Klima Tamircisi İzmir

Karabağlar Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Karabağlar Klima Servisi, alanında uzman ekipleriyle profesyonel teknik servis desteği sağlıyor. Klimalar, günümüz yaşantısında evlerde, iş yerlerinde ve yaşam alanlarında oldukça yoğun kullanılıyor. Özellikle Karabağlar gibi bir bölgede ise, oldukça yüksek bir nüfus var. Bununla beraber bölgede her markadan oldukça fazla klima kullanıcısı bulunuyor. Bu cihazların zamanla arızalanması veya bakım gerektirmesi durumda ise, mutlaka bir teknik desteğe ihtiyaç duyuluyor. Klima gibi elektronik cihazların onarımı içinse, mutlaka donanımlı bir servis hizmeti gerekiyor.

Klima Servisi Karabağlar bölge ekibi olarak bizler, bu noktada sizlere kaliteli servis hizmetleri sağlıyoruz. Klimalarınızın ihtiyacı olan tamir, onarım, parça değişimi, bakım ve montaj işlemlerini profesyonel ve avantajlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Karabağlar ilçesi içerisinde teknisyen ekiplerimiz ile 7/24 çalışıyoruz. Klimalarınızın tüm ihtiyaçları için bizlere ulaşabilir, hizmetimizin detaylarını inceleyerek uzman servis çağırabilirsiniz.

 • Karabağlar Klima Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Konak Klima Servis Ücreti: 250 TL
 • Klima Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat

Zaman geçtikçe ve pislendikçe arıza gösteren klimalar; bakım ve onarım gerektirebilir. Firmamızın üzerinde uzman olduğu ve uzun yıllardır hizmetini sağladığı servis desteği ile cihazınız eski sağlığına kavuşacak. Uygun fiyatlı arıza tespit, onarım, garantili parça değişim ve beyaz eşya servisi hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibat kurun ve hızlıca geri dönüş alın. Karabağlar bölgesinde verdiğimiz güler yüzlü ve güvenilir beyaz eşya servisi ve Karabağlar Klima Tamircisi hizmeti sayesinde sizde cihazlarınızı ilk günkü verimiyle kullanmaya devam edin!

🛠️

Tamir & Onarım

⚙️

Parça Değişimi

🧴💦

Klima Bakımı

🔨

Montaj

Karabağlar Klima Tamircisi
Karabağlar Klima Tamircisi

Karabağlar Klima Servisi Hizmet Avantajları

Karabağlar Klima Servisi olarak, müşteri memnuniyeti ve güveni her zaman en öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Yetkili servis kalitesinde sunduğumuz hizmetlerimizle, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyoruz. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, Klima sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıca, sunduğumuz hizmetlerde çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunarak, müşterilerimize ekonomik ve verimli çözümler sunmayı hedefliyoruz. Servis ekibi olarak, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmetler sunarak sektördeki lider konumumuzu her geçen gün devam ettiriyoruz. Müşterilerimize daha konforlu bir servis süreci oluşturmak için hizmetimizi günden güne geliştiriyoruz.

Karabağlar Klima Tamircisi olarak, deneyimli ve uzman bir ekip tarafından hizmet sunuyor, sunduğumuz hizmetlerde garantili çözümler sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımızla müşterilerimize ekonomik çözümler sunarken, 7/24 kesintisiz destek hizmetimizle her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Kaliteli yedek parça kullanımı ile klima sistemlerinin uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıca, iletişim kanallarımızı sürekli güçlendirerek, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kurmayı ve ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Karabağlar Klima Servisi olarak, müşterilerimizle aramızdaki iletişimi güçlendirerek ve hizmet detaylarını şeffaf bir şekilde paylaşarak, onların memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Şimdi gelin, servis avantajlarımızı inceleyelim.

🚛

Hızlı Servis Desteği

👨‍🔧

Uzman Ekip

🔒

1 Yıl Garanti

💳

Uygun Fiyatlar


Karabağlar Klima Tamircisi Hizmeti

Karabağlar Klima Servisi ekibi olarak, oldukça uzun yıllardır Klima cihazları üzerinde profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz. Klimalar; bakımsızlık, elektrik problemleri, yanlış kullanım ve parça arızaları gibi nedenlerle sıklıkla arıza gösterebilmektedir. Böyle durumlarda, klimada görülen arızaya yönelik bir tamir işlemi uygulamak gerekmektedir. Cihazın bakımının gerçekleştirilmesi, arızalı parçanın yedeği ile değiştirilmesi gibi işlemler uygulanmalıdır. Ancak iklimlendirme cihazları, oldukça karmaşık ve birçok fonksiyona sahip elektronik cihazlardır. Bu nedenle, Klima Tamiri işleminin mutlaka profesyonelce gerçekleşmesi gerekir. Bu, cihazların sağlıklı bir şekilde onarılması için oldukça önemlidir. Yanlış yapılan işlemler ve donanımsız bir servis süreci, klimadaki problemin büyümesine ve hatta cihazın tamamen çalışmamasına sebep olabilir. Bu nedenle, klimaların arıza durumunda mutlaka profesyonel bir Klima Tamircisi çağırmak gerekir.

