Klima Tamircisi İzmir

Buca Klima Servisi

|TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51|

Buca Klima Servisi ekibi olarak, Klima cihazlarıyla alakalı profesyonel teknik servis desteği sağlıyoruz. Klimalar, iklimlendirme cihazları olarak günümüzde evlerde, iş yerlerinde ve daha birçok yaşam alanında aktif kullanılıyorlar. Özellikle Buca gibi bir bölgede ise fazlasıyla klima kullanıcısı mevcut. Klimalar, bakımsızlık; yanlış kullanım ve voltaj problemleri gibi belirli sebeplerden dolayı arıza gösterebiliyor. Herhangi bir teknik problem oluştuğunda ise, klimalar için teknik destek ihtiyacı oluşuyor ve profesyonel servis müdahalesi gerekiyor. Bizler, uzun yıllardır tecrübemize dayanarak Buca bölgesinde Klima Servisi olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızın tamir, bakım, montaj, parça değişimi ve diğer tüm ihtiyaçlarını gideriyoruz. Arıza durumlarında 7/24 servis sağlıyoruz. Klimalarınızdaki herhangi bir problem için hizmetlerimizi inceleyin ve bizlerle doğrudan iletişime geçin!

 • Buca Klima Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Buca Klima Servis Ücreti: 250 TL
 • Klima Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Klimanızda herhangi bir problem gördüğünüzde, mutlaka profesyonel bir servisten destek almalısınız. Klimalar, çalışma yapıları gereği oldukça karmaşık ve hassas makinelerdir. Dolayısıyla klima arızalarında sorunu nedenini öğrenmek ve çözüm yolları geliştirmek, bir hayli önemlidir. Bu nedenle, teknik destek noktasında alanında uzman kişilerden yardım almalısınız. Buca Klima Servisi olarak, profesyonel teknisyen kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Klima arızalarında en kısa sürede müdahale ediyor, detaylı arıza tespiti uyguluyoruz. Buca bölgesindeki tamir atölyelerimizde uzman klima ustaları ile çalışıyoruz. Klima Tamiri aşamasını profesyonelce gerçekleştiriyor, donanımlı bir şekilde çalışıyoruz. Servis hizmetimiz dahilinde müşterilerimize çeşitli fırsat ve avantajlar sunuyoruz. Bununla beraber, şeffaf servis anlayışımız kapsamında servis işlemlerine dair sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlerde, her marka klima cihazınıza yönelik profesyonel servis hizmeti için Berke Teknik’i tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Karabağlar Klima Servisi

🚚

Hızlı Servis

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

⚙️

Kaliteli Yedek Parça

💵

Uygun Fiyatlar

🔒

1 Yıl Garanti


Buca Klima Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Buca Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bizlere ve ekibimize ulaşabilirsiniz. Servis olarak, sürekli iletişim yollarımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Klimalar, herhangi bir arıza gösterdiklerinde yokluklarını doldurmak zor oluyor ve cihaz sahipleri mağduriyet yaşıyor. Bu nedenle, en kısa sürede hızlı teknik servis desteği gerekiyor. Bu bağlamda, iletişim yollarımızı günden güne güçlendirerek müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşmasını ve servis desteği almasını sağlıyoruz. Servis ekibimize; Telefon Numaramız, Web Sitemiz ve Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz ve 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz ile müşterilerimize en kısa sürede servis yönlendiriyoruz.

Klimaların herhangi bir arıza durumunda profesyonel bir servis desteği gerektiğini söyledik. Günümüzde, klima hususunda servis desteği veren birçok farklı firma bulunuyor. Fakat çoğu teknik servis yeterli hizmet kalitesini sağlayamıyor. Bu hizmetlerin iletişim bilgileri ise internet üzerinde yer alıyor. Herhangi bir arıza durumunda internet üzerinden servis çağıran klima sahipleri, mağduriyet yaşayabiliyor. Hatta klimalar donanımsız müdahalelerle daha kötü duruma gelebiliyor. Bu nedenle, servis çağırmadan önce doğru iletişim bilgilerini kullanmak ve Buca bölgesinde profesyonel bir servise ulaşmak gerekiyor. Bu noktada Buca Klima Tamircisi olarak bizler, doğru iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve nasıl servis çağırabileceğinizi sizlere anlatıyoruz. Peki, nasıl servis çağırabilirsiniz ?

