Termoteknik Servisi

Termoteknik Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Termoteknik Kombi Servisi her yaşam alanında kullandığınız ısıtma ürünlerinden Kombi cihazları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Belirli sebeplerden dolayı arıza gösteren ürünleriniz için Termoteknik Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu iletişim yolu ile çağrı merkezine bağlanabilir ve 7/24 servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede İzmir’in tüm bölgelerinden bulunduğunuz alana en yakın teknik ekibi çağırabilirsiniz. Ürünlerinizin onarımı ve bakımları için firmamızı tercih ederek birden fazla avantaja ve fırsata sahip olacaksınız. Eğer sizlerde evlerinizde kullandığınız ürünlerde teknik problemler yaşıyorsanız hemen bizlere ulaşın.

Termoteknik marka cihazlar hali hazırda oldukça fazla tercih ediliyor. Kombiler de ısınma gibi şart niteliğinde bir ihtiyacı karşıladığı için her yaşam alanında vazgeçilmez bir halde bulunmaktadır. Ancak özellikle sıcaklığın düşüklük gösterdiği zamanlarda çok yoğun kullanılmaktadırlar. Böyle durumlarda zamanla kullanım koşulları, kullanıcı hataları, bakımsızlık ve voltaj problemleri gibi belirli nedenlerle arızalanabilirler. Bu aşamada önemli olan cihazların arızalarına nasıl müdahale edildiğidir. Bu tip ürünlerin mutlaka donanımlı, detaylı ve uzman işlem görmesi gerekir. Bununla beraber kullanıcılar için bu cihazları kullanamamak mağduriyet oluşturacağından en kısa sürede problemleri giderilmelidir. Bizler bu noktada Termoteknik Kombi Servisi olarak tecrübeli teknisyen grubumuzla tüm bölgelerde hızlı ve kaliteli servis seçeneği sağlıyoruz. Buna dair sağladığımız hizmetin detaylarına göz atalım.

Kombilerinizde yaşadığınız problemleri en kısa sürede gidermek için Hızlı Servis modeli ile çalışıyor, Servis Sürecini genellikle Aynı Gün, ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde tamamlıyoruz.

Müşterilerimize daha güvenilir bir hizmet sağlamak ve desteğimizi her daim sürdürmek adına parça değişimi ve onarım sağladığımız ürünlere 1 Yıl Garanti avantajı sağlıyoruz.

Teknik Arıza Tespiti için alınan Termoteknik Servis Ücreti 200-400 TL aralığında uygun fiyatlı olarak talep edilmektedir.

Termoteknik Müşteri Hizmetleri
Termoteknik Müşteri Hizmetleri

Termoteknik Müşteri Hizmetleri

Termoteknik Servisi ekiplerinden hizmet alabilmek için öncelikle bizlere bir servis talebi iletmelisiniz. Bunun içinde bilgileriniz ile birlikte bir kayıt gerekir. Müşteri Hizmetleri alanımız sizlere destek olmak için çağrı merkeziyle beraber 7/24 aktif çalışmaktadır. Telefon numarası üzerinden irtibat kurduğunuz takdirde burada yer alan çalışma arkadaşlarımız sizleri yönlendirecektir. Ayrıca burada hizmetimiz hakkında bilgi edinebilir, yaşadığınız problemleri ve sorunları aktarabilir, bulunduğunuz alana en yakın servis ekibine ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Güncel olarak internet üzerinde oldukça fazla teknik hizmet var. Ancak bu hizmetlerin çoğu yeterli desteği sağlayamıyor. Elbette bunlarında birbirinden farklı iletişim bilgileri bulunuyor. Kullanıcılar olası arıza anlarında direkt olarak web üzerinden arama yapıyor ve bazı zamanlarda yetersiz hizmetlere maruz kalıyor. Böyle olunca mağduriyetler giderilemiyor ve sorunlar uzuyor. Bu tarz durumları önlemek ve müşterilerimizin gerekli desteği sağlayan, doğru servis hizmetine ulaşmasını sağlamak için iletişim bilgilerini paylaşacağız. Bununla beraber nasıl servis talebinde bulunacağınızı da anlatacağız.

  • Termoteknik Müşteri Hizmetleri Numarası olarak kullanılan (0232) 326 30 51 üzerinden arama yaparak çağrı merkezine ulaşın.
  • Çalışma arkadaşlarımıza cihazınızda gözlemlediğiniz arızayı ve ürünün garanti durumunu aktarın.
  • Servis kaydı için istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşın.
  • Telefon görüşmeniz bittiğinde adınıza bir kayıt açılacak ve adresinize en yakın teknik ekibe talebiniz iletilecektir.
Termoteknik Kombi Servisi
Termoteknik Kombi Servisi

Termoteknik Kombi Servisi İzmir

Termoteknik Kombi Servisi İzmir ekibi olarak Kombiler üzerinde kapsamlı olarak servis hizmetleri sürdürüyoruz. Buna bağlı olarak elbette bu cihazların çalışma yapılarını ve arızalarının nasıl giderilmesi gerektiğine hakimiz. Bu ürünler diğer elektroniklerden farklı olarak daha karmaşık bir yapıya sahipler. Çünkü iç sistemlerinde oldukça fazla görevli parça barındırıyorlar. Genel olarak ısıtma işlemini yerine getirebilmek için geniş bir sistem kullanırlar. Doğalgaz ile aktif olurlar ve ateşleme grubu gibi önemli aksamlar barındırırlar. Peteklerle beraber ısıyı yayan geniş bir sisteme sahiptirler. Dolayısıyla böyle bir makinede ortaya çıkacak arızalar hem tehlikeli hem de giderilmesi zor olabilir. Bu nedenle mutlaka profesyonel olarak müdahale edilmesi gerekir. Bizler uzman teknisyen grubumuzla gereken desteği sağlıyoruz.

