Bulaşık Makinesi Tamircisi

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi, Karabağlar bölgesinde ilgili cihazın bütün arızalarıyla ilgilenmektedir. Ürün sahibi olarak bulaşık makinenizle alakalı Arıza Kaydı oluşturmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden gerekli bilgileri verip servis kaydı oluşturabilirsiniz. Konuşma esnasında cihazla alakalı problemi dile getirmeyi unutmayınız.

Servis kaydı oluşturulduktan sonra genellikle Aynı Gün Servis hizmeti ile teknisyen ekipler adrese ulaşacaktır. Teknik arıza tespiti yapıldıktan sonra net bir fiyat bilgisi verilmektedir. Herhangi bir onarım gerçekleştirilmezse Arıza Tespiti için 100-150 TL Servis Ücreti bulunmaktadır. Cihazın onarım işlemlerini onaylarsanız bakım işlemleri aynı gün, parça değişimi ise en fazla 1-3 İş Günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda makineler donanımlı atölyelere alınmaktadır. Atölyede tamire uğrayan Bulaşık Makinelerinin teslim süreci maksimum 1 Hafta içerisinde yapılmaktadır. Garantili Parça Değişimi ile atölyeden çıkan cihazlara 1 YIL GARANTİ tahsis edilmektedir.

Bulaşık Makinesi Servisi Karabağlar

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi gıdaları tüketmemizde ve mutfağımızda kullandığımız tabak, bardak gibi ürünlerin hijyen ve temizliğinde büyük önem arz eden bu üründe teknik servis desteği sağlamaktadır. Eskidikçe arıza gösterebilen ve onarım gerektiren bulaşık makinesi ve beyaz eşya problemlerinizi donanımlı ve yüksek tecrübeli teknik ekiplerimizle güler yüzlü bir servis hizmeti anlayışıyla çözüme kavuşturmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren ayrıcalıklı bir Karabağlar Bulaşık Makinesi Servisi hizmetiyle karşılaşacaksınız. Garantili Parça Değişimi ve beyaz eşya servisi hizmetlerimiz sayesinde eskisinden çok daha verimli beyaz eşya cihazlarınızla yola devam edeceksiniz. Uygun fiyatlı arıza tespit ve onarım hizmeti için iletişime geçin.

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi
Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi kapsamında firmamızın yıllardır emek verdiği beyaz eşya servisi sektöründe en önemli beyaz eşya cihazlarından biri Bulaşık Makinesi’dir. Cihazlarda her markaya ve Karabağlar bölgesinde Bulaşık Makinesi Tamiri hizmeti sağlanır.

-|Bizimle numaramızdan iletişime geçtikten sonra her türlü teknik arıza için Karabağlar Bulaşık Makinesi Servisi kapsamında donanımlı teknik ekiplerimiz sizinle irtibata geçer.

-|Teknik arıza tespiti işlemi ve cihazınızın tamir edilmesi için uygun fiyatlı servis ilkesiyle hareket edilir. Bütün markalarda müşteri memnuniyetli servis hizmeti sunulmaktadır. Uzun yıllar beyaz eşya servisi hizmetlerine emek vermiş tecrübeli teknik ekiplerimiz her arızayı tanımaktadır.

-|Teknik arızanın kesin tespitinden sonra Evinizde Tamir Hizmeti ile ürünleriniz aynı gün adreste tamir edilebilir.

-|Bazı durumlarda cihazların atölyelerde işlem görmesi gerekir. Bu durumda ise bulaşık makineniz alınarak atölye ustalarının elinden geçer. Bunun sebebi ise Bulaşık Makinesi Parça Değişimi işleminin uygun bir ortamda yapılması gereğidir.

-|Garantili Parça Değişimi ile atölyede yedek parça takılan ürünlere 1 Yıl Garanti verilir. Evinizde anında tamir hizmeti ve garantili parça değişimi hizmetlerinden faydalanmak için en kısa sürede geri dönüş avantajıyla bize ulaşın.

Bulaşık Makinesi sahibi olarak karşılaştığınız bir arızanın neden kaynaklandığını bilmek isteyebilirsiniz. Günümüzde oldukça yüksek maliyetlerle sahip olduğunuz bu ürünleri önemsemeniz normaldir. Bu sebepten dolayı bu ürünlerde yaşanan bazı arızaları ve nedenlerini Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi olarak sizlere aktarmak istedik. Bu içeriği üretirken donanımlı teknik ekiplerimizin sıklıkla gördüğü arızalar hakkında tecrübelerinden faydalandık.

Gelin bakalım ekiplerimizin genellikle gördüğü teknik arızalar nelerdir?