İzmir’in Tüm Bölgelerinde Servis İçin Tıklayın; https://www.berketeknik.com/klima-tamircisi-izmir/

Bizler, klimalar üzerinde uzun yıllardır tecrübeli ve uzman ekiplerimiz ile, Karabağlar Klima Tamircisi olarak hizmet veriyoruz. Klimalarda oluşabilecek ufaktan büyüğe tüm arızaların çözümünü sağlıyoruz. Alanında uzman ve donanımlı teknik ekiplerle çalışıyoruz. Karabağlar bölgesinde yer alan geniş servis ağımızla, tamir atölyelerimiz ile birlikte klimalarınızın onarımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli yedek parçaları en kısa sürede temin ediyor, ustalarımız ile birlikte montaj işlemlerini yapıyoruz. Cihazınız markasına yönelik o alanda uzman ekibimizi yönlendiriyor, klimalarınızın tüm tamir işlemlerini ve optimizasyonunu yaparak teslim ediyoruz.

Müşterilerimiz, klimalarında bir arıza oluştuğunda bunun çözümünün mümkün olup olmadığını merak ediyor. Ayrıca, arızalı yedek parçanın değiştirip değiştirilemeyeceğini sıklıkla sormaktadır. Bununla beraber, Klima Tamiri hizmetimiz dahilinde ne gibi işlemler yaptığımızda merak konusudur. Karabağlar Klima Servisi olarak, şeffaf servis anlayışıyla çalışmaktayız. Buna bağlı olarak; sizlerle beraber servis hizmetimiz dahilinde ne gibi tamir işlemleri yaptığımızı ve ne gibi hizmetler sunduğumuzu paylaşacağız.

| Karabağlar Klima Tamiri |

 • Klima Step Motoru Tamiri
 • Klima Termistör Değişimi
 • Klima Dış Ünite Tamiri
 • Klima Gaz Dolumu
 • Klima Bakımı
 • Klima Montajı
 • Klima Termostat Tamiri
 • Klima Kart Tamiri
 • Klima Drenaj Pompası Değişimi
 • Klima Fan Tamiri
 • Klima NTC Sensör Değişimi
 • Klima Kompresör Tamiri
 • Klima Kontaktör Değişimi
Karabağlar Klima Servisi
Karabağlar Klima Servisi

Karabağlar Klima Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Klimaların karmaşık ve hassas cihazlar olması, başarılı bir şekilde tamir edilmesi için profesyonel bir servis süreci gerektirir. Karabağlar Klima Servisi olarak, donanımlı ve uzman ekibimizle bu zorlu süreci en etkili şekilde yönetiyoruz. Her bir işlemi detaylı ve adım adım gerçekleştirerek, cihazınızın yaşadığı arıza üzerine odaklanıyoruz. Klimada görülen arızaya yönelik tamir adımlarını uyguluyor, profesyonel atölyelerimizde donanımlı bir şekilde çalışıyoruz. Bilinçli bir yaklaşımla, cihazınızdaki herhangi bir sorunu daha da büyütmeden onarıyoruz. Müşterilerimizin servis sürecinde klimalarına ne gibi işlemler yapılacağı konusundaki merakını anlıyor ve her adımda kendilerini bilgilendiriyoruz.

Diğer Bir Bölge Servisi; Buca Klima Servisi

Karabağlar Klima Servisi‘nin profesyonel hizmet anlayışı, cihazınızdaki her türlü arızayı sorunsuz bir şekilde gidermek için tasarlanmıştır. Donanımlı ve deneyimli ekibimiz, her bir işlemi özenle ve titizlikle gerçekleştirerek, klimalarınızın en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, klimalarınızın optimizasyonu ve ayarlamaları gibi işlemler yapılarak cihazın ilk günkü performansına dönmesi sağlanır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olduğundan, her adımda onların taleplerini ve beklentilerini dikkate alırız. Bununla beraber, şeffaf servis politikamız ile cihazlarınızın tamir aşamasında ve ve öncesinde sizleri bilgilendiririz. Klima Tamircisi olarak, klimalarınızın bakımı ve onarımı konusundaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız. Gelin, servis süreci nasıl ilerliyor inceleyelim.

