Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Vaillant Kombi Servisi olarak bu markanın en popüler ürünü olan Kombi cihazlarının arızaları ve bakım işlemleri ile ilgilenmekteyiz. Vaillant Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ile bize ulaşıp servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kayıt ile bizden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için özel olarak eğitim almış profesyonel teknisyen gruplarından oluşmaktadır. Sizlere en uygun fiyatlı ve en sağlam desteği sağlamak en temel görevimizdir. İzmir ilinde her bölgeye aynı gün içerisinde destek sağlamaktayız.

Her bölgeye sunduğumuz hizmetin fiyatı aynıdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere her konuda çağrı merkezi olarak yardımcı olmaktayız. Bizlerle iletişime geçmek, servis talebi oluşturmak ve çağrı merkezine bağlanmak için Vaillant Müşteri Hizmetleri’ni aramalısınız. Bu sayede alacağınız hizmet hakkında daha fazla bilgi alabilir ve aynı gün teknik desteği sağlayabilirsiniz. Kısaca hizmetin detaylarını inceleyelim.

Teknik Arıza Tespiti işlemimiz için talep edilen Vaillant Servis Ücreti 200-400 TL aralığında belirlenmektedir.

Garantili Servis Hizmeti avantajımızla parça değişimi yapılan Kombilerde 1 YIL GARANTİ ile teslim edilir.

Cihazların adım adım ilerleyen Servis Süreci genellik Aynı Gün sonuçlanır. Ortalama 1-3 İş Günü kadar sürebilir.

Vaillant Kombi Müşteri Hizmetleri
Vaillant Kombi Müşteri Hizmetleri

Vaillant Müşteri Hizmetleri

Vaillant Kombi Servisi İzmir bölgesi hizmetlerinden faydalanmak için servis talebi oluşturun. Bunu gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerini aramalısınız. İletişime geçmek için 7/24 çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Burada teknik ekip çağırabileceğiniz gibi bilgi de sağlayabilirsiniz. Ödeyeceğiniz servis ücreti, en yakın servis ekibi ve teslim süreci hakkında bilgilenebilirsiniz. Ayrıca bölgenize en yakın teknisyen grubuna ulaşabilirsiniz. İrtibata geçmek için servis numarasını kullanmanız yeterli olacaktır. Burada gerçekleştireceğiniz görüşme esnasında cihazınızın arızasını aktararak daha rahat bir servis süreci oluşturabilirsiniz. Telefon üzerinden iletişim kurduktan sonra telefondaki arkadaşlarımız gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirecektir.


Herhangi bir Vaillant cihazınız arıza gösterdiğinde, internet üzerinden servis çağırmak isteyebilirsiniz. Bu alanda hizmet veren birçok farklı firma bulunmaktadır. Bunların birçoğunun ise irtibat bilgileri internet üzerinde yer almaktadır. Ancak ne yazık ki, birçok teknik servis hizmeti, arıza durumlarında gereken desteği sağlayamamaktadır. Buna benzer firmalardan hizmet alan Vaillant cihaz sahipleri ise, genellikle mağdur olmaktadır. Bununla beraber para ve zaman kaybı da yaşamaktadır. Bu neden, Vaillant Servisi çağırırken, doğru iletişim bilgilerini kullanmak gerekir.

Vaillant Kombi Servisi ekibi olarak bizler, teknik problem yaşayan müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşmalarını sağlamak için çalışmaktayız. İletişim alanlarımızı gün geçtikçe geliştirerek, müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Telefon, Web Sitesi ve Sosyal Medya üzerinden erişilebilir olan müşteri hizmetlerimiz, 7/24 destek vererek çalışmaktadır. Bunun yanında, irtibat bilgilerimizi ve doğru iletişim kanallarını da kullanıcılarla paylaşmaktayız. Bu doğrultuda, servisimize nasıl ulaşacağınızı ve nasıl servis talebinde bulunacağınızı sizlerle paylaşacağız. Teknik arızalarda ekibimize ulaşın, hızlı destek alın!