 • Buca Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ya da web sitemizde yer alan ”Tıkla Servis Al” butonu üzerinden çağrı merkezimize ulaşın.
 • Telefonda sizleri karşılayan çalışma arkadaşlarımız ile; klimada karşılaştığınız arızayı, ürünün garanti bilgisini ve servis talebinizi paylaşın.
 • Servis kaydınızın oluşturulması için sizlerden istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi ekiplerimize iletin.
 • Telefon görüşmeniz tamamlandığında, servis talebiniz Buca bölgesindeki teknisyen ekiplere iletilecek ve servis çağırmış olacaksınız.
Buca Klima Servisi
Buca Klima Servisi

Buca Klima Tamircisi Hizmetleri

Buca Klima Tamircisi hizmetlerimiz, klima cihazlarının tüm tamir, onarım, parça değişimi, bakım ve montaj ihtiyacını kapsar. Klimaların, hassas ve detaylı elektronik cihazlar olduğunu biliyorsunuz. Klimaların içerisinde oldukça fonksiyonel birçok farklı iç aksam bulunur. Buna bağlı olarak klima arızalarının ve arıza kodlarının çözümü donanımlı bir şekilde yapılmalıdır. Dolayısıyla her bir klima arızası mutlaka detaylı olarak incelenmeli ve buna göre hareket edilmelidir. Bu noktada ne kritik olan Klima Tamiri işlemidir. Tamir aşamaları ve işlemleri, kesinlikle profesyonel olarak gerçekleştirilmelidir.

Yedek parçaların değişimi, bakım hizmeti ve montaj gibi işlemler; ustalar aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. İnsanların hayatında önemli bir yer edinen klimalar, yeterli kalitede olmayan tamir işlemleri nedeniyle çok daha büyük sorunlarla karşılaşabilir. Sonuç olarak, Buca gibi bir ilçede Klima Tamircisi hizmeti almak istiyorsanız profesyonel bir destek çağırmalısınız.

İzmir Genelinde Servis Çağırın: Klima Servisi İzmir

Buca Klima Servisi ekibi olarak bizler, bünyemizde bulunan uzman teknisyenlerimiz ile her alanda teknik destek sağlıyoruz. Klima Tamiri, Klima Montajı ve Klima Bakımı gibi işlemlerin tamamını profesyonel olarak uyguluyoruz. Klimalarınızda görülebilecek her türlü arızayı tecrübemiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Hizmetimiz dahilinde, tamir aşamasında gerekli yedek parçaları en kısa sürede kaliteli olarak temin ediyoruz.

Buca bölgesinde yer alan donanımlı atölyelerimizde, klimalarınızın ihtiyacı olan tüm onarım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Geniş servis ağımız ile, klima arızalarını en kısa sürede tamir ediyoruz. Klima bakımlarını hijyenik ve ayrıntılı bir şekilde yapıyoruz. Alanında uzman montaj ekiplerimiz ile, her marka ve boyutta klimalarınızın montajını hatasız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Buca’da yer alan Klima Tamircisi ekiplerimiz ile, klimalarınızın ihtiyaçları doğrusunda her türlü teknik hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İklimlendirme cihazlarında meydana gelebilecek her farklı arıza, farklı bir yedek parçanın bozulması nedeniyle ortaya çıkabilir. Klima sahipleri ise, arızaya göre tahmin yürüterek hangi parçanın arızalanmış olabileceğini bilebilir. Bunun sonucunda ise müşterilerimiz, cihazlarındaki arızalı parçanın tamirinin mümkün olup olmadığını merak etmektedir. Bununla beraber, Klima Servisi Buca ekibi olarak bizlere; tamir, montaj ve bakım hizmetlerimize dair birçok farklı soru gelmektedir. Şeffaf servis politikamız dahilinde, hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirmek için ne gibi hizmetler yaptığımızı sizlerle paylaşacağız.

Buca Klima Tamiri

Buca Klima Tamiri ekibi, klimalarda arızalanan tüm parçaların değişimini ve tamirini profesyonelce gerçekleştirir. Yedek parçalar en kısa sürede temin edilir, tamir atölyelerinde montajı gerçekleştirilir.