Bulaşık Makinesi Tamircisi Karabağlar
Bulaşık Makinesi Tamircisi Karabağlar

Bulaşık Makinesi Arızaları Nelerdir ?

1.Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz?

Bulaşık Makinesi beyaz eşya cihazınızın su almama sebebi arka kısımda yer alan su hortumunun kıvrılması, bükülmesi veyahut motorunda arızalar meydana gelmiş olabilir. Su almama arızası cihazınızın farklı teknik arızalar göstermesinde önem arz eder.

Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi sizin için teknik servis hizmetlerinden faydalanarak bu sorunu çözüme kavuşturur. Bizimle irtibata geçin ve teknik destek alın.

Bulaşık Makinesi Su Almıyor Ne Yapmamız Lazım ?

Öncelikle bulaşık makinemizin kapağının kapalı olduğundan emin olalım. Hemen sonra bulaşık makinenize gelen su bağlantısını kontrol edelim. Bükülme, delinme veyahut kırılma varsa düzeltelim ve cihazımıza doğru bağlanmış olduğundan emin olalım. Cihazı çalıştıralım ve sorun hala devam ediyorsa mutlaka bulaşık makinesi servisi sağlayın.


2.Bulaşık Makinesi Neden İyi Temizlemiyor?

Bulaşık makinesi beyaz eşya cihazlarınızda sık olarak meydana gelen temiz yıkamama problemi hijyen açısından büyük öneme sahiptir. Bu arızanın sebebi bulaşık makinesinde kullanılan deterjanlar, kirlenmiş filtre, onarım gerektiren su giriş valfi ve makinenin içinin kirli olması bu teknik arızaya sebep olabilir. Cihazın sağlığı ve ömrünü uzatmak için mutlaka deterjan kullanımı ve bulaşık makinesi kullanım talimatlarına dikkat edilmelidir.

Her türlü arıza ve onarım için donanımlı teknik ekiplerden hizmet almak istiyorsanız, Bulaşık Makinesi Servisi Karabağlar bölge servisimiz için bizimle iletişime geçin. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi İyi Yıkamıyor Ne Yapmalıyım?

Makineniz iyi yıkamıyorsa öncelikle cihazımızın deterjanı çözdüğünü kontrol etmemiz gerekir. Cihazın deterjanı çözüp çözmediği belli olduktan sonra sorun hala devam ediyorsa kireç çözücüye başvurabilirsiniz. Eğer arıza sürüyorsa bulaşık makinesi bakımı için buzdolabı tamircisine başvurun.


3.Bulaşık Makinesi Neden Ses Çıkarıyor?

Cihazınız ses çıkarıyor ama çalışmıyorsa kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Ayrıca cihazın iç kısmındaki parçalar oynamış, eskimiş veya hasara uğramış olabilir. Su şebekesi veyahut manyetik valf gibi bir çok ana parçasında meydana gelen teknik arızalar sebep olabilir. Cihazın iç aksamındaki parçaların arızalanması beyaz eşya sağlığı açısından bir hayli önemlidir.

Bulaşık makinenizin ömrünün uzaması için mutlaka Bulaşık makinesi Tamircisi Karabağlar bölge hizmetinden faydalanın. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi Ses Çıkarıyor Ne Yapmalıyım?

Cihazın sessiz bir ortamda çıkarttığı ufak ses su boşaltımından kaynaklı olabilir, endişelenecek bir şey yoktur. Eğer bulaşık makinesi yüksek şiddetli ses çıkarıyorsa pompa çarkını kontrol etmek gerekir. Bunun için iç aksamların açılması gerektiğinden bulaşık makinesi tamircisinden yardım alın.


4.Bulaşık Makinesi Neden Isıtmıyor?

Bulaşık makinenizin ısıtmama arızasının temel sebeplerinden ilki; sensörünüzün arızaya uğraması olabilir. Makine yaş aldıkça işlevini yitiren ısı sensörleri buna neden olabilir. Diğer sebeplerden bazıları ise Rezistans arızası veya kart arızasıdır. Rezistans arızasında evinizde tamir hizmeti veyahut cihazın atölyeye götürülmesi gerekebilir. İç aksamlarda oluşan önemli arızalara için mutlaka Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi tarafından servis hizmeti alın.

Bulaşık Makinesi Servisi için firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyatlı servisi sağlayın. 0232 326 30 51

Bulaşık Makinesi Isıtmıyor Ne Yapmalıyım?

Bulaşık makinesi cihazınız su ısıtmıyorsa son seçtiğiniz program tekrarlanıyor olabilir. O halde seçtiğiniz programı iptal etmeniz gerekecektir. Bunun için öncelikle makinenizi açın İptal düğmesine 3 saniye basılı tutun.
Arıza giderilmezse sensör tamiri için mutlaka profesyonel servis hizmeti alın.