Vaillant Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Vaillant Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden 7/24 çağrı merkezine bağlanın.
 • Müşteri hizmetlerine yaşadığınız arızadan, mevcut durumdan ve ürünün garanti bilgisinden bahsedin.
 • Sizlerden kayıt oluşturmak için Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgileri istenecektir. Bunları çağrı merkeziyle paylaşmalısınız.
 • Görüşmeler sonucunda Vaillant Servis Talebi oluşturularak aynı gün bir adet teknik ekip yönlendirilecektir.
Vaillant Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi İzmir

Vaillant Kombi Servisi, uzun yıllardır aktif olarak İzmir bölgesinde servis hizmeti sağlamaktadır. İzmir, hava koşulları ve büyükşehir olması nedeniyle birçok Vaillant cihaz kullanıcısına ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla arıza durumlarında da teknik destek talebi oldukça yüksektir. Servisimiz, müşterilerimizin taleplerini yanıtlamak ve arızalara en kısa sürede çözüm üretmek için geniş servis ağı ile çalışmaktadır. Her bölgede yer alan tamir atölyelerimiz, aktif gezici ekiplerimiz ve 7/24 çağrı merkezimize ile, İzmir’in tüm ilçelerinde hızlı ve etkili teknik servis sağlamaktayız. Bu sayede yedek parçaları en kısa sürede temin edebiliyor ve servis süreçlerini en kısa sürese tamamlayabiliyoruz. Ayrıca, bizleri tercih eden müşterilerimize birçok avantaj ve fırsatta sağlıyoruz!


Vaillant Kombi Servisi İzmir teknisyen ekibi tecrübeye dayalı hizmeti uzun sürelerdir sürdürüyor. Buna dayanarak cihazların yapısını, olası arıza durumları ve nasıl çözümlenmesi gerektiğine hakimler. Kombiler diğer cihazlardan farklı olarak detaylı ilgilenilmesi gereken ürünlerdir. Bu bakımdan servis hizmetinin doğru uygulanması ve çalışma biçimi oldukça önemlidir. Bu konuda profesyonel desteği sağlamak için çalışıyoruz.

Detaylı Servis İçeriği; Kombi Servisi

Bu cihazların arıza durumları kadar nasıl çözüleceği de oldukça önemlidir. Bunun sebebi kombilerin iç yapıları diğer makinelerin sistemlerinden daha karışıktır. İçerisinde oldukça fazla görevli ve işlevsel aksamlar bulundururlar. Bununla beraber doğalgaz ve suyu sistem dolaşımı yaparak kullanırlar. Voltaj akımını da aktif kullanarak elektronik yapıda bulunurlar. Ateşleme sistemiyle beraber ısınan su petekler aracılığıyla devir daim yaparak dönüşüm sağlar. Ayrıca atık hava, su ve gazı atmak için de görevli birçok parça bulunur. Özetlemek gerekirse çok fazla fonksiyona sahiptirler. Vaillant Servisi İzmir ekibi bu yapılar ile ilgili gerekli ve detaylı incelemeleri hizmet içerisinde yürütmektedir.

Bu cihazların karmaşık yapılarından dolayı arızaların onarım işlemleri olabildiğince hatasız ve profesyonel ilerlemelidir. Temel olarak incelediğimizde herhangi bir kombi arızası birden çok parçanın bozulmasından kaynaklanabilir. Veya tek bir parça ortaya birden fazla arıza çıkartabilir. Bu sebeplerden kaynaklı ayrıntılı ve çok yönlü işlemler uygulanarak çözüm uygulanmalıdır. Vaillant Kombi Servisi olarak yapacağımız servis işlemlerinin her birini özel yürütüyoruz. Yeterli servis işlemlerini sizlerle inceleyelim.

Vaillant Kombi Teknik Arıza Tespiti; Servis işlemlerinin ilki ve en önemlisidir. Bu aşama arızaların net kaynağı ölçüm ve test aletleriyle tespit edilir. İşlemlerin devamında hata olmaması için profesyonel olmalıdır.

Vaillant Kombi Onarımı & Parça Değişimi; Tespit edilen arızalı parça ve aksamların ev yada atölye ortamında değişime uğradığı aşamadır. Herhangi bir tekrar arıza durumu olmaması için hatasız ilerlemelidir.

