Toshiba Servisi

Toshiba Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Toshiba Klima Servisi, Toshiba markalı elektronik cihazların bakım, onarım ve teknik destek hizmetlerini sunan bir servis ağıdır. Firmamız, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için geniş bir servis ağı ve uzman teknik ekibi ile çalışmaktadır. Toshiba Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden çağrı merkezine ulaşıp kayıt oluşturarak, her türlü teknik sorununuzu çözebilirsiniz. Ayrıca Servis, klima hizmetleri de sunmaktadır. Ekibimiz, Toshiba klima cihazlarının montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerinin konforunu ve cihaz ömrünü arttırmayı hedeflemektedir. Toshiba Klima Servisi İzmir ekibi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve teknolojik alt yapısı sayesinde müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimize bu amaca yönelik avantaj ve fırsatlar sağlayarak, kaliteli teknik servis hizmeti sağlıyoruz!

Toshiba, birçok farklı ürün ve hizmet alanında sağladığı yenilikçi teknolojileriyle bilinen bir markadır. Özellikle klima cihazları, yüksek performansları, enerji verimliliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çekmektedir. Ancak zaman içerisinde her cihaz gibi, bakım ve onarım ihtiyacı doğabilir. Buna benzer anlarda, yeterli ve uzman bir teknik destek gerekmektedir. Toshiba Klima Servisi olarak, İzmir’in tüm bölgelerinde, son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Cihazlarınızın her türlü sorununu tespit ediyor ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca, düzenli bakım hizmetlerimizle cihazlarınızın ömrünü uzatıyor ve verimliliklerini arttırıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler ve uygun fiyatlarla, Toshiba marka klima cihazlarınızın her zaman en iyi performansı göstermesini sağlıyoruz. Hizmet fırsatları ve avantajlarımızı öğrenmek, aynı zamanda servis çağırmak için iletişime geçin!


Servis Ücreti: 200-400 TL olarak talep ediliyor ve uygun fiyatlı teknik arıza tespiti sağlanarak detaylı onarım uygulanıyor.

Servis Süreci: 1-3 İş Günü sürüyor ve cihazların teknik problemleri en kısa sürede onarılarak müşteriye teslim ediliyor.

Servis Güvencesi: 1 Yıl Garanti sağlanıyor, bu sayede güvenilir bir hizmet ve tekrar arızalarda destek sağlanıyor.


Toshiba Müşteri Hizmetleri ile Her Saat Destek
Toshiba Müşteri Hizmetleri ile Her Saat Destek

Toshiba Müşteri Hizmetleri 7/24 Destek!

Toshiba Servisi, müşterilerinin tüm klima sorunlarını en hızlı şekilde çözmek için 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Toshiba Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca firmamızın web sitesinde yer alan “Tıkla Servis Al” butonu ile servis talebinde bulunabilir ve aynı zamanda hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu konularda sizleri yönlendirecek ve bilgi sağlayacak çağrı merkezi destek birimimiz bulunmaktadır. Toshiba destek ekibi, sorununuzu en kısa sürede çözmek için sizlere en yakın servis ekibini görevlendirecek ve deneyimleriyle birlikte doğru çözümleri sunacaklardır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Toshiba, iletişim yollarını da geliştirerek, müşterileriyle daha rahat irtibat kurmalarını sağlamaktadır. Eğer beklenmedik bir cihaz arızasıyla karşı karşıyaysanız, anında teknik destek için bizlere başvurabilirsiniz!

Toshiba marka cihazlar, gerek evlerde gerekse iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak, bu cihazların kullanımında arıza durumlarına da rastlanabilmektedir. Bu nedenle, doğru servis hizmeti almak oldukça önemlidir. Ne yazık ki, internette bulunan yanlış iletişim bilgileri nedeniyle, bazı kullanıcılar yanlış servis numaralarını arayarak sahte teknik destek hizmetleri ile karşılaşabilmektedir. Bu durum hem cihazın işlevselliğini etkileyebilir hem de kullanıcının cihaza yaptığı masrafları artırabilir. Toshiba Klima Servisi olarak, uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımızla, doğru iletişim kanalları aracılığıyla sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Cihazınızda yaşadığınız sorunları bize ulaştırarak, kısa sürede profesyonel çözümler ve servis desteği alabilirsiniz. Bizlerle daha rahat iletişime geçmeniz ve anında 7/24 destek almanız için, doğru iletişim bilgilerini ve nasıl servis çağırabileceğinizi anlatacağız.