 • Klima Kart Tamiri
 • Klima Drenaj Pompası Değişimi
 • Klima Fan Tamiri
 • Klima NTC Sensör Değişimi
 • Klima Kompresör Tamiri
 • Klima Kontaktör Değişimi
 • Klima Step Motoru Tamiri
 • Klima Termistör Değişimi
 • Klima Dış Ünite Tamiri
 • Klima Termostat Tamiri

Buca Klima Bakımı

Buca Klima Bakımı hizmeti dahilinde, klimanın tüm iç aksamları ve bölmeleri detaylı olarak temizlenir, Kaliteli bakım ürünleri kullanılır ve hijyenik bir çalışma gerçekleştirilir. İşlemler profesyonel bir şekilde yapılır ve en kısa sürede tamamlanır.

 • Klima İç Ünite Bakımı
 • Klima Dış Ünite Bakımı
 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Kondenser Bakımı
 • Klima Kart Temizliği
 • Klima Kompresör Bakımı
 • Klima Fan Temizliği
 • Klima Motor Bakımı
 • Klima Drenaj Kanalı Temizliği
 • Klima Dış Ünite Temizliği
 • Klima Gaz Dolumu

Buca Klima Montajı

Buca Klima Montajı ekibi, 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU ve tüm boyutlarda klimaların montajını gerçekleştirir. Montaj işlemi için gereken malzemeler A kalite kullanılır. Montaj işlemi en kısa sürede kontroller yapılarak tamamlanır.

 • Klima Montajı
 • Klima Dış Ünite Montajı
 • Klima İç Ünite Montajı
 • Klima Söküm – Takım
 • 9000 BTU Klima Montajı
 • 12000 BTU Klima Montajı
 • 18000 BTU Klima Montajı
 • 24000 BTU Klima Montajı

Buca Klima Servisi Hizmet Süreci

Buca Klima Servisi olarak, oldukça uzun yıllardır Klima cihazları için teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Buna dayanarak biliyoruz ki, klimaların tamir işlemleri mutlaka adım adım ve profesyonelce gerçekleştirilmelidir. İklimlendirme cihazlarında herhangi bir problem oluştuğunda detaylı bir arıza tespiti uygulanmalı ve yapılacak işlemler sırasıyla belirlenmelidir. Hangi yedek parçaların değişeceği, işlemin atölyede mi yoksa evde mi gerçekleşeceği veya ne gibi işlemler uygulanacağı önemlidir. Servis süreci esnasında mutlaka donanımlı ekipmanlarla çalışılmalı ve dikkatli davranılmalıdır. Servis işlemleri sırasıyla gerçekleştirilerek, ufaktan büyüğe tüm arızalar çözülebilir. Ancak yeterli donanım sahip olmadan ve yanlış yapılan işlemler sonucu, cihazdaki problem daha da büyüyebilir ve bunun sonucunda klima tamamen çalışmayabilir. Bu sebeple, servis hizmeti boyunca yapılacak olan işlemler bir hayli önemlidir.

Bizler, Buca ilçesi dahilinde alanında uzman ve donanımlı ekiplerimiz ile, profesyonel ve avantajlı bir hizmet veriyoruz. Klimalarınızı, adrese geldiğimiz ilk andan itibaren detaylıca inceliyoruz. Donanımlı ekipmanlar kullanıyor, servis süreci boyunca cihazlarınıza dikkatli davranıyoruz. Buca Klima Servisi olarak ilçede yer alan tamir atölyelerimizde, tecrübeli ustalarımızın elleriyle klimalarınızı ilk günkü performansına döndürüyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde, ihtiyaç olan yedek parçaları en kısa sürede temin ediyoruz ve bu süreçte hızlı & titiz hareket ediyoruz.

Müşterilerimiz, klimalarını servise verdiklerinde bu süreç içerisinde neler yapılacağını merak ediyor. Bununla beraber; cihaza uygulanacak işlemleri, tamir işlemlerinin ne kadar süreceğini ve cihazın ne zaman teslim edileceğini sıklıkla soruyor. Bizler, şeffaf servis anlayışıyla çalışıyor, hem hizmetimize dair sizleri bilgilendiriyor hem de servis süreci esnasında yapılanları sizlere bildiriyoruz. Bu bağlamda, servis sürecini sizlerle paylaşacağız.