Vaillant Kombi Servisi Cihaz Teslimi; Servis hizmetinin sonlandırılması için gelinen adımdır. Teslim gerçekleşmeden önce performans kontrolü ve bakım aşamalarından geçen cihaz, müşteri memnuniyeti için hızlı teslim edilir.

Vaillant Kombi Servisi İzmir
Vaillant Kombi Servisi İzmir

Vaillant Servisi İzmir Kombi Onarımı

Vaillant Servisi İzmir Kombi ürünleri için bağımsız ve özel onarım hizmeti uyguluyor. Bu cihazların birden çok arızasının tek bir parçaya bağlı olduğu gibi önemli bir iç aksamın çokça arızaya neden olabildiği bellidir. Bu konularda net bir müdahale yapmak için hatasız tespit gerekir. Bunun içinse teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri aktif kullanılmalıdır. Bu tespit aşamasından sonra değişecek parça veya onarım, bakım işlemlerine karar verilir. Bu işlemlerin her biri birbirinden ayrı bir hizmete tekabül eder. Çünkü farklı arızaların çözüm yolları da birbirinden farklıdır. Örnek olarak F5, F10, F00 gibi birbirinden farklı arızalar belli eden kodlarda işlem türü ve yedek parçalar ayrıdır. Bizler donanımlı ve özel servis ekiplerinin çalışmalarıyla Vaillant Servis desteğini her hizmet için oldukça uygun fiyatlı ve detaylı uyguluyoruz.

Diğer Bir Popüler Servis; ECA Kombi Servisi

Cihazlar üzerinde uygulanan farklı hizmetlerin fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimiz de hangi parçalar üzerinde onarım veya değişim yapılacağını merak etmektedir. Buna dayanarak servis adımlarını paylaştığımız gibi uyguladığımız tamir ve değişimleri de sizlerle paylaşacağız. Eğer sizlerde evlerinizde herhangi bir arızanın kaynağını ve değişecek parçayı biliyorsanız bu konuya ait hizmeti okuyabilirsiniz. Ardından telefon üzerinden bizlere ulaşarak servis talebiyle teknik ekip desteği sağlayabilirsiniz. Vaillant Kombi Servisi olarak hızlı ve uygun fiyatlı teknik hizmeti sağlayacağız.

Vaillant Kombi Kart Tamiri

Kombilerin ve elektronik cihazların tamamında sistemin yönetimi sağlayan, bildirim gönderen ve arıza kodlarını ileten kısım Elektronik Karttır. Neredeyse her fonksiyonun çalışmasını devam ettiren ve cihazın beyni olarak görev alır. Arızalanması durumunda oldukça fazla arıza durumu oluşabilir, ürün tamamen çalışmayabilir. Böyle bir aksamın işlevini yitirmesi durumunda parça değişimi ve tamir için Vaillant Kombi Servisi İzmir hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vaillant Kombi Fan Motoru Tamiri

Bu ürünlerin havayı aktif kullanarak ateşlemeye katkıda bulunan ve atık gazı tahliye etmeyi sağlayan parça Fan’dır. Bu sayede sistem içerisinde hava akışı ve çıkışı sağlanır. Bu alanda herhangi bir bozukluğun meydana gelmesi sistemin düzgün çalışmasını engelleyecektir. Genellikle kombinin sesli çalışması durumunda bu parça üzerinden işlem uygulanır. Eğer buna benzer problemler yaşıyorsanız Fan Motoru tamiri yada değişimi için Vaillant Servisi İzmir ekibine başvurun.

Vaillant Kombi Brülör Değişimi

Ateşleme ve ısıtma işleminin gerçekleşmesi için belirli oranda hava ve yakıtın birleşerek ısı enerjisi üretimini Brülör sağlar. Bu sayede suyun sıcaklığını yükseltecek ısı enerjisi oluşur. Bu mekanizmanın işlevinde problem meydana gelmesi ateşlemenin aksamasına ve kombinin çalışmamasına sebep olur. Eğer sıcaklık veya ısıyla alakalı bir sorun yaşıyorsanız ilgili parçanın değişim ve onarımı için Vaillant Servise ulaşın ve garantili hizmet alın.