Toshiba Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • İlk olarak, Toshiba Servis Numarası (0232) 326 30 51’i tuşlayarak arama gerçekleştirin ve müşteri hizmetlerine ulaşın.
 • Çağrı Merkezi ekibimize; hizmet talebinizi, cihazınızın teknik aksaklığını ve ürünün garanti bilgilerini iletin.
 • Destek birimimizin arıza kaydı oluşturması için, Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi paylaşın.
 • Görüşmeniz sonlandığında, adınıza bir Toshiba Servis Kaydı oluşturulacak ve en yakın teknik ekip gün içerisinde hizmet sağlayacaktır.
Toshiba Klima Servisi ile Profesyonel Hizmet
Toshiba Klima Servisi ile Profesyonel Hizmet

Toshiba Klima Servisi Hizmeti

Toshiba Klima Servisi Hizmeti, firma olarak en çok talep aldığımız ve destek sağladığımız hizmetlerden biridir. Bunun en temel nedeni, Toshiba klima cihazlarının sağlamış olduğu yüksek performansı, verimliliği ve kullanıcıların tercih odağı olmasıdır. Bu cihazlar, her mevsimde kullanılabilir inovatif yapıları ve gelişmiş teknolojileriyle günümüzde ihtiyaç konumunda her alanda sık kullanılmaktadır. Sürekli olarak hava sirkülasyonu yapan, birçok işlevi; özelliği ve hassas parçası bulunan ürünlerdir. Yapıları gereği karmaşık halde bulunan klimalar, düzenli bakım ihtiyacı duymaktadır. Ayrıca, Klima Bakımı yapılmaması, elektrik sorunları, yanlış ve yoğun kullanım gibi nedenlerden zamanla arızalanabilirler. Böyle durumlarda, özellikle Toshiba cihazlar için profesyonel ve ayrıntılı teknik inceleme gerekir. Toshiba Servisi İzmir ekibi olarak alanında uzman teknisyenlerimizle bakım, temizlik, tamir ve montaj gibi servis hizmetlerini donanımlı olarak sunuyoruz.

Klima cihazlar için özel servis hizmetimize göz atın; https://www.berketeknik.com/klima-tamircisi-izmir/

Toshiba klima cihazları, karışık iç sistemleri nedeniyle ayrıntılı incelenmesi gereken ürünlerdir. İç ve Dış üniteler ile çalışan bu ürünlerin arızaları; tehlikeli ve çözülmesi zor olabilir. Toshiba Klima Servisi olarak, donanımlı ekipman, bölgesel atölye ve uzman teknik personel desteği ile klimalar için geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin de sıklıkla sorduğu, sağladığımız hizmetleri sizlerle paylaşacağız.

 • Toshiba Klima Bakımı: Kaliteli temizlik ürünleri ile detaylı ve hijyenik bakım hizmeti.
 • Toshiba Klima Gaz Basımı: Klima Soğutmuyor, Isıtmıyor gibi arızaları için A Kalite gaz basım hizmeti.
 • Toshiba Klima Parça Değişimi: Orijinal yedek parça kullanımı ile profesyonel parça montajı hizmeti.
 • Toshiba Klima Tamiri: Tecrübeli ustalar ve atölye desteği ile klimaların her alanında tamir ve restorasyon hizmeti.
 • Toshiba Klima Montajı: Alanında uzman teknik personeller ile sorunsuz ve profesyonel klima iç-dış ünite montaj hizmeti.

Toshiba Klima Servisi İzmir Yakınında Destek

İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olması ve yoğun nüfusuyla birlikte yüksek bir iklimlendirme ihtiyacı da doğuruyor. Toshiba Servisi İzmir, bu ihtiyacı karşılamak için bölgede yüksek bir kullanıcı oranı ve dolayısıyla yüksek bir servis talebi ile karşı karşıya kalıyor. Ancak şirket, her bölgede yer alan atölye ve teknik ekipleri sayesinde geniş kapsamlı bir servis hizmeti sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta oldukça başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyor. İzmir’deki Toshiba Klima kullanıcıları, cihazlarının bakımı, onarımı ve yedek parça ihtiyaçları için güvenilir ve etkili bir çözüm sunan Toshiba Klima Servisi İzmir‘in sağladığı hizmetlerden yararlanabiliyorlar. Sizlerde İzmir’in tüm bölgelerine aynı gün servis desteği çağırmak için bizlerle iletişime geçin, anında destek alın!

