Siemens Servisi İzmir

Kemalpaşa Siemens Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Kemalpaşa Siemens Servisi İzmir ilinin ilgili bölgesinde Siemens Servisi hizmeti vermektedir. Siemens gibi sık tercih edilen bir markanın beyaz eşya arızalarına çözüm üretmektedir. Elektronik ev eşyalarınızda doğal olarak teknik problemler ortaya çıkabilir. Herhangi bir arıza anında Kemalpaşa Siemens Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 arayabilirsiniz. Çağrı merkezi görüşmesi üzerinden Ad-Soyad, Adres ve Telefon numarası bilgileri ile Servis Kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra aynı güç içerisinde servis yönlendirilmektedir. Teknik arıza tespiti için mevcut bir 200 TL Servis Ücreti talep edilmektedir.

Kemalpaşa Siemens Bölge Servis ekibi olarak müşterilerimizin mağdur kaldığı durumları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Ev eşyaları kullanıcıların ihtiyaçlarını giderdiği için değerli ürünlerdir. Son zamanlar kullanım oranı arışta olan bu ürünlerin arıza göstermesi doğaldır. Hatalı kullanımlar ise daha karmaşık teknik bozulmalar meydana getirebilir. Bu gibi karışık arızaları çözmek için detaylı servis gerekmektedir. Bundan dolayı her cihaz ile özel ve profesyonel olarak ilgilenmekteyiz. Siemens Servisi kapsamında tamir ve onarım işlemlerinin doğru ilerlemesi için donanımlı müdahaleler uygulanmaktadır. Siemens Servisi Kemalpaşa’da her problemli makine ve teknik arıza üzerinde detaylı olarak çalışmaktadır.

Kemalpaşa Siemens Servisi Hizmeti

Kemalpaşa Siemens Servisi şeffaf hizmet anlayışıyla tüm detayları kullanıcılara aktarmaktadır. Sizlere bunun dahilinde teknik servis detaylarından ve verdiğimiz hizmetten bahsedeceğiz. Sİemens beyaz eşya ve ev aletlerine verdiğiniz değerin farkındayız. Buna bağlı olarak onarım hizmeti alacağınız teknik servisin makinelerin sağlığı için yeterli donanım sahip olması gerekir. Servis uygulamaları ilk adımından son adımına detaylı ilerlemesi gereken işlemlerdir. Herhangi bir anda doğru olmayan ve yetersiz adımlar daha kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Örnek olarak teknik arıza tespiti ilk servis işlemidir ve bu adımın yanlış uygulanması tamamen yanlış bir ilerleyişe sebep olabilmektedir. Ardından birbirini takip eden her uygulama cihazın sağlığını tehlikeye atabilir. En nihayetinde Siemens ürünü tamamen bozulabilir ve kullanılama hale gelebilir. Tüm bunlara dikkat ederek oldukça yeterli ve donanımlı bir servisten hizmet almalısınız.

Siemens Servisi Kemalpaşa’da tecrübe sahibi tamir ve onarım ustalarıyla hizmet vermektedir. Prensip olarak bizden hizmet alan herhangi bir müşterinin mağdur olmasını istemeyiz. Tecrübe sahibi teknisyenler ile ilk işlemden son adıma kadar tüm işlemlerle detaylı olarak ilgilenmektedir. Teknik arıza tespitiyle beraber işleme alınan onarım süreci, yedek parça entegresi ve teslimata kadar hatasız sürdürülmektedir. Genellikle arızanın tespiti konusu en fazla önemi arz etmektedir. En başta uygulanan bu tespitin yanlış yapılması birden fazla hataya sebep olabilmektedir. Kemalpaşa Siemens Servisi beyaz eşya teknisyenleri yeterli tecrübe ve bilgileriyle oldukça profesyonel ilerlemektedir.

Kemalpaşa Siemens Servisi
Kemalpaşa Siemens Servisi

Kemalpaşa Siemens Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Siemens ürün sahibi olarak evlerinizde kullandığınız eşyalarda arızalar görülebilir. Böyle durumlarda kendiniz elle müdahale etmeden bir servis ekibinden yardım almalısınız. Elbette ki alacağınız hizmetin nasıl olacağını öğrenmek isteyebilirsiniz. Kullanıcılar bozuk cihaza hangi işlemlerin uygulanacağını ve ne gibi fırsatlar sunulduğunu merak edebilmektedir. Kemalpaşa Siemens Servisi olarak merak konusu olan adımlar hakkında sizleri aydınlatmak istedik.

Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens Servisi Kemalpaşa ilçesinden müşterilerimizle iletişime geçmek için Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Kemalpaşa Siemens Servis Numarası yani (0232) 326 30 51 tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Telefon üzerinden Ad-Soyad, Adres ve Cep Numarası bilgileriniz alınarak Arıza Kaydı oluşturulacaktır. Oluşturulan kaydın ardından hızlı servis avantajıyla aynı gün ekipler adresinize ulaşacaktır. Peki merak edilen konulardan biri olan teknik servis işlemleri nelerdir ?

Teknik Arıza Tespiti

Kemalpaşa Siemens Servisi’nde uygulanan ilk işlem teknik arıza tespitidir. Arızalı Siemens ürününde problemi ortaya çıkaran aksamlar ve bölümler incelenir. Arızanın neden kaynaklandığı tespit edilir. Oldukça dikkatli ve hatasız gerçekleşmesi gerekir. Yanlış teşhis konulan arızalarda dolayısıyla diğer müdahalelerde kötü etki yaratabilmektedir. Firmamız bu aşamada teknolojik ve donanımlı aletler kullanarak hatasız ve net tespitler gerçekleştirmektedir. Sorunun kaynağı keşfedildiğinde cihaza ne yapılması gerektiğine karar verilir.