 • Klima Servisi hizmeti, ilk işlem olan Teknik Arıza Tespiti ile başlamaktadır. Bu aşamada adrese ulaşan ekiplerimiz, donanımlı aletler ile cihaz üzerinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle arıza tespiti sonucu klimalardaki arızaların %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklandığı tespit edilmektedir.
 • Eğer cihazda bakımsızlık veyahut gaz eksikliği nedeni ile oluşan bir arıza var ise, detaylı Klima Bakımı ve Gaz Dolumu işlemleri uygulanır.
 • Diğer bir büyük arıza sebebi ise, Klimanın iç aksam ve parçalarından herhangi birinin bozulmuş veya ömrünü yitirmiş olmasıdır. Bu durumda, arızalı parçanın değiştirilmesi veyahut onarılması gerekir.
 • Klima Arızası Yedek Parça Değişimi Gerektiriyorsa;
 • Öncelikle, arızalı yedek parça tespit edilir.
 • Ardından, bozuk parçanın değişimi için Yedek Parça en kısa sürede temin edilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa, cihaz atölye ortamına alınır.
 • Atölye ortamında alanında uzman ustalar tarafından yedek parça değişimi veya kart tamiri gibi işlemler gerçekleştirilir.
 • Son olarak, işlemler tamamlanınca klimanın optimizasyon ayarları ve performans testleri yapılır.
 • Tamir edilen ürün 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ belgesi verilir.

Klima Arızaları ve Çözümleri | Buca Klima Tamiri

Buca Klima Servisi olarak, klimalarınızda karşılaşabileceğiniz çeşitli arızaların farkındayız ve her bir arızanın özel çözüm yolları gerektirdiğini biliyoruz. Klima sahipleri genellikle arızaların nedenlerini ve bu sorunların nasıl çözüleceğini merak ederler. Biz de bu noktada, yılların verdiği tecrübeyle, en sık görülen klima arızalarını ve bunların çözüm yöntemlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Örneğin, klimanız yeterince soğutmuyorsa, bu durum genellikle gaz eksikliğinden veya filtrelerin tıkanmasından kaynaklanabilir. Klima su akıtıyorsa, drenaj hattında tıkanıklık veya hortum bağlantılarında bir sorun olabilir. Klima hiç çalışmıyorsa, elektrik bağlantılarında bir problem ya da termostat arızası söz konusu olabilir. Bu gibi yaygın arızalar ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi ve çözüm önerileri sunarak, klimanızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamayı hedefliyoruz. Buca Klima Tamircisi olarak, her türlü klima arızasında yanınızdayız ve uzman ekibimizle her zaman en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Size bir telefon kadar yakınız, arayın ve klimanızın sorunsuz çalışmasını sağlayalım.


1.Klima Neden Üflemiyor?

Klima beyaz eşya cihazınızın bu teknik arızasının sebebi hava filtresi çok fazla kirlenmiş veya iç aksamlarında zamanla oluşan pisliklerden dolayı cihazınız eskisi kadar kuvvetli üflemiyor olabilir.

Klima Sıcak Üflemiyor; Klima cihazınız sıcak üflemiyor veyahut yeteri kadar ısıtmıyorsa dış kapağın altında bulunan hava filtresinden kaynaklanıyor olabilir. Aynı şekilde klimanın kompresör ve fanlarında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Eğer bütün iç aksamlar sorunsuz çalışıyorsa teknik arızanın sebebi klima gazının bitmesi olabilir.

Klima Soğuk Üflemiyor; Cihazın soğuk üflememe arızasının genellikle nedeni bitmiş durumda olan klima gazıdır. Eğer klima gazı kontrol edildikten sonra bir eksiklik yoksa , dış ünite motoru arıza gösteriyor olabilir.

Fakat endişeye mahal yok, sizde firmamızın güvenilir Buca Klima Servisi hizmeti ve garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanarak cihazınızın bakımlarını ve onarımını sağlayıp ilk günlerine döndürebilirsiniz.

Klima Üflemiyor Ne Yapmalıyım?

Klima cihazınız sıcak üflemiyorsa öncelikle filtrelerin kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Klima bakımının aksatmadan düzenli olarak yapılması bu sorunun önüne geçer. Eğer filtrelerde bir problem yoksa klima fanı bozulmuş veyahut ayarları doğru yapılmamış olabilir. Klima Tamircisi‘ne başvurmalısınız.

Klimanız soğuk üflemiyor ise genellikle cihazın gazı bittiğindendir. Cihazın gazı yenilenmeli ve bakım yapılmalıdır. Eğer sorun gazda değilse iç-dış fanlar veyahut kompresör arızalanmış olabilir. Bu gibi durumlarda teknik servis hizmeti alabilirsiniz.


2.Klima Neden Su Akıtıyor?

Klima su akıtması teknik arızasının sebepleri hangi üniteden olduğuna göre değişir. Bu arızanın iç ünitede gerçekleşmesi önemli bir durumdur.