 • Klima Servisi hizmeti, ilk işlem olan Teknik Arıza Tespiti ile başlamaktadır. Bu aşamada adrese ulaşan ekiplerimiz, donanımlı aletler ile cihaz üzerinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.
 • Keşfedilen arızanın neyden kaynaklandığı belirlenir.
 • Genellikle arıza tespiti sonucu klimalardaki arızaların %60 oranında bakım eksikliğinden kaynaklandığı tespit edilmektedir.
 • Eğer cihazda bakımsızlık veyahut gaz eksikliği nedeni ile oluşan bir arıza var ise, detaylı Klima Bakımı ve Gaz Dolumu işlemleri uygulanır.
 • Diğer bir büyük arıza sebebi ise, Klimanın iç aksam ve parçalarından herhangi birinin bozulmuş veya ömrünü yitirmiş olmasıdır. Bu durumda, arızalı parçanın değiştirilmesi veyahut onarılması gerekir.
 • Klima Arızası Yedek Parça Değişimi Gerektiriyorsa;
 • Öncelikle, arızalı yedek parça tespit edilir.
 • Ardından, bozuk parçanın değişimi için Yedek Parça en kısa sürede temin edilir.
 • Eğer evde tamir edilemeyecek durumdaysa, cihaz atölye ortamına alınır.
 • Atölye ortamında alanında uzman ustalar tarafından yedek parça değişimi veya kart tamiri gibi işlemler gerçekleştirilir.
 • Son olarak, işlemler tamamlanınca klimanın optimizasyon ayarları ve performans testleri yapılır.
 • Tamir edilen ürün 1-5 İş Günü içerisinde teslim edilir ve 1 YIL GARANTİ belgesi verilir.
Karabağlar Klima Tamiri
Karabağlar Klima Tamiri

Klima Arızaları Nelerdir ? Nasıl Çözülür ?

Klima teknolojisi gün geçtikçe karmaşık hale gelmekte ve bu cihazlar, çeşitli arızaları beraberinde getirebilmektedir. Her bir arıza, detaylı bir incelemeyi gerektirir ve doğru tanımlanmadığı takdirde tamir işlemi zorlaşabilir. Karabağlar Klima Servisi olarak, uzman ekibimiz bu karmaşıklığın farkındadır ve her türlü arıza için donanımlıdır. Müşterilerimizin klimalarında meydana gelen sorunlar hakkında bilgi sahibi olmalarını teşvik ediyoruz, çünkü bu, hızlı ve etkili bir çözüm bulmalarına yardımcı olabilir. Tecrübemize dayanarak, en sık karşılaşılan arızalar arasında fan motoru sorunları, gaz sızıntıları ve elektriksel problemler bulunmaktadır. Bu nedenle, ekiplerimiz her zaman bu tür sorunları hızlıca tespit edip çözebilmek için hazırlıklıdır.

Klima bakımı ve onarımı, karmaşık ve hassas bir süreç gerektirir. Karabağlar Klima Tamircisi olarak, müşterilerimizin klima arızalarıyla ilgili endişelerini anlıyor ve çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Klimaların karmaşıklığı göz önüne alındığında, arızaların önlenmesi ve erken teşhis edilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle, servis ekibimiz, tecrübelerine dayanarak müşterilerimizin en sık karşılaştığı arızaları belirleyip nedenlerini açıklamak için burada bulunmaktadır. Şimdi gelin, en sık görülen klima arızalarına göz atalım.


1.Klima Neden Üflemiyor?

Klima beyaz eşya cihazınızın bu teknik arızasının sebebi hava filtresi çok fazla kirlenmiş veya iç aksamlarında zamanla oluşan pisliklerden dolayı cihazınız eskisi kadar kuvvetli üflemiyor olabilir.

Klima Sıcak Üflemiyor; Klima cihazınız sıcak üflemiyor veyahut yeteri kadar ısıtmıyorsa dış kapağın altında bulunan hava filtresinden kaynaklanıyor olabilir. Aynı şekilde klimanın kompresör ve fanlarında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Eğer bütün iç aksamlar sorunsuz çalışıyorsa teknik arızanın sebebi klima gazının bitmesi olabilir.

Klima Soğuk Üflemiyor; Cihazın soğuk üflememe arızasının genellikle nedeni bitmiş durumda olan klima gazıdır. Eğer klima gazı kontrol edildikten sonra bir eksiklik yoksa , dış ünite motoru arıza gösteriyor olabilir.

