanda yer alan teknik gruplarla geniş kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz. Bu bağlamda her ilçede yer alan atölyelerimizde cihazlarınızın onarım aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Böyle yoğun bir alanda tüm taleplerle ilgilenmek ve kullanıcıların mağduriyetlerini en kısa sürede gidermek için profesyonel ve hızlı bir servis sağlamak gerekiyor. Bu doğrultuda birçok avantaja ve fırsata sahip bir hizmet sunmak üzerine çalışıyoruz. Olası teknik aksaklıklarda bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Vestel Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın & Ocak, Televizyon ve Klima gibi cihazların tamamı günümüzde oldukça dijitalleşen ve özelliğe sahip olan akıllı cihazlardır. Bu makineler zamanla kullanıcı hataları, voltaj problemleri, bakımsızlık ve yoğun kullanım gibi birçok nedenden arızalanabiliyor. Cihazlarda görülen bozulmaların sorunsuz çözülmesi için alacağınız teknik desteğin donanımlı ve kapsamlı olması gerekiyor. Çünkü her ürün birbirinden farklı bir sisteme sahip, bazıları daha hassas ve düzenli bakım gerektiren ayrı cihazlardır. Dolayısıyla her cihazla özel olarak ilgilenilmesi ve üzerinde uzman kişilerin müdahale etmesi gerekir. Yetersiz ve bilinçsiz işlemler sorunların çözülmesine engel olacaktır. Bu nedenlerden dolayı İzmir Vestel Servisi ekibi olarak tecrübeli ve uzman çalışma arkadaşlarımızla geniş kapsamlı bir hizmet yürüterek üst düzey bir destek sunuyoruz.

Vestel Arıza Servisi
Vestel Arıza Servisi

Vestel Arıza Servisi Hizmeti

Vestel Servisi olarak temel amacımız ve işimiz cihazlarda görülen arıza durumlarını onarmaktır. Bu alana yoğunlaşarak uzun yıllardır teknik tecrübemizi geliştiriyor ve uzman personellerle çalışıyoruz. Hangi cihaz olursa olsun elektronik ürünlerin tamir edilmesi için profesyonel müdahale edilmesi ve kapsamlı işlem uygulanması gerektiğini biliyoruz. Bunu sağlamak için en önemli nokta yapılacak servis işlemleri olacaktır. Elimizdeki makine ne olursa olsun her teknik problem için en uygun işlem sırası belirlenmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Akıllı ev ürünlerinin günümüzde oldukça fazla teknolojik hale gelmesiyle de beraber bu cihazlarda yaşanan arızaların sebebini öğrenmek zorlaşabilir. Bu bağlamda teknik arıza tespiti oldukça önemli bir noktadır. Her cihaz için donanımlı ekipmanlar ve ölçüm aletleriyle tespit yapılmalı ve her ürün ile özel olarak ilgilenilmelidir.

Cihaz Hizmeti; Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel Arıza Servisi hizmeti kapsamında her cihazınız ile ayrı ve özel olarak ilgileniyoruz. Birbirinden farklı ürünlerde o cihaz üzerinde uzmanlığı olan teknik personeller ile çalışıyoruz. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına servis işlemlerinin neler olduğunu ve hangi Vestel cihazların servis kapsamında olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Vestel Teknik Servis Cihazlarınızı Nasıl Onarıyor ?

Vestel Servisi İzmir ekibi olarak cihazlarınız ile donanımlı olarak ilgileniyoruz. Buna dayalı olarak ayrıntılı ve detaylı bir hizmet sağlıyoruz. Servis işlemlerinin burada önemli bir rol oynadığının farkındayız. Hizmet alacak müşterilerimiz de genellikle servise verdikleri ürünlere ne gibi işlemler yapılacağını merak ediyor. Sağladığımız hizmetler hakkında sizleri bilgilendirmek için içerikler üretiyoruz. Buna bağlı olarak servis işlemlerinin neler olduğunu ve hangi Vestel cihazların servis kapsamında olduğunu inceleyelim.

 • İlk işlem olarak Teknik Arıza Tespiti uygulanır. Bu aşamada teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri ile arızanın kaynağı, değişecek parçalar, yapılacak işlemler ve tamir yeri gibi unsurlar belirlenir.
 • İkinci adımda Vestel cihaz parça değişimi, tamir ve onarımların gerçekleşmesi için adreste veya atölye ortamında uzman ustalar aracılığıyla işlem uygulanır.
 • Arızaları onarılan cihazın periyodik bakım ve temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Detaylı ve hijyenik olarak orijinal bakım ürünleriyle uygulama yapılır.
 • Teknik problemleri giderilen ve bakımları yapılan makine, çalışma performansı testlerinden geçer. Cihazın sorunsuz çalıştığından ve ilk günkü kadar verimli olduğundan emin olunur.
 • Servis Süreci sona eren ürün, Vestel Arıza Servisi kapsamında en az 1 Yıl Garanti altına alınarak teslim edilir.
Vestel Servisi İzmir
Vestel Servisi İzmir

Vestel Beyaz Eşya & Klima Servisi

Beyaz Eşya Servisi; Berke Teknik

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Servisi kapsamında en sık rastladığımız ve kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünlerden biri Buzdolabı cihazlarıdır. Bu cihazlar gıdaların korunumu konusunda bizlere destek sağlayan ve günümüzde her evde bulunan ürünlerdir. Zamanla rezistans, kompresör gibi parçalardan arıza gösterebilen bu cihazların onarım, bakım ve tamir işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri her yaşam alanında kendine yer edinmiş ve tekstil ürünlerinin hijyeni konusunda çalışan makinelerdir. Servis kapsamında en sık rastladığımız, birçok sebepten arıza gösterebilen cihazlardır. Yoğun kullanımlarda ventil, pompa, kart ve benzeri iç parçalarının bozulmasıyla arıza gösterebilir. Vestel Arıza Servisi dahilinde vazgeçilmez durumda olan bu ürünlerin bakım & onarım ihtiyaçların karşılıyoruz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makineleri mutfak bölümünde gerek ev gerekse endüstriyel alanlarda sık kullanılırlar. Bu cihazlar marka içerisinde oldukça popüler ürünlerdir. Kullanıcı hataları, voltaj problemleri ve benzeri nedenlerle elbette elektronik yapıları gereği bozulabiliyorlar. Böyle durumlarda müşterilerimizin mağduriyetini en kısa sürede gidermek adına hızlı servis kapsamında parça değişimi ve tamir uyguluyoruz.