Siemens Tamir & Onarım ve Bakım

Kemalpaşa Siemens Servisi ürünlerinde teknik arıza tespitinin ardından problemin temel sebebi anlaşılır. Bu temel sebepler çoğunlukla iki farklı nedene bağlıdır. Arızalara sebep olan iki faktörden biri kullanım hataları ve bakım eksikliğidir. Günümüzde Siemens beyaz eşyaların neredeyse %50‘si bakım yapılmamasından arızalanmaktadır. Kullanım hataları da burada önemli bir rol almaktadır. Bu durumda yapılacak işlem Beyaz Eşya Bakımı olacaktır. Bakım yapmanın amacı ürünü ilk günkü kadar verimli hale getirmek ve olası arızaların önüne geçmektir. Yapılan bakımın fazlasıyla detaylı ve eksiksiz olması gerekir. Teknisyen arkadaşlarımız bunun için teknolojik bakım aletleri ve birinci sınıf temizlik malzemeleri kullanmaktadır.

Bakım işlemleri detaylı olduğu kadar müşterilerimiz konforu için hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sonuç olarak titiz çalışma ortamında, hijyenik bir şekilde profesyonel bakım yapılan cihaz yüksek performans ve maksimum verim garantisiyle teslim edilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz bakım işlemlerine örnek olarak; Petek Temizliği ve Fırın Temizliği içeriklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Siemens Tamir ve Onarım işlemleri cihazın iç yapısında herhangi bir aksaklık meydana geldiğinde uygulanmaktadır. Çoğunlukla bozulan parçalar buna sebep olmaktadır. Bazı durumlarda Evinizde tamir hizmeti dahilinde hızlı bir şekilde ürünler onarılabilir. Fakat evde tamir edilemeyecek durumda olan makineler Siemens Kemalpaşa Servisi atölyelerinde parça değişimi ve tamire uğramaktadır. Öncelikle bozulan parça keşfedilir. Ardından geniş servis ağı sayesinde hızlı bir şekilde Yedek Parça temin edilir. Donanımlı ustaların ellerinde atölyelerde parça değişimleri gerçekleştirilir. Bu esnada onarıma uğrayan her ürün performans testlerinden geçmektedir. Sorunsuz çalışan ve ilk günkü haline dönen ev eşyalarınız Garantili Parça Değişimi ile 1 YIL GARANTİ kapsamında teslim edilir.

Siemens Servisi Kemalpaşa
Siemens Servisi Kemalpaşa

Siemens Servisi Kemalpaşa’da Hangi Arızaları Onarıyor ?

Siemens Kemalpaşa Servisi beyaz eşya arızalarıyla ilgilenmektedir. Tecrübemiz sayesinde cihazlardaki karmaşık veyahut basit her arızaya çözüm üretmekteyiz. Evlerinizdeki ürünlerde kullanım esnasında bir aksaklık meydana gelmiş olabilir. Sizlerde dolayısıyla elinizdeki ürünün Siemens Servisi kapsamında olup olmadığını merak etmiş olabilirsiniz. Kullanıcılarımız için hizmet verdiğimiz ürün ve arızaları derledik.

Kemalpaşa Siemens Beyaz Eşya Arızaları

  • Siemens Çamaşır Makinesi Arızaları
  • Siemens Bulaşık Makinesi Arızaları
  • Siemens Buzdolabı Arızaları
  • Siemens Fırın & Ocak Arızaları
  • Siemens Klima Arızaları

Siemens Servis Hizmetlerinden bir başka bölgede faydalanmak için; Karabağlar Siemens Servisi


Kemalpaşa Siemens Servisi İletişim

Kemalpaşa Siemens Servisi İletişim‘e geçmek için (0232) 326 30 51 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu sayede teknik desteğe ihtiyacınız olduğunda arıza kaydı oluşturabilir ve servis çağırabilirsiniz. Kullanıcılarımıza ulaşmak için iletişim yollarını günden güne geliştirmekteyiz. Bu bağlamda web sitemizde bulunan tıkla servis al butonu üzerinden de kolayca arama gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arızaları göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü görmezden geldiğiniz her problem daha büyük sıkıntılara yol açabilir ve ürün tamamen kullanılamaz hale gelebilir. Yeni bir ev eşyası satın almak ekonomik şartlardan dolayı oldukça pahalıya mal olacaktır. SİEMENS makinelerinizin düzenli bakım ve onarımlarını aksatmayın, numaramızdan 7/24 bizlere ulaşın!

Siemens Servisi Kemalpaşa’da Sık Sorulan Sorular

Siemens Kemalpaşa Servis Ücreti Ne Kadar ?

Siemens ürünlerde Arıza Tespiti için Servis Ücreti 400 TL olarak uyarlanmıştır. Aynı gün servis hizmeti için çağrı merkezinden kayıt oluşturabilirsiniz.

Kemalpaşa Siemens Servisi Hangi Günler Açık ?

Kemalpaşa’da bulunan Siemens Servisi ekiplerimizden hizmet almak için Pazartesi-Cumartesi 7/24 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

5