Warmhaus Kombi Servisi

Warmhaus Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Warmhaus Kombi Servisi olarak İzmir’in tüm bölgelerinde her yaşam alanında kullanılan Kombi cihazlarının arızaları için onarım ve bakım hizmeti sunuyoruz. Servis çağırmak ve hizmet almak için Warmhaus Kombi Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim yolu üzerinden 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Sizlere sürekli destek sağlayan çağrı merkezi üzerinden bilgi edinebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Servis kaydı oluşturulduktan sonra en yakın teknik ekipten geri dönüş alacaksınız. Sizler için sunduğumuz avantaj ve fırsatlarından faydalanmak için bize ulaşın, uzman servis hizmeti alın.

Warmhaus ürünleri incelediğimizde performansları nedeniyle sık tercih edildiklerini söyleyebiliriz. Hali hazırda Kombiler oldukça yoğun kullanılan ve günümüzde her alanda yer edinmiş cihazlardır. Özellikle İzmir gibi bir ilde kullanıcı oranı yoğundur. Çünkü bu cihazlar ısınma gibi temel bir ihtiyacı giderirler. Bu noktada düzenli ve sık kullanılırlar. Her elektronik ev ürünü gibi bu cihazlarda zamanla arıza gösterebilirler. Bununla beraber bakım ve temizlik gerektirirler. Böyle durumlarda işlemleri mutlaka profesyonel bir servis gerçekleştirmelidir. Zira kombiler diğer ürünlerden farklı olarak daha detaylı müdahale gerektirirler. Warmhaus Kombi Servisi olarak İzmir gibi yoğun bir bölgede gerekli teknik desteği tüm alanlarda sağlıyoruz. Birden çok hizmet avantajı sunarak müşteri memnuniyetini hedef alıyoruz. Hizmetimizin detaylarını inceleyelim.

Kombilerde karşılaştığınız arıza durumlarını Hızlı Servis modeliyle çözerek servis sürecini genellikle Aynı Gün, ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde tamamlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güveni adına Garantili Hizmet sunarak onarılan ürünlere 1 Yıl Garanti sunuyoruz.

Teknik Arıza Tespiti için talep edilen Warmhaus Servis Ücreti uygun fiyatlı olarak 200-400 TL aralığındadır.

Warmhaus Kombi Müşteri Hizmetleri
Warmhaus Kombi Müşteri Hizmetleri

Warmhaus Kombi Müşteri Hizmetleri

Warmhaus Servisi ekipleri tarafından hizmet almak için öncelikli bir kayıt oluşturmalı ve talep iletmelisiniz. Bunun için sizlere yardımcı olmak için müşteri hizmetleri mevcuttur. Burada çağrı merkezi üzerinden 7/24 hizmet verilmektedir. Servis numarasını tuşlayarak veya tıkla servis al butonu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Telefonda çalışma arkadaşlarımızdan hizmet hakkında servis ücreti ve benzeri bilgiler alabilirsiniz. Bununla beraber karşılaştığınız teknik aksaklıkları ve problemleri aktarabilirsiniz. Ardından burada oluşturacağınız servis kaydı sayesinde en yakın teknik ekibi çağırabileceksiniz. Görüşme başlattığınız anda çalışma arkadaşlarımız sizleri yönlendirecektir.

Günümüze baktığımızda oldukça fazla teknik hizmetin internette bulunduğunu görüyoruz. Ancak kombiler için mutlaka profesyonel bir servis gerekiyor. Bu noktada kullanıcılar çoğunlukla yeterli servis hizmetine ulaşamıyor. Bunun en temel nedeni internette bulunan yanlış iletişim bilgileridir. Durum böyle olunca ortaya bilinçsiz hizmetler çıkıyor ve mağduriyetler oluşuyor. Buna benzer problemleri engellemek adına iletişim yollarımızı her gün geliştiriyoruz. Buna bağlı olarak sizlere nasıl hizmet alacağınızı ve servis çağıracağınızı anlatacağız.

Warmhaus Servis Başvuru Nasıl Oluşturulur ?