Klima İç Üniteden Su Akıtıyor; Eğer klimanız iç üniteden su akıtıyorsa bu teknik arızanın sebepleri drenaj hortumu arızası, klima gazının yetersiz olması, veyahut doğru bir montaj işlemi yapılmadığından dolayı olabilir. İç kısımda bulunan drenaj hortumunun pislikle dolması sonucu işlevini yerine getiremezse iç üniteden su akması olabilir.

Klima Dış Üniteden Su Akıtıyor; Klimanızın dışarı su akıtması iç ünitede biriken nemi tahliye borusu ile dışarı atması gerektiği için bir arıza değildir. Endişelenmenize gerek yok normal bir durumdur.

Buca Klima Tamircisi her türlü arıza ve problemde cihazlarınız için yanınızda. Arayın servis çağırın! 0232 326 30 51

Klima Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım?

Klima dış üniteden su akıtıyorsa bu biriken nemi dışarıya attığından normal bir durumdur, arıza değildir. Ancak iç üniteden su akıntısı durumunda filtrelerin temizlenmesi, tıkanmış durumda olan tahliye hortumunun açılması ve kondansörlerin yani peteklerin temizlenmesi gerekir.

Bu durumda kaliteli bir Buca Klima Tamircisi‘nden faydalanmalısınız.


3.Klima Neden Çalışmıyor?

Klima cihazının çalışmama sebepleri cihaza elektrik iletiminde kesinti olması, klima kumandasının çalışmaması veya pili bitmesi veyahut anakartın arızalanması gibi sebeplerden olabilir. Bu nedenler haricinde cihazın çalışmamasında etkili olan sigorta arızaları ve klima gazının yetersiz olması da bu durumlardandır. Klima yaz ve kış ayarlarının yanlış ayarlanmış olması da potansiyel sebeplerdendir.

Cihazınızın yaşadığı herhangi bir çalışmama ve arıza durumunda Klima Servisi Buca ekibimizle iletişime geçerek servis sağlayabilirsiniz.

Klima Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle klimaya gelen elektriği herhangi bir kesinti veya sigorta atması var mı diye kontrol edelim. Kumandadaki görüntüyü ve cihazın üstündeki ışıkları kontrol ettikten sonra eğer yanıp sönen bir ışık mevcutsa şalteri indirin ve 3-5 dakika sonra cihazı açın.

Eğer probleminiz hala devam ediyorsa klimanızı resetleyin ve klima servisi hizmetinden yardım alın.


4.Klima Kanadı Neden Tam Kapanmıyor?

Cihazdan hava sirkülasyonunu tam olarak sağlanması için kanatların flap ayarı önemlidir. Klima kanadının tam kapanmaması mekanizmanın bozulmasından veyahut flap ayarının düzgün yapılmamasından kaynaklanıyor olabilir. Kanatların önüne engel olan veya içerden takılan bir engelde bu arızaya sebep olabilir.

Gerekli ayarların yapılması ve cihaza onarım sağlanması için Buca Klima Tamircisi ile iletişime geçin. 0232 326 30 51

Klima Kanadı Tam Kapanmıyor Ne Yapmalıyım?

Kanatların işlevini düzgünce yerine getirebilmesi için önlerinde herhangi bir engel veya cisim var mı diye kontrol edin. Eğer kanatlar hala yarım kapanıyorsa kumanda üzerinden cihazın flap ayarlarını gerçekleştirin ve mümkün olduğunca kanatların konumunu elle değil kumandayla değiştirin.

Cihazın hala arıza göstermesi durumunda klima servisinden yardım alın.

Klima Neden Arıza Yapar ? Ne Yapılmalı ?

Klimalar, çoğunlukla hava filtrelerinde oluşan problemler, voltaj problemleri, montaj hataları ve bakımsızlık nedeni ile arızalanmaktadır. Ancak bunlar arasında en belirgin olanı bakımsızlıktır. Tecrübelerimize göre, klimalar %60 oranında düzenli bakım yapılmamasından dolayı arızalanır. Klimalar, çalışma sistemleri nedeniyle hava, su ve gaz ile sürekli olarak temas halindedirler. Devamlı gerçekleşen sirkülasyon ile beraber; pislikler ve kalıntılar cihaz içerisinde birikmeye başlayabilir. Zaman içerisinde iç aksamlara nüfuz eden kalıntı ve tozlar, iç parçalara zarar vermeye başlar. Cihazın kritik noktalarına; yani kart, kondansatör ve sensörler gibi alanlarının pislenmesi, klimanın çeşitli problemler göstermesine sebep verir. Bu gibi arıza durumlarında, Buca Klima Servisi olarak destek sağlıyoruz.

