Mitsubishi Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Mitsubishi Klima Servisi, Japon teknolojisinin harikalarını yaşam alanlarınıza taşıyor. Müşterilerimize özel olarak tasarlanmış hizmetlerimiz ile Mitsubishi markalı klima cihazlarının montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Mitsubishi Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ile bizlere ulaşarak, sorunlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler alabilirsiniz. Teknolojinin gücünü kullanarak oluşturduğumuz özel ekiplerimiz sayesinde, her türlü teknik sorunu çözmek için hazırız. Servisimiz, yüksek kaliteli hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine özel avantajlar da sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerimiz için uygun ödeme koşulları ve garantili hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizler, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, konforlu bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlıyoruz. Mitsubishi markalı cihazlarınızın ömrünü arttırmak için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Siz de konforlu bir yaşam alanına sahip olmak için Mitsubishi Servisi’ne başvurabilirsiniz.

Mitsubishi klima cihazları, gelişmiş teknolojileri ve benzersiz tasarımlarıyla dünya çapında tanınmaktadır. Bu özellikleriyle Mitsubishi klimalar, her türlü iklim koşulunda mükemmel bir performans sergiler. Ancak zamanla, cihazlarınızın bakımı ve onarımı gerektiğinde, donanımlı bir teknik destek almak önemlidir. Mitsubishi Klima Servisi, uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Klimalarınızın her türlü sorununu çözmek ve düzenli bakım hizmetleriyle cihazlarınızın ömrünü uzatmak için buradayız. Mitsubishi klimalarınızın optimum verimliliğini koruyarak, en iyi iklimlendirme deneyimini yaşamanız için çalışıyoruz. Mitsubishi Servisi olarak, müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Hızlı müdahale, profesyonel ekip ve 1 yıl garanti gibi avantajlarla, klimalarınızın her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve servis çağırmak için bizimle iletişime geçin.

Mitsubishi Servis Ücreti: 200-400 TL bandında talep edilerek uygun fiyatlı arıza tespiti uygulanır!

Servis Süreci: 1-3 İş Günü kadar sürer ve bu sayede yaşadığınız teknik sorunlar en kısa sürede çözüme ulaşır!

Güvence: 1 Yıl Garanti olarak sağlanır ve bu doğrultuda güvenilir bir hizmet oluşur, tekrar arızalarda destek verilir!

Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri Desteği
Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri Desteği

Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri 7/24

Mitsubishi Klima Servisi, her türlü klima sorununu çözmek için günün her saati hazırda bekleyen Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri ekibiyle hizmetinizdedir. Hizmet talebinde bulunmak için servis kaydı oluşturma işlemini yapabileceğiniz özel bir telefon hattı bulunmaktadır. Mitsubishi Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i aradığınız takdirde, Mitsubishi’nin deneyimli teknisyenleri en kısa sürede size ulaşacak ve sorununuzu çözeceklerdir. Daha kısa bir yol olan ”Tıkla Servis Al” butonu üzerinden de arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, 7/24 destek hattımız aracılığıyla herhangi bir sorunla karşılaştığınızda anında bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren Mitsubishi, her zaman hızlı ve etkili bir hizmet sunmak için müşterileriyle yakından ilgilenmektedir. Piyasada yer alan yetersiz hizmetlerin arasında, doğru irtibatı kurarak tarafımızdan donanımlı destek alabilirsiniz. Beklenmedik bir arıza ile karşı karşıyaysanız, hemen bizlere ulaşın; anında destek alın!


Mitsubishi Servisi olarak, sektörde bulunan yetersiz hizmetlerin varlığına rağmen, doğru teknik desteği almanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Gerekli desteği sağlayamayan teknik hizmetlerle çalışmanız durumunda, kötü sonuçlar alabilirsiniz. Bu nedenle, deneyimli kadromuz ve modern ekipmanlarımızla, cihazınızda oluşan her türlü arızayı çözmek için buradayız. Ancak, doğru hizmeti almak için yanlış iletişim bilgileriyle yanlış teknik destek hizmetlerine başvurmak yerine, doğru iletişim kanallarımızı kullanarak bizden destek alabilirsiniz. 7/24 aktif olan telefon numaralarımız ve web sitemiz aracılığıyla bize kolayca ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve cihazınızın sorunlarını profesyonelce çözelim.