Toshiba Yetkili Servis Kalitesinde Bir Hizmetin Avantajları
Toshiba Yetkili Servis Kalitesinde Bir Hizmetin Avantajları

Toshiba Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Avantajı

Toshiba Yetkili Servis düzeyinde servisimiz, kaliteli hizmetleri ile müşterilerine güven veren bir servis sağlayıcısıdır. Çağrı merkezlerimiz, yüksek standartlara uygun olarak tasarlanmıştır ve uzman teknisyenlerimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için eğitilmiştir. Sunduğumuz hizmet avantajları arasında hızlı ve etkili çözümler, tamir süresinde azami özen, uygun fiyatlar ve orijinal yedek parça kullanımı yer alır. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir ve tüm işlemlerimiz güvenilir ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilir. Toshiba Klima Servisi, müşterilerine sorunsuz bir deneyim sunarak, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti konularında öncü bir konumda yer almaktadır. Donanımlı ve uzman teknik kadromuzla sunduğumuz, belirli hizmet avantajlarımızı ve bizleri tercih ettiğinizde yararlanacağınız fırsatları sizlerle paylaşacağız.

Uzman EkipHızlı Servis DesteğiGarantili Hizmet AvantajıUygun Fiyatlandırma
Teknik sorunları ve arıza durumlarının tamamını sorunsuz ve profesyonelce çözüme ulaştırmak için, Toshiba cihazlara hakim, tecrübeli ve donanımlı teknik kadromuzla hizmet veriyoruz.Müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede gidermek adına her bölgede görev alan atölyeler, teknik ekiplerimiz ve 7/24 müşteri hizmetleri ile anında destek veriyor ve hızlı servis sağlıyoruz.Toshiba Servisi kapsamında onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunarak yaşanan tekrar problemlerde desteğimizi sürdürüyoruz. Bu sayede bizi tercih eden müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz.Güncel ekonomik şartları göz önünde bulundurarak; kullanıcılara karşılaması kolay, servis kalitemize paralel ve cebe uygun fiyat tarifeleri sunuyor, bu doğrultuda rahat bir servis süreci oluşturuyoruz.
Toshiba Yetkili Servis Kalitesinde Fırsatlar

Popüler Klima Servis İçeriği; Daikin Klima Servisi

Toshiba Teknik Servis ile Onarım ve Bakım
Toshiba Teknik Servis ile Onarım ve Bakım

Toshiba Teknik Servis Nasıl Çalışıyor ?

Toshiba Teknik Servis, uzman teknisyenleriyle birlikte müşterilerine cihazları için kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunar. Servis işlemleri, cihazın arıza tespiti, onarımı ve bakımı gibi her türlü işlemi kapsar. Toshiba Klima Servisi’nin uzman teknisyenleri, müşterilere hızlı ve etkili bir hizmet sunarak, cihazların en iyi performansı göstermesini sağlarlar. Ayrıca, müşterilerin cihazları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için servis işlemleri sırasında tüm aşamaları müşterilerle paylaşılır. Bu sayede, müşterilerin cihazları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları ve cihazlarını daha etkili bir şekilde kullanmaları mümkün olur. Servis ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, sektörde öncü bir konuma sahiptir. Şimdi gelin, Toshiba cihazlara ne gibi işlemler uygulanıyor öğrenelim.

Bakım Hizmeti ve Fiyatları İçin Ziyaret Edin; Klima Bakımı Fiyatları

 • Arıza Tespiti; Teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri aracılığıyla detaylı bir arıza tespiti yapılarak, cihazın arıza kaynağı, değişmesi gereken parçalar, uygulanacak işlemler ve fiyat gibi unsurlar belirlenir.
 • Toshiba Tamir & Onarım; Parça montajı, tamir ve restorasyon gibi işlemler evde veyahut atölye ortamında tecrübeli ustalar ile uygulanır. Bu aşamada, teknik problemlerin tamamı giderilir.
 • Bakım ve Temizlik; Teknik işlemleri sona eren Toshiba ürünün, kaliteli temizlik ürünleriyle beraber detaylı ve hijyenik olarak bakım işlemleri gerçekleşir.
 • Kontrol & Test ve Teslim; Son adımda, servis işlemleri tamamlanan ürünün çalışma performansı ve verimliliği test edilir. Sorunsuz ve ilk günkü haliyle çalışan ürün, Toshiba Klima Servisi tarafından garanti kapsamı altında teslim edilir.
Toshiba Servis Numarası ile İletişim
Toshiba Servis Numarası ile İletişim