 • Warmhaus Kombi Servis Numarası üzerinden (0232) 326 30 51 ‘i tuşlayarak müşteri hizmetleri ile görüşme başlatın.
 • Çağrı merkezine bağlandıktan sonra cihazda yaşadığınız arızayı, güncel durumu ve garanti bilgilerini paylaşın.
 • Ekiplerimizin talep ettiği Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi aktarın. Bu bilgiler servis kaydı için kullanılacaktır.
 • Telefon görüşmeniz sonlandırıldığında kayıt oluşturulmuş ve talebiniz iletilmiş olacaktır. En yakın servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Warmhaus Kombi Servisi
Warmhaus Kombi Servisi

Warmhaus Kombi Servisi İzmir

Warmhaus Kombi Servisi İzmir ili içerisinde yer alan cihaz sahiplerine donanımlı servis hizmeti sağlıyor. Uzun yıllardır Kombiler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Buna bağlı olarak bu ürünlerin iç yapısını ve birçok arıza durumunu biliyoruz. Buna dayanarak termoteknolojik ürünlerin diğer elektroniklerden daha farklı bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazlar diğer ürünlere göre daha fazla özelliğe, fonksiyona ve parçaya sahiptir. Bu nedenle karmaşık bir sistemleri vardır. Hal böyle olunca olası arıza ve teknik problemler bir hayli karışık olabilmektedir. Kombi cihazları için daha detaylı ve kapsamlı müdahale edilmesi gereğinin nedeni de budur.

Detaylı Servis Hizmeti; Kombi Servisi

Kombilerin iç sistemini ele aldığımız burada oldukça fazla iç aksam görüyoruz. Bunların her biri farklı görevler için senkronize halde çalışıyoruz. Bu ürünlerde öncelikle kaynak olarak su, hava ve doğalgaz kullanıyor. Temel olarak suyun sıcaklığını ısı enerjisi ile yükseltmeyi ve petekle aracılığıyla bu sıcaklığı ortama yaymayı hedefliyor. Bunu sağlamak için öncelikle ateşleme sistemi kullanıyorlar. Burada birçok aksamın ortak çalışmasıyla su ısınıyor. Ardından kalorifer düzeni içerisinde devridaim halinde dolaştırılıyor. Isıtma işlemleri gerçekleştirilirken bir yanda kullanılmış atık gaz, hava ve suyun dışarıya salınması da gerçekleşir. Elbette tüm bunların olması için elektrik enerjisi kullanıldığını da belirtmek gerekir.

Dolayısıyla böyle bir sistem içerisinde meydana gelebilecek arızalar hem çözülmesi zor hem de tehlikeli olabilir. Bu durum olması geren tüm cihazlar için özel ve profesyonel bir hizmettir. Warmhaus Kombi Servisi olarak yeterli desteği tüm İzmir’de müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Warmhaus Teknik Servis
Warmhaus Teknik Servis

Warmhaus Teknik Servis Hizmeti

Warmhaus Teknik Servis ekiplerimizle uzun sürelerdir Kombi arızaları ve cihaz yapıları üzerinde çalışıyoruz. Bu incelemeler sonucunda cihazların sistemli ve yapısı hakkında bilgi edindik. Buna bağlı olarak yaşanan arızaların oldukça karmaşık olabileceğini biliyoruz. Bunun en temel nedeni ise teknik problemlerin çok yönlü olmasıdır. Bu durumun sebebini açıklayalım. Cihazınıza gördüğünüz bir arıza belirtisi veya kodunun sebebi iç kısımda birçok parçanın bozulması olabilir. Bunun yanında kart ve benzeri önemli iç aksamların işlevini yitirmesi ortaya birden çok arıza çıkartabilir. İşte böyle durumlar için mutlaka kapsamlı teknik servis gerekir. Çünkü bu karışıklıkta cihazların arızaları tehlikeli hale de gelebilir. Yanlış yapılan müdahalelere durum daha kötü bir hale gelebilir ve ürün tamamen kullanılamaz duruma gelebilir.

Bu yüzden kombiler için detaylı ve kapsamlı işlemler yürütülmeli, profesyonel ekiplerin müdahaleleri gereklidir. Bizler geniş servis ağımız ile yeterli hizmeti tüm alanlarda sağlıyoruz. Gerekli teknik desteği sağlamak için öncelikle en uygun hizmeti belirlemek gerekir. Zira her arıza durumu için özel ve birbirinden farklı onarım yöntemleri mevcuttur. Bunu belirlemek için ise teknik arıza tespiti gereklidir. Bu aşama ayrıntılı ve donanımlı ekipmanlar aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Bunun sonucunda ise arıza kaynağı belirlenerek en doğru tamir türüne karar verilecektir. Her farklı arıza için uygulanacak onarım modelinde değişecek parçalar, tamir ortamı ve fiyatlandırmalar değişkenlik göstermektedir. Warmhaus Servisi olarak net arıza tespitleri gerçekleştiriyor ve doğru servis işlemleri uyguluyoruz.