Detaylı Cihaz Servisi; Kombi Servisi

Kombi ürünlerinin neden arızalandığı konusunda da tecrübe sahibiyiz. Bu konuda da kullanıcılarımız bilgilendirmeye çalışıyoruz. Temel olarak kullanım zamanı, kullanıcı hataları, voltaj problemleri ve bakımsızlık arıza sebepleridir. Cihazın uzun zaman sonrasında belli parçalarının işlevini yitirmesi sonucu arıza göstermesi normaldir. Bununla beraber elektrik tesisatında oluşan bozukluklar da genel bir arıza kaynağıdır. Kullanıcıların bilinçsiz yaptığı ayarlamalar da ürünün yanlış çalışmasıyla bozulmalara neden olabilir. Ancak burada en büyük arıza nedeni bakımsızlıktır. Devridaim ve dolaşım yapan ve bunu su, hava kullanarak yapan kombilere mutlaka düzenli Kombi Bakımı yapılmalıdır. Temizlik işlemleri aksatıldığında hem cihazın ömrü kısalacak, hem de sık arıza gösterecektir. Yukarıda belirttiğimiz herhangi bir arıza durumunda onarım veya bakım hizmeti için profesyonel Termoteknik Servisi‘ne başvurabilirsiniz.

Termoteknik Servisi Cihazları Nasıl Tamir Ediyor ?

Termoteknik Kombi Servisi olarak bu ürünlerin arızalarının karışık veya tehlikeli olabileceği biliyoruz. Fakat her koşulda teknik problemlerin elbette çözümü vardır. Burada her teknik aksaklığı sorunsuz gidermek için doğru servis işlemleri uygulamak gerekir. Bunun içinse öncelikle kapsamlı bir arıza tespiti gerekir. Çünkü kombilerde ufak bir arızanın birden çok sebebi oluyorken, önemli bir parçanın bozulması ortaya birçok farklı arıza çıkartabilir. Bu nedenle öncelikle detaylı olacak şekilde arıza incelenmeli ve buna göre yapılacaklar belirlenmelidir. Bu konuda bizler her teknik problemi özel olarak inceliyor ve ona yönelik işlemler belirliyoruz. Müşterilerimizin de merak ettiği ve cihaza neler uygulanacak gibi soruları yanıtlayan servis işlemleri nelerdir inceleyelim.

  1. Öncelikle teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aleti yardımıyla tecrübeye dayalı bir Teknik Arıza Tespiti gerçekleştirilir. Bu aşamada değişecek parçalar, tamir yeri ve uygulanacak işlemlere karar verilir.
  2. Ardından gerekli yedek parçalar temin edilerek ev yada atölye ortamında donanımlı ustalar aracılığıyla montaj ve onarımlar gerçekleştirilir.
  3. Bu adıma tamir işlemleri sona eren ürünün periyodik bakım ve temizlik işlemleri yapılır.
  4. Tüm uygulamalar sona erdikten sonra cihazın performansını ve verimliliğini ölçmek için testler yapılır. İlk günkü haline dönen cihaz garanti avantajıyla teslim edilir.
Termoteknik Servisi
Termoteknik Servisi

Termoteknik Servis Numarası

Termoteknik Müşteri Hizmetleri Numarası üzerinden (0232) 326 30 51‘i tuşlayarak bizlerle en sağlıklı iletişimi kurabilirsiniz. Bunun yanında web sitemizde yer alan tıkla servis al butonunu kullanarak tık tuşla arama başlatabilirsiniz. Bu irtibat yolu sizleri müşteri hizmetlerine ulaştıracaktır. Bu alandan 7/24 destek alabilir, servis taleplerinizi iletebilir ve bölgenize en yakın ekibe ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi bilgi sağlamak ve bizlere ulaşmanızı kolaylaştırmak adına iletişim yollarımızı gündün güne genişletiyor ve geliştiriyoruz. Eğer sizde kullandığınız herhangi bir Termoteknik üründe problem yaşıyorsanız firmamızla iletişime geçin.


Termoteknik Servisi Sık Sorulanlar

Termoteknik Servis Ücreti Ne Kadar ?

Termoteknik Servis Ücreti güncel fiyatlandırmada 200-400 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücreti ödeyerek profesyonel arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Termoteknik Kombi Bakımı Gerekli Mi ?

Termoteknik cihazlarınızın verimli çalışması, uzun ömürlü olması ve sık arızalanmaması için Kombi Bakımı ve Petek Temizliği mutlaka gereklidir.

Termoteknik Kombi Servisi Kaça Kadar Açık ?

Termoteknik Müşteri Hizmetleri telefon üzerinde 7/24 destek vermektedir. Teknisyen grubumuz Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar çalışmaktadır.