Toshiba Klima Bakımı İzmir

Toshiba Klima Servisi kapsamında sunduğumuz Klima Bakımı hizmeti, kullanıcılarına sağladığı bir dizi fayda ile ön plana çıkmaktadır. Klima Bakımı, klima sistemlerinin verimli çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar ve cihazın ömrünü uzatır. Düzenli bakım, iç hava kalitesini artırarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur.

Daikin Klimalar İçin Bakım Hizmetini İnceleyin; Daikin Klima Servisi

Bakım yapılmadığında ise bir dizi sorun ortaya çıkabilir. Kirli filtreler ve kötü bakım, cihazın performansını düşürür ve enerji tüketimini artırır. Ayrıca, bakımsız klimalar mikropların ve alerjenlerin üremesi için uygun bir ortam sağlayabilir, bu da iç hava kalitesini olumsuz etkiler. Arızaların sıkça meydana gelme olasılığı yükselir ve bu da daha yüksek onarım maliyetleri anlamına gelir.


Toshiba Klima Servisi İzmir olarak, klima bakımı konusunda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile öne çıkmaktayız. Hijyenik bir yaklaşım benimseyerek iç hava kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile de kullanıcıların bütçesine uygun çözümler sunuyoruz. Klima bakımının gerekliliğini anlayan ve bu alanda en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan İzmir Toshiba Servisi ekibimiz, müşterilerimize konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunma konusundaki kararlılığını sürdürmektedir. Klima cihazlarınızın bakım zamanının geldiğini düşünüyor, cihazınızın yeteri kadar verimli çalışmadığını gözlemliyorsanız; ekibimize ulaşın, profesyonel klima bakım ve temizlik hizmeti alın!

Toshiba Klima Bakım Fiyatı: 500 TL

 • Toshiba Klima Bakım Servisi;
 • Klima Drenaj Grubu Temizliği
 • Klima Radyatör Bakımı
 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Elektrik Bağlantı Temizliği
 • Klima Fan Motoru Temizliği
 • Klima Dış Ünite Fan Temizliği
 • Klima Dış Ünite Radyatör Bakımı
 • Klima Dış Ünite Kart Temizliği
 • Toshiba Klima Gaz Basımı

Toshiba Klima Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Toshiba Klima Servisi, deneyimli teknik ekipleriyle arızaların tespiti ve giderilmesi konusunda kaliteli hizmet sunmaktadır. Servis ücretleri, arıza tespit işlemleri için kullanılan teknolojik ekipmanlar, yakıt, efor ve zaman harcamalarını kapsayan bir fiyatlandırma politikasına sahiptir. Günümüz ekonomik şartlarına uygun olarak belirlenen Toshiba Klima Servis Ücretleri 200-400 TL arasında değişmektedir. Bu ücret, cihazınızın arızasının tespit edilmesi, onarım sürecindeki işçilik ve yedek parça maliyetlerini kapsamaktadır. Servis ekibimiz, uzman kadrosuyla arıza tespiti işlemlerinden sonra size en uygun çözümleri sunarak, cihazınızın en kısa sürede onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Klimalarınızda meydana gelen arızalar için profesyonel bir servis hizmeti alarak, cihazınızın ömrünü uzatabilir ve performansını artırabilirsiniz.


Toshiba Klima Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Toshiba Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Toshiba Servis Hizmetleri ile iletişime geçmek için (0232) 326 30 51 Telefon Numarasını kullanabilirsiniz

Toshiba Klima Bakımı Ne Kadar ?

Toshiba Klima Bakımı Fiyatı 500 TL olarak belirlenmiştir. Gaz basımı ile beraber, ortalama 1200-2300 TL aralığında bir fiyat oluşabilir.

Toshiba Servisi Hangi Günler Açık ?

Toshiba Müşteri Hizmetleri, 7 gün 24 saat destek verirken, Teknik kadromuz Pazartesi-Cumartesi günleri arası hizmete açıktır.