Aeg Servis

Aeg Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Aeg Servisi, İzmir’in dört bir yanında tecrübeli teknik ekipleriyle uygun fiyatlı, sağlam ve garanti kapsamında parça değişimi hizmeti sunmaktadır. Aeg Servis Numarası ile (0232) 326 30 51 numaralı telefon üzerinden arıza kaydı oluşturarak, aynı gün içinde teknik arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Belirli bir servis ücreti talep edilerek yapılan teknik inceleme sonrasında, tamir ya da bakım işlemlerine başlanmaktadır. Servisimiz, yılların birikimine sahip uzman kadrosuyla en sık karşılaşılan markalardan biri olan Aeg cihazlarında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen her türlü arıza ve bakım ihtiyacınızda, bütçenize uygun çözümlerle yanınızdayız. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve güvenilir bir servis deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Eğer sizlerde ürünlerinizde herhangi bir problem gözlemliyorsanız; şimdi arayın, aynı gün hizmet alın!

Aeg akıllı ev ürünleri, fırın & ocak, beyaz eşya ve temizlik gibi alanlarda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan teknolojik ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin yapısında bulunan elektronik bileşenler zamanla arızalanabilir ve kullanılamaz hale gelebilirler. Bu nedenle, profesyonel bir teknik servis desteği almak son derece önemlidir. Aeg Servisi İzmir, arızalı ürünlerinizi en iyi şekilde onararak ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. İzmir’in her bölgesinde hizmet veren deneyimli teknik ekibimiz, en son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar kullanarak hızlı ve etkili bir şekilde çözümler sunmaktadır. Siz de cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri için teknik ekibimize güvenebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Teknik servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Servis Süreci; 1-3 İş Günü

Aeg Servis Ücreti; 100-200 TL

1 Yıl Garanti


Aeg-Musteri-Hizmetleri
Aeg-Musteri-Hizmetleri

Aeg Müşteri Hizmetleri 7/24

Aeg Servisi‘nin hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle bir servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için, müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere kolaylıkla yardımcı olacaktır. Bu alanda yer alan çağrı merkezi, 7/24 hizmetinizde olup, servis numarası üzerinden arayabileceğiniz gibi “Servis Al” butonu aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vererek, her zaman hızlı ve etkili bir şekilde teknik destek sağlamaktadır. Sorununuzun niteliğine göre, sizlere en yakın teknik ekibi bu sayede yönlendirebiliyoruz. Ayrıca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmeniz ve problemlerinizi çözüme kavuşturmanız için buradayız. Servis hizmeti olarak, siz değerli müşterilerimizin arızalarını en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz.

Aeg cihazları için oldukça geniş bir yelpazede teknik hizmetler sunulmaktadır. Ancak, maalesef bu hizmetler arasında yeterli kalitede olanlarının yanı sıra yetersiz ve bilgisiz destekler de yer almaktadır. Bu durumda kullanıcılar, arızalarda doğrudan internet üzerinden servis desteği aramaya çalışmakta ve yetersiz hizmetlerle karşılaşmaktadırlar. Bu tür durumlarda sorunların çözümü ve mağduriyetlerin giderilmesi giderek zorlaşmaktadır. İzmir Aeg Servisi olarak, güvenilir, donanımlı ve profesyonel ekibimizle bu sorunlara çözüm sunmaktayız. Size doğru iletişim bilgilerimizi sunarak, nasıl servis kaydı oluşturabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatarak hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdedir. Servis ekibi olarak, arızalarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı taahhüt ediyoruz. Peki servis talebi nasıl oluşturulur ?

Aeg Servis Hizmet Nasıl Alınır ?

  • Aeg Müşteri Hizmetleri Telefonu üzerinden (0232) 326 30 51 numarasını arayarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.
  • Hizmet almak istediğiniz ürünü, arıza belirtisini ve cihazın garanti durumuna ait bilgileri bizlere aktarın
  • Kayıt oluşturmak için istenecek olan Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini ekip arkadaşlarımızla paylaşın.
  • Bu görüşmeyi tamamladığınızda adınıza bir servis talebi konumunuza en yakın teknik ekibe iletilecek ve hizmet sağlanacaktır.
Aeg Servisi İzmir Teknisyen Ekibi
Aeg Servisi İzmir Teknisyen Ekibi

Aeg Servisi İzmir Teknik Ekibi

İzmir Aeg Servisi olarak biz de her ilçede ve bölgede kullanıcılara teknik destek sağlamaktayız. İzmir’de Aeg marka cihazların kullanımı oldukça yaygın hale geldi. Bu popüler markanın artan talebi, iş yükümüzü artırmış olsa da, uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Böylesine büyük bir şehirde beyaz eşya ve akıllı ev ürünlerinin kullanımı arttıkça, servis talepleri de artış göstermektedir. Biz de İzmir genelindeki her bölgede aktif teknik ekiplerimiz ve atölyelerimizle kullanıcıların her türlü sorununa hızlı bir şekilde çözüm buluyoruz. Elektronik cihazlara uzmanlıkla yaklaşıp, en kısa sürede müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun donanımlı hizmetimizle, sizlere yardımcı olmak için hazırız. Kullanıcı olarak, yaşam alanlarında kullandığınız elektronik ürünlerde arıza gözlemliyorsanız, aynı gün teknik destek almak için bizlerle irtibata geçin.