Fakat endişeye mahal yok, sizde firmamızın güvenilir Karabağlar Klima Servisi hizmeti ve garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanarak cihazınızın bakımlarını ve onarımını sağlayıp ilk günlerine döndürebilirsiniz.

Klima Üflemiyor Ne Yapmalıyım?

Klima cihazınız sıcak üflemiyorsa öncelikle filtrelerin kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Klima bakımının aksatmadan düzenli olarak yapılması bu sorunun önüne geçer. Eğer filtrelerde bir problem yoksa klima fanı bozulmuş veyahut ayarları doğru yapılmamış olabilir. Klima Tamircisi‘ne başvurmalısınız.

Klimanız soğuk üflemiyor ise genellikle cihazın gazı bittiğindendir. Cihazın gazı yenilenmeli ve bakım yapılmalıdır. Eğer sorun gazda değilse iç-dış fanlar veyahut kompresör arızalanmış olabilir. Bu gibi durumlarda teknik servis hizmeti alabilirsiniz.


2.Klima Neden Su Akıtıyor?

Klima su akıtması teknik arızasının sebepleri hangi üniteden olduğuna göre değişir. Bu arızanın iç ünitede gerçekleşmesi önemli bir durumdur.

Klima İç Üniteden Su Akıtıyor; Eğer klimanız iç üniteden su akıtıyorsa bu teknik arızanın sebepleri drenaj hortumu arızası, klima gazının yetersiz olması, veyahut doğru bir montaj işlemi yapılmadığından dolayı olabilir. İç kısımda bulunan drenaj hortumunun pislikle dolması sonucu işlevini yerine getiremezse iç üniteden su akması olabilir.

Klima Dış Üniteden Su Akıtıyor; Klimanızın dışarı su akıtması iç ünitede biriken nemi tahliye borusu ile dışarı atması gerektiği için bir arıza değildir. Endişelenmenize gerek yok normal bir durumdur.

Karabağlar Klima Tamircisi her türlü arıza ve problemde cihazlarınız için yanınızda. Arayın servis çağırın! 0232 326 30 51

Klima Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım?

Klima dış üniteden su akıtıyorsa bu biriken nemi dışarıya attığından normal bir durumdur, arıza değildir. Ancak iç üniteden su akıntısı durumunda filtrelerin temizlenmesi, tıkanmış durumda olan tahliye hortumunun açılması ve kondansörlerin yani peteklerin temizlenmesi gerekir.

Bu durumda kaliteli bir Klima Tamircisi‘nden faydalanmalısınız.


3.Klima Neden Çalışmıyor?

Klima cihazının çalışmama sebepleri cihaza elektrik iletiminde kesinti olması, klima kumandasının çalışmaması veya pili bitmesi veyahut anakartın arızalanması gibi sebeplerden olabilir. Bu nedenler haricinde cihazın çalışmamasında etkili olan sigorta arızaları ve klima gazının yetersiz olması da bu durumlardandır. Klima yaz ve kış ayarlarının yanlış ayarlanmış olması da potansiyel sebeplerdendir.

Cihazınızın yaşadığı herhangi bir çalışmama ve arıza durumunda Klima Servisi Karabağlar ekibimizle iletişime geçerek servis sağlayabilirsiniz.

Klima Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle klimaya gelen elektriği herhangi bir kesinti veya sigorta atması var mı diye kontrol edelim. Kumandadaki görüntüyü ve cihazın üstündeki ışıkları kontrol ettikten sonra eğer yanıp sönen bir ışık mevcutsa şalteri indirin ve 3-5 dakika sonra cihazı açın.

Eğer probleminiz hala devam ediyorsa klimanızı resetleyin ve klima servisi hizmetinden yardım alın.


4.Klima Kanadı Neden Tam Kapanmıyor?

Cihazdan hava sirkülasyonunu tam olarak sağlanması için kanatların flap ayarı önemlidir. Klima kanadının tam kapanmaması mekanizmanın bozulmasından veyahut flap ayarının düzgün yapılmamasından kaynaklanıyor olabilir. Kanatların önüne engel olan veya içerden takılan bir engelde bu arızaya sebep olabilir.

Gerekli ayarların yapılması ve cihaza onarım sağlanması için Karabağlar Klima Tamircisi ile iletişime geçin. 0232 326 30 51

Klima Kanadı Tam Kapanmıyor Ne Yapmalıyım?

Kanatların işlevini düzgünce yerine getirebilmesi için önlerinde herhangi bir engel veya cisim var mı diye kontrol edin. Eğer kanatlar hala yarım kapanıyorsa kumanda üzerinden cihazın flap ayarlarını gerçekleştirin ve mümkün olduğunca kanatların konumunu elle değil kumandayla değiştirin.