Vestel Fırın & Ocak Servisi

Vestel marka Fırın & Ocak grupları özellikle mutfak alanının vazgeçilmezleridir. Kullanıcılar tarafından yoğun kullanılan bu ürünlerin gıdaların pişirilmesi konusunda önemli rol oynarlar. Zaman içerisinde bakım yapılmaması ve özellikle elektrik aksaklıkları nedeniyle bozulabilirler. Bu cihazların arıza durumlarında gerekli teknik desteği Vestel Servisi İzmir ekibi olarak garantili bir şekilde sağlıyoruz.

Vestel Televizyon Servisi

Televizyonlar marka kapsamında en çok tercih edilen cihazlardandır. Görüntü ve ses performansıyla dikkat çeken bu ürünler önemli kitle iletişim araçlarındandır. Hassas yapıda bulunan bu cihazlar her elektronik ürün gibi teknik problemler gösterebilir. Böyle anlarda profesyonel Vestel TV Servis ekibimizle LCD Ekran Değişimi, Led panel tamiri gibi işlemleri uygun fiyatlı olarak gerçekleştiriyoruz.

Vestel Klima Servisi

İzmir Vestel Servisi olarak özel ilgilendiğimiz ve karmaşık cihazlar arasında yer alan Klimalar, her mevsim de ortam sıcaklığını dengelemek üzerine çalışırlar. İklimlendirme alanında yer alan bu cihazlar düzenli Klima Bakımı gerektiren ve arızalarının detaylı incelenmesi gerek ürünlerdir. Cihazların olası arıza durumlarında ve bakım ihtiyaçlarında donanımlı servis hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

Vestel Yetkili Servis
Vestel Yetkili Servis

Vestel Yetkili Servis Kalitesinde Teknik Destek

Vestel Yetkili Servis düzeyin ve kaliteli bir teknik servis hizmeti sağlamak için yıllardır çalışmalar yürütüyoruz. Bu bağlamda önem verdiğimiz en değerli hususlar müşteri güveni ve memnuniyeti olmuştur. Bunlar sağlamak için hizmetimiz dahilinde birçok avantaj ve fırsat sağlıyoruz. Bu avantajlarımızı kullanarak müşterilerimize sorunsuz bir servis süreci oluşturmak ve yeterli desteği sağlamayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımızın bizlere daha rahat ulaşması için iletişim yollarımızı geliştiriyor ve bilgilendirici içerikler oluşturuyoruz. Bu kapsamda sağladığımız avantajları sizlerle paylaşacağız.

HizmetAvantaj
Hızlı ve Geniş Servis AğıVestel ürünlerde yaşanan problemleri en kısa sürede gidermek adına her bölgede bulunan ekip ve atölyelerimizle hizmet veriyoruz
Garantili Vestel ServisiMüşterilerimizin güvenilir bir destek alması ve olası tekrar problemlerde ilgimizi sürdürmek için onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz.
Profesyonel Teknik EkipCihazlarda ortaya çıkan tüm arızaları gidermek ve hatasız bir hizmet sunmak adıma tecrübeli, eğitimli ve uzman ekiplerle çalışıyoruz.
Uygun FiyatlandırmaGüncel ekonomik şartlara ve cebe uygun fiyat tarifeleri ile servis kalitemize paralel uygun fiyatlandırmalar oluşturuyoruz.
Vestel Yetkili Servis
Vestel Servis İletişim
Vestel Servis İletişim

Vestel Servis İletişim

Vestel Servisi İletişim yollarından en kolay ve rahat olanı Telefon Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Bununla beraber tek tıkla bizlerle iletişime geçmek için web sayfamızda yer alan tıkla servis al butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilir ve çağrı merkezinin yönlendirmesiyle servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlere daha kolay ulaşabilmesi için iletişim yollarımızı günden güne geliştiriyoruz. Vestel cihazların olası arıza durumlarında anında destek olabilmek için telefon üzerinde 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Sizlerde ürünlerinizin bozulma durumunda anında destek almak için bizlerle iletişime geçin!


Vestel Servisi Sık Sorulan Sorular

Vestel Servis Ücreti Fiyatı Ne Kadar ?

Vestel Servis Ücreti güncel olarak 100-200 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret, önemli bir servis işlemi olan Teknik Arıza Tespiti için talep edilmektedir.

Vestel Servis Hangi Günler Açık ?

Vestel Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Teknik grubumuz Hafta içi ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Vestel Servis Garanti Süresi Ne Kadar ?

Vestel Servisi garantili hizmet kapsamında parça değişimi ve onarım yapılan ürünler en az 1 Yıl Garanti kapsamına alınmaktadır.

Vestel Teknik Servis Süresi Kaç Gün ?

Vestel Arıza Servisi teknik servis süresi genellikle Aynı Gün, ortalama olarak ise 1-3 İş Günü kadar sürmektedir.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!