Vaillant Kombi Pompa Tamiri

Pompa cihazın sistemi içerisinde ısınan suyun yayılmasını ve dolaşımını sağlar. Bu aksam sayesinde tüm cihaz içerisinde atık ve temiz suyun devir daim yapılması sağlanır. Burada meydana gelen bir bozulmada su dolaşımı aksar ve sistem düzgün çalışmaz. Bazı peteklerin ısıtmaması veya performans kaybı gibi durumlar gözlemlenir. Buna benzer arıza durumlarıyla karşılaşıyorsanız tespit, parça değişimi ve onarımı için uygun fiyatlı Vaillant Kombi Servisi‘ne ulaşabilirsiniz.

Vaillant Kombi Doldurma Musluğu Değişimi

Kombinizin su basınç barı düştüğü zaman sisteme su ilave edilmesini sağlayan aksam Doldurma Musluğu’dur. Bu sayede cihaza su basılması sağlanır. Eğer bardaki su düzeyi yükselmiyorsa veya ürüne su gelmiyorsa bu aksamın arızalanmış olması muhtemeldir. Eğer bu tarz teknik sıkıntılar çekiyorsanız öncelikle tespit ve ardından parça değişimi & onarım süreçleri için hızlı İzmir Vaillant Servisi‘nden faydalanabilirsiniz.

Vaillant NTC Sensör Değişimi

Elektronik karta ısı düzeyini ölçüp ihtiyaca göre bildirim gönderen NTC Sensör’dür. Bu sayede gereken sıcaklık değerine ulaşıldığında ateşleme işlemi duracaktır. Bu parçada herhangi bir problem meydana geldiğinde ısı düzeyi tam olarak ölçülemez ve ateşlemede aksamalar meydana gelir. Eğer kombide sıcaklıkla alakalı bir teknik arıza yaşıyorsanız muhtemelen sık sık arızalanan bu parçanın işlem görmesi gerekebilir. Garantili parça değişimi ve uygun fiyat fırsatlarıyla hizmet almak için Vaillant Kombi Servisi İzmir’e ulaşın.


Garantili Vaillant Kombi Servisi Hizmeti

İzmir Vaillant Servisi tüm bölgelerde sağladığı hizmeti garantili avantajlar sunmaktadır. Bunlardan en ön plana çıkanı garantili hizmet politikasıdır. Temel olarak müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Buna bağlı olarak da sunduğumuz hizmetlerin sorunsuz ve tekrar problem göstermeyecek şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Bunu sağlamak için Garantili Parça Değişimi’ni sunuyoruz. Uygulanan her parça değişimi ile özel olarak ilgileniyoruz. Servis işlemleri sonlandığında onarılan cihazlara 1 YIL GARANTİ veriyoruz. Bunun için gerekli belge ve dokümanları anında teslim ediyoruz. Atölye sürecini müşterilerimizle paylaşıyoruz ve her adımda bilgilendirme sağlıyoruz. İzmir’in her bölgesinden hizmet sağladığımız tüm ürünlere bu garanti avantajını sağlıyoruz. Sizlerde olabildiğince hızlı ve garanti kapsamlı hizmet almak için Vaillant Kombi Servisi ile iletişime geçin.

Vaillant Servisi İzmir
Vaillant Servisi İzmir

İzmir Vaillant Servisi Kombi Bakımı Hizmeti

İzmir Vaillant Kombi Servisi ekibimiz uzun yıllardır sürdürdüğü hizmete dayanarak bu cihazlar hakkında yetkinliğe sahiptir. Hepimiz biliyoruz ki Kombilerin arızalanmaması ve performanslı çalışması için periyodik bakım gereklidir. Günümüzde arızalanan cihazların neredeyse %60’ı bakımsızlıktan arızalanmaktadır. İç yapısı pislenen ve kirlenen cihazların zamanla parçaları da işlevini yitirmektedir. Bu sebepten dolayı daha uzun ömürlü ve verimli kullanımlar için detaylı ve düzenli bakım şarttır.