Kullanıcılar cihazlarında yaşanan arızaya ait tamirin veya değişecek parçanın bizde mevcut olup olmadığını merak ediyor. Buna dayanarak sizlerle farklı arıza türlerinde uyguladığımız teknik servis hizmetlerini paylaşacağız.

Teknik Servis Hizmeti; Kombi Bakımı

 • Warmhaus Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Warmhaus Kombi Kart Tamiri
 • Warmhaus Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Warmhaus Kombi Eşanjör Tamiri
 • Warmhaus Kombi Prosestat Değişimi
 • Warmhaus Kombi Pompa Tamiri
 • Warmhaus Kombi Emniyet Ventili Değişimi
 • Warmhaus Kombi Fan Tamiri
 • Warmhaus Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Warmhaus Kombi Termostat Tamiri
 • Warmhaus Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
Warmhaus Kombi Yetkili Servis
Warmhaus Kombi Yetkili Servis

Warmhaus Kombi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Warmhaus Kombi Yetkili Servis kalitesinde üstün bir hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bu bağlamda müşterilerimize birçok farklı hizmet avantajı sağlıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve güvenilir bir servis süreci sürdürmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda kullanıcıların bizlere daha kolay ulaşmasını sağlamak için günden güne iletişim yollarını genişletmekteyiz. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına sunduğumuz hizmetin fırsatlarını sizlerle paylaşacağız.

Donanımlı Teknik Ekip; Uyguladığımız servis işlemlerini profesyonel yürütmek, olası hataların önüne geçmek ve ufaktan büyüğe her türlü arızaya çözüm üretmek adına donanımlı ve tecrübeli teknisyen grubu ile hizmet veriyoruz. Bu sayede tüm teknik problemlere kalıcı çözümler üretiyoruz.

Hızlı ve Geniş Kapsamlı Servis; Kombiler üzerinde yaşanan mağduriyetleri bir an önce gidermek ve arızaları kısa sürede çözmek adına hızlı servis modeli ile çalışıyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde tüm bölgelerde bulunan atölyelerde onarım yapıyor, gerekli yedek parçaları anında temin edebiliyoruz.

Garantili Hizmet; Müşteri güvenilirliğini her zaman en üst noktada tutmak adına parça değişimini ve onarımı gerçekleştirdiğimiz cihazlara 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Warmhaus Kombi Servisi olarak bunu sağlayarak olası tekrar arızalarda ücretsiz ilgileniyor ve teknik desteğimizi sürekli olarak sürdürüyoruz.

Uygun Fiyat Tarifeleri; Güncel ekonomik şartlara ve cebinize uygun fiyat tarifeleri oluşturarak servis hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede tercih odağımızı yükseltmeyi ve fiyat/performans kapsamında bir destek almanızı sağlıyoruz.

Warmhaus Kombi Servis Numarası
Warmhaus Kombi Servis Numarası

Warmhaus Kombi İletişim

Warmhaus Kombi Servisi Numarası olan (0232) 326 30 51‘i tuşlayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber web sayfamızda yer alan tıkla servis al butonu üzerinden tek tuşla arama başlatabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetlerine ulaşabilir, 7/24 aktif çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bu alanlarda hizmete dair bilgiler edinebilir, problemlerinizi aktarabilir ve en yakın servis desteğini çağırabilirsiniz. Müşterilerimize daha rahat ulaşmak ve doğru servis hizmetini sağlamak için her geçen gün iletişim yollarımızı genişletiyor, geliştiriyoruz. Warmhaus Kombi Yetkili Servis düzeyinde bir destek almak için bizlere ulaşın.


Warmhaus Servisi S.S.S

Warmhaus Servis Ücreti Fiyatı Ne Kadar ?

Warmhaus Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL olarak belirlenmiştir. Profesyonel teknik arıza tespiti için arayabilirsiniz.

Warmhaus Kombi Bakımı Ücreti Ne Kadar ?

Warmhaus Kombi Bakımı ücreti 300 TL, Petek Temizliği 400 TL ve Komple Bakım 700 TL olarak belirlenmiştir.

Warmhaus Servisi Kaça Kadar Açık ?

Warmhaus Servisi İzmir bölgesinde 7/24 çağrı merkezi üzerinden hizmet vermektedir. Teknisyen grubu ekiplerimiz Hafta İçi ve Cumartesi günleri 21:00‘a kadar çalışmaktadır.