Cihazın hala arıza göstermesi durumunda klima servisinden yardım alın.

Karabağlar Klima Bakımı
Karabağlar Klima Bakımı

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Karabağlar Klima Tamircisi ekibi olarak, uzun yıllardır Klima cihazları üzerinde çalışıyoruz. Bundan dolayı, iklimlendirme cihazları hakkında fazlasıyla bilgi sahibiyiz. Buna dayanarak söyleyebiliriz ki; klimalarda görülen arızaların bir çoğu bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Klimalar, çalışma prensipleri gereği havayla sürekli temas halindedirler. Bunun yanında, drenaj sistemleriyle su atılımı da yaparlar. Ayrıca, klimaların içerisinde bir gaz sistemi de mevcuttur. Tüm bunlar, cihazın yoğun kullanımlarında sistem içerisinde toz ve pislik birikmesine, bazı filtrelerin ve iç aksamların yıpranmasına neden olur. Cihaza bakım yapılmaması durumunda ise, kalıntı ve pisliklerin sayısı artarak; hava ve su sistemleriyle cihazın içinde dolaşmaya başlar. Bunun sonucunda ise, ortaya farklı problemler çıkabilir. Klima Bakımı Yapılmadığı Durumda İse;

 • Klima Performansı Düşer,
 • Cihazdan Verim Alınamaz,
 • Zamanla Koku ve Toz Sorunları Ortaya Çıkar,
 • Cihazın Ömrü Kısalır,
 • Klima Arıza Verebilir.

Profesyonel Klima Bakımı İçin; Klima Bakımı İzmir


Evde Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Klimalar, düzenli ve periyodik olarak bakım hizmeti gerektirirler. Ancak, daha kısa süre aralıklarıyla sizlerde klimalarınıza evinizde temizlik işlemi uygulayabilirsiniz. Bu işlem, profesyonel bir Klima Bakımı kadar etkili olmasa da, cihazınızın performansını arttırmaya ve arızaları önlemeye yardımcı olacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek klima temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Klimanın dış kapağını açın ve şeffaf hava filtrelerini çıkartın.
 • Çok sıcak olmayacak derecede ılık bir suyla içten dışa doğru filtreleri temizleyin.
 • Filtreler yokken cihazı çalıştırmayın.
 • Filtreleri güneşte kurutmayın ve cihaza ıslak yerleştirmeyin.
 • Filtrelerin temizliğini 15-30 gün arasında aksatmadan yapın.
 • Cihazın kanatlarına mümkün olduğunca elinizle müdahale etmeyin.

Tabii ki evde yaptığınız klima bakım ve temizliği noktalarda eksik kalabilir, cihaz teknik arıza ve detaylı bakım ihtiyacı duyabilir. Karabağlar Klima Servisi ekibimiz profesyonel teknik arıza onarım ve bakım hizmeti verir.

Karabağlar Klima Servis Ücreti 2024

Karabağlar Klima Servisi olarak, kusursuz hizmetimizde öncelikle müşteri memnuniyetini ve klima performansını sağlamak için özveriyle çalışıyoruz. Arıza tespiti sürecinde, teknik ekiplerimiz titizlikle çalışarak herhangi bir sorunu tespit etmek için efor sarf ederken, bu süreçte zaman ve yakıt harcaması da gerekmektedir. Müşterilerimizin klima sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözebilmek adına bu ücreti talep etmekteyiz. Sunduğumuz Klima Servis Ücreti 200-250 TL arasında değişmektedir ve bu miktar, profesyonel hizmetimizin kalitesini ve müşteri odaklı yaklaşımımızı yansıtmaktadır. Müşterilerimizin konforu ve memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve her adımda en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizlerde, klimalarınızda herhangi bir sorun gözlemliyorsanız detaylı arıza tespiti ve profesyonel servis hizmeti için bizlere ulaşın.


Karabağlar Klima Servisi Sık Sorulan Sorular

Karabağlar Klima Servisi Ne Zaman Gelir ?

Karabağlar bölgesinde bulunan servis ekiplerimiz, kayıt oluşturduktan sonra 24 Saat içerisinde adrese ulaşmaktadır.

Karabağlar Klima Servisi Hangi Günler Açık ?

Karabağlar bölgesinde yer alan ekiplerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri arası aktif olarak çalışmaktadır.

En Yakın Klima Tamircisi Nerede ?

Karabağlar bölgesinde en yakın klima tamircisini çağırmak için, telefon numarası üzerinden arayarak bölgenize en yakın ekibi adrese çağırabilirsiniz.

5