Ayrıca, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Mitsubishi Klima Servisi olarak, sizlere kaliteli ve güvenilir bir teknik destek sağlamak için her zaman hazırız! Tek yapmanız gereken, irtibat yollarımız ile bizlere ulaşmak!

Mitsubishi Servis Talebi Nasıl İletilir ?

 • Mitsubishi Müşteri Hizmetleri Numarası’nı kullanın ve (0232) 326 30 51 üzerinden destek ekibine ulaşın.
 • Cihazda yaşadığınız problemi, hizmet talebinizi ve garanti bilgilerini çağrı merkezine aktarın.
 • Servis kaydınızın oluşturulması için sizlerden istenecek olan, Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi tarafımızla paylaşın.
 • Telefon görüşmenizin sonunda adınıza bir kayıt oluşturularak en yakın bölge teknik ekibine servis talebiniz iletilecektir.
Mitsubishi Klima Servisi İzmir Yakınında Hizmet
Mitsubishi Klima Servisi İzmir Yakınında Hizmet

Mitsubishi Klima Servisi İzmir Destek Ekibi

Mitsubishi Klima Servisi İzmir ekibi olarak, İzmir’de geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmekteyiz. Sunduğumuz kapsamlı hizmetlerimiz ile tüm İzmir’in her bölgesinde detaylı ve özenli bir şekilde servis sağlamaktayız. Her ilçe için özel olarak görevli olan teknik gruplar ve atölye tesisleriyle bu hizmeti sunmaktayız. Klima cihazlarına yönelik taleplerin artmasıyla birlikte, tecrübeli ve uzman kadromuzla arızaların tespiti ve tamiri konusunda öncü bir rol oynamaktayız.

Mitsubishi cihazlarının hassas yapısı gereği, özel teknik bilgi ve ekipman gerektiren servis hizmetlerimiz ile cihazlarınızın performansını en üst seviyede tutuyoruz. Verimli, kaliteli ve güvenli hizmetlerimizle, Mitsubishi Klima Servisi olarak İzmir’in her noktasına hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağladığımız geniş kapsamlı hizmete dahil olarak, bizleri tercih etmeleri durumunda müşterilerimize oldukça avantajlı ve fırsatlara sahip bir teknik destek sunuyoruz. Bu hizmetlerden faydalanmak için, iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz!

Mitsubishi klimalar, içsel konfigürasyonlarından kaynaklı olarak özenli bir yaklaşım gerektiren ürünlerdir. İç ve Dış ünitelerle birlikte çalışan bu cihazların arızaları; tehlikeli ve tamir edilmesi zor olabilir. Mitsubishi Servisi olarak, en üst düzey ekipmanlarımız, yerel atölyelerimiz ve uzman teknisyenlerimizle klimalar için geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan biri, sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinmektir. Bizler de bu duruma yönelik sağladığımız klima hizmetlerini sizlere aktaracağız.

 • Mitsubishi Klima Tamiri: Uzman ekipler ile atölye alanlarında revizyon ve onarım işlemleri.
 • Mitsubishi Klima Yedek Parça Değişimi: Gerekli Yedek Parça temini ve profesyonel değişim.
 • Mitsubishi Klima Bakımı ve Temizliği: Hijyenik ve detaylı periyodik klima bakımı.
 • Mitsubishi Klima Montajı: Alanında yetkin personellerle uygun ve sorunsuz montaj.
 • Mitsubishi Klima Arıza Keşfi: Teknolojik ekipman ve ölçüm aletleri ile ayrıntılı arıza tespiti.

Klima Tamiri ve Arızaları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Ziyaret Edin; https://www.berketeknik.com/klima-tamircisi-izmir/


Mitsubishi Servisi İzmir Ekibi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Mitsubishi Servisi İzmir ekibi olarak, çağın gerekliliklerine uygun teknolojik çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz, klima cihazlarınızın tamir ve bakım işlemleri ile sınırlı kalmıyor ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Cihazlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için profesyonel teknik elemanlarımız, klima cihazlarınızın çalışma yapılarına hakimdirler. Müşterilerimizin merak ettikleri konulara cevap vermek için bilgilendirme amaçlı hizmetlerimiz ile ilgili sizlere detaylı bilgiler sunuyoruz. Tamir işlemleri sırasında kullanılan özel tekniklerimiz sayesinde cihazlarınız sorunsuz bir şekilde tamir edilmektedir. Bizler, Mitsubishi Klima Servisi olarak, size özel hizmetlerimizle, konforlu ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için uyguladığımız servis işlemleri, müşteriler tarafından da merak edilebiliyor. ”Cihaza ne gibi işlemler yapılacak ?” tarzında soruları yanıtlamak için teknik işlemleri sizlerle paylaşacağız.