Karabağlar Bulaşık Makinesi Servisi Hizmeti
Karabağlar Bulaşık Makinesi Servisi Hizmeti

Bulaşık Makinesi Arızaları Nasıl Tamir Edilir ?

Bulaşık Makinesi ve diğer beyaz eşyaların tamamı profesyonel ustalar tarafından tamir edilmelidir. Yapılan tüm işlemlerde adım adım ilerleme kaydedilmelidir. Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi kapsamında uygulanan bütün adımları takip edebilirsiniz. İlk adım olarak arıza tespiti yapılmalıdır. Bizden aldığınız servis doğrultusunda ekiplerimiz Karabağlar içerisindeki her adrese gelir. Evinizdeki beyaz eşyalarda arızalarla baş başa kalıyor olabilirsiniz. Böyle durumlar için sizlere elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık. Fakat çoğu durumda müşterilerimizin müdahaleleri yetersiz olabiliyor. Endişeye kapılmayın ve bize ulaşın. Böyle sorunlar karşısında her biri Bulaşık Makinesi Servisi ekiplerimizden yardım alın. Çalışma arkadaşlarımız teknik arıza tespiti konusunda oldukça donanımlıdır. O yüzden karşılaştığınız arızaların tamamı açıklanır. Arıza kodlarının incelenmesi sonucunda arızalı noktalar tespit edilir. Problemli iç aksamlar için yedek parçalara başvurulur.

Bu iç aksamlar çoğunlukla motor, su pompası, ana kart, ısıtıcı takımı, NTC, fıskiye gibi önemli parçalardır. Çoğu zaman cihaza bu kadar etki eden parçalarda arıza gösterebilmektedir. Ancak Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamircisi cihazlardaki her sorunu tamir edebilmektedir. Beyaz eşyaların tamamında hizmetlerimiz geçerlidir. Evinizde tamir hizmeti dahilinde saydığımız parçaların onarımı adresinizde yapılabilmektedir. Tabii ki bazı durumlar cihaza detaylı müdahale gerektirebilir. Böyle şartlarda bulaşık makineleriniz alınarak teknik atölyelere teslim edilir. Onarım atölyelerinde sorunlu parçalar için yedek parça sağlanır. Sağlanan yedek parçalar servis ekiplerimiz dahilinde cihaza takılır. Marka ve modele göre ayarlanan parçalar takılır. Son olarak cihaza performans testleri uygulanır. Uygulanan testlerden başarıyla geçen cihaz en kısa sürede evinize getirilir. Sizlerde yaptırdığınız servis işlemini takipli şekilde sürdürmek ve garantili hizmet almak için bizi arayın.


Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Mutfakların vazgeçilmezi bulaşık makinelerinin Ayda 1 Kere temizlenmesi gerekir. Peki Bulaşık Makinesi Bakımı nasıl yapılır?

  • Islak bezle bulaşık makinesinin içindeki yoğun pislikleri temizleyin.
  • Cihazınızın iç kısmındaki püskürtme fıskiyelerini ve gözeneklerini dezenfekte edin.
  • Cihazınız için özel üretilmiş (markasına göre) bakım ürününü kullanarak cihazı içi boş çalıştırın.
  • Bakım ilacı yerine sirke kullanabilirsiniz. Bir şişe sirke dökerek makine boş olacak şekilde program başlatın.
  • Ürünün kullanım talimatlarına uyun.

Bulaşık Makinesi Tamiri Hangi Markalarda Uygulanıyor ?

Bulaşık Makinesi teknik arızalarında cihazın marka modeline göre fiyatı ve onarım biçimi değişebilir. Servisimiz Arçelik, Beko, Bosch, LG, Samsung, Ariston, Siemens ve diğer tüm markalarla detaylı olarak ilgilenmektedir. Sorunsuz ve garantili bir onarım sağlamak için ürünün marka ve model bilgisine hakim olmak gerekir. Bunun sebebi çalışma döngüsünün ve yedek parçaların her modelde farklılık göstermesidir. Teknik arkadaşlarımız bu cihazlar hakkında yüksek bilgi sahibidirler. Bulaşık Makinesi Tamircisi Karabağlar bölgesinde donanımlı teknik ekipleri ile tecrübelerine dayanarak her marka ve modelde onarım sağlayabilmektedir.


Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
  • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
  • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar Karabağlar Bulaşık Makinesi Servisi kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
  • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir Bulaşık Makinesi Tamircisi hizmeti sağlar.
  • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.