Profesyonel Klima Bakımı Hizmeti: https://www.berketeknik.com/klima-bakimi-izmir/

Ancak olası arıza durumlarının önüne geçmenin çözümü ise; klimalara mutlaka düzenli bakım yaptırmaktır. Klima Bakımı yapılmaz ise; cihazın performansı düşer, verimli çalışmaz, toz ve koku problemleri oluşur, klimanın ömrü kısalır ve teknik arızalar meydana gelir. Temel arıza sebepleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Bakımsızlık,
 • Voltaj Problemleri,
 • Kullanıcı Hataları,
 • Montaj Hataları,
 • Drenaj Sorunları,
 • İç Parçaların Bozulması,
 • Yanlış Kullanım.

Klima Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Buca Klima Servisi olarak, klimaların hassas cihazlar olduğunu defalarca söyledik. Buna dayanarak söyleyebiliriz ki; arıza durumlarında kullanıcıların yapabileceği eylemler sınırlıdır. Basit kontroller haricinde cihazı onarmaya çalışmanız, daha büyük sorunlara yol açabilir. Bizler, profesyonel klima tamircisi ekibi olarak, arıza durumlarında neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz. Klimalarınızda herhangi bir problem ile karşılaştığınızda aşağıdaki adımları izleyebilir, devamında servis talebinde bulunabilirsiniz. Arıza durumunda ne yapılmalı ?

 1. Elektriği ve Sigorta Bağlantılarını Kontrol Edin,
 2. Kumandayı Kontrol Edin ve Pillerini Değiştirmeyi Deneyin,
 3. Filtre Temizliği Gerçekleştirin,
 4. Sıcaklık ve Mode Ayarlarını Kontrol Edin,
 5. Klima Kapağını Kontrol Edin,
 6. Gider Hortumlarını Kontrol Edin,
 7. Dış Üniteyi Kontrol Edin,
 8. Problem Giderilemezse, Servis Talep Edin.

Klima Servisi Buca | Hizmet Markaları

Klima Servisi Buca ekibi olarak, klimaların markalara göre özel hizmet gerektirdiğinin bilincindeyiz. Farklı markaların klima sistemleri, çeşitli arızalar gösterebilir ve her biri için özel bir yaklaşım gerektirebilir. Bu nedenle, deneyimli ve alanında uzman ekiplerimiz, her markanın gereksinimlerini anlayarak profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Klimaların farklı markaları için uygun tamir hizmeti sağlamak, bizim önceliğimizdir. Servis olarak, her marka için özel çözümler sunan ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşıma sahibiz. Müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve her marka için en kaliteli tamir hizmetini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Servisimize ulaştığınızda, sizlerle ilgilenen ekiplerimiz cihazınızın markası üzerinde uzman teknisyenlerden oluşuyor. Cihazınızda görülen arıza, markaya göre inceleniyor ve buna yönelik tamir işlemleri uygulanıyor. Müşterilerimiz, sahip oldukları klima markasının hizmet dahilinde olup olmadığını sıklıkla merak ediyor. Bu doğrultuda, hizmet sunduğumuz klima markalarını sizlerle paylaşacağız.

 • Sanyo Klima Servisi
 • Fujitsu Klima Servisi
 • Panasonic Klima Servisi
 • Hitachi Klima Servisi
 • Sharp Klima Servisi
 • York Klima Servisi
 • Haier Klima Servisi
 • Toshiba Klima Servisi
 • Mitsubishi Klima Servisi
 • Sigma Klima Servisi
 • Generel Electric Klima Servisi
 • Gree Klima Servisi
 • Finlux Klima Servisi
 • Samsung Klima Servisi
 • Airfel Klima Servisi
 • LG Klima Servisi

Buca Klima Servisi Sık Sorulan Sorular

Buca Klima Montajı Ne Kadar ?

Buca bölgesinde Klima Montajı Fiyatı güncel olarak 1500-1800 TL aralığındadır.

Buca Klima Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Buca Klima Servisi Telefon Numarası için (0232) 326 30 51‘i tuşlayabilirsiniz.

Klima Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Klima Tamir işlemleri, ortalama 1-5 İş Günü arasında tamamlanmaktadır.

5