Kombi Bakımı işlemini uygulayacak ekiplerin bu konuda profesyonel olması bir hayli önemlidir. Bu sayede yaşanabilecek arızaların yüksek oranda önüne geçilir. Ayrıca bu işlemlerin oldukça ayrıntılı ve müşteri memnuniyeti için hijyenik gerçekleşmesi gerekir. Vaillant Servis ekiplerimiz bu hizmetin yeterli gerçekleşmesi için teknik destek sağlamaktadır. Bakım işlemleri için petek temizleme cihazı ve teknolojik ekipmanlar kullanırlar. Bununla beraber iç parçalara önem vererek ayrıntılı temizlik uygularlar. Evde gerçekleştirilen bu işlemde hijyenik çalışma stiline de dikkat etmektedirler. Eğer cihazlarınız performansında düşüklük gözlemliyorsanız ve bir süredir bakım yaptırmıyorsanız detaylı ve hijyenik hizmet için firmamızı arayın ve servis talep edin.

 • Vaillant Kombi Bakımı;
 • Kombi Eşanjör Temizliği
 • Kombi Ateşleme Grubu Bakımı
 • Kombi Fan Temizliği
 • Kombi Motor Bakımı
 • Kombi Genleşme Tankı Temizliği
 • Kombi Pompa Bakımı
 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Atık Su Boşaltımı
 • Kombi Kart Temizliği
 • Kombi Su Basınç Ayarı
 • Kombi Petek Temizliği

Vaillant Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Vaillant Kombi Bakımı Fiyat tarifelerini incelersek; Kombi Bakımı 350 TL, Petek Temizliği 450 TL ve ikisi beraber 800 TL gibi bir fiyata sahiptir. Unutmamalıyız ki; herhangi bir arıza durumunda ortaya çıkacak meblağ, bakım ücretlerinden çok daha yüksektir. İleride daha büyük maddi zararlarla karşılaşmamak ve cihazları performanslı kullanmak için düzenli bakıma bütçe ayırmalısınız. Bu sayede daha sağlıklı ve uygun fiyatlı kullanımlar sağlayabilirsiniz. Bunun için servis hizmetlerimize göz atabilir, tek tuşla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Vaillant Yetkili Servis
Vaillant Yetkili Servis

Vaillant Teknik Servis Arıza Çözüm

Vaillant Kombi Servisi kapsamında elbette tüm kombi cihazlarının arızaları ve problemleri gideriliyor. Bunun sağlanması için tecrübe sahibi ve tüm kombi modellerine hakim, alanında uzman teknisyenlerle çalışıyoruz. Müşterilerimiz genellikle kombilerinde herhangi bir problem olduğunu fark ettiklerinde öncelikle internet üzerinden araştırma gerçekleştiriyorlar. Ardından bizlere ulaşarak, çoğunlukla cihazda görülen problemin arıza olup olmadığını merak ediyorlar. Bununla beraber, kombilerinde görülen arızayı giderip gidermeyeceğimizi de sıklıkla soruyorlar. Bizler, Vaillant Teknik Servis hizmeti ile cihazlarınızda görülen tüm arıza durumlarını çözüme ulaştırıyoruz.

Ayrıca, sağladığımız tamir işlemleri ve çözüme ulaştırdığımız arızalar hakkında da sizi bilgilendiriyoruz. Müşterilerimizde genellikle kombilerinde görülen problemin bir arıza olup olmadığını ve bunun çözülüp çözülemeyeceğini sıklıkla soruyorlar. İzmir Vaillant Kombi Servisi ekibi olarak, bu konuda profesyonel ekiplerimizden bilgiler aldık. Bu bağlamda sizlerle, Berke Teknik ekibinin Vaillant kombilerden en sık karşılaştığı arıza durumlarını paylaşacağız. Sizlerde yazımızda gördüğünüz arıza durumlarından birini veya bazılarını yaşıyorsanız, hemen bizlere ulaşın ve teknik destek alın!