Bakım Fiyatlarını İnceleyin; Klima Bakım Servisi

 1. Teknik ekip, adrese ulaştıktan sonra ilk olarak Teknik Arıza Tespiti uyguluyor. Bunun sonucunda, arıza sebebi, değişecek parçalar, uygulanacak işlemler ve onarım fiyatı gibi unsurlar belirleniyor.
 2. Ardından, parça değişimi, Tamir ve Onarım aşamaları; yetkin personellerin elinde atölye veya ev ortamında profesyonelce gerçekleştiriliyor. Bu adımda, tüm teknik problemler gideriliyor.
 3. Arıza durumlarını çözüme ulaştırdığımız ürün, toparlanıyor ve Bakım & Temizlik işlemleri detaylı ve hijyenik olarak uygulanıyor. Bu sayede yüksek bir performans artışı sağlanıyor.
 4. Son aşamada, servis işlemleri sona eriyor ve Mitsubishi cihazın çalışma verimliliği test ediliyor. Sorunsuz çalışan cihaz, Mitsubishi Servisi tarafından garanti kapsamına alınarak teslim ediliyor.
Mitsubishi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet
Mitsubishi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Mitsubishi Klima Bakım Servisi

Mitsubishi Klima Servisi hizmetimiz dahilin, tüm modellerde profesyonel klima bakım hizmeti sağlamaktayız. Klima cihazlarının verimli bir şekilde çalışması için mutlaka periyodik bakım yapılmalıdır. Bunun nedeni, cihazların çalışma yapılarıdır. Klimalar, sürekli olarak hava sirkülasyonu yapan ve drenaj sistemi ile su atılımı gerçekleştiren makinelerdir. Dolayısıyla uzun süre aktif çalışmadan sonra cihazın iç aksamlarına pislik, toz ve kurum gibi maddeler bulaşabilir. Bakım yapılmadığı takdirde zamanla bu maddeler cihazın performansının düşmesine, koku ve ses gibi problemler oluşturmasına ve arıza vermesine neden olabilir. Bu nedenle Mitsubishi klimalarınız için mutlaka düzenli bakım yaptırmalısınız.

Bakım hizmetinizi mutlaka donanımlı bir servisten almalısınız. Mitsubishi Klima Servisi İzmir ekibi olarak bizler, Klima alanında uzman teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızın iç ve dış ünite olarak komple bakım ve temizlik işlemlerini detaylı olarak gerçekleştirmekteyiz. Her bir iç aksamı özellikle dezenfekte edip, cihazın optimizasyonunu yapmaktayız. Kaliteli bakım ilaçları ile klimanızın performansını arttırmaktayız. Ayrıca, hijyenik ve hızlı çalışma stilimiz ile, en kısa sürede titiz bir bakım sağlamaktayız. Mitsubishi klima cihazınızda performans azalması, koku veya ses gibi problemler gözlemliyorsanız Mitsubishi Klima Servisi ekibimize ulaşın, hızlı, hijyenik ve uygun fiyatlı klima bakım hizmeti alın!

Mitsubishi Klima Bakımı;

 • Klima Filtre Temizliği
 • Klima Fan Temizliği
 • Klima Elektrik Bağlantı Temizliği
 • Klima Radyatör Bakımı
 • Klima Drenaj Grubu Temizliği
 • Klima Dış Ünite Kart Temizliği
 • Klima Dış Ünite Fan Temizliği
 • Klima Dış Ünite Radyatör Bakımı
 • Klima Gaz Basımı