Cihaz Hizmetlerimizi İnceleyin; Buzdolabı Servisi | Fırın & Ocak Servisi

Teknolojik gelişmelerin hız kazandığı günümüzde, günlük hayatta kullandığımız ev aletleri arasında bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın & ocak ve klima gibi cihazlar vazgeçilmez birer parçamız haline gelmiştir. Bu ürünlerin her biri birbirinden farklı özelliklere sahip ve her geçen gün daha da geliştirilerek hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Ancak bu cihazların yoğun kullanımı nedeniyle arıza yapması da oldukça sık görülen bir durumdur. Bu arızaların nedeni genellikle voltaj problemleri, kullanıcı hataları, bakımsızlık ve parça bozulması gibi sebeplerdir. Ancak önemli olan, teknik arızalarda doğru müdahalelerin yapılmasıdır. Elektronik ve teknolojik cihazların tamir edilmesi için deneyimli bir teknik ekibe ihtiyaç vardır. AEG Servisi olarak, uzman kadromuz sayesinde tüm cihazlarınız için kapsamlı ve profesyonel hizmet sağlıyoruz. Her türlü teknik probleminizi gidererek cihazlarınızı yeniden kullanabilir hale getiriyoruz.

Aeg Yetkili Servis Kalitesinde Avantaj
Aeg Yetkili Servis Kalitesinde Avantaj

Aeg Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Avantajları

Aeg Yetkili Servis düzeyinde bir ekip olarak, teknik hizmetlerde yüksek kalitede hizmet için çabalıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güveni, hizmetlerimizin kalitesinin temel belirleyicisidir ve bu nedenle, müşterilerimize özel avantajlar sunarak onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin servis deneyimini en üst seviyeye çıkarmak ve her adımda yanlarında olmaktır. Bu nedenle, hizmetlerimizi müşterilerimiz için özelleştirmekte ve onlara özel çözümler sunmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin bizimle iletişim kurmalarını kolaylaştırmak için 7/24 müşteri hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirici içerikler hazırlayarak, müşterilerimizin bize duydukları güveni artırmak istiyoruz. Aeg Servisi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya ve onlara en kaliteli hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

Hızlı ve Geniş Kapsamlı Destek; Sahip olduğumuz geniş servis ağı ile her alanda yer alan teknik ekipler ve tamir atölyelerimiz ile en kısa sürede problemlerinize çözüm üretiyoruz. Ayrıca, 7/24 çağrı merkezi desteğimizle sürekli olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Teknik Ekip; Her kategoride ürünün tüm arıza durumlarına çözüm üretmek için tecrübeli, uzman ve usta teknisyenler ile çalışıyoruz.

Garantili Aeg Servisi; Müşteri güvenilirliğinin temel husus olmasıyla beraber bizlerden hizmet alan müşterilerimizin onarılan ürünlerine en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlandırma; Bizlerden hizmet alacak müşterilerimizin cebine uygun fiyat tarifeleri ile, dönemin ekonomik şartların ve servis kalitemize eşdeğer fiyatlandırmalar uyguluyoruz.


Aeg Servis Numarası ve İletişim

Aeg Servis Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 30 51 üzerinden bizlerle en kısa yoldan iletişime geçebilirsiniz. Arama işlemini çok daha hızlı gerçekleştirmek için web sitemizde yer alan tıkla servis al butonlarını da kullanabilirsiniz. Bu iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, çağrı merkezimizden destek alabilir servis kaydı gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimizin olası problemlerde bizlere daha kolay ulaşması için iletişime dair yollarımızı her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz.


Aeg Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aeg Servis Ücreti Ne Kadar ?

Aeg Servis Ücreti miktarı güncel olarak 100-200 Türk Lirası aralığındadır. Bu ücret, teknik arıza tespiti işlemi için alınmaktadır.

Aeg Servisi Kaça Kadar Açık ?

Aeg Müşteri Hizmetleri 7/24 telefon üzerinden destek sağlarken, teknik ekiplerimiz saat 21:00‘a kadar çalışıyor.

Aeg Servisi Ne Zaman Gelir ?

Aeg Teknik Ekipleri servis kaydı oluşturduğunuz gün içerisinde adrese ulaşacaklardır.