 • Vaillant Kombi Sıcak Su Vermiyor (bkz; https://www.berketeknik.com/kombi-sicak-su-vermiyor-neden/)
 • Vaillant Kombi Su Akıtıyor
 • Vaillant Kombi Ateşleme Yapmıyor
 • Vaillant Kombi Su Basıncı Yükselmiyor
 • Vaillant Kombi Petekler Isınmıyor
 • Vaillant Kombi Aşırı Isınıyor
 • Vaillant Kombi Çalışmıyor

Vaillant Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Vaillant Kombi Servisi hizmetimiz, müşterilerine Vaillant Yetkili Servis düzeyinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, hayatlarını kolaylaştırır ve konforlu bir yaşam alanı sağlar. Uzman ekipleriyle teknik destek sağlama, yüksek kaliteli yedek parçalar kullanma ve hızlı çözümler sunma gibi avantajlarımızla öne çıkmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde, her müşterinin ihtiyaçlarına özenle yaklaşıp ve sorunları en kısa sürede gidermekteyiz.

Kombi bakım ve onarım süreçlerini ev sahipleri için zahmetsiz hale getirerek, güvenli ve verimli çalışan kombilerle sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler sunuyoruz. Vaillant Servisi İzmir ekibinin esnek randevu olanakları, adrese gelerek hizmet sunma ve uygun fiyat politikası da müşterileri tarafından takdirle karşılanır. Bu nedenle, servisimizin güvenilirliği, kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımıyla öne çıkar ve kullanıcılarına sıcak bir ilişki sunar. Aşağıda yer alan avantaj ve fırsatlardan, bizleri tercih ederak yararlanabilirsiniz!

Vaillant İletişim
Vaillant İletişim

Vaillant Servis Ücreti 2023

Vaillant Servis Ücreti 2023 yılında güncel olarak 200-400 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücretin talep edilme nedeni, ilk servis işlemi olan arıza tespitidir. Ekiplerimiz, İzmir’in tüm bölgelerine ulaşarak profesyonel tespit işlemi gerçekleştirmektedir. Donanımlı ve detaylı olarak arıza kaynağı keşfedilmektedir. Bu işlem için çalışma arkadaşlarımız yakıt, zaman ve efor harcamaktadır. Dolayısıyla özellikle yakıt gibi giderlerin karşılanması için belirli bir oranda servis ücreti talep edilmektedir. Sizlerde uygun fiyatlı ve profesyonel teknik arıza tespiti hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi İletişim

Vaillant Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘ den bize ulaşıp destek alabilirsiniz. Bu numara üzerinden çağrı merkezimize bağlanıp servis talebi oluşturabilirsiniz. Diğer bir iletişim yolu olan tıkla servis al butonlarını da kullanabilirsiniz. İlk aşamada buradan bize arıza hakkında bilgi vermeniz gereklidir. Sonrasında telefon numarası ve adres bilgisi vererek kayıt oluşturmuş olursunuz. Çağrı merkezimiz 7/24 her gün aktif olarak sizlere destek olmak için hazırda beklemektedir. Geniş kapsamlı sunduğumuz hizmet için kullanıcıların bizlere ulaşabileceği yolları her gün geliştirmeye çalışıyoruz. Unutmayın, kaliteli hizmete 1 çağrı uzaktasınız.


Vaillant Servisi İzmir Sık Sorulan Sorular

Vaillant Kombi Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılır ?

Kombi Bakımı için öngörülen sağlıklı süre 1 Yılda 1 Kez, Petek Temizliği için ise 2 Yılda 1 Kez denebilir. Eğer normalden yoğun bir kullanım yapıyorsanız süreci yarı yarıya azaltabilirsiniz.

Vaillant Servisi İzmir Kaça Kadar Açık ?

Müşteri Hizmetleri gelen servis talepleri için 7/24 açıktır. Teknik ekipler ise hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00’a kadar destek sağlamaktadır.

Vaillant Kombi Servisi Ne Zaman Gelir ?

Vaillant Kombi Servisi ekipleri, servis kaydınız oluşturulduktan sonra 24 Saat içerisinde adrese ulaşırlar.

İzmir Vaillant Servisi Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyor ?

Vaillant Kombi ürünleriniz için İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde servis desteği sağlanmaktadır. Tek telefonla bizlere ulaşarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Vaillant Servisi Kaç Yıl Garanti Veriyor ?

Vaillant Kombi Servisi tarafından onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti verilir.