Mitsubishi Klima Yetkili Servis Düzeyinde Hizmetler

Mitsubishi Yetkili Servis düzeyinde hizmetimiz ile, klimalarınızın bakımı ve onarımı konusunda doğru adrestesiniz! Mitsubishi Servisi olarak, işimizi sevgi ve özenle yapıyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz, en son teknoloji ekipmanlar ve yüksek kaliteli yedek parçalarla hizmetinizde. En önemli önceliğimiz, sizin memnuniyetiniz ve güveninizdir. Bu nedenle, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekiplerle çalışmaktayız. Müşterilerimizin erişilebilir ve konforlu bir servis süreci geçirmeleri için çabalamaktayız. Bu doğrultuda, birçok kolaylık ve avantaj sunmaktayız. Bu sayede bizleri tercih eden müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Sadece teknik destek değil, aynı zamanda size özel fırsatlar sunarak, bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Mitsubishi marka klimalarınızın ömrünü uzatarak, size uzun yıllar boyunca konforlu bir ortam sunmak istiyoruz. Siz de servis avantajlarından yararlanarak, klimalarınızı uzman ellere teslim edebilir ve konforlu bir ortamda rahatlıkla yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bunun için sunduğumuz avantaj ve kampanyaları sizlerle paylaşacağız.

Hızlı DestekTecrübeli EkipGaranti AvantajıUygun Fiyat Politikası
İzmir’in tüm bölgelerinde yer alan teknik ekipler, atölyeler ve 7/24 Müşteri Hizmetleri ile anında Hızlı Destek!Uzman ve profesyonel teknik personeller ile yaşanan tüm arızalara sorunsuz çözüm ve detaylı bakım!1 Yıl Garanti avantajı ile onarılan ürünlerde güvenilir hizmet ve tekrar arızalarda sürdürülebilir hizmet!Ekonomik şartların takibi ile müşterilerimiz içim karşılaması rahat, kalitemize eşdeğer ve cebe Uygun Fiyatlar!
Mitsubishi Yetkili Servis Kalitesine Avantajlar

Popüler Klima Servis İçeriği: Toshiba Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Telefon Numarası ile İletişim
Mitsubishi Klima Servisi Telefon Numarası ile İletişim

Mitsubishi Klima Servisi Telefon Numarası ve İletişim

İzmir Mitsubishi Servisi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Hemen bizimle iletişime geçmek için Mitsubishi Klima Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51’yi arayabilir veya internet sitemizdeki “Tıkla Servis Al!” butonunu kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olduğundan, size anında destek sağlamak için ekiplerimiz hazır bekliyor. Uzman teknisyenlerimiz, sorunlarınızı çözmek için en son teknolojileri kullanarak, klimanızın en iyi performansını sağlayacaklar. İletişim yollarımızı sürekli olarak geliştirilerek, müşterilerimize en hızlı ve en etkili hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Teknik ve destek ekipleri olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Servis talepleriniz için hemen bize ulaşın!

Mitsubishi Klima Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Mitsubishi Klima Servis Ücretleri, teknisyenlerin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla 200-400 TL arasında talep edilmektedir. Bu ücret, müşterilerin cihazlarında oluşabilecek arızaların tespiti ve tamir işlemleri için kullanılmaktadır. Servis ekibi, son teknoloji cihazlar ve ölçüm aletleri kullanarak sorunları hızlı bir şekilde tespit etmektedir. Tamir işleminin yapılması için net bir fiyat belirlenir ve müşterilerden onay alınır. Servis ücreti, teknisyenlerin zaman ve emeklerinin karşılığını vermek amacıyla talep edilmektedir. Mitsubishi Servisi, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır ve ekibimiz, cihazlarınızın en iyi şekilde çalışması için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.


Mitsubishi Servisi Sık Sorulan Sorular

Mitsubishi Klima Bakım Ücreti Ne Kadar ?

Mitsubishi cihazlar için Klima Bakımı Fiyatı 500 TL olarak belirlenmiştir. Gaz basımı ile beraber daha yüksek meblağlar ortaya çıkabilir.

Mitsubishi Servisi Hangi Günler Açık ?

Mitsubishi Teknik Ekipleri, Hafta içi ve Cumartesi günleri çalışıyorken, Müşteri Hizmetleri ise 7 gün 24 saat açıktır.

Mitsubishi Klima Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Mitsubishi Klima Servisi, onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlamaktadır.

Mitsubishi Klima Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılmalı ?

Mitsubishi cihazlarınız için mutlaka periyodik olarak Yılda 1 Defa, kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 6 Ayda 1 Defa Klima Bakımı yaptırmalısınız.